Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Nebo, očistec a peklo

79
reakcií
3175
prečítaní
Tému 29. augusta 2009, 12:42 založil leila.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
05. 11. 2009
13
25. 01. 2015
32
30. 10. 2010
7
 
 


1.
označiť príspevok

leila žena
   29. 8. 2009, 12:42 avatar
Čo myslíte, ako si predstavujete peklo či nebo? veríte na klasické podanie kresťanstva? čo ked ide však o doslovné opustenie vesmíru. ked dôjde s silnej mentálnej explózii , k takému energetickému náboju v momente smrti, môže tento energetický náboj vo forme mentálneho bytia umožniť prekonať bariéru vesmíru a preniknúť mimo čas a priestor.
pri smrti je to pri tom asi zrovna tak ako ked moment pôrodu ked vyzreje embryo, tak u neho nastáva panika, zdesenie, bolesti, tlaky,niečo ho ženie von z tela matky a o môže pôsobiť na dieťa v danom okamihu psychicky veľmi negatívne. nakoniec sa pôrod naplní a dieťa sa objaví v úplne nečakanom svete. poznáva svetlo, farby, matku, prostredie.
peklo by mohlo byť stavom bytia kedy človek zaťažený zo svojej vlastnej vôle zlými skutkami nemá dostatok energetického potencionálu ktorý by mu umožnil prekonať bariéru vesmíru a dostať sa mimo čas a priestor. je odkázaný žiť nekonečne v čase a priestore v ktorom zlé skutky z vlastnej vôle páchal, v stave kedy moment smrti prináša objektívny pohľad na všetky skutky. dokonca aj vtedy kedy zemegula už dávno prestane existovať a on sa bude určitou formou bytia stále nachádzať v čase a priestore v ktorom žil a konal.
očistec bude niečo podobné, iba je tam nejaká možnosť ktorá vyplýva z toho čo vyvažuje zlé konanie s dobrým. zanechal tak za sebou určitú konštruktívnu brázdu na ktorú nadväzujú ludia žijúci, ktorí ho poznali , mali k nemu pozitívny vzťah. tým vytvárajú mentálne energetické pole a pomáhajú doplniť potrebný energetický potencionál ktorý dá možnoť preklenúť bariéru vesmíru.


2.
označiť príspevok

Vlado muž
   29. 8. 2009, 12:45 avatar
K silnej mentálnej explózii asi dochádza pri predstave, že sa dá doslovne opustiť vesmír.


3.
označiť príspevok

leila žena
   29. 8. 2009, 12:53 avatar
...mala som vlastne na mysli to, že tá silná energia ktorá prichádza s transformáciou vo váze smrti je veľmi silná a možno jediného čoho by sa možno mohol človek obávať je iba strach z utrpenia ktoré môže byť súčastou umierania.
nič sa nemôže asi stratiť /energeticky/ a to, čo pokračuje po smrti je určitým spôsobom uzákonené , že smrť teda môže vyústiť v transformáciu do inej formy bytia v inej dimenzii, lepšie povedané, mimo dimenziu, takže mimo priestor a čas...


4.
označiť príspevok

Vlado muž
   29. 8. 2009, 12:59 avatar
Nie, nikam inde to neprejde... ostáva to stále tu, vo vesmíre. Pokiaľ sa nenájdu nejaké dôkazy, je zbytočné sa tým zaoberať...

Máš v záhrade jabloň. Zrežeš ju, a drevo spáliš. Vznikne popol. Už z toho popola nebudeš mať jablká, ale to neznamená, že jabloň doslovne zmizla kamsi mimo vesmír.


9.
označiť príspevok

leila žena
   29. 8. 2009, 13:26 avatar
...ja nemám na mysli prerod vo forme nejakého druhu fyzična...je tiež pravdepodobné že po smrti nebude už ani vedomie toho bežného vnímania...je to pravdaže špekulatívne, a môžeme sa o chvílu baviť aj o politike trebár... ..ja som taký špekulant...  len vychádzam z toho že okolo nás je všetko dokonale vytvorené, všetko dokonale do seba zapadá, jedno druhé podmienuje, vo všetkom sa dá nájsť hlboký zmysel  , preto vychádzam aj z toho že hlboký zmysel má i život človeka. zmysel jeho životného počínania ,jeho životných skutkov ktoré samozrejme zanechávajú určitú brázdu za jeho životom na tomto svete. bud v konštruktívnom alebo deštruktívnom zmysle.
takže asi aj smrť bude podliehať určitým zákonitostiam ktoré sa vymykajú tomu čo súvisí s možnosťou nášho poznania. to však nevylučuje určitý spôsob dedukcie ktorý môže byť inšpirovaný poznávaním poznaného..


