Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Ľuďom i živočíchom alias moje prvé "df-výročie".

116
reakcií
1937
prečítaní
Tému 7. októbra 2012, 10:44 založil rose.madder.

podobné témy:1.
označiť príspevok

rose.madder žena
   7. 10. 2012, 10:44 avatar
Ako pozerám do kalendára, zajtra je presne mesiac, čo pôsobím na tomto fóre. Už vás trochu spoznávam, spoznávam aj tunajšiu atmosféru, učím sa orientovať a moja vnímavosť mi už aj čo-to pošepla o vašich osobnostiach o vašich dušiach. Zvykla som si a páči sa mi tu : )
Zostanem.
Len jedna vec ma naozaj úprimne zaráža. Nechápem, nerozumiem, prečo majú niektorí taký problém ma vziať medzi seba. To každý nový to tu má tak ťažké? Neútočím, neosočujem, len prejavujem svoje obyčajné názory a chcem diskutovať, to je všetko. Používam občas iróniu a som priama a keď cítim potrebu odrážať útoky a brániť sa, som aj nepríjemná, ale proste sa bránim, to vy ma staviate do tej pozície. Klamem vekom, klamem nickom, som skryté zlo ....
Odkiaľ beriete túto odvahu takto posudzovať niekoho, koho nepoznáte? Ako môžete byť tak nepokorní a osočiť len tak niekoho z klamstva, hoci nemáte žiadne, absolútne žiadne dôkazy?
Kde je vtedy vaše svedomie? Kde sú vaše ľudské pochybnosti, že čo ak ubližujem nevinnému? Ako sa môžete takto hlúpo preceňovať? Ako môžete tak naivne preceňovať svoje vnímanie písmen ? Alebo to nie je váš pseudo-inštinkt, ale zámer niekoho psychologicky odstaviť? Lebo ja vás nepodceňujem, myslím, že toto je skôr bližšie k pravde. Niektorí ste naozaj priehľadní a ľahko čitateľní.
Zaujímalo by ma najmä podľa akých indícií zaraďujete jeden nick pod druhý? Robíte to úplne náhodne? Podľa nálady, či podľa nejakej schémy? Napríklad tak, že nejaký starý nick vám ide na nervy, tak si ho spojíte s nejakým novým, osočíte ich, že sú jeden a zabijete tak akoby dve muchy jednou ranou, či ako? ; ))Už som tu bola, čo viem, minimálne tromi rôznymi nickmi, zatiaľ len ženskými ( naposledy včera som niečo čítala, zase ten ženský nick ani nepoznám) čakám, kedy ma začnete považovať za muža : )) ( Veru, čo ak som Ranexill? Hm? ; )) Je mi aj ľúto tých nickov, za ktoré ma považujete, lebo možno ma tiež z nejakých dôvodov nemajú rady a niektoré naivné duše možno uveria tým vašim zlomyseľným fikciám : )
Má vôbec nejaký nový nick, ktorý je trochu výraznejší, šancu?
Či každý nový musí byť mdlý, nudný, hlúpy, či proste nezaujímavý a len vtedy mu dáte niektorí pokoj? Why?
Ešteže väčšina je tu naozaj normálnych a na df chodia diskutovať, a nie intrigovať. A preto tu aj zostanem. Ani neviete ako ma tie vaše intrigy motivujú tu zostať, ako ma práve vy, čo ma osočujete z klamstva motivujete tu naďalej písať a iritovať vás : ) Som šialené aprílové znamenie, narodená pod vplyvom bojovnej planéty Mars. Ja sa nevzdávam len tak, musíte ma zničiť úplne, ak chcete, takže sa snažte viac.
V mailoch som dostala odpovede prečo to tak je od skúsených diskutérov. Tušila som to aj sama, ale nechcela som sa preceňovať, ved podľa mna som obyčajná, prečo by ma niekto mal kvôli mojej normálnosti neznášať? Ale vraj obyčajná nie som, okrem iného a vraj som tu pre vás konkurencia a bojíte sa o svoje pozície, ktoré ohrozujem svojou prítomnosťou. Naozaj?? To sú tie vaše pozície tak slabé a pofidérne, že vás ohrozuje nejaká rose.madder spod Tatier? ; ))) Ja neviem, nie je to môj postreh, len píšem postrehy, čo čítam v mojej mailovej schránke. A vraj si to nemám všímať, že mám na to kašľať. Ale ja nie som ten typ. Keď sa deje niečo nekalé a zvlášť, ked ma to zasahuje, vŕtam sa v tom a chcem vysvetlenie, dôvody, prípadne naivne žiadam nápravu. Viem, že toto, čo píšem, nič nevyrieši, celý život hádžem hrach na stenu, ale neva ....hrachu mám dosť.
Na týžden mám stretnutie s jednym príjemným človekom odtiaľto, ktorý tu píše už dlhšie.. S človekom, ktorý mi od začiatku verí ako dúfam, že mi verí väčšina z vás, normálnych. Takže už ma tu bude niekto poznať osobne, môže potvrdiť moju identitu , môj vek a moju tvár. Samozrejme, niektoré živočíchy odtiaľto budú aj tak všetko spochybňovať, fantázii sa medze nekladú, všakže? , ) Píšte si, čo chcete a neverte mi. Na kom mi tu naozaj začína záležať, tí mi veria a to mi bohato stačí. Za každým slovom, čo som tu napísala si stojím vlastnou dušou a vlastným rozumom. Dokonca si stojím aj za každou blbinou a chybou, čo som napísala, lebo to som JA. A ja som nedokonalá. Nevyvyšujem sa, zdravé sebavedomie znamená poznať svoju hodnotu a poznať aj svoje nedostatky a tých ja mám veľa. Ale neklamem. Som všelijaká, som impulzívna, protivná, netaktná, priamočiara, netolerantná a často idem bezhlavo hlavou proti múru, ale klamárka nie som. Vnímavým jedincom, ktorí ma vnímajú objektívne, je to jasné, tí zvyšní si vždy palicu na psa nájdu. Ved to je také ľahké. Všakže?
Bolo by pod moju úroveň meniť nicky, ako to tu niektorí robíte- nerozumiem tomu, nerozumiem dôvodu. Ak tu nebudem chcieť chodiť, tak sem chodiť prestanem, ako som prestala chodiť zo dňa na deň na iné miesta ( kľudne napíšem ktoré –kedysi txt 691, –asi 3 roky, a neskôr pokec- 4 roky – z oboch miest mám doteraz skvelé kontakty so skvelými ľudmi ) a nebudem prezliekať kabáty, nepotrebujem to.
Virtuál je odrazom reality, ale ja si uvedomujem, že naozaj LEN odrazom. Ak by mi zasahoval škodlivo do reality, skončím s tým. Ak by ohrozoval virtuál aj mojich blízkych, ako som tu kdesi čítala, skončím s tým okamžite. Ja mám rada život, ten skutočný, čo chutí ako čerešne, čo vonia ako škorica ...Virtuál bude vždy druhoradý. Ak sa to zmení, sama sa prihlásim na liečenie.
Jeden jasnovidec mi nedávno niečo o mne povedal a som na to hrdá a neskromne vám to napíšem.
Že som sila a čistota v jednom a všetko zlo, čo sa ma pokúsi zasiahnuť ma môže dočasne pošpiniť, ale nikdy nie zničiť. Tak sa viac snažte, živočíchy, som trochu tvrdší oriešok : )
What doesn´t kill me - makes me stronger.

