Ísť na začiatok.
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Mal som dnes v noci hrozný sen-

17
reakcií
2053
prečítaní
Tému 11. februára 2014, 07:59 založil elemír.

podobné témy:1.
označiť príspevok

elemír muž
   11. 2. 2014, 07:59 avatar
Dlho som rozmýšľal, či ho sem uvediem, ale nakoniec predsa, veď je to iba sen.
Slnko v pravidelných periodach potrebuje urobiť na svojej povrchovej časti ursčité pravidelné údržbárske práce.Je to niečo ako desulfátizácia povrchu olevenných platní v baterii. Doba periody je dlhšia ako žilo najdlhšie ľudské pokolenie a preto nikto nevie, že to bude onedlho. Toto je možné urobiť iba pomocou silnejších grtavitácii, ako má slnko bežne samo o sebe.
Preto nachvíľu stmavne a jeho pôvodná gravitácia sa v silnej akoby stratila a zem a všetky planéty odídu do obrovských vzdialeností od neho, teda do tmy vesmíru. Na zemi zostane všetko zachované, lebo takmer všetko závisí od gravitácie zeme, teda všetko zostane, bude iba tma.
Nikto nevie či to bude trvať niekoľko dní, alebo týždňov. Ale ľudia by sa mali na to pripraviť, najprv svetlo a hromničné sviečly, batérie najčasejšie z áut by mali vydržať s minimálnym svetielkom max. 1W dosť dlho, ale sviečky sú spoľahlivejšie. potom potraviny a voda, zásobiť sa suchými trvanlivými potravinami ako múka, ryža, cestoviny, konzervami, ale vyhýbať sa ťažkému mäsu a mäso vôbec, ak dokáže niekto vydržať. Zavrieť sa v dome, či byte a nevycháduzať von, lebo v atmosfére bude chýbať niečo zo slnka, čo ničí škodlivé baktérie a vírusy, ktoré sa rozmnožia takým spôsobom, že pobyt vonku spôsobí chorobu s následkom blízkej smrti.V bytoch vetrať minimálne,malé dávky nespôsobia smrtť a môžu pôsobiť dokonca preventívne, lebo na konci budú musieť ľudia vyjsť von a kto nebude imunne takto pripravený ...... .
Nezapínať si žiaden televízor a ani žiadne správy, lebo tie bodú, ale takej hrôzy, že z toho strachu tiež mnohí zomrú.
Pokúsiť sa zotrvať doma v pohode av kľude a veriací by sa mali mdliť, koľko sa dá pri hromničných sviečkach. tieto zapaľovať iba pri modlitbách.
Občas však kútikom okna pozorovať a len na chíľočku, kedy sa slnko znova rozžiari, najprv bude väčšie ako ranná venuša a postupne sa obnoví jeho činnosť a postupne znova pritihne k sebe všetk svoje planétz, ktoré iba obiehali na vzdialenejších dráhach.
Počas tma sa však budú na niektorých miestach diať hrozné veci.
V strede zeme je jadro zo superťažkých častíc, toto má pohyb podľa slnka a mesiaca, ale potom jadro pri odchádzaní od slnka a odcháídzaní msiaca môže spôsobiť tvárnosť zeme v tom zmysle, že niektoré kontinenty možno zaniklnú a objavia sa nové.
Keď sa zem vráti na pôvodné miestro, budú póly uplne inde a nikto dopredu nemôže povedať, že kde, a asi dôjde aj k obrovskému šťahovaniu národov. Ale to až neskôr.
Lebo postupne, ako začne pribúdať svetlo, ľudia na miestach, ktoré neboli zničené tvárnosťou zeme, pri ktorej sa bude miešať láva s morskou vodou, ľudi uvidia hrúzu skazy. Na morských pobrežiach bude množstvo mrtvych živočíchov z mora vrátane ľudí. Po ulicich miest bude veľa znetvorených mrtvol ľudí,ktorí zomreli na infekciu, lebo neboli pripravení a kôli vode a hladu museli vyjsť von.
Nové slnko bude žiariť oveľa intenzívnejšie, ako pred tým ale jeho svetlo bude mať oveľa menej energie ako pred tým, a okamžite vyhučistí atmosféru od zhubných baktérií a vírusov.
Ale ľudia nesmú zaháľať a robiť poriadok, lebo miesta, ktoré sa ocitnú na póloch muisia opustiť skôr, než tam zavládne ziama, ako je na póloch teraz. najlepšie by bolo, ak by sa oba poly nchádzali v oceánoch. Ale to teraz nikto nemôže vedieť.
Ľudia z hrôzou zistia, keď sa obnoví správne spravodajstvo, že za nikli aj niektoré kontinenty a tiež dnes nikto nemôže povedať, že ktoré. Na zychránených kontinentoch sa znova rozbehne život a mnohí sa presťahujú na novovznuknuté pevniny a postuopne ich začnú pripravovať na živiot pre človeka.
Bude veľmi záležať, či sa vráti zem aj s mesiacom a v akej vzdialenosti, aby sa nevytvoril veľký príliv a odliv, alebo aby vôbec nejaký príliv a odliv bol, pretuže by sa prestala okysličovať morská voda. Zver v mori vyhynie takmer všetká, ale znova vzdíde to, čo bolo vo vaječných zárodkoch, aj nan súši sa zachráni uzvierací život iba vo vajciach a tie zvieratá, ščo sa skryli v zemi a v jaskyni,
Na začiatku však ešte stále budú mnohé búrky a víchrice, ktoré budú pokračovať v diele skzy až pokiaľ sa poukladá okolo slnka všetko tak, ako to bolo, ale tie búrky aj zmetú naspäť do mora a oceánov všetky zdochliny, ktoré tam poslúžia ako potrava pre živočíchy, ktoré sa množili miliardami vajíčok a zachríniolo sa iba aniekoľko, ale teraz ich prežieje veľmi veľa a stanú sa okamžitou potravou aj pre ľudí až do prvej úrody.
Bude veľmi záležať, či sa vráti zem aj s mesiacom a v akej vzdialenosti, aby sa nevytvoril veľký príliv a odliv, alebo aby vôbec nejaký príliv a odliv bol, pretuže by sa prestala okysličovať morská voda. Zver v mori vyhynie takmer všetká, ale znova vzdíde to, čo bolo vo vaječných zárodkoch, aj nan súši sa zachráni uzvierací život iba vo vajciach a tie zvieratá, ščo sa skryli v zemi a v jaskyni.
A ľudia, korí prežijú, budú ďakovať bohu, že žijú a všetci sa budú navzájom milovať, lebo zlých pohltila chamtivosť a nedisciplinovanosť a ak sa objaví predsa aj nikto zlý, okamžite sa stiahne, lebo ľudia už budú nenávidieť nielen zlo, ale aj každého zlého a bez milosti sa ho zbavia.
Bude nové nebo a nová zem a ľudia už len dobrí, lebo zlí nebudú mať šancu toto prežiť. Nebudú vedieť, že vyjsť počas tmy von, bude istá smrť v hrozných zápaloch a horúčkach. Budú vbraždiť a lúpiť, ale iba dva dni, lebo toľko bude inkubačná doba.

