hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  šport  /  téma

ME 2020: Slovensko - Švédsko

príspevkov
22
zobrazení
1
tému vytvoril(a) 18.6.2021 01:25 meaculpa
posledná zmena 19.6.2021 10:53
1
18.06.2021, 01:25
Tipujem, že naši prehrajú a pôjdu domov.
none
6
18.06.2021, 08:58
..ten tľapkavý zvuk, keď sa podrážka dotýka chodidla, nechty hoľé do neba žmúria
none
8
18.06.2021, 09:13
lienky
none
11
18.06.2021, 09:52
..idem si pospať, dve hodiňky, zamknúť ma - nikoho ku mne nepustite, prosím, ňi keby japonská delegácia chcela spolupracovať, dobre?
..a nefajčitee mi na obláčiky, ď..

..spiňkám! baaaac do vankúšov......
none
12
18.06.2021, 09:54
p.s. potom si spravíme domácu zmrzlinu

..chrapoký
..chrrr

rrr
none
15

12. ninka 18.06.2021, 09:54

p.s. potom si spravíme domácu zmrzlinu

..chrapoký
..chrrr

rrr

18.06.2021, 10:13
ninka , tiež si dám domácu zmrzlinu s čerstvo nazbieraných jahôd zo záhradky a polejem domácim jahodovým likérom.... farebne sa to hodí... v jahodách je slnko
👍: ninka
none
17

15. J.Tull 18.06.2021, 10:13

ninka , tiež si dám domácu zmrzlinu s čerstvo nazbieraných jahôd zo záhradky a polejem domácim jahodovým likérom.... farebne sa to hodí... v jahodách je slnko

18.06.2021, 15:29
Nakoniec to boli lievance s ovocnou omáčkou (maliny, ríbezle, jahody, čučoriedky a broskyne) preliate s čokoládou a k tomu tonic s citrónom, och
Mamkine želanie, fajnučko vyšli. Juj!
Jahody voňajú po slnku, ako život a vlasy, ktoré uschýnajú voľne a prejdú nimi lúče, to je sila zdravia, hejžee?
none
13
18.06.2021, 09:55
ruka
none
14
18.06.2021, 10:08
Jak jsem šel přes Hmapsteadský trh,
já přišel jsem k matce huse, tak jsem ji pustil,
ona se rozvřeštěla.
A cizí student praví mi: "je to vážně pravda, ze zde jsou sloni a lvy také v Piccadillyckém cirkuse?"

Scházel jsem dolu k rybníku abych nachytal trochu slunce.
Zahlédl jsem nejméně sto školaček vzlykajících do kapesníku.
Já nevěřím, že vědeli, že jsem byl školák.

A vousatá dáma mi řekla: "Jestli začneš se svím blouzněním a neslušným chovaním,
budeš litovat."
Pak pěstitel kuřat přišel si hrát,
se svými dlouhými, rudými vousy (a jeho podivná sestra: ona řídí náklaďák).

Smějíce se dolu do jamkoviště - Já vyrazil jim v jejich dírách.
Čtyři a dvacet dělníku zde pracovalo, vykopávali si svoje zlato.
Já nevěřím, že vědeli, že jsem byl dlouhej John Stříbro.

Viděl jsem Johnnyho Strašáka dělat svoje kruhy
ve svém jantarově černém deštáku (který nechce vrátit), ukradl jej sněhulákovi

odkaz

👍: ninka
none
22
19.06.2021, 10:53
... na puknutom veľkom skle je nevesta vyzliekaná svojimi mládencami dokonca odkaz
Nekradnite snehuliakom pršiplášte!
... neprší.
... bolo povedané: "Nejedzte kamene... Je to matéria."
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 100 095 B vygenerované za : 0.078 s unikátne zobrazenia tém : 36 436 unikátne zobrazenia blogov : 543 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Konflikt medzi Ruskom a Ukrajinou V posledných dňoch, hovorí Boh, vylejem svojho Ducha na každé telo. Vaši synovia a vaše dcéry budú prorokovať, vaši mladíci budú mať videnia a vašim starcom sa budú snívať sny. V tých dňoch vylejem svojho Ducha aj ...

citát dňa :

Žial, dnes je doba, kedy byť hlúpym prináša väčšiu pravdepodobnosť profesionáleho úspechu, ako byť múdrym.