....ak sa však hlbšie zamyslím, nie je to v podstate smutné, že ak je človek naozaj sám sebou, ak naozaj píše pravdu a je otvorený a úprimný, lebo sa nemá za čo hanbiť ...že sa mu proste neverí? ...prečo úprimnosť tak šokuje? ...a prečo ľudia skôr uveria rôznym klamárom a podvodníkom?....

No, a ked už tu mám preslov dĺžky novoročného prejavu prezidenta Sk, chcem ešte týmto aj verejne poďakovať všetkým ľudom so zdravým úsudkom, ktorí sa ma tu akýmkoľvek spôsobom snažili obhájiť a zastali sa ma pred tými rôznymi absurdnými pseudo-útokmi slabej a ranenej zvery. Nezabúdam na krivdy, ale ani na pomoc.
Krivdu odpustím, pomoc vrátim.
Prajem všetkým ľuďom i živočíchom krásnu a pokojnú jesennú nedeľu a ospravedlňujem sa, ak som si príliš vyliala srdce. Zvykajte si : )

Shalom.
http://www.youtube.com/watch?v=3d0r2gMGchM Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


2.
označiť príspevok

Vlado muž
   7. 10. 2012, 11:03 avatar
RM: Nechápem, nerozumiem, prečo majú niektorí taký problém ma vziať medzi seba.

