Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Najväčší protest v histórií SR? 20.6.2015? v Bratislave

12
reakcií
1677
prečítaní
Tému 15. júna 2015, 12:09 založil cigan.miky.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

cigan.miky muž
   15. 6. 2015, 12:09 avatar
Protest proti imigrantom v Bratislav 20.6.2015. Už teraz sľúbilo účasť na fb viac ako 7000 ľudí, čo je viac ako počas Gorilla protestov. Samozrejme média aby vystrašili ľudí hovoria, že tam budú len nacisti a podobné žvasty. V mojom okoli sa tam chystá množstvo ľudí nad 40 rokov, čo nacisti nie sú.
www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Sloven, Mirante

6.
označiť príspevok

Mirante muž
   15. 6. 2015, 22:25 avatar
Ja tiež uvažujem, že by som na tento protest šiel, ale treba to trochu upresniť. Nepociťujem nevôľu a nenávisť voči imigrantom, ale ja protestujem proti tomu, aby sa tento problém masového odchodu ľudí z afrického kontinentu a arabského sveta riešil takým doslova idiotským spôsobom, ako to riešia europoslanci.

Čiže neprotestujem proti imigrantom, ale proti tým hlupákom z Bruselu. Nezvyknem používať vulgarizmy, ale nič iné si takíto politici aspoň v mojich očiach nezaslúžia. Som za to, aby sa vojensky zasiahlo pod záštitou OSN napríklad aj v Lýbii, vytvorili sa tam dočasné tábory pre imigrantov a poskytla sa tam na africkej pôde pomoc všetkým týmto nešťastníkom. Ale ani jedného emigranta za takýchto okolností do Európy neprijímať. Aj slepí vidí, čo za problémy spôsobujú v Európe moslimovia, len tí slabomyseľní európski politici to nechcú z nejakých dôvodov vidieť.
Súhlasí Scarlet666

7.
označiť príspevok

Mirante muž
   15. 6. 2015, 22:27 avatar
Aj slepí vidia ...

10.
označiť príspevok

dorota
   16. 6. 2015, 07:22 avatar
Chapem tvoj postoj ale mal by si zistit kto je organizator. Citaj .bratislavabeznackov.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

Patrick91 muž
   15. 6. 2015, 14:24 avatar
Na pochode za život bolo 80 000 ľudí a nič to nepomohlo

3.
označiť príspevok

cigan.miky muž
   15. 6. 2015, 15:15 avatar
ako nie...stalo sa to aktualnou temou a bolo referendum, jedine po vstupe do EU....
Súhlasí Sloven

4.
označiť príspevok

Sloven muž
   15. 6. 2015, 18:05 avatar
Jedno je málo, treba to vždy opakovať, každý deň...Buď sa politici podradia vôli ľudu, veď demokracia je vláda ľudu, ak nie, tak ihneď odvolať a na ich miesto dosadiť takých, ktorí budú brať vážne hlas ľudu, nie hlas Bruselu, EU a EK!!!

5.
označiť príspevok

dorota
   15. 6. 2015, 18:36 avatar
..a potom pojdu vsetci na kebab xD
Súhlasí Patrick91

8.
označiť príspevok

ardzun muž
   15. 6. 2015, 22:44

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

9.
označiť príspevok

dorota
   16. 6. 2015, 07:05 avatar
Nezabudnite volit kotlebu v najbl volbach. XD
Súhlasí cigan.miky

11.
označiť príspevok

cigan.miky muž
   19. 6. 2015, 19:52 avatar
Nikto iny ani na vyber nie je. Je to jediny clovek co usetril peniaze kraju (vid. 8 milionov EUR), nezobral ziadne pozicky a vyplatil predchadzajuce dlhy. Ukaz mi stranu ktora pomohla ludom alebo cloveka...a je mi jedno nech to je aj moslim. ALE nech ma vysledky za sebou ktore hovoria ze Slovensku pomohol....nie len recami ako to robia vsetky politicke strany....
svetforum.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
svetforum.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

12.
označiť príspevok

dorota
   19. 6. 2015, 20:17 avatar
Takze ty su vlastne taka stetka. Je jedno kto suka len nech ma vysledky a plati. Fak ju.

13.
označiť príspevok

cigan.miky muž
   15. 8. 2015, 16:15 avatar
img.aktuality.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

netreba komentare...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:43,  10. niekto bude za tebou kričat ze si admín zomri, tak si *39 tys vázne kompletná p*ča *39
dnes, 01:21,  Admin Valovič https://www.youtube.com/watch?v=9gu6d-zTEjU
dnes, 01:15,  8. keby si nebol tupy kopirák z hownometov, tak by si si uz dávno zistil, ze 80% príspevkov...
dnes, 01:05,  Kto sú konkrétne admini Zomri? Daniel Podhradský – chalan urobil v minulosti veľmi...
dnes, 01:03,  Aj toto dokazu peniaze urobit clovekom slepo opakuje nezmysli co mu na stabe daju do ruky dokaze...
dnes, 00:45,  6. valovič je administrátor prečo ludom hrabe , nie zomri . šmíruj dalej ty IQ mrazenej makrely
dnes, 00:44,  zaujimavé, ak sa jedná o zverejnenie identity inych admínov tak je to v poriadku . :)
dnes, 00:43,  Hrdina s vrecom na hlave. Peter Valovič, ex-redaktor RTVS z Globsecu...
dnes, 00:41,  Za konšpiračnou stránkou je lekár z Považskej Bystrice. Kritizuje každého okrem Kotlebu...
dnes, 00:35,  Mne stačí len jej ksicht a mám dosť. Tvári sa jak keby zjedla fľašu skazených uhoriek. *21
dnes, 00:32,  Liberálny humor je vykastrovaný humor, nemá gule, chápeš? *21
dnes, 00:32,  9. akurát ze ten zvyk je z biblie. uz ked sa hraješ na krestana by si to mal vediet
dnes, 00:30,  Veď hádzanie kameňov je muslimský zvyk, tak kde je problém. *21
dnes, 00:29,  Voliči na truc budú voliť stranu s nulovým koaličným potencialom ??? Oni vlastne...
dnes, 00:24,  sa však napokon podarí Mongolovi, pre ktorého už nebol problém mať mohutného oponenta pod...
dnes, 00:18,  Pamätáte sa, keď sa v minulosti hovorilo "s hocikým, len nie s Mečiarom". Potom...
dnes, 00:17,  trolli vyplakávaju a śmejdia . zomri robí good job :)
dnes, 00:15,  za chvílu zatrepe kopytami a bude sväty pokoj. :)
dnes, 00:12,  16. však čo by nepozeral ked on je administrátor prečo ludom hrabe , nie zomri *39 vy dvaja...
dnes, 00:06,  1. "kulturblog" si ako vzdy da otazku a sam si na nu odpoveda. stale rovnaky dualny...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

V jednoduchosti je krása.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(72 815 bytes in 0,395 seconds)