Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Mám 30 a stále bývam u mamy

110
reakcií
2143
prečítaní
Tému 1. júla 2011, 08:37 založil Ariela.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Ariela žena
   1. 7. 2011, 08:37 avatar
magazin.atlas.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Je to tak. Kam sa podeli odvazni, priebojni a zodpovedni chlapi? Taki, ktori su schopni postarat sa o rodinu? V poslednej dobe sa nejako mnozia ti, ktori len v nemom uzase stoja pred nasimi bytmi, autami, dovolenkami, karierou...Vari sa postupne naozaj menia rodove ulohy? Zena je ta schopnejsia, huzevnatejsia, ktora sa stara a zabezpecuje chod rodiny? Ak si vobec nejaku rodinu zalozi, kedze najst vhodneho partnera tiez nie je uplne jednoducha zalezitost. Vhodneho, rozumej primeraneho, jej rovneho. Uz davno nestoja o luzrov, ktori v 30tke stale byvaju u mamicky, za cely zivot nic nedosiahli, pred sebou maju len hmlistu viziu buducnosti, ale ziadny realny ciel a uz toboz nie sposob, akym sa k nemu dopracovat. No, ako to teda je?

8.
označiť príspevok

majomajo muž
   1. 7. 2011, 09:13 avatar
Aha hľadajú sa silní samci, na jednej strane nesmierne priebojní až zúriví a na druhej strane voči svojej ženuške jemnučkí a ako v bavlnke........   

14.
označiť príspevok

Ariela žena
   1. 7. 2011, 09:25 avatar
kde si prisiel na tu zurivost? nemusia mat siroke lakte, aby nieco dosiahli. Vobec tu nie je rec o BMW a diamantoch, len o zodpovednosti a schopnosti postarat sa o rodinu. Nie v kazdej rodine musi byt standardom 2x do roka dovolenka v Karibiku.
Laska a jemnost sa vyzaduje v kazdom pripade  

50.
označiť príspevok

dorota
   1. 7. 2011, 11:52 avatar
ja byvam u sestrz.....lol...aj to s arata?  

60.
označiť príspevok

Natalia žena
   1. 7. 2011, 11:57

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

68.
označiť príspevok

Ariela žena
   1. 7. 2011, 12:00 avatar
Natalia, asi myslis hypoteku...?

78.
označiť príspevok

Natalia žena
   1. 7. 2011, 12:06

2.
označiť príspevok

Alexander muž
   1. 7. 2011, 08:44 avatar
Sú názory, že žena či muž bývajúci po 30 tke u rodičoch na Slovensku bez ohľadu na to či si všetky výdavky platí sám/sama (potraviny, šaty, cestovné, kultúra, kozmetika a pod.) a vrátane inkasa a iných platieb (napr. poistiek, sporenie) je neschopný(á) a neživotaschopný (á). Je možné sa na to dívať aj takto. 

3.
označiť príspevok

Ónya žena
   1. 7. 2011, 08:58 avatar
ja som názoru a viem to podľa seba, že v určitom veku napr. od 25 rokov je skutočne dobré sa osamostatniť a gazdovať si sám. Nevýhodou je, že dnes je to s bytmi finančne veľmi náročné..ale na druhej strane je bežné, že mladí bývajú na podnájmoch aj viacerí ..aby si to finančne vykryli. Mladí pár tak isto ak chce byť spolu , bývajú v podnájme. Vždy lepšie ako si brať hypotéku a zaviazať sa na 30 rokov splácania - čo je samovražda. Tiež nepôsobí dobre fakt, že 30 ročná býva s rodičmi, ..bo sa im musí podvedomo prispôsobovať ..je iné možno v rod. dome ..neviem.
Nájsť vhodného partnera ..sa hovorí, že ak si ho žena nenájde ako študentka , potom je to už ťažšie. Všetko záleží v akej spoločnosti sa pohybuješ...v akej vrstve. To jest, ak sa chceš zoznámiť, treba sa pohybovať v takej spoločnosti, kde je viac slobodných mužov. Ak taká spoločnosť je problém, tak sa treba zaujímať o nejaké aktivity, kde je prevaha mužov. Je kopec záujmových kurzov , kde sa poriadajú aj týždňové pobytové semináre....proste hľadaj, skúšaj ..držím palce.

