Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Najbeštiálnejšie vraždy a mučenie robili ateisti. Majú na svedomí 12 000 000 miliónov obetí. A nech ešte niekto obhajuje týchto zločincov -ateistov.

37
reakcií
1239
prečítaní
Tému 13. októbra 2016, 22:35 založil lea_pragmaticka1.

podobné témy:1.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   13. 10. 2016, 22:35 avatar


2.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   13. 10. 2016, 22:38 avatar
"In total, the number of Christians who were martyred under the militant state atheism of the USSR is around 12 million."

Spolu je to 12 miliónov zabitých kresťanov od zverských ateistov v ZSSR.

A keď niekto ešte bude obhajovať ateizmus a žiadať ateizáciu v štáte a v školstve nech berie na vedomie, že šíri zločin a zverstvo, ktoré musí byť vylúčené z ľudskej spoločnosti.


8.
označiť príspevok

Lemmy muž
   13. 10. 2016, 22:47 avatar
V štátoch po ZSSR je dnes väčšina kresťania, niekde prevláda aj islam.

Z toho si môžeme domyslieť napríklad, že vtedy to boli kresťania zločinci, len sa naoko tvárili ako ateisti. Aj Putin je dnes kresťan.


10.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   13. 10. 2016, 22:49 avatar
Nespravna a nelogicka argumentacia.


12.
označiť príspevok

Lemmy muž
   13. 10. 2016, 22:50 avatar
Prečo? Zdôvodni svoj nesúhlas.


15.
označiť príspevok

Wolfwood muž
   14. 10. 2016, 05:55 avatar
Rad by som vedel, kto z ateistov obhajuje Stalina ako moralneho cloveka.
Tiez by som chcel vediet, ako ateizmus suvisi s moralkou, ked je to len odmietanie tvrdeni bez dokazov. Nemas na mysli humanizmus?
Ked tie zlociny suvisia s ateizmom, nie je toto horsie?
www.bibliotecapleyades.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk Tortures
A co toto?
hbv-awareness.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Ci snad toto?
en.m.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Alebo je tu potom este toto
www.ushmm.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Nepoznam ziadneho ateistu, ktory by obhajoval stalina, poznam ale krestanov, ktori obhajuju genocidu, homofobiu, mysoginiu a nezmyselne nasilie v Biblii
Súhlasí fajer


17.
označiť príspevok

fajer
   14. 10. 2016, 07:19 avatar
Ateizmus je len neviera v boha a iné sprostosti, nie je to žiadna ideológia , preto nič netreba vylučovať, každý normálny človek, ak si prejde dejiny náboženstiev, sa zákonite musí stať ateistom, náboženstvo je zlo a treba voči nemu rázne vystupovať...


3.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   13. 10. 2016, 22:39 avatar
Kto chce byť ateistom, značí, že súhlasí s vraždami ateistov a schvaľuje zabitých 12 miliónov ľudí. Zločinci.


5.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   13. 10. 2016, 22:41 avatar
a bojovníci za spravodlivosť nech kritizujú zločinný socializmus s ateizmom, toto sú ateisti a ich činy - milióny zabitých

martyredintheussr.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


11.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   13. 10. 2016, 22:50 avatar
Oko za oko nefunguje


4.
označiť príspevok

Lemmy muž
   13. 10. 2016, 22:41 avatar
LP-ička: 12 000 000 miliónov

Vieš vôbec koľko to je? Rozmýšľaš vôbec pri písaní? Či si to skadesi slepo skopírovala?


6.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   13. 10. 2016, 22:43 avatar
ako militatní ateista - suhlasis so zabijanim krestanov a vlastne slovne to aj na svojom webe robis


7.
označiť príspevok

Lemmy muž
   13. 10. 2016, 22:45 avatar
Cituj ma, aby si sa stále neusvedčovala z klamstiev.


9.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   13. 10. 2016, 22:48 avatar
preco pises svoj fanaticky web a proti komu? nic dobre v nom nemas a vsetko su to nebezpecne klamstva a tvoje vymysly? si militatny ateista, teda schvalujes zabijanie krestanov v ateisticko militantnom byvalom Sovietskom zvaze - to su tvoje hodnoty a ciele webu aj osobnosti,kde smerujes


13.
označiť príspevok

Lemmy muž
   13. 10. 2016, 22:51 avatar
Teraz si sa príliš ľahko usvedčila z klamstiev. Nerob to však stále. Inak ti neuveria ani kresťania.


