Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Najsilnejšie informácie aké ste nikdy nepočuli

2
reakcií
543
prečítaní
Tému 13. októbra 2019, 23:10 založil PartOFgod.

podobné témy:1.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   13. 10. 2019, 23:10 avatar
1. Kabala potlačuje a znižuje vibračné frekvencie ľudí na Zemi behom spánku za pomocou rôznych skrytých technológií. Rovnako aj keď sú ľudia hore čiže bdelí.

2. Negatívne frakcie armády USA pod velením jezuitov TOP satanistického tvrdého jadra zvané 9 brán poslali stíhačky F-16, aby zostrelili helikoptéry vodcov puču v Turecku a aby pomohli Erdoganovi udržať sa u moci.

3. Altaj v Rusku hlavne oblasť okolo hory Belucha je jedným z hlavných vstupov do Agartskej siete. Krym je miestom s dôležitým wortexom Bohyne. Pretože náhody neexistujú ilumináti veľmi dobre vedia čo robia a ktoré štáty a oblasti okupujú. Vedia dobre aj to prečo tam udržujú vojny. Aby cez tieto dôležité portály a wortexy potlačovali oslobodenie Zeme a prebudenie ľudstva z naprogramovaného letargického spánku.

4. V prvom desaťročí komunistického režimu v Rusku boli vo vedení židia, pretože komunizmus vytvorili sionisti na priamy rozkaz ich satanských jezuitských pánov a oni dostali ten rozkaz od čiernej archónskej šľachty v Taliansku v Ríme.

5. Stalin bol jezuita a jedna z najtemnejších postáv Ruských dejín. Stalin a Hitler obaja pracovali pre rovnakého pána a tým bol čierny pápež vrchný generál Jezuitov tej doby generál Ledochowski. On organizoval aj s jezuitmi holokaust židov. Jezuiti spáchali aj všetky ostatné genocídy na Zemi.

6. Studená vojna bola umelo vytvorená vo vzájomnej zhode agentov kabaly na obidvoch stranách.

7. Putin pracuje pre sily svetla. Pred mnohými rokmi mal veľmi silný duchovný energetický zážitok s Plejáďanmi. Vtedy sa stratil. Jeho telo ostalo ale urobili klon, ktorý nahradili dušou Plejáďana zo 7 dimenzie. Plejádania navštevujú tajné Ruské vojenské zariadenia na východe Sibíru. Putin mal kontakty s Plejáďanmi v roku 2014 a vtedy Medvedovovi ukázal fotky Plejádskeho plavidla. Putin však doteraz nemohol priamo ukazovať dôkazy a hovoriť proti kabale ale už začne. Vtedy sa to ešte nedalo inak by Zem urobila BUM BUM. Skupina Chimera by sa pomstila na nás všetkých.

C:UsersFujitsuDesktopSpecnazšíreniePutinPutin-crying-new-years-resolution-speech-620x350.jpg

8. Všetky vojny na Zemi robí kabala. Sily svetla situáciu stabilizujú, aby to neeskalovalo do otvorenej vojny a v roku 2014 poskytli Plejáďania Ruskej armáde a Putinovi taktické rady ako dosť KRYM naspäť pod svoju kontrolu. To sa aj stalo. Práve teraz cez CNN Trump prehlásil svetu, že KRYM je Ruský a vždy aj bol.

9. Pravý účel katolicizmu a ortodoxnej cirkvi je taký, že sú to dve vetvy toho istého stromu. Sú to kulty programovania, ktoré od seba oddelili vo veľkej roztržke v roku 1054. Ortodoxná zakorenila v Rusku kvôli blízkosti Konstantinopolu, ktorý bol sídlom ortodoxnej cirkvi.

10. Putin patrí k oporám základu plánu síl svetla. Má poradcu Plejádskeho pôvodu, ktorý mu radí zo stratégiou proti temným silám. Nakoľko Putin bol vymenený teda jeho duša Plejáďanom zo 7 dimenzie tak teraz Putin v tom tele dostáva rady a pokyny až od síl svetla z 11 a 13 dimenzie.