4.
označiť príspevok

Ariela žena
   1. 7. 2011, 09:03 avatar
Suhlasim, Onya, ze je to s bytmi tazke, ale predsa o tom je ten clanok. O odvahe pustit sa maminej sukne. Ved sa hovori, odvaznemu stastie praje. Mne to skor pride tak, ze chlapi nam zleniveli. A riadne.

To hladanie nie je o mne. Vhodneho partnera som uz nasla, aj stratila, ale taky je zivot.

11.
označiť príspevok

Ónya žena
   1. 7. 2011, 09:18 avatar
Chlapi ako ktorí..je to vec výchovy a vec pohľadu.

5.
označiť príspevok

majomajo muž
   1. 7. 2011, 09:06 avatar
No ale predsa tých zlých mužov čo nechcú ísť od mamičky vychovávate hlavne vy ? Tak to robíte blbo......

6.
označiť príspevok

Ariela žena
   1. 7. 2011, 09:11 avatar
nie, len sme take uzasne matky, ze je vam u nas strasne dobre  

9.
označiť príspevok

majomajo muž
   1. 7. 2011, 09:14 avatar
Ano vy si synáčikov prisvojujete.........sú to vaše ľahko ovládatelné hračičky.....   

10.
označiť príspevok

Ónya žena
   1. 7. 2011, 09:17 avatar
no.. ..a vám je pri tej maminkinej " sukni tak dobre..bezstarostne ..chodiť domov do hotového. 

12.
označiť príspevok

majomajo muž
   1. 7. 2011, 09:19 avatar
Veď o tom píšem, výchova nie je o tom ako odstraňovať detičkám z cesty všetky prekážky.......tým robíte vlastným deťom problém...... 

16.
označiť príspevok

Ariela žena
   1. 7. 2011, 09:32 avatar
takze aj tak za vsetkym hladaj zenu  , ci?

17.
označiť príspevok

majomajo muž
   1. 7. 2011, 09:34 avatar
Ano. Tak je to a nie je to vždy dobré..... 

7.
označiť príspevok

salbea žena
   1. 7. 2011, 09:12 avatar
a vies co , v dnesnej dobe sa tomu ani necudujem..
aby som bola cool ,mala by som byt karieristkou a a zarabat tolko prachov,aby som mohla byt samostatna..snaha bola ,ale neviem zial ako niektore sklbit podnikanie s materstvom..
a ex jednoducho odmieta doma co i len po sebe umyt riady,jedine ze vynesie smeti a tak si myslim,ze chlap radsej ostane u matky,ktora doma predsa len nenuti chlapov do zenskych domacich prac a nenuti robit zo seba zensku a radsej sa ani nezenia,aspon tak mi to nonstop trepe ex..
on zaraba prachy na nas a ja sa staram o nich..som z toho zufala,pretoze ho potrebujem kvoli prachom,keby som bola financne zabezpecena,vyhodim ho z domu ..preto zavidim zenam,ktore su nezavisle a financne zabezpecene,bo mozu chlapov ktori im nevyhovuju vyhodit za dvere kedy sa im zachce a poslat ich k mamicke,nech sa o nich ona stara
a ti slobodni sa zial popalit nemienia,tak radsej ostavaju doma a zarabaju si len na seba,nez by mali s akousi hysterickou si nervy nicit,aj tak by neboli pre dnesne narocne zeny dost dobry
je to vsetko kvoli prachom,bo cela spolocnost a sposob zivota v nej si vy vyzaduje vysoku uroven a vysoky komfort a chlapi vedia,ze jednoducho nedokazu vystupit na schodik,kde je dostatocny balik penazi pre celu rodinu a aj na "vrtochy" zenskej..
mna osobne strasne hneva,ze som zvolila materstvo pred karierou,bo v tejto spolocnosti nic neznamenam,som nula

13.
označiť príspevok

majomajo muž
   1. 7. 2011, 09:21 avatar
Ak volíš kariéru pred materstvom, je to proti prírode a si chorý človek......daj sa prerobiť na chlapa a choď do bane.....

15.
označiť príspevok

Ariela žena
   1. 7. 2011, 09:29 avatar
Salbea, bud stastna, ze sa mozes venovat svojim detom, je vela zien, ktore si uzili matersku len zopar mesiacov a museli ist naspat do prace, lebo uvery, hypoteka, atd. Cas, ktory si im venovala, je na nezaplatenie a ziadna kariera ho nikdy nevynahradi.

