hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  náboženstvo  /  téma

MAYOVIA A ROK 2012

príspevkov
101
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 30.1.2009 01:27
posledná zmena 17.6.2009 18:44
1
30.01.2009, 01:27
Vela sa hovori o silnejsej vibracie,ktora na nas bude posobit az do roku 2012,kedy to ma vsetko vyvrcholit.
none
2
30.01.2009, 01:55
ja len..kazdy rok sa ten datum o bliziacom armagedone posuva na neskor..
none
3
30.01.2009, 02:02
a to nie je katastrofalny koniec?..iba o cosi pozvolnejsi
none
4
30.01.2009, 02:19
bolest vela nauci
none
5
30.01.2009, 03:44
svet kde vsetko funguje na expanzii, ekonomika, hdp, vsetko je nordinovane tak, ze akonahle nastane stagnacia, alebo kriza je to vsetko v r... koniec je uz davno za nami. 2012 je celkom trafena prognoza... sedi to.
koniec jedneho je zaciatkom druheho.
ja osobne sa tesim, bol by som rad keby nastal ten koniec, lebo momentalne nastavenia tohoto 'systemu' su vazne moronske. ako keby toto cele vybudoval poriadny idiot. prachy prachy prachy. ja by som si zelal svet bez prachov. uplne novy. nieco mame, nieco mat nemusime a treba uvolnit miesto niecomu novemu, co este pride. uz sa motame v tych prachoch pridlho na to aby to niekam viedlo. zatial to viedlo k vycerpaniu zdrojov.
none
6
30.01.2009, 08:48
hm 21.12 vzdy peciem kolace..dufam ze bude dostatok plynu aj elektriny
none
7
30.01.2009, 19:35
Je viac než iste že ten datum je pomylený .Aj ked je to taka blbost ,žeby mohla byt pravdivou
none
8
31.01.2009, 22:26
21.12.2012 mimozemske civlizacia sa odhodlaju poctit nas navstevou o ktorej bude kazdy vediet a tim padom aj prichod vytuzenych bohov Navrat anunnaki
none
9
31.01.2009, 22:29
booze a ja nemam pred dverami novu rohozku s jeho portretom...a je uz dostat? vsak ked uz privitat tak poriadne ne? nech si to ho..ma do coho utriet,ved ked to tu uvidi,prepadnem sa do pekla
none
10
31.01.2009, 22:33
No to treba rychlo napravit pretoze rok 2012 sa blizi inac nebolo by lepsie keby to vyslo na 1.1.2013 taka pekna osla ohnostroj a zrazu nejaka zmena ludia by si nemuseli davat predsavzatie ze sa zmenia uz by to bola samozrejmost
none
11
31.01.2009, 22:38
pockaj ale ja cakam na cherubinov,najprv sa musia otvorit dvere nie..ty asi tazko
none
12
31.01.2009, 22:40
Hmm otvoria sa ti aj dvere neboj. to ty asi tazko je adresovane mne ? ci ?
none
13
31.01.2009, 22:42
cross cross..ale este si vypocujeme kazen Jibrila..ty kokso to bude lepsie ako kniha akakolvek..chces?
none
14
31.01.2009, 22:46
Jasne ze chcem neviem co ale chcem
none
15
31.01.2009, 22:49
ved ani ja...uvidime,vypocujeme si ked uz o tom tolko trepe kdekto,ale trafi ma slak,ked nic nebude a bude to obycajny den ako kazdy
none
16
31.01.2009, 22:51
A to hadam nie bude aspon to ze potom bude vela ludi hrdinami ze no vidis ja som to vravel ze nic nebude muhahaha som najmudrejsi na tomto svete a tak proste paradicka ale tak ja cakam nieco pozitivne dufam ze sa toho aj dockam
none
17
01.02.2009, 10:54
Ak by ten rok mal byt zly... tak hadam nebude az taky zly ako rok 1618 alebo 1914...
none
18
01.02.2009, 10:55
Ak by ten rok mal byt zly... tak hadam nebude az taky zly ako rok 1618 alebo 1914...

P. S. Co vravi Maysky kalendar o mnou zmienenych rokoch?
none
44

18. 01.02.2009, 10:55

Ak by ten rok mal byt zly... tak hadam nebude az taky zly ako rok 1618 alebo 1914...