11. Dňa 5. 5. 2012 bol vodca Archónov na fyzickej úrovni zadržaný hnutím odporu a prevezený mimo planétu Zem. Krátku dobu pomáhal silám svetla, ale keď si uvedomil čo v minulosti urobil dobrovoľne súhlasil, že sa nechá rozpustiť v galaktickom centrálnom Slnku. Jeho želanie bolo splnené. Takže už neexistuje. A sú isté frakcie kabaly, ktoré túto bytosť stále vzývajú a uznávajú ale neuvedomujú si.,že táto bytosť už ako samostatná individualita neexistuje. Už nikde v tomto vesmíre, a ani nikde inde ako v iných vesmíroch. Je to minulosť. Ak sa niekto pýta ako dosiahli sily svetla to aby táto bytosť ľutovala svoje činy? Veľmi ľahko. Máme technológie, ktoré simulujú realitu a táto bytosť bola k týmto prístrojom pripútaná. Tam precítil všetky činy a zlo ktoré napáchal na ľudstve a precítil aj bolesti a pocity každého kto na Zemi žije. Každá bytosť a aj temné sily pochádza zo svetla čiže od Boha ako od zdroja. To, že tieto temné bytosti sa od zdroja odpojili im spôsobilo za následok stratu svetla a stratu citu a svedomia. Ak sa im takto vrátia a zistia čo robili sami sa idú zblázniť. Sú však aj takí, ktorí sa nezmenia ani vtedy a neprecitnú a tých likvidujeme navždy. Iná možnosť vtedy nie je lebo taká duša už nie je opraviteľná. Musí vznikať od začiatku reštrukturalizáciou čiže roztavením v Galaktickom centrálnom Slnku. Presne povedané výboje elektrické toho Slnka takú dušu rozložia. Len pre info ten vodca archonov bol Satan.

12. Yaldabaoth je padlý archanjel. Nie je to fyzická živá bytosť. Pre tých čo počujú prvý krát takéto meno tak Yaldabaoth je entita, ktorá obklopovala našu Zem zo všetkých strán a aj celú slnečnú sústavu. Požieral pozitívnu plazmu čím ju menil na negatívnu aby on mohol rásť. V tejto entite archóni vybudovali skalárny plazmatický závoj, do ktorého vložili čiernu dieru a prepojili ju z každým človekom na Zemi teda s našimi implantami, ktoré do nás vložili. Okrem toho vložili do Yaldabaotha presne povedané do toho vybudovaného skalárneho plazmatického závoja topletové a strangetové bomby. Tento Yaldabaoth nepotrebuje DNA tak ako ľudia. Je to plazmatická energetická bytosť.. Prišiel z istej časti sektoru galaxie Andromedy. Prešiel Oriónom a nakoniec skončil v tejto slnečnej sústave. Pre archónov je to jeden z padlých anjelov. Do istej miery archónom šéfoval. Určitým spôsobom ich ovládal pretože manipuluje veľkou časťou plazmy v tejto slnečnej sústave.

13, Tektity z Číny patria do veľkej skupiny tektitov, ktoré spadli na túto Zem pred necelým miliónom rokov a sú spojené s hviezdnou bránou Oriónu a transformujú do jednoty. Transformujú temnotu na svetlo. Som majiteľ takých kúskov.

14. Plazmatická bytosť Yaldabaoth je likvidovaný silami svetla a už skoro nie je. Do teraz sa rozprestieral po celej slnečnej sústave. Ten skalárny plazmatický závoj tá jeho najvnútornejšia časť závoja nepresahuje 13,5 km nad Zemou. Je to časť , v ktorej je najväčšia koncentrácia plazmatických technológií, skalárnych technológií a mnohých iných, ktoré nesiahajú až tak daleko. Všetky tieto technológie ovládajú ľudstvo a ničia naše telá. duše, orgány a majú za následok programovanie ľudstva. Cez tieto technológie archóni a skupina chiméra vysielajú na ľudstvo veľmi nízke nebezpečné frekvencie.

15. Baal, Moloch, Belzebub ako bol aj Satan a Lucifer sú v skutočnosti archóni. To len pedofilný satanistický Vatikán im slúžiaci urobil s ľudí debilov a všetko tají a čo netají prekrútil aby strašil ľudí a držal ich v strachu a v beznádeji. Dakedy som aj ja veril, že Satan a spol sú len duše bez tela. Omyl oni majú telo tak ako my. Len iné humanoidné. Nie sú viac ako my ale ani menej. To len ich pre nás neuveriteľné technológie z nich robia to čo sú. Títo archóni neostávajú však len pri telách aké majú pôvodne a veľa z nich sa inkarnovalo cez svoje technológie do tiel čiernej šľachty v Ríme. Preto sa im hovorí aj inkarnovaní archóni.

S týchto menovaných archónov boli všetci z nich v určitom období ľudstva veľmi vplyvní a ľudia na nich pozerali ako na Bohov. Klaňali sa im a robili pre nich obete. Obetovali im ľudí aj zvieratá. To všetko preto, aby skludnili ich hnev a aby ich energeticky nasýtili.

