Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Matovič chce fúziu s 99. Myslíte , že spolu budú silnejší?

52
reakcií
1266
prečítaní
Tému 27. februára 2012, 08:34 založil havran.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

havran
   27. 2. 2012, 08:34 avatar
Vnímate Matoviča a 99 percent tak , že je to jedná "krvná skupina"?
Súhlasí prihlásený

5.
označiť príspevok

Vlado muž
   27. 2. 2012, 08:53 avatar
Uveď zdroj info...

6.
označiť príspevok

prihlásený muž
   27. 2. 2012, 08:53 avatar
zdroj: zdravý rozum.

8.
označiť príspevok

Vlado muž
   27. 2. 2012, 08:55 avatar
Čiže táranina nejakého exota?

9.
označiť príspevok

havran
   27. 2. 2012, 08:58 avatar
... slovenský rozhla - správy
Súhlasí prihlásený

30.
označiť príspevok

Vlado muž
   27. 2. 2012, 11:03 avatar
www.youtube.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

99 % tvrdí: „Matovič má rád len sám seba“

41.
označiť príspevok

Vlado muž
   27. 2. 2012, 13:39 avatar
Nie fúziu, ale infúziu si mal na mysli? Lebo:

Matovič štípe do 99%: Detektor núka ich štedrému sponzorovi

Hnutie OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽaNO) sa vzdá približne 33.200 eur zo svojej predvolebnej kampane na marec v prospech mimoparlamentného hnutia 99%-občiansky hlas v prípade, že jeho kandidát a hlavný sponzor Ivan Weiss odpovie pravdivo desať otázok na detektore lži. Na polygraf ho vyzval volebný líder OĽaNO Igor Matovič, ktorý je na oplátku následne ochotný zodpovedať ľubovoľnú otázku Weissa.

Otázky, ktoré Matovič kladie jednému z lídrov mimoparlamentného hnutia, sa týkajú v prvom rade pozadia 99% a prípadného prepojenia ďalších členov Weissovej rodiny na hnutie.

"Je pravdou, že členovia rodiny Weissovej cez svoje firmy dlžia niekoľko desiatok miliónov eur firme SPP, t.j. masívnu kampaň strany 99% platia vlastne všetci obyvatelia a firmy na Slovensku cez vyššie ceny plynu?," pýtal sa Matovič.
Tunel? Vraj pre 99%

Zaujímal sa pritom aj o medializované informácie o tom, že Weissovci údajne v roku 2010 ponúkli poslankyni Natálii Blahovej (SaS) za získanie vplyvu nad jej hlasovaniami viac ako 600 tisíc eur. "Je pravdou, že sa členovia rodiny Weissovej podieľali na tunelovaní Devín banky, SPP, Slovenských elektrární a iných firiem, na ktoré mali cez svojich nominantov vplyv? Je pravdou, že sa členovia rodiny Weissovej správali korupčne pri získavaní štátnych zákaziek, ako napríklad MOKYS, kvôli ktorému dala premiérka Iveta Radičová (SDKÚ-DS) trestné oznámenie?" pokračoval líder OĽaNO.

Matovič sa zaujíma aj o motív 99% na vstup do politiky. V otázkach nepriamo naznačil, že skutočným cieľom hnutia je získať vplyv na štátne zákazky, ale aj to, že Weissovci od začiatku stoja za projektom strany 99% "a klamú tak svojich voličov, že sa len dodatočne pridali k akože občianskej iniciatíve". "Je pravdou, že strana 99% finančne a personálne ovláda stranu SDĽ a niekoľko iných menších strán, s ktorými je vopred dohodnutá, že sa tesne pred voľbami vzdajú v jej prospech?" chce vedieť Matovič.
Guľky sa on nebojí

Jeho otázky tiež nepriamo naznačujú, že sa mimoparlamentné hnutie mohlo dopustiť využívania bývalého riaditeľa SIS a nelegálneho odpočúvacieho systému na získavanie nelegálnych informácií o svojej konkurencii. "Neblázni, za toto schytáš guľku, nevieš, s kým sa zahrávaš!" - povedal mi známy, keď som mu povedal to, čo teraz urobím. Mne však strach akosi nie je vlastný," komentoval Matovič rozhodnutie zverejniť otázky.