18.
označiť príspevok

salbea žena
   1. 7. 2011, 09:47 avatar
hm ty nechapes,mala som rada jedneho chlapa,kvoli nemu som sa aj rozviedla,ale ako som sa dozvedela,jemu velmi zalezi na tom,aby zena po jeho boku mala titul a dobre postavenie v zamestnani,co ja zial absolutne nesplnam,tak som sklapla..chapes ?
aj vdaka titulu,peniazom a tym kym si,nemozes dat ani cestu obycajnej laske..a to plati aj opacne pre muzov..je to tu vsade tak demonsky zle,velmi zle..

19.
označiť príspevok

Ariela žena
   1. 7. 2011, 09:59 avatar
jasne, ze nechapem, nepoznam ta a nevidim do toho. Skoda len, ze si sa najprv rozviedla a az potom sa ten chlap prejavil...Mas pravdu, neviem, mozno by si sa aj tak rozviedla.
Súhlasí rastos

20.
označiť príspevok

Alexander muž
   1. 7. 2011, 10:04 avatar
Niektorí ľudia sú toho názoru, nakoľko to majú odpozerané z praxe, že chlap je lepši bez VŠ, že lepší je taký s učilišťom, ale aby vedel prakticky všetko doma opraviť (čo je obdoba toho, že sa od ženy očakáva, že bude vedieť variť). Ďalej mnohé ženy sa majú pri mužovi bez VŠ lepšie ako s tým vzdelaným, lebo tí učňovkári sa snažia viac doma makať, viac rodinu zabezpečiť a čo je hlavné vážia si ženu.

21.
označiť príspevok

majomajo muž
   1. 7. 2011, 10:07 avatar
To je vedľa, všetko je vecou povahy a nie výšky vzdelania, hoci dá sa povedať že ten čo dosiahol vyššie preukázal nejakú mieru usilovnosti a teda po čom tu voláte - zabezpečenia rodiny . Ja mám zase odpozorované, že tí menej vzdelaný sú hulváti a opilci , muži bez koníčkov......ale iste existujú výnimky na oboch stranách....
Súhlasí Ariela

22.
označiť príspevok

Alexander muž
   1. 7. 2011, 10:17 avatar
Niektorí ľudia prezentujú názor, že najlepší muži resp. ženy sú tí z chudobnejších pomerov - totiž tá chudoba, resp. nedostatok, pokiaľ majú na to hlavu, ich núti študovať trebárs aj tú VŠ alebo ich núti byť vynikajúcim majstrom v niečom (napr. automechanik, kuchár a pod.). Veľa riadiacich či manažérov či podnikateľov pochádza z chudobnejších pomerov, majú jednoduchých, obyčajných rodičov. Tí čo pochádzajú zo študovaných rodín alebo bohatších už nie sú takí abiciózni a priebojní - jednak to nepotrebujú ale môže byť, že zistili, že to nie je až také zaujímavé ako sa to vidí tým obyčajnejším ľudom, ktorí sa hrnú za kariérou, vzdelaním či peniazmi, lebo si myslia aké je to super a úžasné.

23.
označiť príspevok

Alexander muž
   1. 7. 2011, 10:21 avatar
Sú však aj názory,že najcennejšie na človeku je on sám - teda jeho vlastnosti, charakter, vlohy, inteligencia, empatia, racionálne zmýšľanie a pod. A ešte niektorí hovoria, že nie je nad zdravý sedliacky rozum.

24.
označiť príspevok

Alexander muž
   1. 7. 2011, 10:28 avatar
A ešte niektorí ľudia hovoria, že najlepšie a najkrajšie a najpodarenejšie detí majú - chudobní, škaredí, alkoholici, robotníci nevzdelaní, invalidi resp. sú to deti z neúplných alebo rozvrátených rodín.

