Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Matovič a Procházka o Kotlebových 16%

30
reakcií
1346
prečítaní
Tému 5. januára 2016, 09:43 založil Mierotvorca.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   5. 1. 2016, 09:43 avatar
Máme tu Nový rok 2016, ktorý je aj rokom volieb do SNR, teda opäť si máme možnosť zvolých tých, ktorí povedú túto krajinu, kde? No predsa ako si zvolíme, taký bude aj smer a cieľ!

Ale už pred rokom to začalo, plagáty všade, hesla tiež, že len my a nie oni...Už pred rokom? ale áno, ešte aj skôr, však čo si navaríš dnes, zajtra môžeš zjesť bez varenia...

Už sa to začalo, začne sa poukazovať, špiniť na iného, najlepšie na toho, kto im, tým čo aj 20 rokov sedia v SNR, stúpe na otlak a tým ohrozuje ich zotrvanie na teplých miestečkách...

Rozmýšľajte a používajte radšej vlastné srdce a vlastný rozum, že komu ozaj odovzdáte moc do rúk!!!

Igor Matovič a Radoslav Procházka "kujú pikle" ako Kotlebovi zobrať 16% z prieskumu agentúry ABAKIS z obdobia okolo 18. februára 2014. Rozhovor z Matovičovej slávnej nahrávky

P: Dneska som videl prieskum nejakej tej onej, NOVA-ckej agentúry Abakis, Kotleba 16%.
M: To sa mi nejak nezdá.
P: Ani mne, ale vieš, aké čísla oni produkujú. Ale to že bude v parlamente, sa mi zdá čoraz pravdepodobnejšie. Jeho by museli na tej župe chytiť na nejakom ťažkom prúseri, a to on si dá pozor.
M: No ako ideál by bol, aby … ja si myslím, že by sa dalo na neho vymyslieť, len teda vedome sa dohodnúť v tej opozícii, si rozdeliť úlohy, povedať si, že áno, že chceme byť alternatívou dokopy Ficovi - a teda vy ste dobrí na to, vy na to, vy ste na to.
P: No to máš už dlhodobo túto myšIienku a zdá sa mi čoraz rozumnejšia a použiteľnejšia, že len jak sa tam s tými starými chlapcami dohodneš? Oni ťa podrazia pri prvej príležitosti.
M: Ísť na Kotlebu by sa dalo ísť, len cielene sa dohodnúť, že týchto zoberieš a týchto chytíš trošku light, akože tú tému, ale rozumne. A budeš mať síce tvrdé, možno tvrdšie vyjadrenia, riešenia zároveň tej problematiky, ale aby tí ľudia videli, že dobre, že hentam máme istotu a v podstate hovorí to, čo Kotleba… dobre, nehovorí to úplne tak, ale hovorí to. Síce tam niektorí hovoria, že s takýmto niečím ísť by sa nemalo, akože demokratická strana by nemala operovať, ale teraz si myslím, že tuto účel svätí prostriedky v tomto. Ako keď sa ho chceme zbaviť, ten vulgárny nacionalizmus dostať do parlamentu, tak mi mu musíme zobrať tú rétoriku a jemne akože priblížiť sa k tomu jeho voličovi na kobylku. Ale to akože muselo by byť o tom že - všeobecný rešpekt a dohodnúť sa akože OK, tak ty si choď po hentom, to je tvoja úloha, a my do teba nebudeme útočiť za to. Lebo akože, keď to niekto spraví a začnú sa doňho všetci opoziční obúvať, že čo robí, tak je prúser. Tak to zabijú. Ale zas to nemôže robiť napríklad SDKÚ. Takže to môže robiť niečo také obdobné nám, nejaký ten protest, čo má v sebe antisystémový prvok. Ale nie SDKÚ, že, doprdele, mestský intelektuál a zrazu sa postaví niekde do osady a bude tam vyprávať o búraní chatrčí, šak to je strašné. Ináč, to sa čudujem, že tá SDKÚ ešte žije, že akí voliči tam vlastne zostávajú…
P: Asi nostalgickí voliči.

dennikn.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Ty vole!

http://www.youtube.com/watch?v=DuiDolPijxI Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


Podotýkam, že nie som priaznivec Kotlebu, ale verím mu viac ako Smeru, Mostu, SDKU, OĽANO, SaS, KDH...
Súhlasí RighteousFred


2.
označiť príspevok

Lemmy muž
   5. 1. 2016, 09:51 avatar
M: taký bude aj smer a cieľ!

Možno bude SMER a #SIEŤ.


