Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  láska a vzťahy  téma
kategórie:  

Moja posledná téma

32
reakcií
2029
prečítaní
Tému 20. februára 2012, 21:36 založil dubák.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
23. 02. 2012
34
21. 09. 2016
1
03. 05. 2010
34
22. 10. 2010
35
28. 12. 2009
45
18. 02. 2012
11
 
 


1.
označiť príspevok

dubák muž
   20. 2. 2012, 21:36 avatar
Jeden by si myslel že sa vraciame do minulosti, ale nie preto aby sme sa poučili a nespravili tú istú chybu ešte raz, ale aby sme sa uhniezdili a preniesli staré ideály do nového sveta, bez toho aby sme uvažovali a správnosti nášho rozhodnutia. Ako vo Viktoriánskej ére, jej egoizmom vo vzťahu k chudobe a všeobecne k spoločnosti, no hlavne hedonizmom, ktorý sa prekrištalizoval z uctievania všetkého pekného na pôžitkárstvo transformované do vychutnávania si značky namiesto hľadania kvality. Čím viac peňazí, tým lepší pocit. To je rovnica konzumu. Mamon je najstrašnejší neduh. Všetko čo bol v človeku dobré, významné a veľkodušné hrdzavie ako nôž, keď sa nepoužíva. Z klamstva sa stáva cnosť a z pätolízačstva povinnosť. Hlavným negatívom tohto javu je jednoznačne globalizácia a obrovská angažovanosť médií. Vytvárajú nepreniknuteľnú bublinu, ktorá uzatvára život a kŕmi ľudí falošnými predstavami a nepodstatnými detailmi nafúknutých do obrovských rozmerov. Základom prosperity spoločnosti je dobrý školský systém. O tom niet pochýb. Už J.A.Komenský poukázal nato, že deti nestačí len vzdelávať, ale je potrebné ich aj vychovávať. Dôležitým momentom je postoj Učiteľa, jeho postoje, pracovitosť a konanie v duchu spravodlivosti. Aktuálnosť jeho odkazu je v súčasnosti o to dôležitejšia, o čo je spoločnosť technicky dokonalejšia a o čo menej sa kladie dôraz na citovú výchovu generácie a o čo viac narastajú psychické problémy mladého človeka. Dosiahnuť mravný ideál človeka bolo cieľom v minulosti, no v súčasnej dobe sa táto úloha stáva aktuálnejšou preto, pretože v celej spoločnosti dochádza k nárastu agresivity, násiliu v rodinách… v rodinách, ktoré nemajú čas na výchovu a tak túto úlohu kladú na školu. V škole je mladý človek väčšinu dňa. Detský rozum je slabý a za pomoci strachu sa dá ľahko ovládať. Všetci nepriatelia slobodného ľudského myslenia využívajú túto metódu, keď deti strašia peklom, podfarbujú ho utrpeniami hriešnikov, celou tou pomstychtivosťou božstva a potom akoby mimochodom začnú rozprávať o hrôzach demonštrácií a terorizme, aby tak mohli vychovať budúceho “obhajcu poriadku”.
Zmenou spoločnosti od totalitného režimu k demokracií sa začali objavovať nové problémy. Demokracia favorizuje tyraniu. Máme právo myslieť si čo chceme, máme právo veriť v čo chceme a dokonca máme aj právo voliť. Samozrejme, že keby mohli voľby niečo zmeniť už by ich zrušili, ale ľudia sú spokojný pretože sa slobodne vyjadrili aj keď sa tým nič nezmenilo. Lobistické a finančné skupiny v pozadí politiky už dávno pred každou voľbou rozhodnú o dosadení a výbere vhodnej postavy do volenej funkcie vo svoj vlastný prospech. Čo tam po ľudoch... Násilie a agresivita si získali mládež svojou atraktivitou, zmenili sa kritéria krásy a dobra. Príkladom nieje dobrý človek, ale násilník. Krásu ducha vystriedala podriadenosť kráse tela. Dievčatá túžia po nádhere aby k svojim ústam prilákali chlapcov ejakulát, veriac že tak sa z nich stanú dobré ženy a budúce matky. Vyrovnať sa s touto situáciou je zložité pre väčšina z nás, pretože máme problém si vybrať z obrovského množstva braku to, čo pôsobí pozitívne.
Najvyšším mravným ideálom, podľa ktorého sa riadili tí najlepší z nás, je to, s čím sa môžme stretnúť už vo svete zvierat, u primitívnych kmeňov a v dnešnej civilizovanej spoločnosti, teda obetovanie vlastného života pre záchranu iných a pre šťastie budúcich pokolení. Viac nikto nevykonal, a ani vykonať nemôže. Vychovávajme preto ďaľšie generácie k svedomitosti, pretože naozaj svedomitý človek nepotrebuje cudzie rozkazy ani zákazy. Nekoná zlo, pretože mu to nedovoľuje jeho vlastná mravná bytosť. Nečaká odmenu za dobrý skutok – má ju vo svojom vnútre, nepotrebuje sa báť cudzích trestov, pretože najväčším trestom pre neho je strata úcty pred sebou samým. Ľuďom vychovaných k svedomitosti môžeme zveriť peňažné ústavy bez obavy, že aj keď nad každým ich krokom nebude bdieť dozorný úrad, nestanú sa z nich škodcovia. Svedomitým ľudom môžme zveriť akýkoľvek úrad bez strachu že napáchajú nepoctivosti, pretože im nebudeme musieť neustále hľadieť na prsty. Spravodlivosť tvorí základný pojem mravnosti, pretože žiadna mravnosť nemôže existovať bez rovnakého vzťahu ku všetkému. A pokiaľ medzi názormi najrôznejších mysliteľov, venujúcich sa etike vládne zarážajúci nesúlad, je to predovšetkým preto, že väčšina z nich nechce uznať spravodlivosť ako prazáklad morálky. Takéto uznanie by totiž znamenalo uznanie politickej a spoločenskej rovnosti medzi ľudmi a zákonite by to viedlo k odstráneniu triednych rozdielov. A práve to nechce, väčšina tých, ktorý píšu o mravnosti, dopustiť. Takže pokiaľ sa chce ľudstvo posunúť vo svojom mravnom vývoji vpred, jeho prvým krokom musí byť vyhlásenie spravodlivosti, čiže rovnosti vo vzťahu ku všetkým ľudom. Bez tohto kroku zostane morálka spoločnosti len tým, čím je doteraz – pokrytectvom.
Zbohom.