Prečo? Nie je to tak. Tak celkom. Veď ako píšeš ďalej, tak rovnakí sú aj ostatní. Aspoň ja nevidím nejaký výrazný rozdiel.


4.
označiť príspevok

rose.madder žena
   7. 10. 2012, 11:08 avatar
...vlado, ak niečo nevidíš, neznamená, že to neexistuje ...napr. Boh ; )
...moje rozhorčenie nie je bezdôvodné, viem, čo som napísala ...a opakujem, nie je to len môj postreh, aby som to mohla pokladať za nejaké prehnané vzťahovanie ...a nie sú to ani žarty ...ani humor ...ledajak nejaký zvrátený
Súhlasí Lea Pragmatická


8.
označiť príspevok

Vlado muž
   7. 10. 2012, 11:15 avatar
Teraz ti nerozumiem, načo splietaš reči o bohu, ale keď, tak:

Je chybné myslieť si, že ak niekto niečo nevidí, že to neexistuje. To je logická chyba. Humanisti k pojmu boh pristupujú na základe mnohých doterajších poznatkov, vychádzajú z toho, čo už o tom ľudia nahovorili.

Nevidela si povedzme Ekvádor, ale to neznamená, že neexistuje. Ľudia kedysi nepoznali Ameriku, a existovala. Rovnako nepočuli o Austrálii. Ale aj niektorí astronómovia majú chybné názory, napríklad keď si niekto myslel, že to, čo vidí na nebi, hviezdy, že to sú akési diamanty, krištále, jednoducho nenapadlo ich, lebo to nevedeli, že aj Slnko je rovnaká hviezda ako ostatné na nebi.


10.
označiť príspevok

rose.madder žena
   7. 10. 2012, 11:20 avatar
...ja často splietam, Vlado : ))
...inak stopercentne súhlasím .


3.
označiť príspevok

Vlado muž
   7. 10. 2012, 11:06 avatar
RM: Je mi aj ľúto tých nickov, za ktoré ma považujete…

Mne nie je ľúto. Keď sa tu niekto prihlásil s veľmi podobným menom ako Viado a Vladko, tak som sa hneď ohradil, že to nie som ja, len sa ma niekto takýmto spôsobom snaží diskreditovať. Je už na ostatných, či budú brať ich ohovárania vážne. Niekomu to robí dobre, a na verejnom fóre tomu môžeš zabrániť iba cenzúrou, a ja nevidím význam cenzúry. Nech si psy štekajú, karavána ide ďalej.
Súhlasí rose.madder


12.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   7. 10. 2012, 11:28 avatar
Rose madder raz som ti tu napísala, že samé nebo mi ťa tu zoslalo a stojím si za tým, aj keď sme si nejaké veci vyjasnili, kde som sa pomýlila.Máš tu svoje čestné miesto.

http://www.youtube.com/watch?v=nANMTH3rzH4 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


13.
označiť príspevok

rose.madder žena
   7. 10. 2012, 11:31 avatar
...dakujem, lea, nikto nie je neomylný, ani ja ...
...máš charakter, to je dôležité ...a odvahu ...
...povedz, prečo nie si muž? ; )
Súhlasí Lea Pragmatická


14.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   7. 10. 2012, 11:34 avatar
Rooose no veď, prečo nie som muž?
Súhlasí rose.madder


51.
označiť príspevok

justsayozzy muž
   7. 10. 2012, 12:54 avatar
Maturitná úvaha? U mňa za 4.


