Ísť na začiatok.
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  filozofia  téma
kategórie:  

Nevydarený život

114
reakcií
2077
prečítaní
Tému 4. marca 2016, 19:30 založil fitipaldi.

podobné témy:1.
označiť príspevok

fitipaldi muž
   4. 3. 2016, 19:30 avatar
Ahojte df-kári. Idem sa k vám vysťažovať
Som neschopný pajác. Nedal som VŠ, v noci nemôžem pracovať lebo prespím aj Silvestra, nemám kamarátov ani priateľku. Ešte mi prišili aj psychiatrickú diagnózu. Celé dni prakticky nerobím nič, iba sa nudím a rozmýšľam, čo spraviť, aby sa môj život zmenil.

Prečítal som celú Bibliu ale už neverím v Boha. Život nie je rozprávka ale realita, kapitalizmus, kde kvalitu života určujú peniaze. Ja som banku nevykradol, síce hladný nie som, ale život ma aj tak nebaví.

Neviem ako je to možné, ale neviem si udržať ani nájsť žiadnych priateľov, tobôž nie priateľku. Celé mesiace som bez práce lebo nemôžem nočné, a tlačí mi to už na hlavu.
Uvedomujem si, že na mňa nikto nemá čas, lebo má každý vlastný život, ale ja v podstate vlastný život nemám, čo vlastne dookola spomínam. Samota a neschopnosť sa začať živiť ma ubíja do ťažkej depresie.
Najradšej by som umrel. Ale elegantne. Zastrelením sa. No neviem kde by som zohnal zbraň. Nemám také kontakty. Ani by som nikomu nechýbal a je mi to jedno. Vlastne mi je všetko jedno a ani sa mi nič nechce. Iba konečne zmiznúť z tohto sveta kde je večne depresívne počasie tak ako je depresívny celý môj život...
Ďakujem za trpezlivosť ak ste to dočítali do konca  


2.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   4. 3. 2016, 19:39

Príspevok bol vymazaný administrátorom.4.
označiť príspevok

TvojOponent19
   4. 3. 2016, 19:55 avatar
2 Prečo onkológiu? eee...liečba šokom nezaberie. On sa stal ateistom - takže nemá depresie. Len pochopil, že život bez boha nemá zmysel.


8.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   4. 3. 2016, 19:58

Príspevok bol vymazaný administrátorom.18.
označiť príspevok

TvojOponent19
   4. 3. 2016, 20:13 avatar
Sú veci, ktoré JS robia dobre. Napr. majú veľa spoločných aktivít. Chodia na výlety a budujú si takto možno aj nevedomky vzťahy podobné rodine. Problém ale nastáva vtedy, keď jehovisti odstrihnú od seba všetkých ostatných. Vzniká patologická závislosť. Ak by dokázal byť v ich komunite a súčasne si držať vlastný názor - pomohlo by mu to. Len nie som si istý, že nie je už moc utopený na to, aby sa ich nechytil až príliš.


28.
označiť príspevok

Karola žena
   4. 3. 2016, 20:24 avatar
onkologie ? ľudia bděte !!  


32.
označiť príspevok

Karola žena
   4. 3. 2016, 20:29 avatar
ja viem prečo si dala onkologiu..aby sui chalaň uvedomil že tento jeho problém nie je problém.., lenže má depky a pomýšľa na to anjhoršie, a zábery z onkologie apodobné deptajúce veci mu jeho depky nezaženú..


36.
označiť príspevok

veriaci-4
   4. 3. 2016, 20:34

Príspevok bol vymazaný administrátorom.41.
označiť príspevok

TvojOponent19
   4. 3. 2016, 20:45 avatar
Fiti - ak sa budeš zase nudiť, napíš mi na gmail - TvojOponent@gmail.com - hodíme reč  
Teším sa - a baby tu ber s nadhľadom. Ženy sú len taká háveď ako komáre prenášajúce vírus Zika  


