hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Milka sa už 9 ročná robila, lebo bola ma lebo bola malá slovenska hodná na prezidenta

príspevkov
4
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 31.8.2018 14:02 Osvietený
posledná zmena 31.8.2018 14:39
1
31.08.2018, 14:02
Milka sa nám dajak opustila, dnes musela pretiecť hrdlom nejaká kvalita. Inak, keď tatko počúval Slobodnú Európu, kde sa vo výchove stala chyba?

odkaz
👍: Scarlette
none
2
31.08.2018, 14:31
Gabo vypalnictvo bolo privedzene vorom v zakone v Mečiarizme alebo tzv raketing

Čo sa týka trestneho činu užerníctva je zadefinovane v trestnom zakone .

Užernícke spoločnosti existovali na slovensku i také ktoré pracovali i s 20 000% urokom

Najznamejšie boli tie ruské Pvlišove ako žltý melonik . Gorbi , Eurokontraktor a mrte iných

Najväčší podiel likvidácii užerníkov zasadili Kiskove splátkové spoločnosti ktoré v triangli pracovali s 0,00 % urokom a neskôr Quatro s 10 % urokom s ktorým pracuje dodnes .

To zanemnalo absolútnu nekonkurencie schopnosť stoviek užerníckých spoločnosti išlo do krachu
none
3
31.08.2018, 14:38
Raz sa popletený Janko Pavliš hviezda protiprúdov , slobodných vysieračov a inej stoky rozhočoval nad Kiskom , že je užerník a tak som sa opýtal Janko a tie tvoje spoločnosti registrovane v Moskve s akým úrokom pracujú ???
Ten gigantický užernícky urok som poznal .
Janko vodca veľkej proruskej koalicie na ktorej kandidatke figurovali osoby ktoré o tom vôbec nevedeli odpovedal že on o žiadných nevie a tak som mu ich pripomenul takto odkaz
none
4
31.08.2018, 14:39
reakcia bolo okamžité zabanovanie
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 90 017 B vygenerované za : 0.119 s unikátne zobrazenia tém : 47 129 unikátne zobrazenia blogov : 773 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto je online

hľadanie :

blog dňa :

odkaz 1. Vytvor si rozpočet 2. Pokús sa míňať len do výšky svojho príjmu 3. Zabaľ si svoj obed (nekupuj v reštaurácii) 4. Nejedz toľko 5. Šetri na elektrine 6. Prestaň fajčiť 7. Choď pešo, bic...

citát dňa :

Čo si nevysvetlil slovami, palicou nevyjasníš.