60.
označiť príspevok

rose.madder žena
   7. 10. 2012, 20:50 avatar
51...ach, maturita, pekné spomienky mám : )
...pán docent just, aj v praxi uprednostňujem slovné hodnotenie, známkový systém je už zastaralý a neobjektívny, ber si príklad z kreatívnych hodnotení podo mnou, kľudne použi aj sci-fi prvky ; ))
Súhlasí Sinaja


54.
označiť príspevok

piskotka žena
   7. 10. 2012, 13:08

Príspevok bol vymazaný administrátorom.61.
označiť príspevok

rose.madder žena
   7. 10. 2012, 20:55 avatar
...piskotka, od teba by sa mala väčšina defka učiť konštruktívnej kritike : )


62.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   7. 10. 2012, 20:56 avatar
nesuhlasim, ja som ju este kritizovat hadam ani nevidel :D
Súhlasí Sinaja


65.
označiť príspevok

rose.madder žena
   7. 10. 2012, 21:07 avatar
....ved o to ide, boris ...konštruktívnu kritiku necítiš ako kritiku, ale ako dobromyseľnú radu ...
Súhlasí zajomato


63.
označiť príspevok

piskotka žena
   7. 10. 2012, 21:04

Príspevok bol vymazaný administrátorom.66.
označiť príspevok

rose.madder žena
   7. 10. 2012, 21:10 avatar
...ked ja neviem byť slepá a hluchá, piskotka ...ked pozerám na lesný požiar, vidím v prvom rade oheň, až potom zvyšok nádherných hôr okolo ...


68.
označiť príspevok

servis žena
   7. 10. 2012, 21:24 avatar
rose, ľudia sme rôzni. Tak aj mňa nepoučilo: nevykladaj dušu na dlaň a neponúkaj ju ako príklad, lebo ti z nej odhryznú. A to bolí. Som nepoučiteľná...do kedy? Sú ľudia, ktorí si berú od života všetko a to doslova. Takým sa vyhýbam, sú schopní všetkého v záujme "nie vlastného šťastia" ale zvrátenej spokojnosti. Tak nech to majú, nakoniec im nezostane nič iné len zožrať sám seba. Kanbali.
Súhlasí rose.madder


69.
označiť príspevok

servis žena
   7. 10. 2012, 21:25 avatar
oprava: Kanibali.


73.
označiť príspevok

rose.madder žena
   7. 10. 2012, 21:40 avatar
...servis, ja nič neponúkam, ja SOM duša na dlani, a čo na srdci, to na defku ; )) a nebudem sa meniť, lebo sa nebojím ..
...ja tiež kanibalov nevyhľadávam, ale ak sa mi postavia zoči-voči , nebudem sa tváriť, že tam nie sú a nebudem prosíkať o život ..vyberiem gumipušku a čierne korenie ; )
...ale naozaj dakujem za pekný koment.
Súhlasí servis


74.
označiť príspevok

servis žena
   7. 10. 2012, 21:47 avatar
Kedys dávno aj ja som bola hrdá, bojovná, teraz ďakujem za každý deň bez konfliktu. Už som "vyšťavená". No ešte stále dokážem každé ráno vstať a riešiť. Keď budem KO tak sa už tu neozvem. Ako som už niekde napísala, nikdy ma nenapadlo prispievať na nejaké verejné diskusné fóra a tu som náhodou.


75.
označiť príspevok

rose.madder žena
   7. 10. 2012, 21:57 avatar
...aj ja ..hľadala som niečo úplne iné na nete a toto hniezdo sa mi otvorilo ....akurát nejaká téma o Bohu ...tak čítam a čítam a zisťujem, že čítam takto vyše hodiny : ) ...a bola som v tom až po uši ...
...ja som písala aj predtým,ale ani zdaleka s takým inteligentným osadenstvom ...lebo tu naozaj nie je nikto hlúpy, ani povrchný ..
...čo sa konfliktov týkam, aj viem, som horkokrvná a zbytočne sa o niečo snažím, aj tak bude všetko po starom ...
...ale pokúsila som sa ...zatiaľ mám energiu, ak nebudem mať, vykašlem sa na to aj ja a budem trebárs štrikovať papuče po večeroch ; )


76.
označiť príspevok

servis žena
   7. 10. 2012, 22:05 avatar
rose, to nie je o tom, že nemám energiu, a aj papuče som už štrikovala, je to o bezmocnosti, beznádeji, nemožnosti niečo urobiť správne. Vždy je okolo teba x ľudí, ktorí ťa stiahnu na svoju úroveň, tak keď je ich tak veľa nemáš chuť ani niečo povedať nie to urobiť. Keď sa vzbúriš, vybočíš z programu, tak ťa kruto potrestajú. Toto som žila posledných 10 rokov. A teraz vidím, že život sa nekončí štrikovaním papúč. To budeš vidieť aj ty sama.