7.
označiť príspevok

rain...
   21. 2. 2012, 07:15 avatar
Nemôžem inak ako súhlasiť. V dnešnom rozmanitom preľudnenom svete nezrealizovateľná myšlienka. Iba ak by zostala malá skupina "správnych" ľudí po nejakej katastrofe, ktorá by sa správala čestne, mravne a mala by k tomu ešte šancu na prežitie po tej katastrofe. Ale každý v podstate máme šancu na realizáciu pri vlastných deťoch. Ja som za svoju snahu dostala fantastickú odmenu. Môžem si povedať, že som sa aspoň snažila.


2.
označiť príspevok

...d0d0...uk
   20. 2. 2012, 22:00 avatar
...c0 tym chcel basnik p0vedat...???


3.
označiť príspevok

red rose žena
   20. 2. 2012, 22:04 avatar
iba to,že je to dnes jeho posledná téma  
Súhlasí Lea Smeja


4.
označiť príspevok

Ranexill muž
   20. 2. 2012, 22:17 avatar
Ludom ukazes varovny prst a vidia fakera.
Ludstvo nikdy nepoznalo mravnost. Je to iluzia. Resp. dnes sme najmravnejsi z mravnych.. mozno ideme mimo svoju rpirodzenost, tkorá je dielom slachtitela a nie dielom prírody.
Pretoze nie je nic mravne na 30-rocnej vojne a spaní na zemi v spinavych haboch, bez vody so smradom z vykalov na tele. To bolo po cele generacie domenou sveta handier nasich predkov. to ze mali plne huby cistoty Krista, ci zakonov mravnosti bolo podobne svini valajucej sa v bahne tvrdiacej ze je nacistejsim tvorom jej Boh.
Dubak, myslís si, ze je teba vidiet svet taky aky je.
Súhlasí red rose


5.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   20. 2. 2012, 23:48 avatar
dubak, je ich malo, ale su. A som rad, ze som spoznal dalsieho z nich. Cloveka.
nebolo by zle, keby si aspon obcas nakukol a este raz na tvoju pocest.

http://www.youtube.com/watch?v=rP2zA3lZk9Y Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


11.
označiť príspevok

dubák muž
   21. 2. 2012, 08:26 avatar
Ďakujem. Cením si to.


