Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Mimozemská civilizácia - plody tajných služieb : CIA, ...

43
reakcií
5456
prečítaní
Tému 2. januára 2010, 01:24 založil rodinamvn.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
05. 11. 2009
78
21. 11. 2015
0
 
 


1.
označiť príspevok

rodinamvn muž
   2. 1. 2010, 01:24 avatar
Vážení a ctení, drahé Božie Deti - bratia a sestry - v Rodine Matky všetkých národov. V láske niet strachu a preto Vám prajem pokoj a lásku, pri prekonávani strachu zo všetkého zlého.

PADLÍ ANJELI - "MIMOZEMŠŤANIA" - TAJNÁ SLUŽBA ?

Na ihriskách sa stretávame s deťmi ako sa hrajú s hračkarskými zbraňami a na návštevách môžeme spozorovať ako pozerajú rozprávky o mimozemšťanoch. A keď sa potom pozrieme na ich správanie, mnohí si povieme, čo len z nich bude, ak vyrastú ?!

Aj mnohí, ktorí vyrastali na sídliskách, si môžu zaspomínať na kamarátov ako bránili svoju časť sídliska a to aj násilím, zo strachu pred susedmi z inej časti. Podobne to bolo v škole ako aj na základnej vojenskej službe, kde nechýbalo šikanovanie a násilie. A tak by sme mohli trpko zaspomínať na minulosť, keď si naši rodičia, učitelia,majstri a iní vychovávatelia povedali : "Čo len z nich bude ?!" A naozaj !

Keď sme dospeli vekom a ocitli sa na križovatke života, aby sme sa rozhodli kam pôjdeme, všetci sme sa rozišli všelijakými cestamy. Niektorí sa stali robotníkmi, iní učitelmi a ďalší vysokopostavenými súkromníkmi alebo aj štátnymi úradníkmi. Ale okrem toho sa niektorí rozhodli v stúpiť do armády, polície, ale aj do tajných služieb.

Niekedy si povieme: "Čo nás do toho.", alebo"Čo nás do nich, len si narobíme zbytočné problémy." Podobne ako za Socializmu aj v súčasnosti sa niekedy môžeme ocitnúť v takom stave, že ich nebudeme vnímať ako Božie Deti (bratia a sestry) a týchto ľudí buď budeme odsudzovať za ich zlé skutky alebo pre svoju nevedomosť im nebudeme môcť pomôcť. Čo myslíte, dá sa im nejako pomôcť ?

Zaiste áno, len aby to chceli prijať. Každému človeku máme pomáhať, veď na to sme na svete, ale aby sme to robili správne, je potrebné človeka spoznať. Jeho dôvody a príčiny jeho konania.Nebudem spomínať ich násilie, ktorého sú schopní, ale KLAMSTVO, ktoré je POČIATKOM VŠETKÉHO ZLÉHO. Napr: mimozemská civilizácia !

MIMOZEMSKÁ CIVILIZÁCIA : ANJELI alebo DÉMONI ?

Niekedy sa zdá akoby to mali byť duchovné bytosti (anjeli), ktorí naozaj sú skutoční, ale čo to má spoločné s tajnou službou ? Boh stvoril ROZUMNÉ BYTOSTI SO SLOBODNOU VôĽOU ako sú ANJELI A ĽUDIA (o inom stvorení Boh nehovorí, že by mali byť spasení a tak prebývať v Božom Kráľovstve). Zvieratá nemajú slobodnú vôľu a tak sa ani nemôžu rozhodnúť pre život večný v Nebi alebo v pekle.Taktiež svätý Tomáš Akvinský (spis: "scio cui credidi" píše, že neexistujú iné rozumové bytosti ako sú anjeli a ľudia.

Na základe tohto presvedčenia NEPRIJÍMAME ZJAVENIA MIMOZEMŠŤANOV ZA ĽUDSKÉ ROZUMOVÉ BYTOSTI a tak niektorí tvrdia, že existujú ako inteligentné bytosti, ktoré nás prevyšujú svojim rozumom. Ako vieme jedine Boh a anjeli prevyšujú ľudský rozum a ak to nie sú dobrí anjeli, tak potom zlí (padlí anjeli) ?