42.
označiť príspevok

Shagara muž
   4. 3. 2016, 21:25 avatar
1,....Fitipaldi,....mnohí ľudia sa cítili ešte horšie ako ty a predsa sa to zmenilo o 180 stupňov. Poznám mnoho takých príkladov.
Píšeš........."Prečítal som celú Bibliu a už neverím Boha",.....je to zaujímavé konštatovanie,ale neprekvapuje ma to.
Uvediem jeden príklad:....... V tejto súvislosti Biblia hovorí o jednom etiópskom úradníkovi, ktorý si čítal z Izaiášovho proroctva. Anjel potom usmernil kresťanského evanjelistu Filipa, aby sa tohto muža spýtal:...... „Či aj rozumieš, čo čítaš?“ Etiópčan pokorne odpovedal:....... „Ako by som mohol, keď ma niekto nevedie?“ A tak požiadal Filipa, aby mu danú pasáž Písma vysvetlil. Filip však nebol nejakým nezávislým čitateľom Biblie/ako ty/, ktorý by predkladal svoj názor na Písma. Bol úzko spojený s Božou viditeľnou organizáciou v tom čase . Aj z tohto titulu ,vedel pomôcť eunuchovi,pretože každý kresťan/nielen apoštol/ poznal biblickú pravdu. Preto mohol pomôcť Etiópčanovi získať úžitok z vyučovania, ktoré Boh Biblie sprístupňoval prostredníctvom tejto prvotnej organizácie,kresťanského zboru. (Skutky 6:5, 6; 8:5, 26–35) Podobne ani dnes nikto nedosahuje správne porozumenie Božích predsavzatí len tým, že sa o to snaží sám. Všetci potrebujeme pomoc, ktorú Boh láskyplne poskytuje prostredníctvom svojej viditeľnej organizácie. Teda,.....tu je aj návod,prečo teba osobne Biblia nepritiahla k Bohu. Tiež dúfam,že nehladáš nejaké "lacné riešenia",.....a že si si ani dopredu nevytvoril nejaký obraz,čomu by si chcel veriť,alebo nejaký "zmysel života" ktorý uniká realite života?
Jedno je isté,....vždy môžme zmeniť svoju situáciu vo svoj prospech,a môže sa stať z teba šťastný a spokojný človek,môžeš mať vela priateľov, a určite sa už potom nebudeš nudiť. To nie sú moje slová,....ale túto skutočnosť stále zdôrazňoval Ježiš a jeho Otec. A ateizmus nie je odpovedou na tvoje problémy,....pretože "dnešný trhový systém" stojí len na silných,úspešných,mocných,solventných a dravých jednotlivcoch".
Biológ Richard Dawkins, ktorý odmieta myšlienku Boha, sa aj preto vyjadril: ......„Vo vesmíre slepých fyzikálnych síl a genetických replikácií dochádza k tomu, že niektorí ľudia trpia a iní majú šťastie, a nenájdete v tom zmysel ani spravodlivosť.“ Nie je to dosť pesimistický pohľad na svet? Určite áno!
Na záver.....môžeš stretnúť mnoho "smerových tabúľ" ktoré by ťa chceli naviesť niekam,ale ty rozhoduješ svojou vytrvalosťou,modlitbou/prosbou k Bohu/,a pokorným postojom, a svojou ochotou ísť aj cestou väčšieho odporu,....či nájdeš istý cieľ,alebo ho minieš! Želám úspech.....
wol.jw.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


43.
označiť príspevok

TvojOponent19
   4. 3. 2016, 21:44 avatar
42 Vidíš, fiti, sú na tom ľudia aj horšie - napr. jehovisti.
Jehovisti si kladú manipolavatívne rečnícke otázky, no nedovolia Ti na ne odpovedať. Vtierajú čitateľovi odpovede, ktoré by poslucháč nikdy nepoužil. Jehovisti radi vyhľadávajú ľudí v núdzi a depresívnych, aby sa zmocnili ich slobody a depresie im nahradili úplným vypatlaním mozgu.
Ak niekto ponúka inému pomoc a súčasne s tým mu posiela pozvánku do akéhokoľvek klubu, vrátane náboženského, je to úplný suterén a hyenizmus. Ber to fiti ako výzvu v tomto svete pripomínajúcom zložitú rubikovu kocku, aby si videl manipulovatívne praktiky jehovistov a naučil sa im vzdorovať.
Súhlasí medaupload


55.
označiť príspevok

Shagara muž
   4. 3. 2016, 22:23 avatar
43,....Oponent,....ak si ty kresťan,tak ja som ladový medved. Preboha ,neuvedomuješ si dosah svojich slov?
Si naozaj tak skazený a necitlivý? Je mi z teba zle,...naozaj platí Francúzske príslovie,že ..."čím je niekto bližšie ku katolíckej cirkvi,tým je horší človek".
A ja som Fitimu len dal na vedomie ,že "šťastie môže nájsť". Daný odkaz presne hovorí slovami Biblie na túto tému.
Ale nechaj to na Fitiho,on je svojprávny, .......nemusí mu to nejaký pseudokresťan so stredovekými a necitlivými názormi pripomínať.


45.
označiť príspevok

Iesus_z_Nazaretu
   4. 3. 2016, 21:56 avatar
a niektorým dokonca o 360 stupňov


48.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   4. 3. 2016, 22:05

Príspevok bol vymazaný administrátorom.49.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   4. 3. 2016, 22:08

Príspevok bol vymazaný administrátorom.59.
označiť príspevok

TvojOponent19
   4. 3. 2016, 22:36 avatar
49 A ako vieš, že nepíše z postele?  


89.
označiť príspevok

asmodei muž
   5. 3. 2016, 12:54 avatar
(49.) Tak predsa len aspon niekto dokaze pochopit rozdiel medzi tymi uplakanymi kvazi-antisocialnymi "depkarmi a depkarkami" a skutocnou klinickou depresiou, co je zivot ohrozujuci stav.