6.
označiť príspevok

Style muž
   20. 2. 2012, 23:50 avatar
tuším napísal dubák , že posledná téma a nie posledný príspevok  
Súhlasí rain..., Mojka


8.
označiť príspevok

pollio
   21. 2. 2012, 08:20 avatar
rovnosť pred zákonom priniesla už francúzska revolúcia... na papieri.
ľudská spoločnosť nikdy nebude spravodlivá, možno sa k tomuto ideálu len priblížiť.
ústami klasika - nie sme na tom až tak zle: -v iráne vešajú a my sme furt nespokojní-.
Súhlasí Mojka


9.
označiť príspevok

trinity
   21. 2. 2012, 08:22 avatar
tak tak

uz je kazdemu jasne, ze dzurinda je zlodej

a to, ze je aj vrah, sa dokaze uz coskoro.. hrozne, ako za jeho totalitnej vlady nebolo mozne aplikovat ustavne prava.. ako je mozne, ze stale nevysetrili vrazdu ministra duckeho, podozrivu smrt pittnera, vrazdu pravnika valka, ktory rypal do zakonov modrej luzy az tak, ze pripady dohnal do strasburgu, kde vzdy dokazal imbecilitu modrych kre tenov schvalujucich likvidacne zakony pre Slovensko?
Súhlasí dubák


10.
označiť príspevok

dubák muž
   21. 2. 2012, 08:25 avatar
trinity, dúfam, že ti tento článok bude užitočným na rozšírenie Poznania
www.voxvictims.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí trinity


12.
označiť príspevok

trinity
   21. 2. 2012, 08:27 avatar
10. dubak

ma neser, a zostan! potrebujem Ta!!!


13.
označiť príspevok

Romans1 muž
   21. 2. 2012, 08:47 avatar
tebe to dobre sibe....melies piate cez deviate. Co mal Modrej s Duckym??? Chod sa radsej spytat otca naroda v com ma prsty namocene. Co prsty.....v com je cely namoceny....a jeho verny ziacik Ficko v tom bude pokracovat.
Súhlasí Mojka


14.
označiť príspevok

trinity
   21. 2. 2012, 08:49 avatar
13. pan roman

aky modrej? precitaj znova ked vytriezves


15.
označiť príspevok

Romans1 muž
   21. 2. 2012, 08:52 avatar
Dzurindu si oznacila zlodejom a vrahom......daj najprv dokaz az potom nieco "zarucene pravdive" pis. To, ze ti ukradli iluzie a vykradli hlavu este z nich nerobi zlocincov.


16.
označiť príspevok

dubák muž
   21. 2. 2012, 08:53 avatar
TOTO PRIVATIZOVAL MEČIAR V ROKOCH 1994-1998: 1994 (207 privatizačných zmlúv) – agropodniky, chemické podniky, papierne, hotely, magnezitové závody – Kovohuty Krompachy, Poľnonákup, Stavoinvesta, VÚB, ZŤS, VSŽ, Bratislavské tlačiarne, Slovakofarma, Hotel Kyjev, Hotel Nitra, AB Kozmetika, Baliarne obchodu Trnava, JAS Bardejov, Keramické závody Košice, MAKYTA Púchov, MATADOR Púchov, Pivovar CASSOVAR, TESLA a. s. Stropkov, TEXICOM BZ Ružomberok, TOPVAR Topoľčany, ZPA Dukla Prešov, NOVOFRUCT, VÚJE Trnava 1995 (486 privatizačných zmlúv) – strojárstvo, tlačiarne, hotely – Duslo Šaľa, Figaro Bratislava, Pozemné stavby, Slovnaft, VSŽ, Zdroj, ŽOS, Doprastav, Baliarne obchodu a. s. Poprad, Pivovar Stein Bratislava, Slov. závody tech. skla, a.s., Agrozet Zvolen, Bučina a. s., ELBA, a. s., ELV PRODUKT a.s., Elektrovod Žilina, a.s., EZ Elektrosystémy Bratislava, FATRA a. s., FINIŠ a. s., Gastropol Prešov, HIROCEM, Hubert s. p. Sereď, Chemes, Nábytok Prešov, Petrochema Dubová, SATUR Bratislava š.p., Skloplast a.s., SLOPAK Malacky, magnezit. Závody, Stavohotely Bratislava, Stredosl. cement. B. Bystrica a.s., Levitex, Lykové textilné závody Revúca, Malokarpatský vinársky podnik, Mäso – východ, MINERÁLNE VODY, a.s., Rašelinové závody Bratislava, VSŽ 1996 (388 privatizačných zmlúv) – mäsový priemysel, autodoprava, stavebníctvo, nákladná aut. doprava – Agrokov Nitra, Cesty Nitra, Drevona Žilina, Kúpele Sliač a Kováčová, Štós, Vyšné Ružbachy, Bojnice, Lúčivná, Lesostav, STS, Víno Nitra, Cesty Nitra, Slovenská filmová tvorba Bratislava, Hotel Bratislava, Klenoty Bratislava, Slovpap, Nafta a. s. Gbely, AŽD Bratislava, BEZ transformátory, Drevokombinát Pezinok, Hydrostav a. s., Istrochem, Kablex Malacky, MATADOREX, OTEX-Textil, OZKN, Pohronské pek. a cuk. B. Bystrica, Považské chem. závody Žilina, PT Žilina, a.s., Severosl. celul. a papierne a.s., SEZ a. s. Dolný Kubín, Slovenský hodváb, Stredoslovenské žriedla, Tatravagónka a. s. Poprad, VEGUM, Biotika a. s., IZOMAT a. s. 1997 (172 privatizačných zmlúv) – kovošroty, ovocinársky majetok – Agrokov, Drevona Žilina, Chemkostav Humenné, Slovakopress, Slovnaft, STS, DMD Holding, a. s., Elektrosvit Bratislava, Elektrosvit Nové Zámky, Severosl. celul. a papierne a. s., Skloplast a.s., SLOV. LIEČ. KÚPELE TURČ. TEPL. a. s, SLOVENKA Banský Bystrica 1998 (76 privatizačných zmlúv) – Nitrianske tlačiarne, Podpolianske strojárne Detva, strojárne, Želba, Chemlon a. s., Prvá novinová spol. a.s.
Súhlasí trinity