16. Kameň čintamani pochádza zo Síria. Som majiteľ viac kusov a jedného moc veľkého. Ak je čím väčší ten kameň tým má väčšiu kvalitu a je tým viac účinný. Každý z týchto kameňov je vzácny drahokam. Je to niečo čo sa nedá porovnať s ničím čo sa na Zemi nachádza. Ten kameň je nebeský grál a ukotvuje čisté svetlo.

17. Rockefellerova frakcia sú pôvodom drakoniáni a nikdy sa nevzdajú.

Budú sa do konca držať zla a temnoty a brániť sa pomocou svojich útokov pod falošnou vlajkou. Nakoniec budú premiestnení čiže eskortovaní do galaktického centrálneho Slnka.

C:UsersFujitsuDesktopSpecnazšírenieAmerika2.jpg

18. Rasa Drakoniánov sa vyvinula z hustej hmoty a negatívnejší členovia tejto rasy nemajú dostatočný kontakt s duchom na to, aby mohli byť vykúpení. U nich sa nevyvinul mozog v tele tak ako u nás. Chýba im tam centrum svedomia a doslova im chýba časť mozgu. Chytení a zabití členovia z ich radov boli podrobení kvantovej magnetickej rezonancii a našli sme tam malé defekty kde jasne chýba časť centra mozgu.

19. Len pre Vaše info Hillay Clintonová nie je Clintonová. Ani jej muž sa nevolá Clinton. Oni sú bratranec a sesternica a medzi sebou robia ich rody incest. Ich otec bol starý Rockefeller a toto meno majú len na odlákanie más nevedomých ľudí. Viete kde sa práve nachádzajú teraz?
V cele väzenia na Guantanamo čiže GITMO. A sú strážení 50 000 vojakmi špeciálnych jednotiek Specnaz, Číny, aj NAVY SEALS. Kričia a žobronia o pomoc ale nikto im už nepomôže. Budú súdení a popravení. Za to že Vás týrali aj celú Zem

20. Jezuiti, archóni a skupina chiméra všetci pochádzajú z negatívnych rás z galaxie Andromeda.

Nie všetky rasy odtiaľ sú zlo lebo galaxia je obrovská.
Všetci menovaní sú padlí anjeli čo znamená, že zostúpili z ducha do hmoty skrze proces implantovania. Skupina Chiméra nie je zahrnutá do jednania o kapituláciu, pretože žiadna frakcia na povrchu nie je dosť silná na to, aby si s nimi poradila. Hnutie odporu teda my a naši ľudia sme s nimi v kontakte a veľa z nich sme už zlikvidovali. Skupina chiméra je nad archónmi a oni sú tí, ktorí riadia túto Zem, a ktorí vytvorili otrockú planétu s karanténou. Oni udržujú status quo. To značí archóni ovládajú Zem cez nich ale chiméra ovláda celý slnečný systém a všetok priestor až po heliopauzu. To je oblasť za Plutom kde začína iná slnečná sústava. Táto chiméra je však už na konci a keď ich zabijeme do posledného udalosť bude do 15 minút a celá Zem oslobodená. Zatiaľ však treba vydržať a musíte každý deň meditovať a ukotvovať svetlo na Zem podľa mnou daných pokynov.

21. Rotschildovci sú padlí anjeli z hviezdneho systému Rigel v súhvezdí Orióna.

V minulosti sa mnohí členovia kabaly pôvodom z Rigelu vzdali silám svetla, keď im bolo ukázané, že je svetlo silnejšie než temnota. Rigeliáni majú sklon prikloniť sa k tomu silnejšiemu a mnoho z nich, keď je zatknutých alebo keď je vystavených dostatočnej silnej opozícií nakoniec prejavia znaky úľavy, že sa našiel konečne niekto silný, kto zastavil ich činy. To je pre nich dôkazom, že je svetlo silnejšie, než temnota a začnú spolupracovať.

Rasa Rigeliánov zostúpila z ducha do hmoty a skrze proces implantovania, ich napojenia na ducha je stále do určitej miery prítomný a veľa z nich bude schopných zostúpiť, akonáhle táto nočná mora duality skončí. Nie všetkým sa to podarí lebo väčšina z nich sa nechce zdať zla a temnoty. Nechcú prejsť na stranu svetla. A ani nechcú oľutovať svoje zločiny. Takí budú nie súdení ale priamo eskortovaní mimo Zem a hodení do Galaktického centrálneho slnka silami svetla kde budú reštruktualizovaní.

