Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Nepokoje v Kijeve

20
reakcií
1198
prečítaní
Tému 6. februára 2014, 11:42 založil slafkuxyz.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
10. 08. 2011
18
18. 08. 2012
3
 
 


1.
označiť príspevok

slafkuxyz muž
   6. 2. 2014, 11:42 avatar
Tu je iný pohlad na nepokoje v Kijeve . svobodnenoviny.eu Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


2.
označiť príspevok

zarra muž
   6. 2. 2014, 11:55 avatar
a este napis svoj pohlad  
Súhlasí Lemmy


5.
označiť príspevok

zarra muž
   6. 2. 2014, 11:58 avatar
a suhlas da Lenin, ktory tu tiez len kopiruje clanky
Súhlasí Romanov


6.
označiť príspevok

Lemmy muž
   6. 2. 2014, 12:07 avatar
Ty si kretén ako TvojOponent.  

Ja som Lemmy. Už sa preberte, vy tupci. 
Súhlasí Romankoooooo


8.
označiť príspevok

slafkuxyz muž
   6. 2. 2014, 13:07 avatar
Ja v podstate s týmto článkom súhlasím . Pobúrilo ma to ,že západ drzo manipuluje s ukrajincami a to rovno pod nosom Ruska . Náročky vyvolávať nepokoje v cudzej krajine kôli ovládnutiu surovín a podnikov je zbabelé . Len aby sa rusi nenaštvali . Ale inak sú zaujímavé správy aj na stránke Hlas Ruska .
Súhlasí zarra


20.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   15. 2. 2014, 17:39 avatar
To,že západ drzo manipuluje s ukrajincami ti vadí, ale to, že si ich Rusko kupuje, to ti akosi nevadí. Zaujímavé.


13.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 2. 2014, 15:31

Príspevok bol vymazaný administrátorom.14.
označiť príspevok

slafkuxyz muž
   6. 2. 2014, 17:01 avatar
3. Osvietený neskúmal som či je práve tá stránka konšpiračná ,ale je zaujímavé ,že presne to isté píšu aj ukrajinské a ruské provládne či opozičné netové noviny . Po rusky viem . To ale neznamená ,že sa staviam na nejakú stranu . Zo strategického hľadiska ,keby som bol z USA a mal by som záujem finančne vyťažiť na ukrajine urobil by som to presne tak ako opisuje tá netová stránka .


19.
označiť príspevok

Osvietený muž
   15. 2. 2014, 17:38

Príspevok bol vymazaný administrátorom.15.
označiť príspevok

Lemmy muž
   6. 2. 2014, 20:19 avatar
Tu končia všetky žarty. V rukách opozičného aktivistu na Ukrajine explodoval balíček s nápisom "Lieky"

Jeden z účastníkov protivládnych demonštrácií v Kyjeve dnes utrpel vážne zranenia po tom, ako mu v rukách explodoval balíček s nápisom "Lieky".

www.teraz.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


3.
označiť príspevok

zarra muž
   6. 2. 2014, 11:56 avatar
Moj pohlad je jasny - zaujem zapadu a satana znicit nezavislu Ukrajinu.
Súhlasí huranato


7.
označiť príspevok

Lemmy muž
   6. 2. 2014, 12:08 avatar
Ty keď napíšeš nejaký hlod, tak tiež stojí za to. Lepší nezmysel ťa nenapadne?


11.
označiť príspevok

zarra muž
   6. 2. 2014, 13:44 avatar
Preco si ateisti myslia, ze na ich nazore niekomu zalezi?


4.
označiť príspevok

zarra muž
   6. 2. 2014, 11:57 avatar
podobne v Iraku, Syrii a inde
Súhlasí slafkuxyz


9.
označiť príspevok

slafkuxyz muž
   6. 2. 2014, 13:13 avatar
Máš úplnú pravdu . Amíci sa vŕtajú všade kde môžu mať finančný prospech .