16.
označiť príspevok

fajer
   14. 10. 2016, 07:10 avatar
Prečo nikto nekričí o GENOCÍDE SLOVANSKÉHO NÁRODA? Stačí ak spomenieme, že v časoch «dobrovoľného» masového krstenia Kyjevskej Rusi r. 988 – 1000 n.l. a Veľkej Moravy r. 991 – 1000, ktoré umožnil pseudoruský knieža Kyjevskej Rusi Vladimír Krvavý, bolo fyzicky zničené v podstate všetko dospelé obyvateľstvo, čo v prípade Kyjevskej Rusi znamenalo SEDEMDESIAT PERCENT všetkého obyvateľstva. Presnejšie, z niečo medzi 12 až 13 miliónov pôvodného obyvateľstva bolo 9 miliónov ľudí vyvraždených. Zatiaľ čo nezávislé, t.j. ne-cirkevné záznamy z krstenia Kyjevskej Rusi sa našťastie zachovali – kresťanská Cirkev nemá záujem uchovávať informácie o zverstvách, ktoré sama organizovala – s údajmi priamo z nášho územia to už je oveľa horšie. Pretože u nás dosiahli ešte «efektívnejší» výsledok ako na Kyjevskej Rusi – my už ani nevieme že sme pôvodom ten istý národ – môžeme predpokladať ten istý spôsob realizácie genocíd.

A to sme ešte iba pri Slovanoch, našich predkov.


18.
označiť príspevok

fajer
   14. 10. 2016, 07:32 avatar
Lea daj nejaký link, na tých militantných ateistov, ináč tých veriacich v Rusku, zabíjali, pokrstený kresťania,aj Stalin bol pokrstený a dokonca bol študentom teológie...


19.
označiť príspevok

Wolfwood muž
   14. 10. 2016, 07:38 avatar
A este si zabudol, ze sa nechal oslavovat ako modla a boli mu pripisovane aj zazraky. Stalinov komunizmus bol asi tak ateisticky, ako je dnesna severna korea, ktorej veli mrtvy muz a armadu vedie jeho syn/reinkarnacia
Oficialne ide ale o ateisticky stat a tak niektori intelektualne necestni veriaci vypustaju scestne tvrdenia.


14.
označiť príspevok

Drobček1
   14. 10. 2016, 03:10 avatar
súdružka fanatičky tak skús spočítať koľko milionov mrtvych má na svedomí kresťanstvo pri kolonizácii sveta...začni objavením ameriky


20.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   14. 10. 2016, 07:58 avatar
Na fore kopec ateistov aj takých ako tak slušných a kopec aj militatných ateistov a ani jeden sa neospravedlnil. A to si hovoria, že sa riadia etikou humanizmu - to je do popuku. A keď ešte niektorí ateista napíše blud typu hocijaký ateista lepší ako veriaci tak sa zasmejeme. Jasne, že sa neospravedlníte, lebo vám nie je ľúto 12 miliónov neviných obetí, lebo to robili ateisti presne ako vy - vtedy vraždy a genocidy sú v poriadku. Nuž hold preto aj červený drak - komunizmus, marxizmus a s ich šialenou diktatúrou ateizmu patria medzi nebezpečné systémy, ktoré musí slušná spoločnosť a človek, ktorý má aspoň trošku rozumu odmietnúť.


24.
označiť príspevok

Wolfwood muž
   14. 10. 2016, 08:12 avatar
Lea, este raz, ktory ateista odobruje co vykonal Stalin a aky je suvis medzi ateizmom, teda nevierou voci tvrdenian, pre ktore nie su dokazy, a vyvrazdovanim ludi? Moze mi byt luto, kolko ludi nezmyselne umrelo, ale preco by som sa mal ospravedlnovat za ideologiu s ktorou nesuhlasim?
Ma podla Teba ateizmus nejaju zbierku zakonov, ktora prikazuje vrazdy?
Ak sa neospravedlnim za prehresky ideologie s ktorou nesuhlasim, tak tie prehresky odobrujem? Odkial pochadza taka logika?
Dovol mi sa spytat, jednal Boh dobre, ked vyvrazdil cele ludstvo az na 8 ludi v arche? Jednal spravne, ked v ranach egyptskych zmanipuloval faraona, len aby mohol vyvrazdit prvorodene deti? Su jeho zakony dobre?
Vsimni si, ze tam nikde neziadam ziadne ospravedlnenie, chcem len zistit, ci dokazes odlisit moralne chovanie od immoralneho


29.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   14. 10. 2016, 08:40 avatar
V 27cke sme vysvetlila sposob mojej logiky a argumentacie. Je to logika vsetkych ateistov, samovykladacov Biblie, protestantov, sektarov- nevsimol si si doteraz.