4.
označiť príspevok

TvojOponent19
   5. 1. 2016, 09:53 avatar
Politici by nemali mať strach ísť do kontroverzných a pálivých tém a prezradiť svoj názor. Kotleba ten problém má v témach ohľadom slovenského štátu a nacizmu. Je ale pravdou, že za vyslovený názor sú u nás ľudia postihovaný.
Treba prinavrátiť na piedestál slobodu prejavu, najmä slobodu po prejave, zrušiť zákony o spochybňovaní kadečoho a nechať ľuďom možnosť, nech si hovoria , čo lne chcú.
Predvčerom(?) sa mi vyhrážal sekulárny humanista Rastislav Škoda za prirovnanie hodnoty ľudského života ateistu a nacistu. Pokiaľ si ľudia budú dávať mantinely myslenia, sloboda tu nebude. Na druhej strane preukázateľné lži a zenavžovanie by mali byť trestné.
Napr. tvrdenie, že ateizmus nie je viera - je lož. 


7.
označiť príspevok

Lemmy muž
   5. 1. 2016, 09:56 avatar
TO: Je ale pravdou, že za vyslovený názor sú u nás ľudia postihovaný.

Katolík Kotleba je už postihnutý.


8.
označiť príspevok

TvojOponent19
   5. 1. 2016, 09:57 avatar
Dvojzmyselné srandičky nepatria do kategórie slušnej a vecnej diskusie.


10.
označiť príspevok

Lemmy muž
   5. 1. 2016, 10:01 avatar
Veď ty nediskutuješ. Trollovanie nie je diskusia, a nevieš ani to, čo je vecná a slušná diskusia. Používaš zákerné a nelogické ťahy. S tebou sa nedá normálne diskutovať. Všimni si, že bežne ťa ľudia ignorujú. Len my, z lekárskeho prostredia sa ti venujeme. Stále si myslím, že tvoja psychóza je liečiteľná.


13.
označiť príspevok

TvojOponent19
   5. 1. 2016, 10:03 avatar
Ja si všímam predovšetkým trollov ako si Ty a nechávam ich, aby sa samy znemožnili. Vyvraciam lži. Ty si z lekárskeho prostredia?
Tak to je zdravotníctvo naozaj v zúfalom stave, keď zamestnáva štváčov a podvodníkov...


14.
označiť príspevok

Lemmy muž
   5. 1. 2016, 10:04 avatar
Akurát, že len sa sám znemožňuješ. A ako podvodník si v tom ostal sám. Ani katolíci ťa neberú vážne.


16.
označiť príspevok

TvojOponent19
   5. 1. 2016, 10:05 avatar
Tvoj pokus o deptanie Ti nevíde. :-)
Mne postačuje, že nevieš oponovať. Teda si na pochybách. To je dobre.


18.
označiť príspevok

Lemmy muž
   5. 1. 2016, 10:06 avatar
Nie som na pochybách. 


20.
označiť príspevok

TvojOponent19
   5. 1. 2016, 10:12 avatar
O tom nepochybujem, že máš problém sa k svojim pochybám priznať.


21.
označiť príspevok

Lemmy muž
   5. 1. 2016, 10:18 avatar
Nemám žiadny problém. Viem, že o mne klameš. Nemusím sa zaoberať každou tvojou hlúpou vetou. Pochop, som slobodný, vyberám si, čo chcem. Nevenujem pozornosť každému bludu, ktorý napíšeš.


22.
označiť príspevok

TvojOponent19
   5. 1. 2016, 10:52 avatar
Kde o Tebe klamem? Ak nájdeš nejakú lož - iste, môžem sa mýliť - tak mi ju pošli na gmail na posúdenie a vysvetlím Ti to v súkromnej pošte. Aby si nemal pocit, že Ťa chcem znemožňovať verejne. Lebo to naozaj nechcem. Mravoučné pokáranie sem-tam potrebuješ, ale neprekračujem hranicu virtuálneho sveta. Ak Ťa nazvem občianskym menom, tak iba v prípadoch, kde si to meno sám uviedol. Všimol si si to?


9.
označiť príspevok

Lemmy muž
   5. 1. 2016, 09:59 avatar
Pravda, ateizmus nie je viera. Tvoj blud o ateizme kríva.

Ateizmus je postoj k teizmu. Teizmus obsahuje prvky náboženských vier, ktoré ateista odmieta. Napríklad pre protirečenia, pre rôznosť teistických názorov (ktorý je potom z nich pravdivý?), a podobne, pre nedostatok presvedčivých argumentov. Alebo len tak, lebo ho to nezaujalo, a odmieta to podobne ako sa odmieta sledovať šport v televízore. Niekto odmieta heavy metal. Niekto džez.


3.
označiť príspevok

Lemmy muž
   5. 1. 2016, 09:52 avatar
M: Rozmýšľajte a používajte radšej vlastné srdce a vlastný rozum, že komu ozaj odovzdáte moc do rúk!!!

Dávaš hlas katolíkovi Kotlebovi?


5.
označiť príspevok

TvojOponent19
   5. 1. 2016, 09:54 avatar
3 Že sa to pýta šteňa, ktoré dalo hlas katolíkovi Kiskovi.