112.
označiť príspevok

TvojOponent19
   5. 3. 2016, 20:32 avatar
89 To je len konštatovanie na adresu trápiaceho sa mladého muža. Ako vieš pomôcť?


52.
označiť príspevok

Rachael
   4. 3. 2016, 22:12 avatar
To ťa prejde, prichádza jar, zase prichádzajú depky...


53.
označiť príspevok

Rachael
   4. 3. 2016, 22:14 avatar
Pár krát za rok, to dáš, neboj... 


115.
označiť príspevok

piskotka žena
   8. 3. 2016, 20:08

Príspevok bol vymazaný administrátorom.3.
označiť príspevok

Vespertine žena
   4. 3. 2016, 19:51 avatar
Nevies o tom, ze z depresie sa dnes uz da vyliecit?


6.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   4. 3. 2016, 19:57

Príspevok bol vymazaný administrátorom.44.
označiť príspevok

Shagara muž
   4. 3. 2016, 21:50 avatar
3,....Vespertíne......depresia je často aj prirodzeným dôsledkom snahy nášho organizmu vyrovnať sa s problémom a nájsť z neho cestu von. A naozaj je to tak,a to veľmi často. Samozrejme,depresia má i iné príčiny.
Depresia ,.....inými slovami ,je často prvým podnetom pre hľadanie zmyslu života. A to je aj asi problém Fitiho.
Ale musíme vedieť aj jednú istú vec. Žiadne lieky nám nemôžu pomôcť naspäť získať to,čo sme nikdy nemali. Je to ako starý vtip:...."Pán doktor ked mi vyliečite moju ruku ,budem vedieť hrať na klavír?" Ano! ...To je výborné,pán doktor,.....nikdy som predtým na klavír nevedel hrať .
Teda,často je to tak,že,......mnohí z nás chcú vedieť "hrať na klavír", bez toho aby to skúsili,naučili sa. Chceme aby sa naše problémy vyriešili,ale nedávame si námahu zistiť ,kde je ich príčina,riešenie?! Zmysel života s,ani jeho naplnenie nemôžme zadarmo dostať,kúpiť a naň neexistuje ani žiadna -donášková služba. Chce to naše vedomé úsilie a intelektuálnu poctivosť pri tom. A to,vo väčšine prípadov ľudí s podobnými problémami uniká. A volia len "lacné a krátkodobé a neúčinné" náhražky! A to je chyba ,za ktorú sa draho platí,....a to je smutné,....a nemuselo by byť.


46.
označiť príspevok

Vespertine žena
   4. 3. 2016, 21:56 avatar
Nehovorila som o liekoch. Niesom lekar ale tiez si myslim, ze lieky samotne nestacia.


47.
označiť príspevok

Vespertine žena
   4. 3. 2016, 22:01 avatar
To je len jedna zlozka liecby. Dalsou by mala byt terapia.


66.
označiť príspevok

Shagara muž
   4. 3. 2016, 22:47 avatar
46,...OK,....ale niekedy naozaj môžu pomôcť,....hlavne ak ide o "chemickú nerovnováhu" v našom mozgu.
Problém býva v tom,že sa nelieči podstata,/hlbšia príčina/ale sa len riešia a oddaľujú symptómy nejakej depresie.


71.
označiť príspevok

Vespertine žena
   4. 3. 2016, 23:02 avatar
Samozrejme, hovorim o chorobe, o klinickej depresii. Ano, tento problem byva, ze sa neriesi pricina, ta sa lieci psychoterapiou.


73.
označiť príspevok

Rachael
   4. 3. 2016, 23:09 avatar
Príčina sa často ani nezistí...


79.
označiť príspevok

Vespertine žena
   4. 3. 2016, 23:52 avatar
No ano, s tymi pricinami to nemusi byt vzdy take jednoduche. Vie sa o genetickych predispoziciach, dalsich ochoreniach, kt. mozu mat vplyv (napr. stitna zlaza?), potom to moze byt traumaticky zazitok, to je jasna pricina, ale to ostatne...neviem, nejde mi do hlavy, ako sa v spravne vedenej a na mieru sitej psychoterapii neda aspon priblizne odhalit ta podstata...Dolezite je podla mna vediet, ktore faktory maju priaznivy vplyv na psychiku, zmenit myslenie, to sa da naucit a odhalit a spracovat - preliecit to, z coho cloveka boli dusa, a pod. Niekedy vsak nieje zaujem, pacient si toho ani nemusi byt ani vedomy, ze mu napr. jeho stav v podstate vyhovuje viac, ako keby si sa musel snazit...ale je to zlozita problematika urcite...