41.
označiť príspevok

A-čko muž
   29. 8. 2009, 15:47 avatar
Aaaaaaaaaaaa teraz vlado pripustil , ze je nieco co tu vobec po smrti ostava . -Odrbavac , ale svoje frazy o dokazoch si sem svacol .


70.
označiť príspevok

postoy-lea
   29. 8. 2009, 17:57 avatar
Vlado trocha mimo temu. Nie si Ty nahodou ten Adam Roman z adam.humanisti.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk - pokial si pamatam tak aj to meno nie je prave, ale je umelecke. Vsak? A Tebe uz vysla vlastna kniha? Tato -www.martinus.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk. Dalej tam pise, ze si ovenského vedca, fyzika, ateistu. Si to Ty?


71.
označiť príspevok

Vlado muž
   29. 8. 2009, 18:08 avatar
Postoy-lea, normálne si ma doviedla do vytrženia. Sila, ak ma porovnávaš s Adamom. Teda, ešte sa mi to nestalo, ale cením si to, že ma prirovnávaš ku Adamovi. Ale opačne to neplatí, iste by Adama nepotešilo, že ho prirovnávajú k nejakému Vladovi v diskusnom fóre.


72.
označiť príspevok

postoy-lea
   29. 8. 2009, 18:13 avatar
Vlado preco si skromny a nepriznas sa? A vlastne vidis, to mi nedoslo, keby si sa priznal, tak by kazdy vedel -kto si.Aj ked v podstate ani Adama Romana ludia nepoznaju - lebo je to umelecky pseudonym.


73.
označiť príspevok

ruwolf muž
   29. 8. 2009, 18:16 avatar
Myslím, že to nie je on.


5.
označiť príspevok

ruwolf muž
   29. 8. 2009, 13:00 avatar
Nejde o energiu, ale o konfiguráciu(a tá smrťou zaniká).
( Ak by išlo o energiu, tak uránové kazety v atómovej elektrárni by boli strašne, ale strašne múdre.  )
Súhlasí Vlado


7.
označiť príspevok

Vlado muž
   29. 8. 2009, 13:05 avatar
Ako si predstavujeme nebo a peklo? Asi ako si predstavujeme mimozemšťanov, neviditeľného jednorožca... Všetko to závisí len od našej schopnosti využiť fantáziu...

Predstavy o nebe a pekle sú veľmi staré, už dávno pred vznikom kresťanstva mali ľudia predstavy o nebi a pekle. V nebi bývali bohovia... a peklo je vlastne predstava záporná... o smrti... ľudia už oddávna akosi si uvedomujú, že zomierame, a pri tomto vedomí, pri spoznávaní, pri oboznamovaní sa so smrťou pracuje ľudská fantázia na plné obrátky, a postupne si utvárali predstavy o záhrobnom živote, o živote po smrti, o nesmrteľnosti. Je to veľmi stará túžba: nezomrieť.
Súhlasí ruwolf


11.
označiť príspevok

piskotka žena
   29. 8. 2009, 14:17

Príspevok bol vymazaný administrátorom.12.
označiť príspevok

Natalia žena
   29. 8. 2009, 14:20

Príspevok bol vymazaný administrátorom.16.
označiť príspevok

leila žena
   29. 8. 2009, 14:48 avatar
...blaženosť  ...blažený všetci tí čo nezhrešili...  ale potom ako - hod kamenom kto si bez viny...?


