Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Morálka alebo Mravnosť?

270
reakcií
1547
prečítaní
Tému 7. júla 2019, 12:09 založil kntsz.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
29. 09. 2008
41
20. 06. 2010
113
08. 12. 2015
224
 
 


1.
označiť príspevok

kntsz muž
   7. 7. 2019, 12:09 avatar
Pokúsim sa nadviazať na tému Borisa „Paradigmy“.
Téma je už príliš zahltená a naviac tento môj príspevok je reakciou na viacerých diskutujúcich.
Celá Borisova téma sa točí okolo morálky s poznámkami na zlý alebo pomýlený vplyv náboženstva.
Mnohí diskutujúci tento názor len korigujú.
Ja mám pocit, že tam nie je čo korigovať, je to z podstaty iba dielči – redukovaný názor.
Teda žiadna Paradigma! Za paradigmu považujem niečo viacej......

Áno, morálka je výsostne svetský problém.
Morálku si určuje – píše človek bez vplyvu náboženstva a je výsostne svetskou vecou.
Potom sa však nečudujme, že je iná v čase, mnoho krát menená v minulosti a stále sa meniaca dnes.
Človek si ju totiž tvorí sám a preto má a bude mať znaky dočasnej platnosti podľa sociokultúrnej úrovne ľudí, podľa politickej situácie, podľa toho kto je pri moci – s odpustením - aký vyvrheľ.
Dokonca aj morálka cirkevných štruktúr je len morálkou, ktorú si tvorí cirkevná hierarchia a je tiež v priebehu času menená – často až radikálne.
Čo sa však nemení v čase, čo je platné a vše objímajúce je Mravnosť.
Mravnosť má totiž svoju podstatu v človeku a ak sa nemýlim, tak jedine „era“ to uviedol.
Mravnosť stojí na Slobodnej vôli človeka a zo Slobodnej vôle vyplýva Svedomie každého z nás.
Ak sa chcete mravne rozhodnúť v naozaj kritickej situácii, tak morálka vám je k ničomu.
Práve tá morálka – postavená, či vyplývajúca zo všakovakých výmyslov materialistov - humanistov – etických kódexov, z celého nášho zákonodarstva, alebo až listiny ľudských práv a neviem čo ešte, je tou barierou – prekážkou, k skutočne mravným rozhodnutiam. Morálka je síce uľahčením v rozhodovaniach, ale často je zjednodušenou cestou - skratkou do pekla. Viď napr. práve výročie upálenia Husa, alebo spústa nespravodlivých, ale zákonných trestov smrti.
Iste, je lepšie mať aspoň to, než nič a byť vystavený kreatúram s ochočeným svedomím, alebo úplne bez neho.

Skutočne mravné rozhodnutia nie sú postavené na ľudských výmysloch.
Uvediem niektoré citáty:
• Človek sa pri takýchto rozhodovaniach ak je svedomitý, dostáva obyčajne do intrapersonálneho t.j. vnútroosobnostného konfliktu.
• Nie je to jednoduché, lebo takéto rozhodnutie je nadradené nášmu Já.
• Vychádza zo základu našej osobnosti, ale ten základ nie je iba naša vedomá oblasť, ale aj tá nevedomá, ktorá je uložená hlboko v nás a ktorá bola tvorená aj nami počas života, ale najmä aj našimi predkami. (Viď napr. aj vo wiki – čo je to Nevedomie a ľudské archetypy – pravzory.)
• Základ tvorby osobnosti človeka, ktorá sa stáva ozajstnou osobnosťou vtedy, keď sa čo najviacej približuje Božiemu zámeru, dokonca, keď sa sám človek dopracováva k Božím vlastnostiam (individuácia).
• Takéto rozhodovanie je to pravé – skutočné – „tvůrčí“, ktoré zahŕňa v sebe aj vedomú aj nevedomú časť nášho duchovna a naše rozhodnutie má potom podobu „vox Dei“.

Takže ak Paradigma, tak podstatu mravného rozhodnutia považujem za Paradigmu a nie svetskú, časovo limitovanú morálku.
Že to smeruje znovu k Bohu a že tým iste podráždim zarytých ateistov – no sorry......
Súhlasí Osvietený


8.
označiť príspevok

Lemmy muž
   7. 7. 2019, 14:38 avatar
Kntsz, nepodráždiš tým ateistov, pretože ateisti si veľmi dobre uvedomujú, že morálky sú ľudské.
Súhlasí kntsz


9.
označiť príspevok

gabriel pb
   7. 7. 2019, 14:48 avatar
s kým si sa vyspala s morálkou alebo si sa vyspala s mravnosťou


262.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   9. 7. 2019, 05:28 avatar
ako ospravedlnit pedofiliu je vas najnovsi problem ano?
Prečo sú všetci kandidáti na prezidenta a sudcov Ústavného súdu pochcaní a posraní hovoriť o zločineckých gauneroch z konkurznej sudcovskej mafie, konkurznej mafie okolo Zoroslava Kollára, ako aj o bielych koňoch vytvorených zločineckými gaunermi z ponovembrových vlád a parlamentov?
twitter.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

vk.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Prečo? Prečo? Prečo? A tieto zbabelé hovná sa nás snažia presvedčiť, že práve oni budú tou zárukou demokracie, zákonnosti, spravodlivosti....? Ani pol slova o tom, s výnimkou Štefana Harabina, ktorý čo to občas verejne povie o tom, že cez vykrádanie zdravotníctva tu predčasne zomierajú nevinní ľudia. Vy mlčiace zbabelé hovná, Vám to neprekáža, že svojim mlčaním nielen podporujete týchto masových vrahov, ale ste aj v úlohe spolupáchateľov? VY CHCETE BYŤ PREZIDENTMI A ÚSTAVNÝMI SUDCAMI? Ale kvôli objektivite treba povedať, že doteraz z toho, čo som napísal v nadpise, boli a sú pochcaní a posraní všetci doterajší prezidenti, premiéri, predsedovia parlamentov, ministri vnútra a spravodlivosti, generálni prokurátori a riaditelia SIS. Máte Vy vôbec právo byť zárukou zákonnosti, spravodlivosti, nestrannosti, demokracie, dodržiavanie ľudských, občianskych a ústavných práv našich občanov? Pýtam sa, načo ste vlastne podpisovali ústavný sľub? Či na to, aby ste tu realizovali najzvrhlejšie ekonomické, politické, morálne zločiny, ako aj zločiny proti ľudskosti?

Za posledných 29 rokov ste Slovensko doviedli do štádia, že táto krajina nutne potrebuje obdobu Norimberského tribunálu, súbežne nielen so zavedením trestu smrti či doživotných väzení, ale aj zabavenie rozkradnutého majetku, vrátane aj toho, ktorý ste prepísali na svojich rodinných príslušníkov, aj s retroaktívnou legalizáciou.

Vo Vašom mene sa za posledných 29 rokov napáchali aj ďalšie zločiny proti ľudskosti. Napríklad taká likvidácia ženskosti cez ekonomiku, so snahou zlikvidovať u nich práve to, čo dostali od Boha či prírody, ako ľudské bytosti, ktoré privádzajú na svet nové potomstvo. Z Vašej snahy tu vyplýva nasledovné, že cez likvidáciu ženskosti sa likviduje nielen rodina, kde záverečným bodom je postupná likvidácia národa. Drvivú väčšinu detí ste okradli o detstvo, dôchodcom ste zobrali právo na dôstojnú starobu, teda, dôstojné prežitie jesene svojho života, lebo práve oni tu vybudovali to, čo Vy ste stačili rozkradnúť, ba dokonca sa ešte o to podeliť s cudzinou a urobiť si z toho osobný blahobyt.

V realite ste dokázali od roku 1990 to, čo sa, obrazne povedané, nepodarilo za niekoľko storočí Tatárom, Turkom a Maďarom, ba dokonca vo vojnovom období ani nemeckému nacizmu.

Vladimír Pavlík


264.
označiť príspevok

kntsz muž
   9. 7. 2019, 12:39 avatar
262-
plačeš nad nesprávnym hrobom.
Mám pocit, že ti zase drbe.
Harabín?
Nie je to náhodou ten, čo bol pravá ruka mecára, keď sa tu budovalo to zvrhlé zákonodarstvo, aby potom čistí ako lilia rozkradli celú republiku?
Nie je to náhodou ten Harabín, čo stál po boku ficíka ako minister a kryl pokračovanie všetkých následných svinstiev a ktorý stál pri vzniku novodobej už ficovskej mafie a pritom sa chodil škeriť do kamery, keď sa natrásal pri stretnutiach celebrít?
Nie je to ten, čo pomáhal krútiť zákonodarstvo ako minister, aby mohli pokračovať ďalšie zlodejiny?
Harabín nie je náhodou ten čo púšťal na slobodu mafiánov vrátane Mella, čo teraz si užíva pri spravovaní nakradnutých milird eur pre mecárovú a ficovu mafiu na Belize?
Si ty ale kus koko.a!


2.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 12:50 avatar
Teda, ak som to pochopila správne, najdôležitejšie je, od koho myšlienka pochádza, ako jej obsah? Resp., ak tú istú myšlienku vysloví človek, tak ju nepovažuješ za paradigmu, tá môže pochádzať len od Boha?


5.
označiť príspevok

kntsz muž
   7. 7. 2019, 13:10 avatar
2-
nepochopila si to dobre - ba povedal by som, že dosť zle. 


3.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 7. 2019, 13:03 avatar
kntsz, mojú tému si nečítal, pretože si ju mylne zhodnotil.
Písal som práve o tom, že "Skutočne mravné rozhodnutia nie sú postavené na ľudských výmysloch."


4.
označiť príspevok

kntsz muž
   7. 7. 2019, 13:08 avatar
3-
je možné, že som niektoré príspevky preskočil.
Na čom sú podľa teba postavené mravné rozhodnutia ak nie na ľudských výmysloch?
To nie v zlom, ale práve preto som založil túto tému, lebo v tvojej je už strašne moc balastu a je možné, že mi niečo dôležité ušlo. Kľudne ber túto tému ako pokračovanie tvojej.


6.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 7. 2019, 13:15 avatar
Na príčine a následku. Písal som o zákonitosti, ktorá je dána, bola daná dávno pred zrodom života.
Podobne, ako existujú fyzikálne zákony, existujú aj duchovné zákony a takým je aj mnou opisovaná morálka, resp. ako presnejšie píšeš ty mravnosť. Morálka znamená vlastne výdrž, zotrvanie. Mravnosť je to správne slovo.
Ak budem lenivý, podpíše sa mi to na zdraví, ak budem pahltný, podpíše sa mi to na zdraví, ak budem kradnúť, budem prenasledovaný, ak budem klamať, nebudú mi veriť.... to sú tie zákonitosti, ktoré sú nad výmyslami ľudí. Alebo aj inak, pri našom vývoji technológii, ak pri tom nieje zastúpená mravnosť, tak tie technológie obyčajne slúžia zlu a chaosu, ak je mravnosť prítomná, slúžia dobru, harmónii.


24.
označiť príspevok

kntsz muž
   7. 7. 2019, 18:12 avatar
6-
mravnosť je viacej ako príčina a následok.
V mravnosti je zahrnutá aj spústa činov, typu sebaobetovania, hasenia toho, čo nás vôbec nepáli, konania bez akejkoľvek materiálnej príčiny, konania v zmysle vyššieho princípu, ku ktorému ľudstvo ako celok oficiálne ešte vôbec nedospelo atď. atď.
Budeš prekvapený, ale od čias ako sa človek stal človekom t.j. ako si dokázal uvedomiť sám seba a začal sa pýtať na zmysel svojej existencie, nadobudol sebareflexiu.... tak zvieracia príčina a následok je ta - tam.
Nakoniec, často konanie proti príčine a následku robí človeka človekom.
Inak, ale rozumiem čo chceš povedať , že bez mravnosti to nejde a všetok ľudský um (technológie) sa bez nej môžu obrátiť proti ľudstvu.
Si mi pripomenul nemravnosť vo vede:
Predstav si, že jeden vedný odbor napr. hlbinná psychológia objaví prepojenia ľudského vedomia na nejakú neznámu oblasť - v súčasnosti logicky nevysvetliteľnú, ktorú hlbinní psychológovia nazývajú nevedomím.
Táto oblasť má však dosah aj na materiálny svet. Časť vedcov čo si to uvedomujú, to nemajú šancu presadiť, iní si to aj uvedomujú, ale si to nechcú z rôznych dôvodov pripustiť a časti vedcov sa zježia vlasy a odmietnu to ako chiméru.
Typickým príkladom bolo zistenie zákona neurčitosti v kvantovej fyzike.
Einstein to odmietal do konca života a tvrdil, že všetko je deterministicky prepojené ako príčina a následok.
Nie je!!!
Súhlasí Scarletta, Boris


191.
označiť príspevok

Boris muž
   8. 7. 2019, 17:53 avatar
kntsz, ten, kto žije ako materiálnou, tak duchovnou stránkou života, pre toho neplatia len materiálne zákony, v ktoré veril Einstein a len v ne. Duchovná sféra nepozná hranice, ako tá materiálna, preto tam platia iné zákonitosti. Aj subatomárny svet by som už neoznačoval za hmotný, dajme tomu jemnohmotný, tam je to už na prelome k energii. Vidím príčinu a následok aj nie priamo v hmotnom svete návaznú. Niekde tomu hovoria aj karma. A tam sa hovorí, že sa nám navráti čin, no nemusí byť príčinný priamo s našim konaním, príde nečakane, odniekiaľ úplne inakadial. Nebude spadať do materiálnej príčiny a následku, ale duchovnej príčiny a následku.
Súhlasí kntsz


261.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   9. 7. 2019, 05:26 avatar
pedofiliu sa vam zachcelo propagovat.
Neuveriteľné parazitovanie na zavraždenom novinárovi Kuciakovi zo strany politikov, štátnych orgánov, mimovládok, tretieho sektora, ľudsko-právnych organizácií, na odpútanie pozornosti od skutočných politických a ekonomických zločinov, ako aj zločinov proti ľudskosti
Na úvod chcem zdôrazniť, že nemienim ani znevažovať ani spochybňovať písanie zavraždeného novinára Kuciaka. Aj keď som ho nepoznal osobne, pokiaľ žil, nič som si od neho neprečítal, vlastne ma na neho upozornila Danka Bobeková, ktorá ho nazvala romantikom túžiacim po pravde a spravodlivosti práve na základe toho, čo si od neho ešte počas jeho života prečítala. Za svoju osobu môžem skonštatovať, že s touto jej charakteristikou na neho som sa taktiež stotožnil, veď vlastne všetci traja sme prakticky robili to isté, len v inom množstve a iným spôsobom. Pričom si dovolím skonštatovať, pokiaľ porovnám to čo uverejnil počas života Ján Kuciak a porovnám to s tým, čo uverejnila Danka Bobeková na www.necenzurovane.net, Tento odkaz smeruje mimo DF.skktoré jediné mali odvahu toto uverejniť, lebo doposiaľ v žiadnom štáte EÚ nebolo tak podrobne zdokumentované prepojenie politikov a vysokých štátnych úradníkov so špičkami mafie rôznych druhov na vrchole pyramídy, ako to zdokumentovala ona samotná. Pri porovnaní toho všetkého a toho čo opublikoval Ján Kuciak, tak z jeho strany sa jednalo len o úbohé 2-3 percentá.