Ak by sme mali pripustiť spojitosť medzi anjelmi a "mimozemšťanmi" tak skôr v súvislosti s padlými anjelmi, ktorí sú schopní vziať na seba rôznu podobu ako aj dobrí anjeli. Rozdiel je v tom, že dobrí anjeli to robia preto, aby ľudí priviedli k poznaniu a plneniu Božej vôle, kdežto padlí anjeli odvádzajú ľudí od Božej vôle.

PO OVOCÍ ICH SPOZNÁTE !

Keď porovnáte súvislosti spojené so zjaveniami "mimozemšťanov", môžete počuť o tom, že ľudia záhadne zmizli a doteraz sa nevrátili. Iní zas sa vrátili, ale majú narušenú psychiku a pamätajú si len postavy, pričom sa nezmieňujú o živom Bohu a jeho plánoch, ktoré dobrí anjeli zvestujú pri svojich zjaveniach (ako napr : Fatima, Medžugorie, Dechtice ...). Alebo ľudia, ktorí často spomínajú "mimozemšťanov", odvrácajú sa od pravých zjavení dobrých anjelov a tak aj od Božích plánoch. Túžia spoznať neviditelný svet "mimozemšťanov" a pritom netúžia spoznať svet dobrých anjelov ako aj po obnove svojej vlastnej viditeľnej zeme. Ale aby sme ostali vo spojitosti medzi "mimozemšťanmi" a tajnou službou, veľmi podstatné je, že ľudia záhadne myznú. Vari nie je to vlastné praktikám týchto organizácií ?

Zámerne nepíšem o dôkazoch ich skutkoch, ale o ovocí, po ktorom možno spoznať súvis medzi nimi a ako si navzájom pomôcť, aby sme prinášali ovocie hodné pokánia. Podľa ovocia spoznávame, že za všetkým je predovšetkým HRIECH KLAMSTVA A PODVODU, ktorý sa stal skutočným, keď sa PADLÍ ANJELI ROZHODLI ÍSŤ VLASTNOU CESTOU, NIE BOŽOU a v súčasnosti môžeme pozorovať ich skutky aj prostredníctvom FALOŠNÝCH ZJAVENÍ ako aj v spolupráci s ich TAJNÝMI ORGANIZÁCIAMI.

TAJNÉ SLUŽBY SIS, CIA ...

Predstavte si ľudí, že tam pôsobia z rôznych DôVODOV a niektoré z nich sú napr: aby chránili národ pred cudzími národmi, alebo aby udržiavali tajné informácie pre bezpečnosť štátu. Zaiste je mnoho dôvodov, ale čo osoží, aj keby sme celý svet získali, keď našej duši by sme uškodili ? Alebo s akým ÚMYSLOM by musel človek pôsobiť v takej organizácii, keď nakoniec aj tak by tam musel klamať, podvádzať a použiť i násilie. KONEC KONCOV, ak by tak nekonal, mohol by obstáť v takej to "službe" ? A nestal by sa sám ich obeťou ?

Nakoniec si dajme otázku sami pre seba : CHCELI BY STE MAŤ VO SVOJEJ RODINE TAKÉHO ČLOVEKA ? Možno aj je, ani o tom neviete. A môžete sa čudovať, že je na vašu rodinu vyvíjaný nátlak a bránia Vám v podnikaní alebo v iných aktivitách. Toto tajné prenasledovanie je pre niekoho nepredstaviteľným a neuveriteľným, pokiaľ to nezažil alebo nemá otvorené oči a srdce pre realitu života, v ktorej sa nachádzame a nachádzajú naši bratia a sestry ako ste o tom mohli počuť aj za totality (Komunizmu).

Keďže v našom srdci má byť ZÁKON LÁSKY A ODPUSTENIA - voči svojim bratom a sestrám i neprajníkom, či nepriateľom - v tejto téme, sa neobraciam na Vás preto, aby ste ich odsudzovali, ale predovšetkým preto, aby ste spoznali príčiny ich konania a tak prijali Boží plán do svojho života. V tom je zahrnutá predovšetkým láska k nim, aby sme sa ZA NICH MODLILI - za ich OBRÁTENIE, za to aby prijali pozvanie na ZJAVENIA so živým Bohom a jeho svätými anjelmi a tak mohli dúfať, že aj oni sa zmenia, keď spoznajú Božiu lásku, ktorú má k nim.