C:UsersFujitsuDesktopSpecnazšírenieOtroctvo3.jpg

22. Svet je plný nešťastníkov, ktorí sa robia, že sú šťastní.

Sú to vlastne mŕtve duše, ktoré chodia po uliciach a nemajú nič. Večer idú spať a majú tam iba kostry. Pravé bohatstvo je vnútri v duši. Je to čisté svetlo. Ak človek v tele nenájde sám seba a neprebudí kontakt zo svojou dušou tak je lem mŕtva schránka a nikdy nebude mať pokoj a šťastie. Nepoznať vlastnú dušu a neprebudiť ju znamená nenájsť vnútorný kľud.


2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 10. 2019, 23:20 avatar
Nie KABALA ale KABELA . Vlož tam tehlu a buchaj ju o gebulu.

Odhalíš veľa tajomstiev dokedy exekutor odhalí zase teba

PartOFgod 2. 7. 2019, 16:59
ja nemam nic a platim 330e dva mesiace po sebe som nezaplatil hned po vyzve exekutorky som zvysne vyzivne doplatil ale aj tak som mal na krku specialnu exekuciu s 3 rocnym plnenim. to znamena ze okrem vyzivneho 330 mesacne som platil 133 e odmenu exekutorke kazdy mesiac po dobu 3 rokov . 4800 eur odmena exekutorke pica vyebana skurvena nakazena

Malo mi plati#r2030037


3.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   13. 10. 2019, 23:33 avatar
a tie dve a pol hodiny utečú, ako ropa z tankera. (ivan_drago o filme Pulp Fiction)

... je to ako kritizovať topiaceho sa, že špliecha vodu po ľuďoch na brehu. (Ondrej Halama)

... všechno ostatní je ojetý jak pneumatiky z auta Hanzelky a Zikmunda. (Enšpígl v komentári k filmu)

Aby z našich detí vyrástli takí dobrí Slováci, ako sú Slota s Rafajom. (Lukáš Fila)

Ak niečo chodí ako kačka, kváka ako kačka a vyzerá ako kačka, musí to byť kačka.

Ako keby sa pokazený dom dal opraviť výmenou nájomníkov.

Ako keď pilot formule 1 ide šoférovať električku. (Zuzana Fialová)

Ankety o obľúbenosti politikov mi pripadajú, ako keby sa niekto pýtal, aká je moja obľúbená choroba. (Peter Breiner)

Archívne víno je ako keď starší pán zbalí 18 ročnú dievčinu a prehlási "Na teba si počkám". (Václav Postránecký)

Bojovať za mier, to je ako súložiť za sexuálnu zdržanlivosť. (George Carlin)

Bol nadbytočný, ako štvrté koleso u trojkolky.

Bol nenápadný, ako minister financií na mítingu odborárov. (Andrej Bán)

Bol nenápadný, ako tarantula na doboške. (Raymond Chandler)

Bol som šťastný, ako keby sme vyhrali nad Čechmi v hokeji. (Milan Lasica)

Budil rovnakú dôveru, ako alkoholik žobrajúci o peniaze na čaj.

Byť čestným predsedom je, ako byť kopnutý do zadku čistou topánkou. (Vladimír Mečiar)

Celú noc po žúrke som nespal, takže mám oči ako veveričkina vagínka. (Kuly)

Cítil som sa, ako amputovaná noha. (Raymond Chandler)

Čaplovič je transparentný ako erotická bielizeň. (Peter Schutz)

Československo bolo štátom, v ktorom sa Česi správali k Slovákom ako Briti k Indom. (Anton Hrnko)

Čierne pivo je podstatne lepšie, ako svetlá budúcnosť.

Čínske koláčiky majú s Čínou spoločné asi toľko, ako Danko so zmysluplnou vetnou stavbou. (Molnárová)

Človek bez politikov je ako ryba bez bicykla. (Alvaro Kaplovich)

Dievčatá s hrubou vrstvou make upu sú ako stieracie žreby. Zoškrabeš a zistíš, že si nevyhral.

Dnes môže človek s diplomatkou ukradnúť oveľa viac ako s pištoľou.

