Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Nic je vsetko

21
reakcií
741
prečítaní
Tému 29. augusta 2018, 17:15 založil BlairWitch.

podobné témy:1.
označiť príspevok

BlairWitch žena
   29. 8. 2018, 17:15 avatar


2.
označiť príspevok

gabriel pb
   29. 8. 2018, 22:09 avatar
smrť dôchodcu má hodnotu 800 eur, dobre ste to vymysleli ľudia tí bohatí, zomrú všetci starí ľudia a potom budeme opekať ryby v iglu


3.
označiť príspevok

Scarlette žena
   29. 8. 2018, 22:15 avatar
2. wiedenski policajti su najkrajsi . vies o tom ?
http://www.youtube.com/watch?v=naiLVvuPCAw Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


4.
označiť príspevok

gabriel pb
   29. 8. 2018, 22:16 avatar
a vieš o tom scarlet že už sa ma nemôžu dotknúť, lebo bude koniec sveta


5.
označiť príspevok

Scarlette žena
   29. 8. 2018, 22:30 avatar
4. co fetujes zlatko ?
Súhlasí Osvietený, Mil@níčko


6.
označiť príspevok

gabriel pb
   29. 8. 2018, 22:31 avatar
sebaobranu života striebro


7.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   29. 8. 2018, 22:33 avatar
co fetujes zlatko ?


8.
označiť príspevok

Osvietený muž
   29. 8. 2018, 22:36 avatar
koniec světa motorú . Armagedon sa blýi klop klop tu je strážna veža

Blíži sa koniec sveta, zlí ľudia budú zničení, zachránia sa len dobrí, budú to Svedkovia Jehovovi

V tvári majú napísané, ako veľmi sa na to tešia - na moment, keď svet konečne zanikne. Takmer diabolským sa stáva ich úsmev, keď sa rečník sústredí na údajne nadchádzajúci koniec sveta, ktorý nazývajú Harmagedon (Armageddon). Veria totiž, že túto udalosť

prežijú len Svedkovia Jehovovi. "Aké nádherné proroctvo, že zlí ľudia budú zničení," predniesol chvejúcim sa hlasom Dieter Lerch, jeden z vedúcich kazateľov na kongrese Svedkov Jehovových v nemenovanej berlínskej športovej hale. Tváre jeho asi 9000 poslucháčov sa okamžite rozjasnia, pretože jedno je isté: len ONI budú vyvolení pre večný život. Teraz sa na celom území Nemecka konajú výročné kongresy. Účastníci sú uhladení a elegantní, muži v obleku, ženy v dlhých sukniach. Ten, kto sa na akciu zatúla náhodou, má pocit, že je na zhromaždení akcionárov prosperujúceho podniku. Na okraji zhromaždenia ticho sedí Tatiana a uvažuje, čo bolo také atraktívne na jej niekdajšom živote členky Svedkov: "Cítia sa lepšími ľuďmi." Už ako novorodenec bola členkou cirkvi, rovnako ako jej rodičia. V detstve sa malá Tatiana učila, že všetci ostatní sú "živé mŕtvoly, posadnuté Satanom a prekliate, aby zanikli". Keď konečne nastane Harmagedon, ignorujúci zvyšok sveta uvidí, že všetky obete Svedkov neboli márne: nekonečné postávanie s propagačnými materiálmi, behanie od domu k domu, všetok výsmech a ani odriekanie - život bez tabaku a predmanželského sexu. Odriekanie sa konečne dočká odmeny. Fakt, že organizácia ich len nehanebne využíva, nechcú členovia sekty jednoducho vidieť. Hlavná spoločnosť so sídlom v Brooklyne svoje "ovečky" doslova vykorisťuje ako zle platených robotníkov. Newyorské impérium financujú dary a príspevky dobrovoľníkov, ale napríklad aj distribúcia kníh a časopisov. Obsahy týchto tlačovín pritom nie sú podstatné - podobne ako údaje o zániku sveta. Existuje v podstate len jeden kult - kult organizácie. Tatiana pridobre pozná prostriedky, ktoré sekta využíva: "Strach - strach pred démonmi v tme, pred bleskom z jasného neba, keď spravím niečo zlé, strach pred ľuďmi vrátane vlastných rodičov." Nech sa sekta zvonku zdá byť akokoľvek mierumilovná, vo vnútri sa vládne tvrdou, autoritatívnou rukou. Tatiana je len jedným príkladom duševných obetí sekty - len v roku 1998 vystúpilo alebo bolo vylúčených asi 4000 ľudí. Presný dátum Harmagedonu však Svedkovia Jehovovi neuvádzajú - už nie. Ani zatmenie Slnka 11. augusta, ani milénium nie sú zrejme tie správne termíny. Už niekoľkokrát sa totiž prepočítali - zánik sveta a začiatok Jehovovho panstva mal pôvodne nastať už v roku 1914, potom 1925 a nakoniec 1975. Keď sa ani vtedy nič nestalo, opustilo sektu len v Nemecku asi 20 000 sklamaných ľudí. Teraz je motto všeobecnejšie: koniec sveta príde už onedlho.

