Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  filozofia  téma
kategórie:  

Najpopulárnejšou političkou je Čaputová. SITA 09.02.2020

9
reakcií
217
prečítaní
Tému 14. februára 2020, 16:55 založil Čeka.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Čeka muž
   14. 2. 2020, 16:55 avatar
Najpopulárnejšou političkou na Slovensku je prezidentka Zuzana Čaputová. Dôveruje jej 58 percent Slovákov. Vyplýva to z prieskumu agentúry Focus pre TV Markíza. Prieskum na vzorke 1 013 respondentov bol urobený medzi 15. a 22. januárom. Druhým najdôveryhodnejší politikom je premiér Peter Pellegrini (Smer), ktorému dôveruje 39 percent opýtaných. Pellegriniho popularita postupne klesá. V júni mu dôverovalo 52 percent opýtaných.

Tretím je bývalý prezident Andrej Kiska (Za ľudí), ktorému verí 29 percent opýtaných. Aj jeho popularita však dlhodobo klesá. Rovnakú dôveru ako exprezident požíva aj Igor Matovič (29 percent). V zásade podobné čísla platia aj pri ostatných straníckych lídroch. Za Kiskom nasleduje predseda Sme rodina Boris Kollár (28 percent), líder Progresívneho Slovenska Michal Truban (27 percent) a s 26 percentami bývalý minister zdravotníctva a vnútra Tomáš Drucker (Dobrá voľba).

Zhodne po 22 percentách majú predsedovia Spolu-OD Miroslav Beblavý, Andrej Danko (SNS) a Marián Kotleba (ĽSNS). Približne dvadsať percent ľudí dôveruje predsedovi SaS Richardovi Sulíkovi (20 percent) a šéfovi Smeru Robertovi Ficovi (19 percent). Zo strán, ktoré majú šancu sa dostať do parlamentu najmenej ľudí dôveruje Alojzovi Hlinovi (KDH) a Bélovi Bugárovi (Most-Híd). Obom dôveruje 14 percent respondentov

Ľudia sa v prieskume vyjadrovali ku konkrétnym 16 politikom, ktorých mená im anketári prečítali. Pri každom mali označiť, či im dôverujú, nedôverujú, alebo nevedia odpovedať.
Súhlasí Milosh

2.
označiť príspevok

Kacír muž
   14. 2. 2020, 17:08 avatar

4.
označiť príspevok

Milosh muž
   14. 2. 2020, 18:41 avatar
Je aktívna, všade nám robí dobré meno, drží sľuby, má vynikajúce názory, návrhy, postupy.

3.
označiť príspevok

Kacír muž
   14. 2. 2020, 17:12 avatar

5.
označiť príspevok

-era- muž
   14. 2. 2020, 18:50 avatar
Mohli by sme ju doživotne korunovať za slovenskú kráľovnú, zmeniť Slovensko na monarchiu a nemuseli by sme míňať peniaze za prezidentské voľby

6.
označiť príspevok

Milosh muž
   14. 2. 2020, 18:53 avatar
Niečo, ako anglická kráľovná?
Súhlasí -era-

7.
označiť príspevok

-era- muž
   14. 2. 2020, 18:54 avatar
Yess

8.
označiť príspevok

Milosh muž
   14. 2. 2020, 18:55 avatar
To by určite nechcela.

9.
označiť príspevok

-era- muž
   14. 2. 2020, 18:56 avatar
Ak by to bolo pre dobro Slovenska, tak nech sa obetuje

10.
označiť príspevok

Esenc
   15. 2. 2020, 17:19 avatar
Vždy to bolo, že najpopulárnejšou postavičkou medzi politikmi bol prezidentský úrad, pred rokom to bol p. Kiska a kde je dnes??? keby bol prezidentom, tak je najpopuklárnejší, ale ním nie je tak je na "smetisku" popularity. To isté sa stane aj s p. Čaputovou, keď skončí.  
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 17:52,  Také kurvy vyjebané ako on, čo postavil celulózku na okraji Tanapu !!!!!!!!!!! Slučku by si...
dnes, 17:52,  Čo sa týka Slovenska Kiska je bez konkurencie ako filantrop . Celosvetovo však nie . Keby mal...
dnes, 17:51,  Baťa v 68 mal podniky po celom svete to len ty a tvoji osadníci ste byty zničili čo vo svite...
dnes, 17:50,  Na Kisku nemá !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dnes, 17:50,  Lebo su to chuji bolšani a fašisti . Soros 80 % svojho majetku rozdal na filantropiu po celom...
dnes, 17:49,  Ste f piči ako Baťa v 68smom !!!!!!!!!!!!
dnes, 17:48,  Nie nie heroínový kral . Západne slovensko nemá samostatnu kasu . Máme len jednu a tá...
dnes, 17:48,  A o čô mu ide ? *03*03
dnes, 17:47,  Nechápem, prečo na Soroša konšpirátori toľko nadávajú. ....Aj Gates pomáha - a iní...
dnes, 17:47,  Chápem ťa.
dnes, 17:46,  havran tvoje fantazie súdruha sú obdivuhodné . Ja som mal od malého chlapca všetko z USA...
dnes, 17:43,  Automobilky sú už f piči, západ Slovenska bude riadny zapadákov !!!!!!!!!!!!!
dnes, 17:43,  Starý chren všetko máš dolu v príspevkoch
dnes, 17:43,  (31) Havran, veď bez toho nadžgávania sa slovenskou slaninou by nedostal/nedosiahol silu...
dnes, 17:42,  Aj = ak
dnes, 17:42,  Kasafran ty daňová kanikula DPH platili a platia všetky automobilky . Mal si ich už...
dnes, 17:41,  Aj seriem na hajzli, aj to je tmavá hmota ? *03
dnes, 17:41,  Ako vieš, že je to tak. Z akých informácií vychádzaš? Daj link.
dnes, 17:38,  Učiť sa, učiť sa, učiť sa. Zapierať, zapierať, zapierať. Možno, že je to aj dobré,...
dnes, 17:38,  Lemmy - si úbožiak pako. Sám by som na to asi neprišiel.*39*39*39*39na tvojom mieste by som...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Keď vytočíte nesprávne číslo, nikdy nie je obsadené.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(63 185 bytes in 0,350 seconds)