23.
označiť príspevok

Natalia žena
   29. 8. 2009, 15:11

Príspevok bol vymazaný administrátorom.17.
označiť príspevok

farmakum žena
   29. 8. 2009, 14:54 avatar
Milá leila,
Smrť je definovaná ako zánik organizmu fungujúceho ako celok. Má dve fázy: klinická smrť a biologická smrť. Klinická smrť je definovaná ako zástava životne dôležitých funkcií organizmu( dýchanie, srdcová činnosť), ale v tomto štádiu nedochádza k nezvratnému poškodeniu tkaniva. Biologická smrť nastáva pri trvalom poškodení tkaniva spôsobeného nedostatkom kyslíka. Toto je vedecký a nevyvrátitrľný fakt. Moja otázka: Kde je tu priestor na niakú silnú mentálnu explóziu??
Moju špecialízáciu ani hobby nepredstavuje kvantová fyzika, no viem, že existencia mimo času a priestoru je nemožná. Ako si to ty predstavuješ, existovať mimo času a priestoru?? Dokážeš si to predstaviť?? Ja osobne nie.
Čo sa týka existencie neba, pekla a očistca je to len nástroj názoženstva ako zastrašovať ľudí a tým ich donútiť k poslušnosti. Je to veľmi výborný manipulátor.


18.
označiť príspevok

senziSenzana žena
   29. 8. 2009, 14:58 avatar
existencia mimo času je vo vesmíre, kde poputujú duše mŕtvych  


19.
označiť príspevok

farmakum žena
   29. 8. 2009, 15:03 avatar
Aj vo vesmíre plynie čas, iba trochu inak ako na Zemi. No duše mŕtvych nepoputujú nikam, duše mŕtvych zomrú spolu s ich majiteľmi. 


22.
označiť príspevok

senziSenzana žena
   29. 8. 2009, 15:08 avatar
pozeraj tv reality - potom pochopíš  


80.
označiť príspevok

leila žena
   30. 8. 2009, 20:19 avatar
..podla čoho farmakum usudzuješ že existencia mimo času a priestoru je nemožná? myslíš na úplnu existenciu mimo čas alebo len na existenciu mimo tohto nášho známeho priestoru a času? ja nevylučujem iný druh priestoru a času...existovať mimočasu a priestoru sa určite asi dá v zmysle akejsi energie ktorá je ,,zmrznutá"...zaseknutá v ,,priestore" bez času...


69.
označiť príspevok

postoy-lea
   29. 8. 2009, 17:51 avatar
Leila ja neverim v to nebo, peklo a ocistec co sa pise v krestanskych knizkach pre deti ci pre dospelych. Nebo urcite nie je byvat na oblaciku, kde furt hraje muzika, peklo nie je byt v kotliku, kde cert vari gulas ... Peklo je ked nas hryzie svedomie, ked sme nieco urobili, nebo je ked mame spokojne svedomie, radost v srdci, ze sme urobili nieco dobre. Ocistec je, ked chceme to zlo co sme urobili napravit, odstranit chyby, ospravedlnit sa ...


74.
označiť príspevok

Baalzebub
   29. 8. 2009, 18:31 avatar
neviem, ale páči sa mi ako je to namaľované na obrazoch Hieronyma Boscha


6.
označiť príspevok

Anette žena
   29. 8. 2009, 13:05 avatar
Ako to funguje po smrti, na to sú len dohady. Možno najbližšie informácie majú tí, ktorí sa už ocitli na tej hranici medzi životom a smrťou a podarilo sa im vrátiť do života.
Nedávno som čítala vcelku zaujímavý text, čo ak by život bol naruby? Vychádzali by sme z truhly do domova dôchodcov, potom práca, štúdium, detstvo, pôrod a celý život by sme ukončili orgazmom.


8.
označiť príspevok

Marquis.De.Carabas
   29. 8. 2009, 13:06 avatar
prežiť posledné okamihy života ako zúfalá spermia? 


10.
označiť príspevok

senziSenzana žena
   29. 8. 2009, 13:38 avatar
peklo je tu na zemi - raj nastane po smrti a očistec je výmysel  


14.
označiť príspevok

Anette žena
   29. 8. 2009, 14:41 avatar
Práveže očistec je z týchto troch vecí najinteresantnejší, určitá katarzia, bolestivý prechod medzi peklom a nebom.


36.
označiť príspevok

Vlado muž
   29. 8. 2009, 15:33 avatar
A je tam aj prievan?