25.
označiť príspevok

ether muž
   1. 7. 2011, 11:00 avatar
áno, rodové stereotypy sa posunuli niekam inam, existuje teória podľa ktorej je práve emancipácia žien priamym dôvodom mužskej neschopnosti...
totiž, kedysi to bolo jasné, ja som žena, ja som matka a starám sa o domácnosť, žene to viac menej aj ostalo (je logické prečo ten vzťah k "hniezdu" to len pre prípadné pripomienky) ale rovnako je aj pracujúcou osobou "živiteľkou"
muž bol vždy živiteľ rodiny, no teraz o túto pozíciu prišiel a tým pádom stratil vedomie svojej potrebnosti a úlohy, teda si nevie nájsť miesto a stáva sa z neho takýto "neschopák"
Súhlasí Ariela, dorota, luke85

30.
označiť príspevok

dorota
   1. 7. 2011, 11:25 avatar
vela na seba nakladate, chlapci  

31.
označiť príspevok

ether muž
   1. 7. 2011, 11:26 avatar
ja mám v péčku, ja som schopný 

48.
označiť príspevok

dorota
   1. 7. 2011, 11:50 avatar
ach, zabudla som na ego a jesitnost  
Súhlasí ether

52.
označiť príspevok

ether muž
a čo mám klamať dorot? 
Súhlasí dorota

55.
označiť príspevok

dorota
   1. 7. 2011, 11:54 avatar
ano, daj pravde volnost ....  
Súhlasí ether

57.
označiť príspevok

ether muž
   1. 7. 2011, 11:55 avatar
poviem mamke, že ma na zlé navádzaš 

59.
označiť príspevok

dorota
   1. 7. 2011, 11:56 avatar
mamickyn maznacik, mamickyn maznaaacik beebee

65.
označiť príspevok

ether muž
   1. 7. 2011, 11:59 avatar
s mäkkým i po k 

67.
označiť príspevok

dorota
no tak som osprostena a co.... nesnaz sa odvratit pozornost  
Súhlasí ether

71.
označiť príspevok

ether muž
   1. 7. 2011, 12:02 avatar
odvrátim, poď mi obed navariť ženská!

76.
označiť príspevok

dorota
   1. 7. 2011, 12:05 avatar
dobre, ale dlhujes mi 300 hodin sexu  

79.
označiť príspevok

ether muž
   1. 7. 2011, 12:07 avatar
platí 

80.
označiť príspevok

dorota
   1. 7. 2011, 12:07 avatar
kua, mala som si 400 povedat...
Súhlasí ether

34.
označiť príspevok

Ariela žena
   1. 7. 2011, 11:32 avatar
31. este ked nakladaju, to je v pohode. Horsie je, ak sa len vyhovaraju, snivaju, trepu dve na tri a vysledok BIG ZERO.

37.
označiť príspevok

rastos muž
   1. 7. 2011, 11:35 avatar
ale po par desatrociach makacky (zivota) je muz unaveny, potrebuje oddych  

39.
označiť príspevok

ether muž
   1. 7. 2011, 11:36 avatar
preto umierame, nie? 
Súhlasí dorota

41.
označiť príspevok

Ariela žena
   1. 7. 2011, 11:38 avatar
37. ako keby zeny nemali narok na oddych?!

44.
označiť príspevok

rastos muž
   1. 7. 2011, 11:40 avatar
maju, oddychujme spolu  
Súhlasí Ariela

46.
označiť príspevok

ether muž
   1. 7. 2011, 11:41 avatar
a majú? 

47.
označiť príspevok

Ľubica
   1. 7. 2011, 11:43 avatar
Ariela, niekde som čítala, že my ženy sme odolnejšie ako muži, vlastne naše telo. Mužské bunky sú vraj geneticky od samého začiatku naprogramované na kratšiu životnosť. Preto aj my ženy žijeme dlhšie.

56.
označiť príspevok

Ariela žena
   1. 7. 2011, 11:54 avatar
Veru, ich telo bojuje aj s nadchou, kedze maju slabsi imunitny system.

83.
označiť príspevok

majomajo muž
   1. 7. 2011, 12:39 avatar
A deti vychováva ulica a internet......
Súhlasí Boris

26.
označiť príspevok

Ariela žena
   1. 7. 2011, 11:11 avatar
Ved hovorim, je to nanic, uz ani nelovite mamuty, ani nezabijate drakov, uz aj s plodenim deti su problemy...podme my len pekne naspat do jaskyn  

27.
označiť príspevok

ether muž
   1. 7. 2011, 11:12 avatar
sufražetky sú vinné  a mužská dobrota tiež 

28.
označiť príspevok

Ariela žena
   1. 7. 2011, 11:21 avatar
sufrazetky za to nemozu. Ale kto, alebo co za to moze???