Aký to paradox, keď všetci tí, ktorých spomínam v nadpise, nenašiel sa ani jeden jediný kus z tejto čeľade, vrátane samozvaných investigatívnych novinárov, ktorý by bol Danku Bobekovú verejne podporil. Jediná podpora ktorá tu nasledovala, BOLO SPOJENIE ARCIZLOČINECKÝCH VYVRHEĽOV Z VYSOKEJ POLITIKY, ZLOČINECKÝCH MAFIÍ S GAUNERMI RIADIACIMI POLÍCIU, PROKURATÚRU A SÚDY, týchto prevetrávačov pohlavných orgánov v pracovnej dobe, NA EKONOMICKÚ LIKVIDÁCIU JEJ RODINY. A netreba zabudnúť na extra vyvrheľov zo zločineckej a štátno-teroristickej organizácie – SLOVENSKÁ INFORMAČNÁ SLUŽBA, lebo prioritou tejto bandy vyvrheľov bolo napr. zakrývanie trestnej činnosti gaunera, zlodeja a podvodníka Ladislava Bašternáka, ako aj prenasledovanie a vyhrážanie tým, ktorí písali o jeho trestnej činnosti. PRIČOM, PARADOXNE, PREVETRÁVAČOM POHLAVNÝCH ORGÁNOV Z MV SR A GP SR, TO NEPREKÁŽALO.

Komentár od Danky Bobekovej, ktorý je súčasťou tohto článku, nech je mementom pre všetky tie ponížené hoviadka slovenské, ktorým bolo vsugerované, že sú hrdým a svojbytným národom.
Vladimír Pavlík

KAPITÁLOTVORNÍ ZLOČINCI, KONKURZNÁ A JUSTIČNÁ MAFIA A MLČANIE ZBABELÝCH
Danka Bobekova – facebook 14. mája 2018
Našu krajinu začali rabovať vyvolení kapitálotvorní vraj, teda ZLODEJI, lebo kapitál mali len tí, čo šlohli občanom po nežnopripravenej šaráde. Tú pripravili ešte pred tým novembrom, dokumentov je dostatok a dá sa to zistiť aj na foafe a finstate, kedy zakladali firmy zo štátnych peňazí a kto ich zlikvidoval na svoje zväčša účty. Dám jeden príklad za všetky. Popísala som ho podrobne a FAKTOGRAFICKY. DONAR, toť memento pre mňa. Vladimír Mečiar označil Fedora Flašíka za parazita na jeho vláde. Ponecháme stranou otázku, prečo sa tatko národa nezbavil parazitov, keď mal pod palcom krajinu.

DONAR popísali podaktorí vraj investigatívci ako práčku štátnych peňazí. A bodka. Pritom mnohí vedeli, že DONAR nekúpil Jaromír Kopera, ale bol to nainštalovaný biely kôň insolventný. To nenapísal nikdy NIKTO. Donar čistila konkurzná mafia. V takom zložení ale pôsobila v mnohých podnikoch v KONKURZOCH, to nebola náhoda, ale know how rabovačky krajiny cez konkurzy. Doložila som dokumenty, ako bianco doklady podpísané koňom, použili bossovia. Aj čísla účtov. Doložila som aj to, ako vyšetrovatelia v začiatkoch rokov deväťdesiatych vyšetrovali túto aj podobné kauzy. Ale mnohé boli POZAMETANÉ. Doložila som aj to, akým spôsobom na vyšetrovateľov KYDALI mafiáni so svojimi koňmi, poznám aj príbuzného obete, čo sa spojil s mafošom.
A tu je pointa. Mafia nakydala na vyšetrovateľov práve tak, ako revolučné sily a infiltrovaní trollovia mafie na mňa a Vlada Pavlíka. On totiž ako jediný mal odvahu to zverejniť. Tu prebieha roky jediný boj. Proti všetkým svedkom ponovembrových zločinov. Koľkí sú tu dnes za tých sedem rokov mojej faktografie? Našťastie do desať vie rátať asi každý.

Ak chce niekto meniť krajinu, musí poznať know how, ako ju položili zradcovia na kolená. Zradcovia dnes ale majú kapitál. A veľa prisluhovačov slintajúcich za misku hrachu. Pre Slovensko je príznačná ZRADA a pre svedkov zločinov platilo a platiť bude

- A NAKONIEC MA VŠETCI ZRADILI. Slovíčko všetci je v tej vete PODSTATNÉ. Ja som až takú smolu zatiaľ nemala. To bude tým, že som sa veľmi rýchlo zbavila zvratkozradcov...

Poznámka:

Bohužiaľ nikto z tých, ktorí chcú tzv. „Slušné Slovensko“ nechce vedieť nič o know kow, ktorým zradcovia položili Slovensko na kolená, rovnako ich nezaujímajú ekonomické zločiny, ktorými bola ukradnutá budúcnosť slovenských detí. Všetci z tzv. štandardných politických strán majú jedno spoločné s Kotlebom, Harabinom a ďalšími spasiteľmi, ak ide o konkurznú a justičnú mafia – všetci zbabelo držia hubu!


265.
označiť príspevok

kntsz muž
   9. 7. 2019, 12:42 avatar
261.
porto - choď do riti a nezasviňuj tu tému, ktorá sa tvojich komplexov natýka.
Založ si novú tému, možno si ťa niekto prečíta.
Súhlasí Lemmy


266.
označiť príspevok

Lemmy muž
   9. 7. 2019, 12:45 avatar
Ktosi mu prezradil, že opakovanie je matkou múdrosti. Zrejme kopírovanie je otcom… 
Súhlasí kntsz


217.
označiť príspevok

Lemmy muž
   8. 7. 2019, 23:44 avatar
Sú postavené na ľudských činoch.


7.
označiť príspevok

Scarletta žena
   7. 7. 2019, 13:21 avatar
kntsz ale morálka nie je nič iné nez komplex mravnych zásad.
Súhlasí Nadja, Lemmy


14.
označiť príspevok

kntsz muž
   7. 7. 2019, 17:40 avatar
7-
morálka a mravnosť sa vôbec nemusia vylučovať.
Naopak, najlepšie je, ak morálne je zároveň aj mravným.
Čo som však touto témou chcel povedať sa pokúsim vysvetliť :
Často sme postavení do situácie, že správanie sa podľa morálnych zásad nás postaví do situácie, že to všetkým vyhovuje až na jedného. Trošku preženiem - osamelá žena s tromi deťmi z nejakých dôvodov musí kradnúť a spôsobí tým škodu iným (čiže urobí niečo, čo iným ublíži). Je to jasný prípad zlodejiny aj podľa zákona a žena je potrestaná. Ona však kradla preto, lebo má zdravotné problémy ktoré v sebe musí potláčať, nie je schopná deti uživiť a nemohla ich nechať hladné.
Takýchto prípadov rozhodovania sa medzi dobrom a zlom je veľmi veľa. Nedá sa všetko dať do zákona a ani do morálnych zásad. Ba často je práve správne rozhodnutie - vysoko mravné, ale zároveň nemorálne a protizákonné.
Sú to momenty, kedy musí človek osobnosť ísť proti všetkým, musí mravnosť (rozumej hlas svedomia) zachovať a posunúť hranicu morálky ďalej.
Zoberme si Bezáka. Postavil sa proti svojej vrchnosti - priam symbolu morálky. Vrchnosť ho odsúdila okamžite a väčšina veriacich tiež.
Majú ho za nemorálneho a pritom iba nezradil hlas svojho svedomia - svojej mravnosti.


17.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 17:53 avatar
knstz, scarlett vôbec nepísala, že by sa mravnosť a morálka vylučovali, ale naopak že sú to isté...
Definuje to tak aj slovenský kodifikačný slovník:

mravnosť -i ž. morálka, etika: pestovať m., ohrozovať, urážať m.;
mravnostný príd.: m. delikt morálny

Na rozdiel od zákonov, ktoré by sa mali riadiť etickým (morálnym, mravným) kódexom, ale občas sa neriadi...

Kradnúť ne neetické, nemorálne, nemravné dokonca aj podľa zákona - ospravedlnenie si nájde každý na čo chce.
Je to ale ľudsky pochopiteľné...
Súhlasí Kasafran


19.
označiť príspevok

Scarletta žena
   7. 7. 2019, 18:04 avatar
17. no a kntsz , zase píše o mravnom správani a psychológii morálky . to si zase ty nepochopila
Súhlasí kntsz


21.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 18:07 avatar
Je to možné, tak mi dúfam vysvetlí, v čom sa mýlim, preto tu diskutujem .)


23.
označiť príspevok

Scarletta žena
   7. 7. 2019, 18:12 avatar
21. isto si falošná az strach


26.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 18:14 avatar
No jo, každej sme nějakej  


31.
označiť príspevok

Scarletta žena
   7. 7. 2019, 18:20 avatar
26. jep niekto je falošná krysa . tak hod granule svojmu psovi a chodte robit zlú krv niekam inam


57.
označiť príspevok

Scarletta žena
   7. 7. 2019, 18:36 avatar
31. no čo je nadja, moja nereaguješ ? regulerne reaguješ na prispévky ktoré sa ta vobec ale vobec netykaju . furt si mi za zadkom. ale zaujimave teraz sa faloš a pretvárka tvari ze tuto reakciu nevidi


60.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   7. 7. 2019, 18:38 avatar
Načo bude reagovať na podjeby od chorej osoby?


62.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 18:40 avatar
Scarletka, poslúchla som ťa a išla som hodiť granule...  
Súhlasí majko1


82.
označiť príspevok

Scarletta žena
   7. 7. 2019, 18:52 avatar
62. ale nič. ty vieš najlepšie sama, prečo regulerne podjebkávaš .  


61.
označiť príspevok

majko1 muž
   7. 7. 2019, 18:39 avatar
Milujem keď sa dve babenky pustia do seba........     Je to také sexy..... 


64.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 18:41 avatar
Ja viem, taký zápas v blate, čo, to by sa vám páčilo  
Súhlasí majko1


67.
označiť príspevok

Scarletta žena
   7. 7. 2019, 18:42 avatar
61. ak si gerontofil tak hej keby nerypala ani si ju nevšimnem


71.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 18:47 avatar
skaja, a tvoje fšímanie je na báze?


120.
označiť príspevok

kntsz muž
   7. 7. 2019, 19:28 avatar
17-
mravnosť je prvotná - viem si predstaviť, že vznikla naraz s človekom - s jeho slobodnou vôľou, kedy nemal ani páru o nejakej morálke.
Myslím si, že okamihom, kedy si človek zadefinoval prvé morálne zásady, tak nastal nový problém.
Miesto toho, aby človek hľadal pravdu vo svojej duši, tak ju veľmi pohodlne a pri tom elegantne nachádzal v morálnych zásadách - v konvenciách.
Pre človeka je dnes ďaleko jednoduchšie žiť podľa zaužívaných konvencií a zákonov, ako by mal začať pátrať vo svojej duši a cibril si svedomie, ktoré musí byť nadradené nad všetkým.
Nie je tomu tak!
Tak potom sa nečudujme, že za mecárovej a ficíkovej vlády, ale aj mikiho s celými ich suitami zákonne a teda aj morálne rozkradli celú republiku. Ak by si sa ich opýtala či konali zákonne a nemali z toho morálne problémy, tak ich odpoveď je jasná - sme čistí ako lilie.
Mravní však neboli.
Tá nepustí, tá si každého jedného nájde a že ich mnohých svedomie - zdroj mravnosti hryzká, o tom nepochybujem.
Nakoniec každému zostane len igelitka s oblečením do truhle a ich svedomie s osobnou mravnosťou ak si na také niečo ešte vôbec dokážu spomenúť.
Nemravné správanie nie je ľudsky pochopiteľné, je to v každom z nás viacej či menej.
Inak by sme boli zvieratká.
Žiaľ, mnohí ako zvieratká ukončia aj svoj život - raz a pre vždy.


123.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 19:33 avatar
Takže ty považuješ Mečiarovu vládu za morálnu?


189.
označiť príspevok

kntsz muž
   7. 7. 2019, 22:01 avatar
123-
mám pocit, že máš niečo voči mne zakódované.
To kde si nabrala takú hlúposť?
Z ktorých mojich slov ti to vyplynulo?
Píšem o nich a o ich mravnosti, ktorá je nulová a následne pre nich pri takomto ich svedomí - ich mravnosti, nie je problém si morálku prispôsobovať, aby sa cítili čistí. "Konali sme zákonne t.j. podľa nich aj morálne - veď ich zákony sú nad ich morálkou".
Nad ich možno a možno aj nad morálkou ľudí, ktorí ich neustále volili a aj volia.
Ak by však aspoň ich voliči si poctivo nazreli do svojho svedomia, či činy ich polobohov - politikov sú aj nad ich osobnou mravnosťou, možno by ich nevolili. Možno - pokiaľ tiež nemajú ochočené vlastné svedomie.
Súhlasí Scarletta


10.
označiť príspevok

Scarletta žena
   7. 7. 2019, 16:13 avatar
v podstate je to jednoduché, - nerob inym čo nechceš aby ini robili tebe Konfucius

( v poslednej dobe zeriem tych čínskych filozofov)


11.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   7. 7. 2019, 16:14 avatar
Iným to ale nezabráni robiť ti to čo im ty nerobíš Dzio


12.
označiť príspevok

Scarletta žena
   7. 7. 2019, 16:15 avatar
11. prečo ma obtazuješ, nemáš sa s kym handrkovat ?


13.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   7. 7. 2019, 16:15 avatar
Ja reagujem na diskusné príspevky

Lebo som na diskusnom fóre

Ty ak máš so mnou nejaký osobný problém si ho rieš so svojim psychiatrom


15.
označiť príspevok

kntsz muž
   7. 7. 2019, 17:46 avatar
11-
neviem či som tvoju poznámku správne pochopil, ale mám pocit, že myslíš na to isté čo ja.
Ešte niečo nahoď, nech viem na čom som. 


16.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   7. 7. 2019, 17:53 avatar
Že aj ak im ty nebudeš robiť zle, ich to nezaväzuje aby sa správali rovnako


18.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 18:01 avatar
Morálne ich to zaväzuje, ale morálne si zaviazaný vždy robíť dobre, aj keď ti robia zle. To je tá vyššia forma morálky.


20.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   7. 7. 2019, 18:05 avatar
To je kresťanská zvrátená ideológia


22.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 18:10 avatar
Myslím, že k tomu filozofia došla preto, lebo oplácať zlo zlom je nonsens, vlastne ideš robiť to, pre čo chceš trestať druhého... ale ak si presvedčený, že sa tak správať nemáme, ako to môžeš urobiť?