39.
označiť príspevok

david lane muž
   29. 8. 2009, 15:42 avatar
...si na priedusky???)) si vezmi deku,zo sebou))


13.
označiť príspevok

winry žena
   29. 8. 2009, 14:36 avatar
leila presne ako pater John W. Groff junior

Tajomstvo neba a pekla

Na kraji cesty sedel stary mnich.Mal zavrete oci, prekrizene nohy a ruky polozene v lone.
Sedel a bol pohruzeny do hlbokej meditacie.
Zrazu jeho meditaciu prerusil drsny a panovacny hlas bojovnika: Noze, starec! Ihned mi vysvetli, aky je rozdiel medzi nebom a peklom!
Najprv sa mnich ani nepohol, ako keby nebol ani pocul.Potom vsak otvoril oci, v kutikoch jeho ust zaihral slaby usmev, a samuraj tam len stal a netrpezlivo cakal a s kazdou pribudajucou sekundou bol coraz nervoznejsi.
- chcel by si poznat tajomstvo neba a pekla? Ty, taky zanedbany? Ty, co mas ruky aj nohy pokryte spinou? Ty, co mas neucesane vlasy a tvoj dych je odporny a tvoj mec je hrdzavy a tupy? Ty, co si taky skaredy a tvoja matka ta tak smiesne oblieka? Ty sa ma pytas na nebo a peklo?
Samuraj divo zaklial.Vytiahol svoj mec a zdvihol ho vysoko nad hlavu.Tvar mu skrivila grimasa, tepny na krku mu navreli a vystupili, ked sa pripravoval stat mnichovi hlavu.
- to je peklo- povedal mnich krotko, prave v tom momente, ked mec zacal klesat.
V zlomku sekundy zostal samuraj ako omraceny a pocitil uctu, sucit a lasku k tomuto mierumilovnemu cloveku, ktory sa odvazil a riskoval svoj zivot, aby ho naucil, co je to peklo.Mec sa zastavil vo vzduchu a samurajove oci zaplavili slzy vdaky.
- a toto- pokracoval mnich - to je nebo.....


15.
označiť príspevok

david lane muž
   29. 8. 2009, 14:44 avatar
...vytajte v pekle...zvan0m zem...
Súhlasí senziSenzana


20.
označiť príspevok

Petrana žena
   29. 8. 2009, 15:04 avatar
Zažila som peklo aj Nebo...nedá sa to porovnať!!! 


21.
označiť príspevok

sára žena
   29. 8. 2009, 15:08 avatar
hm podľa toho kto potrebuje komu slúžiť..pre toho je nebo aj peklom..


24.
označiť príspevok

david lane muž
   29. 8. 2009, 15:16 avatar
..nemali by sta sa ruuhat,leb0...f t0m,onom,nebi si vase pindy ewiduju a ked sa tam dostanete,tag va spravia zo zivota v nebi peklo...)))a na0pak,v t0m onom,peklove sme si fseci rovny...zaadne slabsie,alebo silnejsie plamene...kazdemu rovn0))


27.
označiť príspevok

sára žena
   29. 8. 2009, 15:25 avatar
zlatko ty si tam nebol


29.
označiť príspevok

david lane muž
   29. 8. 2009, 15:27 avatar
...nebol,ale mam znamosti s duchmi,z kazdej strany...)))


25.
označiť príspevok

david lane muž
   29. 8. 2009, 15:20 avatar
...siiice existuje zvlastne 0ddelenie v pekle pre tych,co velmo nafsevuju kostoly,zo zamerom,protekcne sa dostat do neba...
Súhlasí Vlado


26.
označiť príspevok

Petrana žena
   29. 8. 2009, 15:24 avatar
Blbosť! Žiadne oddelenia tam nemali! 


31.
označiť príspevok

david lane muž
   29. 8. 2009, 15:29 avatar
...PETRANA...to neni jak v obecnom urade...si vlitnes de sces...)))
Súhlasí Vlado


35.
označiť príspevok

Petrana žena
   29. 8. 2009, 15:32 avatar
...jak víš? Bul si tam? 


33.
označiť príspevok

Vlado muž
   29. 8. 2009, 15:30 avatar
Dobre... opľúval som klávesnicu.    
Súhlasí david lane


28.
označiť príspevok

david lane muž
   29. 8. 2009, 15:26 avatar
...a najsamtazsie t0 maju,ktory sa nechavaju zmrazit a cakaju na lepie casy...tych nescu ani tam,ani tam...tych pouzivaju ako chladivo do skutrov,pre andelov,co sa nalitaju po sluzobkach...


30.
označiť príspevok

sára žena
   29. 8. 2009, 15:28 avatar
hm nejak ľahko ste zabudli na svoju živočíšnu minulosť..čím to je,že prahnete po nebi ? 


