hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  láska a vzťahy  /  téma

Mám 20 rokov a stále si predstavujem budúcnosť s priateľom ...

príspevkov
21
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 18.1.2015 22:40
posledná zmena 20.1.2015 15:30
1
18.01.2015, 22:40
Ahojte,

mám 20 rokov, ešte stále študujem na strednej škole,pretože mám 5 - ročnú školu, no tohto roku v máji už konečne ukončujem štúdium... ale k veci.. mám 30 ročného priateľa s ktorým sme už spolu rok a pol. Skvele spolu vychádzame,aj keď občas to medzi nami zaštrbí,ale nie vždy to býva vo vzťahoch medzi dvoma ľudmi ružovo - povedzme si na rovinu. Mojim dosť veľkým problémom ale však je,že mám neustálu potrebu mu hovoriť o tom ako s ním chcem mať deti a ako sa túžim raz za neho vydať. Ako je pravda,že vždy som vedela čo chcem,veľa ľudí mi hovorí,že na svoj vek a vôbec,aj keď som bola mladšia,vždy som vedela čo chcem a bola som na svoj vek vyspelejšia. Možno to bude aj tým,že pochádzam z dediny a nie som jedna z tých holiek,ktoré trávia každý víkend niekde v baroch,na diskotékach a podobne...proste som v tom vždy mala jasno.. mať svoju vlastnú rodinu .. vlastne viem,že po ničom inom tak netúžim ako mať časom svoju vlastnú rodinu.. samozrejme s milujúcim manželom.. a to vie aj priateľ,vlastne on aj vie,že som taká.. vie ,že som dievča,ku ktorej keby sa vracial z práce – vracial by sa skutočne domov.. ale už tak veľmi ma to vytáča,že mu o tom stále básnim.. on to zjavne nevie,že ma to tak vytáča,pretože hockedy mu o tom zase začnem básniť len tak z ničoho nič...on na deti vzhľadom na svoj vek zjavne až tak nemysli momentálne,pretože vlastne na to ani nemá dôvod,kedže ja ešte študujem,nebývame spolu a on je momentálne nezamestnaný.. a veď ani zasnúbení nie sme a sami mi aj uznáte,že na nejaké zásnuby alebo čo je aj tak skoro.. ale tu nejde len o deti,tu ide aj o svadbu a o vôbec zásnuby... hlavné však je,že ma to už vážne frustruje.. aspoň raz by som chcela si zakusnúť do jazyka a nehovoriť o tom,ale keď to proste niekedy na mňa tak príde a bum.. zase o tom istom... veľmi ma to už vytáča.. som z toho zúfalá,lebo toto nie je,že zo dňa na deň ma to prejde.. toto trvá už celý náš vzťah ... veď mám iba 20 rokov ... naozaj som zúfalá.. čo s tým?
none
2

1. 18.01.2015, 22:40

Ahojte,

mám 20 rokov, ešte stále študujem na strednej škole,pretože mám 5 - ročnú školu, no tohto roku v máji už konečne ukončujem štúdium... ale k veci.. mám 30 ročného priateľa s ktorým sme už spolu rok a pol. Skvele spolu vychádzame,aj keď občas to medzi nami zaštrbí,ale nie vždy to býva vo vzťahoch medzi dvoma ľudmi ružovo - povedzme si na rovinu. Mojim dosť veľkým problémom ale však je,že mám neustálu potrebu mu hovoriť o tom ako s ním chcem mať deti a ako sa túžim raz za neho vy...

18.01.2015, 23:42
Ak si ozaj zúfalá, psychologička Ti lepšie poradí - ešte sú aj poradne zdarma, myslím - ale neviem isto, treba pohľadať...
none
15

2. ruwolf_5 18.01.2015, 23:42

Ak si ozaj zúfalá, psychologička Ti lepšie poradí - ešte sú aj poradne zdarma, myslím - ale neviem isto, treba pohľadať...

19.01.2015, 15:44
rozmýšľala som nad touto možnosťou už..
none
19

1. 18.01.2015, 22:40

Ahojte,

mám 20 rokov, ešte stále študujem na strednej škole,pretože mám 5 - ročnú školu, no tohto roku v máji už konečne ukončujem štúdium... ale k veci.. mám 30 ročného priateľa s ktorým sme už spolu rok a pol. Skvele spolu vychádzame,aj keď občas to medzi nami zaštrbí,ale nie vždy to býva vo vzťahoch medzi dvoma ľudmi ružovo - povedzme si na rovinu. Mojim dosť veľkým problémom ale však je,že mám neustálu potrebu mu hovoriť o tom ako s ním chcem mať deti a ako sa túžim raz za neho vy...