87.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 3. 2016, 03:06

Príspevok bol vymazaný administrátorom.88.
označiť príspevok

Vespertine žena
   5. 3. 2016, 10:33 avatar
Ach jaj, na zaplakanie...
Spravne vedena a na mieru sita - myslim, ze kazdy pochopil, ze mam na mysli individualny pristup, kedze kazdy clovek je iny.
Ano, su rozne stupne zavaznosti, a depresia ma aj nejaky priebeh, nejake svoje fazy, ale hlavne, ze ty si po svojom odbornom zdiagnostikovani cez internet usudila, ze Fitipaldi depresiu nema, lebo by nenapisal ani ciarku. To by ti psychiater urcite kvitoval...Ale ktovie, moznoze okrem toho, ze vies vsetko lepsie si este aj jasnovidna
Ano, depresiu sposobuje docela siroka skala pricin, vymenovala som len niektore, ktore ma zrovna napadli, a co mi nejde do hlavy je, ked sa nevie odhalit ta psychologicka pricina, na to som narazala (teda priklad, mozu za to zle vztahy v rodine?, vychova bez lasky?, a pod..), lenze ty si pre svoju ubohost potrebujes len zapicovat a zhodit, a nie debatovat, pricom zabudas, ze tymto sposobom nenarasties .
No a teda napriek tomu, ze sa presne nevie, preco niekto ochorie a niekto nie, skala pricin je docela dobre zmapovana, co ju sposobuje, co ju rozvija, co ju spusta a takisto aj co sa s tym darobit. A nevopruzuj.


90.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 3. 2016, 13:47

Príspevok bol vymazaný administrátorom.95.
označiť príspevok

Vespertine žena
   5. 3. 2016, 14:44 avatar
Nie, tvoj problem je, ze by si neprezila, keby si si takmer neustale nemohla na internetovom fore lestit ego.


97.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 3. 2016, 15:04

Príspevok bol vymazaný administrátorom.107.
označiť príspevok

Vespertine žena
   5. 3. 2016, 17:15 avatar
Rozkaz, sefe...facepalm...


93.
označiť príspevok

Rachael
   5. 3. 2016, 14:09 avatar
Ano, je. Ale skutočná depresia si príde kedy chce, nezávisle na myslení, prežitkoch a nedá sa vôľou ovplyvniť. Je to choroba, ktorá proste s človekom " máva". To, čo sa dá ovplyvniť je hlboký smútok, ale depresia to nemusí byť...


94.
označiť príspevok

Vespertine žena
   5. 3. 2016, 14:40 avatar
Rachael nerozumiem, preco pises, ze depresia nezavisi na mysleni a prezitkoch, ved to su faktory, ktore na to vplyv maju. Alebo tvrdenie, ze sa depresia neda ovplyvnit. Da, je to choroba, a da sa liecit a vyliecit....samozrejme nie vzdy, je to individualne, cize ano, nemusi, ale moze...


96.
označiť príspevok

Rachael
   5. 3. 2016, 14:56 avatar
Keď ide o dedičné ochorenie a keď má človek "epizódu", celé jeho vnímanie reality je iné, ako u zdravého človeka. Všetko vidí negatívne, beznádejne, nemá energiu, nechce sa mu žiť, nevidí zmysel...a nie je schopný to svojim myslením alebo vôľou ovplyvniť. Liekmi áno. Ale to píšem o ťažkej depresii, stredne ťažká sa dá myslím ovplyvniť vôľou...A ľahká, určite.
Súhlasí Scarlet666, Wolfe


98.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 3. 2016, 15:11

Príspevok bol vymazaný administrátorom.101.
označiť príspevok

Wolfe muž
   5. 3. 2016, 15:24 avatar
Stale sa to snazim precitat, ze snad rakovina mysle alebo tak..

Teraz mi to doslo rakovina vôle

ja som to cital rakovina, (ty) vole


103.
označiť príspevok

Rachael
   5. 3. 2016, 15:29 avatar
Aspoň si sa pobavil, či ?
Súhlasí Wolfe


100.
označiť príspevok

Vespertine žena
   5. 3. 2016, 15:17 avatar
Ja som ale nepovedala, ze myslenim vie ovplyvnit tu najtazsiu fazu, to si si domyslela...
Súhlasí Rachael


102.
označiť príspevok

Rachael
   5. 3. 2016, 15:26 avatar
Asi áno Len je to vážne veľmi nepríjemná choroba a často celoživotná...
Súhlasí Vespertine


104.
označiť príspevok

Wolfe muž
   5. 3. 2016, 15:37 avatar
Ale asi kazdemu cloveku sa sem tam stane, ze ma blue mood...


105.
označiť príspevok

Rachael
   5. 3. 2016, 16:48 avatar
Určite áno, zlá, alebo smutná nálada je prirodzená, prípadne pri jemnejšej forme ide o dystýmiu, ale pri depresii ide tá krivka smútku oveľa hlbšie..


