Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

MZV RF zverejnilo 14 otázok pre Britániu

22
reakcií
562
prečítaní
Tému 31. marca 2018, 22:45 založil clear1.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

clear1 muž
   31. 3. 2018, 22:45 avatar
Veľvyslanectvo RF zaslalo Britskému oddeleniu zahraničnej politiky tieto otázky:

1. Proč bylo zamítnuto právo na konzulární jednání dvěma ruským občanům, kteří byli poškozeni na britském území?

2. Jaké specifické protilátky a jakou formu byly obětem zavedeny? Jak se taková protilátka objevila u britských lékařů na místě incidentu?

3. Na jakém základě se Francie účastnila technické spolupráce při vyšetřování incidentu, ve kterém byli tito občané poškozeni?

4. Oznámilo Spojené království OPCW o zapojení Francie do šetření incidentu v Salisbury?

5. Co má Francie společného s incidentem se dvěma ruskými občany ve Velké Británii?

6. Jaká pravidla procedurální legislativy Spojeného království umožňují zapojit cizí stát do interního vyšetřování?

7. Jaký důkaz byl předložen Francii, aby byl prostudován a aby bylo umožněno jejich vlastní vyšetřování?

8. Účastnili se francouzští odborníci odběru vzorků Sergeje a Julije Skripalových?

9. Byla studie vzorků Sergeje a Julie Skripalových vedena francouzskými odborníky a v jakých konkrétně laboratořích?

10. Má Spojené království materiály z francouzského vyšetřování?

11. Byl výsledek francouzského šetření předložen technickému sekretariátu OPCW?

12. Na základě jakých příznaků bylo ustanoveno, že látka, použitá v Salisbury má „ruský původ"?

13. Má Spojené království kontrolní vzorky chemického bojového prostředku, který britští zástupci nazývají „novičok"?

14. Byly vzorky bojového otravného prostředku, jako je „novičok" (v britské terminologii) nebo podobné látky vyvinuty ve Velké Británii?

Takže na ťahu je Británia. Má čo vysvetľovať..
Súhlasí RighteousFred

2.
označiť príspevok

Kasafran
   31. 3. 2018, 23:12 avatar
Clear1,
no to som skutočne zvedavý, či si Mayová s Macronom nevyberú maximálne možný "oddychový" čas a či ešte krátko pred jeho uplynutím nepožiadajú BR OSN o jeho mimoriadne predĺženie...?

3.
označiť príspevok

clear1 muž
   31. 3. 2018, 23:17 avatar
Raz budú musieť priznať farbu (nielen prášku ) Svet čaká na ich vysvetlenia už dosť dlho.
Aj keď.....postrehol som, že časť sveta (vraj tá kultúrnejšia, spravodlivejšia, so správnymi hodnotami) žiadne vysvetlenia nepotrebuje..
Súhlasí RighteousFred

4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   1. 4. 2018, 10:13

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

5.
označiť príspevok

clear1 muž
   1. 4. 2018, 10:18 avatar
Zacharovová prehlásila že Rusko Novičok nikdy nevyrábalo asi preto, lebo to vyzerá tak, že Rusko skrátka nikdy látku s názvom novičok nevyrábalo. Ak sa teda bavíme o názve látky, nie o látke samotnej.

7.
označiť príspevok

clear1 muž
   1. 4. 2018, 10:37 avatar
či si Ty len dilino Osvietený   www.mid.ru Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí ardzun

9.
označiť príspevok

RighteousFred
   1. 4. 2018, 10:43 avatar
Nevie mi to načítať. Zacharovú som počúval. Vačśinu som nerozumel, ale pri tom som sledoval komentáre nemcov na RT a veľmi ju chválili resp. rusko.

15.
označiť príspevok

clear1 muž
   1. 4. 2018, 13:22 avatar
čo Ti nejde načítať ?

16.
označiť príspevok

RighteousFred
   1. 4. 2018, 13:26 avatar
Už to ide. Keď som to písal, tak mi len načítavalo.
Súhlasí clear1

17.
označiť príspevok

clear1 muž
   1. 4. 2018, 14:09 avatar
majú ju za čo chváliť. Jej odpovede na tlačovkách treba "čítať" aj medzi riadkami, je to úplne iná liga ako odpovede hovorcov USA.
(schválne píšem hovorcov, pretože kým ona je na svojom poste roky, hovorcovia USA prichádzajú...a po hlúpych odpovediach a zdiskreditovaní USA zase odchádzajú... )
Pamätám si akú srandu mala Ruská diplomacia z Jen Psaky. Youtube je plné jej perál, raz napr tvrdila, že ropa sa vyťaží na Ukrajine a cez Rusko dodáva do Európy..  

A ešte jedno porovnanie...Zacharovová nepotrebuje čítať keď odpovedá, max. má pred sebou údaje potrebné k faktickej odpovedi, ktorú si ale dokáže sformulovať sama. Všimni si hovorcov USA, tí keď dostanú tvrdšiu otázku, nalistujú si odpoveď..