25.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   7. 7. 2019, 18:13 avatar
Ja vôbec neriešim ako sa máme správať

Ak je niekto na mňa zlý, tak budem aj ja zlý na neho


27.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 18:15 avatar
Ok, tak sa správaš nemorálne, ale ide o to, že si to budete navzájom oplácať a zlo takto nikdy nemá šancu skončiť.


28.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   7. 7. 2019, 18:17 avatar
Zlo by neskončilo ani ak by som neoplácal

Jediný rozdiel je že nebudem robiť zo seba idiota a ešte mu ďakovať za to že mi robí zle


29.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 18:19 avatar
Lenže ja si myslím, že ten, kto neopláca zlom, je múdrejší, a nie idiot


33.
označiť príspevok

majko1 muž
   7. 7. 2019, 18:21 avatar
Myslím že sa mýliš, je to ale prípad od prípadu, faktom však je že ľudia "najlepšie" reagujú na odplácanie, lebo neodplatené zlo robí chúťky na ďalšie zlo..... 


36.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 18:24 avatar
Naopak, zlo potrebuje nepriateľa, sila potrebuje protisilu. Inak sa nemá o čo oprieť.


38.
označiť príspevok

majko1 muž
   7. 7. 2019, 18:26 avatar
No daj mi nejaký príklad ako odplácanie dobrom pomohlo tejto spoločnosti......


40.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   7. 7. 2019, 18:27 avatar
Zločincov neodmeňujeme za ich zločiny

Zatvárame ich do vezenia


46.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 18:30 avatar
Napríklad výchova detí, tá je jasným prikladom. Je oveľa lepšie vo výchove, ak sa deti chvália za správne veci, ako keď sa trestajú za zlé... a to je dokázané vyrastú z nich lepší morálnejší ľudia.


49.
označiť príspevok

majko1 muž
   7. 7. 2019, 18:31 avatar
Iste, preto som písal že je to prípad od prípadu, deti- a ešte k tomu malé, sú špecifická skupina......


53.
označiť príspevok

kntsz muž
   7. 7. 2019, 18:35 avatar
38-
Kristus sem prišiel a odišiel bez toho, aby sa aspoň raz spreneveril mravnosti a spáchal hriech.
Položil pre svoju mravnosť svoj život.
Predviedol hodnoty, na ktorých stojí celá súčasná najvyspelejšia civilizácia.


63.
označiť príspevok

majko1 muž
   7. 7. 2019, 18:40 avatar
Nuž podľa mňa vy kresťania sú dôkazom že sa mu to vôbec nepodarilo....... 


43.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 7. 2019, 18:28 avatar
36. to by platilo, ak by dobro bolo protikladom zla. Avšak čo potom, ak dobro je iba tenká čiara medzi dvomi zlami? Potom sa tie dve zlá opierajú sami o seba.


51.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 18:32 avatar
era, a dobro nie je protikladom zla?


52.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 7. 2019, 18:34 avatar
Nie je to absolútne. Záleží na uhle pohľadu.


59.
označiť príspevok

majko1 muž
   7. 7. 2019, 18:37 avatar
Na uhle pohľadu závisí aj hodnotenie čo je dobro a čo je zlo........ 
Súhlasí -era-


65.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 18:42 avatar
Absolútne nie je nič


88.
označiť príspevok

majko1 muž
   7. 7. 2019, 18:57 avatar
No že Zem obieha okolo Slnka hádam je, nie..... 


126.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 19:36 avatar
Absolútne nie, je to dočasné.


129.
označiť príspevok

majko1 muž
   7. 7. 2019, 19:40 avatar
Teraz obieha absolútne, neriešime či bude večne.......... 


136.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 19:55 avatar
Potom je absolutné zasa všetko... ak platí iba pre tento okamih.


34.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   7. 7. 2019, 18:21 avatar
Keď múdrejší ustúpia tak hlupáci vládnu svetu
Súhlasí majko1


39.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 18:27 avatar
Zlo sa vie veľmi rýchlo rozmnožovať, ale dobro má tiež svoju silu, vie nadchnúť ľudí, uvedomiť si svoje chyby...


45.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   7. 7. 2019, 18:30 avatar
Dobro to neznamená, že si necháš skákať po hlave


48.
označiť príspevok

Scarletta žena
   7. 7. 2019, 18:31 avatar
39. ... ked falošná osoba píše o dobre to je snád zly vtip


44.
označiť príspevok

majko1 muž
   7. 7. 2019, 18:30 avatar
Ale takto presne to v živote chodí, ty si to žensky idealizuješ....... 


42.
označiť príspevok

kntsz muž
   7. 7. 2019, 18:28 avatar
16-
no, prepáč, ale scarletta ťa asi pozná lepšie ako ja.
Tajne som dúfal, že spolu objavíme hodnoty, kedy človek robí dobre za každých okolností t.j. aj vtedy ak mu iní robia zle.
No a ty si to nielen 16-kou, ale 20-kou totálne zabil 


47.
označiť príspevok

Scarletta žena
   7. 7. 2019, 18:30 avatar
42. sorry, ja ho nepoznám ani nemám o to záujem. stačí elementárna psychológia aby si kazdy spravil obraz


55.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   7. 7. 2019, 18:35 avatar
Ty radšej aplikuj psychológiu na svoju psychopatiu


50.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   7. 7. 2019, 18:31 avatar
Robíš dobre vtedy ak dobrých odmeníš a zlých potrestáš


54.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 7. 2019, 18:35 avatar
Dobre robíš vtedy, ak sa ti podarí zlých zmeniť na dobrých.
Súhlasí kntsz


56.
označiť príspevok

majko1 muž
   7. 7. 2019, 18:36 avatar
Tebe sa to už podarilo ????? 


66.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 7. 2019, 18:42 avatar
Nie v absolútnom zmysle, to nie. Ale podarilo sa mi pri niektorých ľudoch, že sa silnejšie začala uplatňovať ich dobrá stránka oproti ich zlej stránke.


73.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 7. 2019, 18:48 avatar
"Čo v človeku vidíš, to v ňom oživuješ"76.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 18:51 avatar
a co vidia vo mne


79.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 18:52 avatar
Era, ono je to aj tak, že nemôžeš vidieť v druhých to, čo nie je aj v tebe...
Súhlasí -era-


84.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 18:53 avatar
ja mysliym ze je to mozne


92.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 18:58 avatar
Nie je... nerozumel by si tomu, ak by si nevedel, o čo ide


87.
označiť príspevok

majko1 muž
   7. 7. 2019, 18:56 avatar
To platí iba ak ten dotyčný človek chce, ak nechce tak sa môžeš aj roztrhať....... 


89.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 18:57 avatar
skusime majko?


91.
označiť príspevok

majko1 muž
   7. 7. 2019, 18:58 avatar
Ja som už maximálne dobrý, viac to nejde........ 
Súhlasí djjaro


93.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 18:59 avatar
To znie nejak namyslene...


94.
označiť príspevok

majko1 muž
   7. 7. 2019, 19:01 avatar
Ale je to pravda......  hádam ti nemám klamať...... 


96.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 19:02 avatar
Skrátka pravdovravný a skromný, čo narobíš?  


99.
označiť príspevok

majko1 muž
   7. 7. 2019, 19:04 avatar
Tak tak, ja som už úplne hotový človek, so mnou by si hádam už rozumela aj žena........   


102.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 19:05 avatar
Tak ale zasa nepreháňaj ...  
Súhlasí majko1


98.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 19:03 avatar
No zbohom,  91


106.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 7. 2019, 19:09 avatar
87. Ved to je ten princíp, že sám začne chcieť, lebo sa mu to zapáči.


108.
označiť príspevok

majko1 muž
   7. 7. 2019, 19:13 avatar
Som rád že si proti systému sankcií ktoré uplatňuje USA, Trumpovi asi nedošlo že sa treba riadiť dobrom a nie odplatov...... 


113.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 7. 2019, 19:22 avatar
108- Málokto vo svete sa riadi princípmi, ktorými sa riadim ja. To vieš, slobodná vôľa a tak...


115.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 19:24 avatar
A to znie nejak tajuplne,113 


58.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   7. 7. 2019, 18:37 avatar
Hej?

Tak zmeň citrón na banán
Súhlasí djjaro


70.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 7. 2019, 18:47 avatar
58. Takže si toho názoru, že zlý človek je iný živočíšny druh než dobrý človek?


72.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 18:48 avatar
aj dobry clovek moze byt zivocisneho povodu,


74.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 7. 2019, 18:50 avatar
72 Skutočný pôvod človeka nemôže byť živočíšny


86.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 18:55 avatar
clovek telesny zivocisny
clovek duchovny živa bytost,


134.
označiť príspevok

kntsz muž
   7. 7. 2019, 19:50 avatar
86-
presnejšie to povedal Kristus:
"Čo sa narodí z tela je telo, čo sa narodí z ducha je duch - treba sa vám znovu narodiť! "
(Treba sa "narodiť" duchovne a žiť duchovne - nie telesne ako sme sa narodili - z tela.)


139.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 19:58 avatar
lenzze co jw to duchovne sa narodit a zit duchovne


143.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   7. 7. 2019, 20:03 avatar
to znamena spojit sa s duchom svatym nic ine to neznamena


147.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 20:08 avatar
Ale to hned somna neurobi duchovneho cloveka ked aj tak budem zit podla tela nadalej,.
svetske starosti, robota , prachy , atd,


154.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   7. 7. 2019, 20:14 avatar
mudro pises hned neurobi s teba duchovne vyspelu bytost ale od momentu spojenia s duchom svatym zacinas duchovne rast stavas sa svojim vlastnym majtrom a vies co je spravne


166.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 20:24 avatar
ten proces dlho trva


172.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   7. 7. 2019, 20:30 avatar
zalezi od jednotlivca ako dlho trva no bez pravidelnej meditacie to jednoducho nejde. meditacia je nastroj duchovneho rastu.


174.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 20:33 avatar
Ako sa navonok prejavuje duchovný rast?


176.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 20:37 avatar
174, vnutorne si vyspelejsia krajsia bez egoizmu
plnsia v uprimnosti bez hasterenia a bez chytractva
rozmnozujuca poznanie lasky a porozumenia


178.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 20:38 avatar
No to som takmer celá ja  
Ok, ešte na sebe troška popracujem


180.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 20:42 avatar
ze len troška,,,,
Súhlasí Nadja


181.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   7. 7. 2019, 20:43 avatar
Kazdy kto ma za sebou spojenie s duchom svatym ti povie to iste prve tyzdne si budes pripadat jak v raji tazko to opisat ludskou recou. Zacnes jasne rozumiet veciam ktore boli pred tym zahalene zavojom tajomna. Kazdopadne budes jasne vediet ze sa v tebe nieco pohlo


177.
označiť príspevok

kntsz muž
   7. 7. 2019, 20:38 avatar
139-
dá sa to dohľadať....

Ja len v skratke:
Rodíme sa hlavne telesne z tela matky. (preto hlavne, lebo aj v novorodencovi už je značný duchovný, Nevedomý základ).
Neskôr ten nevedomý základ dieťa (píše sa, že do 7 rokov) stráca a žije iba s vedomím.
Spoločnosť, v ktorej človek žije a žil aj pred 2000 rokmi za Krista, však formuje každého do materialistického žitia, aby materiálne prežil - neumrel hladom a mal kde bývať.
Duchovný život - ak sa vôbec dalo hovoriť o duchovnom živote, bola v podstate len nadstavba hmoty - prakticky prestal duchovný život existovať. Z tých čo mali byť pre ľudí príkladom zostali len farizeji a saduceji.
Preto prišiel Kristus a vykonal to, čo vykonal!
Nestaral sa o to, kde bude bývať, čo bude jesť a aký nadobudne majetok.
Kristus žil duchovne aj napriek tomu, že sa narodil z tela.
Ukázal nám svojim dielom ako máme žiť, aby sme sa znovu narodili - narodili ako duchovné bytosti bez materiálnych potrieb či lepšie - bez materiálneho uvažovania - len s uvažovaním duchovným.
Je to ťažšie ako dorobiť si chlieb.


186.
označiť príspevok

gabriel pb
   7. 7. 2019, 21:10 avatar
Ježiš sa narodil z ducha karola, z tela sa rodia dievčatá - ženy


119.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 19:27 avatar
Že by sme boli rastlinného pôvodu? To sa mi... nejak... nezdá...


75.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   7. 7. 2019, 18:50 avatar
Dám ti úlohu

Zmeň skajku na dobrosrdečnú a láskavú osobu


78.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 7. 2019, 18:52 avatar
75. Každý nech si dáva úlohy sám sebe


83.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   7. 7. 2019, 18:53 avatar
Heh

Asi si čítal, čo písala, že nechce byť dobrá


80.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 18:52 avatar
mozno aj je len jej tazko rozumies,
Súhlasí Nadja


90.
označiť príspevok

Scarletta žena
   7. 7. 2019, 18:58 avatar
80. djjaro, vysvetlîm ti to kde bolo tam bolo kde diskutovala jedna nadja. a neviem z akého dovodu , mala potrebu podjebkávat ked tu dotyčny vypisoval o mojom "zdochnutom decku" tak vtedy ani nepípla ( presne tak velmi morálna zena) ale zato nevynechá prilezitost zaregovat na kazdú hovadinu tak ja ne,viem čím ju drázdim


103.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 7. 2019, 19:06 avatar
90. Prečo proste neakceptuješ skutočnosť, že každý z nás tuná na df na niečo reaguje a na iné nereaguje. Ved to robíš aj ty. Niečo ťa osloví a napíšeš, niečo iné ignoruješ.

Tak to proste je.


137.
označiť príspevok

kntsz muž
   7. 7. 2019, 19:56 avatar
103 -
myslím, že scarletta si vystačí sama a nemusíš jej radiť ak o to nežiada. 
Súhlasí Scarletta


142.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 7. 2019, 20:02 avatar
Hehe. Aj ja si vystačím sám a nemusíš mi radiť ak o to nežiadam, nie?


