Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Nacisti počas vojny vyvraždili 6 miliónov Židov. Pán Demčák by im však vedel poradiť!

4
reakcií
331
prečítaní
Tému 17. septembra 2019, 15:51 založil Čeka.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Čeka muž
   17. 9. 2019, 15:51 avatar

2.
označiť príspevok

Thomas Anderson muž
   17. 9. 2019, 21:11 avatar
Osvietený nenávidí Slovákov.  

3.
označiť príspevok

Čeka muž
   19. 9. 2019, 15:07 avatar
Zaujímavá úvaha .

Nacisti počas vojny vyvraždili 6 miliónov Židov.

Odpoved Thomasa :

Osvietený nenávidí Slovákov.

Thomas kam ideš ? No a čo !
Súhlasí the X

4.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   19. 9. 2019, 15:26

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

5.
označiť príspevok

Čeka muž
   19. 9. 2019, 17:43 avatar
Možno je to sám FEDOR     

IQ na to má    
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 13:17,  V Izraeli kde v priebehu 24 hodín zaznamenali 966 prípadov ochorenia COVID-19, čo je vôbec...
dnes, 13:12,  J.Tull ja by som nikoho nesúdil ani za kritiku židov, ani Rusov, ani Američanov či...
dnes, 13:05,  J.Tull o to predsa vôbec nejde či s ním ty súhlasíš alebo nie. Ide o to, že sú...
dnes, 12:59,  Totalitné praktiky kedy sú ľudia za názor vyhadzovaný z práce a to aj za pravdivé.
dnes, 12:59,  Profesorka na univerzite v Alberte v Kanade bola prepustená za to, že povedala, že muži...
dnes, 12:58,  hokejis, nevidel som ani jedno celé jeho video... len "kúsočky"...
dnes, 12:57,  Antifa vytvorila oblasť len pre čiernych ľudí. Navrhujú čierne školy, čierne obchody,...
dnes, 12:52,  Keď sme Ducha Božieho dostali, keď k nám prišiel, tak už môže byť v nás vo vykúpených...
dnes, 12:39,  Veď hovorím, že až keď človek Ducha Svätého dostane, lebo predtým ho nemal, predtým bol...
dnes, 12:24,  Nie D.S. musí príst zvonku, On je mimo nás....Dieta ho v krste urcite nedostane....a nedeje sa...
dnes, 12:16,  Duch Svätý by mal byť vnútri v človeku, keď ho človek v krste a potom i birmovke dostane:...
dnes, 11:52,  Katolícka Cirkev existuje od začiatku, od Krista a apoštolov, napr. Petra, cez ich nástupcov,...
dnes, 11:50,  tak som si to pozrel...no v mnohom sa mýli a je vidieť že tápe. Hovori že krst D.S je...
dnes, 11:28,  katolicka cirkev vznikla niekedy v 4. storoči za Konstantina...ktorý vlastne zlegalizoval...
dnes, 11:27,  J.Tull a za to je dôvod aby bol súdený ? :)
dnes, 11:20,  Názor ti neberiem. Je veľa ľudí, ktorí boli pokrstení v detstve a ako dospelí žijú s...
dnes, 11:11,  obrezať sa mali aj male deti do ôsmeho dňa....je to jasne udané...... Ak by bolo napisane...
dnes, 11:10,  Ak hľadáš naozaj kvalitný kufor, tak musíš počítať, že si zaň priplatíš. Ja som si...
dnes, 11:03,  Presne tak...:-) rok 1914 "vypočítali" adventist a svedkovia to bez skúšky alebo...
dnes, 10:59,  každý človek, musí uveriť a dať sa pokrstiť, proste je to tak. Vidime kolko ludí je...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Čaro prvej lásky je v tom, že nikto vopred nepočíta s tým, že sa raz skončí.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(67 845 bytes in 0,242 seconds)