28.
označiť príspevok

Mojka žena
   21. 2. 2012, 09:32 avatar
16/
kde ostali účtovné hodnoty v porovnaní? koľko priniesli tieto tiežprevatizácie do štátnej kasy?
jo, aby som nezabudla..prihoď k tomu Mečiarove holandské dražby, hlavne akým spôsobom a za koľko prebiehali...


29.
označiť príspevok

trinity
   21. 2. 2012, 09:33 avatar
28. mojka

ty sa chod bavit so sliepkami, lebo houno vies, v riti si bola a boris nema mat deti

necitam ta uz viac, si trapna a hlupa, grcoidna stvora


17.
označiť príspevok

trinity
   21. 2. 2012, 08:59 avatar
15. pan roman

kreten,ktory recituje basnicky na oslavu februara nikdy nebude objektom mojich iluzii..

a dokazy sa dozvies vcas cez media, pri procese ..
Súhlasí dubák


18.
označiť príspevok

Romans1 muž
   21. 2. 2012, 09:09 avatar
S tebou spravia rychly proces, ked ti zakazu vychadzky. Chod za Fickom preco nevyriesili plno kauz, preco este niesu zrusene amnestie a pytaj sa preco, preco, preco.... Ziadna zo stran nieje koser. Skoda ze na zaciatku sa tam dostal taky hajzel ako je Meciar. Rozkradnutie statu, podpora mafie, zneuzitie bezpecnostnych sluzieb, vysmech spravodlivosti atd atd


20.
označiť príspevok

trinity
   21. 2. 2012, 09:18 avatar
18. pan roman

meciar je pan a ziadny hajzel.. lenze to mozocky tvojho typu, ktore obstastnuju akurat tak kurvy z rajchu a na ich pokyn oznacuju inych pica, nikdy nepochopia.. pretoze spinava medialna hra zahadzala srackami bez dokazov koho chcela..

iba odbornici, nemysliaci falusom a picou vidia kvalitu Ustavy SR, ktoru robil pan Meciar a v druhej hlave su ludske prava na rozdiel od tej ceskej a teda podla novelizacie modrej spiny zakonnika prace si mozu kompetencnu dolozku strcit akurat do riti, lebo Ustavny sud rozhodne, hned ako pojde modra luza do prdele.. ze pan Meciar dokazal za noc spravit rozpocet SR na rozdiel od toho kekonoma superinteligenta a oceneneho ministra financii, ktory rozpredal majetok, nebol schopny spocitat ani ten ubohy rozpocet, aby nasledne nemusel akoze zdvihnut dph, LEBO SA POMYLIL, uz xy dni je nefunkcny danovy system, vyber a prerozdelovanie dani.. atd atd.. a uplna ceresnicka na totalite modrej luzy bolo odpalenie vchodovych dveri pana expremiera.. smiech celeho sveta.. smiech vojakov, policajtov.. ktori su diskriminovani z titulu totalitnej modrej moci a tiez ich rodiny len za otazku, co sa da robit so spisom gorila..