106.
označiť príspevok

Vespertine žena
   5. 3. 2016, 17:09 avatar
Celkom by ma zaujimalo, ako casto. Teda ake percento ludi sa lieci celozivotne. Zatial som sa s takouto informaciou nestretla, ci su nejake statistiky. Rachael, a ak sa mozem spytat, chodis aj na terapiu, ci len spatne vychytavas?


108.
označiť príspevok

Rachael
   5. 3. 2016, 17:23 avatar
Presné percentá neviem, ale určite to na nete niekde je. Myslíš psychoterapiu? Nie, na nič také nechodím.


109.
označiť príspevok

Vespertine žena
   5. 3. 2016, 17:30 avatar
Hej, nieco som uz pozrela...a preco nechodis na psychoterapiu? Samozrejme, ak nechces takto verejne odpovedat, respektujem.


110.
označiť príspevok

Rachael
   5. 3. 2016, 17:42 avatar
V pohode. Lieky mám a najlepším psychológom je Ježiš.


111.
označiť príspevok

Vespertine žena
   5. 3. 2016, 18:05 avatar
Ok. Vdaka za odpoved.
Súhlasí Rachael


99.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 3. 2016, 15:12

Príspevok bol vymazaný administrátorom.5.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   4. 3. 2016, 19:56

Príspevok bol vymazaný administrátorom.7.
označiť príspevok

TvojOponent19
   4. 3. 2016, 19:58 avatar
Až budeš skákať pod vlak, poprosím, vyber si nejakú lokálku. Neskáč medzi Žilinou a Bratislavou.


9.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   4. 3. 2016, 19:59

Príspevok bol vymazaný administrátorom.13.
označiť príspevok

TvojOponent19
   4. 3. 2016, 20:05 avatar
Nie. Ale ak skočí pod Regiojet, tak ten potom mešká aj 5 hodín. Naposledy nejaký egoista skočil v Trnave za rybníkmi... Zaujímavé je, že pečeň vypadne z tela ako prvá. Prečo sa neudrží v tele? A mozog vyzerá ako keby si na koľaje vyliala veľký jogurt...


15.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   4. 3. 2016, 20:08

Príspevok bol vymazaný administrátorom.25.
označiť príspevok

TvojOponent19
   4. 3. 2016, 20:20 avatar
Videa neberiem. Mám pomalý net. Maximálne básničky.


58.
označiť príspevok

Shagara muž
   4. 3. 2016, 22:32 avatar
13......Oponent a jeho mentálna výpoved necitlivého a úplne chorého človeka. Fiti je omnoho lepšie na tom ako ty ,Oponent.
Radšej byť nešťastný,ale zostať človekom,.......a nie tým,čím sa prezentuješ ty. To ,nie že je nekresťanské,...ale ty nedosahuješ ani úroveň ľudskej bytosti. Nečudujem sa ateistom tu na DF,že sú zhrození z takého "kresťanstva" aké tu predstavuješ ty.
Nech ti Boh odplatí tú tvoju necitlivosť: Ale ak robíš "dobre",tak nech ti naloží dobro!
Súhlasí Scarlet666, Wolfe


72.
označiť príspevok

TvojOponent19
   4. 3. 2016, 23:03 avatar
58 Mne úplne stač, že si zhrozený Ty. Nedávno si ma nazýval ateistom, teraz zase kresťanom - vždy ako Ti to pasuje. Ano ľudia, lutujte sa,... Kamarát mal ratlíka a vždy, keď sa mu prihovoril slovami Tytytyty môj malý úbohučký slabučky... tak sa od ľútosti ten pes roztriasol až to vyzeralo, že sa rozsype  
Počet jehovistov páchajúcich samovraždy nie je nezanedbateľný


83.
označiť príspevok

Wolfe muž
   5. 3. 2016, 00:30 avatar
Preco si ty vacsinu casu taky neempaticky pako?
Myslis si, ze si neviem aky vtipny, niekedy mam pocit, akoby si sa snazil kompenzovat svoje vlastne komplexy a ukryvat ich za tu tvoju falosnu zovialnost a povysenecke spravanie...

Myslim, ze skor, ako fitipaldi by si mal navstivit psychiatriu prednostne ty..

Este si pamatam tvoj avatar psa s odtrhnutou hlavou..

Ako decko si trhal chrobacikom nozicky a zostalo ti to dodnes?


11.
označiť príspevok

Karola žena
   4. 3. 2016, 20:02 avatar
ty si vážne trapný debil.., ak si cchel byť vtipný tak na nesprávnom mieste..kretén.
Súhlasí Scarlet666, Shagara, Wolfe


22.
označiť príspevok

TvojOponent19
   4. 3. 2016, 20:16 avatar
  Ďakujem. Budem mať depresie kvôli Tebe  


30.
označiť príspevok

Karola žena
   4. 3. 2016, 20:27 avatar
však trochu citu daj do toho..si myslíš že najlepšie je zdeptaného človeka ešte viac deptať ?..a ja hneď vypadnem..len som cchela chalaňa povzbudiť..)