klop klop prebute sa čítal som na titulke časáku ktorého hrbu držal v ruke jehovista driemajúci v Tescu na lavičke a tak mu hovorím je čas vyskočil že čoooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Súhlasí Scarlette


9.
označiť príspevok

Scarlette žena
   29. 8. 2018, 22:47 avatar
osvieteny ja sa vzdy pobavim na tvojich clankoch :-) :-) :-)
Súhlasí Osvietený


21.
označiť príspevok

gabriel pb
   30. 8. 2018, 09:51 avatar
súcitím s tebou


10.
označiť príspevok

Osvietený muž
   29. 8. 2018, 23:01 avatar
Prekvapil ma a ja jeho tiež . Myslel že armagedon a to ja


11.
označiť príspevok

Osvietený muž
   29. 8. 2018, 23:05 avatar
Probuďte se! je ilustrovaný časopis, vydáván jednou za 2 měsíce. Je určen pro širokou i odbornou veřejnost. Nelze jej koupit ve stánku ani dostávat poštou. Je rozšiřován na ulicích nebo při návštěvách domácností. Pravou verzi vydává Biblická a traktátní společnost Strážná věž (Watchtower Bible and Tract Society) a Mezinárodní sdružení badatelů Bible (International Bible Students Association), nestátní neziskové organizace, právní nástroje jednající ve prospěch Svědků Jehovových.

Tento časopis je vydáván nepřetržitě od roku 1919

Premýšlam kde sa stala chyba že sa za presných 100 rokov ešte neprebudili ???

Prebudia sa vôbec niekedy aspoň tých 144 000 vyvolených šialencov ???
Súhlasí Scarlette


12.
označiť príspevok

Scarlette žena
   29. 8. 2018, 23:29 avatar
11.   hehehe
Súhlasí Osvietený


13.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   29. 8. 2018, 23:36 avatar
Ahoj odviata vetrom. Som zabudol poďakovať za pozdrav pred tvojou dovolenkou.   
Súhlasí Osvietený, Scarlette


14.
označiť príspevok

Scarlette žena
   29. 8. 2018, 23:47 avatar
osvieteny , tipni si kto je autor ?  

dnes som trošku ňúral o tom Tisovi a dozvedel som sa, že on dokonca židov napokon zachránil a oni mu ešte aj sochu dali postaviť v jednom z parkov Izraelu.
Na príkaz nacistov malo Slovensko začˇa tdeportovať židov s odôvodnením, že o nich bude postarané dobre, že ide len o relokáciu a nejaké omáčky.. Tiso poslal prvých pár sto vlakom, no potom čakal a keď nemci začali volať po ďalsích židoch, tak sa Tiso spýtal na tých pred tým a že by Slolvensko rado poslalo delegáciu, ktorá by sa presvedčila, že židia sú na to dobre, ale to nemci Tisovi odmietli a on potom už neposlal žiadnych. To jsou vjeci.


15.
označiť príspevok

Scarlette žena
   29. 8. 2018, 23:48 avatar
14. v izraeli som bola, by ma zaujimalo kde stoji ta socha  
Súhlasí Osvietený


19.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 8. 2018, 00:10 avatar
www.aktuality.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Komentár Petra Bárdyho: Pani poslankyňa, neživte nacistické bludy

V Izraeli chceli poďakovať Jozefovi Tisovi za záchranu Židov. Tvrdí naša poslankyňa.

Poslankyňa nášho parlamentu, Natália Grausová (ĽS NS), sa pohráva s myšlienkou, že Izrael zasadil strom pre Tisa. Ako pre záchrancu Židov. Ale potom sa to celé akosi zmenilo. Áno, čítate správne – za záchranu Židov.