32.
označiť príspevok

sára žena
   29. 8. 2009, 15:29 avatar
nemáte v sebe žiadnu hrdosť k duchovnej pokore


37.
označiť príspevok

david lane muž
   29. 8. 2009, 15:36 avatar
...SARA,ako sa prejavuje hrdost k duchovnej pokore???...bud som hrdy a prt ma pokori,alebo som posraty a pokoreny...
Súhlasí Petrana


42.
označiť príspevok

sára žena
   29. 8. 2009, 15:48 avatar
davidko pravdepodobne zušľachťovaním samého seba..niekto k tomu potrebuje byť vedený Duchom svatým ,niekto Kristovým svetlom ,či jeho prítomnostou ,mne stačí iba pocit,že som prítomnosť bez krídiel a pokorne na vás hľadím ako sa prejedávate slovami o Bohu bez pokory  


43.
označiť príspevok

david lane muž
   29. 8. 2009, 15:50 avatar
...SARA...preboha,ja som satanista....mne sa aj sam kostol vyhyba...)))
Súhlasí Natalia


44.
označiť príspevok

Natalia žena
   29. 8. 2009, 15:51

Príspevok bol vymazaný administrátorom.49.
označiť príspevok

david lane muž
   29. 8. 2009, 15:56 avatar
...NATALI...ja wjem..ale nerozsir0vat...)))


45.
označiť príspevok

sára žena
   29. 8. 2009, 15:53 avatar
fakt ? jejda tak povez čo doma nového ? 


46.
označiť príspevok

sára žena
   29. 8. 2009, 15:53 avatar
povedz..tak


47.
označiť príspevok

david lane muž
   29. 8. 2009, 15:56 avatar
...SARA,ak nevjes co noveho doma,tak si kostolny spion a takym info nepodavame...)))


50.
označiť príspevok

sára žena
   29. 8. 2009, 15:57 avatar
no dovol,odkial ja mám vediet čo je u vás nového,ked som tu stále zavretá ako v kostole..bez infa.. 


54.
označiť príspevok

david lane muž
   29. 8. 2009, 16:02 avatar
SARA...sorry,ale mame zakazane vytahovat,na svetlo bozie,nase interne zalezitosti...tresty su neprijemne...nekuria...)))
Súhlasí Petrana


57.
označiť príspevok

Petrana žena
   29. 8. 2009, 16:07 avatar
Dave, ani tebe nekúria?  (Či to nie je tým, že zatiaľ nám kúria z Neba?)


58.
označiť príspevok

sára žena
   29. 8. 2009, 16:08 avatar
hm davidko utekaj si do kostola,bo tam patrís


62.
označiť príspevok

david lane muž
   29. 8. 2009, 16:13 avatar
...SARA...pozor,ublizis si...ja ee kostonik..)))


64.
označiť príspevok

sára žena
   29. 8. 2009, 16:15 avatar
hm vieš čo ,idem si ja za svojím blahom a budem prospešnejšia pri deckách,bo iba si tu zo mna utahuješ a aj tak ma nebaví písat na ceskej klavesnici


65.
označiť príspevok

david lane muž
   29. 8. 2009, 16:19 avatar
Sara...nooo....ja si z teba neutahujem,jenom si piseme,tot vsjo...a klavesu si prepni...sakra holka))


48.
označiť príspevok

A-čko muž
   29. 8. 2009, 15:56 avatar
Ani netusí co Satan je .., ale nebudem sa tu zapodievat ludmi , ktorí su prevratení a vidia veci obratene.


51.
označiť príspevok

sára žena
   29. 8. 2009, 15:58 avatar
hm aj ty ?! ty vieš tiež mizivo o Satanovi,tak sa tu nemachruj 


55.
označiť príspevok

A-čko muž
   29. 8. 2009, 16:03 avatar
S tebou sa o tom bavit nebudem, zaujíma ta to meno len preto, ze si niekde vycitala, ze satanisti su "dobrí v postely" inac by si o nich ani nezakopla .


59.
označiť príspevok

sára žena
   29. 8. 2009, 16:10 avatar
coze,no o tom pochybujem ze su dobrí a neviem o nich nic a uz vobec o ich sukromi..a su fakt dobrí  


61.
označiť príspevok

sára žena
   29. 8. 2009, 16:11 avatar
zabudla som na otáznik  


66.
označiť príspevok

david lane muž
   29. 8. 2009, 16:21 avatar
...su ohnivyyyyyyy...))))