Tak, čo by ste povedali na takýto sen ??????


8.
označiť príspevok

Fialka3 žena
   11. 2. 2014, 09:59 avatar
1. že bol hrozne dllllhy :-)))


11.
označiť príspevok

skyper777
   11. 2. 2014, 13:25 avatar
1.  elemír,tvoj sen ma velmi potešil,totiž dôverne poznám jeho štruktúru,pôvod, dôvody i osobné zaradenie tebe,cirkvi i ľudstvu.bolo by to dlhšié rozprávanie ,než samotný sen preto poviem len málo,viac ak by si potreboval ,tak volaj 0948001399 
1:sen je mnohonásobným opakovaním motívu apokalypsy v prepracovanej variante súvisiacej s menom MAITREA.
2:PRESNá ZáKLADNA štruktúra sna bola prijatá v roku 1998 nejakou Jane Even, publikovaná na 8 stranách,množená veriacimi
3:Maitrea-jeden s novodobých " inkarnovaných kristov-spasiteľov"je súčasťou projektu mentálnej prípravy ľudstva na príchod "spasiteľov"totiž tých,ktorí pseudostvorili tohto človeka.Maitrea -sa sebamenuje ako kristus vo svojom 2.príchode,a zároveň
ako"jeden z nich"
4:Tieto entity-pseudotvorci človeka a -vládci pekiel boli v čase ukrižovania Pána Ježiša Krista uväznení,ALE PREPUSTENÍ v marci 1988,odkedy ich väčšina už konvertovala do pozitívneho stavu.Úkaz tvojho sna však naznačuje,že ich časť /vedeckého a vojenského kontingentu-čo môže súvisieť aj s tvojim profilom/,ešte operuje a overuje i touto cestou potencialitu použiteľnosti tejto ídey,čo potvrdzuje aj jej výnos Tebou na df. 