10.
označiť príspevok

zarra muž
   6. 2. 2014, 13:41 avatar
Keby len Amici.
Súhlasí slafkuxyz


12.
označiť príspevok

ranexil muž
   6. 2. 2014, 13:55 avatar
Kazdy kto nema v tejto krajine nasrate v hlave vie, ze EU je iny podvod na krajinach zucastnenych na nom mimo 5 krajin.
Benelux, Nemecko, Francuzsko a Anglani a Taliani. Tym EU vyhovuje a vzdy bude. Pozieraju a vyzieraju zvysok *Europy, obcas hodia kost lenivym Spanielom, aby moc nekvakali a tym to cele hasne.
Teraz ich nenazranosti- nie nasej- my tu zase budeme z toho leda ak ukrajinsku mafiu este lepsie etablovanu, potrebuje este lacnejsiu prac. silu a hlaven kupnu silu na braky.
Co z toho bude mat slovenkso, hoc aj susedi s touto krajinou, kedze uz na SK niet slovaka co by valstnil nejaku firmu sirsieho vyznamu.?
Za 20 rokov sa dosiahlo len to, ze Bratislavcan si lahsie kupi nez pred rokmi, ale zvysok slovenska? hahahhaa
Súhlasí Kasafran, slafkuxyz


16.
označiť príspevok

Kasafran
   8. 2. 2014, 23:31 avatar
www.youtube.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk...

?????? ????????????? ????? ???????????? ?? ????? ? ????????????? ??. ??????? ?????? - ??????? ?? ???


17.
označiť príspevok

Kasafran
   9. 2. 2014, 23:29 avatar
Mníchovská zrada 2014: Dá Janukovič prednosť cele v Haagu, alebo obrane národa a zjednotenej svätej Rusi?

Ukrajinský prezident V. Janukovič vzdal nacistickým teroristom všetky pozície, okrem svojej vlastnej a vybral si štvordňovú péenku.
Obetoval premiéra Azarova, ktorého ruskí vlastenci hodnotia ako naozajstného štátnika a hospodára a ponúkol premiérske a vicepremiérske kreslo dvom mužom, ktorí už dávno mali sedieť vo väzení za pokus o štátny prevrat – agentom cudzích štátov a záujmov Jaceňukovi a Kličkovi.
Dal príkaz zrušiť len pred dvoma týždňami prijaté zákony, ktorými sa pred nezákonnou činnosťou chráni každý normálny štát.
Dal príkaz prijať amnestiu pre ľudí, ktorí za posledné dva mesiace napáchali v Kyjeve, ale aj v rôznych iných kútoch Ukrajiny, ťažké zločiny.
Domáci agenti západných štátov a svoje hodnoty šíriaci Západ však nie sú spokojní, a nikdy nebudú, kým bijú zvony na kremeľskej veži a kým neuvidia posledného Rusa ležať v masovom hrobe, čoho sa však nedočkajú.
Prezident Janukovič sa svojím ustupovaním teroristom, ktoré koná namiesto toho, aby ako garant ústavnosti, poriadku a územnej celistvosti neodkladne prijal opatrenia na zastavenie štátneho prevratu a nacistického puču, pred Západom nijako nevykúpi.
Tak, ako bolo možné očakávať, Západ už oznámil, že má preň i pre ľudí z jeho zostavy v lepšom prípade prichystaný údel Miloševiča (v holandskom väzení zomrel na neposkytovanie lekárskej pomoci a podľa niektorých zdrojov aj otrávený), v horšom prípade údel Kaddáfího (zmasakrovanie pred kamerami a za nadšeného potlesku americkej štátnej administratívy a jej bruselskej pobočky).
Po návrate z mníchovskej konferencie o Ukrajine agent Jaceňuk spokojne vyhlásil: „Na Ukrajine bude vytvorená medzinárodná komisia na vyšetrenie zločinov režimu. Táto komisia bude pod egidou Rady Európy.“ Nacista-banderovec túžiaci sprvu po poste ministra vnútra Oleg Ťahnibok tiež oznámil, že „je dobrý signál z Mníchova“. Poznamenal, že „za zločiny sa moc bude zodpovedať pred haagskym súdom“!
A máme to na papieri. Súd, ktorý by mal súdiť všetkých tých Clintonov, Bushov, Obamov, Albrightové a ich európskych napomáhačov, vrátane Jaceňuka, Klička, Ťahniboka a ďalších zločincov z Majdanu a Hruševského ulice i z celej Ukrajiny, už chystá rakvy a doživotné cely pre nekonajúceho Viktora Janukoviča a ďalších príslušníkov jeho komandy.
Neoplatí sa zanedbávať svoje zákonné povinnosti a myslieť si, že ak budem vlka hladiť a prikrmovať, tak ma vlk za “dobré správanie“ nezožerie. Pochopí Janukovič aspoň päť minút po dvanástej, koľko je jedna plus jedna a koľká bije?
Mimochodom, akiste nie je náhodné, že rokovania o zákerne prepadnutej Ukrajine sa konali práve v Mníchove. Seriál Mníchovská zrada, ktorého prvý diel sme videli v roku 1938 (a nemálo sa nás týkal...) má teda v roku 2014 svoje pokračovanie, ktoré sa nás, ako Slovanov, taktiež bezprostredne dotýka. Nacistom z NATO akiste dobre padlo vybrať si za dejisko rozdávania ultimát miesto, kde im všetko zapácha nevysokým Rakúšanom s nie celkom árijským pôvodom. Veď euronacizmus spolu s eurosodomiou predstavujú dve hlavné hodnoty a dva hlavné piliere, na ktorých stojí západná, euroatlantická barbarizácia.
Eurobarbari, euronacisti a eurosodomiti, však opäť doplatia na svoju krátku pamäť. Už zabudli na postreh predchodcu pani Merkelovej pána von Bismarcka o tom, že Rusi pomaly zapriahajú, ale potom už veľmi rýchlo jazdia. Už zabudli, že dnes nimi oživovaný dvojprojekt psychicky narušeného pána Drang nach Osten a Slovania, buďte naši otroci! sa skončil jeho samovraždou v bunkri a ruskými vojskami v zdemolovanom Berlíne.
Vladimír Mohorita, 3.2.2014