52.
označiť príspevok

david lane muž
   29. 8. 2009, 16:00 avatar
...A-CKO,ja nje s0m ludia...a prevrateny som z teba,tak pisem poleziacky,,a co je Satan,mam tusaaka...)))


53.
označiť príspevok

A-čko muž
   29. 8. 2009, 16:02 avatar
Tak si tuš dalej . 


34.
označiť príspevok

david lane muž
   29. 8. 2009, 15:31 avatar
...ja mam,po znamosti,vybavene lozko,v pekle aj s turbom,kvoli teplu...


38.
označiť príspevok

david lane muž
   29. 8. 2009, 15:38 avatar
...david lane,ten bol hrdy...dostal 190 rokov basy,zomrel a furf tu je...)))


40.
označiť príspevok

david lane muž
   29. 8. 2009, 15:43 avatar
...sem tam trepem,ale to je moj vedlajsi produkt po vypiti energy drinku)))


56.
označiť príspevok

david lane muž
   29. 8. 2009, 16:07 avatar
...ale inak som teraz potupeny((( sam velky A-CKO sa mnou nebude zapodievat...no zbohom...


60.
označiť príspevok

david lane muž
   29. 8. 2009, 16:11 avatar
...Crowleyov thelemický zákon: "Rob, čo chceš, to nech je tvoj celý zákon." ....uc sa,potom budes a-cko...)))
Súhlasí Petrana


68.
označiť príspevok

Petrana žena
   29. 8. 2009, 16:25 avatar
No, práve čítam od Rhondy Byrne Tajomstvo, je to celkom romantikuš čítanie, začitujem kúsok:

Teraz asi sedíte, a pýtate sa : "Čo je teda to tajomstvo?" Poviem vám, ako som ho pochopil ja:
Všetci pracujeme s tou istou neohraničenou mocou.
Všetkých nás vedú presne tie isté zákonitosti.....
Všetci pracujeme s tou istou silou....je to príťažlivosť!
To tajomstvo je zákon príťažlivosti!!!
Všetko, čo prichádza do vášho života, priťahujete doň vy sami.
Prichádza to k vám na zálade obrazov, ktoré nosíte vo svojej mysli.
Je to to, na čo myslíte.
Čokoľvek vám beží mysľou, to k sebe pritiahnete.
(Bob Proktor)


63.
označiť príspevok

david lane muž
   29. 8. 2009, 16:14 avatar
PETRANE dik,za suhlas.)


67.
označiť príspevok

A-čko muž
   29. 8. 2009, 16:24 avatar
david acko je obycajny blbec , ktorý sa roky snazil najst na ludoch dobre . Ale nakoniec zistil , ze ludia tu len kedysi zili, alebo este len zit budu. Ak pouzijem definicie stareho sveta o bozskych a demonskych osobach , tak tento svet je svetom demonov , ktorí si hovoria ludia , aby klamali to co nicia tvarou toho, koho zvery a zbytok vesmiru miluje. A rasizmus ...je prospesny , lebo likviduje ludi vzajomne ...premnozeny druh .


75.
označiť príspevok

salbea žena
   29. 8. 2009, 19:56 avatar
A-čko človek sa zlikviduje sám,bo je to v programe..tak nás Boh miluje


76.
označiť príspevok

A-čko muž
   29. 8. 2009, 20:03 avatar
Skratka vsetko je len vo vyvoji . Nechcem nejak velmi v tom snorit , ale strasne dolezite je naucit sa schopnosti odriekat si aj ked mas dostatok. Ku tomu trebars existovali postne dni . Mali byt predvojom ku tomu( z pohladu Boha písem, ktorý dal tieto veci cez cirkev) , aby sa clovek v buducnosti dokazal sam uskromnit , ked pride ku tomu jeho nacasovanie a urobí to . A nie takto pausalne dane vsetkym ... Clovek ma mat vyvinuty cit a zmysel preto, kedy je co vhodne ...a nielen stale pocut hlas v hlave : Mas malo , stale mas malo...este viac potrebujes , este bohatni ---tí co pocuju tento hlas a robia to su kriply -duchovne kriply a zasluzia si "odmenu" -vymazat im mozocky a restartovat ich s novym programom v novom tele. Tomu sa hovorí opatovne rodenie ..a aj preto si nepamataju co bolo.