19.01.2015, 19:22
20? Ešte času viac ako dosť....
none
20

1. 18.01.2015, 22:40

Ahojte,

mám 20 rokov, ešte stále študujem na strednej škole,pretože mám 5 - ročnú školu, no tohto roku v máji už konečne ukončujem štúdium... ale k veci.. mám 30 ročného priateľa s ktorým sme už spolu rok a pol. Skvele spolu vychádzame,aj keď občas to medzi nami zaštrbí,ale nie vždy to býva vo vzťahoch medzi dvoma ľudmi ružovo - povedzme si na rovinu. Mojim dosť veľkým problémom ale však je,že mám neustálu potrebu mu hovoriť o tom ako s ním chcem mať deti a ako sa túžim raz za neho vy...

20.01.2015, 15:26
on je zabezpečený a ty dieťa ách jáj, choď za školským psychológom, žeby Ti natrel maslo na chcieb
none
3
19.01.2015, 00:13
to, ze chces mat rodinu, neznamena automaticky, ze si vyspelejsia na svoj vek. ani ked ti to hovori okolie.
este som sa nestretla s mladym clovekom, ktory by si to o sebe nemyslel, resp. kt. by o sebe vyhlasoval, ze je zaostalejsi na svoj vek :D


ale k teme. ak to jemu nevadi, ze to stale opakujes, tak nestresuj. ak mu to vadi, tak to nerob. ak to nevydrzis, tak ti ostava asi len cakat, ci to vydrzi ten tvoj alebo si najst niekoho, kto ta nabucha, ked po tom tak tuzis :D
a 1,5 roka naozaj nie je vela. o pol roka si mozno ani nepirdete na meno, tak sa neponahlaj zbytocne
👍: ruwolf_5
none
9

3. Lux.Aeterna 19.01.2015, 00:13

to, ze chces mat rodinu, neznamena automaticky, ze si vyspelejsia na svoj vek. ani ked ti to hovori okolie.
este som sa nestretla s mladym clovekom, ktory by si to o sebe nemyslel, resp. kt. by o sebe vyhlasoval, ze je zaostalejsi na svoj vek :D


ale k teme. ak to jemu nevadi, ze to stale opakujes, tak nestresuj. ak mu to vadi, tak to nerob. ak to nevydrzis, tak ti ostava asi len cakat, ci to vydrzi ten tvoj alebo si najst niekoho, kto ta nabucha, ked po tom tak tuzis :D
...

19.01.2015, 12:38
ona jasne pise, ze tuzi po zdravej normalnej rodine s milujucim manzelom 🙂
none
10

9. 19.01.2015, 12:38

ona jasne pise, ze tuzi po zdravej normalnej rodine s milujucim manzelom 🙂

19.01.2015, 12:51
Tym chces naznacit co? Len aby sme si nedomyslali blbosti..
none
12

3. Lux.Aeterna 19.01.2015, 00:13

to, ze chces mat rodinu, neznamena automaticky, ze si vyspelejsia na svoj vek. ani ked ti to hovori okolie.
este som sa nestretla s mladym clovekom, ktory by si to o sebe nemyslel, resp. kt. by o sebe vyhlasoval, ze je zaostalejsi na svoj vek :D


ale k teme. ak to jemu nevadi, ze to stale opakujes, tak nestresuj. ak mu to vadi, tak to nerob. ak to nevydrzis, tak ti ostava asi len cakat, ci to vydrzi ten tvoj alebo si najst niekoho, kto ta nabucha, ked po tom tak tuzis :D
...

19.01.2015, 15:39
...to,že napíšem,že ľudia o mne hovoria,že som vyspelejšia ,neznamená,že je to iba kvôli tomu,že viem čo od života chcem..
none
4
19.01.2015, 00:17
Ty študuješ, on je nezamestnaný, ale ty mu chceš stále básniť o dieťaťu, radšej s tým prestaň, kým si neuvedomí, aká si ľahkovážna.
none
7

4. Nadja 19.01.2015, 00:17

Ty študuješ, on je nezamestnaný, ale ty mu chceš stále básniť o dieťaťu, radšej s tým prestaň, kým si neuvedomí, aká si ľahkovážna.