163.
označiť príspevok

Scarletta žena
   7. 7. 2019, 20:22 avatar
142. konštatuje , neradí
Súhlasí kntsz


165.
označiť príspevok

Scarletta žena
   7. 7. 2019, 20:23 avatar
137. kntsz , vieš -era- je s pretvárkou kamoš z iného fóra . tak musel zareagovat  


184.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 7. 2019, 21:00 avatar
165. Ja som kamoš aj s tebou z tohto fóra


187.
označiť príspevok

Scarletta žena
   7. 7. 2019, 21:11 avatar
184. prihod k tomu aj najkrajší chlapsky úsmev a uverîm ti a ved to je fajn ze si loajálny len pre mna nie je fajn ked mám za zadkom dotyčnu. keby si bol zena vnímaš to inak . ja vobec nemam zaujem o enaxa, nech si he bere , nech mu robi aj mamičku, aj psychologičku, aj čo chce , nech má ;-)


161.
označiť príspevok

Scarletta žena
   7. 7. 2019, 20:21 avatar
103. ked sme pri tej morálke uz -era-  


185.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 7. 2019, 21:02 avatar
161. Všetci máme svoje muchy


105.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 19:09 avatar
90, takze to vnimas na baze drazdenia,,


110.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 19:14 avatar
Ale to je len subor v programe ktory ma nazov ,, prečo


182.
označiť príspevok

Scarletta žena
   7. 7. 2019, 20:53 avatar
105. hej ziarli na mna predtym chcela robit tetu psychologičku ranexovi, teraz si našla nového psíka


183.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 20:58 avatar
Lenže ten subor volajuci sa,, preco ,,
musi mat nejaky nosič ,ktory tomu dava on off,
Ten off alebo on moze byt ktokolvek z vas dvoch ,,


188.
označiť príspevok

Scarletta žena
   7. 7. 2019, 21:12 avatar
183. a ty mi to preloz do ludskej reči  


30.
označiť príspevok

majko1 muž
   7. 7. 2019, 18:19 avatar
Morálka aj mravnosť sú značne relatívne hodnoty ktoré sa menia jednak v čase a jednak v každej kultúre sú iné. Preto je až smiešne pripisovať ich absolútne k niečomu či niekomu včítane náboženstiev. Aj zvieratká majú svoju morálku ibaže s tým nechodia na bubon ako poniektorí ľudia. Netuším čo bude morálne o sto rokov, vy ano ? 


32.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 18:20 avatar
O väčšine správaní to viem


35.
označiť príspevok

majko1 muž
   7. 7. 2019, 18:22 avatar
No daj nech neumriem sprostý...... 


37.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 18:25 avatar
Kradnúť, vraždiť, vždy bude nemorálne


41.
označiť príspevok

majko1 muž
   7. 7. 2019, 18:27 avatar
Ale veď aj v dnešnej dobe sa kľudne vraždí- iba sa to volá mierová misia vojakov........a kradne sa vo veľkom- prírodné bohatstvo......


69.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 18:44 avatar
Hej, ale už sú tu prvé lastovičky, napr. zákaz absolutneho trestu...


77.
označiť príspevok

majko1 muž
   7. 7. 2019, 18:51 avatar
Lastovičky pravidelne odlietajú preč....... 


95.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 19:01 avatar
To je to, že sa len premiestnia, ony nezmiznú


97.
označiť príspevok

majko1 muž
   7. 7. 2019, 19:03 avatar
Ale tam kde odletia trest smrti stále platí....... 


100.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 19:05 avatar
Tam platia oveľa horšie veci, ale v zásade sa svet pomalinky, ale badateľne zlepšuje


101.
označiť príspevok

majko1 muž
   7. 7. 2019, 19:05 avatar
Fandím tvojmu optimizmu....... 


104.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 19:08 avatar
To je dokázané. Chudoba sa znižuje, ale stále je jej dosť.
Dnes som pozerala na tú Nóma chorobu, nerozumiem, prečo vlastne nerobíme prevenciu, ale radšej dávame kopec peňazí na rekonštrukciu tváre po chorobe, ješkovi voči to sú desné veci... :(


107.
označiť príspevok

majko1 muž
   7. 7. 2019, 19:11 avatar
Hlavne že sa to zlepšuje....... 
Súhlasí Nadja


109.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 19:13 avatar
To je fakt, ale mohlo by sa aj rýchlejšie
Súhlasí majko1


68.
označiť príspevok

kntsz muž
   7. 7. 2019, 18:43 avatar
30-
morálka je relatívna, to som písal v úvode.
Mravnosť nie je relatívna, tá vyviera zo svedomia človeka a aj ľudstva ako celku. Pre ňu žiadne svetské zásady neplatia.
Je schopná sa postaviť proti všetkým a všetkému svetskému.
Ak to trochu preženiem, tak mravnosť je mimo vedomia človeka, je nad človekom, je to Vox Dei. 
Súhlasí Osvietený


85.
označiť príspevok

majko1 muž
   7. 7. 2019, 18:54 avatar
Mravnosť je súhrn zmýšľaní resp. súvisiacich správaní (slobodného a rozumného) človeka, ktoré zodpovedajú príslušným etickým a spoločenským normám, z toho vyplýva jasne že je tiež relatívna, lebo etické a spoločenské normy sú relatívne.
Súhlasí Nadja


111.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 19:18 avatar
Veď aj ten "Vox Dei" sa mení, prv platil starý, a potom nový zákon... v mnohom odlišný.


112.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 19:20 avatar
Len krory je twn pravy


114.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 19:23 avatar
On sa v čase vyvíja, niet pravého, nový je len morálnejší ako ten prvý... neuznáva už otroctvo, zákon "oko za oko" a td.


117.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 19:25 avatar
oko za oko?
stale plati,
ty co robili dobre budu odmeneni
A von zostanu psi, travici,modlosluzobnici,
ci sa mylim?


118.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 7. 2019, 19:27 avatar
17. Nemýliš sa. Len či to správne chápeme, to je iná question


121.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 19:28 avatar
No daj ako to chapes ,,


135.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 7. 2019, 19:50 avatar
121. Nedám


168.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 20:26 avatar
skusit môzes


122.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 19:29 avatar
Kurňa máš pravdu,,, tak aj JK len oko za oko...


124.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 19:33 avatar
myslis si ze boh je huj?
co povedal to plati,


125.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 19:35 avatar
vies clovek ak chce byt spasenyi mal by robit pokanie,.Ale ked chce byt zachraneni to iz je iny level ine kafendo


127.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 19:37 avatar
No nie, ale JK hovoril, že zlu máme nastaviť aj druhú tvár, ale sám to nerobí, príkladom nejde.


128.
označiť príspevok

majko1 muž
   7. 7. 2019, 19:39 avatar
Tak ja mám iba jednu tvár......... 


130.
označiť príspevok

Veľký Kocúr
   7. 7. 2019, 19:40 avatar
A keby išiel príkladom, tak poviete, že proti zlu treba bojovať...To je prašť jak uhoď...
Súhlasí Nadja


131.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 19:41 avatar
lenze to neznamena ze nejde prikladom,
zlu nastavit druhu tvar neznamena konat zlo ale spravodlivost


132.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 19:43 avatar
130, zla sa treba chranit ,


133.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 19:44 avatar
kocur my ludia , teda clovek
vnima zlo na baze hriechu zlo je vsak nieco ine ked to boh nenavidi


138.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 19:57 avatar
Takže ak sa nechám sfackať, je to spravodlivé? No to teda nie! Len nechcem šíriť zlo, radšej budem trpieť. Inak by Kristus bol spravodlivo ukrižovaný...


140.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 20:00 avatar
A co ak tie facky zivotne pomahaju na ceste k pokore


141.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 20:02 avatar
OK, ale to je síce pomoc, ale nie spravodlivosť


144.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 20:03 avatar
a co je to spravodlivost ak nie bud odmena alebo trest za vsetko


145.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 20:05 avatar
Takže Ježíš bol odmenený, alebo potrestaný tým ukrižovaním? Aj jemu to pomohlo v jeho zámeroch


148.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 20:09 avatar
To pise pavol timoteovi,


152.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 20:11 avatar
Aha, prepáč, nie som úplný znalec Biblie
Napriek tomu, myslím, že nastavenie druhej tváre neznamená prijať spravodlivosť


159.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 20:19 avatar
to je ina uroven poznania,


160.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 20:21 avatar
Je to možné, ja s mojím poznaním to chápem inak


164.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 20:23 avatar
chapes rovnako len sa inak vyjadrujes ako ja ale mhz su rovnake


150.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   7. 7. 2019, 20:10 avatar
Jezis trpel na krizi a bol to zamer ked vsetkym vsetko odpustil spistupnil na kolektivnej urovni 6 cakru pre vsetkych.


146.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   7. 7. 2019, 20:08 avatar
aj trest je len odmena je to prirodzeny nasledok nasich vlastnych myslienok slov a cinov. Posielam vam len anjelov


149.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 20:09 avatar
To je krásne dík


151.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 20:11 avatar
ktorych, serafov, cherubov, panstva, trony , kniezata, mocnosti , sily ,
ci trestajucich? archanielov ?


153.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 20:12 avatar
Anjeli sú vždy dobrí a krásni, tí netrestajú...


156.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 20:15 avatar
ktory je podla teba najkrajsi


157.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 20:17 avatar
Tak asi Archanjel... Gabriel


162.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 20:21 avatar
Za mna je to rafa,
Súhlasí Nadja


167.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 20:25 avatar
Hodíme sa k sebe...  
Súhlasí djjaro


170.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 20:27 avatar
To by som ti neradil keby som sa hodil k tebe 


171.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 20:29 avatar
Takže mi radíš preto, lebo sa k sebe nehodíme? Ach tá čarovná Slovenčina, vždy sa dá všetko prekrútiť, to nič


173.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 20:33 avatar
ja som to nemyslel prekrútene  
Súhlasí Nadja


175.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 7. 2019, 20:34 avatar
Ja viem, ale keby si sa ku mne hodil, by si mi ako skočil do náručia?  


179.
označiť príspevok

djjaro muž
   7. 7. 2019, 20:39 avatar
Podla toho ako by si mala otvorene narucie 
Súhlasí Nadja


190.
označiť príspevok

kntsz muž
   7. 7. 2019, 22:17 avatar
111-
Vox Dei sa nemení. Mení sa len sociokultúrna úroveň v čase.
Kristus povedal, že neprišiel nič zmeniť, ale naplniť.
O jednoženstve-smilstve a manželke blížneho svojho, ako aj o nezabiješ, o majetku blížneho hovorí už Mojžišovo desatoro.
Kristus však povedal, že pre zatvrdilosť vašich sŕdc Boh toleroval mnohoženstvo či oko za oko a zub za zub, ale ste už vyspeli a je nutné jedna žena na jedného muža a ak ťa udrú na jedno líce, nastav aj druhé.....
- táto Ježišova pravda len napĺňa Desatoro do dôsledku.
Súhlasí Osvietený


116.
označiť príspevok

-era- muž
   7. 7. 2019, 19:24 avatar
85. Z tvojho svetonázoru ani nič iné nemôže vyplývať. Si dôsledný a to je dobre.


254.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   9. 7. 2019, 05:09 avatar
moralka je pre teba a toho buzeranta pedofilneho osvieteneho co tu bral do tej smradlavej papule mojho 13 rocneho syna vyhrazal sa fyzickou likvidaciou na co mi syn vravel ze sa deju divne veci v jeho okoli a nejaky divny ujovia za nim chodia pocuvajte ma vy dve buzerantske ovna nech vas boh ochranuje ak skrivite co i len vlas akemukolvek dietatu a nech vas ani nenapadne tu propagovat pefofiliu rozumeli ste tomu


81.
označiť príspevok

Kasafran
   7. 7. 2019, 18:52 avatar
Kntsz,
ja považujem etiku, morálku a mravnosť za synonymum, ktoré sa v rôznych kultúrach a náboženstvách prejavuje/uplatňuje im prislúchajúcim tradičným, alebo novým "moderným" spôsobom...
Súhlasí Nadja


155.
označiť príspevok

kntsz muž
   7. 7. 2019, 20:14 avatar
81-
držím ti palce v tvojom chápaní.
Výsledok je však zatiaľ podľa mňa katastrofálny.
Nemáš problém vo svojom svedomí minulé svinstvá až zločiny ospravedlniť - vraj pre spoločné blaho a pod. ...., alebo po novom - v inej kultúre???
Dôsledkom je ochočené svedomie a pokračovanie v jeho prekrúcaní aj dnes.
Pokiaľ sa so sebou neporozprávaš a nenačrieš hlbšie do svojho svedomia, tak sa z toho nedostaneš.
Vedz, že tam - v hĺbke duše - neplatí lebo......, tam ti nepomôže ruské politbyro.....
Súhlasí Scarletta, Osvietený


158.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   7. 7. 2019, 20:17 avatar
je jedno aka cierna bola vasa minulost mohli ste byt kludne aj najomny vrah v momente spojenia s duchom svatym je vsetko anulovane vasa karma skoncila


169.
označiť príspevok

Scarletta žena
   7. 7. 2019, 20:26 avatar
inak dobre som zmokla ze idem behat , daleko som nedobehla   m.youtube.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


256.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   9. 7. 2019, 05:13 avatar
so slovenska si uz utiekla kam chces este bezat. radsej nam porozpravaj ake je tvoje postavenie v tejto zumpe. zločincoch a zlodejoch z mečiarovskej protislovenskej čeľade, ktorým zvrchované Slovensko prinieslo osobný a finančný prospech
twitter.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

vk.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

www.extraplus.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Hoci Ján Cuper bol pevnou súčasťou zločinecko-zlodejskej, štátnoteroristickej a protislovenskej zberby z HZDS, ako prvé musím napísať, že patril s veľkou pravdepodobnosťou medzi to jedno percento, že nebol zbojník a zlodej. Jeho vystupovanie v slovenskom parlamente, z ktorého HZDS – Hnutie za dodrbanie Slovenska, urobilo zločinecký a protislovenský štátny orgán, čo pravicovo fašistická a dzurindovsko-miklošovská chunta spoločne s gaunermi zo zločineckej smeráckej mafie, za premiérovania najvyššie postaveného bieleho koňa po politickej línii, v rámci Európskej únie, Roberta Fica, doviedli na samotný vrchol tohto zločineckého a protislovenského štátneho orgánu.

Vystupovanie Jána Cupera, v slovenskom parlamente, to boli zážitky, pripomínajúce, dopredu sa ospravedlňujem, ako keď sa slepý s beznohým tvrdo povadili, až ten beznohý zakričal, „tak ťa kopnem“, načo mu ten slepý, sarkasticky povedal, „to by som chcel vidieť“. Vždy s množstvom papierov, ktoré si neustále prehadzoval a prekladal, hlavne keď obhajoval Vladimíra Mečiara a Ivana Lexu ohľadom únosu Michala Kováča mladšieho, alebo keď hovoril o slovenskej štátnosti, tak som mal pocit, ako keby mal na pravej ruke namaľované číslo 5, a na ľavej číslo 9, aby mohol tárať piate cez deviate.Často kládol otázku, či tomu v skutočnosti sám verí?

Takže si upresnime ten Cuperov výrok na titulke extra plus – Štátu nemôže prospievať štátnik, ktorý ho nechcel, môže byť len jeho miestodržiteľom.