29.
označiť príspevok

ether muž
   1. 7. 2011, 11:23 avatar
tak feministky 

32.
označiť príspevok

Ariela žena
   1. 7. 2011, 11:29 avatar
29. o tomto som sa minule bavila s kolegynou z viedne. Bola pohorsena, ze feministky "strajkovali" proti sirsim parkovacim miestam pre zeny v tom zmysle, ci sme my horsie vodicky ako muzi, ked musime mat sirsie miesta. Zhodli sme sa, ze cele feministicke hnutie len robi zlu krv, my dve napr. chceme mat sirsie parkovacie miesta, chceme si pohodlne vystupit z auta, usadzat tam nase deti do autosedaciek, pohodlne si ulozit nakup a ano, netrapit sa pri cuvani. No a co!
Ide o to, ze ak zeny zvladaju deti, domacnost, karieru, preco im chlapi nestacia s dychom? Alebo su to fakt sami neschopaci v tom mojom okoli??

33.
označiť príspevok

ether muž
   1. 7. 2011, 11:32 avatar
pre všetkých, pred ambulanciou kde makám sú také debilné tie miesta, že ak veľa teba niekto zaparkuje, tak ani nenastúpiš...
a k tým mužom, no to je to, že oni nevedia čo robiť vlastne, ja makám, študujem (teraz prázdninujem), varím, pratám, umývam riad, opravujem všetko pokazené doma, nakupujem, vonku chodím a aj ženu stíham, lahoda 

35.
označiť príspevok

rastos muž
   1. 7. 2011, 11:34 avatar
pockaj este par rokov, potom napis  

36.
označiť príspevok

ether muž
   1. 7. 2011, 11:35 avatar
nedá sa, vtedy mám termín na operáciu žalúdočných vredov 
Súhlasí rastos

38.
označiť príspevok

Ariela žena
   1. 7. 2011, 11:36 avatar
33. vidis, ether, ty si poriadny. po skole vzniknute rezervy vyhradene na studium zaplnis starostlivostou o deti a je z teba idealny chlap  

40.
označiť príspevok

ether muž
   1. 7. 2011, 11:37 avatar
budem alfa samec 

42.
označiť príspevok

Ariela žena
   1. 7. 2011, 11:39 avatar
no, hovori sa tomu aj hlava rodiny, ktorou otaca krk (zena )

45.
označiť príspevok

ether muž
včera som sa už vyvinul na polovšeboha kúzelníka, tak už len tá hlava rodiny mi chýba 

49.
označiť príspevok

Ariela žena
   1. 7. 2011, 11:51 avatar
ether, a co si vycaroval? Veceru?

51.
označiť príspevok

ether muž
odcikal som slimáka z listu 
Súhlasí dorota, Ariela

58.
označiť príspevok

dorota
   1. 7. 2011, 11:55 avatar
no tak toto napriklad zeny nedokazu....alebo aj hej ale v velkzm vypatim sil a vole LOL

61.
označiť príspevok

ether muž
   1. 7. 2011, 11:57 avatar
by si sa divila, čo všetko ženy dokážu, makal som jedno leto na hajzloch na horskej chate a záver je, že vy ženy ste príšerné prasatá 
Súhlasí dorota, Ariela

63.
označiť príspevok

dorota
no tak ked to beries z tohoto uhla tak to ano, suhlasim.  

64.
označiť príspevok

dorota
ale zase, nepoznam nikoho kto by sa na chate nespraval ako prasa  

69.
označiť príspevok

ether muž
na chate jo, ale toto boli hajzle len tak, že si na túre na pleso tak si zbehneš cvrknúť za desať koruniek, na mužských som ani nemal čo pratať... 
Súhlasí dorota

73.
označiť príspevok

dorota
   1. 7. 2011, 12:03 avatar
ved viem ako to na damach vyzera, zase nebudem sa hadat. ano, niektore sme prasce  

75.
označiť príspevok

ether muž
   1. 7. 2011, 12:05 avatar
veru ste 
Súhlasí dorota

74.
označiť príspevok

Ariela žena
   1. 7. 2011, 12:04 avatar
69. (hehe, pekne cislo) to by som ti priala robit hajzel babu na muzskych pisoaroch v bare. Co som teda na vlastnej kozi nezazila, ale pocula som uz kadeco.
Súhlasí dorota

77.
označiť príspevok

ether muž
   1. 7. 2011, 12:06 avatar
lol veď hore bol bar a chodili ku mne, čo si myslíš? 