Dobrý deň! Mohli by sme sa rozprávať s niekým, koho inteligenčný kvocient je väčší, ako dnešný dátum? (Vladimír Renčín)

Dobrý plán dnes, je lepší, ako dokonalý zajtra. (Vrtieť psom)

Fejsbúk je jak lednička. Chodíš tam každých 10 minut, aj když víš, že tam nic není. (Bolek Polívka)

Fico sa správa ako zlodej, ktorý vám v noci vykradne špajzu, a potom vám ráno prinesie jahodový lekvár. (Igor Matovič)

Ficova kandidatúra na prezidenta je, ako keby futbalista nenastúpil do druhého polčasu, lebo sa rozhodol, že sa dá na plávanie. (Milan Kňažko)

Ficovo obvinenie Západu zo zrady nám pomôže asi tak, ako nadávanie autu, že pípa, keď sme si nezapli bezpečnostné pásy (glosovanie Ficovej reakcie na zámer výstavby Nordstreamu). (Eugen Jurzyca))

Flašík je nesympatický, ako komáre u jazera.

Flotily lietadiel zvážajúcich účastníkov konferencie v Kodani a áut, ktoré ich rozvážali vypustili toľko emisií, ako malá africká krajina. (Peter Liley)

Fyzická práca mu bola blízka, ako Mojsejovcom sebareflexia. (Ivan Rias)

Hillary Clinton je falošná ako trojdolárová bankovka. (Donald Trump)

Hudba je vlezlá, jako jehovisté u dveří. (Faidra v komentári k filmu Jak se krotí krokodíly)

Hypermarkety na Slovensku sa starajú o mäso ako o vlastné dieťa. Keď začína smrdieť, tak ho prebalia.

Chcieť dialóg s umiernenými Talibancami je, ako hľadať okolo roku 1942 rozumných nacistov. (František Šebej)

Inteligencia je ako erekcia. Ak ju máš, je to vidno.

Ísť do MacDonaldu na šalát je, ako ísť ku žene ľahkých mravov po romantiku.

Já a bezpečnostní referent elektrárny? To je jako dát opici břitvu. (Simpsonovi)

Ja som taký šťastný, ako Venclovský keď preplával kanál La Manche. (Vladimír Renčín)

Je kompetentný ako predavačka v Panta Rhei.

Je to ako dávať mŕtvole obklady. (Alexander Klaskovskij)

Je to ako hrať ruskú ruletu s plným zásobníkom.

Je to jako by 10000 dělníků stavělo mrakodrap bez architektů, bez plánů a bez stavbyvedoucího. (opis organizácie stavby termitiska vo filme Svět podle termitů, 2017)

Je to námaha, ako jazda na rotopéde s prídavným elektromotorom.

Je to taká zvrhlosť, ako keby si Maďari uvarili segedínsky guláš z turula.

Je vás tu, ako dreva v plynovej kotolni. (P. Rosso)

Jsem otrávený jak Vávrovo kafe.

Jsou muži, ktoří netouží vypadat jako rozestlaná postel. (na adresu poručíka Columba)

Keď na oslave Novembra rečnia komunisti, je to ako keby oslavu SNP robili fašisti. (Miroslav Kusý)

Keď si žena vyskúša krásne topánky a nekúpi si ich, je to ako keď mužovi nalejú a on nevypije. (Dark Side of Žika)

Kompetencie županov k zeleni a k parkovaniu sú také, ako sú moje k vojne v Iraku. (Milan Kňažko)

Komunizmus je ako ZOO. Zvieratá sú nažrané a v bezpečí, ale nemajú slobodu. Demokracia je džungľou plnou nebezpečenstiev, ale zvieratá sú v nej slobodné. (Miloš Forman)

Kritizovať SaS, že odoberá hlasy SDKÚ je, ako kritizovať dovoz jabĺk, keď už dovážame hrušky. (z internetovej diskusie)

Kvalitné montérky sú lepšie ako nekvalitný diplom. (použité Igorom Matovičom)

Lepšie je plakať u psychológa, ako sa smiať u psychiatra.

Lepšie sa spolupracuje s opitým profesionálom, ako s triezvym idiotom.

Lepší je falický symbol, ako symbolický falus. (Milan Kňažko)

Ľudia sa obávajú krízy, ako Majský Špeciálneho súdu.

Mal taký výraz v tvári, ako keď si dieťa nájde zle schovaný vianočný darček.

Malo to s futbalom spoločné asi toľko, ako čabajka s racionálnou výživou.

Má asi takú kvalifikáciu a morálne predpoklady pre túto funkciu, ako by mal Jozef Mengele na post ministra zdravotníctva v Izraeli. (z petície proti kandidatúre Milana Čiča na funkciu predsedu Ústavného súdu, 1999).