nema zmysel vysvetlovat.. koho raz ospinia, ten sa neocisti.. az dejiny daju za pravdu

a to, ze Slovaci si nevazia a ani nepoznaju svojich velkych dejatelov, je fakt


22.
označiť príspevok

Romans1 muž
   21. 2. 2012, 09:22 avatar
Ty si fakt trubka...nemusela si sa este viac zhovadit, ale teda, komu neni rady, tomu niet pomoci
Súhlasí Mojka


25.
označiť príspevok

trinity
   21. 2. 2012, 09:24 avatar
22. pan roman

aj ja ta mam rada, ale to uz davno citis..


26.
označiť príspevok

Romans1 muž
   21. 2. 2012, 09:27 avatar
Vidis?? A takto to zacalo aj u meciara...chorobnym narcicizmom a domyslavostou..a ja ze, preco ti je taky sympaticky. A rychlo sa odlub...nechcem mat hrozostrasne sny.


23.
označiť príspevok

Mojka žena
   21. 2. 2012, 09:23 avatar
20/
keď Mečiar je Pán a žiadny Hajzel..niet s kým diskutovať  
Súhlasí Romans1


30.
označiť príspevok

dubák muž
   21. 2. 2012, 09:34 avatar
Nechcem si JUDr.Vladimíra Mečiara nejako zvlášť zastávať, ale s ohľadom na to, ako šikovne zúžitkoval naučenú teóriu v praxi, ako sa vďaka tomu vo svojom živote zabezpečil, najmä svoju rodinu a akým spôsobom sa "pomstil" všetkým, ktorí mu robili zle na základnej škole, na strednej škole, na ulici počas hrania, kolegom z práce, proste všetkým, všetkým ľudom, tak je macher.
(bez ohľadu na trestno-právnu zodpovednosť voči občanom The Slovenska)


31.
označiť príspevok

Romans1 muž
   21. 2. 2012, 09:40 avatar
Dochodzovia ktori ho volili uz povacsine ani neziju.....zabrnkal im na strunu o zlej KSC ako vsetkym pobrali majetky, ako on im ich vrati a zveladi a pod. Starousci ho nadsene volili a on naozaj....zveladil a nevratil...teda opacne. Ukradol a potom zveladil.


33.
označiť príspevok

Mojka žena
   21. 2. 2012, 09:53 avatar
30/
k tomu JUDr. prišiel ako slepá kura k zrnu, a čo sa rodiny týka..zatajil svoje prvé manželstvo, z ktorého má dcéru Zuzanu..Keď to prasklo, vďaka Gemerčanon, tak ju odložil do USA k synovi z druhého manželstva..tak taký je on PÁN za naše peniaze!


19.
označiť príspevok

Romans1 muž
   21. 2. 2012, 09:13 avatar
A k tym tvojim iluziam.....dufam ze to tak aj ostane a nestanem sa tvojim objektom..to fakt radsej ostanem tym kretenom. A ver tomu, ze sa budem citit lepsie


21.
označiť príspevok

trinity
   21. 2. 2012, 09:21 avatar
19. pan roman

ano, snivas o tom, ze by si sa stal objektom mojich snov?

este som ine chcela.. ked mohli media a vsetci poobsierat meno Meciarove tvrdenim, ze je zlodej a vrah a za celych 22 rokov nikto nic nedokazal.. vyuzivam princip rovnosti a taktiez tvrdim, ze dzurinda je zlodej a vrah.. a dufam, ze mladi ludia a nastari ludia, ktori nemaju ani len tu pracu, nieze slubovane dvojnasobne platy.. mu to dokazu ..

prva lastovicka je tymosenkova..

cmuq
Súhlasí dubák


24.
označiť príspevok

Romans1 muž
   21. 2. 2012, 09:24 avatar
A ona by mala pouzivat vazansku postu s panom Meciarom. Fuj ze pan....ake dehonestujuce v jeho pripade.