P. S. Co vravi Maysky kalendar o mnou zmienenych rokoch?

05.02.2009, 09:59
dufam ze rok 2012 bude rok Vatikanovho pohrebu..pre mna za mna nech si ho upalia ako v kremaku vyvolení aj s pomocou Annunakiho..
none
49

18. 01.02.2009, 10:55

Ak by ten rok mal byt zly... tak hadam nebude az taky zly ako rok 1618 alebo 1914...

P. S. Co vravi Maysky kalendar o mnou zmienenych rokoch?

18.02.2009, 01:24
Newiem ale ak nič možno to nebolo nič čo by sa dotýkalo ich možno prišli na tento dátum a išli spáchať samovraždi veď viete záhadne zmizli:D:D:D
none
20
01.02.2009, 12:29
Este jedna vec, jeden znamy objavil toto:
odkaz
(Proroctva akejsi Vangy...)
Cosi s tymi ci onymi proroctvami asi nie je v poriadku, kedze tuto rok 2012 ani nie je spomenuty. Inak je to vcelku sranda, lebo v tych jej proroctvach sa manipuluje s planetami (ba aj Slnkom) akoby to boli dake billiardove gulky - ta zenska si asi neuvedomuje aku treba ohromnu pracu vynalozit na zmenu orbitu a ked za velmi kratky cas tak tomu zodpoveda extremny priemerny vykon (P=W/t...)... Je to strasne zabavne citanie.
none
21
01.02.2009, 12:30
Este jedna vec, jeden znamy objavil toto:
odkaz
(Proroctva akejsi Vangy...)
Cosi s tymi ci onymi proroctvami asi nie je v poriadku, kedze tuto rok 2012 ani nie je spomenuty. Inak je to vcelku sranda, lebo v tych jej proroctvach sa manipuluje s planetami (ba aj Slnkom i ked inym sposobom...) akoby to boli dake billiardove gulky - ta zenska si asi neuvedomuje aku treba ohromnu pracu vynalozit na zmenu orbitu a ked za velmi kratky cas tak tomu zodpoveda extremny priemerny vykon (P=W/t...)... Je to strasne zabavne citanie.
none
22
01.02.2009, 12:31
Este jedna vec, jeden znamy objavil toto:
odkaz
(Proroctva akejsi Vangy...)
Cosi s tymi ci onymi proroctvami asi nie je v poriadku, kedze tuto rok 2012 ani nie je spomenuty. Inak je to vcelku sranda, lebo v tych jej proroctvach sa manipuluje s planetami (ba aj Slnkom i ked inym sposobom...) akoby to boli dake billiardove gulky - ta zenska si asi neuvedomuje aku treba ohromnu pracu vynalozit na zmenu orbitu a ked za velmi kratky cas tak tomu zodpoveda extremny priemerny vykon (P=W/t...)... Je to strasne zabavne citanie.
none
23

22. 01.02.2009, 12:31

Este jedna vec, jeden znamy objavil toto:
http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=15803
(Proroctva akejsi Vangy...)
Cosi s tymi ci onymi proroctvami asi nie je v poriadku, kedze tuto rok 2012 ani nie je spomenuty. Inak je to vcelku sranda, lebo v tych jej proroctvach sa manipuluje s planetami (ba aj Slnkom i ked inym sposobom...) akoby to boli dake billiardove gulky - ta zenska si asi neuvedomuje aku treba ohromnu pracu vynalozit na zmenu orbitu a ked za velmi kratky cas tak tomu zodpo...

01.02.2009, 12:52
Poro skús si pozriet film 11 Hodina ,vlastne dokument ,aj na webe je.J e o modeloch pocasia podnebia ,zmeny klímy z globalneho pohladu .Vychadza z prognóz stanovenych cez počítacove simulacie neviem jak velmi vykonneho superpočítača ,a nevyzera to dobre ,kedze vsetky simulacie vykyzuju exponencionalny rast zmien a hlavne CO2 v ovzduší . Takže cely ekosystem sa môže zosypat nie za desiatky rokov ,ale za zopar rokov -5-6,a to je desivé.
none
24

23. ranexil 01.02.2009, 12:52

Poro skús si pozriet film 11 Hodina ,vlastne dokument ,aj na webe je.J e o modeloch pocasia podnebia ,zmeny klímy z globalneho pohladu .Vychadza z prognóz stanovenych cez počítacove simulacie neviem jak velmi vykonneho superpočítača ,a nevyzera to dobre ,kedze vsetky simulacie vykyzuju exponencionalny rast zmien a hlavne CO2 v ovzduší . Takže cely ekosystem sa môže zosypat nie za desiatky rokov ,ale za zopar rokov -5-6,a to je desivé.

