Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Naľavo cesta v Königsbergu (náš Kaliningrad), ktorú položili Nemci pred 100 rokmi!!!!

0
reakcií
70
prečítaní
Tému 5. júna 2019, 19:20 založil Osvietený.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
14. 09. 2015
5
20. 04. 2019
1
04. 09. 2016
34

1.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 6. 2019, 19:20 avatar
Napravo obyčajná cesta v Rjazani!!!!

scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:30,  Nie lebo ja som humanista a je nemorálne nadávať druhému do krýs ;) A ty fašista sa...
dnes, 00:29,  Áno, tak ako väčšina občanov, ktorí si neprajú nárast fašizmu. A preto sú kritickí ku...
dnes, 00:28,  No veďka to jasne vyplýva z toho čo píšeš ;) Ty nič, ty muzikant ;)
dnes, 00:28,  https://youtu.be/Yp9e28bCz04 Lubos Blaha to ma v hlave kazdopadne v poriadku a ma dar reci a...
dnes, 00:27,  Ďalšie klamstvo! Keď zákerný človek nemá argument, použije nejaké klamstvo.
dnes, 00:27,  Toto chápem v tom zmysle že brániš seba ;)
dnes, 00:26,  Toto chápem v tom zmysle, že brániš fašizmus. OK. Tvoje rozhodnutie.
dnes, 00:26,  Jasne, ty si svätý ;)
dnes, 00:26,  Nie sú to útoky, ale oprávnená kritika. Kasafrana oprávnene kritizujem. To nie je útok. Ak...
dnes, 00:25,  Úplne stačí, že nadávaš človeku do krýs ;)
dnes, 00:24,  Havel privatizér *13*13*13*13
dnes, 00:24,  Cituj ho! Napíš, kde, kedy opisoval niekoho smrť?
dnes, 00:23,  A tvoje útoky na ľudí ti nevadia? ;)
dnes, 00:22,  Lemmy považovať tedeum za nejaké porušenie ustavy tak ju porušil aj Gotwald ale i Havel ale...
dnes, 00:22,  To čo je pre teba zaujímavé neznamená že to bude aj pre mňa a naopak. Tak keď nemáš čo...
dnes, 00:22,  Bože chráň aby si mlčal ;) Veď si na diskusnom fóre ;)
dnes, 00:21,  Aj Ján Parada sa tu celkom pekne vykresľuje ;) Keď už sme pri tých šľachetných...
dnes, 00:21,  Áno. Nevydržal som. A čo? Mám mlčať? Nebudem!
dnes, 00:20,  No, dobre, chcel by som nereagovať, ale nedá sa mlčať. Ľudia musia poznať skutočnú tvár...
dnes, 00:18,  Počítačový programátor Maroš Dziak nemá žiadne morálne zábrany. Vie zaútočiť na...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Falošný priateľ je horší ako nepriateľ, pretože nepriateľovi sa vyhýbaš a priateľovi veríš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(45 454 bytes in 0,381 seconds)