Dnes aspoň za svoju osobu môžem povedať nasledovné –ŠTÁT CHCELI LEN SMRADĽAVÉ PROTISLOVENSKÉ ZBERBY Z HZDS, SNS, SDĽ, ZRS, AKO AJ IM PODOBNÉ ZBERBY, ABY HO MOHLI ROZKRADNÚŤ, VYTUNELOVAŤ..... a doplňme to autentickým svedectvom nášho najlepšieho spisovateľa Ľuboša Juríka, ale aj novinára, ktorý bol v rokoch 1992-1997 hovorcom predsedu parlamentu Ivana Gašparoviča. Toto autentické svedectvo v prvej časti knihy, majúcej 480 strán, pod nadpisom – POKUŠENIE MOCI, má tak silnú výpovednú hodnotu, že arcizlodejskézberby z HZDS, SNS, SDĽ, ZRS a im podobní, mali byť v rámci uzákonenia trestu smrti verejne utratení, pričom ich verejné popravy mali byť spojené s ľudovými slávnosťami.

Takže si odcitujme mimoriadne závažné svedectvo na stranách 273-275 – Privatizácia bola od roku 1990 rozhodujúcim objektom politického a mocenského zápasu na Slovensku. Vznešené ideály o slobode, ľudských právach, voľnom pohybe a podobne, sa stali len zásterkou pre grandiózne rozdeľovanie (či skôr ROZKRÁDANIE) štátneho majetku, ktorý SA HROMADIL POL STOROČIA. Z večera do rána vznikali neuveriteľne bohatí ľudia, ktorí sa len vďaka POLITICKÉMU ROZHODNUTIU stali mnohonásobnými milionármi, ba miliardármi. Žiaľ, táto tendencia – aj keď v inej, kultivovanejšej podobe provízií či auditov –POKRAČOVALA aj počas vlády Mikuláša Dzurindu. Problém našej privatizácie je najmä v tom, že v mnohých prípadoch sa privatizovalo pre bohatstvo samotné, TEDA VYBERALI SA ĽUDIA, KTORÍ BUDÚ BOHATÍ. Mečiarova vláda nezohľadňovala, či nadobúdateľ je schopný zabezpečiť efektívne fungovanie majetku, vláda HZDS, SNSa ZRS zohľadňovala predovšetkým to, kto je z ktorej strany.

Môj dodatok o pravicovo-fašistických vrahoch Dzurindovi, Miklošovi, Kaníkovi, Beblavom.....

Po nástupe pravicovo-fašistickej dzurindovsko-miklošovskej chunty, miesto toho, aby zločinci a zlodeji boli potrestaní, títo psychopaticko-sadistickí gauneri a hajzli, podľa vzoru nemeckého nacizmu zaviedli systém kolektívnej viny, kde následky zločineckých a zlodejských gaunerov z Mečiarovej vlády, za ekonomické zločiny nimi napáchané, presunuli na nevinných občanov, ktorí tu nič neukradli, nevytunelovali, nemali pôžičky z bánk, ktoré nesplácali. Pravica cez tzv. nevyhnutné ekonomické reformy, ktoré dohnali k sociálnym samovraždám nezanedbateľný počet nevinných ľudí, aj za takúto cenu kryli ekonomických zločincov z toho obdobia. Zoberme si napríklad takého arcizlodejského mečiarovskeho gaunera Ivana Kiňa. Keď riadil Slovenskú sporiteľňu, tak prišla o pár desiatok miliárd korún, a spolu s ďalšími bankami, čo dohromady robilo okolo 130 miliárd Sk, tzv. nedobytných úverov. Zlodeji si užívali nakradnuté a ROZKRADNUTÉ miliardy museli zaplatiť daňoví poplatníci za cenu drastického zníženia životnej úrovne.

TAKŽE AJ O TOMTO BY JÁN CUPER MOHOL NIEČO POVEDAŤ.

Vladimír Pavlík


192.
označiť príspevok

Kasafran
   8. 7. 2019, 21:01 avatar
Osvieteného gang a Kntsz,
čo poviete na to, že v dnešnom vydaní Denník SME propaguje pedofíliu...?!


201.
označiť príspevok

kntsz muž
   8. 7. 2019, 23:04 avatar
192-
dúfam, že vlhneš pri takýchto príspevkoch.
Nemám čas byť stále na DF to po 1. a nečítam denník Sme to po 2.
No a po 3. - ak bol porušený zákon, tak na to tu máme orgány činné v trestnom konaní.
Viem, že za moc nestoja, lebo takí ako ty, Bláha a spol. by ste už dávno boli v chládku za vlastizradu.
Súhlasí Scarletta


203.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   8. 7. 2019, 23:07 avatar
Zaujímavý názor, piču čítaš, ale všetko vieš, typický slncový muž !!!!     
Súhlasí Kasafran, kntsz


209.
označiť príspevok

Kasafran
   8. 7. 2019, 23:35 avatar
(203) Mil@níčko,
nemáš celkom pravdu - pretože náš "neomylne" veriaci diskusný kolega Knstz má "nezabudnuteľné" skúsenosti z prežitia
komunistického "teroru" na vlastnej koži, ktorý dokáže kedykoľvek a akýmkoľvek spôsobom dokázať...
A preto skutočne vážne uvažujem vyzvať ho, aby aj s vyše tridsať ročným odstupom predložil ktorémukoľvek súdu nielen na Slovensku, ale aj v EÚ žalobu s dôkazmi na ujme a stíhaní jeho "viery" v spravodlivosť pred rokom 1989...!
Kntsz - skutočne netrpezlivo očakávam Tvoje vyjadrenie/žalobu...
Súhlasí Milanôčko


210.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   8. 7. 2019, 23:38 avatar
Nech žaluje, ale najprv nech sa pozrie do zrkadla !!!!!!!!!!!   
Súhlasí Kasafran


212.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   8. 7. 2019, 23:40 avatar
A ak nepraskne, potom snímem klobúk.  


227.
označiť príspevok

kntsz muž
   8. 7. 2019, 23:57 avatar
209-
čo mám žalovať?
Za svojich mŕtvych rodičov?
Alebo, že som vyštudoval a dosiahol najvyšie zaradenie v odbore aj bez straníckej knižky?
No, mal som strop vo vedúcom postavení - vďaka Bohu, lebo som si nezasvinil dušu ako vy komunisti.
Mecár aj fico so svojou suitou to natiahli do premlčacej doby - choď sa za svojich chlebodárcov radšej pomodliť .....
 
Súhlasí Scarletta


230.
označiť príspevok

Kasafran
   9. 7. 2019, 00:16 avatar
(227) Kntsz,
zrejme si ani neuvedomuješ, že sa stále aktívne snažíš začleniť medzi tých najúbohejších bedárov vo vnímaní existenčnej reality...
Nemaj však obavy, pretože ani pre Teba nie je neskoro - máš stále šancu precitnúť do všeobecne platnej životnej reality...!


267.
označiť príspevok

kntsz muž
   9. 7. 2019, 12:59 avatar
230 -
och ty úchyl.
Aká je dnes realita, ty už nepochopíš.
Nemáš na to výbavu lebo väčšinu života si si bezprácne - nezaslúžene, mimo realitu užíval z výdobytkov socializmu, z výdobytkov, ktoré budovala inteligencia napriek vlády komunistických kreatúr.
O moju existenciu sa nemusíš trápiť.
Som dávno za vodou a na to mi stačilo 10 rokov porevolučného slobodného podnikania.
Mohlo by mi byť ľúto tých 10-15 rokov za socializmu, kedy som drel na takých ako ty, ale nie je mi.
Vtedy som si zase užíval v trtkaní, vďaka ktorému mám dnes hojné potomstvo ako dedo   


268.
označiť príspevok

hokejis muž
   9. 7. 2019, 13:10 avatar
Kasafran ksntz to je kapitola sama o sebe. Ten je poriadne mimo
Súhlasí Kasafran


231.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   9. 7. 2019, 00:20 avatar
Bez straníckej knižky by si bol dnes obyčajný muž, prečo nás tu chceš stále vojebávat ?     


244.
označiť príspevok

Kasafran
   9. 7. 2019, 00:37 avatar
(231) Mil@níčko,
nože no - nebodaj ma považuješ až za takého "teplého", ako sú členovia Osvieteného gangu? Ja som totiž doteraz, a to s vyše 50 ročnou straníckou (komunistickou) legitimáciou, stále normálnym/obyčajným mužom ľúbiacim svoju prvú zomrelú i súčasnú manželku...


245.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   9. 7. 2019, 00:38 avatar
Nože Kaso, len nevyťahuj nože, nože mi odpusť........................vodku.    
Súhlasí Kasafran


246.
označiť príspevok

Lemmy muž
   9. 7. 2019, 00:40 avatar
Nehovorí sa odpusť, ale pusť.


247.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   9. 7. 2019, 00:42 avatar
Možno u vás, u nás sa hovorí, pusť mu jednu...........
Súhlasí Kasafran


250.
označiť príspevok

Scarletta žena
   9. 7. 2019, 01:40 avatar
192. neuveritelne. keby to aspon dali do roviny, nie kazdy pedofil znasilnuje deti. su aj taki co sa liecia, dali sa dobrovolne chemicky kastrovat a atd. ale nie, jeb. som pedofil a som ucitel blizko deti. aj heteresexualom sa pacia zeny ale kvoli tomu si nehladaju zamestnanie primarne byt blizko zien .
ja som raz niekde narazila na ineternete na rozhovor s nejakym ceskym pedofilom, a presne to iste. v tom interviu hovoril ze pracuje s detmi. a vobec nereflektoval ze byt zalubeny do maleho dietata je chore. ony vobec nereflektuju ako sa to dieta raz bude citit ked sa dozvie ze ked malo desat rokov si nad nou nejaky pedal honil vtaka.
nie toto je fakt cista propagacia pravdepodobne


251.
označiť príspevok

Scarletta žena
   9. 7. 2019, 01:42 avatar
teraz pozeram v komentaroch ze je to rozhovor s ceskym pedofilom, ci to nebol ten isty s ktorym som pred par rokmi citala rozhovor. lebo ak ano, ide si dost za svojim. skusim to najst


193.
označiť príspevok

Kasafran
   8. 7. 2019, 22:20 avatar
Osvieteného gang a Kntsz,
ani sa mi nechce veriť, že v priebehu 77 minút ste sa nezmohli na žiadnu reakciu. Ak to aj vám vyrazilo "dych" potom súhlasím, ale priznajte sa k tomu...!
Súhlasí Milanôčko


194.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   8. 7. 2019, 22:25 avatar
To ja som im vyrazil dych, a to je ešte len začiatok kon ca.   
Súhlasí Kasafran


202.
označiť príspevok

kntsz muž
   8. 7. 2019, 23:06 avatar
194-
to ako že mne?
Nesranduj   


204.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   8. 7. 2019, 23:09 avatar
Na teba ešte len príde rad, dobre sa vyspi, dobrú noc želám.    
Súhlasí Kasafran


195.
označiť príspevok

Kasafran
   8. 7. 2019, 22:35 avatar
(194) Mil@níčko,
držím Ti všetky palce aj s prstami, aby si im predviedol aj koniec tohto začiatku...
Súhlasí Milanôčko


196.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   8. 7. 2019, 22:37 avatar
Ale koniec bude brutálny, si si istý, že chceš ten koniec ?   


197.
označiť príspevok

Kasafran
   8. 7. 2019, 22:45 avatar
Mil@níčko,
pozerám sa hre-dole, vľavo-vpravo, dopredu-dozadu - no nikde nevidím Osvieteného "duchaplnú" reakciu. Zatiaľ neverím tomu, žeby konečne začal precitať - zrejme sa momentálne v zastúpení venuje "obecným" starostiam...
Súhlasí Milanôčko


198.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   8. 7. 2019, 22:47 avatar
Ti hovorím a píšem, že som ho na pár minút psychicky zničil, ale on sa vráti, ale ja sa tiež vrátim a dokončím jeho misiu !!!!!    
Súhlasí Kasafran


199.
označiť príspevok

Kasafran
   8. 7. 2019, 22:56 avatar
Mil@níčko,
chlapče môj, rodom "susedský" - to nezávisí na mne, pretože všetko živé, čo sa zrodilo/začalo/zasialo a akýmkoľvek iným spôsobom vzniklo, má existenciu konečnú...


200.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   8. 7. 2019, 23:01 avatar
Ja ťa rozumiem pán Kasafran, ale existencia sa dá aj skrátiť.
Súhlasí Kasafran


205.
označiť príspevok

kntsz muž
   8. 7. 2019, 23:13 avatar
200-
nelez komunistom do riti, lebo ťa využijú a oserú.
Radšej si daj pol deci na môj účet.
Aké bude počasie budúci týždeň?
Chystáme sa do V. Tatier.


206.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   8. 7. 2019, 23:16 avatar
Neviem aké bude počasie, opýtaj sa tvojho brata Eda, on vie všetko na 110% a nelez nám Slovákom do riti, a to poldeci odmietam .  
Súhlasí Kasafran


207.
označiť príspevok

kntsz muž
   8. 7. 2019, 23:22 avatar
206-
už som sa bál, že príjmeš.
Mal by som potom problémy pri zaspávaní, že nadbieham fašistom a darmožráčom za komunistov.
No čo, ale kresťanskú povinnosť som si splnil   


208.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   8. 7. 2019, 23:24 avatar
Kresťan nenazýva obyčajných ľudí fašistami, to je u vás v sekte taký zvyk ?   
Súhlasí Kasafran


214.
označiť príspevok

kntsz muž
   8. 7. 2019, 23:42 avatar
208-
netrep ja vždy len pravdu!
Nebol si ty komunistický poskok? neskôr mecárovec a teraz smerák alebo snsák a neskôr zase kotlebovec alebo harabínovec ?
Volíte ich ako nadrogované alebo ožraté ovečky a potom sa vám nedá z toho deliria prebrať.
Na nich nadávať nemôžete lebo ich volíte pre zrozumiteľnosť ich rečí zo IV. cenovej. Ste spoluzodpovední, tak na vine je kapitalistický západ a to si hovoríte, že ste slováci?
Hovno ste slováci, ste ostudou tohto národa pod Tatrami, kde za Trenčínom už je polovica chlapov ožratých, dementných, alebo cigánov......(myslím len tých v osadách čo vedia len trtkať.)
Súhlasí Scarletta


218.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   8. 7. 2019, 23:45 avatar
" ja vždy len pravdu! " to hovorieva aj Eduard, tak prečo klamete, to sa hodí na kresťana ?
Súhlasí Kasafran


220.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   8. 7. 2019, 23:46 avatar
Vždy a navždy budem SNSák !!!!!!!!!!!!!


221.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   8. 7. 2019, 23:47 avatar
Slota na hrad !!!!!!!!!


222.
označiť príspevok

Lemmy muž
   8. 7. 2019, 23:47 avatar
A tí, ktorí nevedia trtkať, sú kto? Aké máš na nich pomenovanie?


224.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   8. 7. 2019, 23:49 avatar
Ja mám, sú to sexuofrigidní degeši.
Súhlasí Kasafran


228.
označiť príspevok

kntsz muž
   9. 7. 2019, 00:01 avatar
222-
nemám potrebu ich pomenovávať.


229.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   9. 7. 2019, 00:04 avatar
Tak si skoč na malú........................ potrebu.