77.
označiť príspevok

salbea žena
   29. 8. 2009, 20:11 avatar
A-čko homo erectus prežil vďaka tomu,že si vedel vyrobiť nástroje a počas nečasu sa prežrať a vytvoriť si v sebe zásoby...to v hlave málo a stále málo ostalo odvtedy akosi zakorené dľa mńa ,tiež len kvoli prežitiu..čo ak ? 


78.
označiť príspevok

A-čko muž
   29. 8. 2009, 20:19 avatar
No, mudra rec salbea (mam sa ja ja vratit k ranexilovi?-len sa bojím, ze iste osoby, ktoré nikdy nemaju dost by to neprezili )...je to naozaj mozne . Ono bohuzial to nemusís hladat ani tam, ale v realne biednych ludoch, ktorí nemaju naozaj dost. No a takyto chamtivec teoreticky je mozno v nejakom mozgospojení a pocuva myslienky chudaka a poklada ich za svoje . Nuz tazko povedat : 


79.
označiť príspevok

salbea žena
   29. 8. 2009, 20:24 avatar
zlatko žial aj ty to máš vo svojich génoch,len si to potláčaš zušľachťovaním si svojho nielen intelektu a možno v období svojho boja o prežitie by si sa prebudil v celej svojej kráse ako tí tu chudobní nielen duchom
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:45,  ČIERNY PONDELOK BORISA KOLLÁRA Súkromné chyby Borisa Kollára sú to, čo v súčasnosti...
dnes, 00:26,  Ja Trumpa nemusím, podľa mňa je to narcis. Takže fandím Bidenovi. :) A verím tomu, že...
včera, 23:42,  (1) Humanitárny bombardér, pri prevzatí, alebo citovaní akýchkoľvek informácií, je...
včera, 23:40,  Lemmy- však porozprávaj trošku o sebe. Asi ti chýba najviac čo nemáš a druhým upieraš....
včera, 23:37,  Lemmy- v podstate mám rád aj teba, lebo ma bavíš a to aký si ťa dobieha v reálnom živote,...
včera, 23:36,  Ty o sebe vieš byť aj kriticky, to sa cení, pretože je márne sa baviť s hlupákom ako si ty...
včera, 23:35,  Havran čo sa týka vzdelania tak to radšej nechajme tak, každému je jasné čo si za exkrement.
včera, 23:33,  Lemmy čo sa týka vzdelania tak to radšej nechajme tak, každému je jasné čo si za exemlár....
včera, 23:30,  H (ako hovno): Nemám rád jednostranných nenávistných pakov . Tu klameš, pretože máš...
včera, 23:22,  Tiež ti nepomôžem, že si tupec. To zanedbali iní, že si vyrástol ako nevzdelanec.
včera, 23:22,  Ja som si uvedomil tvoj morálny úpadok už dávno, len som čakal na čas, aby to dozrelo, kým...
včera, 23:21,  Lemmy- pokojne si nahováraj , že máš "zdravý rozum", ja ti s tým nepomôžem a ty...
včera, 23:21,  Fašista, eštebák, Kasafran, ty si asi taký humanista ako je Jeffrey Dahmer kresťan....
včera, 23:19,  (17) Havran, on dokáže čítať s porozumením len podklady, ktoré dostáva na zverejňovanie...
včera, 23:19,  Opäť klameš, ty fašistická krysa. Si čiernou háveďou na svetskom humanizme. Kvôli takým...
včera, 23:16,  Ale čo? Vadí ti zdravý rozum? Ty nazývaš zdravý rozum fanatizmom? Si idiot rovnako ako tí...
včera, 23:14,  Ani logiku neovládaš, tupče. Lebo by si vedel, že nelogicky odvádzaš tému kamsi inde. To...
včera, 23:14,  Lemmy-ty nehovor o fanatikoch. Mne pripadáš dosť fanatický práve ty.
včera, 23:12,  Na to mám teba, len nepreháňaj a všimni si aj strýčka veľkého brata v USA. Nemám rád...
včera, 23:10,  Ty tupče, nepotrebuješ so mnou súhlasiť, postačí, ak sa nebudeš pchať do riti tomu...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Keď vytočíte nesprávne číslo, nikdy nie je obsadené.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(187 654 bytes in 0,436 seconds)