Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  láska a vzťahy  téma
kategórie:  

Mám 20 rokov a stále si predstavujem budúcnosť s priateľom ...

21
reakcií
1538
prečítaní
Tému 18. januára 2015, 22:40 založil Pinki :).

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Pinki :) žena
   18. 1. 2015, 22:40 avatar
Ahojte,

mám 20 rokov, ešte stále študujem na strednej škole,pretože mám 5 - ročnú školu, no tohto roku v máji už konečne ukončujem štúdium... ale k veci.. mám 30 ročného priateľa s ktorým sme už spolu rok a pol. Skvele spolu vychádzame,aj keď občas to medzi nami zaštrbí,ale nie vždy to býva vo vzťahoch medzi dvoma ľudmi ružovo - povedzme si na rovinu. Mojim dosť veľkým problémom ale však je,že mám neustálu potrebu mu hovoriť o tom ako s ním chcem mať deti a ako sa túžim raz za neho vydať. Ako je pravda,že vždy som vedela čo chcem,veľa ľudí mi hovorí,že na svoj vek a vôbec,aj keď som bola mladšia,vždy som vedela čo chcem a bola som na svoj vek vyspelejšia. Možno to bude aj tým,že pochádzam z dediny a nie som jedna z tých holiek,ktoré trávia každý víkend niekde v baroch,na diskotékach a podobne...proste som v tom vždy mala jasno.. mať svoju vlastnú rodinu .. vlastne viem,že po ničom inom tak netúžim ako mať časom svoju vlastnú rodinu.. samozrejme s milujúcim manželom.. a to vie aj priateľ,vlastne on aj vie,že som taká.. vie ,že som dievča,ku ktorej keby sa vracial z práce – vracial by sa skutočne domov.. ale už tak veľmi ma to vytáča,že mu o tom stále básnim.. on to zjavne nevie,že ma to tak vytáča,pretože hockedy mu o tom zase začnem básniť len tak z ničoho nič...on na deti vzhľadom na svoj vek zjavne až tak nemysli momentálne,pretože vlastne na to ani nemá dôvod,kedže ja ešte študujem,nebývame spolu a on je momentálne nezamestnaný.. a veď ani zasnúbení nie sme a sami mi aj uznáte,že na nejaké zásnuby alebo čo je aj tak skoro.. ale tu nejde len o deti,tu ide aj o svadbu a o vôbec zásnuby... hlavné však je,že ma to už vážne frustruje.. aspoň raz by som chcela si zakusnúť do jazyka a nehovoriť o tom,ale keď to proste niekedy na mňa tak príde a bum.. zase o tom istom... veľmi ma to už vytáča.. som z toho zúfalá,lebo toto nie je,že zo dňa na deň ma to prejde.. toto trvá už celý náš vzťah ... veď mám iba 20 rokov ... naozaj som zúfalá.. čo s tým?

2.
označiť príspevok

ruwolf_5 muž
   18. 1. 2015, 23:42 avatar
Ak si ozaj zúfalá, psychologička Ti lepšie poradí - ešte sú aj poradne zdarma, myslím - ale neviem isto, treba pohľadať...
Súhlasí Pinki :)

16.
označiť príspevok

19. 1. 2015, 15:44 avatar
rozmýšľala som nad touto možnosťou už..

20.
označiť príspevok

Sloven muž
   19. 1. 2015, 19:22 avatar
20? Ešte času viac ako dosť....

21.
označiť príspevok

pátrač muž
   20. 1. 2015, 15:26 avatar
on je zabezpečený a ty dieťa ách jáj, choď za školským psychológom, žeby Ti natrel maslo na chcieb

3.
označiť príspevok

Lux.Aeterna žena
   19. 1. 2015, 00:13

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

10.
označiť príspevok

petra n
   19. 1. 2015, 12:38 avatar
ona jasne pise, ze tuzi po zdravej normalnej rodine s milujucim manzelom

11.
označiť príspevok

Wolfe muž
   19. 1. 2015, 12:51 avatar
Tym chces naznacit co? Len aby sme si nedomyslali blbosti..

13.
označiť príspevok

19. 1. 2015, 15:39 avatar
...to,že napíšem,že ľudia o mne hovoria,že som vyspelejšia ,neznamená,že je to iba kvôli tomu,že viem čo od života chcem..

4.
označiť príspevok

Nadja žena
   19. 1. 2015, 00:17 avatar
Ty študuješ, on je nezamestnaný, ale ty mu chceš stále básniť o dieťaťu, radšej s tým prestaň, kým si neuvedomí, aká si ľahkovážna.

7.
označiť príspevok

lovelydreamer žena
   19. 1. 2015, 03:50 avatar
podla mna je uz zvyknuty, ked si to este po roku a pol nehodil   pink, nastav si napr, notifikaciu do mobilu, a ked budete spolu ti pipne textova sprava - nemekat zas o svadbe a detoch  
Súhlasí clear1

9.
označiť príspevok

clear1 muž
   19. 1. 2015, 12:33 avatar
sadlo  

14.
označiť príspevok

19. 1. 2015, 15:40 avatar
úprimne.. také niečo by sa mi fakt hodilo :D

5.
označiť príspevok

Patrick91 muž
   19. 1. 2015, 00:43 avatar
- keď si vo vzťahu zufala tak sa roziď
Súhlasí lovelydreamer

6.
označiť príspevok

ruwolf_5 muž
   19. 1. 2015, 00:56 avatar
Problém nie je vo vzťahu, ale v nej...