37.
označiť príspevok

TvojOponent19
   4. 3. 2016, 20:36 avatar
Nie že vypadneš z vlaku   videl som nedávno chlapa, čo vyzeral ako socha z múzea antického umenia. Oni to tak robili, bez rúk, bez nôh aj bez hlavy. Tak ma napdlo, čo tých Rimanov tak strašne fascinovalo na torze tela... čo myslíš? 


10.
označiť príspevok

TvojOponent19
   4. 3. 2016, 20:01 avatar
Poďme na to inak.
Si z mesta alebo dediny?
Máš nejakú školu, remeslo? Aké?   Neber ma ako policajta, ale treba nejako začať skladačku skladať  


12.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   4. 3. 2016, 20:03

Príspevok bol vymazaný administrátorom.14.
označiť príspevok

TvojOponent19
   4. 3. 2016, 20:08 avatar
Nerieš to za neho!  
On nepotrebuje byť uviazaný na reťazi. On potrebuje slobodu výbehu a vedieť chodiť s postaveným a vrtiacim chvostom.
Súhlasí medaupload


16.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   4. 3. 2016, 20:10

Príspevok bol vymazaný administrátorom.19.
označiť príspevok

TvojOponent19
   4. 3. 2016, 20:13 avatar
Od neho.


21.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   4. 3. 2016, 20:15

Príspevok bol vymazaný administrátorom.26.
označiť príspevok

TvojOponent19
   4. 3. 2016, 20:21 avatar
Je to možné. Ja som tu nový.  


31.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   4. 3. 2016, 20:28

Príspevok bol vymazaný administrátorom.34.
označiť príspevok

TvojOponent19
   4. 3. 2016, 20:33 avatar
Hahaha... že čuramedáni...   pre toto Ťa mám rád. Ty si moja najobľúbenejšia bezpohlavná bytosť   


38.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   4. 3. 2016, 20:38

Príspevok bol vymazaný administrátorom.40.
označiť príspevok

TvojOponent19
   4. 3. 2016, 20:42 avatar
38 Ďakujem. Toľko pozornosti od Teba.  
Niečo Ti prezradím - NENASERIEŠ MA!  


17.
označiť príspevok

RighteousFred
   4. 3. 2016, 20:12 avatar
Citis sa tak, ako priblizne 1/3 populacie. Dakuj kapitalizmu.


20.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   4. 3. 2016, 20:14

Príspevok bol vymazaný administrátorom.23.
označiť príspevok

RighteousFred
   4. 3. 2016, 20:16 avatar
Predo mnou sa uz nemusis predvadzat, ja viem, ze si vypatlana na hovado...


29.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   4. 3. 2016, 20:25

Príspevok bol vymazaný administrátorom.24.
označiť príspevok

RighteousFred
   4. 3. 2016, 20:19 avatar
Pozri si toto, snad ti to pomoze.. a to je uz asi 10 rokov stary dokument, vedz, ze dnes sa maju veci este daleko horsie..

http://www.youtube.com/watch?v=WrUTnD2A_Dc Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


Mozno zistis, ze ti nieje este az tak zle.


27.
označiť príspevok

Karola žena
   4. 3. 2016, 20:22 avatar
fitipaldi...dúfam že ťa depka čoskoro prejde, hľadaj nový zmysel života..sústreď sa na to, čo potrebuješ ..a to nič že si VŠ nedal, môžeš sa prihlásiť na inú školu.., a hľadaj si brigádu, pre chalaňov tvojom veku by nemal byť problém si brigádu nájsť..proste skúšaj a skúšaj, . z analyzuj si svoj potenciál ..čo vieš, aké máš vedomosoti, znalosti, zručnosti..daj si inzerát že naučíš, doučíš, vyrobíš, urobíš a pod., ,.potom by nebolo zlé prihlásiť sa do nejakého klubu, na šport apod., neviem čo ťa baví..spoznal by si nových ľudí..a našiel si aj kamarátov..proste rozmýšľaj o tom , hľadaj cesty ako sa posunúť..potrebuješ byť v kontakte s ľuďmi , rozprávať sa..možno dostaneš nápad...a držím palce aby sa ti zadarilo a aby si bol šťastný..
toto neber len ako že sa "povie"..no chce to chladnú hlavu a " jede se dál.., ..a babu si nájdeš neboj..si pekný ?  
Súhlasí Wolfe


33.
označiť príspevok

TvojOponent19
   4. 3. 2016, 20:30 avatar
Babu si nájde...
Sranda. On má depresie preto, že nemá babu. A pritom koľko chlapov sa obesilo preto, že babu mali.
On je v podstate šťastný človek, že sa nemusí s nejakou hnusobou natahovať. Neváži si to  
Iba človek bez ženy, lala...môže byť blažený...lalalala  


35.
označiť príspevok

Karola žena
   4. 3. 2016, 20:34 avatar
T.O.. máš nejaký defekt že ti uniká celý koncept ? prečítaj si tému,.,.sorry..mne začí na byť z df debilov zle..
no čaute...pekný víkend .))
Súhlasí Shagara


39.
označiť príspevok

TvojOponent19
   4. 3. 2016, 20:39 avatar
35 Prekonal som samovražedné obdobie a je zo mňa patologický optimista   
Kam odchádzaš? Tu zostaneš! Poslúchaj chlapa!!!  