Ďalším a veľmi dôležitým krokom v pred je VLASTNÝ PRÍKLAD ŽIVOTA, kedy nie myšlienkami alebo slovami, ale skutkami preukazujeme svojim blížnym ako majú žiť a čoho sa strániť. Takýmto svedectvom môžeme lepšie vychovávať svoje deti a dávať dobrý príklad svojmu okoliu. Ďakujem všetkým rodičom, ktorí svoje deti chránia pred FILMAMI A ROZPRÁVKAMI, v ktorých klamú, podvádzajú a učia násiliu (MIMOZEMŚŤANIA, ČARODEJNÍCTVO, ZVRHLÉ FLIRTOVANIE ...) Som vďační tým, ktorí svoje deti vychovávajú pre lásku, odpustenie a k modlitbe za nás všetkých.

V nádeji za každé jedno obrátenie našich bratov a sestier, ďakujem Vám i našim nabeským Rodičom, Ježišovi a Márie ako aj anjelom a svätým. Nech Vám ich požehnanie pomáha na ceste obrátenia a radosti v Božej Rodine.


44.
označiť príspevok

fajer
   3. 1. 2010, 11:10 avatar
počuvaj ty mudrlant,vieš aký je rozdiel medzi vedou a náboženstvom,veda je obmedzovaná faktamy,naboženstvo ničím,lebo ľudská hlúposť nepozná hranice....


2.
označiť príspevok

david lane muž
   2. 1. 2010, 01:35 avatar
zvierata nemaju slobodnu volu...to mam ako pochopit???,ze ich manipuluje ON?jak na dialkove ovladanie?...mame doma psika a ten ma slobodu vole,akurat nesmie stat v kuchyni.


3.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 1. 2010, 02:03 avatar
predpokladam, ze ani srat  
ked som u kamosa obdivoval jeho potkana, tak mi tiez pripadal tak, ze ma slobodnej vole az az
 
Súhlasí david lane


34.
označiť príspevok

fajer
   2. 1. 2010, 15:41 avatar
ešte šťastie ,že aj nám ateistom dal boh slobodnú vôľu,preto ho neveríme....


4.
označiť príspevok

david lane muž
   2. 1. 2010, 02:06 avatar
...MOJ NEMUSI CHODIT ANI DO PRACE,TOLKO MA SLOBODNEJ VOLE...


7.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 1. 2010, 02:40 avatar
nuz ale david napadlo ma, ze zviera nedokaze spachat samovrazdu, alebo sa vedome nechat vyhladovat na smrt a podobne.... toto clovek dokaze... tak nieco na tom mozno bude.


10.
označiť príspevok

nickto muž
   2. 1. 2010, 11:30 avatar
S tym by som si taky isty nebol . Su zname pripady napr. u psov , ked zomrie pan, tak pes odmieta jest potravu a nasledne zomiera.
Súhlasí Ónya


11.
označiť príspevok

Ónya žena
   2. 1. 2010, 11:37 avatar
stretla som sa s tým že zviera sa nechá samo vedome vyhladovat ..ako píšeš nickto...je to najväčšia láska aká sa dá prejavit, bohužiaľ smutná.


5.
označiť príspevok

david lane muž
   2. 1. 2010, 02:11 avatar
...uz trocha chapem,preco vzdy vyhrali taky jak bol sprosty janko,chudobny pastier,janko a marienka,bajaja a podobny...treba deti ucit,ze ked su sproste a chudobne vela dosiahnu,aj princeznu,aj pol kralovstva.


6.
označiť príspevok

rodinamvn muž
   2. 1. 2010, 02:36 avatar
Slobodnú vôľu má Boh, ktorý nás stvoril a tí, ktorých stvoril na svoj obraz. Na svoj obraz stvoril anjelov a ľudí. Takže len z týchto bytostí možu byť rozumné a slobodné bytosti. Anjeli v nebi i v pekle majú rozum,ktorýmdokážu spoznať dobro a zlo. Ľudia majú takisto rozum na spoznanie dobra a zla. Ajeli majú slobodnú vôľu, aby sa mohli rozhodnúť pre dobro alebo zlo a ľudia tak isto. Rozdiel je v tom, že všetci anjeli majú dostatočný rozum a vôľu na to, aby sa mohli rozhodnúť, kdežto nie je tak u všetkých ľudí.