Na polygraf minulý týždeň vyzvali aj samotného Matoviča, a to odídenci z jeho kandidátky. Ich výzvu však nepriamo odmietol. "Ak mne chce ktokoľvek dávať akékoľvek otázky na detektore lži, tak akceptujem jedine otázky od predsedov politických strán a tých ľudí, ktorí pôjdu na detektor lži s týmito istými otázkami," uviedol vtedy Matovič.

www.tasr.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

havran
   27. 2. 2012, 08:38 avatar
Pravicové strany sú ako kozmický prach boh vie čo z toho bude

7.
označiť príspevok

Vlado muž
   27. 2. 2012, 08:54 avatar
Ľavicové strany sú ako kozmický prach boh vie čo z toho bude

10.
označiť príspevok

havran
   27. 2. 2012, 08:59 avatar
Vlado - má to nejakú pointu?

11.
označiť príspevok

Vlado muž
   27. 2. 2012, 09:01 avatar
Má. Ukázal som ti tvoju výpovednú hodnotu.

Tvoja veta má rovnakú výpovednú hodnotu ako táto veta.

14.
označiť príspevok

havran
   27. 2. 2012, 09:07 avatar
Vlado - dostal si šancu posunúť vec ďalej , ale ako vždy ty sa vieš len zahryznúť do ....  - neovládaš čaro diskúsie , len sa rozháňaš pästičkami  - ja viem , že ty o sebe hovoríš , že si priamy , nemáš rád kecy a pod... , ale všetko to čo deklaruješ sú len frázy . Ak ti nebráni tvoje naštartované ego , zamyslí sa 

15.
označiť príspevok

Vlado muž
   27. 2. 2012, 09:10 avatar
Si trápny. Aké čaro? Krčmové reči. Na toto ma nenachytáš.

18.
označiť príspevok

havran
   27. 2. 2012, 09:20 avatar
Vlado - ty nie si zlý chlapec , len si dobre štiepený proti schopnosti empatický komunikovať. Za tú dobu som si utvoril aj obraz o tebe a v zásade si OK , len tá tvoja forma je dráždivá a takému človeku ako som ja / rád sa zabávam/ to nedá , aby som ti nezasmečoval , alebo dal blok. Nemusel som ti nič povedať ,lebo necítim potrebu sa na tebe realizovať , bola to len taká priateľská poznámka. Ak berieš dobre , ak nie tiež dobre. Len mi pripadáš príliš výbušný s problémom zvládnuť sám seba. Poznám to , ale ja to už mám za sebou dávno. Ak ti to urobí dobre pokojne sa vybúr , mne tým neuškodíš.

19.
označiť príspevok

Vlado muž
   27. 2. 2012, 09:22 avatar
Zjavne si zo mňa uťahuješ. Nech...

22.
označiť príspevok

havran
   27. 2. 2012, 09:31 avatar
Vlado - asi ma nechápeš , no nemal by si to tak vidieť. Za tú dobu čo som tu , ťa vôbec nevnímam ako človeka z ktorého si treba uťahovať. Pripúšťam , že občas niektoré tvoje intervencie , ale to aj moje a mnohých ďalších na seba narážajú , ale to je život a točí kolesá. Ja ťa vnímam ako priameho človeka , ale to už tak býva , keď niekedy najprv konáš ... Však vieš-prchkosť- to vedie k nežiadúcim reakciám. Nečakaj , že aj tvoj priateľ musí vždy so všetkým súhlasiť - to je diktát a potom sa môžeš dožiť prekvapení...

25.
označiť príspevok

Vlado muž
   27. 2. 2012, 09:43 avatar
O čom teraz táraš. Napravím ťa. Počúvaj.