01.02.2009, 13:23
Ekologia mi nie je na smiech a viem ze mozeme si riadne podkurit pod zadkom. Aj ked neviem ktory model je nakolko presny a ako sa situacia vyvinie. (Dokonca si mozeme navarit velmi horucu kasu priam pekelne horucu spravit nasej civilizacii hotove peklo na Zemi aj za omnoho kratsi cas - stacila by jedna silnejsia jadrova vojna a ta by nemusela trvat dlhsie nez celovecerny film.)
To comu sa smejem su rozne navzajom si odporujuce proroctva. Niektore su tak smiesne ze to sa ani neda opisat - niekde som vyguglil take proroctvo ze coskoro daki Iluminati podpalia Jupiter a horiaci Jupiter na oblohe bude znamenim toho ze nadvlady nad Zemou sa ujal daky Antikrist. Proste chcem poukazat ze proroctva treba brat s rezervou. (Pisem o proroctvach nie odhadoch cez matematicke modelovanie.)
👍: ruwolf
none
25
02.02.2009, 15:06
Měsíčně s podivuhodným zájmem pročítám články o přílivu různých dobrých energií, o jejich přílivu do lidského života. Autoři nebo autorky mají zvláštní schopnost přijímat vize, energii a lásku z různých zdrojů a posílat ji mezi své čtenáře v tisících povzbuzujících článcích, aby dodali energii pro jejich běžný život a dodali jim odvahy. Snaží se předat svoje zkušenosti z běžného života, produkují články o vlnách a odlivech a stra****í se, jak bude příval energií přijímán. Mají na to právo, ale mají také plnou zodpovědnost za důsledek "své" produkce, protože po některých duchovních vizích zůstává v člověku jen obyčejné a mrtvé ticho a žádný příval energie odnikud to bohužel nemůže zachránit.

odkaz
none
26
02.02.2009, 16:09
A čo týmto člankom chcela dorota povedať ?? Mohla by to nam ,ktorí sa o vsetky tie tzv. pavedy zaujímame objasniť ?
none
27
02.02.2009, 16:29
nemam potrebu vsetko komentovat. ten blog ma zaujal, moz to brat ako apel na nekriticke prijimanie "nazorov"... osobne ma zaujal jeho postoj k siritelom pravd a mesiasom a jeho vytka brania konania na zodpovednost. pozri na seba napriklad, pre teba som ja ta co nechape, nechce chapat ...jany by mozno napisal,ze este nanastal moj cas, alebo nieco podobnom v tom duchu. proste este som neprevibrovala do to takeho stavu aby som chapala co "mam chapat"...teda to "vyssie" a "duchovnejsie".
napadlo vas ale niekedy ,ze to co piseste co vam bolo ci uz "zjavene" alebo ....to je vlastne jedno ako s ato k vam dostalo...len , napadlo vas ,ze je to mozno urcene iba vam? v tom co ty vidis zmysluplnost ja nevidim.
none
28

27. dorota 02.02.2009, 16:29

nemam potrebu vsetko komentovat. ten blog ma zaujal, moz to brat ako apel na nekriticke prijimanie "nazorov"... osobne ma zaujal jeho postoj k siritelom pravd a mesiasom a jeho vytka brania konania na zodpovednost. pozri na seba napriklad, pre teba som ja ta co nechape, nechce chapat ...jany by mozno napisal,ze este nanastal moj cas, alebo nieco podobnom v tom duchu. proste este som neprevibrovala do to takeho stavu aby som chapala co "mam chapat"...teda to "vyssie" a "duchovnejsie".
nap...

02.02.2009, 17:14
Dorota ,nie nemyslím si ,že si tá co nechape . Prakticky celu dobu mi ide vacsmi o hladamie odpovedí a nie ich šírenie . Ono sa to tak javí ,kedže tu davam na pretras iste názory ,postrehy ,casto aj nezmysly a zaujíma prave ten nazor ,ktorý tu pada,pretože nie vzdy si vsimnem niečo čo je iba scestnou volovinou. Vlastne som si neuvedomil,že som sa stal šíritel niektorých vecí ,ktoré naozaj časom pochovavam . Takže tak je to treba brat ,niekedy vyslovím svoj postreh na niečo a nemusí byt ten spravny .Ale ked budem čusat ,tal až potom sa udusím v tých teistickych kecoch ich vlastnej pseudoexistencie psa nahanajuceho si vocas. Dufam ,že som ti to definitivne objasnil o čo mi v konečnom dôsledku ide.
none
29
02.02.2009, 17:32
lenze mne nevadi,ze nechapem.
cital si ten odkaz? aspon nieco?...
none
30

29. dorota 02.02.2009, 17:32

lenze mne nevadi,ze nechapem.
cital si ten odkaz? aspon nieco?...