Ani jeden tu z ateistov za neospravedlni za zlociny a chyby ateistov, preto s nimi suhlasi a podporuje zlocincov. Blbe? Nelogicke? Nuz hold takou logikou oni idu na krestanov, predovsetkym katolikov a rkc. Tu na fore napr. aj protestanti sa spriahnu napr. so sektarom jehovistom, ked treba nakydat spinu a klamstva voci cirkvi.

Boh je vzdy laska a nic ine. To clovek sa rozhodol, Boh mu dal moznost - dostanes dobro, lasku a nebeske kralovstvo, staci viera a dorziavanie Bozich nariadeni skrz Bibliu, ktore su spravne vysvetlene a prezentovane cirkvou a knazmi, na cele papeza. Nechces Boh vyberas si hriech, vzburu - teda dobrovolne konas skutky diabla a tym padom sa hlasis k diablovi. Zvlastne? Pritiahnute za vlasy? Veru nie. Exituje Boh a existuje aj diabol- ako robis, tomu si sa rozhodol patrit. Mas slobodnu volbu, ak by Boh nenechal na svete posobit diabla nemal by si moznost vyberu. Je na tebe - chces pozehnanie alebo prekliatie, ako konas tak mas. Pisem sice akoby len tebe, ale je to myslene vseobecne.


34.
označiť príspevok

Wolfwood muž
   14. 10. 2016, 11:19 avatar
Podla tejto logiky mas aj Ty dovod ospravedlnit sa za Stalinove zverstva. Nedokazala si totiz nijak, ze su spojene s ateizmom a s humanizmom uz vobec nie. Ateizmus nie je ideologia, nema vlastnu moralku ani ucenie, je to len odmietanie tvrdeni o nadprirodzene.

Ak my sa mame osobne ospravedlnit za chyby a zlociny ateistov, potom Ty to musis urobit u teistov, zacni Hitlerom a pokracuj vsetkymi obludnostami moslimov, az sa dopracujes k dnesnym "mensim" precinom voci osobnej slobode, slobode slova, homosexualom a v neposlednom rade detom.

Pride mi to totalne komicke, ked v jednom odstavci oznacujes ateistov za akesy bestie, ktore tym ze sa neospravedlnuju za cudzie zlociny (aj ked ich odsudzuju) s tymi zlocinmi suhlasia a hned v dalsom odstavci sa zastavas Boha stareho zakona, ktory vrazdil pravidelne, s chutou a bez zlutovania.
Ukazem Ti jeden priklad, v ktorom sme dufam kazdy moralnejsi, ako obavany Jahve.
Predstav si, ze Tvoje dieta vyrastie a uz Ta nema rado, protivia sa mu Tvoje nazory a nechce sa s Tebou bavit. Mas nutkanie ho zavrazdit? Citis zavan spravodlivosti pri predstave, ze ho sputas v pivnici a budes ho mucit kym budes zit? Ak si odpovedala nie aspon na jednu z otazok, si moralnejsia nez dobrotivy Boh, ktory nie je schopny sa vyrovnat ani moralke tych najhorsich masovych vrahov.
To co som popisal, je obraz rodica, ktory za jednorazove previnenie chce vymahat trest bez konca, to nie je obraz moralky, je to despotizmus vo svojej najhorsej forme.
Súhlasí Johny Pravda


35.
označiť príspevok

Johny Pravda muž
   14. 10. 2016, 11:25 avatar
múdro napísane!


36.
označiť príspevok

Wolfwood muž
   14. 10. 2016, 11:30 avatar
Vrela vdaka, obavam sa ze to ale veriaci vytesnia ako vzdy


21.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   14. 10. 2016, 08:00 avatar
Podporujete masové vraždy a sami sa hlasíte s vrahovom - to je ozaj vizitka.