Napr: mentálne postihnutí ľudia nemajú dostatočne vyvynutí rozum a preto sa nemôžu správne rozhodovať. A podobne je to aj so zvieratami. Oni nemajú taký rozum (dušu) ako ľudia, že by sa mohli rozhodovať pre dobro alebo zlo. Oni sú vedené Bohom, podľa Božieho určenia a dopustenia. Keďže sú riadené Bohom a akoby z donútenia, preto nemajú určené miesto v Nebi. Sú tu pre nás ľudí ako aj kvety, príroda, aby sme prostredníctvom nich spoznali Božie plány a pomáhali nám ich naplníť. A preto ich potrebujeme príjmať takých akí sú a nie ich týrať alebo si ich zotročovať. Potom sa nám to môže vrátiť v zlom...

Boh nás miluje nie preto, že sme dobrí alebo zlí, ale preto že je Láska a stvoril nás pre Lásku


35.
označiť príspevok

fajer
   2. 1. 2010, 15:50 avatar
toľko hlúposti v takom malom príspevku,ty určite patríš k tým mentálne postihnutím....
Súhlasí david lane


8.
označiť príspevok

jungold
   2. 1. 2010, 03:30 avatar
prazdne reci


9.
označiť príspevok

myrai žena
   2. 1. 2010, 10:54 avatar
ja uz nicomu nerozumiem..
z Talmudu vraj.."Kazde steblo travy ma svojho anjela,
ktory sa nad nim sklana a hovori..vyrastaj,vyrastaj..
hm ak je to pravda,tak kde je pravda   


12.
označiť príspevok

ranexil muž
   2. 1. 2010, 12:45 avatar
Takze touto temou bolo nacrtnute veriacim ,aby ukecali mimozemstanov a prinutili ich -dobrovolne nasilu-modlitbou, na pravu cestu v naruc Boha? Mimozemstanov presvedcit ,aby verili v Boha ludí ??? V boha pozemstanov ? Ja si viem predstavit kde co, ale toto ma fakt soklo. 


13.
označiť príspevok

ranexil muž
   2. 1. 2010, 13:17 avatar
Inac tento svet je rajom , az ste to nezistili. Avsak nie pre ludí, ale pre psov a mačky . Najodpornejsie zvierata na svete. Zrat, srat, jebt a vrtiet chvostami ci priast. A clovek je poskok tychto tvorov -okrem mna , lebo ich neznasam .(teraz budte mudri -otroci lasky ku psom a mackam-radsej keby ste ludí lubili)


18.
označiť príspevok

myrai žena
   2. 1. 2010, 13:44 avatar
tak ranexil moj pes ostane do konca svojho zivota pannou  


21.
označiť príspevok

ranexil muž
   2. 1. 2010, 13:47 avatar
Hm sak ako inac , aky pan taky kram. Ale sak on vie zaco to bude .


14.
označiť príspevok

Nadja žena
   2. 1. 2010, 13:22 avatar
A keď ľúbim aj psov aj mačky aj ľudí, som otrokom lásky ku všetkým?  


15.
označiť príspevok

ranexil muž
   2. 1. 2010, 13:27 avatar
Nadja s tymto tvojim pozitivnym pristupom ku mojej snahe trochu nasrat niekoho ma raz dorazís  A sak mi dopraj trochu konfliktu .  


16.
označiť príspevok

Nadja žena
   2. 1. 2010, 13:31 avatar
V tomto si úplne rovnaký ako ether, nerozumiem tomu... veď obidvaja viete, čo sa v človeku skrýva, prečo to dráždiť a posiľňovať?


17.
označiť príspevok

Style muž
   2. 1. 2010, 13:42 avatar
ranexil som tu krátko ale teba vnímam ako veľkú autoritu fora, všímam si tu viac ľudí, ty si prvý ktorý má môj obdiv chlapa, bohovo reaguješ na všetko a bohovo si dokážeš udržať svoj styl. fandím ti, si vážne dobrý.


19.
označiť príspevok

postoy-lea
   2. 1. 2010, 13:44 avatar
A mna ako vnimas Style, ked ranexil je velka autorita fora? 