12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   11. 2. 2014, 13:51

Príspevok bol vymazaný administrátorom.2.
označiť príspevok

TvojOponent19
   11. 2. 2014, 09:07 avatar
Elemír.Mal si dať nadpis "Dnes som mal erotický sen"
A na konci by si sa ospravedlnil za preklep. 


4.
označiť príspevok

elemír muž
   11. 2. 2014, 09:35 avatar
No zamladfa to boli lepšie sny, ako teraz a vás nečeká v našom veku nič inšie. Tie časy , keď som sa v noci obracal a stále mi niečo zavadzalo už prešli a zostali len tieto kraviny, lebo ak sa obraciam, nemá mi to čo pripomenúť.
Ja si mylím, že doť bolo aj jazzu a v podstate žiadna tragédia, teraz sa dokážem potešiť z oveľa krajších vecí, ako vtedy, alebo vtedy som im nerozumel a teraz je to viac kao sex, ale ani bez toho to tak celkom nieje, a nedá sa povedať, že by som to nenávidel, ale podstatne sa zmenil rebríček hodnôt.


15.
označiť príspevok

Osvietený muž
   11. 2. 2014, 16:39

Príspevok bol vymazaný administrátorom.3.
označiť príspevok

ranexil muž
   11. 2. 2014, 09:12 avatar
Jasne, zem si poletuje krizom krazom cez vesmir a potom sa vrati. A bez slnka este aj niekto prezije. Neprezije nic ani smrad.


5.
označiť príspevok

šálka kávy žena
   11. 2. 2014, 09:35 avatar
a ty si kde v tom sne?


6.
označiť príspevok

elemír muž
   11. 2. 2014, 09:37 avatar
Akože kde, mne sa predsa sníva.Ja spím.


7.
označiť príspevok

šálka kávy žena
   11. 2. 2014, 09:38 avatar
seba si v tom sne nevidel?


9.
označiť príspevok

Enigmma žena
   11. 2. 2014, 11:26 avatar
pekny sen,len dlhy.Dosla som len do polky.Ale aj tak sa mi pacil.Mal by si zacat pisat.Mne sa v sne snivaju naopak sprostosti.Ale toto ze normalne dej.Ci ty si to len nebodaj odpisal z nejakej knizky? :0))
Súhlasí skyper777


14.
označiť príspevok

skyper777
   11. 2. 2014, 14:37 avatar
9. dobre si to vystihla,tá Tvoja - cigánkina zmena myslím môže súvisieť so zachovanými schopnosťami intuície,... ktoré hovoria o potecionalite Tvojho profilu,od ktorého sa odvíja i všetko ostatné.
myslím,že si sa ocitla na križovatke,dosvedčuje to i oslovenie cigánkou,i Tvoja komplexná reakcia bdelosti,iritácie,vitality,humoru,otvorenosti,neohrozenosti,...
Je namieste zachovávať pokoj takejto pozície a pozorne prechádzať všetkými aktuálnymi situáciami,všímať si povahu vecí vo vnútri i von paralelne pretože tá križovatka je zároveň skúškou,provokáciou,i overením duchovnej pozície Naraz vo všetkých položkách Tvojej bytosti.
Chce to odstup,prehľad,pokoj,pohodu a čistú myseľ,aby Si TO Dôležité neprepásla a nepadala do pripravených jám.Bude ich viac,práve preto,že z nich vieš vyskakovať.Máš vynikajúce potenciály,ktoré sa práve aktivujú. 


10.
označiť príspevok

milky945 muž
   11. 2. 2014, 13:03 avatar
RE "A ľudia, korí prežijú, budú ďakovať bohu, že žijú a všetci sa budú navzájom milovať, lebo zlých pohltila chamtivosť a nedisciplinovanosť a ak sa objaví predsa aj nikto zlý, okamžite sa stiahne, lebo ľudia už budú nenávidieť nielen zlo, ale aj každého zlého a bez milosti sa ho zbavia."

Keď dobrí sa zbavia / zabijú zlého, sami sa stanú zlými a potom aj ich zabijú. Takže sa vlastne vyhubí celé ľudstvo.
Nové nebo a nová zem je v Zjavení Jána, nemal by si to čítať pred spaním.  


13.
označiť príspevok

milky945 muž
   11. 2. 2014, 14:17 avatar
Dobrí ľudia sa zbavia / zabijú zlého človeka = nezmysel, lebo dobrý nemôže nenávidieť a zabiť, so zabudol dodať.