25.
označiť príspevok

asmodei muž
   14. 10. 2016, 08:24 avatar
(21.) Bud trollujes, alebo si najhlupejsia prispievatelka na tomto fore.
Súhlasí Lemmy


27.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   14. 10. 2016, 08:29 avatar
Nehovor. Ja som si vsimla, ze tak bezne pisu v skoro v kazdom prispevku militanti ateisti aj ti tak normalni, rovnako tak pisu a protestanti, a samovykladaci Biblie su casto na urovni a sposobe ateistov - tak ti tiez takto pisu. Ked napisem nieco z cirkvi, nieco z katechizmu - pridu a ako sialenci zacnu davat linky na proticirkevne temy, na zosmiesnenie papeza alebo najnovsi objav Ludwig trpi pokrikmi, ze treba uznat, ze inkvizicia aj kriziciacke vypravy boli zlociny. Nuz hold, ked som taka ako je ok, lebo vacsina je tu takych. A k tebe tolko - asi trpis ucelovou slepotou, lebo ich nepriatelske a kriticke prispevky voci rkc ti nevadia. Ale to nic, svedtci to o tvojom charakter a mozno aj akejsi rozdovejnosti osobnosti(to ti pisem preto, lebo si mne pisal, ze mam nejaku dusevnu chorobu) tak ja som taka si "dochtorka" ako ty.


37.
označiť príspevok

asmodei muž
   14. 10. 2016, 15:59 avatar
(27.) A z tohoto dovodu si myslis, ze podporujem masove vrazdy a hlasim sa k Stalinovi?

Tvoje cyklicke zmeny v style pisania a vyjadrovania sa vo mne vzbudzuju dojem, ze trpis urictym druhom dusevnej poruchy. Samozrejme sa mozem mylit.


38.
označiť príspevok

Wolfe muž
   14. 10. 2016, 23:01 avatar
Mozno by si mala uznat, ze o tvoje nediskusne temy v ktorom len skopirujes nejaky text nie je zaujem..


22.
označiť príspevok

Verejnaovca
   14. 10. 2016, 08:04 avatar
Ak oznacujeme veci za spatne ochudobnujeme svoje emocie akonahle sa negativnych hodnoteni zdrzite ziskate obrovsku vnutornu silu . Boli ste pre mna anjeli len vdaka vam som mohol zazit zazitok pokory, odpustenia , zazitok prijatia a potom prichadza klud . Ochutnal som zo stromu poznania dobra a zla.


23.
označiť príspevok

Verejnaovca
   14. 10. 2016, 08:11 avatar
Existuje vela foriem utrpenia ktore nam pripadaju normalne ze ju ani za utrpenie nepovazujeme mozno dokonca uspokoji vase ego podrazdenosr netrpezlivost hnev nezhody s druhymi ludmi. A vsetko to utrpenie si sposobujeme sami. Mame vo zvyku sposobovat utrpenie sami sebe maso pravdepodobne sposobujeme utrpenie aj ostatnym. Tohoto nevedomeho navyku sa zdavite tym ze si ho uvedomite. Utrpenie si nemozete sposobovat vedome.


26.
označiť príspevok

Johny Pravda muž
   14. 10. 2016, 08:27 avatar
Lae, atesita neverí v Boha a teda nema poznanie,neriadi sa Písmom .. No Katolicka cirkev resp. Kristova ako ty pises tvrdi ze je vedena pariamo Kristom ,leno ona pozna Písmo a predca sa dopustala zverstiev , vražd, genocidy atd atd a ty si nikde nad tým neprejavila ani kusok lutosti a neuznala si ze to bolo zle ako sa spravala cirkev v minulosti. A ty teraz vycistas nekatolikom ze neprejavili lutost nad vrazdami ktore konali ateisti? Uvazuj trochu nad sebou


28.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   14. 10. 2016, 08:31 avatar
Ateista cita Bibliu, aby v nej nasiel nieco proti Bohu a veriacim. Neboj sa poznaju a citaju Bibliu, to ze ju pouzivaju selektivne a vyberaju si len v nej to co im pasuje na kydanie to je druha vec. Ateista ma vieru aj poznanie - ich viera je kydanie na cirkev aj na Boha- to je ich ciel zivota a zivotna viera.