Máš určitý slovník. OK. Kritizuješ niečo. OK. Ale tak to robia presne aj tvoji oponenti. Napríklad uvedieš na začiatku nejaký oznam, ktorý si čitateľ nemá ako overiť. OK. Nehádam sa, spomínaš rozhlas, zrejme si to počul v rádiu. Neviem. Ale ak nechceš viesť krčmové reči, tak sa snaž svoje tvrdenie niečim podoprieť. Nezdá sa mi, keď neviem nájsť nijakú takú zmienku. Len od teba. Mne sa diskusiu je to málo. Je to normálna požiadavka, opýtať sa na zdroj. Zo zdroja sa totiž môžem dozvedieť viac, súvislosti, ktoré si v téme nespomenul. Je to normálne. A len človek, ktorý má nejaký úmysel v diskusii, napr. ak klame, používa demagógiu, a podobne, zvykne sa vyhýbať zdroju. Niekedy sa nedá uviesť presný zdroj, preto nenastojím na tom... len som sa opýtal. Avšak to, čo tu predvádzaš, je obyčajná márnomyseľnosť voči mne.

Potom, len tak, akoby sa nechumelilo, si napíšeš vetu: Pravicové strany sú ako kozmický prach boh vie čo z toho bude

Kto nežije v bunkri, vie, že rovnako sa môže stretnúť s opačným názorom. Aj som ti ho tam napísal. Naopak, na rozdiel od teba, ty si ten popudlivý. Mne je jedno, čo si myslíš, len som ostatným ukázal, že na prázdne vety, bez hlbšieho obsahu, sa dá vytvoriť rovnako hodnotná (bez obsahu) veta.

Príde na trh ľavičiar, a nadáva na pravicu.

Príde na trh pravičiar, a nadáva na ľavicu.

A príde anarchista, a oboch (ľavičiara i pravičiara) kopne do zadku.

Dúfam, že už si pochopil, keď som zámenou slov (ty pravica, ja som ho nahradil slovom ľavica) ti len ukázal, že si nepovedal argument. Len názor, rovnakej výpovednej hodnoty, opačnej k názoru pravičiara.

Mne je osobne jedno, kto je akého ideologického sfarbenia, ak vidím prázdny výrok, vetu bez obsahu, čosi, čo nemá súvislosť s praxou, jednoducho, na to upozorním. Nič za tým nehľadaj, len sa snažím o to, aby diskutujúcim ozaj išlo o diskusiu, a neviedli zbytočné krčmové reči.

33.
označiť príspevok

havran
   27. 2. 2012, 12:52 avatar
Vlado - len krátko - nedodržiavaš váhu kategórii , ktoré používaš v argumentovaní: napríklad pre mňa je v podobenstve kozmický prach hmota , ktorá je na začiatku formovania budúceho vesmírneho telesa - tak mi dnes naozaj pravica pripadá , zatiaľ to isté povedať na ľavicu je neprimerané - samozrejme ty môžeš , ale ja viem s tým pádom ako uvažuje môj oponent. Ty máš rád priame a jednoznačné tvrdenia , ale nič nieje len čierne , alebo biele. Ja si vážim názory diskutéra a zvažujem ich , resp. vyberám z nich racionálne jadro / samozrejme podľa mojích osobných možností a poznania , čo však vôbec neznamená , že nutne ty nemáš pravdu/ Pozorujem tvoj štýl diskutovania a ver , ak sa nad tým zamyslíš a dokážeš to aplykovať aj bežnej civilnej diskusii , len ti to pomôže, veď nie je toho veľa čo by som voči tebe vyhradzoval. Však ani ty mi nepadáš kolo krku, ani by to asi nebolo OK.

34.
označiť príspevok

Vlado muž
   27. 2. 2012, 13:06 avatar
Práveže ty máš čierno biele videnie sveta. V 2. si použil svoju demagógiu, ktorú som ti 7. odfarbil. Ale ako som v 25. povedal: Dúfam, že už si pochopil; tak vidím, že si nepochopil.