10.
označiť príspevok

Osvietený muž
   1. 4. 2018, 10:53

11.
označiť príspevok

RighteousFred
   1. 4. 2018, 10:57 avatar
Netrep tu jednostaj hovadiny..
Rusi novičok nevyrábali...
Vyrábal ho sovietsky zvaz aj to je trošíčku širší pojem.

14.
označiť príspevok

clear1 muž
   1. 4. 2018, 13:21 avatar
Ano, klasika, citujem Tvoje zdroje:
"Jedná se údajně o..."
"Podle Tuckera jsou to..."
"Pod vedoucím projektu Pjotrem Kirpičovem údajně vzniklo..."
"Vývoj probíhal pravděpodobně na území..."
"Samotná výroba chemických látek údajně probíhala..."
"nyní je jich podle Tuckera známo více než sto,možná několik set..."
"Z nich má z vojenského hlediska být nejdůležitější..."

Takže si to zhrňme: údajne, podľa Tuckera, údajne, pravdepodobne, údajne, podľa Tuckera, má byť.

Toto sú Tvoje dôkazy.  

18.
označiť príspevok

the X žena
   1. 4. 2018, 17:28 avatar
14. a ked ti na najdem "rusky" zdroj ktory sa tuto latku nazyva "novicok! co spravis ? ospravedlnis sa verejne za svoju blbost ?  
Súhlasí Osvietený

19.
označiť príspevok

clear1 muž
   1. 4. 2018, 17:35 avatar
Británia nazvala látku Novičok, tak tento termín prevzalo aj Rusko. Nevidím problém. Postoj Ruska k názvu látky je jasný aj z otázky číslo 14, citujem:
"14. Byly vzorky bojového otravného prostředku, jako je „novičok" (v britské terminologii) nebo podobné látky vyvinuty ve Velké Británii?"

Všimni si zátvorku  

21.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 4. 2018, 01:23

23.
označiť príspevok

clear1 muž
   2. 4. 2018, 09:50 avatar
"Novičok ZSSR nikdy nemali ani nevedia čo to je a rovnako Rusko"

Kde vlastne v tom vyjadrení vidíš problém ? Podľa toho ako to chápem ja, Rusko nikdy žiadnej látke ktorú vyrábali nedali názov Novičok. Termín Novičok bol prvý krát použitý pred niekoľkými mesiacmi v Britskom seriáli Michaela Bassetta s názvom Strike Back. Je to Britský výmysel.

22.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 4. 2018, 01:25

6.
označiť príspevok

Milkyway
   1. 4. 2018, 10:20

8.
označiť príspevok

RighteousFred
   1. 4. 2018, 10:41 avatar
Ty skús už konečne spomaliť a aj sa občaz zamyslieť.

12.
označiť príspevok

Milkyway
   1. 4. 2018, 11:35

13.
označiť príspevok

RighteousFred
   1. 4. 2018, 11:37 avatar
Už na teba nebudem reagovať, v poriadku?

20.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 4. 2018, 01:05

váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 18:07,  Katolícke zázraky oslavujú katolícky panteón bohov.
dnes, 18:07,  Rozoznat zazrak od Boha a satana.
dnes, 18:07,  75. Mysíš, že bežní ľudia to budú považovať za prirodzené, keď im o tom budeš...
dnes, 18:07,  Podriadený západu južný sused *13*13*13*13 poslal ryžu *13*13*13...
dnes, 18:06,  Neviem. Tazkompovedat. Ja nedokazem rozoznat zazrak id Bohana Satana.
dnes, 18:06,  tak nam to vysvetli izak
dnes, 18:06,  ....raz zažijú....
dnes, 18:06,  34. teóma, Boh je určite neutrálny, veď nikde nezasahuje A určíte je aj inteligentný. A...
dnes, 18:06,  Každý kvet raz zvädne. ...Najväčšiu frustráciu zažívajú tie kvety, ktoré si na svojej...
dnes, 18:05,  Neviem no. Vela zazrakov oslavovalo Krista aj katolickych. Tazko povedat. Pismo aj pise,ci sme...
dnes, 18:03,  V Rusku je každý extremista kto kritizuje voccu *13*13*13
dnes, 18:03,  Tak nič....
dnes, 18:03,  A ta najkrajsia je ako CT alebo rontgen,,,
dnes, 18:02,  Mne sa dievčatá v hidžabe páčia . Stretám ich u nás stovky možno i tisíce od detstva . V...
dnes, 18:02,  Ty si to nepochopil? Pýtaj sa otázky: oslavuje ten zázrak Krista? ...Vedie iných k pokániu...
dnes, 18:01,  Mozno ano mozno nie,
dnes, 18:01,  66. Akože odo mňa, ako nie-vedca, požaduješ názor na niečo, čo čítam zbežne prvý...
dnes, 18:00,  Ale co to ma spolocne so zazrakmi? V pisme sa pise ze satanov zvod a zazraky budu tak silne, ze...
dnes, 17:59,  Odpoveď, či si v pravej denominácii.
dnes, 17:58,  A? Co minz toho ma vijst?
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Vstúpiť do manželstva neznamená vzdať sa slobody, ale vymeniť osobnú slobodu za spoločnú.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(84 909 bytes in 0,665 seconds)