81.
označiť príspevok

Ariela žena
   1. 7. 2011, 12:12 avatar
ether, lebo si najlepsia hajzelbaba v celych Tatrach (ci kde to bolo
Súhlasí dorota, ether

82.
označiť príspevok

ether muž
   1. 7. 2011, 12:16 avatar
jo v Tatrách   a nepopieram

43.
označiť príspevok

rastos muž
inac tu na nete sme vsetci sami idealni chlapi, je nas tu habadej  
Súhlasí Ariela

53.
označiť príspevok

Natalia žena
   1. 7. 2011, 11:52

54.
označiť príspevok

Boris muž
za to moze skor ekonomicka situacia krajiny.
Viacmenej to tak u nas vypada, ze cez 30, 40 aj 50 rocni byvaju stale s rodicmi..a nie zriedka s mini ostavaju aj do smrti.. ako volakedy.. je jedno zi chlapi, zeny... s detmi, ci bez.
Neviem, ci by bolo rozumnejsie vrhnut sa do hypotek a ked uz bude rodina s detmi.. prist o vsetko.
Za starnutie naroda vinim predovsetkym stat, pretoze neponuka riadne podmienky pre ludi.
A dalej, ked uz riskovat, tak pre niekoho, kto za to stoji no a ja som napr. este nikoho takeho nestretol-.

84.
označiť príspevok

Alexander muž
   1. 7. 2011, 12:58 avatar
Niektorí ľudia prezentujú názor, že tak ako v minulosti, v súčasnoti aj v budúcnosti nebude nezvyčajné, ak syn či dcéra bývajú s rodičmi celoživotne bez ohľadu na to či sú slobodní alebo sú v manželskom zväzku (resp. s družkou, s druhom) a majú či nemajú deti. Niekedy to býva ozaj z finančných dôvodov, lebo sa náklady rozložia, avšak je za tým aj veľa kompromisov a strata istej autonómie tak na strane dospelého syna či dcéry, ale aj na strane starnúceho rodiča. Sú však prípady, keď sa dobrovoľne rozhodnú žiť takto, pretože, si chcú byť poblízku a byť si vzájomne na oporu, avšak ako som už spomínala vyžaduje si to jasné pravidlá fungovania a hospodárenia v dome, na pozemku, v záhrade a podobne. Všetko má svoje pre aj proti.
Súhlasí Boris

85.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 7. 2011, 13:09 avatar
Ved je to plytkost vytahovat taketo nieco na kohokolvek, pretoze kolko ludi, tolko chuti..

86.
označiť príspevok

Alexander muž
   1. 7. 2011, 13:17 avatar
Informáciu, ktorú niekto šíri na nete, o tom, že niekto býva s rodičmi, ktorá je podaná ako výčitka neschopnosti, tak toto do verejnej diskusie nepatrí, obzvlášť preto, že je vyťahovanie súkromia(intimity) diskutéra s cieľom vysmiať, ponížiť. Ak by sa to povedalo všeobecne, je to v poriadku, človek môže mať taký názor.
Súhlasí Boris

87.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 7. 2011, 13:20 avatar
nazor vysloveny ako vycitku

89.
označiť príspevok

Alexander muž
   1. 7. 2011, 13:23 avatar
áno

88.
označiť príspevok

Ariela žena
   1. 7. 2011, 13:22 avatar
86. Alexander, klud. ved je to vseobecne, nie konkretne. Alebo ten chlapik z ilustracneho fota je niekto z tvojho blizkeho okolia?

90.
označiť príspevok

Alexander muž
   1. 7. 2011, 13:29 avatar
Ariela asi je to nedorozumenie. Určite článok ako taký je v poriadku a pestrosť názorov sa cení. Myslela som situáciu tu na DF, keď určité nicky vyčítali inému nicku túto skutočnosť. Nepoznám toho muža z ilustračnej fotografie. Všetko je v poriadku. 
Súhlasí Ariela, Boris

91.
označiť príspevok

salbea žena
   1. 7. 2011, 13:37 avatar
hm tak to bol fakt nechutny atak..menovat konkretne nicky..spalil sa tu akysi most diskusneho umenia

92.
označiť príspevok

Alexander muž
   1. 7. 2011, 13:41 avatar
Sú názory, že všetci sa len učíme, trénujeme a na vlastných chybách, smerujeme k vylepšeniu napr. komunikácie. Sme ľudia omylní a mnohí možno radi skúšajú, čo všetko sa dá nete. Možno určitá zhovievavosť by nebola na škodu, ale je možné, že je to aj inak.

