Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Nebeský Vodca Putin zoslal na fašistickú juntu na Ukrajine desivú Nibiru!!!!

2
reakcií
517
prečítaní
Tému 21. októbra 2018, 14:35 založil Osvietený.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 10. 2018, 14:35 avatar
Dezinfo hovnomet ruskej propagandy asi takto

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Scarletwitch


2.
označiť príspevok

Scarletwitch žena
   21. 10. 2018, 14:41 avatar
tak toto je uz dno, ale co ked rusaci nato veria


3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 10. 2018, 14:46 avatar
Šak baba vanga je tradičný slavienský blud zo všetkých hovnometov ruských hovien    

Vangelia Pandeva Dimitrova (čítaj: ???????? ??????? ?????????), známa ako Baba Vanga, niekedy prezývaná tiež ako Baba Jaga, Baba Vagina alebo ako Baba Gang Bang, bola bulharská bosoráčka, ktorá sa preslávila svojimi predpoveďami budúcnosti.    

Napriek všetkému môžme potvrdiť, že aj Baba Vanga sa narodila. Bolo to veľmi tesne pred februárom a to už 31. januára v roku 1911 v meste Strumica. Toto mestečko vystriedalo všetky politické smery a režimy, tiež sa behom svojej existencie nachádzalo v niekoľkých rôznych štátoch. Strumica sa najskôr nachádzala v Osmanskej ríši, neskôr v Bulharskom kráľovstve, potom v Juhoslávskom kráľovstve. Juhoslávske kráľovstvo bolo vystriedané Bulharskom, Bulharsko neskôr vystriedala Socialistická federatívna republika Juhoslávia, na koniec zo Socialistickej federatívnej republiky Juhoslávie sa mestečko premiestnilo do Macedónska, v ktorom sa Strumnica nachádza ešte aj dnes, ale nie je vylúčené že v blízkej či vzdialenej budúcnosti bude patriť opäť nejakému inému štátu. Baba Vanga má preto sedem národností.

Baba Vanga bola spočiatku rovnaká, ako všetci ľudovia v Bulharsku. Bola chudobná, mala nepríjemný výraz v tvári, a pravdepodobne bola krížencom belocha (počuj gádža) a cigáňa. Jej otec pracoval ako sklár, vyrábal sklenené výplne do okien, jej matka zomrela od hladu ešte keď bola Baba Vanga malá. Svoju mamu si preto Baba nepamätá.
Oslepnutie Edit

Ďalšia tragédia sa stala, keď Vanga mala len dvanásť rokov. Hrala sa na záhrade, keď ju v tom nečakane prepadla skupinka malých cigáňov. Nezbili ju, ani ju neokradli, len jej hodili hrsť piesku do očí. Údajne práve táto udalosť mala za následok to, že Baba Vanga oslepla na celý život. Samotný piesok by ju neoslepil, resp. následky incidentu by bolo možné úspešne napraviť v nemocnici, avšak otec Baby Vangy nemal dosť financií. Nechal svoju dcéru slepú - s odôvodnením že keby bol lekársky zákrok zaplatil, neostali by mu peniaze na borovičku.

O 2 roky neskôr začala Baba Vanga navštevovať špeciálnu školu pre slepých, hluchých a nemých v Srbsku. Tu ju naučili čítať, počítať, variť, prať, štrikovať a žobrať. Vo voľnom čase maľovala. Niekde ju niekto inšpiroval aby skúsila napríklad aj „maľovať čerta na stenu“... tu niekde sa nachádza zárodok jej budúcej kariéry.

Po škole Babu Vangu nikto nechcel zamestnať, no napriek tomu sa dostala k peniazom a k popularite. Behom druhej svetovej vojny dostala nápad. Niekoľko krát do mesiaca vždy verejne vyhlasovala , kto a kde umrie. Keďže behom vojny umieral každý/všade, nemohla sa mýliť. A aj keď sa pomýlila, ten niekto bol aj tak šťastný. Ľahkomyseľným ľudom však stačili jej prosté slová k tomu, aby jej uverili že je veštkyňa. Postupne sa tak Baba Vanga stávala viac a viac populárnejšou v Bulharsku.