Mám ťa rada ako ...ako ...ako zemný plyn. (aktualizácia rozprávky Soľ nad zlato, Igor Otčenáš)

Manželstvo je ako obliehaná pevnosť. Tí, ktorí sú vonku sa snažia dostať dnu a tí, ktorí sú dnu sa snažia dostať von.

Manželstvo je ako keď sa s niekým stavíš o polovicu majetku, že s ním budeš naveky.

Manželstvo je rovnako škodlivé,ako fajčenie cigariet, ale omnoho drahšie. (Oscar Wilde)

Mať moc je, ako byť dámou. Ak musíte ľuďom hovoriť, že ňou ste, tak ju nemáte. (Margaret Thatcher)

Medzi demokraciou a ľudovou demokraciou je rozdiel ako medzi kazajkou a zvieracou kazajkou. (Ronald Reagan)

Mentálny posun spočíva v tom, že deficit 3 % HDP si stotožnili s vyrovnaným rozpočtom. Je to akoby sme dieťaťu povedali, že nesmie mať horšie známky, ako trojky, a ono začalo nosiť iba trojky. (Tomáš Sedláček)

Milovať sa s prezervatívom je také, ako kúpať sa v ponožkách.

Miluje to, ako moslim bravčové.

Mnohí ľudia sú ako pľuzgiere. Ukážu sa až vtedy, keď je všetko urobené.

Muž po šesťdesiatke je ako hrnček bez ucha. Už ho niet za čo chytiť, ale vyhodiť by ho bola ešte škoda. (Marcel Forgáč)

Muža vo všeobecnosti väčšmi poteší, keď má na stole dobrý obed, ako keď jeho žena hovorí po grécky. (Samuel Johnson)

Národ pokúšajúci sa zdaniť do blahobytu je ako človek stojaci v kýbli a pokúšajúci sa za jeho držadlo zdvihnúť. (Winston Churchill)

Nealkoholické pivo je, ako porno v rozhlase.

Nič nie je také trvalé, ako dočasné opatrenia vlády. (Milton Friedman)

Niektoré milostné predohry sú kratšie, ako zvučka Televíznych novín. (Adam Zajac)

Novoročný prejav prezidenta napĺňa očakávania tak, ako manželský sex po tridsiatich rokoch.

Oženiť sa len kvôli sexu je, ako kúpiť si Boeing 747 len pre oriešky zadarmo.

Od pokladne v TESCU sa ťahal rad dlhý ako sebavedomie Ibrahima Maigu. (zo sťažnosti)

Peter Schutz je taký novinár, ako Ibrahim Maiga skokan na lyžiach. (z internetovej diskusie)

Plazia sa, ako slizké hady v mokrej tráve. (Robert Fico)

Plánovaná prítomnosť maďarského prezidenta v čase výročia okupácie je rovnako nevhodná, ako plánovaná neprítomnosť nášho premiéra v čase výročia nežnej revolúcie.

Pohádať sa so ženou je to isté, ako navštíviť zubára. Buď je to veľmi bolestivé alebo veľmi drahé.

Porovnávať globalizáciu, liberalizáciu a privatizáciu s fašizmom je, ako porovnávať súhvezdie Orion s čokoládou Orion. (Milan Zemko)

Poslanci slovenského parlamentu sú pre občanov užitoční rovnako, ako GPS navigácia pre pacienta upútaného na nemocničné lôžko.

Poveriť Roberta Fica bojom proti korupcii je to isté, ako poslať pedofila do materskej školy robiť vychovávateľa. (Ľubomír Galko)

Pozerá, ako pedofil do kočíka. (z internetovej diskusie)

Pozvať do diskusie o rozpočte zamestnanca ministerstva financií a akademika zo SAV je, ako keby sa o potratoch bavil katolícky kňaz s evanjelickým. (z internetovej diskusie)

Pravidlá mariášu sú pre mňa menej pochopiteľné, ako manuál na ovládanie jadrovej elektrárne.

Prečo by som sa chodil dívať na predstavenia iných režisérov? To je to isté, ako keby výpravca vlakov v čase voľna chodil na stanicu pozerať sa, ako vypravuje vlak jeho kolega. (Miloš Pietor na otázku, či bol včera na premiére)

Pre mňa je výraz bývalý komunista rovnaký nezmysel, ako bývalý černoch. (Jiří Křižan)

Pri požiari opustite kanceláriu tak rýchlo, ako keď odchádzate domov. (z požiarneho evakuačného plánu)

Priateľka mi povedala, že súložím ako zajac. Ako môže z piatich sekúnd vyvodiť taký ďalekosiahly záver?

Priority ostanú nedotknuté ako posilňovňa v dome Billa Gatesa (Alexandra Macúchová).

