hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  počítače  /  téma

Moje (samo)štúdium 12

príspevkov
1
zobrazení
1
tému vytvoril(a) 11.2.2022 18:23 vrana
posledná zmena 11.2.2022 18:23
1
11.02.2022, 18:23
Moje (samo)štúdium 12

Ahoj

(Ne)mám sa dobre, trpím, robím si starosti ohľadom (samo)štúdia. Úprimne povedané, to študovanie mi ide na nervy. Nikam Som sa opticky (ne)posunul, stále si pripravujem poznámky na (ne)skoršie študovanie.

Väčšinu času štúdia trpím takpovediac administratívou. Stále sa na to chystám. Pripravujem si príklady, komentáre ku kódom, vzhľad a takéto zbytočné ****oviny.

No nič, dávam si týždeň pauzu nič (ne)robenia, potom sa uvidí. Padali aj úvahy, že sa na toto všetko vyprdnem, (z)važujem to. Ale drží má myšlienka, že by Som sa chcel v budúcom pritomnom oKamihu tymto aj živiť. Je jedno, či ako zamestnanec, či zamestnávateľ.

Ďalšou motiváciou je tvorba a vývoj desktopových, webových a mobilných aplikácií. Nápadov mám dosť.

Želám a prajem vám veľa (bez)starostného odpočinku a veľa nič (ne)robenia. S pozdravom:

vrana
piatok 11. feb 2022 18:14hod
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 79 390 B vygenerované za : 0.094 s unikátne zobrazenia tém : 49 820 unikátne zobrazenia blogov : 880 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Je to ako spoznať naplno svoj potenciál a využiť ho 😉 Je to ako ísť na 100% svojej kapacity, ktorú ako ČLOVEK si schopný mať 😉 Je to ako by si sa zobudil do nového nádherného sveta ...

citát dňa :

Kto ubližuje druhým lžami, tomu príde ublížiť pravda.