84.
označiť príspevok

Wolfe muž
   5. 3. 2016, 00:38 avatar
K svojmu suhlasu len davam vynimku = okrem poslednych par slov... to by vyznelo divne...  

...i ked v sucasnosti uz ani nie...


50.
označiť príspevok

Rachael
   4. 3. 2016, 22:10 avatar
Zdravím  


51.
označiť príspevok

Rachael
   4. 3. 2016, 22:11 avatar
Rypnete si ?  


56.
označiť príspevok

TvojOponent19
   4. 3. 2016, 22:26 avatar
51 Môžem aj ja?   Budem Ti hovoriť Scarlet...   


61.
označiť príspevok

Rachael
   4. 3. 2016, 22:38 avatar
Radšej mi hovor Rachael  


67.
označiť príspevok

TvojOponent19
   4. 3. 2016, 22:49 avatar
Rachael... dáme stretko a zoberieme niekam toho fešáka fitipaldiho.  


70.
označiť príspevok

Rachael
   4. 3. 2016, 22:57 avatar
Lenže ja mám tiež depky, takže my s fitipaldim zoberieme niekam teba. Niekam na most. skočíme si bungee bez lana  


75.
označiť príspevok

TvojOponent19
   4. 3. 2016, 23:37 avatar
Mám pred chalúpkou mostík a dá sa z neho skočiť... po daždí je v ňom vody vyše členkov. To všetkým pomôže.

No a Ty ako bojuješ proti depke?


82.
označiť príspevok

Rachael
   4. 3. 2016, 23:55 avatar
Spätným vychytávaním serotonínu...


92.
označiť príspevok

Rachael
   5. 3. 2016, 14:02 avatar
Ale občas sa stane, že nevychytám...


54.
označiť príspevok

dorota
   4. 3. 2016, 22:20 avatar
podla mna sa nudis. zacni pestovat ruze.


57.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   4. 3. 2016, 22:31

Príspevok bol vymazaný administrátorom.60.
označiť príspevok

dorota
   4. 3. 2016, 22:38 avatar
co? ved je to relax. kopkas si v hline, a sledujes ako vsetko rastie.


63.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   4. 3. 2016, 22:41

Príspevok bol vymazaný administrátorom.64.
označiť príspevok

TvojOponent19
   4. 3. 2016, 22:45 avatar
Mohol by robiť hrobára. Ten tiež kopká sleduje okolo, ako na hroboch všetko rastie. A navyše si fyzicky prečistí hlavu.
Aspoň bude vedieť, do čoho ide
Súhlasí Vespertine


65.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   4. 3. 2016, 22:47

Príspevok bol vymazaný administrátorom.69.
označiť príspevok

TvojOponent19
   4. 3. 2016, 22:52 avatar
To akokeby si ma posielala do obchodu nakúpiť napriek tomu, že vieš, že je zavreté! To je zlomyseľné!!!  


68.
označiť príspevok

Vespertine žena
   4. 3. 2016, 22:52 avatar
A napriklad take prechadzky po cintorinoch su vhodne pre vsetkych ludi


74.
označiť príspevok

TvojOponent19
   4. 3. 2016, 23:18 avatar
Presne! Ty si moja krv! Zájsť si na cintorín je ako zájsť si do dobrej spoločnosti. A tie tône stromov, náhrobné kamene a každý je ako kniha s príbehom jedného zosnulého... Cintorín je ako panelák alebo knižnica naležato. Riviera príbehov, ktoré sa opaľujú v letnom slnku alebo sa skrývajú v tôni urastených stromov. S vôňou kvetín a mravcami žijúcimi si vlastné dejiny na hrobových miestach, mramorových platniach. Cintorín a stíšenie sa v kostole sú nádherné miesta na stíšenie po bujarých diskusiách na DF  
A spomínam si ešte ne cifruši dvojfarebné. My sme im hovorili čerty. Keď sa párili, tak boli spojené zadkami a silnejší ťahal slabšieho svojim smerom a keď sa unavil, tak zase bol ťahaný smerom opačným. Pamätáš? Na chvíľu človek zabudne na tie príbehy mŕtvych ako keď odvrátiš pohľad od televízora.
Ano, cintorín, to je to miesto, kde človek načerpá nové sily