Pštros má krídla, ale nevie lietať rovnako, ako sme my mali pasy, ale nemohli sme cestovať.

Radšej budem sedieť smutná v Mercedese, ako veselá v autobuse. (Petra Krištúfková, jedna z mnohých priateliek Borisa Kollára)

Reformné návrhy súčasnej vlády pomôžu vysokému školstvu asi ako beduínovi snežný skúter. (Peter Schutz)

Robert Fico sa správa ako uhrovitá moletná feministka. Hoci vôbec nikto netúži po tom, aby ju zlákal do postele, ona už vopred vykrikuje, že kým bude nažive, tak ju tam žiaden chlap nikdy nedostane. (Miloš Luknár k Ficovmu bezdôvodnému nesúhlasu s rozmiestnením rakiet)

Schvaľovanie Lisabonskej zmluvy je, ako podpisovanie Anticharty alebo protestov proti Niekoľkým vetám. (v oboch prípadoch podpisujúci nepoznali text, ktorý podpisovali).

Si škaredá, ako cesta do školy.

Si taký užitočný, ako automat na kondómy vo Vatikáne. (Červený trpaslík)

Slečny sú ako parkovacie miesta. Tie najlepšie sú už obsadené a ostali iba tie platené alebo pre postihnutých.

Sme ako olivy. Až pod tlakom vydávame zo seba to najlepšie.

SMK sa rozpadáva, ako Michael Jackson. (Milan Lasica)

Smrdíš ako zmoknutý bezdomovec.

Smrť je ako socializmus - pre všetkých a všetkým rovnako.

Smrť zbytočná ako pád A4 z kancelárskeho stola.

So ženami je to ako s modernými obrazmi. Ak sa ich budeš snažiť pochopiť, nikdy sa z nich nebudeš tešiť. (Freddie Mercury)

Som nebezpečný, ako požiar v domove dôchodcov. (kanadský raper)

Soundtrack, ako k aborigénskemu pornu.

Spievali, ako pri voľbe Kim-Ir-Sena.

Spoľahlivejšie ako kondom sú cesnak, natáčky a legíny. (Jim Carrey)

Spôsob, akým prehrali Hrušovský s Čarnogurským v prezidentských voľbách, je smiešnejší než predstava zúrivého tyranosaura snažiaceho sa krátkymi ručičkami poškriabať na chrbte. (voľne podľa Rada Ondrejíčka)

Správajú sa, ako ja, desať minút po vyhlásení výsledkov volieb, na sneme Slobodného fóra. (Ivan Šimko)

Staroba je ako bankový účet. Môžete z nej získať iba to, čo ste predtým uložili.

Ste netrpezliví ako Cigáni čakajúci na dávky.

Štátna dotácia je ako keby ste si dávali transfúziu z jednej ruky do druhej a pritom polovicu krvi rozliali po podlahe.

Táto informácia obsahuje toľko pravdy, ako to, že Barack Obama je šéfom Ku-klux-klanu.

To je rovnaké, ako keby sa škôlkár obával, či budú v domove dôchodcov dobre kúriť.

Tymošenková je sexi, ako studený boršč. (Marián Leško)

Uhýbal odpovediam, ako Keanu Reeves guľkám vo filme Matrix.

Uvádzať super hrubú mzdu je ako uvádzať dĺžku penisu vrátane chrbtice.

V auguste bolo také teplo, že už ani Česi nenosili ponožky v sandáloch.

V jeho očiach (kardinála Vlka) bolo menej tepla a záujmu o ľudskú bytosť, ktorú má pred sebou, ako v korálkových očkách medvedíka z môjho detstva. (Lucie Bílá)

Vášeň a ponožky idú k sebe, ako čerešne s kečupom.

Večera bez syra je ako krásna žena bez oka. (Jean Anthelme Brillat-Savarin)

Veľké národy sa správajú ako gangstri a malé ako prostitútky. (Stanley Kubrick)

Veľký ako grécke dlhy.

Vládna koalícia pri voľbe ústavných sudcov pripomína staršieho muža pri pisoári. (Braňo Bezák)

Vrásky okolo úst sú ako zátvorky obklopujúce pekné veci, ku ktorým mám čo povedať. (neznámy ctiteľ na adresu Sharon Stone)

Vyhrať v hokeji s Maďarmi je, ako remizovať vo futbale s Mongolmi. (Milan Lasica)

Vychovávať dcéru je, ako polievať susedovu záhradu. (hinduistické príslovie)

Vyráža zo mňa pýcha, ako duplikáty z Gremlinsa pokropeného vodou.