24.
označiť príspevok

ranexil muž
   2. 1. 2010, 14:04 avatar
Diky, ale jedine co mi to povedalo, ze nieco nie je ok- somnou  Asi som tu uz prilis dlho


20.
označiť príspevok

myrai žena
   2. 1. 2010, 13:46 avatar
Style a ty si tu preco,vsak sa priznaj co ti chyba...postrkovanie,napominanie,usmernovanie,ci slovne odmenovanie ?
Súhlasí postoy-lea, Style


25.
označiť príspevok

Style muž
   2. 1. 2010, 14:12 avatar
myrai zienka zvedavá, preto lebo tu chcem byť presne ako ostatní a presne tak ako ty. Má to jednu výhodu, že nemám veľa času tu pobývať, tak sa neobávaj, som zviera ktore si hľadá svoju dominanciu .ale až po ranexilovi. Prvenstvo je výlučne jeho.


26.
označiť príspevok

Amazonka žena
   2. 1. 2010, 14:14 avatar
tu môžeš určovať prvenstvo jedine v počte príspevkov  


31.
označiť príspevok

postoy-lea
   2. 1. 2010, 14:20 avatar
Amazonka vela dobreho nebyva. Kvantita byva na ukor kvality.
Súhlasí Amazonka


27.
označiť príspevok

postoy-lea
   2. 1. 2010, 14:14 avatar
Prvensto v tvojom rebricku. Kazdy z nas tu uznava inych ludi a kladie na pomyselne prve miesto.
Súhlasí Amazonka


28.
označiť príspevok

clear1 muž
   2. 1. 2010, 14:17 avatar
Presne ! Ja napríklad uznávam výlučne seba...(nebrať vážne prosím)  
Súhlasí postoy-lea


29.
označiť príspevok

ranexil muž
   2. 1. 2010, 14:18 avatar
No Lea a Amazonka aj ja vas mam rad, mohli ste to napisat priamo, ale ked inac to nedokazete co uz,.ten strach vas raz zozerie
Súhlasí Amazonka


33.
označiť príspevok

postoy-lea
   2. 1. 2010, 14:21 avatar
Ranexil ty mas uz kazdeho rad vsak 
Súhlasí Amazonka


30.
označiť príspevok

myrai žena
   2. 1. 2010, 14:19 avatar
hm ta k si navazuj spojenie s akousi dominanciou,ale preukaz mi tu laskavost a kup mi cistiaci prostriedok na ten tvoj tron dominantny..je totiz zasraty ,ako kazdy chlap smradlavou vonou po moci


22.
označiť príspevok

Style muž
   2. 1. 2010, 13:49 avatar
jjajjajj Lejka , málo ťa vidím , tvoje veci som čítal, si chytrá baba , iba sa nehraj na silu, zlomí ťa to, a pamatej si, s chlapoom nikdy nebojuj, vždy budeš ženou chlapi majú radi ženy anie chlapov. Ako kamoška môžeš byť ale ženstvo som tu óbjavill u inej nenahneváš sa však ano, niekedy zájdeme na .


23.
označiť príspevok

postoy-lea
   2. 1. 2010, 13:51 avatar
Style celkom mila a slusna odpoved. Jasne, ze sa nenahnevam a doprajem to tebe aj tej vyvolenej.


32.
označiť príspevok

david lane muž
   2. 1. 2010, 14:20 avatar
...tag bacha...aby s0m sa neurazil...


36.
označiť príspevok

ranexil muž
   2. 1. 2010, 19:01 avatar
Clear, ako sa to vola ten druh mysli co robi rovnitka , ako je to tu ukazane ? Teda ufoni- padli anjeli- tajna sluzba- este zachod ,ale to stvrte, je uz moje ,lebo ja si o nich na hajzli citam. 


37.
označiť príspevok

Nadja žena
   2. 1. 2010, 20:07 avatar
rany, toto čo je...    


43.
označiť príspevok

clear1 muž
   3. 1. 2010, 09:13 avatar
Reaktívna myseľ rany. Tuším máš niečo načítané... 


38.
označiť príspevok

ranexil muž
   2. 1. 2010, 20:24 avatar
Nadja--Tomu sa hovorí neviditelny imbecil v mozgu(aspoin myslim, ze je v mozgu, ked ho vidiet nie je ). No a takehot ma kazdy clovek, priraduje to rozne veci ku sebe na zaklade nejakych asociacií. Trebars Bozie deti- bratia a sestry -teraz by mohlo ist incest ,trest, krv, smrt...atp. Ked tuto cast mysli nemas pod kontrolou a neschvalujes co pustit a co nie a nechavas sa nou viest, ako poniektorí tak je to dost velky pruser.