94.
označiť príspevok

salbea žena
   1. 7. 2011, 13:47 avatar
hm znova prezliekat kabat ?

95.
označiť príspevok

Alexander muž
   1. 7. 2011, 13:48 avatar
Nie, ale skôr akási prirodzená zmena a samoformovanie. Človek sa mení predsa vekom aj skúsenosťami.

96.
označiť príspevok

salbea žena
   1. 7. 2011, 13:50 avatar
clovek moze vykupit svoju ludsku slabost napr. krasou svojich diel..cim sa tu vykupia ti diskuteri ?

97.
označiť príspevok

Ariela žena
   1. 7. 2011, 13:53 avatar
krasou slov, ktore by museli byt ospravedlnenim a pokanim  

98.
označiť príspevok

salbea žena
   1. 7. 2011, 13:54 avatar
hm ved to,nie vzdy povoli cas vystavit taky obraz

101.
označiť príspevok

Alexander muž
   1. 7. 2011, 13:59 avatar
Áno, aj to je jedna z možnosti. 

99.
označiť príspevok

Alexander muž
   1. 7. 2011, 13:55 avatar
Nemožno jednoznačne povedať, čím sa vykúpia diskutéri. Je potrebné sa vykupovať za čo? A u koho? Niektorí ľudia majú potrebu sa vykupovať, tak to môžu urobiť, ak to tak cítia a iní nemajú to potrebu. Je to internetová diskusia, netreba jej pripisovať väčšiu váhu, než má.
Súhlasí Boris

100.
označiť príspevok

salbea žena
   1. 7. 2011, 13:58 avatar
hm ty si zenska ? asi tazko,bo ziadna sila nezabudne na zradu,ani na internete
Súhlasí Ariela

102.
označiť príspevok

Alexander muž
   1. 7. 2011, 14:02 avatar
Možno niektoré ženy dokážu aj zabudnúť, možno niektoré ženy, dokážu odpustiť a nezabudnúť a podobne. Kombinácií je veľa. Áno som žena, aj keď v diskusii je to jedno, tu ide o názory.
Súhlasí sandrik

103.
označiť príspevok

Ariela žena
   1. 7. 2011, 14:16 avatar
salbea, mas pravdu. Hovori sa, ze clovek dokaze odpustit, ale nie zabudnut.

93.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 7. 2011, 13:46 avatar
Clanok ako taky je najskor prebrany zo zahranicnej tlace .. autor sa uviedol len ako Andrew. Pre vyspele ekonomiky zapadu v cca 70,80 a 90 rokoch to bol clanok objektivny. No pri aktualnej situacii uz aj na zapade zacina posobit skor neprofesionalne tym, ze neberie vobec v ohlad ekonomicku situaciu a vnucuje myslienku osamostatnenia na ukor poziciek.
Ved s byvanim to vlastne zacalo.. v 2008 roku prislo v amerike 7 milionov ludi o byvanie, pretoze sa ekonomika podlomila a mnohi prisli o pracu. To "vzticilo prst" pre mnohych mladych ludi, ktori su pripraveni si zalozit rodinu, ale riziko straty je prilis vysoke, kedze nedokazeme odhadnut dalsi celosvetovy vyvoj balansujuci medzi destruktivnym fungovanim a kolapsom.

