Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Na daňovom podvode storočia za 55 miliard eur sa podieľalo aj Slovensko?

2
reakcií
420
prečítaní
Tému 18. októbra 2018, 19:44 založil PartOFgod.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   18. 10. 2018, 19:44 avatar
RTVS dnes informovala, že investigatívni novinári odhalili daňový podvod storočia, do ktorého sú zapojené viaceré štáty Európy. Výška tohoto podvodu dosahuje šokujúcich 55 miliard eur. Do daňového podvodu, ktorý údajne pokračuje aj v súčasnosti, mali byť zapojené nadnárodné spoločnosti spolu s národnými bankami štátov. Štátne banky mali nadnárodným spoločnostiam poskytovať pôžičky na vratky daní, ktoré neboli zaplatené, ale opakovane požadované. O ulúpené peniaze sa potom svorne delili banky a nadnárodné spoločnosti.

My, daňoví poplatníci, máme právo vedieť, či na tomto podvode sa podieľalo aj Slovensko. Od predsedu vlády, ministra financií a guvernéra NBS očakávame odpoveď

2.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   18. 10. 2018, 19:47 avatar
Ak je toto pravda, tak Šnicel bude visieť- za gule.     

3.
označiť príspevok

Kasafran
   18. 10. 2018, 22:06 avatar
Jasnýmyseľ,
zrejme nielen šniceľ Rezník, ale aj zopár tých odvážnych investigatívcov...
Súhlasí Temnýmyseľ
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 19:33,  17, .... Biblia jednoznačne oddeľuje "svet" a "pravých kresťanov". A...
dnes, 19:33,  havran, teraz už naozaj zadrž, veď tu ide o život... čím ťa terorizujú, že musíš...
dnes, 19:23,  Veď počkaj Gabo hľadám Ti obrázok. Čo máš rád?..
dnes, 19:22,  S postupujúcim časom a bojom proti "korone" sa jasne ukazuje, že sa tu nafukuje...
dnes, 19:13,  27, .... nech je to ako chce, .... a nech máš názor aký chceš, .... JS poslúchajú Kristov...
dnes, 19:12,  Podľa mňa poznáš iba Písmo.
dnes, 19:10,  Klobuk dolu Lubos Blaha len im naloz kolko sa do nich zmesti....
dnes, 19:07,  28, .... veľa vecí nepoznám, ..... mnohé poznám len čiastočne, ..... ale tým som si...
dnes, 19:05,  Ako sa bude vyvijat korona plan elitnych psychopatov...
dnes, 18:55,  Starý chren - nepletieš si dojmy a pojmy?
dnes, 18:46,  J.Tull- Ondrík niele že je namotaný, ale i zmotaný. On je Sančoo Pančo Dona Quichota. To je...
dnes, 18:44,  Zuzana neser ma lebo ta vymenim.
dnes, 18:42,  Osvietený- ty si fakt taký obmedzený, že nevidíš o čo ide v dnešnom svete? Tvoja sprostá...
dnes, 18:41,  ondrej61, vidím, že Ťa Osvietený riadne namotal do svoje pavučiny - tiež reaguješ od...
dnes, 18:32,  ondrej61, opäť si si nevšimol, že ako temer vždy, je Osvietený celkom mimo, že píše...
dnes, 18:27,  Osvietený-tebe niečo hovoriť je celkom zbytočné. Tvoj fanatizmus jednoducho nepustí. Divím...
dnes, 18:11,  Harabin o nezákonnosti nosenia rúšok, Covide-19 a planetárnom divadle na preformátovanie...
dnes, 17:53,  Idioti rýchlo berte kým NESMAŽÚ
dnes, 17:52,  schizofrenia náziho je bezhraničná *39*39*39*39*39*39*39 ale tento hoax je tiež fajn...
dnes, 17:50,  Rusko zdravotníctvo na krídlach tradícii!!!!!!!!!! Manželka Winstona Churchilla Barónka...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Naozaj hlúpy človek je ten, ktorý sa z chýb nedokáže poučiť.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(53 894 bytes in 0,181 seconds)