6.
označiť príspevok

Lemmy muž
   5. 1. 2016, 09:55 avatar
Som rád, že súhlasíš s tým, že Kiska je katolík. Už len krok k súhlasu s katolíkom Hitlerom. Čakám…


11.
označiť príspevok

TvojOponent19
   5. 1. 2016, 10:01 avatar
Keby Ti pamáť lepšie slúžila, nemusel by si čakať. Napísal som to už nespočetne krát. No ale beriem na vedomie Tvoje poľutovaniahodné mentálne schopnosti a napíšem to znovu ako citáciu seba samého:
Hitler bol formálne katolík - krstom sa nezmazateľne zapísal do spoločenstva RKC.
Zdroj: sites.google.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


12.
označiť príspevok

Lemmy muž
   5. 1. 2016, 10:02 avatar
Vieš, ty trepeš dve na tri, nevieš, čo hovoríš, raz tak, raz inak, ako ti vyhovuje. Máš zmätok v hlave. Teraz kľučkuješ, že je katolík, inde tvrdíš, že je humanista. Preber sa!!! A začni konečne aj myslieť.


15.
označiť príspevok

TvojOponent19
   5. 1. 2016, 10:04 avatar
Dal som Ti link, kde si to môžeš naštudovať.
Dočkal si sa a napriek tomu si sklamaný. Nevieč, čo chceš...


17.
označiť príspevok

Lemmy muž
   5. 1. 2016, 10:05 avatar
Mám ti dať link, kde trepeš nezmysly o tom, že Hitler je sekulárny humanista?


19.
označiť príspevok

TvojOponent19
   5. 1. 2016, 10:11 avatar
Iste, daj... ale pozor, aby to naozaj boli nezmysly. Lebo formálny katolík Hitler konal ako sekulárny humanista. Budeš musieť totiž súčasne obhájiť svoje tvrdenia. To pripomínanie podobností nie je samoúčelné, ale upozorňuje pred možným návratom hodnotových schém podobných tým, ktoré vyznávali národní SOCIALISTI.
sites.google.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


27.
označiť príspevok

Lemmy muž
   5. 1. 2016, 15:44 avatar
Oponent, kakáš si do vlastného hniezda.

Katolík Andrej Kiska tento rok neprijme katolíkov z Dobrej noviny. Čo nám tým...

poslal: Cibrinka (detto TvojOponent)
postoj.sk: Ideový kolega TvojOponenta, katolík Kiska, ktorý nedávno prevzal záštitu nad festivalom LGBT filmov, odmietol stretnutie s katolíkmi z Dobrej noviny - po prvý krát po 16 rokoch. Odignoroval tak prácu viac ako 25 000 detí na finančnej zbierke pre rozvojovú pomoc pre Afriku.Veľmi smutné...


28.
označiť príspevok

TvojOponent19
   5. 1. 2016, 21:05 avatar
27 Vďaka TvojOponentovi, ktorý posunul článok na Vybrali.sme.sk, tak sa vec posunula a portál Postoj doplnil článok o toto:
PS: Po niekoľkých hodinách od publikovania tohto komentára ma kontaktovali organizátori Dobrej noviny s tým, že sa im ozvali z prezidentskej kancelárie. Informovali ich, že prezident sa nakoniec rozhodol svoje rozhodnutie zmeniť a koledníkov budúci týždeň prijme.

Nuž zadáv sa tou Tvojou poobedňajšou škodoradosťou    


23.
označiť príspevok

Slovak1995 muž
   5. 1. 2016, 13:04 avatar
Je absolutne jedno koho zvolime nic sa nezmeni


24.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   5. 1. 2016, 13:18 avatar
A preto treba volit fica :-):-):-)


25.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   5. 1. 2016, 13:33 avatar
A potom sa budeme opäť len čudovať, veď je jedno koho, však sa nič tým nezmení... 


26.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   5. 1. 2016, 13:35 avatar
Co chcete menit? :-)

Ved vsetko funguje :-)


29.
označiť príspevok

Slovak1995 muž
   5. 1. 2016, 21:30 avatar
ukazuju nam sice v mediach a na webovych strankach politickych stran rozne programy najprv slubuju pred volbami hra sa to na velku demokraciu a po volbach vsetko sa zabudne a sluzia tym istym jedina demokracia je vo Svajciarsku rozhoduju obcania


31.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   6. 1. 2016, 11:30 avatar
Veru je to len ich hra Monopoly od nich k nám, ale je málo tých, ktorí to aj vidia, ale tým takmer nik neverí!


30.
označiť príspevok

Lux.Aeterna žena
   5. 1. 2016, 23:42

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Zdraví majú tisíc prianí, chorí iba jedno.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(102 959 bytes in 0,604 seconds)