Vyzeráš ako lesba z mladšej doby bronzovej.

Zahrať masového vraha vyžaduje takú námahu, ako keď výkvet slovenského herectva hrá opilcov. (Peter Breiner)

Zbytočný, ako nočný pleťový krém v kúpeľni Freddyho Krueggera. (Gilmour93)

Zima tohto roku trvá pomaly dlhšie, ako kontrola u Janušeka.

Zložitý, ako jednofarebná Rubikova kocka. (Hejtmy v komentári k filmu Strážca)

Zveriť justíciu do rúk Mečiara a Harabina je, ako urobiť Drakulu prednostom na hematológii. (Daniel Lipšic)

Žena je ako:

- demoverzia softvéru: Buď má obmedzenú dobu používania, alebo má najlepšie funkcie zakázané, alebo stále otravuje, aby si ju zaregistroval.

- košeľa: Až keď ju máš na krku, poznáš, aké je to číslo.

- ľalia: Jemný muž sa jej neodváži ani dotknúť, ale príde somár a zožerie ju ...

- reflektor na aute: Vlastnému poslúži, cudzích oslní.

Žena, ktorá hovorí, že sa nehnevá, je ako zubár, ktorý hovorí, že to nebude bolieť.

Ženy sú ako parkovacie miesta. Najlepšie sú obsadené a tie, čo ostali, sú buď pre postihnutých alebo za poplatok.

Život je ako:

- bonboniéra. Nikdy nevieš, čo ochutnáš. (Forrest Gump)

- žebřík do kurníku. Krátky a posraný. (Bolek Polívka)
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 11:09,  kesha1- pozri sa ako som napísal v 28. Tak ako to vasvetľuješ ty, je len tautologický pokus,...
dnes, 11:06,  kntsz, pravdepodobne si si nevšimol vetu: „Neurónové siete však nie sú jediné, ktoré...
dnes, 10:57,  Presne tak sa prejavuje odveký boj materiálneho a duchovného chápania sveta. Materializmus a...
dnes, 10:52,  Na to vždy odpovedám rovnako: Ja za to nemôžem, že nič neviete naisto. :)
dnes, 10:51,  Era aj havran :-) Cize , ako vzdy dospeli sme ku tomu , vsetko je otvorene a nic nevieme naisto...
dnes, 10:48,  kesha1- to sa dá však chápať aj z celkom protichodného stanoviska, keď základňou je...
dnes, 10:48,  Tiez si to myslim . Zaroven toto nijako nevylucuje , ze nad hmotou , alebo ,,za nou,, stoji...
dnes, 10:45,  Zamýšľať sa môžeme. V princípe je to preto, lebo náboženské veci nie sú...
dnes, 10:41,  Hmota je systém ktorý definuje racionalitu. Nadstavbou hmotného sveta je duchovný svet v...
dnes, 10:36,  Zamysli sa , ze preco , okrem nanozenstva , nic ine vevyzaduje slepu vieru bez akychkolvek...
dnes, 10:29,  + dodatok: - Klamári, iluzionisti, podvodníci a ľudia žijúci v omyle naozaj existujú.
dnes, 10:28,  - Určite je pravda, že mnohým stačí sladká nepravda. - Nie je pravda, že každý je...
dnes, 10:23,  Nieco si neoverujeme , ale je to nakoniec mozne overit , ak by niekto velmi chcel a Nieco si...
dnes, 10:02,  Určite máš k takému záveru svoje dôvody. Rovnako aj ja mám svoje dôvody myslieť si,...
dnes, 09:57,  Suhlasim Jedine v com sa rozchadzame bude , ze pocet tych , ktori nieco objektivne vedia je...
dnes, 09:54,  To podľa môjho názoru nie je tak vždy. Ja rozlišujem tých, ktorí vedia a druhých,...
dnes, 09:45,  Zakladom je vzdy VERIS - spasa , odmena NEVERIS - trest , zanik To je tak ubohe , ze...
dnes, 09:41,  Vsetky nabozenske poucky a teorie existuju v akomsi mode ,, nieco za nieco ,, To je tak...
dnes, 09:36,  Ale o čom vlastne uvažuješ? O tom, čo stojí v svätých knihách? Alebo o tom, čo...
dnes, 09:35,  Toto je progresivna myslienka
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Muži sa v láske správajú ako v reštaurácii. Najprv si objednajú podľa jedálneho lístka a potom zízajú na susedov stôl.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(83 138 bytes in 0,487 seconds)