02.02.2009, 17:38
ranexil..netreba prezentovat svoje presvedcenie ako skutocne a pravdive..
none
32

30. 02.02.2009, 17:38

ranexil..netreba prezentovat svoje presvedcenie ako skutocne a pravdive..

02.02.2009, 18:20
Naty tu som nemyslel presvedčenie o čomsi .Clovek si na tieto veci medzi nebom a zemou vytvara nazory cely život a je dost tazke najst sposob takeho pochopenia ,ktorý by bol akceptovatelný aj mnou samým a nie to ešte ,ked ho tu hodím ,kdesi ,ako tému ,ci tak podobne.
none
31
02.02.2009, 18:04
tak...2012...je pekne ako mi...ktory sme este nikdy neboli nuteni zahodit vsetky istoty...s kludom sedime doma za netom a z dlhej chvile rozoberame mensie modne trendy.....s takou lahkostou ako zajtrajsi obedarik....jajaj ludia...kazdy z nas vie ****o...iste je len to ze iste tu nieje nic...i ked sme vychovávaný v istote ze zajtra si ten net znova spustim....jedno viem...koniec sveta nám treba rovnako ako svetovu financnu krizu....nase tela i duse su natolko pokrivene ze treba radikalnu revoluciu ktora znova pozdvihne cnosti dnes zijuce uz len v rozpravkach....
none
41

31. 02.02.2009, 18:04

tak...2012...je pekne ako mi...ktory sme este nikdy neboli nuteni zahodit vsetky istoty...s kludom sedime doma za netom a z dlhej chvile rozoberame mensie modne trendy.....s takou lahkostou ako zajtrajsi obedarik....jajaj ludia...kazdy z nas vie ****o...iste je len to ze iste tu nieje nic...i ked sme vychovávaný v istote ze zajtra si ten net znova spustim....jedno viem...koniec sveta nám treba rovnako ako svetovu financnu krizu....nase tela i duse su natolko pokrivene ze treba radikalnu revoluci...

03.02.2009, 22:02
Dalsi cynik?
none
34
02.02.2009, 18:54
2012 no fajnové eventy sa budú diať... Ale nie menej podivné jak dovtedy... Objednávajte si lístky do pekla keď chcete mať fajnové teplúčko a na narozdiel od tých VIP do neba budú velice lacné...
none
37

34. 02.02.2009, 18:54

2012 no fajnové eventy sa budú diať... Ale nie menej podivné jak dovtedy... Objednávajte si lístky do pekla keď chcete mať fajnové teplúčko a na narozdiel od tých VIP do neba budú velice lacné...

02.02.2009, 19:15
Ja mam zaujem o take listky, teda aspon o jeden pre mna. Kde ho mozem zakupit? Da sa zaplatit aj v hotovosti, v eurach?
none
38

37. 02.02.2009, 19:15

Ja mam zaujem o take listky, teda aspon o jeden pre mna. Kde ho mozem zakupit? Da sa zaplatit aj v hotovosti, v eurach?

02.02.2009, 19:19
Keď chceš ísť do pekla tak to ti ešte ja zaplatím... Aspoň tam bude komu robiť zle. Keď si chcel isť do neba tak si premárnil jackpot.
none
40

34. 02.02.2009, 18:54

2012 no fajnové eventy sa budú diať... Ale nie menej podivné jak dovtedy... Objednávajte si lístky do pekla keď chcete mať fajnové teplúčko a na narozdiel od tých VIP do neba budú velice lacné...

03.02.2009, 21:23
Ake su prislusne event-handlery, mohol by si ich blizsie opisat?
none
43

40. 03.02.2009, 21:23

Ake su prislusne event-handlery, mohol by si ich blizsie opisat?