39.
označiť príspevok

Nadja žena
   2. 1. 2010, 20:56 avatar
No ok... ale ju sa nedá mať pod kontrolou, kým na ňu nezaostríš pozornosť.
Rany, a teraz vážna otázka - dokáže to človek aj sám? Vystopovať ju?


40.
označiť príspevok

Nadja žena
   2. 1. 2010, 21:16 avatar
Rany, prosím... môže si ju človek sám vystopovať, alebo na to potrebuje niekoho druhého?


41.
označiť príspevok

ranexil muž
   2. 1. 2010, 21:18 avatar
Ako chces vystopovat to co nie je vidiet? Co zmyslami, ktore mas nedokazes odhalit ? Zmyslove vnimanie- na nom stojí bezne pozemske bytie , ale toto bytie nepozan tieto mosty ku sebe. Ak si clovekom iba tela a tvoj zivot je orientovany zmyslamia tvoj mozog, tvoje Ja je naucene byt vyslednicou zmyslovych vnemov , tak to urcite nevystopojes. Nuz preto vychodne nauky vedu cloveka ku schopnosti sprostit sa zmyslovych vnemov, aby si mohla objavit seba. Ked to dokazes potom najdes aj tuto cast a nebudes sa stihat divit tomu,ako si bola pred tým nevedoma o tom co ta vedei a comu je clovek a to ludske ja iba povrchom. Mas aj dianetiku, tí pravdepodobne dokazu najst niektoré veci sluziace potom cloveku k sebareflexii, ale ja osobneprílis lipnem na osobnostiach. pozriem auru a dotycny sa moze volat aj Kristus a poslem ho do riti obrazne povedane . No a stve ma prave to, ze perly dostali svine .(asi preto, ze som aj ja svina)
Súhlasí Nadja


42.
označiť príspevok

Nadja žena
   2. 1. 2010, 21:22 avatar
ďakujem  
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 23:46,  On zrejme ani netusil co pise, iba papagajoval, co skopiroval z facebooku. *13*13*13*13
dnes, 23:46,  Wštw maju aj krajšie baby lepšie obchody lepšie zdravotníctvo lepšie všetko okrem...
dnes, 23:46,  Česi sú zdegenerovanejší
dnes, 23:45,  Skus sa ovievat novinami, ako haluzicky Zako v svojej maringotke. *13*21
dnes, 23:45,  Edo písal, že Kiska bude premiérom asi mal na mysli premiérovanie v Ilave :)
dnes, 23:45,  Idem si zaspievať česku hymnu
dnes, 23:45,  Tomáš Klus - Nina je to muž, psychiater a lekár
dnes, 23:45,  Česko je ovela slobodnejšia krajina ako Slovensko . Nemaju problem s LGBTI ani rastlinku...
dnes, 23:44,  Ten blázon Edo ospevuje dokonca aj Česko :)
dnes, 23:44,  To bude mať Kiska premiérsku kanceláriu. *13*13*13*13*13*13*13*13
dnes, 23:43,  Mám tu ventilátor, nestačí mi to. .. *21
dnes, 23:43,  Za boha a za národ preto ma na kandidatke extremistických ateistov sudruhov eštebakov a inu...
dnes, 23:42,  Kiska už má celu nachystanú v Ilave :)
dnes, 23:42,  12, ..... nesúhlasím! Prvotní kresťania sa nedelili na laikov a kňazov. Mať isté autority...
dnes, 23:42,  edoSS musíme sa hanbiť za takých "Slovákov" ako si ty
dnes, 23:41,  Ty škodoradostník jeden ;). Ale asi aj ja by som sa pousmiala.
dnes, 23:41,  V tomto prípade už ani lekar nepomôže Marianóvi Jedine hrad v Ilave a to bude onedlho
dnes, 23:41,  A za čo ten Kotleba vlastne bojuje. .. že Ľudová strana. ..
dnes, 23:41,  Náš trol Edo spammuje a spammuje :)
dnes, 23:40,  edoSS akej slobody ? Aká je v česku sloboda ? Ty ospevuješ prenasledovanie ľudí za názor !
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Spoznaním samého seba spoznáš i ostatných.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(126 188 bytes in 0,188 seconds)