16.
označiť príspevok

winry žena
   11. 2. 2014, 19:45 avatar
A to nam vobec nebola zima? Ved bez Slnka by sme zamrzli...
Ved ak si spomenies na chvilkove zatmenie....ako sa ochladilo, tak aj ked pribeh je zaujimavy, nastastie nam to nehrozi...minimalne nie takto
Súhlasí Osvietený


17.
označiť príspevok

winry žena
   11. 2. 2014, 21:30 avatar
Ale k snom asi tolko: mnohi snivaju vo dne, v noci. Bez zaujmu...a pritom sen je posvatna zalezitost, je to umenie transformovat a zit naozajstny zivot. Nasi predkovia to vedeli, nie ako my. Ten kto sniva je stvoritelom a poklial ma schopnost tvorit, vie tiez liecit a uzdravovat.., sen nas vedie, uci nas ako sa mame spravat, ked bdieme a ako mame cokolvek uskutocnovat. Preto je dolezite si pamatat svoje sny a neskor ich aj v priebehu spanku ovladat. V tom svete ziskavame vela skusenosti, ale i napadov a prehlbujeme vlastnu mudrost. Pretoze mame moznost prenikat do ovela vacsieho priestoru...sen je nastroj, vdaka ktoremu sa i zlozite veci stavaju jednoduchymi, pretoze mozeme vstupit jednoduchym sposobom sami do seba..


18.
označiť príspevok

elemír muž
   12. 2. 2014, 23:52 avatar
Netušil som, že to zoberiete až takto vedecky, chcel som si iba zaspomínať, že keď som sa v maldostiotáčal na posteli,tak minjiečo zavadzalo a hneď sa začali valiť sny a dnes sa už skoro ani neotáčam, lebo by ma pritom bolelo celé telo.

Skúste aj vy niečím pobaviť !

Mám susedu, a tá ma osemdesiat a chodí ako struna do činkárne. A toď nedávno ma zastaví a hovorí: Počujte sused a vy čo neprídele len tak ku mne občas sa opýtať, či mi netreba opraviť televízor, alebo čo !
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 07:23,  35. Vyjadriť svoj názor alebo svetonázor môže aj vedec, či už teista alebo ateista. Ale...
dnes, 07:06,  Ak teda mozes, tak sa ozvi....
včera, 21:53,  Dnes vedcov vôbec nezaujíma, že Darwin bol agnostik. Je to pre evolúciu irelevantné.
včera, 21:27,  Enfant, si ešte v zajatí zastaralých názorov, ktoré dnes veda neberie do úvahy.
včera, 21:26,  Dnešná evolúcia (veda) sa už nezaoberá pozostatkami teistických názorov.
včera, 21:21,  Ak sú, nachádzajú sa len v ľudskej mysli. A to má skúmať psychiatria, psychológia,...
včera, 21:19,  ET: „Veda môže pracovať len s hmotnými vysvetleniami; nemôže potvrdiť ani vyvrátiť...
včera, 21:18,  ET: Buď je polovica mojich kolegov strašne hlúpa, alebo darvinizmus ako veda je plne v súlade...
včera, 21:16,  ET: Hovorím to svojim kolegom už po x-miliónty krát: Veda jednoducho nemôže svojimi...
včera, 21:10,  ET: <o>To vôbec nie je otázka pre "neutrálnu" prírodnú vedu. Prírodná veda...
včera, 19:27,  To vôbec nie je otázka pre "neutrálnu" prírodnú vedu. Prírodná veda sa nemá...
včera, 15:54,  Oxoti, idioti, spam roboti, neotravujte toto fórum.*57
včera, 15:53,  Priveľa otáznikov (?). Kto ti má rozumieť?
včera, 15:18,  <a href=https://irecommend.ru/content/khoroshii-tovar-za-svoi-dengi-11>?????????????...
21. 3. 2023,  kntsz - asi bude dobre, keď na čas vychladneš. To vážne myslíš, že ti budem pojem za...
21. 3. 2023,  Tak nakoniec sa zistilo, že naša divá mačka, čo sa chodí k nám nažrať je cica mica....
21. 3. 2023,  Kntsz, načo cituješ niekoho, keď s ním nesuhlasiš?
21. 3. 2023,  V úvode to tvrdíš, na konci: skorej horšie.
21. 3. 2023,  Veda sa nezaoberá špekulatívnou metafyzikou. Pre vedu nie je nič za fyzikou.
21. 3. 2023,  Necituješ, takže len táraš.
neprehliadnite
vyhľadávanie
 
Komu sa nechce, hľadá dôvod. Komu sa chce, hľadá spôsob.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(85 768 bytes in 0,167 seconds)