04.02.2009, 19:11
Nie.
none
50
31.03.2009, 16:35
tak ehm..... 21.12. 2012 ma preletiet nibiru alebo ako sa to vola medzi slnkom a zemou a to vivola na nasej planete velke zemetrasenia , tornada , hurikani , cunami proste to najhorsie potom europa a azia proste vsetky kontinenti nebudu zmeni sa ich tvar a este 3 dni sa nebude zem otacat bude stat a to budu nase najhorsie dni... ale mam jednu dobru spravu 2/3 ludstva zomru 1/3 prezie :o aspon daco ne??? neverite??? vsetci taky vyznamni ludia ale aj mayovia u nich 21.12. 2012 bol konecnim bodom naseho ludstva pise sa to aj v biblii ale aj niektory filozofavia hovoria o tom a vlastne aj pyramidi a vsetko toto sa zamieriva na jeden datum 21.12. 2012 .... a este o tej nibiriu je to jedna so 7 druziz ktora obehuje okolo neznamej planety ta neznama planeta je velka ako jupiter.....a vizero to asi tak ze 1 sa to uz stalo a opakuje sa to po niekolkich tisickach alebo milionoch rokov..... a este nieco preco nebolo nic zanechane o stonheage?? mozno tych ludi postihlo podobne nestastie a dinosaury ???
none
60

50. 31.03.2009, 16:35

tak ehm..... 21.12. 2012 ma preletiet nibiru alebo ako sa to vola medzi slnkom a zemou a to vivola na nasej planete velke zemetrasenia , tornada , hurikani , cunami proste to najhorsie potom europa a azia proste vsetky kontinenti nebudu zmeni sa ich tvar a este 3 dni sa nebude zem otacat bude stat a to budu nase najhorsie dni... ale mam jednu dobru spravu 2/3 ludstva zomru 1/3 prezie :o aspon daco ne??? neverite??? vsetci taky vyznamni ludia ale aj mayovia u nich 21.12. 2012 bol konecnim bodom n...

10.06.2009, 20:51
Podla mna omnoho vacsie nebezpecie predstavuje hrozivy pajdulak vypusteny na slobodu z hlbinnej sachty, kde zije bezpecne zapecateny betonovym vekom a ocelovymi trezorovymi dverami. Asi tolko k "vierohodnosti" mytov o "Nibiru".
none
51
31.03.2009, 16:42
a ete nieco ...NASA , C.I.A. a ine ... vedia co sa stane len to nechcu vypustit zo seba ..... Amerika sa na to pripravuje no aspon vlada ale bezny clovek na svete no alebo v Amerike alebo v Europe o nicom nevie .... iba par tipkov co sme tu...
none
52
31.03.2009, 16:46
heh mozme len sediet pokym nas nejake sracki uz newem hlad , sucho ,teplo lava alebo newem co neznici..... a ete jedna vec mozme sa modlit :o
none
53

52. 31.03.2009, 16:46

heh mozme len sediet pokym nas nejake sracki uz newem hlad , sucho ,teplo lava alebo newem co neznici..... a ete jedna vec mozme sa modlit :o

31.03.2009, 16:51
tak si myslím, že môžme všetko tak, ako doteraz... prečo by som mala iba sedieť a modliť sa? 3 roky, aspoň keby som ležať mohla a muchy odháňať ...
none
55
09.06.2009, 15:22
Dnes je príliš krásne na diskusiu o galaktickej katastrofe, ale, keď som si prečítala zopár štúdií renomovaných vedcov ohľadom daného dátumu stanoveného májskou civilizáciou, mimochodom, získlali ho na základe pozorovania hviezd, opakujúcich sa cyklov, nie veštením, možno ich rozdeliť do troch skupín:
a, Čaká nás kozmická katastrofa, prežije zlomok ľudstva
b, Ide o nové obdobie - cyklus vo vývoji vedomia ľudstva
c, Všetko je nezmysel, Májovia predpovedali koniec sveta už štyrikrát
A teraz sa z toho vysomár! V každom prípade astronómovia už potvrdili, že to, čo Májovia vypočítali naozaj nastane, a síce, že nastane zoradenie Slnka so stredom Galaxie do jednej priamky. (Viac, keď bude škaredé počo.)
none
57

55. 09.06.2009, 15:22

Dnes je príliš krásne na diskusiu o galaktickej katastrofe, ale, keď som si prečítala zopár štúdií renomovaných vedcov ohľadom daného dátumu stanoveného májskou civilizáciou, mimochodom, získlali ho na základe pozorovania hviezd, opakujúcich sa cyklov, nie veštením, možno ich rozdeliť do troch skupín:
a, Čaká nás kozmická katastrofa, prežije zlomok ľudstva
b, Ide o nové obdobie - cyklus vo vývoji vedomia ľudstva
c, Všetko je nezmysel, Májovia predpovedali koniec sveta už štyrikrát <b...