18.
označiť príspevok

Kasafran
   15. 2. 2014, 17:30 avatar
Trochu inak o Lipšicovom mejdane na Majdane

Chodiť na Majdan akoby patrilo k bontónu slušného politika. Aspoň si to poniektorí myslia, ale náramne sa mýlia. Sú aj takí, ktorí si to nemyslia, len s Majdanom cynicky kalkulujú, a preto si na nich treba dávať veľký pozor.
Anton Železník napísal blog, v ktorom kritizuje Daniela Lipšica za účasť na demonštrácii na kyjevskom námestí Majdan. Hlavnou výhradou pána Železníka je to, že poslanec Lipšic ešte v postavení ministra vnútra „pomohol potlačiť protivládne demonštrácie na Slovensku, ktoré u nás odštartovala kauza Gorila".
Začnem tým, za čo si Lipšic pokarhanie nezaslúži. Ako minister vnútra nepotlačil demonštrácie proti gorilám. V tom sa bloger Železník, podľa mojej mienky, hlboko mýli. Polícia zasiahla až vtedy, keď sa medzi pokojných demonštrantov zamiešali agresívne skupiny s násilnými úmyslami a prejavmi. Bola to zmes neonacistov, futbalových chuligánov a zúfalcov, ktorí si pred úradom vlády a parlamentom násilnými formami ventilovali svoje frustrácie. Proti takýmto jedincom by polícia zasiahla Lipšic - Nelipšic.
Inou vecou je, že exminister Daniel Lipšic sa začal o Gorilu zaujímať až vtedy, keď sa z nej stala politická téma. Dva roky predtým na ňu úplne kašľal. A rovnako mal ako minister vnútra na háku aj kauzu emisie. Ako opozičný poslanec si z nej urobil politickú agendu, čím len potvrdil, že sa pre správnu vec dokáže nadchnúť len vo chvíli, keď to vyhovuje cieľom jeho marketingovej stratégie.
Súhlasím však s názorom, že Lipšic nemal na Majdane čo hľadať. Ani líder jeho kandidátky do volieb do Európskeho parlamentu Jozef Kollár, ako aj ďalší aktivista jeho strany Juraj Droba. Čisto politicky je to tak, že na Ukrajine niet strany sporu (a nie sú len dve), na ktorú by sa dalo postaviť. Janukovyč je skorumpovaný zlosyn. Avšak s výnimkou Klička, ktorý ešte nestihol byť pri moci, sú na tom veľmi podobne aj súčasní opoziční lídri. Ďalším vypuklým problémom je skutočnosť, že ukrajinským protestom (najmä v Kyjeve) už dávno dominujú sily s neprehľadným pozadím. Ich cieľom nie je politické riešenie situácie, ale eskalovať násilie. A Lipšic a jeho spoločníci svojou prítomnosťou podporili práve tieto nebezpečné, neprijateľné a neeurópske tendencie. Presne také, proti akým musela na Slovensku za Lipšica zasahovať polícia.
Lipšic, Kollár a Droba išli na Majdan, pretože sa blížia európske voľby. Myslia si, že keď fotky z tohto podujatia obletia slovenské médiá, ukážu sa ako veľkí štátnici. Pravý opak je však pravdou. Ako som už napísala, okrem slušných občanov sa Majdanu zmocňujú pohrobkovia benderovcov, prívrženci nenávistného ukrajinského nacionalizmu a iné sily, ktoré si neželajú nenásilné vyriešenie súčasnej politickej krízy na Ukrajine. Práve im dodávajú legitimitu vystúpenia takých politických analfabetov, akými sú Lipšic, Kollár a Droba.
Prvý ukrajinský prezident Leonid Kravčuk v štátnickom prejave nedávno povedal, že Ukrajina stojí na pokraji občianskej vojny. V jeho vystúpení odznelo: „Je to revolúcia. Je to dramatická situácia, v ktorej musíme konať s čo najväčšou zodpovednosťou." Tieto slová neplatia len pre znesvárené ukrajinské elity, ale aj pre európskych, ruských a amerických politikov, ktorí si na majdanskom ohni prihrievajú kdejaké nechutné polievočky.
Platí to aj pre Lipšica, Kollára a Drobu, ktorých polievočka je prinajmenšom rovnako nevábna.