77.
označiť príspevok

rose.madder žena
   7. 10. 2012, 22:08 avatar
...to znie veľmi beznádejne, servis ...nemám v povahe takto rozmýšľať ...ja asi ešte aj v truhle budem plánovať nejakú cestu okolo sveta : )
...pod so mnou ! ; )


5.
označiť príspevok

-user-
   7. 10. 2012, 11:09 avatar
ty kokso, jaké tlaky, manipulácia a energetický vampirizmus.


6.
označiť príspevok

rose.madder žena
   7. 10. 2012, 11:13 avatar
...orsi, tieň a ešte neviem čo všetko si ...písala si, že sa mi budeš vyhýbať ...prečo sa stále okolo mňa obtieraš? ...nevoniaš veľmi príjemne ; ))
...tak odpáľ, lebo ťa pohryziem, vysajem všetku energiu a už nebudeš vládať ani maľovať tie svoje maľovanky ! . ))))
Súhlasí -user-


7.
označiť príspevok

-user-
   7. 10. 2012, 11:15 avatar
bez komentára
Súhlasí rose.madder


15.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   7. 10. 2012, 11:40 avatar
User preco to robis? Nemas dovod ani dokazy a uz si rose odstavila a oznackovala hanlivymi nazvami. To sa nesmie robit. Dobre vies, ze mas tendenciu taku, ze zlych povazujes za dobrych. A naopak dobrych za zlych. Inak by sa nemohla tak vo svojom zivote skopat.
Súhlasí rose.madder, Sinaja


19.
označiť príspevok

-user-
   7. 10. 2012, 11:57 avatar
kde som ju označila hanlivými nazvami? reagovala som na tému, že vyvíja tlaky na svedomie, a skrytú manipuláciu, a je mi to jedno, čo robí a čo nie, ja ju určite neohrozujem. ak má potrebu písať o tomto, píšte. môj názor som napísala, neriešte mna dalej. takú tendenciu som mala iba pri tebe, ale už som sa z toho vyliečila nakoniec ste obe dlhoročné diskutérky, tak mi toto pripadá divné. čo riešite, musíte sa veľmi nudiť.


23.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   7. 10. 2012, 12:05 avatar
User v príspevku č. 5 si ju nazvala energetickým vampír. Keby niekto teba tak nazval, tak by sa ti to pácičlo?To nie je hanlivé a urážlivé? Aha takže to mám chápať tak, že ja som zlá a považovala si ma za dobrú? Ja som energetický vampír, aj keď je to výmysel a nič také neexistuje. Sme takisto dlhoročné diskutérky ako ty sama. A nudíme sa asi rovnako ako ty.


30.
označiť príspevok

-user-
   7. 10. 2012, 12:14 avatar
nie, reagovala som na tému, že páchne energetickým vampirizmom. mna už nazvali aj inak : ) ja sa potrebujem ubrániť v reáli, nie vo virtuáli, ale ak je niekomu toto také dôležité pre imidž, nech.. ja nie som dlhoročná diskutérka, omyl. ty mi niečo vyčítaš a sama súdiš.. cudzých, o ktorých nič nevieš. amen.
Súhlasí zajomato


32.
označiť príspevok

viluette muž
   7. 10. 2012, 12:15

Príspevok bol vymazaný administrátorom.39.
označiť príspevok

-user-
   7. 10. 2012, 12:30 avatar
ale aj nie občas, presne tak, ako všetci ostatní. ak ma vysávajú, doplňam.. teraz nie som. a okrem toho reálne sa s ľudmi nestýkam, a teda ich nevysávam.