3.
označiť príspevok

asfyx muž
   27. 2. 2012, 08:46 avatar
tomu nepomoze ani infuzia rozumu...kkot ostane kkot. 
Súhlasí prihlásený

4.
označiť príspevok

prihlásený muž
   27. 2. 2012, 08:46 avatar
popravde, Matoviča nevnímam, ani ako "osobnosť", ani ako človeka, ani som ho nikdy nevnímal ako politika, či dokonca dominantného samca, ktorý vedie stádo. vždy bol šaškom, ktorý chcel okrádať Slovákov a ktorý sa tomu nebránil. ktorý sa kurvil podpisovaním kdejakej spolupráce so židovskými bankami proti Slovákom. ktorý využil príležitosť, ktorú mu poskytli ďaľší obvinení: Mečiar, Fico, Mikloš, Dzurinda, Radičová, Slota, Figel, Čarnogurský, Bugár.... atď.atď.
Súhlasí havran

12.
označiť príspevok

havran
   27. 2. 2012, 09:02 avatar
... a čo ďalší nemenovaní? .... Matovič začína o 11 .00 brífing v NR - ten to úplne domrví , tým strane 99 nepomôže , len zblbne jej prívržencov.

17.
označiť príspevok

blueevil
   27. 2. 2012, 09:11 avatar
si si musel takto ripnut za rana ?   pre občana je dôležite to, aby ako politik ktory ho zastupuje, dodržival zákon, spravodlivost a videl vždy nieaky ten problem, ktory problemom je a riešil to kultivovane normalne a to všetko bez diletanstva, či demencie, preto nech je aj šaškom, pre občana to vôbec nieje podstatné. toho šaška robil zamerne, aby si ho ľudia konečne všimli   ak považuješ tych spominannych dole za schopnych politikov, tak ta nechapem. skus dat nieaky ten link o tom, ževraj Matovič podpisoval niečo so židovskymi bankami, alebo chcel kradnut, inak je to take slovenske krčmove ohovaranie  

20.
označiť príspevok

blueevil
   27. 2. 2012, 09:28 avatar

13.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   27. 2. 2012, 09:04 avatar
A je to dolezite? Bez tak, kazdy jeden obcan, co ide volit akukolvek stranu, ide oklamat sam seba.
Súhlasí havran

16.
označiť príspevok

havran
   27. 2. 2012, 09:11 avatar
Boris_I. - máš pravdu - bieda slovenskej polit. scény je taká zjavná , ako bieda slovenského národa , lenže tá bieda začína v hlave a zatiaľ platí rozdeľuj a panuj a na slovač to platí.
Súhlasí Boris_I.

21.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   27. 2. 2012, 09:28 avatar
Uz dlhsiu dobu stracam zaujem havran, iste je to na mne aj badat    uz nevidim vyznam v zaujimani sa, v dohadzovani info, v zapajani sa do spolocenskeho a politickeho zivota. Uz sa o to snazim aktivne hadam 5 rokov, ale veci sa uberaju stale k horsiemu, ludia zmyslaju stale divnejsie a nezmyselnejsie, su stale chladnejsi voci sebe aj ked sa tvaria vrucne.. Prestava ma to bavit, pretoze nieje vidiet ziadny vysledok, ale pravy opak. Zacinam byt presvedceny o tom, ze ocista je nutna a dokonca zacinam sympatizovat v urcitom zmysle s tymi elitami.. nech to dotiahnu do konca. Myslis, ze je to moc zle?

23.
označiť príspevok

havran
   27. 2. 2012, 09:37 avatar
Boris_I. myslím , že takou etapou som tiež prešiel a konal som , aj keď som vedel , že nič nezmením , bol to len pre mňa dobrý pocit. Nedávno tu v inej téme som písal o vzťahu viery , kapitálu a kléru. Myslím , že ten trojuhoľník je ešte stále dosť pevný , čomu stále zodpovedá aj úroveň spoločenského vedomia.