30.
označiť príspevok

Johny Pravda muž
   14. 10. 2016, 08:41 avatar
Co poznam ja mnohých veriacich tak bibliu maju niekde na policke a vedia len mozno kto bol Adam a Eva a nejaky Jezisko v jasliach , preto pochybujem ze dokonca nejaky ateista ju bude citat.   A ateista nepotrebuje citat Bibliu aby v nej nasiel nieco zle a kydal na vas, staci poznat trochu dejiny RKC a tam najdes vela zleho, co ty tak urputne nechces uznat.


31.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   14. 10. 2016, 08:44 avatar
Vies co ovela viac zla je stovkách az tisickach denominaciach protestantov. Skus tam sa zamysliet a skor ako ta stiahnu celkom dole - radsej odist, kym mas cas. Pretoze, ak si bol katolik - mal si pravu vieru a plnost milosti, ziadna cirkev ti nemoze dat to co prava Kristova a ta je len jedna a jednotna katolicka cirkev. Ak sa ateista stane protestantom je to zaciatok hladania a je to ok, ale ak sa katolik stane protestantom znamena, ze nikdy nebol veriaci a je na tom ovela horsie ako ateista alebo militantni ateista.


33.
označiť príspevok

Johny Pravda muž
   14. 10. 2016, 08:59 avatar
Nikdy som netvrdil ,ze v iných nabozenstvach nie je zlo. Bola si tu ty na fore , zastavas sa RKC tak som pisal o RKC. Ja nemam vobec nic ani proti tebe ako osobe. Si pevne presvedcena a preto si katolicka. podobne su pevne presvedceny napr JS a preto su JS atd atd. Ako si ty presvedcena ze JS nemaju pravdu tak isto su JS presvedcení ze katolici nemaju pravdu a tak by sa dalo pokracovat aj o mormonoch babtistoch evanjelikoch atd. Katolikom som nikdy nebol a ani nebudem.


32.
označiť príspevok

Verejnaovca
   14. 10. 2016, 08:45 avatar
Drzte sa herci aj verejnost vas kyber hrdina .????
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 13:44,  Neverím
dnes, 13:26,  Ondrej podľa všetkého nemá nič spoločné so spoločenstvom Milosť. Je to troll a hulvát.
dnes, 13:20,  Kresťanské spoločenstvo sa dištancuje od správania a článkov Ondreja.
dnes, 13:08,  No veru, JA SOM ;)
dnes, 13:06,  Tak ty si "iný čávo" :)
dnes, 12:28,  Ale dnes SOM mal prevratný sen, konečne sa mi podarilo naintegrovať svet, ktorý mi dlho...
dnes, 12:27,  Neplní, JA "pracujem" ešte aj keď spím ;)
dnes, 12:26,  Veď keď spíš hlbokým spánkom, tak sa ti to plní :)
dnes, 12:25,  JA chcem byť kameňom a nevedieť o SEBE ;)
dnes, 12:24,  Dobre hovoríš, ale teraz jej musia pripraviť iný druh tela, aby sa nemotala furt v rovnakých...
dnes, 12:22,  No veďka práve, tvrdil si že do tela ideme aby sme zažili pocit slobody tak vieš, už je...
dnes, 12:18,  To iba telo umrelo, nechápeš? :)
dnes, 12:13,  Uverila a aj napriek tomu umrela ;) Veď nemáme vedomosti, že by tu niekto žil už 2000...
dnes, 12:09,  Kto verí vo mňa, bude žiť, aj keď umrie. 26 A nik, kto žije a verí vo mňa, neumrie...
dnes, 11:52,  No tam samozrejme má človek už predom pracovať na tom, aby bol rodičom dobrým.
dnes, 11:51,  To nie je k téme, môžeš to dať ako hlavnú tému, ale tých negatívnych tém o rasizme je...
dnes, 11:49,  Možno myslíš niečo konkrétne, ľudia sa boja napr., že nebudú dobrí rodičia, abo,...
dnes, 11:45,  https://www.youtube.com/watch?v=4PDpVNKZgKg
dnes, 11:44,  od 1.4.2006 nenavidim bielu rasu, pred mojimi ocami v televiznom prenose ala anjeli a demoni...
dnes, 10:33,  Kydať, útočiť, urážať je znak ľudí, ktorý si myslia, že boh je idiot a oni sú...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Medzi mužmi a ženami nie je rozdiel. Rozdiel je len medzi dobrými a zlými ľudmi.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(118 801 bytes in 0,206 seconds)