A tak sme sa v redakcii rozhodli, že pani poslankyni zopakujeme pár neodškriepiteľných faktov z histórie rokov 1938 – 1945.

Pani poslankyňa,

kým sa ešte niekedy rozhodnete konšpirovať o tom, či by Tisovi mali v Izraeli zasadiť strom, tu je špeciálne pre vás krátka rekapitulácia faktov a dejinných súvislostí:

Ako určite dobre viete, Jozef Tiso bol prezidentom Slovenskej republiky v čase II. svetovej vojny.
Už 4. novembra 1938 schválila slovenská vláda tzv. židovský postrk. Išlo o snahu vysťahovať zo Slovenska do Maďarska 7500 Židov. Maďari ich odmietli a tak sa Židia vrátili späť domov na Slovensko.
Prakticky od začiatku samostatnosti sme preberali nacistickú protižidovskú politiku a opatrenia voči nim.
Slovensko bolo počas II. svetovej vojny „nezávislým“ štátom, ktorého armáda bojovala po boku nacistického Nemecka.
Spoločne s nacistami sme napríklad napadli Poľsko, čím sme fakticky spolu s nimi začali II. svetovú vojnu.
Predseda vlády Vojtech Tuka bol iniciátorom toho, že sme sa pripojili k Nemecku, Rumunsku, Maďarsku a ďalším a spoločne sme o dva dni neskôr vytiahli proti ZSSR (2000 vojakov Rýchlej skupiny prekročilo hranice ZSSR).
V protisovietskom ťažení padlo podľa zdokumentovaných údajov 1281 Slovákov.
9. septembra 1941 vychádza tzv. Židovský kódex. Jeden z najbeštiálnejších zákonov 20. storočia vôbec. Ten okrem iného nariaďoval Židom nosiť židovské označenie žltou hviezdou, zbavil ich volebného práva, zakazoval im uzatvárať manželstvá s „Nežidmi“ alebo „židovskými miešancami“, Židia nesmeli pracovať v štátnej službe, nesmeli študovať na vysokých školách, nesmeli šoférovať motorové vozidlá....
15. mája 1942 podpisuje Tiso Ústavný zákon o vysťahovaní Židov. Čo to znamenalo? Bolo to rozhodnutie o deportáciách Židov do nemeckých pracovných táborov. Viera Kováčová v publikácii „Dr. Jozef Tiso a riešenie židovskej otázky na Slovensku“ (Múzeum SNP, Banská Bystrica): „Za priaznivé vybavenie (výnimky, aby ich nedeportovali pozn. redakcie) si prezidentská kancelária účtovala vysokú sumu. Avšak z materiálov prezidentskej kancelárie je jasné, že väčšina žiadostí zostala zamietnutá.“
25. marca 1942 odchádza z Popradu prvý transport asi 1000 židovských žien a dievčat do vyhladzovacieho tábora v Osvienčime.. Zo Slovenska takto deportovali do konca roku takmer 60 000 Židov.
Tiso podľa viacerých zdrojov nemal radikálny protižidovský slovník, ale nepodnikol nič, aby likvidácii Židov zabránil.
Celkovo sa odhaduje, že v rámci holokaustu bolo z územia vojnového Slovenského štátu deportovaných až 71 000 Židov.
Tiso bol po vojne odsúdený okrem iného aj za zločiny proti ľudskosti.

Naozaj si, pani poslankyňa, myslíte, že takému človeku by zasadili v Izraeli strom za jeho pomoc pri záchrane Židov?

Je absurdné, že ako poslankyňa parlamentu, ktorá prisahala vernosť Slovenskej republike, šírite takéto myšlienky, a tým nepriamo spochybňujete historickú zodpovednosť vedenia vojnového Slovenského štátu za to, čo sa na jeho území dialo.

Prisahali ste na Ústavu SR, kde je napísané: „Základné práva a slobody sa zaručujú na území Slovenskej republiky všetkým bez ohľadu na pohlavie, rasu, farbu pleti, jazyk, vieru a náboženstvo, politické, či iné zmýšľanie, národný alebo sociálny pôvod, príslušnosť k národnosti alebo etnickej skupine, majetok, rod alebo iné postavenie. Nikoho nemožno z týchto dôvodov poškodzovať, zvýhodňovať alebo znevýhodňovať."