Verejnosť ju teda poznala ako veštkyňu, objavovala sa pravidelne v televízii a v novinách. Bola dedinčankou tej najhoršej úrovni a mala silný dialekt, ktorému ani sami Bulhari nerozumeli, jej prejavy v televízii preto sprevádzali titulky.

Keď sa jej spýtali, ako to, že dokáže predpovedať budúcnosť - odpovedala že vidí neviditeľné bytosti ktoré jej to všetko prezrádzajú. Povedala, že vidí životy iných priamo pred sebou, ako keby to bol film, ktorý jej tie neviditeľné bytosti premietajú. Ľudia jej postupom času začali privlastňovať mnoho ďalších nadprirodzených schopností, ako napr. Schopnosť liečiť kŕčové žily prostým dotykom ruky, schopnosť meniť víno na vodu a vodu na víno, schopnosť rozprávať sa so zvieratami, dokonca aj schopnosť lietať. Niekto napísal do novín, že videl Babu Vangu sedieť na strome, novinári si domysleli, že určite na ten strom vyletela.
Manželstvo Edit

Baba Vanga tiež využila svoje nadprirodzené schopnosti k tomu, aby sa vydala. Jedného dňa za ňou prišiel Dimitar Gushterov, chovateľ nutrií z vedľajšej dediny. Dimitarovi zabili brata, vrah sa však nikdy nenašiel, tak sa prišiel spýtať, či by mu Baba Vanga nemohla pomôcť. Baba Vanga mu sľúbila, že mu pomôže a že mu prezradí meno vraha, ale len pod podmienkou, že sa Dimitar vrahovi jeho brata nikdy nepomstí. Baba Vanga tento sľub potrebovala preto, lebo skutočného vraha samozrejme nepoznala, len si tipla na niekoho z okolia - šlo jej len o to, aby Dimitar nezabil toho vytipovaného nevinného človeka. Dimitar jej bol za pomoc natoľko vďačný, že si ju v ďalší rok zobral za ženu. Žili spolu skoro 25 rokov. V tom sa však stala tragédia, jednu noc Dimitar spolu so svojími priateľmi oslavovali narodeniny. Dimitar to však s alkoholom prehnal, bol v bezvedomí, preto ho odviezli do nemocnice kde nakoniec aj zomrel. (Toto Baba Vanga nepredpovedala)

Baba Vanga predpovedala mnoho drobných udalostí. Napríklad prišla k tehotnej žene a povedala "Nebojte, to dieťa sa vám narodí zdravé.". Samozrejme sa nemýlila. Okrem týchto "menších" predpovedí, mala tiež väčšie predpovede, ktoré sa týkali v podstate celého sveta. Týchto predpovedí bolo skoro 1000 (rátame len tie, ktoré sa mali stať do roku 2018). Baba Vanga mala úspešnosť asi 0.2%. Paradoxne, všetky tieto predpovede sa naplnili až po jej smrti. Srandou je, že až tieto predpovede, preslávili Babu Vangu po celom svete. Samozrejme že aj tie úspešne predpovede boli hlúpe, Babe Vange sa však miestami pošťastilo, pretože svoje predpovede podala príliš nejasne

Čo všetko predpovedala Edit

Pozn. autora: Nasledujúce predpovede sme si nevymysleli, vymyslela si ich Baba Vanga, čiže nie je to nejaký náš žart, nižšie uvedený zoznam je zoznam predpovedí, ktoré Baba Vanga naozaj predpovedala.

Posúďte sami, nakoľko sú jej predpovede pravdivé, reálne, a či náhodou nie sú.. no.. tak troška smiešne

Už sa stalo Edit

2001 - V roku 2001 zaútočia kovové vtáky a ľudia budú plakať". Pod pojmom "kovové vtáky" jednoznačne myslela lietadlá, ďalej len potrebovala aby sa v roku 2001 stalo hocikde, hocijakému lietadlu hocijaké nešťastie a jej predpoveď by sa tým naplnila. A aj sa tak stalo, 11. septembra zaútočili teroristi na americké dvojičky. (VIAC INFO TU)
2010 - 3. Svetová vojna. Vojna začne v novembri 2010, skončí sa v októbri 2014. Začne sa ako bežná vojna, neskôr sa však použijú nukleárne zbrane a chemikálie.
2011 - Dôsledkom rádioaktívneho žiarenia vymiznú zo severnej pologuli všetky zvieratá a rastliny. Moslimovia začnú viesť boj proti Európanom, ktorým sa podarilo prežiť nukleárne zbrane a chemikálie.