76.
označiť príspevok

Vespertine žena
   4. 3. 2016, 23:39 avatar
My sme ich zas volali elektricky
Cintorin vo mne evokuje podobne pocity, tiez si predstavujem tie pribehy...ale pacia sa mi aj ako pripomienka toho, ze sme tu na svete len na takej kratkej navsteve.
Súhlasí TvojOponent19


77.
označiť príspevok

TvojOponent19
   4. 3. 2016, 23:48 avatar
Ani nevieš, ako sa teším, až raz umriem. Už aby to bolo


78.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   4. 3. 2016, 23:49

Príspevok bol vymazaný administrátorom.81.
označiť príspevok

TvojOponent19
   4. 3. 2016, 23:55 avatar
Keď vidím, koľko radosti Ti spôsobí moja smrť, kľudne zomriem ja desaťkrát :D


85.
označiť príspevok

Wolfe muž
   5. 3. 2016, 00:42 avatar
81 Uplny Nathan Hale


114.
označiť príspevok

Lemmy muž
   5. 3. 2016, 20:59 avatar
T19: moja smrť, kľudne zomriem ja desaťkrát

Ďalší fanatik, čo verí vo zmŕtvychvstanie.


80.
označiť príspevok

Vespertine žena
   4. 3. 2016, 23:53 avatar
To verim, ked si myslis, ze ta caka lepsi zivot


86.
označiť príspevok

Wolfe muž
   5. 3. 2016, 00:42 avatar
77 Je ti zima dievcatko?


113.
označiť príspevok

TvojOponent19
   5. 3. 2016, 20:34 avatar
86 Kecáš!     


62.
označiť príspevok

TvojOponent19
   4. 3. 2016, 22:38 avatar
Až tam uvidí to množstvo egrešov, čo treba ostrihať, obesí sa na jahode  


91.
označiť príspevok

YouLove
   5. 3. 2016, 13:56 avatar
Potrebuješ peniaze aby si obživnul? Dlhotrvajúca bezradnosť môže spôsobiť depresie, nie si výnimka. V takom stave je dobre sa vyžalovať aby sa ti uľavilo. Nemáš niekoho z rodiny kto by ti pomohol? Ak sa ti polepší, potom napíš, Ver si !!
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 18:37,  https://darkwebdrugsmarket.com/ - dark market url lcs https://tormarketweb.com/ - dark markets...
dnes, 15:17,  Posielam link na clanky o hemoroidoch https://doktorpro.sk/blog/tag/hemoroidy . Svojho casu mi...
včera, 17:22,  Pre mňa si katolík, a nie si žiadny humanista. Uznávam len humanistov podľa...
včera, 16:41,  kntsz keby si nevedel čo je inflačný nepodarok , tak ti to môžem začať vysvetľovať ako...
včera, 16:02,  Ja som síce kresťan katolík, ale zároveň asi ,humanista': za pomerne dobrý pokladám film...
včera, 15:55,  Aj také veci sa stávajú
včera, 15:09,  ET: Som veriaci v kresťanské katolícke nábožensto. A to ma majiteľ fóra krivo...
včera, 14:53,  kntsz no vidíš ty s tebou sa jednoducho nedá , lebo stále platí , že by človek ti mal...
včera, 14:49,  Nie som veriaci v hlbinnú psychológiu. Som veriaci v kresťanské katolícke náboženstvo. To...
včera, 10:00,  Spontánny vstup do nevedomia majú aj narkomani.
včera, 09:59,  Aj keď utrpel spontánny vstup do nevedomia.
včera, 09:57,  Najnovších poznatkoch prírodných vied? Potom musí uznávať evolúciu bez náboženského...
včera, 09:55,  Citujem: Všetky jeho diela sú založené výhradne na najnovších poznatkoch prírodných...
včera, 09:53,  Čítam: V této době prožil ještě jako ateista dva spontánní vstupy do nevědomí, které...
včera, 09:51,  Kauza Kristus. Hlúpa kniha. Vzdelávaj sa!...
včera, 09:49,  Ktorý vedecký názor, ktorý je dávno prekonaný, považujem za vedecký? Píš konkrétne, a...
včera, 09:48,  Ty sa tu celý čas strápňuješ, nevieš byť konkrétny. Kašlem na tvojho Krála, čo ten už...
včera, 09:18,  Lemmy s odpustením, ale krákoráš tuná dookola už dávno spochybnené až prekonané...
včera, 09:11,  áno súdruh aparátčik......., dopíš mi to do vášho straníckeho hodnotenia *13
včera, 09:08,  Hej, aj túto knihu mám a čítal som ju tiež asi pre 12 rokmi aj s Kauzou Kristus. Králove...
neprehliadnite
vyhľadávanie
 
Žena je to najkrajšie umelecké dielo, ktoré sa kedy Matke Prírode podarilo stvoriť.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(252 492 bytes in 0,527 seconds)