Aj Adolf Eichman o sebe hovoril, že nebol antisemita, ale nacionalista. Tak isto sa dnes snažia niektoré skupiny očistiť Jozefa Tisa zo spoluzodpovednosti za hrôzy, ktoré sa diali počas II. svetovej vojny s jeho vedomím a pod jeho dohľadom. Pod dohľadom Tisa, prezidenta Slovenského štátu.

Nepochybujem, že časť Vašich voličov je presvedčená o tom, že Tiso, jeho režim a spojenectvo s Hitlerom, boli svetlou časťou našej histórie. Je tu našťastie väčšina ľudí (a mnohí z nich Vás aj volili), pre ktorú je obdobie kolaborácie s nacistami temnou škvrnou na našej histórii a niečim, na čom sa musíme poučiť.

Ktorí sa nikdy nestotožnia s tým, aby sa niečo podobné zopakovalo.

(autor je šéfredaktor Aktuality.sk)


16.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   29. 8. 2018, 23:53 avatar
Pol poslanec MM?     


17.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 8. 2018, 00:06 avatar
A ak to nie je tajné kde si to čítala ???


18.
označiť príspevok

Scarlette žena
   30. 8. 2018, 00:07 avatar
17. na lipke heheh


20.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 8. 2018, 09:51 avatar
Preboha a čo to bolo za dobrodruha ktorý sa na lipke dal napáliť takýmto hoaxom až mal potrebu na znak bezmogovosti túto skutočnosť vypublikovať na Lipke ? Že by náci Boris ? Alebo snáď Baťas ?
Súhlasí Scarlette


22.
označiť príspevok

Scarlette žena
   30. 8. 2018, 15:35 avatar
20. kto iny
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 23:53,  10 : Shagara neblúzni. Poznáme predsa najstaršie grécke rukopisy, ktoré sa dajú zhliadnut...
dnes, 23:47,  No, dnes som čítala o nebezpečenstvách otužovania... *21
dnes, 23:46,  8, .... Tomáš, ale uvádza, len ty o tom nevieš!*15 Doma mám hodne materiálu o Božom mene,...
dnes, 23:43,  Ale shagi ved vieš že ma nesmieš niekedy brať vážne :) *58*60*51*55 *54
dnes, 23:40,  J. Tuuuull a Nadja. .. Studenou sprchu mněl bych si dát. .. *03 *03.. .....
dnes, 23:39,  17, .... NADENKA, .... kuš , dostaneš bičíkom!*39 Nie, len vlasy zošedli!*15 A ja...
dnes, 23:36,  2, ... je to naozaj Pugačeva?*40*18 Asi ešte ked bola mladá?
dnes, 23:32,  6: Ježiš ich neuznal, ani Pavol. odkial to máš ? Vieme predsa kedy farizeji vznikli, asi v 4...
dnes, 23:31,  7 : Shagara, prečo sa meno Jehova neuvádza v gréckych rukopisoch Nového Zákona ?
dnes, 23:29,  Vo Vyšných Hágoch sú kúpele. .. kamarát mi tam bol, a furt som zabudla na ten názov. .....
dnes, 23:27,  Si teraz písala, že si moc mlada, a už take deti... ccc... to si moc v koutě nesedávala......
dnes, 23:26,  ... a potom si sa stal SJ a časy zošedli... *39
dnes, 23:25,  Štedrý synu. .. *29
dnes, 23:24,  1, .... V Novej Polianke som býval, .... blízko Popradského Plesa! Do kina som chodil do...
dnes, 23:24,  Kurňa ty si ešte pod zákonom? Tak to máš smolu, fakt...
dnes, 23:23,  To taká malá hovorí, že ja by som sa nidky nechcela oženiť. .. *21
dnes, 23:22,  *21 *21 .. ja by som sa oženila s ministrom vnútra, pre jeho psie oči, ale nechcel by ma, som...
dnes, 23:22,  Zlá otázka... ta má znieť, Čím je na mieste?
dnes, 23:21,  Keď Nadja nie je chlapom na mieste, tak je chlapom na čom? Kde je chlapom?
dnes, 23:20,  Slovakoš. .. *21
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Staroba je smutná, ale je to zatiaľ jediná známa možnosť, ako sa dožiť vysokého veku.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(92 313 bytes in 0,494 seconds)