09.06.2009, 18:13
neviem ako je na tom mayský kalendár, ale pred rokmi som sa dočítal že ten náš je o osem rokov posunutý. problém bol vraj v tom, že ked sa zavádzal tak počítali desatročia dynastií vládcov a zabudli na jedného ktorý vládol myslím že v polovici prvého storočia. ak je to pravda tak táto katastrofa mala byť roku 2004.
none
58

57. 09.06.2009, 18:13

neviem ako je na tom mayský kalendár, ale pred rokmi som sa dočítal že ten náš je o osem rokov posunutý. problém bol vraj v tom, že ked sa zavádzal tak počítali desatročia dynastií vládcov a zabudli na jedného ktorý vládol myslím že v polovici prvého storočia. ak je to pravda tak táto katastrofa mala byť roku 2004.

10.06.2009, 20:43
Mozno Ta katastrofa naozaj nastala, len ludia si nevsimli ze to suvisi s tym kalendarom. Podla mna tou katastrofou bolo zvolenie Gasparovica za prezidenta. Nastastie ta katastrofa mohla dopadnut este horsie, kebyze vyhra Meciar.
none
59

55. 09.06.2009, 15:22

Dnes je príliš krásne na diskusiu o galaktickej katastrofe, ale, keď som si prečítala zopár štúdií renomovaných vedcov ohľadom daného dátumu stanoveného májskou civilizáciou, mimochodom, získlali ho na základe pozorovania hviezd, opakujúcich sa cyklov, nie veštením, možno ich rozdeliť do troch skupín:
a, Čaká nás kozmická katastrofa, prežije zlomok ľudstva
b, Ide o nové obdobie - cyklus vo vývoji vedomia ľudstva
c, Všetko je nezmysel, Májovia predpovedali koniec sveta už štyrikrát <b...

10.06.2009, 20:46
Dvoma roznymi bodmi v R^3 vzdy prechadza (jedina) priamka. Takze ak v nasom modeli stotoznime galakticky stred s jednym bodom a stred Slnka s druhym bodom, a povieme ze tieto (dva) body urcuju (jedinu) priamku, tak vlastne nic mudre ani svetoborne nepovieme.
👍: ruwolf
none
61

55. 09.06.2009, 15:22

Dnes je príliš krásne na diskusiu o galaktickej katastrofe, ale, keď som si prečítala zopár štúdií renomovaných vedcov ohľadom daného dátumu stanoveného májskou civilizáciou, mimochodom, získlali ho na základe pozorovania hviezd, opakujúcich sa cyklov, nie veštením, možno ich rozdeliť do troch skupín:
a, Čaká nás kozmická katastrofa, prežije zlomok ľudstva
b, Ide o nové obdobie - cyklus vo vývoji vedomia ľudstva
c, Všetko je nezmysel, Májovia predpovedali koniec sveta už štyrikrát <b...

17.06.2009, 17:23
Ahoj Petrana, podla mna asi po b, .Moznost stat sa ludskejsimi.Medzi 4 tradicne elementy /zem, vzduch, ohen, voda sa ma pridat este aj eter/. A ktovie, nechame sa prekvapit. Skor ako 21.12.2012 nas caka este november 2010, ktory je tiez zaujmavy, netyka sa vsak mayov, ale slepej bulharky Vangy.
none
56
09.06.2009, 15:25
to aby som sa pozrela do svojho vltavínu, huhuhu
none
62
17.06.2009, 17:29
v roku 2012 má sa Slnko trošku vybúriť,ale nič strašného by to nemalo byť pár satelitov nahlási poruchu,ináč v poho
none
63

62. 17.06.2009, 17:29

v roku 2012 má sa Slnko trošku vybúriť,ale nič strašného by to nemalo byť pár satelitov nahlási poruchu,ináč v poho

17.06.2009, 17:33
Ahoj sara, a co si jasnovidka?
none
64
17.06.2009, 17:35
nie iba čítam to,čo by som ako žena nemala
none
65
17.06.2009, 17:37
ja viem,príliš vela gagocem
none
66
17.06.2009, 17:42
Ale nie, si zlata, ja robim to iste, ale nechaj si to pre seba.
none
67
17.06.2009, 17:46
AJ tak vam nevyhoviem . Rok 2012 je totalna sprostostna fantasmagoricka debilovina vznikla preklepom už u Mayov ,ked nafetovany Majo po požutí pol kila koky nevedel ci bdie ci snie a trochu sa sekol .
none
68
17.06.2009, 17:47
ale to s tým Slnkom je fakt pravda,videla som to na Spektrume čítala v Geo magazíne a tam neklamú
none
69
17.06.2009, 17:49
No a čo to je ? Ja som videl Ufonov !!Na vlastne oci .
none
71

69. 17.06.2009, 17:49

No a čo to je ? Ja som videl Ufonov !!Na vlastne oci .

