Ísť na začiatok.
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  kultúra  téma
kategórie:  

Máme sa lepšie než v roku 2004 ?

9
reakcií
186
prečítaní
Tému 30. apríla 2022, 13:39 založil Skeptické okienko1.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Skeptické okienko1 muž
   30. 4. 2022, 13:39 avatar
Co myslíte, máme sa po vstupe do EU lepšie než pred vstupom do EU ? Myslím predovšetkým ekonomicky, či si možeme za naše mzdy kúpiť viac tovaru než v minulosti, alebo menej ?

2.
označiť príspevok

Starý chren muž
   30. 4. 2022, 14:01 avatar
Ja osobne som spokojný s členstvom Slovenskej republiky v EU. Mne nejde len o množstvo tovaru, ktoré si môžeme kúpiť. Neviem to objektívne posúdiť, či si môžem dovoliť kúpiť viac tovaru, ako pred vstupom do EU. Ale pocitovo si myslím, že áno, aj keď teraz dosť veci zdraželo. Takže posledný mesiac, dva je to horšie. Ale to záleží od konkrétnej finančnej situácie každého človeka.
Ale členstvo v EU má pre nás aj iné výhody, napríklad ľahšie cestovanie medzi európskymi krajinami.

3.
označiť príspevok

Starý chren muž
   30. 4. 2022, 14:03 avatar
Samozrejme, sú tu aj nevýhody, ale podľa mňa výhod je viac, ako nevýhod.

4.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   30. 4. 2022, 14:19 avatar
Samozrejme že sa mame lepsie...sme sucastou najbohatšieho trhu na svete. Pytal som sa na to aj svojej mamy...ako to vidi. Jednoznacne lepsie a to nema dôchodok bohvie čo...Je obrovský výber tovaru...čo si človek len zmyslí....Ludia tlacia pred sebou nakupne voziky, ako keby mala príst vojna....Jasnne že su dnes aj chudobní ludia, ale celkovo je to neporovnatelne lepsie

5.
označiť príspevok

Skeptické okienko1 muž
   1. 5. 2022, 15:10 avatar
Je vyššia kupsychopnosť ?

6.
označiť príspevok

admin muž
   1. 5. 2022, 16:22 avatar
Onedlho pochopíš "kúpyschopnosť" ruskej armády. To už sa nebudeš hrajkať s mobilom, ale ukrývať v bunkri. Lebo budeš celý posraný.

7.
označiť príspevok

admin muž
   1. 5. 2022, 16:53 avatar
Ruská armáda má rozkaz napadnúť Poľsko a Rumunsko, keď obsadia pozície na Donbase. Putin tento rozkaz už samozrejme nestiahne s5. Je to dané. Až potom bude nasledovať obsadenie Litvy, LLotyšska a Estónska.

8.
označiť príspevok

Skeptické okienko1 muž
   2. 5. 2022, 15:20 avatar
Hluposť, Rusi nevedia dobyť ani Ukrajinu a nieto ešte aby svoju armádu posielali na Polsko, Rumunsko...

9.
označiť príspevok

oktavian muž
   4. 5. 2022, 22:05 avatar
Po materiálnej stránke sa máme rozhodne lepšie:

- v roku 2004 som zarobil na brigáde 1.8€ - 2€ / hod
- teraz 22€ / hod.

10.
označiť príspevok

oktavian muž
   4. 5. 2022, 22:06 avatar
Ale ajtak by som sa rád vrátil do roku 2004 - keby som mal v hlave všetky myšlienky a skúsenosti čo mám teraz.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 10:09,  69- ahoj scarlette *21 Asi to bude stačiť v skrátenom podaní, lebo ak si dobre pamätám,...
dnes, 09:37,  "Píšem o vrchnostiach, nie o kresťanoch. Text ...Lebo nie nadarmo (vrchnosť) nosí meč,...
dnes, 08:57,  Pre Boha sú tisíce rokov ako včerajší deň.
dnes, 08:55,  Dosť slabú. Západné vrchnosti sú nad ním.
včera, 22:35,  15. ta vrchnost sa sklada tiez z jednotlivcov . chces aplikovat texty z obdobia pred vyse 2000...
včera, 22:33,  13. aj Rusko ma vladu *57
včera, 22:29,  Píšem o vrchnostiach, nie o kresťanoch. Text ...Lebo nie nadarmo (vrchnosť) nosí meč, lebo...
včera, 22:27,  12. to patri este do SZ . krestan by sa mal riadit riadit krestanskou filozofiou JK. *19...
včera, 22:24,  Boh vykonáva spravodlivosť na zemi cez vrchnosti (vlády).
včera, 22:20,  TvojOponent19 ako by si charakterizoval putinov rezim , ako fasisticky? *21 Na verejnosti...
včera, 22:19,  Správny preklad je nezavraždíš. Inak by Boh išiel sám proti sebe, keď dal zapísať:...
včera, 21:46,  62. ako sa prejavuje ta "spiritualita" ? *21
včera, 21:13,  66- klameš sám seba havrane a teda nemá význam na všetko reagovať. Nie si schopný...
včera, 20:31,  1. ukrajinci nazyvaju ruskych vojakov orkovia *19
včera, 20:29,  8. ale v biblii je jaj desatoro kde je nezabijes *38 a prestupenim pachas hriech . cize veriaci...
včera, 19:46,  USA tlači dolare Sudruhu červený vylagrovaný.....si presný kovaný ruský trol a ani o tom...
včera, 19:24,  "To o čom ty píšeš sa týka veriacich.".... Ok, tak ak sa toto týka IBA...
včera, 18:05,  Bibliu netreba vysvetľovať. Biblii treba veriť. Až potom môžeš niečo vysvetľovať. Buď...
včera, 18:00,  Vysvetlenie veršu si dostal. Boh necháva nespasených konať neprávosti. Zjavenie apoštola...
včera, 17:57,  Bibliu treba brať tak, ako je napísaná. Hore citovaný verš v nej je. Vrchnostiam sveta dal...
neprehliadnite
vyhľadávanie

Našťastie neexistuje vôbec žiaden dôvod, prečo by sme mali byť všetci rovnakí.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(64 824 bytes in 0,175 seconds)