234.
označiť príspevok

Lemmy muž
   9. 7. 2019, 00:22 avatar
Sú nemenovaní? Niečo ako vyvolení? To sú tí, o ktorých nemôžeš hovoriť?


235.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   9. 7. 2019, 00:22 avatar
NKVD, SIS, CIA, FBI ?


252.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   9. 7. 2019, 05:00 avatar
toto je co za buzerntske ovno kntsz ktoremu pritakava to zvratene skorumpovane protislovenske ovno scarlett? to co si dovolujete vy poebanci v mojej krajine propagovat pedofiliu?


255.
označiť príspevok

Scarletta žena
   9. 7. 2019, 05:11 avatar
252. jedine vypatlane narusene howno si tu ty . daj sa zvieracej kazajky ty troska


257.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   9. 7. 2019, 05:16 avatar
tak nam pekne S. I. S karecka scarlett porozpravaj nieco hodnotne na tuto temu. Kto stojí za vraždou Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej?
Skupina bývalého siskára odhaľuje pozadie mocenského boja oligarchie vygenerovanej zamatovým podvodom v novembri 1989.

Preberie sa konečne zbabelý a ľahostajný slovenský národ alebo tieto závažné skutočnosti odignoruje ako odignoroval svedectvo o konkurznej mafii a "vzorci" Zoroslava Kollára a ďalšie kauzy publikované už roky na necenzurovaných stránkach ?

V každom právnom a demokratickom štáte by odvysielanie týchto informácii vyvolalo politické zemetrasenie. Na Slovensku však zbabelo mlčia všetky politické strany vrátane Kotlebovej ĽS NS.

Informačná vojna 29.3.2019 Téma: Vraždy Hostia: Pavol Forish a Stanislav Žiaran
www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Forisch: Za vraždou Kuciaka je šéf Penty Haščák. Cieľom bol štátny prevrat, zmarenie vyšetrovania Gorily a s podporou USA dosadenie pravicovej vlády
V relácií Informačná Vojna s Norbertom Lichtnerom, ktorú 29. marca odvysielalo internetové rádio InfoVojna, boli hosťami bývalí príslušníci tajnej služby Stanislav Žiaran a Pavol Forisch, ktorí sa počas svojho pôsobenia v SIS venovali ekonomickej kriminalite. Boli zároveň tými osobami, ktoré zavraždenému novinárovi poskytli dôležité informácie ohľadne Mariana Kočnera, kauzy Mecom a finančnej skupiny Penta. Český portál investigace.cz zverejnil 27. marca správu od Jána Kuciaka, ktorú poslal svojej kamarátke a kolegyni. Vysvetľuje v nej, že krátko po rokovaní v budove Penty, kde sídli aj firma Mecom, na začiatku septembra 2017, mu zatelefonoval Marian Kočner. Ide o známy telefonát, v ktorom sa Kočner Kuciakovi vyhrážal. Kuciak bol v Pente hovoriť o kauze Mecom, na ktorej intenzívne pracoval. Pokračovanie na www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

V relácii sa spomínajú aktéri sprisahania rozkladu štátu, Haščák, Kočner, Zoroslav Kollár, Kiska, Lipšič, Penta -Eset a ďalší, zahraničné tajné služby a mnoho ďalších. Kto stojí na čele organizovaných vrážd? Témy- daňové miiardové podvody, kunkurzná mafia, krádež nemocníc a ďalšie...
http://www.youtube.com/watch?v=k0R-BjO9RtI Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


269.
označiť príspevok

kntsz muž
   9. 7. 2019, 13:10 avatar
252-
v tvojej krajine?
Tým že ju celý život vyžieraš a volíš lumpov, zlodejov a vrahov ešte neznamená, že je tvoja.
Hoď niečo do pľacu, čo si za svojho života vytvoril, čím si prispel k lepšiemu zajtrajšku.
Ako ťa na tomto DF sledujem, si tu skorej riešiš "veľkými" slovami - kydmi, svoj komplex nicotnosti.
Grcáš na všetky strany - to je tá tvoja predstava tvojho slovenska?
Boh nás ochraňuj.....


270.
označiť príspevok

hokejis muž
   9. 7. 2019, 13:13 avatar
TEnto je dobre vygumovaný ani pedofili mu nevadia.
Súhlasí Kasafran


211.
označiť príspevok

Lemmy muž
   8. 7. 2019, 23:39 avatar
Milanôčko: pán Kasafran

Ako hrubo, ako surovo si súdruha urazil. Že pán. 
Súhlasí kntsz


213.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   8. 7. 2019, 23:42 avatar
Keď som bol ešte mladší, tak na dedine aj keď bol komunista, tak si mu musel povedať pán, ináč by mi dedo dal čerez papuľu.   


215.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   8. 7. 2019, 23:43 avatar
Takže súdruh bol len na papieri, ale niekto nebol len na papieri a po roku 1989 prišiel do kostola............ si mal vidieť môjho fotra, až farár musel zasahovať !!!!!!!!     


226.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   8. 7. 2019, 23:57 avatar


216.
označiť príspevok

Kasafran
   8. 7. 2019, 23:44 avatar
Mil@níčko,
nečuduj sa, on si to predsa môže dovoliť - veď možno aj všetci kresťania jeho typu a charakteru boli a sú sionistami a fašistami...!


219.
označiť príspevok

Lemmy muž
   8. 7. 2019, 23:45 avatar
Uchyl, ty si sa ešte stále nevyliečil z tej choroby? 


223.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   8. 7. 2019, 23:48 avatar
Prečo nazývaš staršieho človeka úchylom, páčilo by sa ti, ak by som ťa nazval kokotom ?   


225.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   8. 7. 2019, 23:54 avatar


232.
označiť príspevok

Lemmy muž
   9. 7. 2019, 00:20 avatar
On bude uchylom dovtedy, kým tu bude šíriť svoju fantazmagóriu ohľadom jeho bludu o sionistoch.


233.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   9. 7. 2019, 00:21 avatar
Ale to je ako ty o fašistoch, nemáte si čo vyčítať !!!!!!     


236.
označiť príspevok

Lemmy muž
   9. 7. 2019, 00:23 avatar
Máme si čo vyčítať, pretože on bol prvý, ktorý dlhodobo očierňoval ľudí. Ja som mu za jeho podlosť udelil nálepku fašistu, lebo sa správa ako fašista. Takže, ja som len dôsledok jeho zlých rečí.


237.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   9. 7. 2019, 00:25 avatar
To je tvoj pohľad, ale môj je úplne opačný a je senzačný, lebo nieje dôležité, kto začal, ale kto to ukončí !!!!!!!  


238.
označiť príspevok

Lemmy muž
   9. 7. 2019, 00:29 avatar
Môže to Kasafran ukončiť liečbou. V jeho prípade ide o trvalú diagnózu, o silnú poruchu mozgu, keď šíri neustále svoj blud o akomsi sionizme. O ten nejde, ide o jeho chorobu, že ten sionizmus vidí v každom človeku. Toto je totiž choroba, ktorou trpí, a liečiť sa odmieta.


239.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   9. 7. 2019, 00:31 avatar
Tvoj názor, tvoje problémy, ja mám úplne iné................... dá mi nedá mi, dá mi, nedá mi................     


240.
označiť príspevok

Lemmy muž
   9. 7. 2019, 00:32 avatar
Súdruh Kasafran ti rád dá.


241.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   9. 7. 2019, 00:32 avatar
Aj tebe Edo dá, on je LGBTIXYZ.


242.
označiť príspevok

Lemmy muž
   9. 7. 2019, 00:35 avatar
Na rozdiel od teba žijem v slobodnej spoločnosti, kde každý sám za seba rozhodne, čo chce. Tvoju ponuku jednoducho odmietam. Môžeš si servírovať čo chceš.


243.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   9. 7. 2019, 00:37 avatar
Ty si mi servíroval Kasafrana a to od teba nebolo humánne, čo humánne, bolo to od teba podjebovanie, či ?   


253.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   9. 7. 2019, 05:03 avatar
aha ty zijes v slobodnej spolocnosti neviem kde to je ty buzerantske ovno ale na slovensku pedofiliu ty ovno propagovat nebudes rozumel si


248.
označiť príspevok

Kasafran
   9. 7. 2019, 00:50 avatar
(243) Mil@níčko,
nemýľ sa - pretože všetko, čo vysloví/napíše parádny "humanista" Lemmy, je pre neho a jeho "vyvolených" nespochybniteľným písmom "svätým"...


249.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   9. 7. 2019, 00:51 avatar
Ale howno ujo Kaso, je to čistá podjebávka.  


258.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   9. 7. 2019, 05:18 avatar
pedofiliu sa vam zachcelo propagovat by buzerantske hovna
PREČO TOM NICHOLSON MLČÍ O GORILE II.
Konkurzná mafia -neoddeliteľná súčasť politickej mafie 2. časť
Vážení čitatelia, táto časť pokračovania potvrdzuje, že Gorila tzv. štandardnými stranami nebude nikdy vyšetrená. Dôvod je vcelku jediný: goriliaci nebudú vyšetrovať goriliakov, lebo práve goriliaci rozhodujú o tom, kto bude riadiť Ministerstvo vnútra SR, Generálnu prokuratúru SR, Ministerstvo spravodlivosti SR a im podriadené zložky. Treba si uvedomiť, že „zvrchovaná“ a „svojbytná“ Slovenská republika je jeden zločinecko-zlodejský moloch o ktorom rozhodujú zločinecké vlády, zločinecké parlamenty, zločinecké finančné skupiny a im podriadené zločinecké štátne orgány. Za Otca národa sa tu považuje zločinec, zlodej a zakladateľ ponovembrového štátneho terorizmu Vladimír Mečiar. Práve za jeho vlády sa organizovaný kriminálny zločin stal dieťaťom a mladším súrodencom politicko-ekonomického zločinu. Vláda, parlament, Ministerstvo vnútra SR, Generálna prokuratúra SR, Slovenská informačná služba, Ústavný súd SR, sa stal súčasťou štátneho terorizmu a doteraz sa od tohto biľagu neočistili. A slovenskí občania, ktorým zločinci, zlodeji a štátni teroristi vsugerovali, že sa stali svojbytným a svojprávnym národom, hoci im už nič nepatrí, sa s tým zmierili. Aspoň sa tak tvária.
Gorila II, alebo ako funguje mafia
Keď internetom koloval spis Gorila, už vtedy mala istá osoba, ktorej meno kvôli možnému ohrozeniu jej a jej rodiny za súčasnej situácie nemôže byť uverejnené, jeden podobný, autentický, nefalšovaný spis týkajúci sa konkurzného mafiána Petra Sýkoru. Keď ho odmietli vyšetrovatelia, odniesol si ho Tom Nicholson. So slovami – toto je Gorila 2 !!! Tie mená v ňom poznal dôvernejšie ako ona.

Svedectvo tejto osoby bolo uverejnené na internete takmer dva roky a bolo viacerými čitateľmi archivované. Nakoľko pôvodné zverejnené skutočnosti v tomto svedectve vykazujú znaky závažnej ekonomickej trestnej činnosti, ich zatajovanie by mohlo byť v budúcnosti kvalifikované ako neoznámenie trestného činu. Skutočnosť, že napriek dlhodobému zverejneniu na tejto internetovej stránke, prokuratúra nekonala v zmysle zákona o prokuratúre, podľa ktorého je povinná prešetriť a stíhať každý trestný čin o ktorom sa dozvie, len potvrdzuje, že Slovenská republika nie je právnym štátom. Z bezpečnostných dôvodov, niektoré mená a skutočnosti nemohli byť za súčasnej vnútropolitickej situácie na Slovensku zverejnené. Originál svedectva bude preto odovzdaný orgánom činným v trestnom konaní až po zmene politickej situácie, resp. bude odovzdaný príslušným inštitúciám EÚ.

Mafia má presnú štruktúru a mafiáni si len namýšľajú, že sa tratili v dave. Mafia má svojich šéfov, podriadených šéfom, poskokov v štatutárnych a dozorných radách obchodných spoločností a biele kone. Vymyslí sa názov obchodnej spoločnosti, určí sa sídlo podľa ústretového daňového úradu, výšku fiktívnych faktúr a súm na zmluvách určí podšéf komunity aj cieľovú obchodnú spoločnosť. Firma s daňovými nedoplatkami putuje na bieleho koňa, a DPH k vyvoleným. Navzájom sa musia rešpektovať, zachovávať mlčanlivosť a najmä poslušnosť. Tých listín a ucelených spisov, ako iných dôkazov bolo veľa a preštudovať to bolo časovo veľmi náročné. Existovali obavu, že gauneri by sa ich mohli zmocniť. Keď ponúkali len milión za doklady a dva milióny za telefón. Boli to privandrovalci rôznych odnoží a neposlal ich dotyčný Peter Sýkora. On je veľkorysý, taká suma je pre neho zanedbateľná. Peter Sýkora . vedel, že jeho manželka je chorá, a pracovať nemôže. Úspory vložila do rekonštrukcie rodinného domu, tak ako to nariadil. Pokiaľ ona so synom strádala a hľadala východiská, ako preklenúť situáciu po rozvode, on sa vyvážal v luxusnom Bentley po Prahe, do Bratislavy na obchodné rokovanie ho prepravovalo súkromné lietadlo a rehabilitoval v najluxusnejších prímorských destináciách. Na tom by nič nebolo, pokiaľ by vlastnému synovi neutiahol opasok práve tak, ako naša vláda občanovi, a nedal mu dýchať. Mafia je zvláštna komunita darebákov. Sú medzi nimi však aj takí, ktorými vie zalomcovať svedomie. A posielali pravdivé anonymné odkazy.

Tieto doklady bolo potrebné skúmať podrobne V obchodnom registri bolo treba prejsť viac ako 800 obchodných spoločností. Veľmi vzácne boli najmä Sýkorom rukou písané poznámky. To sú veci, ktoré v účtovníctve nikto nenájde. Pre každú túto listiny existoval dôvod odovzdať ho na polícii. Čo krok mafiána, to úbytok v štátnej pokladni. Ťažko sa chápe, kde berú biele goliere tú drzosť, tú istotu o svojej beztrestnosti, o svojej moci nad všetkými. Mafia je však veľmi nebezpečná pre nás všetkých a treba sa jej raz a navždy zbaviť. S mafiou však ruka v ruke kooperujú advokáti, bez morálky a zábran.