8.
označiť príspevok

majko1 muž
   19. 1. 2015, 08:24 avatar
Mne sa zase zdá, že dnešní mladí príliš riešia hmotné veci a neriešia deti.....Ak budete uvažovať iba racionálne, tak vám výjde že deti nikdy mať nebudete........

12.
označiť príspevok

Aranjes žena
   19. 1. 2015, 13:00 avatar
8. To hej,ale kedysi boli ,trochu niekde inde než teraz , sociálne istoty .

22.
označiť príspevok

majko1 muž
   20. 1. 2015, 15:30 avatar
Nuž hádam sociálna istota že rodičia pomôžu ostala...........pre nelenivých je zase podstatne viac príležitostí na uplatrnenie.......

15.
označiť príspevok

19. 1. 2015, 15:43 avatar
..ľudia,rozprávala som sa s ním o tom... nevadí mu to,on je práveže rád,že také niečo odo mňa počúva,pretože tým mu len dávam najavo to,že stále s ním rátam do budúcnosti..

17.
označiť príspevok

LANVIN žena
   19. 1. 2015, 15:51 avatar
Pinki,tak ak mu to nevadí,tak potom čo riešiš?

18.
označiť príspevok

19. 1. 2015, 16:23 avatar
..pretože viem,že je normálne s priateľom si plánovať budúcnosť,ale tie moje stavy ako mu o tom stále hovorím,už mňa vytáčajú..mám pocit,že niekedy mám problém vypnúť a nekecať o tom..

19.
označiť príspevok

LANVIN žena
   19. 1. 2015, 17:09 avatar
Pinki,však mu normálne povedz,že keď zase začneš o tom točiť,nach ťa upozorní.Normálne....nech stiahne volume.Ja mám takého kaderníka, v kuse melie.ale vie o tom a jemu stačí povedať Lukáš,stiahnime volume a je ticho...chvíľu.Skús to tak aj ty...nech ťa normálne frajer upozorní,ak sa dostaneš do zapnutého stavu,tak nech ti povie:"Pinki,volume"....a zvyknete si na to.A aj ty budeš spokojná.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 04:06,  “A videl som nové nebo a novú zem, lebo predošlé nebo a predošlá zem sa pominuli...
dnes, 00:59,  Pridám ešte : 11. Ľuft 12. Frištik Neviem, či je toto slovo u nemčiny, ale je...
dnes, 00:50,  Aj ho fajčíš, alebo iba riť mu nastavuješ????
dnes, 00:47,  Ty *46 hnusná!!!!! Ako sa to vyjadruješ o Ondrejovi????
včera, 23:52,  (3) Humanitárny bombardér, upokoj sa, ten výraz "nechtiac" je určite správny a...
včera, 23:45,  (15) Edo, Ty už dokonca dokážeš zaprieť nielen svoj nos medzi očami, ale aj otcovo a svoje...
včera, 23:26,  to "nechtiac" tam asi nema byt
včera, 23:25,  Sankcie amerického prezidenta Donalda Trumpa voči Iránu a Venezuele nechtiac zvýšili dopyt...
včera, 23:20,  (52) Havran, to si už možno povieme podobne ako Psohlavci Lomikarovi - "do roka a do...
včera, 23:17,  https://www.youtube.com/watch?v=XHHk0GXuF7Y
včera, 23:15,  (3) Era, nerúhaj sa "demokracii" - veď v nej má predsa každé ľudské indivíduum...
včera, 23:14,  aha, takže ideme zas budovať komunizmus....tentokrat to bude lepsie.....Postavíme...
včera, 23:10,  666 cislo selmy. Ciselny kod. Hadanka. Kto ma rozum nech spocita cislo selmy. Je to cisar Nero.
včera, 23:04,  ondrej61- teba kde vychovali? Si značne prihlúply, Socializmus urobil hlavnú chybu, že si...
včera, 23:04,  (21) Mil@níčko, pre doplnenie a potvrdenie popisu spomínaného stavu ešte uvádzam, že...
včera, 23:02,  http://www.youtube.com/watch?v=DqrvFxk5DdY
včera, 22:59,  tak preco sa v tom komunizme nepokračovalo?.....povim ci.....lebo to už nešlo!!!!.....ten...
včera, 22:56,  tak prečo ste nepokračovali v tom komunistickom harašení?.....ved ty rozmyšlaj dedku...
včera, 22:55,  Zima je tu na strechách dediny Obloha je biela a tým myslím Detský zbor V starom kostole...
včera, 22:54,  Tragédia je v tom, že keď neľúbiš Turbana si "súdruh" a Truban nemá svojích...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Žena krásna a verná je tak ojedinelý prípad ako
dokonalý preklad poézie. Preklad obvykle nie je pekný, keď je verný, a nie je verný, keď je pekný.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(85 200 bytes in 0,470 seconds)