34.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   7. 10. 2012, 12:21 avatar
User mňa málokto oklame, ani ty nie. Vidím aj za roh. Máš ma aj tak rada, tak ber to úvahy, že rose je pod mojou ochranou, aj keď to nepotrebuje a obráni sa sama.
Súhlasí rose.madder


41.
označiť príspevok

-user-
   7. 10. 2012, 12:32 avatar
jasné, ty manipulátorka, teba mám rada, aj viluette, ja mám rada všetkých, okrem sociálnych pracovníčok ja si nemyslím, že ju treba chrániť a už vôbec nie predo mnou.. ja sem nepatrím, vynechajte ma plíz z vašich rodinných problémov


43.
označiť príspevok

viluette muž
   7. 10. 2012, 12:34

Príspevok bol vymazaný administrátorom.44.
označiť príspevok

Ranexill muž
   7. 10. 2012, 12:35 avatar
viluette mam rad aj ja...ked je odhlasena  


46.
označiť príspevok

viluette muž
   7. 10. 2012, 12:44

Príspevok bol vymazaný administrátorom.48.
označiť príspevok

Ranexill muž
   7. 10. 2012, 12:47 avatar
nejaky problem? ..a to co je za otazka?


49.
označiť príspevok

viluette muž
   7. 10. 2012, 12:49

Príspevok bol vymazaný administrátorom.50.
označiť príspevok

Ranexill muž
   7. 10. 2012, 12:53 avatar
aha, ty mas ale zmysel pre humor..daj si to kafe. 


45.
označiť príspevok

-user-
   7. 10. 2012, 12:37 avatar
nie až tak dlho


47.
označiť príspevok

viluette muž
   7. 10. 2012, 12:45

Príspevok bol vymazaný administrátorom.52.
označiť príspevok

-user-
   7. 10. 2012, 13:04 avatar
o nič. prečo sa pýtaš?


53.
označiť príspevok

viluette muž
   7. 10. 2012, 13:06

Príspevok bol vymazaný administrátorom.55.
označiť príspevok

Ranexill muž
   7. 10. 2012, 13:11 avatar
si agresivna chod niekam.


56.
označiť príspevok

-user-
   7. 10. 2012, 13:14 avatar
na to si nepamätám, ale pravda, využila si ma na to, aby si niečo pre seba dokázala.. a potom som mala ešte viac problémov, držať pod kontrolou jeden môj pacient.. ale kedže som s tým už vyrovnaná, vidím veci inak a v skutočnosti si mi neublížila, a nevidela si do vecí, urobila si chybu aj ty, aj ja, tak ťa nemám za čo nemať rada.. chceš mi dať dôvod?


57.
označiť príspevok

viluette muž
   7. 10. 2012, 13:18

Príspevok bol vymazaný administrátorom.59.
označiť príspevok

-user-
   7. 10. 2012, 13:25 avatar
nezabudla bola som štvaná psycho sociálnym inžinierom, manipulátorom, ako to nevieš ani predstaviť, a kedže ja nemám príbuzných, som odkázaná len na seba a vychovávam aj dcéru, tak som to riešila tak, ako som riešila.. predsa išlo o môj život ja tvoju lásku nepotrebujem si zlatá mám rada úprimných ľudí.


101.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   9. 10. 2012, 22:36 avatar
User potom je vsetko ok, ked ma mas rada. A ako si vysvetlovala, ze manipulator, to znamena z tvojho pohladu poklonu, chvalu, tak dakujem.


9.
označiť príspevok

Mojka žena
   7. 10. 2012, 11:16 avatar
mesiac je krátka doba na hodnotenie..vydrž madder, skoro päť rokov, ako ja..možno potom napíšeš: Bolo to krásne, ale bolo toho dosť... 
Súhlasí rose.madder, Ranexill


11.
označiť príspevok

rose.madder žena
   7. 10. 2012, 11:26 avatar
...mojka, píšem len moje skúsenosti ...písala som na iné miesta, ako 27 ročnú ma tiež ľudia považovali za staršiu, čo bolo vlastne pre mna komplimentom, že 20 ročná sopľa má názory zrelej ženy, ale nikdy som sa s takým psychologickým nátlakom nestretla ...ved pozri vyššie ...vraj som energetický úpír ; )) ...a to je ešte celkom vtipné ...a pritom som dotyčnej žienke nič neurobila, ani tvrdým ypsilonom som ju neudrela ; )
...ale dakujem za povzbudenie ...ostanem tu dlhé dlhé roky ; ))


16.
označiť príspevok

Vladko muž
   7. 10. 2012, 11:40 avatar
Re: 3 Vlado – komunista z KSS

„...ma niekto takýmto spôsobom snaží diskreditovať.“ Idiota Vlada zdiskreditovať nejde, nikto by to nedokázal tak, ako on sám seba. čo myšlienky to perly. Čítať túto ľudskú spodinu je ako byť na exkurzii v blázinci. Keď niečo napíše a je to múdre, tak to skopíroval od iného., napr.: „Nech si psy štekajú, karavána ide ďalej.“ Takto som mu totiž ja nedávno reagoval na jeho brechot.