24.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   27. 2. 2012, 09:40 avatar
havran a co ak vidim vacsi podiel tejto mizerie na beznom cloveku, ako na elite.. ci uz bankarskej, alebo cirkevnej.. ?
Pretoze do tohoto maraznu nas priviedla nenazranost obycajnych ludi.. nie elit. Tie by sa nenazrali, ak by neboli nenazrani aj pesiaci..
Súhlasí t.r.i.n.i.t.y

27.
označiť príspevok

havran
   27. 2. 2012, 10:05 avatar
Boris_I. - k tomu toľko - bežný človek , ktorého máš na mysli - je prvkom výrobných síl , zatiaľ necháme bokom jeho sekundárny vzťah k nadstavbe, nie je tým , čo určuje nadstavbu spoločnosti a dochádza do bodu , keď rozpor medzi VS a VV začína byť nestabilný tak , že stará kvalita výrobných vzťahov /VV/ už nie je schopná zabezpečiť stabilitu a dynamiku spoločnosti. Toho sme svedkom aj v stále sa skracujúcej periode kríz.

26.
označiť príspevok

havran
   27. 2. 2012, 09:52 avatar
Boris_I. - toto tvoje videnie - prepáč mi to , ale pripadá mi to dosť jednofarebne. Ale skúsme to rozobrať - ak máš čas a chuť. Myslím , že sa vieme dopracovať k spoločnému názoru. Myslím , že najprv treba pomenovať základné homogény doby a ich určujúce atrybúty. Potom sa môžeme zamyslieť nad ich mechanizmom pôsobenia a uvážiť trajektórie vývoja ,súčasne však v tej dynamike zohľadniť odchádzajúce a nové prvky , ktoré určujú kvalitu a smer vývoja spoločnosti. Možno je to tak trochu nahustené a dalo by sa to sprecízovať. Teda ak začneme najprv hodnotiť stav vzťahu výrobných síl a výrobných vzťahov , myslím , že tu dochúdza k disproporciám na oboch stranách a to najprv z objektívnych príčin a potom subjektívnycj na strane výrobných vzťahov.

29.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   27. 2. 2012, 10:22 avatar
havran, no to, co opisujes je skor nasledok ako pricina.
Ludia si tento stav sami vyziadali. Neda sa povedat, ze by nemali odkial vediet, ako to moze dopadnut, ako to dopadlo v inych krajinach a predsa sa neda povedat, ze by ich niekto do niecoho nutil.

35.
označiť príspevok

havran
   27. 2. 2012, 13:10 avatar
Boris - keď precízne zhodnotíš tvoje vstupy 29 a 24 tak to sa navzájom vylúčuje. Trochu zamieňaš individualitu jedinca a jej prejav s prejavom spoločenských tried s skupín a z toho asi plynú aj tvoje uzávery pri hodnotení príčiny a následku. Vždy je prvotné a určujúce aký je stav výrobných síl a v rámci toho robotníkov , technikov a ostatnej inteligencie. Až potom je dôsledkom stav výrobných vzťahov a v nich stav ich hegenónov.

36.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   27. 2. 2012, 13:12 avatar
prepac mi havran, asi som prilis hlupy. Nerozumiem ti ani pol slova.

37.
označiť príspevok

havran
   27. 2. 2012, 13:19 avatar
Boris_I. - necháme to tak , len ma prekvapuje tvoja zásadná zmena postoju , ktorú si doteraz vehementne podopieral vcelku racionálnymi argumentmi. Alebo je to tvoj "marketingový" ťah?

38.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   27. 2. 2012, 13:22 avatar
A co by som tym mal podla teba ziskat? aspon myslim, ze na to sa robia marketingove tahy. Jedine ak pokoj.
A co ma vedie k zmene.. no ludia predsa. Presne ako dubak dnes napisal, cim viac sa snazis, cim viac chces dat, tym vacsieho curaka z teba ludia robia. Mam to za potreby? Uz su to roky a clovek sa vycerpa.

39.
označiť príspevok

havran
   27. 2. 2012, 13:28 avatar
Boris_I. - skrátka staré doré - si pochopil? : Treba dsžať hubu a krok a nečurať do horných poschodí? Vieš ja už mám pomerne dosť rokov , mne môj názor neuškodí , ani neprospeje , ty si to musíš rozmyslieť. Keď však pozrieš na budúce generácie všetci sa majú relatívne lepšie? No neviem , to je asi pre čisté svedomie ťažká otázka.

