Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Milka sa už 9 ročná robila, lebo bola ma lebo bola malá slovenska hodná na prezidenta

4
reakcií
368
prečítaní
Tému 31. augusta 2018, 14:02 založil Osvietený.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 8. 2018, 14:02 avatar
Milka sa nám dajak opustila, dnes musela pretiecť hrdlom nejaká kvalita. Inak, keď tatko počúval Slobodnú Európu, kde sa vo výchove stala chyba?

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Scarlette

2.
označiť príspevok

gabriel pb
   31. 8. 2018, 14:24 avatar
upozorňujem na firmu d*l express žiadajú viac ako 100% poplatky, novodobé výpalníctvo

3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 8. 2018, 14:31 avatar
Gabo vypalnictvo bolo privedzene vorom v zakone v Mečiarizme alebo tzv raketing

Čo sa týka trestneho činu užerníctva je zadefinovane v trestnom zakone .

Užernícke spoločnosti existovali na slovensku i také ktoré pracovali i s 20 000% urokom

Najznamejšie boli tie ruské Pvlišove ako žltý melonik . Gorbi , Eurokontraktor a mrte iných

Najväčší podiel likvidácii užerníkov zasadili Kiskove splátkové spoločnosti ktoré v triangli pracovali s 0,00 % urokom a neskôr Quatro s 10 % urokom s ktorým pracuje dodnes .

To zanemnalo absolútnu nekonkurencie schopnosť stoviek užerníckých spoločnosti išlo do krachu

4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 8. 2018, 14:38 avatar
Raz sa popletený Janko Pavliš hviezda protiprúdov , slobodných vysieračov a inej stoky rozhočoval nad Kiskom , že je užerník a tak som sa opýtal Janko a tie tvoje spoločnosti registrovane v Moskve s akým úrokom pracujú ???
Ten gigantický užernícky urok som poznal .
Janko vodca veľkej proruskej koalicie na ktorej kandidatke figurovali osoby ktoré o tom vôbec nevedeli odpovedal že on o žiadných nevie a tak som mu ich pripomenul takto www.orsr.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 8. 2018, 14:39 avatar
reakcia bolo okamžité zabanovanie    
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 11:44,  teóma mám pokračovat ? a teraz daj čo si dnes spravil pre jeziša ;)
dnes, 11:43,  Thomas Anderson,...
dnes, 11:43,  Duch Svaty napisal Bibliu.
dnes, 11:42,  53. A Bůh vám stanoví o dětech vašich toto: synovi podíl rovný podílu dvou dcer; a je-li...
dnes, 11:41,  Nech ich podrezu vsetkych buzerantov uchylackych co sa nevedia inak ukojit len kamosovi do tej...
dnes, 11:40,  Aj majster calunnik sa utne. Ale nie, mea culpa :)
dnes, 11:38,  ten sa vydaril :)
dnes, 11:38,  A ty buzerant co beres do tej smradlavej papule mojho syna a vysmievas sa
dnes, 11:37,  S tý prvým súhlasm. :) Čo je mágia svetla? Mám si pozrieť v googli? :)
dnes, 11:36,  Mozte ju kludne ebnut do kosa vam aj tak na nic rozumne nie je len sa vadite jak uchylaci. Ci ju...
dnes, 11:36,  58. stary zákon je bozie slovo, a bozie slovo je večné. aj ked sa to to teraz nehodí ;) z...
dnes, 11:36,  Vysvetlenia poznám. A aj sám si viem nejaké vymyslieť.
dnes, 11:35,  56. antroposofia a mágia svetla ti to objasní ;)
dnes, 11:35,  A stratila sa nejaka ciarka z pisma? *21 Zapamataj si, ze stary zakon bola zmluva medzi zidmi...
dnes, 11:35,  Thomas Anderson, uvediem iné grafy pre porovnanie:...
dnes, 11:35,  Prečo chceš podrezať svojho syna jak kozu??*06*06*06
dnes, 11:34,  Práve preto bol ukrižovaný, lebo dával návody. *40
dnes, 11:34,  51. Veď samozrejme, ani Janu z Arku neupálili všetci kresťania, iba niektorí. Ale fakt ma...
dnes, 11:33,  Vobec sa netraseme sahne nejaky islamisticky militantny smrad na mojho syna podrezem ho jak kozu
dnes, 11:33,  Aký je rozdiel s USA a z USA? *04
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Zdraví majú tisíc prianí, chorí iba jedno.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(56 799 bytes in 0,772 seconds)