Okrádaný a vydieraný občan však nemôže suplovať štát. Ak by si plnil svoje povinnosti štátny úradník v Obchodnom registri a na Daňovom úrade, nemali by to podvodníci také jednoduché. Ak by si zodpovední plnili svoje povinnosti, Obchodný register by bol zdrojom ďalších príjmov do ŠR. V zmysle zákona kto si neplní povinnosti a viac ako dva roky nezakladá do Zbierky listín príslušné dokumenty, mal by byť sankcionovaný pokutou až do výšky 3 300 Eur. Koľkí takto boli sankcionovaní za porušenie zákona? Pán minister financií môže naplniť stranu príjmov štátneho rozpočtu o milióny. Ak by daňoví úradníci nerobili miestne zisťovanie odpočtov DPH pri kávičke v reštaurácii, ak by občas skontrolovali daňovníka, ak je viac zdaňovacích období za sebou nasledujúcich v hlbokej strate a so záväzkami voči štátu, ak by účtovné výkazy a daňové výkazy boli hodnoverné, súdne konania by boli efektívnejšie, rýchlejšie, ušetrili by prácu sudcom, ušetrili by sme finančné prostriedky zrýchlením súdnych konaní, odstránili by sa problémy pri dokazovaní príjmov, veľkosti obchodných podielov tunelárov, a tým aj zreálnila vymožiteľnosť práva oprávnených v súdnych konaniach. Keďže toto na Slovensku nefunguje, existuje dôkazová tieseň, a oprávnený proti povinnému je v značnej nevýhode.

Sýkora urobil chybu, keď po rozvode ostali po ňom esemesky v telefóne, ktorý zanechal doma. Bola to náročná práca, bolo treba ku každému telefónnemu číslu priradiť meno. Boli to mená z Gorily, ľudia z politických strán, z vlády, z parlamentu, z prestížnych advokátskych kancelárií, z bánk, z podnikateľských kruhov, vzájomne niektorí z nich korumpujúci a obchodujúci na hrane zákona, či ďaleko za hranou.

Znova a znova sa prešiel Obchodný register a zaznamenalo sa aktívne upratovanie vo firmách Petra Sýkoru., ako aj v ďalších firmách, viac-menej prepojených, aj s právnickou posilou. Sýkora. už úspešne opäť podnikal, ako inak, na Slovensku aj v ČR a pokračuje v tom rovnako, ako pred operáciou. Vidieť, že už pokročili a prichádzajú do hry spoločníci z daňových rajov. Reťazenie firiem teda pokračuje. Dôkazy o tom, ako reťazením firiem tie fiktívne odchádzali do stratena s nevyčísliteľnými dlhmi voči štátu nie je problém predložiť.

Daňový systém neskrachoval len nedávno. Ten skrachoval skôr, ako začal. To sa dalo nájsť v dokumentoch v dvoch igelitkách, ktoré pred dverami nechal ďalší z nespokojných, aj keď ešte bojazlivý. Veď daňové priznania mnohých v Bavorákoch s Breitlingami na rukách vykazujú vysoké straty dodnes.

Neplatenie daní, vysoké nároky na vratky DPH je takmer neudržateľný vývoj. To im však nestačilo. Najskôr sprivatizovali to naše spoločné. Potom vytunelovali štátne firmy a skupovali pohľadávky. A mali svojich právnikov, ktorí spisovali zmluvy. Likvidovali účtovníctva firiem, lebo pohľadávky postupovali. Mohli čakať na rozhodnutia súdov a inkasovať istinu s príslušným úrokom. Veď boli nabalení. Firmy išli do likvidácie aj pred termínom splátok dlhopisov, veď v bankách mali svojich spriaznených. Všetci, ktorí nás tu ožobračovali, by mali čo najskôr niesť za svoje skutky zodpovednosť.

Ako to robia a kto školí, tých skorumpovaných tunelárov v bielych golieroch. Dnes sa dá presne zistiť, aký je proces tunelovania nášho spoločného majetku jednoduchý a primitívny. Zvládne ho aj ten najhlúpejší nagelovaný nevzdelanec. Stačí mať pri sebe tie správne telefónne čísla. To je podstata. Je potrebné sledovať Obchodný register vždy, keď príde termín zakladania daňových priznaní do Zbierky listín. A treba ich nezištne tunelárom nahlas čítať. Aj medzi riadkami. Ak si nesplnia svoju povinnosť treba požiadať kompetentných, aby im to patričným spôsobom pripomenuli. Možno sa naplní aj štátna pokladnica. Zvlášť treba byť venovať pozornosť všetkým obchodným spoločnostiam, v ktorých sa čo i len mihne Peter Sýkora

To čo píše Vladimír Pavlík je expresívne a zrozumiteľne. Určite sa to mnohým nepáči. Lebo pravda svinsky provokuje. Ak je vykričaná mocným, tak je aj nebezpečná pre autora. Žiaľ, je to tak, ako píše. Východiskom z chudoby je občas sociálna samovražda Ako dôsledok neschopnosti vladárov postarať sa o občana. Valcuje túto spoločnosť alkoholizmus, závislosti, psychiatrickí pacienti, bezdomovci, armáda nezamestnaných, chudobných dôchodcov, osamelých matiek s deťmi na hrane existenčných možností, vysoké počty rodín v hladových dolinách a zopár oligarchov, ktorí sa im už aj nahlas rehocú rovno do tváre. Nedostupnosť zdravotníckej starostlivosti, nemocnice bez liekov, strava ako pomyje v nich, drahé lieky pri okienku u lekárnika, drahé školy, drahé a nedostupné takmer všetko. Nie každý je schopný uniesť bremeno, ktoré nám uviazali. A slučku stále uťahuje.

Existuje dostatok dôkazov o tom, že u nás riadila konkurzná mafia, pozemková mafia, že daniari pomáhali rýchlozbohatlíkom, že to, čo sme vybudovali pred 89. rokom skončilo v rukách neschopných, arogantných lenivcov, ktorým sa nechce pracovať. Ak by si vyskúšali, čo je to tvrdá práca nikdy by ich nenapadlo okradnúť robotníka, poľnohospodára, učiteľa, matky s deťmi, dôchodcov, zdravých, a už vôbec nie chorých.

Je otázne, či aktéri a organizátori protestov vedia povedať prečo sú v ich čele, pretože na položené otázky vo verejnej diskusii často neodpovedajú. A ak tak len zopár nesúvislých, nič nehovoriacich fráz bez argumentov. Dnes ľudí posielajú na neschopné úrady práce, či do predčasných dôchodkov. Na ľuďoch šetria, posielajú im almužnu, zdierajú ich, na sebe nešetria. Zlatými padákmi a nehoráznymi platmi im odkazujú, že sú tu len na pánskom.

Beztrestnosť a spravodlivosť je priamoúmerná výške kont beztrestných a spravodlivých. S Breitlingami na rukách nemožno prehovoriť k chudobe. A u nás je chudoba.

Je amorálnosťou byť na strane oligarchov, finančného kapitálu, ktorý je vo svojej podstate amorálny, ktorý vyfabrikoval chudobu, neprispôsobivé komunity a radikalizáciu spoločnosti. Už dlho sa nemáme dobre. Za 27 rokov zbedačovania je potrebné pre vládnuce garnitúry konečne vystaviť účet. Dostali mandát a oni s ním hazardovali. Včera už bolo neskoro.
Pokračovanie v ďalšej časti.


259.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   9. 7. 2019, 05:20 avatar
aby som sa ja kvoli vam buzeranti bal o svojho syna scarlet osvieteny lemmy kntsz.? Dobre čítajte, Vy špinaví hajzli, ktorí parazitujete na mene zavraždených Kuciaka a Kušnírovej, pričom Vám neprekážajú zavraždené a zmiznuté biele kone zlikvidované slovenskou konkurznou mafiou
Dobre čítajte túto prílohu, Vy špinaví kiskoidní, hríbovskí, treťosektoroví, opoziční, ako aj hajzli z tzv. Slušného Slovenska, ako aj prašivina zo SIS-ky, pochcaní a posraní zo slovenskej konkurznej mafie, ktorá vznikla z arcizločineckej konkurznej sudcovskej mafie, pred ktorou je pochcaný a posraný aj samotný Štefan Harabin, ukazujúc prstom na akúsi taliansku mafiu pôsobiacu na Slovensku, ktorá je len odvarom či bielymi koňmi slovenskej konkurznej mafie a vyvrheľov z vysokej politiky.

Dobre čítajte, Vy, ponížené hoviadka slovenské a zbabelé plebejské ovce, Vy, tzv. národ, ktorý vyháňate vlastné deti a vnukov z vlastnej krajiny, zničili ste im a ničíte budúcnosť vo vlastnej krajine, lebo len pri takomto hovnonárode, si môže to jedno percento zločineckých vyvrheľov z vysokej politiky, oligarchov, finančných skupín, politických a ekonomických mafií na vrchole pyramídy dovoliť a realizovať to, čomu sa hovorí nielen ekonomické zločiny, ale aj zločiny proti ľudskosti.
Príloha Ing. Danky Bobekovej je stiahnutá z facebooku zo dňa 8. 7. 2018.

Vladimír Pavlík
scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Danka Bobekova – facebook 8. 7. 2018
·
static.xx.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Pánovi prezidentovi nevyhovovala veľmi Saková na funkciu ministra. Ani sa mu nečudujem, skupiny sa medzi sebou poriadne žerú. Mne nevyhovuje, ako občanovi, ani jeden. Obaja sú z karuselu.
Doplňovala som články Janka Kuciaka, doplním aj priložený článok. Taká je dnes nedeľná chvíľka slovenskej poézie.
Ing. Rudolf Kubička - DANUBIASERVICES s.r.o. - v Cloudconsulting s.r.o. podiel v ADAKOB, s.r.o. - výroba elektriny, Mgr. Daniel Fundárek - Jarabiny a.s., KRUPP s.r.o. - Ivan Boška.V neposlednom rade treba pozrieť osadenstvo Vydrica a.s. Ivan Boška a Ľubica Kolesárová, a nielen Ivan Boška v karuseli.
Ing. Rudolf Kubička - EMPIRIA INVEST - Ing. Juraj Fukats a EMPIRIA Bratislava na bielych koňoch - Baláž, Zsiros a spol.
pred tým Slavomír Šťastný, Pavol Fukatsch - GoldLimo - Jaroslav Wieger a Horden - Zoroslav Kollár, Braňo Prieložný a Tibor Fuzek - Donar. Tam Juraj Čajko a ten v Mozitex@Co - Jaromír Kopera,-Zoroslav Kollár aj Peter Sýkora. Aj Viktor Jasaň, brat Jasaňa od Troškovej. Nikomu to u konkurznej mafie neprekáža. Peter Sýkora aj v tej BARBA s.r.o., kde pôsobil ten nebožtík pri dome zavraždený. istý J.T. Aj vo firme na plnú moc kráľa Zoroslava pôsobil. A na tej Jakubovke konkurznej mafie visí ešte ten nezvestný Pali Miko. Aj u toho Salmanova. Spolu ten MHM stav stvorili. Na Jakubovke. A to sú opäť v prepojení tie firmy, kde visí ešte tá Ľubica. Peter Malíček z karuselu to zastrešoval v Slovenskom zväze cyklistiky s.r.o. Peter Malíček je aj v ADIEMUS, toť Alfa Finance a.s. JUDr. Miroslav Abelovský, pani advokátka Matrtajová zastupujúca mafošov, aj v EMERSE Častkovce v konkurze, tam pôsobili sýkorky, aj ten vraj objednávateľ vraždy Čongrádyho, Sergej Miňajlenko - to sú dubnickí mafoši už aj v Thajsku uprataní Pavol Križan etc. a akcionár Real fórum invest Ladislav Bašternák. Dnes názov FULKRUM a biele kone z Thajska a Maďarska. Prepletená s karuselom Saková je pre nás nádej ako vlaňajší sneh.
P.S. Pani Kušnírová sa vyjadrila, že vrahom bol asi policajt. Slovíčko ASI je dôležité, tiež ho používam. Aj mafián telom a dušou JUDr. Boris Chovanec mi povedal, že pri mojej hlave držal pištol asi policajt. Teda akože nie mafia. Ten mafián Chovanec povedal, že moje podania pozametajú a pozametali. Asi sa mafián v ničom nemýlil. Veď aj s nami vospolok pozametali. Na rozdiel od pani Kušnírovej sa snažím fakticky ukazovať karusely, kadiaľ chodili nebohé kone popri svojich bossoch. Na tej ceste je objednávateľ, aj vrah ASI. Píšem to preto, ak by sem zavítali páni policajti. Lebo inak na moje podania aj tak zvysoka serú. Štyria mŕtvi v karuseli. A keby len. O tom je ticho. V Amerike by to bol poprask. Aj v iných krajinách. Ak by také hovorila pani Kušnírová, hľadala by centy a uhýbala hlavou guľke. Zjavne ale taký problém nemá. Našťastie.

.


260.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   9. 7. 2019, 05:22 avatar
to co si dovolujete verejne propagovat pedofiliu vy buzerantske hovna v mojej krajine? toto vam nevadi?
Prečo sú všetci kandidáti na prezidenta a sudcov Ústavného súdu pochcaní a posraní hovoriť o zločineckých gauneroch z konkurznej sudcovskej mafie, konkurznej mafie okolo Zoroslava Kollára, ako aj o bielych koňoch vytvorených zločineckými gaunermi z ponovembrových vlád a parlamentov?
twitter.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

vk.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Prečo? Prečo? Prečo? A tieto zbabelé hovná sa nás snažia presvedčiť, že práve oni budú tou zárukou demokracie, zákonnosti, spravodlivosti....? Ani pol slova o tom, s výnimkou Štefana Harabina, ktorý čo to občas verejne povie o tom, že cez vykrádanie zdravotníctva tu predčasne zomierajú nevinní ľudia. Vy mlčiace zbabelé hovná, Vám to neprekáža, že svojim mlčaním nielen podporujete týchto masových vrahov, ale ste aj v úlohe spolupáchateľov? VY CHCETE BYŤ PREZIDENTMI A ÚSTAVNÝMI SUDCAMI? Ale kvôli objektivite treba povedať, že doteraz z toho, čo som napísal v nadpise, boli a sú pochcaní a posraní všetci doterajší prezidenti, premiéri, predsedovia parlamentov, ministri vnútra a spravodlivosti, generálni prokurátori a riaditelia SIS. Máte Vy vôbec právo byť zárukou zákonnosti, spravodlivosti, nestrannosti, demokracie, dodržiavanie ľudských, občianskych a ústavných práv našich občanov? Pýtam sa, načo ste vlastne podpisovali ústavný sľub? Či na to, aby ste tu realizovali najzvrhlejšie ekonomické, politické, morálne zločiny, ako aj zločiny proti ľudskosti?

Za posledných 29 rokov ste Slovensko doviedli do štádia, že táto krajina nutne potrebuje obdobu Norimberského tribunálu, súbežne nielen so zavedením trestu smrti či doživotných väzení, ale aj zabavenie rozkradnutého majetku, vrátane aj toho, ktorý ste prepísali na svojich rodinných príslušníkov, aj s retroaktívnou legalizáciou.