104.
označiť príspevok

Arabeska žena
   1. 7. 2011, 15:32 avatar
Boris, vždy som obdivovala Tvoj všestranný rozhľad, vyjadrovacie schopnosti a múdrosť - takýto človek by mal riadiť štát  

poklona pre Teba  
Súhlasí Boris

105.
označiť príspevok

Ónya žena
   2. 7. 2011, 22:03 avatar
104/ ...       ..joj ako dobre som sa zasmiala,..ale treba zotrvať v predstave, že to je myslené dobre.
Súhlasí Vlado

106.
označiť príspevok

Vlado muž
   2. 7. 2011, 22:09 avatar
Ónya, keby o mne sa niekto takto vyjadril, chápal by som to ako eufemizmus pre: "Ty si ale idiot."
Súhlasí sandrik

107.
označiť príspevok

Arabeska žena
   3. 7. 2011, 19:34 avatar
máš to v hlave pomýlené

108.
označiť príspevok

Arabeska žena
   3. 7. 2011, 19:35 avatar
ver tomu, že to bolo myslené len dobre - ach tá závisť

110.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 7. 2011, 19:40 avatar
Dakujem Arabeska  
myslim, ze sa riadim len zdravym sedliackym rozumom. preto by sme mohli riadit stat vsetci   

111.
označiť príspevok

Arabeska žena
   3. 7. 2011, 19:43 avatar
nielen zdravý, ale aj múdry rozum, a to má málokto    

62.
označiť príspevok

Ariela žena
   1. 7. 2011, 11:58 avatar
54. len ci ten niekto, kto za to stoji, bude cakat, kym "sa postavis" na vlastne nohy...

66.
označiť príspevok

Boris muž
ak nebude, tak za to nestoji predsa....
neposkladam sa kvoli ziadnej nane, ktorej budu materialne statky prednejsie ako ja sam. Od takej co najdalej..
Súhlasí Arabeska

70.
označiť príspevok

Arabeska žena
   1. 7. 2011, 12:02 avatar
lebo si ešte nestretol mňa  
Súhlasí Boris, sandrik

72.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 7. 2011, 12:03 avatar
veru nestretol Arabeska.

109.
označiť príspevok

Arabeska žena
   3. 7. 2011, 19:38 avatar
prečo sa mi skrývaš ?
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 13:02,  stači ked sa dookola zoradia ruské prasatá.......*21*21*21
dnes, 13:00,  tak to sa mi už páči pupuš....myslíš na to, na čo myslím ja, pupuš?.......*29*29*29
dnes, 12:42,  Toho dokázateľného zavádzania a prekrúcania sa dá nájsť mnoho a pri mnohých... Ale...
dnes, 12:39,  djjaro, to by musela byť vševediaca a takým je len Boh... *21
dnes, 12:29,  veru dopadne.....ked podľahneme ruskému smradu.......este aj dvojičky si zhodili amici...
dnes, 12:16,  No veď, keď používaš "kvalitné" mydlo zo Západu, takto to dopadne. *21
dnes, 12:14,  40, ako vies?
dnes, 12:11,  djjaro, taká "pozemská" bytosť neexistuje... *21
dnes, 12:05,  Veľký Kocúr, na tom či to právo uzná, či neuzná Tull, záleží figu borovú... *21
dnes, 12:02,  Veľký Kocúr, ak skutočne objektívne /dajme tomu tak, ako je to objektívne pri nesplnených...
dnes, 12:01,  (57) Thomas Anderson, tých slniečkárskych žúmp bolo postupne vybudovaných aj na našom...
dnes, 11:55,  59. Totalita príde skôr či neskôr. Nie je reálne udržať jeden typ spoločenského...
dnes, 11:43,  "Pretože sračky stránky, obsahujúce tieto články majú väčšinou zablokovanú...
dnes, 11:43,  Dano nepičuj!!!!!!!!!!! Už som ti predsa vysvetlil, že si sprostý jak kôl!!!!!!!!!!! So...
dnes, 11:39,  to už bude horšie...staneme sa rusofilným národom.....papa demokracia, vivat totalita....
dnes, 11:31,  (34) Hokejis, len "osvietený" technický analfabet môže splietať dokopy...
dnes, 11:25,  "Tak na začiatok, rusofília určite nie je ešte zakotvená v žiadnom slovníku, ale...
dnes, 11:18,  Autorom tohto "diela" je nejaký Plomba zo slniečkárskej žumpy Dailymale.sk. Píšu...
dnes, 11:13,  no mal som s nimi problemy, ani na 1 maja som nechodil štorcoval sa.....a jednemu červenemu...
dnes, 11:09,  ondrej61- bolo to tajomstvo a vtedy ťa mohli za ti i zavrieť?*39
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Život je ako diamant - tvrdý, ale krásny.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(239 192 bytes in 0,343 seconds)