17.06.2009, 17:55
zlaté to oči, ktoré videli
none
73

69. 17.06.2009, 17:49

No a čo to je ? Ja som videl Ufonov !!Na vlastne oci .

17.06.2009, 17:56
Aj ja chcem, ja kedy budem narade, ha?
none
76

73. 17.06.2009, 17:56

Aj ja chcem, ja kedy budem narade, ha?

17.06.2009, 18:03
winry nechceš vidieť radšej niečo krajšie,určite sú škaredý
none
82

76. 17.06.2009, 18:03

winry nechceš vidieť radšej niečo krajšie,určite sú škaredý

17.06.2009, 18:15
sara, ale mne sa urcite budu pacit, ked nejakeho stretnes posli ho za mnou, dobre?
none
84

82. 17.06.2009, 18:15

sara, ale mne sa urcite budu pacit, ked nejakeho stretnes posli ho za mnou, dobre?

17.06.2009, 18:17
tak na to zabudni
none
86

84. 17.06.2009, 18:17

tak na to zabudni

17.06.2009, 18:21
Preco, chces si ho nechat iba pre seba?
none
88

86. 17.06.2009, 18:21

Preco, chces si ho nechat iba pre seba?

17.06.2009, 18:25
to nie,ale veľmi rýchlo by na teba zabudli ako ty na mravčeka napr.,ktorého si stretla..hm vieš kedy to bolo?
none
90

88. 17.06.2009, 18:25

to nie,ale veľmi rýchlo by na teba zabudli ako ty na mravčeka napr.,ktorého si stretla..hm vieš kedy to bolo?

17.06.2009, 18:29
Posli ho za mnou budem ho krmit , robit na nom pokusy..,to len kolko vydrží.
none
78

73. 17.06.2009, 17:56

Aj ja chcem, ja kedy budem narade, ha?

17.06.2009, 18:05
Prečo by si to chcela vidiet ? Myslís si že maju cas sa predvadzat ? Su iste miesta, kde sa to da , ale treba byt vo vhodnom čase na vhodnom mieste ,ale to by si im musela pozriet do planov .
none
79

78. 17.06.2009, 18:05

Prečo by si to chcela vidiet ? Myslís si že maju cas sa predvadzat ? Su iste miesta, kde sa to da , ale treba byt vo vhodnom čase na vhodnom mieste ,ale to by si im musela pozriet do planov .

17.06.2009, 18:12
Poprosila by som ich nech ma zoberu aspon na chvilku odtialto prec a ze chcem byt ich kamaratka.
none
81

79. 17.06.2009, 18:12

Poprosila by som ich nech ma zoberu aspon na chvilku odtialto prec a ze chcem byt ich kamaratka.

17.06.2009, 18:15
Mozno by sa ta spytali na tvojich kamaratov , ci ich nemas dost , ked si ich hladas vo hviezdach .
none
85

81. 17.06.2009, 18:15

Mozno by sa ta spytali na tvojich kamaratov , ci ich nemas dost , ked si ich hladas vo hviezdach .

17.06.2009, 18:19
Chcem mat kamarata, ktory ma nikdy nezradi , by bola moja odpoved.Mam sancu?
none
87

85. 17.06.2009, 18:19

Chcem mat kamarata, ktory ma nikdy nezradi , by bola moja odpoved.Mam sancu?

17.06.2009, 18:22
mimozemšťana? však by si im ani po palec nesiahala,ale keď zakričíš možno sa budú s tebou kamarátiť formou hoď -uhoď
none
92

87. 17.06.2009, 18:22

mimozemšťana? však by si im ani po palec nesiahala,ale keď zakričíš možno sa budú s tebou kamarátiť formou hoď -uhoď

17.06.2009, 18:29
Ty si myslis, ze su zli? Neber mi iluzie, ved ja som si ich tak zidealizovala.Vsak som sa chcela koli nim naucit tolko veci ako je telepatia, astralne vylety, levitacia, ale doslaka nic mi nejde.....
none
93

92. 17.06.2009, 18:29

Ty si myslis, ze su zli? Neber mi iluzie, ved ja som si ich tak zidealizovala.Vsak som sa chcela koli nim naucit tolko veci ako je telepatia, astralne vylety, levitacia, ale doslaka nic mi nejde.....