Stane sa Edit

2014 - Veľa ľudí bude trpieť rakovinou kože a inými kožnými ochoreniami.
2016 - Európa takmer neobývaná.
2018 - Čína sa stane novou svetovou veľmocou. Rozvojové krajiny budú ovládané vykorisťovateľmi.
2023 - Obežná dráha Zeme sa trocha zmení.
2025 - Európa stále slabo obývaná.
2028 - Vznik nového zdroja energie. Hladomor postupne prekonaný. V tomto roku tiež vyštartuje kozmická loď na Venušu.
2033 - Ľad na póloch sa topí. Hladina oceánov stúpa.
2043 - Svetová ekonomika je na tom výborne. V Európe vládnu Moslimovia.
2046 - Klonovanie orgánov, ktorými je možné nahradiť predošlé (nefunkčné) orgány.
2066 - Pri útoku na moslimský Rím Američania použijú nový druh zbrane - tzv. Klimatizáciu (mala na mysli rýchle zmrazenie).
2076 - Rozkvet komunizmu!
2084 - Príroda sa obnoví, začnú rásť stromy a kvety a začnú sa množiť zvieratá.
2088 - Nová choroba, ktorá zapríčiní to, že behom niekoľkých sekúnd zostarnete akoby o niekoľko rokov.
2097 - Na chorobu ktorá zapríčiňuje rýchle starnutie sa nájde protiliek.
2100 - "Umelým" slnkom osvetlia tmavú časť zemegule.
2111 – Ľudia sa zmenia na robotov.
2123 – Začnú boje a nepokoje medzi menšími štátmi. Tie väčšie štáty sa do konfliktov nezapletú.
2125 – Maďarov kontaktujú Mimozemšťania.
2164 – Zvieratá sa zmenia na "polo-ľudí".
2167 – Vznik nového náboženstva.
2170 – Sucho. Púšte.
2183 – Kolónia na Marse sa stane nukleárnou veľmocou a začne od planéty Zem požadovať nezávislosť.
2195 – Dokončenie podmorských kolónii - Hojný prísun energie a jedla.
2196 - Kompletné skríženie Aziatov a Európanov.
2201 - Slnko začne pomalšie vybuchovať. Teplota na planéte Zem klesne.
2221 - Jej vlastné slová: "Pri hľadaní života na iných planétach sa dostanú ľudia do kontaktu s niečím... niečím... príšerným."
2256 - Planéty zmenia svoje obežné dráhy tak, aby Mars ohrozovali kométy.
2271 – Zmenia sa fyzikálne pravidlá.
2273 – Nová rasa. Kríženec belocha, černocha a aziata.
2279 - Ľudia dokážu z "ničoho" vyrobiť energiu.
2288 - Cestovanie v čase, ale len naspäť. V tom istom roku sa dostaneme do kontaktu s ďalšími Mimozemšťanmi.
2291 - Slnko vychladne. Ľudia sa pokúsia ho znovu zapáliť.
2299 - Francúzsko - Partizáni povstanú proti Islamu.
2302 – Budú odhalené nové tajomstvá vesmíru.
2304 – Budú odhalené tajomstvá mesiaca.
2341 – Niečo "Príšerné" sa začne približovať k našej planéte.
2354 – Pokazí sa jedno z našich umelých slniečok a opäť sa naša planéta zmení na púšť.
2371 – Celosvetový hladomor.
2378 – Nová, rýchlo sa vyvíjajúca rasa.
2480 - Narazia do seba dve z našich umelých slniečok. Zavládne polotma.
3005 - Vojna na Marse zapríčinila zmeny obežných dráh niektorých planét.
3010 – Kométa zasiahne mesiac. Okolo zeme sa vytvorí prstenec prachu a skál.
3797 – O tomto čase už nebude život na planéte Zem, ale ľudia prežijú tým, že sa presťahujú do inej hviezdnej sústavy.
3803 – Ľudia obývajú novú planétu. Klimatizácia na novej planéte zapríčiní to, že ľudia začnú mutovať.
3805 – Ľudia vedú proti sebe vojny kvôli prírodným zdrojom. Viac ako polovica ľudstva vymrie.
3815 – Vojna skončí.
3854 – Vývoj ľudskej civilizácie sa zastaví. Ľudia žijú ako barbari.
3871 – Objaví sa veštec, ktorý pomôže ľudom znovu získať morálne hodnoty a náboženstvo.
3874 – Veštec založí nové náboženstvo.
4302 – Mestá sa rýchlo rozrastajú, náboženstvo núti ľudí k rozvoju vedy a nových technológii.
4304 - Nájdu liek, ktorým sa dá vyliečiť akákoľvek choroba.
4308 - Zmutovaní ľudia začnú používať až 34% svojho mozgu. Stratia schopnosť byť zlý a schopnosť nenávidieť.
4509 - Inteligencia ľudí sa dostane do štádia, kedy budú môcť komunikovať s Bohom.
4599 – Ľudia získajú nesmrteľnosť.
4674 – Rozvoj ľudstva ja na vrchole. Počet ľudí sa zvýšil na takmer 340 biliónov. Začneme sa krížiť s Mimozemšťanmi.
5076 – Dosiahnutie hraníc vesmíru. Nikto nevie čo je za nimi.
5078 – Ľudstvo sa rozhodlo neprekonať hranice vesmíru, ale 40% populácie bolo proti.
5079 – Koniec sveta.