Vo Vašom mene sa za posledných 29 rokov napáchali aj ďalšie zločiny proti ľudskosti. Napríklad taká likvidácia ženskosti cez ekonomiku, so snahou zlikvidovať u nich práve to, čo dostali od Boha či prírody, ako ľudské bytosti, ktoré privádzajú na svet nové potomstvo. Z Vašej snahy tu vyplýva nasledovné, že cez likvidáciu ženskosti sa likviduje nielen rodina, kde záverečným bodom je postupná likvidácia národa. Drvivú väčšinu detí ste okradli o detstvo, dôchodcom ste zobrali právo na dôstojnú starobu, teda, dôstojné prežitie jesene svojho života, lebo práve oni tu vybudovali to, čo Vy ste stačili rozkradnúť, ba dokonca sa ešte o to podeliť s cudzinou a urobiť si z toho osobný blahobyt.

V realite ste dokázali od roku 1990 to, čo sa, obrazne povedané, nepodarilo za niekoľko storočí Tatárom, Turkom a Maďarom, ba dokonca vo vojnovom období ani nemeckému nacizmu.

Vladimír Pavlík


263.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   9. 7. 2019, 05:33 avatar
tak malo prav pe dedofilov vas zaujima vy spiny buzerantske toto vas netrapi?
AKO POSLANCI ZO SLOVENSKÉHO PARLAMENTU VYTVORILI ZO ZOROSLAVA KOLLÁRA NEDOTKNUTEĽNÉHO ARCIZLOČINCA, PRED KTORÝM SÚ V HLBOKOM PREDKLONE NAJVYŠŠÍ PREDSTAVITELIA ŠTÁTU, POLÍCIE, PROKURATÚRY A SÚDOV
Zoroslav Kollar - FACEBOOK
6 marec, 21:02 ·
Vzdy som si myslel,ze najvacsia hlupost v politike sa udiala v rimskej risi,v obdobi cisarstva.Vtedy cisar Caligula vymenoval za konzula svojho kona !
Ale mylil som sa ! Slovensko vcera urcite predbehlo Caligulu.V slovenskom parlamente bude onedlho zasadat cele stado "somarov "???? ( a to mam este pochybnosti,ci to celkom inteligentne zviera neurazam tym,ze tychto ludi davam na jeho uroven)
Ale hlavny (az tragicky rozdiel) je vsak v tom,ze Caligulov kôn dostal iba formalny urad,kym toto stado ´somarov ´v nasom parlamente nam bude schvalovat zakony a riadit zivot nas vsetkych.....
Takze s uctou pripominam mudrost pana Murpyho : "Majetok,sloboda ba ani zivot obcanov statu,nie je v uplnom bezpeci v case,ked zasada zakonodarny zbor "
Nieže by ten jeho príspevok na fecebooku nebol pravdivý, lenže, ako som už napísal v úvodnej vete, Zoroslav Kollár akosi zabudol, kto ho v skutočnosti dostal do jeho dnešnej pozície nedotknuteľného. Aj jeho príbeh len dokazuje, že najväčší zločinecký, zlodejský, korupčný a vraždiaci gauner sa volá Slovenská republika, s niekoľkými podskupinami: premiéri, predsedovia parlamentu, poslanci parlamentu, ministri vnútra, spravodlivosti a financií, generálni prokurátori. A nielen oni... Veľmi výstižná je napríklad táto jeho veta, citujem, „Ale hlavny (az tragicky rozdiel) je vsak v tom, že Caligulov kôn dostal iba formalny urad, kým toto stado „somarov“ v nasom parlamente nam bude schvalovat zakony a riadit zivot nas vsetkych...“

Realita ukazuje, že Zoroslav Kollár je veľmi nevďačný človek, pokiaľ to mám prejudikovať na poslanecké stádo, ktoré mu k tejto pozícii pomáhalo, hlavne za vlády Mečiara, čo sa ale vzťahuje aj na poslanecké stádo za vlády Dzurindu a dvojnásobného obdobia Ficovej vlády. Podľa môjho názoru táto jeho povaha súvisí aj s jeho detstvom, keďže pochádzal z chudobných pomerov a ako dieťa či tínedžer bol často terčom posmeškov. Ako to vtedy v tejto zločineckej a protislovenskej organizácii či v štátnom orgáne fungovalo, pomôžem si knižnými spomienkami spisovateľa Ľuboša Juríka, ktorý bol šesť rokov v najtesnejšej blízkosti vtedajšieho predsedu parlamentu Ivana Gašparoviča a opísal to v knihe Pokušenie moci – a budem čerpať zo strán 273-275.

Citujem: „Chodby Národnej rady SR, či už na Župnom námestí, či na Vodnom vrchu na Mudroňovej ulici, sa len tak hmýrili nádejnými privatizérmi, v kanceláriách predsedu, podpredsedov NR SR, predsedov parlamentných výborov či strán si podávali kľučky budúci majitelia sprivatizovaných podnikov, lobovali, presviedčali, uplácali, sľubovali a dávali provízie, ponúkali stranícku poslušnosť. Keď som niekedy pozeral zo svojho miesta v sále na chrbty koaličných poslancov, mal som pocit, že mám pred sebou zhromaždenie fabrikantov, majiteľov tovární, nehnuteľností a bankových účtov. Do parlamentu chodili len akoby mimochodom, zdvihnúť ruku, keď sa hlasovalo. Inak sa NIKDY K NIČOMU NEVYJADROVALI, MNOHÍ ANI RAZ(!!!) POČAS VOLEBNÉHO OBDOBIA NEVYSTÚPILI(!!!), NEBOLI TAM PRETO, ABY TVORILI ZÁKONY, ABY ZASTUPOVALI(!!!) SVOJICH VOLIČOV, BOLI TAM NATO, ABY PRIVATIZOVALI(!!!), ABY ZBOHATLI(!!!). Platilo to, pravdaže, aj o ministroch, štátnych tajomníkoch, riaditeľoch sekretariátov, šéfoch krajských či okresných aparátov koalície HZDS, SNS, ZRS, o spriaznených manažéroch, riaditeľoch bánk, príbuzných, priateľoch, dokonca aj servilných bossoch podsvetia, ktorí sa vrhli ako supy na DOVTEDY ŠTÁTNE PODNIKY. Vybavovali po straníckej známosti úvery v bankách, HLBOKO POD CENU DOSTÁVALI LUKRATÍVNE OBJEKTY, POZEMKY, NEHNUTEĽNOSTI, ABY ICH OBRATOM PREDÁVALI ČI VYKRÁDALI.“ (Samozrejme, že vtedy Zoroslav Kollár parlament nekritizoval – pozn. autora V.P.)

Ako jedna zločinecká rodina

Keď si položíme otázku, ako je tom možné, že tento arcizločinecký mafiánsky gauner je v takom postavení nedotknuteľného v akom je, o tom hovoria aj úryvky z knihy Pokušenie moci, z ktorej som citoval. V decembri 2007 napísal v týždenníku TREND Gabriel Beer článok pod názvom – Kto je Zoroslav Kollár. Opisuje éru za vlády zločinca, zlodeja a zakladateľa ponovembrového štátneho terorizmu Mečiara, keď rôzne agresívne podnikateľské skupiny sa snažili preberať investičné fondy z prvej vlny kupónovej privatizácie. Spomína sa tu konkrétny príklad, kde hlavnú úlohu hral Zoroslav Kollár, samozrejme s pomocou zločineckého štátu, reprezentovaného zločineckou vládou, zločineckým parlamentom a zločineckou justíciou.

Do sídla spoločnosti Pro Populo v Poprade prišla 27. marca 1997 poštárka. Doniesla list s doručenkou od bratislavského advokáta Zoroslava Kollára. Na obálke nebola presne uvedená adresa, tak pracovník fondu zadržal poštárku, aby sa spoločne pozreli, či pošta naozaj patrí fondu. „NAŠE PREKVAPENIE BOLO, ŽE SME Z OBÁLKY VYTIAHLI PRÁZDNY PAPIER. Zavolal som kolegov, no nevedeli sme vtedy, čo to znamená,“ hovorí prokurista Pro Populo Peter Slimák. Poštárka a zamestnanci fondu PRED NOTÁROM POSKYTLI VYHLÁSENIE, AKÚ ZÁSIELKU SME DOSTALI.

Ako sa neskôr ukázalo, Zoroslav Kollár konal za akcionára BMI Securities. Tí chceli zvolať valné zhromaždenie a prebrať fond. Keďže na prázdny hárok papiera predstavenstvo nereagovalo, BMI sa obrátilo na Krajský súd do Prešova. Ten na slovenské pomery zareagoval veľmi rýchlo. Podnet zo strany BMI dostal 5. mája a už o dva dni rozhodol. Zvolal mimoriadne valné zhromaždenie na 23. mája predpoludním. Predseda senátu ANTON ORIŇÁK vymenoval za predsedu valného zhromaždenia komerčného právnika Emila Čerevku zo Strážskeho, ktorý zastupoval BMI vo veci zvolania valného zhromaždenia, a splnomocnil ho všetkými úkonmi súvisiacimi s valným zhromaždením. Predseda senátu však NEPOVAŽOVAL ZA POTREBNÉ zvolať pojednávanie a VYPOČUŤ SI NIEKOHO ZO STRANY PREDSTAVENSTVA Investičného fondu Pro Populo . (Toto je názorný príklad ako pod dohľadom zločineckého štátu, ktorý miesto toho aby chránil slušných občanov, podporoval arcizločinecké konkurzné mafie a sudcovské konkurzné mafie. A zároveň vizitka arcizločineckej verbeže zo slovenského parlamentu, vedenia polície, prokuratúry a súdov. – poznámka autora V.P.)

Mimoriadne aktuálna, aj na dnešnú dobu, je otázka: čo robili konkrétne štátne orgány, majúce v náplni práce ochranu štátu a jeho občanov, keď arcizločineckému mafiánskemu gaunerovi Zoroslavovi Kollárovi umožnili v 90. rokoch minulého storočia vybudovať skupinu firiem aktívne pracujúcich na slovenských konkurzoch? A ČO ROBIA DOTERAZ?

Prázdne papiere v doporučených listoch či listoch s doručenkou

Túto metódu s prázdnym listom v doporučenej zásielke si odskúšal aj ďalší mafiánsky zločinec Peter Sýkora, „ekonóm“ Zoroslava Kollára na svojej exmanželke, v spolupáchateľstve s advokátom mafie JUDr. Borisom Chovancom, ktorého arcizločinecké a protislovenské politické strany Smer, SNS a HZDS, keď boli v koalícii, pod vedením zločineckých gaunerov Fica, Mečiara a Slotu, presadili do Správnej rady TASR, kde je až doteraz. Najprv dňa 27. 3. 2013 poslali exmanželke list, kde bola požiadaná, aby mu bolo poslané číslo účtu, na ktoré bude synovi posielať výživné. Keď syn poslal doporučene číslo účtu, tak list sa mu vrátil s tým, že si ho Peter Sýkora neprebral. Ale ani to týmto dvom zločineckým mafiánskym gaunerom neprekážalo, aby menovaný 16. 4. 2013 poslal na políciu do Modry list, kde exmanželku krivo obvinil. Problém bol ale v tom, že keď išla na poštu prebrať ten doporučený list, poznajúc špinavé praktiky Borisa Chovanca a svojho exmanžela, priamo pri priehradke, za prítomnosti dvoch svedkov list otvorila a v obálke bol PRÁZDNY papier. Takéto metódy radil Boris Chovanec Petrovi Sýkorovi, posielať čisté listy v doporučených zásielkach svojim protivníkom, ktorých účelom BOLO ZÍSKAŤ DOKLAD o doručení, potvrdený príslušnou poštou na podacom lístku – a s adresátmi týmto spôsobom manipulovať.
Na záver adresujem len jednu otázku zločincom, gaunerom, parazitným darmožráčom, prevetrávačom pohlavných orgánov v pracovnej dobe, guľošváľošom, kundováľošom, ktorí riadili a riadia tento štát, urobili z neho zločinca na vrchole pyramídy spolu s ďalšími zločineckými podskupinami – parlamentom, políciou, prokuratúrou, súdmi a ostatnými ministerstvami: AKÝM PRÁVOM SI OSOBUJETE TVRDIŤ, ŽE VY PREDSTAVUJETE ZÁKON?

Vladimír Pavlík


271.
označiť príspevok

kntsz muž
   9. 7. 2019, 14:33 avatar
PartOFgod - všetky príspevky z dneška -

No konečne som ťa pochopil - ja blbec.
Si jasný schizofrenik - práve vo vážnom stave, bez srady - netráp sa, len musíš užívať predpísané lieky a nemiešať to so žiadnymi drogami ani ľahkými včítane alkoholu a s tvrdými už vôbec nie.
Teraz to vyzerá však aspoň na mesačnú liečbu v ústave.
Tí čo to dodržujú sú v norme a nik to o nich nezistí.
Len zabudni na potomstvo - je to dedičné.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 14:31,  6. ... Alebo sa prečítaním utvrdíš v tom, že pisateľ sa mýli :)
dnes, 14:30,  To len my ľudia nazývame problémami. V skutočnosti ide o vývoj druhov - ľudský druh sa...
dnes, 14:28,  Veľa ľudí má zdr. problémy. .. Však do akej Zeme sa rodíme.
dnes, 14:03,  Auxiliarius, je tiež príznačné, že Trump označuje veľa odkazov za zavádzajúce,...
dnes, 13:53,  Mufík ty fašista klamstvami realitu nezmeníš :)
dnes, 13:53,  J.Tull je sila ako sa snažíš zabitiu toho černocha pripísať rasový motív :) Ešte raz...
dnes, 13:45,  Vynikajúci prejav Putina na mníchovskej konferencii v roku 2004 a jeho odpovede na otázky...
dnes, 13:37,  daj ho do laty Tull, ty na to máš
dnes, 13:33,  zahoracke rasisticke telata toho moc nevidia*21*21*21
dnes, 13:32,  hokejis, je sila ako sa snažíš svojimi nepresnosťami, ktoré zaváňajú klamstvom,...
dnes, 13:27,  mufík ty fašista vidíme čo sa deje v USA :)
dnes, 13:26,  na zaklade toho vidím, aký je rozdiel v rusku a amerike.......ale ty to nevidiš, pretože si...
dnes, 13:18,  mufík je mega blbec
dnes, 13:18,  mufíku tendenčné protiruské videá atd ti nevadia. Ale drístami a klamstvami realitu o USA...
dnes, 13:17,  mufik to nedokaže *03*03*03 a ani ty ty katolicke čudo*03*03*03
dnes, 13:16,  J.Tull je sila ako sa snažíš túto vraždu zjemniť pričom on ju priamo zabil a ten biely...
dnes, 13:14,  hokejis, vsak ho ignoruj on je taký blbec
dnes, 13:13,  ano mufiku su tendencne videa na kazdej strane.....Ide o to na ktoru stranu sa prikloníš, či...
dnes, 13:12,  J.Tull zabil ju ženu a ty čo vlastne chceš to nejako ospravedlniť len pretože vraždil...
dnes, 13:11,  hokejis, kde som písal o bielej lúze?*01
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Nie každá výhra znamená aj budúce víťazstvo a nie každá prehra znamená aj pád.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(570 528 bytes in 0,215 seconds)