Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Na daňovom podvode storočia za 55 miliard eur sa podieľalo aj Slovensko?

2
reakcií
198
prečítaní
Tému 18. októbra 2018, 19:44 založil PartOFgod.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   18. 10. 2018, 19:44 avatar
RTVS dnes informovala, že investigatívni novinári odhalili daňový podvod storočia, do ktorého sú zapojené viaceré štáty Európy. Výška tohoto podvodu dosahuje šokujúcich 55 miliard eur. Do daňového podvodu, ktorý údajne pokračuje aj v súčasnosti, mali byť zapojené nadnárodné spoločnosti spolu s národnými bankami štátov. Štátne banky mali nadnárodným spoločnostiam poskytovať pôžičky na vratky daní, ktoré neboli zaplatené, ale opakovane požadované. O ulúpené peniaze sa potom svorne delili banky a nadnárodné spoločnosti.

My, daňoví poplatníci, máme právo vedieť, či na tomto podvode sa podieľalo aj Slovensko. Od predsedu vlády, ministra financií a guvernéra NBS očakávame odpoveď

2.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   18. 10. 2018, 19:47 avatar
Ak je toto pravda, tak Šnicel bude visieť- za gule.     

3.
označiť príspevok

Kasafran
   18. 10. 2018, 22:06 avatar
Jasnýmyseľ,
zrejme nielen šniceľ Rezník, ale aj zopár tých odvážnych investigatívcov...
Súhlasí Temnýmyseľ
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 19:53,  Je nezávislý, pretože propaguje určitú ideológiu nezávisle na tom, kto financuje denník.
dnes, 19:51,  Milan: Poslednú hádku som zavinil ja. Keď sa ma žena spýtala, čo je v televízii,...
dnes, 19:49,  Ako môže byť politický denník nezávislý Keď propaguje určitú ideológiu
dnes, 19:49,  Ako môže byť politický denník nezávislý Keď propaguje určitú ideológiu
dnes, 19:40,  Vyfajčila ťa potom celého ?
dnes, 19:37,  Americký trol-neplac, Krym je doma
dnes, 19:34,  Krym patrí obyvateľom Krymu a tí rozhodli ako rozhodli
dnes, 19:30,  Moja žena a ja chodíme dvakrát týždenne na večeru do nejakej dobrej reštaurácie. Najprv...
dnes, 19:17,  A kto je to vy? *21
dnes, 19:14,  To parti ku 1,
dnes, 19:13,  My sa môžeme akútne vysrať na tvoj Irán
dnes, 19:11,  Reportérka spravodajskej televízie zistila, že komplicmi uprchlikov boli aj zákerni...
dnes, 19:05,  Írán v pátek zadržel v Hormuzském průlivu dva ropné tankery, jeden z nich plul pod...
dnes, 18:56,  Nerozumiem Iránu. Veď to nebol skutočný britský tanker, ale detská hračka v úprave 1:39....
dnes, 18:53,  To mu zjavila siedma rota. https://cs.wikipedia.org/wiki/Sedm%C3%A1_rota
dnes, 18:52,  Další incident s účastí Iránu, spojený s pokusem zastavit britský tanker, by mohl...
dnes, 18:51,  Dnes? Ja som čítal, že predvčerom. Tak šíriš dezinformáciu. Chceš uviesť diskutujúcich...
dnes, 18:49,  Je to paradox, keď mesiačkárov blúzni o kaviarenských povaľačoch, a pritom kaviarne...
dnes, 18:36,  VORkoholik.
dnes, 18:33,  Asi stovka uprchlíků dnes proplula na dřevěném voru Prahou, doufajíc, že po Vltavě...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Keď sa vám niekoho výrok zdá byť dvojzmyselný, vždy radšej chápte ten optimistickejší význam. Uľahčíte to sebe aj dotyčnému.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(54 044 bytes in 0,339 seconds)