   
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 16:41,  era ja som sa tešil na tie hnedé migrantky a teraz ako k tomu prídem , že ich tu nemáme ???...
dnes, 16:39,  A prečo Ruská zákerná ??? Veď všetci dobre vieme, že keby nie ZSSR, tak druhá ani nikdy...
dnes, 16:39,  Keby to povedal v Rusku bolo by to drahé Tvrdiť, že Sovieti napadli Poľsko, vás v Rusku...
dnes, 16:37,  V dobe elektronizácie budeme nosiť so sebou nejaký modrý papier s vodoznakom, bez fotky ako...
dnes, 16:35,  Čiže smieme hovoriť aj o duchovne postihnutom človeku?*06*06*06
dnes, 16:34,  Dočkaj do jari.*04 JA to objavím a pustím to siete, to bude prúser.*13*13*13*13 Špecifiká...
dnes, 16:32,  Si si istý?? Toto tu hlásal niekto iný.*13*13*13*13*13*13*13 A že netušíš...
dnes, 16:31,  COVID-19 sa nedokáže prenášať komármi. Má iné špecifiká.
dnes, 16:30,  Rozdiel ľahko pochopíš na nenábožensky založenom človeku. Mám duševne stavy, ale nemám...
dnes, 16:29,  Dám sa očkovať proti komáriemu uštipnutiu, keď je to také nebezpečné.*04 Počkajte na...
dnes, 16:26,  Nie, sú to 2 odlišné pojmy. Duchovne sa týka náboženských vecí, najmä nadprirodzených....
dnes, 16:24,  Z tunajších diskutujúcich mi prichádza do úvahy Kasafran, ktorý by pohodlne vedieť...
dnes, 16:24,  Idiot Mario šíri klamstvo o europoslancovi Michalovi Šimečkovi. A Mario žne úspech vo...
dnes, 15:39,  A duchovne, to je duševne? .. *21
dnes, 15:36,  Telesne nijako, to čo znamená? Akože zdravô, čiže radosť žiť? *38 *12
dnes, 14:45,  Cesty Božie sú nevyspytateľné.
dnes, 14:34,  Ak vakcinu jedine Rusku
dnes, 14:28,  Krátko pred smťou napísal: “Keby mi ono ráno 20. januára 1842 niekto povedal: ,Ty,...
dnes, 14:26,  Alfonz Ratisbonne pochádzal z francúzskeho Štrasburgu, z jednej z najbohatších a...
dnes, 14:16,  To nevieme, či bude koniec... takým čo robia problemy budu v pekle každu hodinu pichať...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Najmúdrejší ľudia sa podriaďujú svojím vlastným príkazom.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(70 012 bytes in 0,487 seconds)