Alexandra Macúchová, streda 12. februára 2014 12:33


21.
označiť príspevok

Kasafran
   16. 2. 2014, 23:17 avatar
Besy nad Kyjevom: „Boj sa prenesie do Ruska...“
Autor: Nikolaj Mališevskij
Zdroj: www.fondsk.ru Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Rýchlo sa rozišli cesty zástupov verných Ukrajinskej Pravoslávnej cirkvi Moskovského patriarchátu, tejto neoddeliteľnej časti Ruskej Pravoslávnej cirkvi a ukrajinských odštiepeneckých uniatskych elementov, ktoré od náboženského zvádzania národa prešli k politickému štvaniu a prelomiac všetky hranice, už priamo vyzývajú k povstaniu a zahraničnej intervencii...
Dnes všetci vedia o hrdinskom čine troch mníchov kláštora Kyjevsko-Pečerskej lavry, otca Gavrila, otca Melchisedeka a otca Efrema, ktorí 21. januára silou Kristovho kríža na deň zastavili šialenstvo „Euromajdanu“. Nie všetkým je však známe, o čo sa pokúšal v tých dňoch úradu zbavený „Filaret“, hlava samozvaného „kyjevského patriarchátu“ a predstavený ukrajinských uniatov Sviatoslav Ševčuk...
Hlava ukrajinských uniatov a arcibiskup Ukrajinskej Grécko-katolickej cirkvi, Sviatoslav Ševčuk, apeloval smerom k americkým politikom: „Hlavným problémom ukrajinského národa je to, že mžno sa v tejto chvíli uskutočňuje reštaurácia bývalého Sovietskeho zväzu... Nie len Európa, ale celý svet sa môžu ocitnúť na hrane novej studenej vojny... Hovorím Američanom: Nebuďte ľahostajní k situácii na Ukrajine... Ľudia na Majdane bojujú za našu i vašu slobodu, za našu i vašu demokraciu, za našu i vašu lepšiu budúcnosť. Preto očakávame od Spojených štátov, že si splnia svoju povinnosť pomôcť nám stať sa slobodným a nezávislým štátom... Spolu s Európskou úniou ochránia Ukrajinu pred cudzou agresiou“.
Občania Ukrajiny musia vedieť, že v týchto dňoch predstavitelia rozkolníckeho „kyjevského patriarchátu“ a uniatskeho kléru stoja na strane pogromov, ktoré sa páchajú v centre Kyjeva a ktoré oni bombasticky volajú „revolúciou dôstojnosti“ ( the revolution of dignity) ako to predvádza Sviatoslav Ševčuk.
Revolucionári typu kardinála kňaza Rímsko-katolickej cirkvi Lubomíra Huzara, ktorý bol predchodcom Ševčuka, už vyzvali k povstaniu vyhlásiac, že „právo na povstanie je zákonom prírody“. Biskup Ukrajinskej Grécko-katolickej cirkvi v Ľvove, Benedikt Alexejčuk zrovnáva terajšiu situáciu na Ukrajine s Druhou svetovou vojnou a pohrozil Kyjevu návratom pochodu skupín Ukrajinskej povstaleckej armády – Organizácie ukrajinských nacionalistov (Banderovské hnutie). Avšak v podnecovaní nenávisti a výzvach k násiliu a vraždám si z ukrajinských uniatov najďalej dovolil zájsť pop z Kolomijského okresu Ivano-Frankovskej oblasti Michail Arsenič (osoba s týmto priezviskom svojho času vo funkcii veliteľa Organizácie ukrajinských nacionalistov Bandery topila v krvi Západnú Ukrajinu):
„Vyzývame: Revolúcia! Revolúcia!... Nechápem, ako mohla matka kojiť na prsiach človeka, ktorý je dnes členom Strany regiónov! To nie sú deti svojich matiek, sú to sukiny synovia! Dnes sme reálne pripravení na revolúciu. Trpeli by bojovníci Ukrajinskej povstaleckej armády dnes Tabačnikov a Janukovičov?! Len pomocou atentátu (Banderovcami praktizované vraždy „činiteľov zodpovedných za antiukrajinské skutky – poznámka Nikolaj Mališevskij) je možné viesť boj! S nepriateľom sa nedá rozprávať ináč, než pomocou guľky!.. Šumí les, ktorý vyzýva každé naše srdce – vezmi do ruky zbraň a odhoď strach!.. Nie je čas pre strach! Čakáme už 20 rokov... Chceme sa ubezpečiť, že zajtra žiadny čínsky neger, ani žid, ani moskaľ nepríde zaberať môj dom! Len od každého z nás bude závisieť, či sa naša ruka nezatrasie pred nepriateľom, či pred našimi očami ostane jediným cieľom uchopenie moci. Nech pod nimi horí zem tak, ako horia naše dnešné fakle! Nech silu našej ruky umocní pažba pušky! Sláva Ukrajine!“ (Video tu:
http://www.youtube.com/watch?v=6lAHvrYO0pQ Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
).
Mekkou týchto vrahov dusiacich sa nenávisťou a vyzývajúcich ľudí ku krviprelievaniu je Vatikán a Washington. A to nielen preto, že fašizujúca „Sloboda“ sa z veľkej časti skladá z uniatov. Keď bol terajší rímsky pápež František (ktorý bol vychovaný uniatskym kňazom), svojho času kardinálom Bergogliom, vykonával funkciu ordinára (riadiaceho biskupa) ukrajinských uniatov v Argentíne. Je veľmi dobre oboznámený so situáciou v Ukrajinskej grécko-katolickej cirkvi aj s jej hlavou Sviatoslavom Švčukom, ktorý tiež slúžil v Argentíne.
Avšak, ak Vatikán a kádre Svätej aliancie (tajná služba Vatikánu – jedna z najstarších v Európe a na svete) sami prichádzajú k veriacim na Ukrajinu, situácia v prípade Washingtonu je opačná. Tu na vŕšku Kapitol sa poťahuje nitkami „Nového svetového poriadku“ a tvoria sa výzvy „spolu s Európskou úniou ochrániť Ukrajinu pred zahraničnou agresiou“.
Začiatkom februára na takzvaných výročných každoročných Národných modlitebných raňajkách s prezidentom USA Barakom Obamom, hlava Ukrajinskej Grécko-katolickej cirkvi Sviatoslav Ševčuk, ktorý tu bol tiež pozvaný, strašil Američanov tým, že „ak Bude Rusko úspešné v rozvoji zväzkov, ktoré odklonia Ukrajinu od Západného sveta, potom nielen Európa, ale celý svet sa ocitnú na pokraji novej studenej vojny“. Na akcii bol prítomný tiež samozvaný „patriarcha kyjevský a celej Ukrajiny a Ruska Filaret“.
Pre informáciu: Podľa Uznesenia Rady biskupov Ruskej Pravoslávnej cirkvi : „Pre krutý a arogantný prístup metropolitu Filareta (Denisenko) voči podriadenému duchovenstvu, diktát a vydieranie... vyvolajúc svojim správaním a osobným životom pokušenie v radoch veriacich... spáchanie krivej prísahy... vykonanie nepovolených náboženských úkonov... spôsobenie rozkolu v cirkvi... zbaviť metropolitu Filareta (Denisenka) všetkých právomocí kňazstva a všetkých práv, spojených s pôsobením v klére...“
Toto rozhodnutie bolo dané do pozornosti predstaviteľom všetkých primátov Pravoslávnej cirkvi ešte v roku 1992.
Vyzvať Washington aby pomohol Ukrajine „vzdorovať Rusku“ sa vybral „Filaret“ Denisenko nie do chrámu, ale na Ministerstvo zahraničných vecí a do Rady národnej bezpečnosti USA. Stretol sa s viceprezidentom Joe Bidenom, kongresmanom Chrisom Smithom, senátorom – demokratom Chrisom Murphym, senátorom – republikánom Johnom McCainom, pracovníkmi Ministerstva zahraničných vecí Ericom Rubinom a Thomasom Meliom, špeciálnym predstaviteľom ministerstva zahraničných vecí Harveyom Formanom, aj v Amerike prežívajúcim bývalým prezidentom Gruzínska, Michailom Saakašvilim. Po tom všetkom hromovým hlasom vyhlásil, že „keď Ukrajinci zvrhnú diktatúru vo svojom štáte, boj sa prenesie do Ruska“.
Ako je to dávno, čo sa „Filaret“ Denisenko objímal s prezidentom Ukrajiny Viktorom Janukovičom , ubezpečujúc ho, že „terajšia moc nás podporuje, hoci tajne, netreba to rozkrikovať, sú s nami, sme im za to vďační“ ?
Teraz predstavený „kyjevského patriarchátu“ vykladá americkým politikom, že „Ukrajina dnes bojuje za demokraciu proti totalitnému režimu“ (Ukraine today is struggling for democracy against totalitarian regime) .
Hrdinský čin troch mníchov Kyjevsko-Pečerskej lavry, ktorí počas pobytu v Kyjeve zabránili krviprelievaniu, nenechal ľahostajných organizátorov tejto nečakanej prehry. „Majstri diškurzu“ sa z lekcie poučili. Teraz urýchlene mobilizujú ďalších denisenkov, ševčukov, arseničov a iných vrahov a antikristov, „ktorých meno je Légia“ nasadzujúc ich na podnecovanie občianskej vojny.