17.06.2009, 18:31
aha ty si myslíš,že sa dokážu natlačiť do ľudského tela,aby sa s tebou mohli kamarátiť?..nač toľko námahy napr.kvôli tebe hm nie si tak trochu ješitná?
none
100

93. 17.06.2009, 18:31

aha ty si myslíš,že sa dokážu natlačiť do ľudského tela,aby sa s tebou mohli kamarátiť?..nač toľko námahy napr.kvôli tebe hm nie si tak trochu ješitná?

17.06.2009, 18:40
No, som a este ako.Ked ludska rasa je uz taka vsedna, predstav si stretavas to na kazdom kroku, chytama z toho migrena.
none
101

100. 17.06.2009, 18:40

No, som a este ako.Ked ludska rasa je uz taka vsedna, predstav si stretavas to na kazdom kroku, chytama z toho migrena.

17.06.2009, 18:44
aj ty z nich máš migrenózne záchvaty,to nemdopadne dobre hm cosa nostra
none
94

85. 17.06.2009, 18:19

Chcem mat kamarata, ktory ma nikdy nezradi , by bola moja odpoved.Mam sancu?

17.06.2009, 18:32
Oni su najpodlejsí zradcovia ,robia to tak, že si myslís ze zradzas ty .
none
96

94. 17.06.2009, 18:32

Oni su najpodlejsí zradcovia ,robia to tak, že si myslís ze zradzas ty .

17.06.2009, 18:34
a čo by ti mali vzdávať nebodaj vďaku
none
98

96. 17.06.2009, 18:34

a čo by ti mali vzdávať nebodaj vďaku

17.06.2009, 18:36
Ich vyznam je jediný a to ziadny ,mali by vypadnut a nechat vsetko na americku vladu ludu nad svetom. (jaj to aj robia, tak nic som nepovedal)
none
99

98. 17.06.2009, 18:36

Ich vyznam je jediný a to ziadny ,mali by vypadnut a nechat vsetko na americku vladu ludu nad svetom. (jaj to aj robia, tak nic som nepovedal)

17.06.2009, 18:38
aj to vieš? sakra kto si,ploštica?
none
70
17.06.2009, 17:50
ako je to možné,ale ja som ťa tam nevidela prisahám na vlastné oči
none
72
17.06.2009, 17:55
Sara malo ludí ma dokaze vidiet ked som v povznesenej podobe -musís trenovat a menej kecat .
none
74
17.06.2009, 17:59
a to ťa uvidím v mene koho
none
75
17.06.2009, 18:02
Stači ked zahučís ranexil , mozno si spomeniem (co myslís prečo sa tu uz nevyskytuje ?) -ma nejaku tajnu misiu .
none
77
17.06.2009, 18:04
hm píše dejiny naopak
none
80
17.06.2009, 18:12
to nie je vobec je to tak tajne , že ani sam nevie čo robí.
none
83
17.06.2009, 18:16
ja už viem prečo si stále sám bez partnerky,pri tebe žiadna nemôže ani len v myšlienkach si zalaškovať s iným,veď ty by si im to hneď prečítal kto by takého chcel
none
89
17.06.2009, 18:27
Mylis sa ja neziarlim .Ani keby ma podvadza ,na takych ludskych malichernostiach mi nezaleží .
none
91
17.06.2009, 18:29
a čím si konfrontuješ slovo žiarlivosť?
none
95
17.06.2009, 18:34
Ja ziarlim na lasku nie na sex .
none
97
17.06.2009, 18:35
hm rád hádžeš šestkou pri hre človeče nezlob sa...poznám
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 274 118 B vygenerované za : 0.145 s unikátne zobrazenia tém : 36 408 unikátne zobrazenia blogov : 543 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

V kontexte blogu Nadji som si dovolil k problematike zaujať obšírnejší názor. Naozaj musíme poznať takmer všetko, aby sme si z toho mohli vyberať pravdu? Naozaj musím poznať pokiaľ možno všetku pravdu protistrany, aby som mohol povedať, ale aj nepov...

citát dňa :

Najprv sa musíš naučiť milovať, ak chceš byť milovaný.