40.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   27. 2. 2012, 13:32 avatar
Nikto z buducich generacii sa nebude mat lepsie.. Uz teraz sa ma horsie. Aspon taky je moj nazor, ale clovek si dokaze dlho klamat..
Nemienim sa teraz obratit na stranu kapitalu.. tudle. Len ma uz nebavi sa nechat stale urazat za svoj nazor.
Súhlasí havran

28.
označiť príspevok

dorota
   27. 2. 2012, 10:08 avatar
matovic je polepetko.   take trdielko domace.
Súhlasí Mojka

31.
označiť príspevok

majomajo muž
   27. 2. 2012, 11:19 avatar
Matoviča vnímam ako najväčšieho primitíva v parlamente od čias J.Liptáka, navyše s hlúpim populizmom, na ktorý reagujú iba podobne založení ľudia.
Súhlasí Mojka

42.
označiť príspevok

blueevil
   27. 2. 2012, 15:46 avatar
osobne mi je tak 4 na čo reaguješ a za koho a prečo niekoho takeho za niečo považuješ. vieš len dristat ako maly desatročny chlapec o hovnach, ktorym ani nerozumieš. na to sa neda nijak rozumne reagovat, len to, že si sam primitiv a Debil  

48.
označiť príspevok

majomajo muž
   28. 2. 2012, 15:59 avatar
Hehehehe, vidno že si Matovičov obdivovateľ okrem iného aj podľa tvojich vyjarení, iba sprosté nadávky. Pozri od teba ani nečakám nejakú rozumnú reakciu, takže sa nemusíš namáhať....... 

49.
označiť príspevok

blueevil
   28. 2. 2012, 16:14 avatar
neviem z čoho ti prišlo "Hehehehe", ale môžem ta odporučit na psychiatriu ak chceš, mam tam znamych. konštatoval som fakt a uprimny názor ohľadom teba, to je už tvoja vec, ako si to vyložiš. k tomu obdivovaniu asi toľko: uprimne som niečim argumentoval a bavil sa v rovine politickej situacie tu u nás na SK, preto budem podporovat každeho, kto ma zaujem s tym niečo spravit, nie trieskat ako ty o veciach o ktorych nemaš ani páru. pre mňa si chudák. dnes nemam náladu na Beavisa a Butheada, nevadi ti to ?  

51.
označiť príspevok

majomajo muž
   28. 2. 2012, 16:17 avatar
Nuž típky ako ty sú mi smiešne, preto hehehehehehe. Inak sa čudujem, že ak máš známosti na psychiatrii, prečo to nevyužiješ....... 

52.
označiť príspevok

blueevil
   28. 2. 2012, 16:23 avatar
to je už tvoja vec. mne si ukradnuty, čo tam znamost-pokiaľ to sam nepodpišeš, tak ta nehospitalizuju predsa.

32.
označiť príspevok

majomajo muž
   27. 2. 2012, 11:20 avatar
opravujem, Ľupták.......
Súhlasí Mojka

43.
označiť príspevok

starec muž
   27. 2. 2012, 15:47 avatar
Dobrý šašo vie zabaviť a rozosmiať.Jednému šašovi za jeho dobré služby daroval jeho pán celý hrad.Myslím,že to bol Beckov.Zo súčasných šašov je človeku do plaču,nie do smiechu.Sú to antišašovia.

44.
označiť príspevok

blueevil
   27. 2. 2012, 15:51 avatar
hej rup, daľši panak do tretej nohy ?   (s borovičkou nevyjebeš-sk prislovie)
Súhlasí cumel30,1111

45.
označiť príspevok

cumel30,1111 žena
   27. 2. 2012, 15:51 avatar
Kua si zober, že by si bol stonožka kua!!!!!!!!!  