Preklad z Ruského jazyka: Tibor Korečko
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 22:13,  a samozrejme na ime argiumenty v podami nejakeho tomi.......*10*10*10*10
dnes, 22:06,  Hádam by sa neučil jazyk okupantov a staviteľov koncentrákov :)
dnes, 21:27,  bnudem reagovať, le na tento argument.....je to absolutne mimo realitu ...*10*10*10
dnes, 21:27,  youtube.com/watch?v=ShA1yC4HkNI&feature=youtu.be&t=35
dnes, 21:27,  V cele ho zocelia. *13*13*13*13*13*13*13*13*13
dnes, 21:26,  Už ho vedú. *13*13*13*13*13*13 youtu.be/ShA1yC4HkNI
dnes, 21:26,  https://www.facebook.com/JalalsOfficial/videos/1312660075597817/
dnes, 21:23,  A Kočner vyfajká až po vajká. *13*13*13*13*13*13*13*13*13
dnes, 21:22,  ...a rusk0 mu h0 zaslintaaa...*39*39*39
dnes, 21:21,  ...teraz sa r0bi upgrade...aj DLC a p0jde aj krabic0va verzia hry...
dnes, 21:21,  A môže si ho v cele leštiť celý až po vajcá. *13*13*13*13*13*13*13*13*13
dnes, 21:20,  Ja sa ešte môžem dať pokrstiť.Ale aj keď nie som tak ho nezapieram. No ty si už pokrstený...
dnes, 21:19,  ...veru,zalud bude sediet...)))
dnes, 21:19,  5/ Uz si to zistil ci mam zavolat kamosovi co hraje tyzden hru az po koniec???:)))
dnes, 21:17,  Sedím na žaludi a je mi dobre. *13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13
dnes, 21:16,  Nabudúce, my "osvietení" präkäkäti to skúsime ako Žaludi. Teda, ak v Haluziciach...
dnes, 21:16,  ondrej zapiera Krista denno-denne tu na df.
dnes, 21:16,  ...nekukam...blaha pluje...*39*39*39
dnes, 21:15,  Keď nemci zabíjali nielen židov.
dnes, 21:14,  no samozrejme byt nepokrstený a zaprieť tak Ježiša pred ľudmi.....
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
O práci iba v práci. O škole iba v škole.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(95 018 bytes in 0,473 seconds)