27.
označiť príspevok

trinity
   21. 2. 2012, 09:31 avatar
24. pan roman

modra luza odfajcila vsetko dobre uz svojimi trapnymi zakonmi.. z jednej narodnej poistovne urobila x poistovni, zdravotnych a socialnu, a ktoreze budovz na Slovensku su tie najhonosnejsie? medzinarodny sud rozhodol, ze verejne financie, ktorymi su aj odvody na verejne zdravotne poistenie, nemozu vytvarat zisk a potentati mozu teda poberat plat za ich spravu.. modra luza vytvara zisk, nerespektuje pravo.. take veci, ktore podpisali a nedodrzuju a poskodzuju tym obcanov SR / co nerobia ani v Rumunsku, napriklad, vysku starobneho dochodku sa zaviazali davat vo vyske 65 percent a davaju 55 percent.. hocikto to moze prehnat sustavou sk sudnictva a posunut na medzinarodny sud.. ale kto? skonci ako valko? aj ten im iba ukazoval aku stupiditu vkladaju do zakonov.. su to hlupaci.. nemozem si ich vazit .. nemaju uroven.. a dostanu, co si zasluzia, lebo ludia nie su iba biologicky material, ktory sluzi na vytvaranie ziskov, ktore si oni odcerpaju cez kajmany a podobne


32.
označiť príspevok

Romans1 muž
   21. 2. 2012, 09:49 avatar
Ak clovek zahladi za sebou stopy, este neznamena ze to nespachal. Ak beries cloveka, ze je cestny, spravodlivy iba podla toho ako sa vyjadri sud, tak ta lutujem. Potom mas tu rozpravku o tej spravodlivosti pomylenu. Naco potom studujes pravo ked taku pikovinu trepnes? Urcite len cisto z komercneho hladiska a nie z hladiska pravdy a spravodlivosti. Jo a taka tu bude kazat ))))
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 03:26,  JEHOVOVI SVEDKOVIA - a výroky iných na ich adresu:...
dnes, 02:49,  https://jehovajekralom.com/ti-ktori-si-vymyslaju-svoje-vlastne-proroctva/
dnes, 02:46,  V minulosti sa v našich publikáciách často hovorilo o predobrazoch a protiobrazoch, ale v...
dnes, 02:44,  https://wol.jw.org/sk/wol/d/r38/lp-v/2015204?q=protiobrazy&p=par
dnes, 01:03,  https://www.youtube.com/watch?v=BZFsUJ9dXyE
dnes, 01:01,  https://www.youtube.com/watch?v=3Iq9t701kEs&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1yRtQxGdGpDEt3hR52iW6kpzi...
dnes, 00:55,  Moje slovo vždy platilo . Na jar to tam vyriešime
dnes, 00:50,  18, .... a poznáš vôbec dejiny pápežov? Asi nie, lebo boli aj horší a hlavne...
dnes, 00:34,  10, .... nie, ....na 24.02.2042 .... teraz je to OK! Zrkadlový obraz!*13*39
dnes, 00:30,  43, ... píšem to preto, ... že mnohí si myslia, že Michaela, ... zákaz krvi, .... jediného...
dnes, 00:29,  Puťo chodí bez rúška, narozdiel od teba, ktorý ho má ešte aj na penisovej dierke, lebo...
dnes, 00:28,  44, ....... dal som tie výroky iných na JS a tam sa tvrdí presný opak!*10 JS pomáhajú po...
dnes, 00:28,  Tak ja hlavne nie som v sekte a mám vlastný názor na rozdiel od tvojej roztrojenej osobnosti.
dnes, 00:27,  ano je zašitý..a chrani sa pred nakazou....zaujimave je že už maju vakcinu tí sudruhovia zlatí
dnes, 00:26,  asi bude lepšie, ked uverí takým ľudom ak si ty.......
dnes, 00:24,  Choré je to tvoje kamarátstvo so žuvačkármi, jaký bunker má Putin ? , zase si si jebol...
dnes, 00:22,  Ludia ako ty takto reaguju ak niekto negatívne reaguje na Putina.....Ved to je chore, žiješ v...
dnes, 00:21,  36, ...... -----------------------------------------------------------------------------...
dnes, 00:19,  To bude asi tým že som Slovan a nie ako ty pojebaný američaň !!!!!!! *23*23*23*23*23
dnes, 00:18,  ty mas v pysku žuvačkarov....nie je to samé?
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Vždy je lepšie hovoriť s rozumným človekom o niečom hlúpom, ako s hlupákom o niečom rozumnom.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(136 195 bytes in 0,292 seconds)