19.01.2015, 03:50
podla mna je uz zvyknuty, ked si to este po roku a pol nehodil pink, nastav si napr, notifikaciu do mobilu, a ked budete spolu ti pipne textova sprava - nemekat zas o svadbe a detoch
none
13

7. lovelydreamer 19.01.2015, 03:50

podla mna je uz zvyknuty, ked si to este po roku a pol nehodil pink, nastav si napr, notifikaciu do mobilu, a ked budete spolu ti pipne textova sprava - nemekat zas o svadbe a detoch

19.01.2015, 15:40
úprimne.. také niečo by sa mi fakt hodilo :D
none
5
19.01.2015, 00:43
- keď si vo vzťahu zufala tak sa roziď
none
6

5. Patrick91 19.01.2015, 00:43

- keď si vo vzťahu zufala tak sa roziď

19.01.2015, 00:56
Problém nie je vo vzťahu, ale v nej...
none
8
19.01.2015, 08:24
Mne sa zase zdá, že dnešní mladí príliš riešia hmotné veci a neriešia deti.....Ak budete uvažovať iba racionálne, tak vám výjde že deti nikdy mať nebudete........
none
11

8. majko1 19.01.2015, 08:24

Mne sa zase zdá, že dnešní mladí príliš riešia hmotné veci a neriešia deti.....Ak budete uvažovať iba racionálne, tak vám výjde že deti nikdy mať nebudete........

19.01.2015, 13:00
8. To hej,ale kedysi boli ,trochu niekde inde než teraz , sociálne istoty .
none
21

11. Aranjes 19.01.2015, 13:00

8. To hej,ale kedysi boli ,trochu niekde inde než teraz , sociálne istoty .

20.01.2015, 15:30
Nuž hádam sociálna istota že rodičia pomôžu ostala...........pre nelenivých je zase podstatne viac príležitostí na uplatrnenie.......
none
14
19.01.2015, 15:43
..ľudia,rozprávala som sa s ním o tom... nevadí mu to,on je práveže rád,že také niečo odo mňa počúva,pretože tým mu len dávam najavo to,že stále s ním rátam do budúcnosti..
none
16

14. 19.01.2015, 15:43

..ľudia,rozprávala som sa s ním o tom... nevadí mu to,on je práveže rád,že také niečo odo mňa počúva,pretože tým mu len dávam najavo to,že stále s ním rátam do budúcnosti..

19.01.2015, 15:51
Pinki,tak ak mu to nevadí,tak potom čo riešiš?
none
17

16. 19.01.2015, 15:51

Pinki,tak ak mu to nevadí,tak potom čo riešiš?

19.01.2015, 16:23
..pretože viem,že je normálne s priateľom si plánovať budúcnosť,ale tie moje stavy ako mu o tom stále hovorím,už mňa vytáčajú..mám pocit,že niekedy mám problém vypnúť a nekecať o tom..
none
18

17. 19.01.2015, 16:23

..pretože viem,že je normálne s priateľom si plánovať budúcnosť,ale tie moje stavy ako mu o tom stále hovorím,už mňa vytáčajú..mám pocit,že niekedy mám problém vypnúť a nekecať o tom..

19.01.2015, 17:09
Pinki,však mu normálne povedz,že keď zase začneš o tom točiť,nach ťa upozorní.Normálne....nech stiahne volume.Ja mám takého kaderníka, v kuse melie.ale vie o tom a jemu stačí povedať Lukáš,stiahnime volume a je ticho...chvíľu.Skús to tak aj ty...nech ťa normálne frajer upozorní,ak sa dostaneš do zapnutého stavu,tak nech ti povie:"Pinki,volume"....a zvyknete si na to.A aj ty budeš spokojná.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 130 184 B vygenerované za : 0.082 s unikátne zobrazenia tém : 36 426 unikátne zobrazenia blogov : 543 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Pretože si v mojich očiach vzácny a cenný a pretože ťa milujem .... Iz 43,4 Súhlasíte so mnou, že viac kresťanov dnes pozná Desatoro ako novú zmluvu o nezaslúženej Božej milosti? Keby ste sa prešli po Times Square v New Yorku, alebo pod Manderlou a...

citát dňa :

Žiadny učený z neba nespadol, ale hlupákov akoby zhadzovali.