50.
označiť príspevok

blueevil
   28. 2. 2012, 16:16 avatar
nezakrikni to  

46.
označiť príspevok

blueevil
   27. 2. 2012, 17:15 avatar
30/ nikomu nevyhovieš, bezvyznamny taraj, ktory nevie nič a neni v obraze ako to chodi   jeho zasluhy ešte nikto nechape, ani o to nestoji.
ešte stale ste nevysvetlili, prečo je šašo ? pretože sa to o ňom všade píše a vy nemate svoj vlastny názor, len papagajovat po niekom ? v reale, keby ste ho stretli niekde osobne, boli by ste nadržani, aby ste sa s nim mohli vôbec odfotit  

47.
označiť príspevok

starec muž
   28. 2. 2012, 15:41 avatar
Možno by niekto stál o fotku s ním,ale nie pre neho s nejakou lichotivou pózou. 

53.
označiť príspevok

starec muž
   29. 2. 2012, 16:24 avatar
Tak,bol som na detektore lži. V New Yorku u toho nauznávanejšieho odborníka v pri práci s polygrafom Johna D.Je veľmi kvalifikovaný a má v tejto oblasti veľa skúseností,pretože sa podieľa aj na pravidelnom teestovaní pracovníkov CIA.Médiá nemohli byť pri mojom teste prítomné,lebo by to mohlo ovplyvniť a skresliť výsledky.Po 2,5 hod. testovania som nakoniec dostal certifikát.Teraz sa už konečne môžem uchádzať o zamestnanie,lebo môj budúci zamestnávateľ si dal takú podmienku po tom,ako sa takéto testy zamestnancov rozmohli.Testom ma síce budú podrobovať hocikedy,keď si zamestnávateľ zmyslí,ale čo už zmôžem proti zákonu.Dúfam,že potom niekto testy nevyhodnotí úmyselne nesprávne a ja prídem o prácu. Zatiaľ je to len žart.   
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 12:39,  Nemôžeme kydať hnoj tak často. V roku 1989 sme poslali na smetisko našich dejín komunistov....
dnes, 12:38,  Mimochodom, moja "nádej" prirodzene vyviera z môjho svetonázoru, ktorý je...
dnes, 12:35,  Kasafran - nikdy. A vieš prečo? Lebo tu stojí poznanie proti nedostatku poznania. A ver...
dnes, 12:28,  Mather, kedy sa už väčšina občanov SR konečne spamätá a pošle túto politickú zberbu...
dnes, 12:26,  Práve pijem poobedňajšiu. O slniečku som raz zložil básničku, skúsim si spomenúť:...
dnes, 12:13,  „Dá sa to aj inteligentne" - Kulturblog. Demonštrácia pred Úradom vlády SR......
dnes, 12:07,  Krátke správy - tretí diel Ľuboš Blaha https://youtu.be/Apmpm_-rvug
dnes, 12:04,  Eriiiičko, dáme si kávu? *03*18*38 Už máš tú moju? Tak máš? c(_) Dnes je utorok,...
dnes, 11:27,  https://strategie.hnonline.sk/media/2232394-matovic-po-chybe-dennika-n-skritizoval-caputovu-za-to...
dnes, 11:10,  -era-, ďakujem... tu je pokus https://bit.ly/3ma0Xo5 *21
dnes, 11:05,  Praktický vlastne neviem nuda a nudné surfovanie po internete ma do klikalo až sem ????????
dnes, 11:03,  Branas Cosmology: Theory M and String Theory *21
dnes, 11:00,  ide o článok pod názvom Branas Cosmology: Theory M and String Theory >şţęę???<
dnes, 10:59,  Skús to cez ten web bit.ly - link tam skrátia a sem dáš ten bit.ly link
dnes, 10:54,  123- dobre, takže môžeme o krok ďalej, len hneď nezasviňuj svoju odpoveď nejakou...
dnes, 10:54,  ... pokus o opravu...
dnes, 10:52,  kntsz, je mi veľmi ťažké vyjadrovať sa presnejšie a byť pritom stručný... Iste si už...
dnes, 10:27,  35- Osvietený, ja už to vidím inak. Ľudia, čo sú otvorene proti testovaniu a vlastne...
dnes, 08:15,  Prišiel nám zvestovať svoju vieru :)
dnes, 07:26,  Smutné je najmä to, že človek nazve iného človeka odpadom.
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Lenivosť je zvyk odpočívať skôr, ako sa človek unaví.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(146 650 bytes in 0,222 seconds)