Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Nedostatek ledniček a mrazniček (1987)

3
reakcií
168
prečítaní
Tému 10. septembra 2019, 17:11 založil Čeka.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Čeka muž
   10. 9. 2019, 17:11 avatar
Položme si otázku: Aby byly správně nastaveny stroje, či aby se zmodernizoval pracovní postup, musí řešit až pracovníci výboru lidové kontroly. Myslím si, že ne. Je stejně tak i modernizace technologických zařízení jen v rukou samotných pracovníků v obchodě. A tak, i když se kvalita zlepšila, na trhu je mrazniček a některých ledniček nedostatek.

http://www.youtube.com/watch?v=d55xm1u7cwQ Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí ondrej61

2.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   10. 9. 2019, 18:49 avatar
Nedostatek rozumu u Eda. Roku pána 1967.

3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 9. 2019, 19:56 avatar
V tom roku som na svete nebol . Musíš do tých rozprávok viac pravdy dať aspoň 20 % aby si sa trafil    

Serie ťa že tvoje sny o zlatých socíkoch su na smiech

4.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   10. 9. 2019, 19:57 avatar
Bol si už embryo a tam to presne začalo.    
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 16:32,  (26) Scarlet, až sa mi v očiach zaiskrilo, keď som zistil Tvoju mäkčeňovú nedôslednosť....
dnes, 16:31,  Buď rád, že prvá novodobá pandémia sveta je čajíček Covid 19. ...A buď rád, že celé...
dnes, 16:30,  Zdravo sebavedomí to nepotrebujú
dnes, 16:29,  Prostitútka, vyplakala si sa už u všetkých adminov, čo tu boli, že ti ubližujem ;)
dnes, 16:29,  Len sa nechvalte vy muzi ,v reale
dnes, 16:28,  Len sa pochváľ, keď už ťa muži v reále ponižujú. Nemáš sa nechať vydržiavať a potom...
dnes, 16:28,  Veď teraz - v tejto situácii je úplne jedno, či Rusko, USA, EÚ, China.... Vírusy nemajú...
dnes, 16:25,  (6) Humanitárny bombardér, dobre vieš, že rešpektujem názory rôznych ľudí, s ktorými...
dnes, 16:24,  Ani ja nerozumiem po madarský, len som chcel ukazať Milošovi aký je tam veľký zbor...a ich...
dnes, 16:23,  Ty by si si mal predovšetkým ísť povinne bozkávať červenú knižku, keď ťa veda toľko...
dnes, 16:22,  28. ty. si skor úchyl ktorého treba lutovat, nie sa mu smiat *19
dnes, 16:22,  Kesha, tvoj jediný problém je len to, že si hlúpy. Ale aspoň že ťa to tvorí šťastným,...
dnes, 16:21,  yslím, že to je to isté, len to vychádza z nejakej nesprávnej usporiadanosti, čiže...
dnes, 16:21,  Keby bola téma o Rusku ako nekonali tiež by si toto písal ?
dnes, 16:21,  27. úchyl, nie len ze pracujem, ja ešte aj zamestnávam ludí . ale o tom sa nebudem bavit s...
dnes, 16:18,  Vírusy radi používajú rekombinázy, aby aktívne väzobné miesta ich schránok...
dnes, 16:18,  Osvietený nech si zaje cesnaku a ty Fotón chrumkaj vedecké univerzitné tabletky.
dnes, 16:17,  23. Výnimka čo potvrdzuje pravidlo *19 To bude iste treba doktorovi ruky bozkávať, keď ti...
dnes, 16:16,  Vydržiavaná prostitútka, kto sa smeje naposledy, ten sa smeje najlepšie.;) A nezabudni...
dnes, 16:15,  Tá sa nevie o seba sama postarať svojou prácou. Nechá sa vydržiavať.
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Niektorí ľudia spôsobujú radosť hneď ako prídu. Iní zasa hneď ako odídu.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(52 579 bytes in 0,405 seconds)