17.
označiť príspevok

rose.madder žena
   7. 10. 2012, 11:43 avatar
...mne sa vladov prejav, u humor páči ...
...a vladko, často aj s tebou súhlasím, ale si taký ...agresívnejší ako vlado ... ste obaja úplne rozdielni, aj keby ste mali identické nicky, dá sa vás rozoznať ..


20.
označiť príspevok

Vladko muž
   7. 10. 2012, 12:00 avatar
"ste obaja úplne rozdielni" to je v intelekte. Vlado ho má nemerateľný.


18.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   7. 10. 2012, 11:54 avatar
som aky som a ironiu nemam moc rad.. aj ked sam ju obcas pouzijem.
Nenavid ma, znasaj ma... mozem ti slubit len uprimnost.


25.
označiť príspevok

rose.madder žena
   7. 10. 2012, 12:06 avatar
...nápodobne, boris ...
...nemusíme sa chápať, ale mali by sme sa akceptovať ...
Súhlasí Boris_I.


27.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   7. 10. 2012, 12:09 avatar
rose, akceptujem taku leusku
teba si normalne rad precitam  


28.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   7. 10. 2012, 12:13 avatar
Boris no zato, inak by som ti vyprášila riť. A už som zase leuška? Ja tiež akceptujem tvoje copy a paste článkov z internetu, ale nepáči sa mi hádzanie vulgarizmov na ženy od muža, vtedy mám potrebu ťa vyzvať na pästný súboj a nandať ti to v plnej sile.
Súhlasí rose.madder


38.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   7. 10. 2012, 12:26 avatar
leus, bral by som to, ak by si sa tak spravala aj k tym, ktori maju velky zaujem urazat mna


21.
označiť príspevok

viluette muž
   7. 10. 2012, 12:01

Príspevok bol vymazaný administrátorom.26.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   7. 10. 2012, 12:08 avatar
Je to jej názor a vysvetlenie a už v tom vidíte nejakú manipuláciu. Prečo, keď človek sa stretne s úprimnosťou a priamosťou už je z toho na nervy a vopred neverí a odsudzuje? To sme tak napáchnutý zlom, nedôverou a klamstvom, že pravdovravnosť nás tak prekvapí a máme potrebu sa jej brániť?
Súhlasí rose.madder


29.
označiť príspevok

viluette muž
   7. 10. 2012, 12:13

Príspevok bol vymazaný administrátorom.33.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   7. 10. 2012, 12:19 avatar
Vilu manipulácia pre dobro je v poriadku, pre zlo nie je v poriadku. Ja nie som sladké rečičky, dá sa podľa názorov spoznať povahu človeka, rose madder patrí k najlepším diskutérom a stihla to za malú chvíľu. Aj ja som manipulátor?


35.
označiť príspevok

viluette muž
   7. 10. 2012, 12:23

Príspevok bol vymazaný administrátorom.37.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   7. 10. 2012, 12:25 avatar
Viluette super, tvrdé a zlaté zároveň. Ďakujem.


40.
označiť príspevok

viluette muž
   7. 10. 2012, 12:32

Príspevok bol vymazaný administrátorom.42.
označiť príspevok

viluette muž
   7. 10. 2012, 12:32

Príspevok bol vymazaný administrátorom.31.
označiť príspevok

rose.madder žena
   7. 10. 2012, 12:15 avatar
....viluette, si tu jedna z diskutérok, ktoré si budem vážiť, aj ked budú nepríjemné ..lebo ty nie si nepríjemná bezdôvodne, aj terajšiu tvoju kritiku beriem, občas rada exhibujem, blbý zlozvyk : )
...nepochybujem, že názor si dokážete vytvoriť sami ...nepodceňujem vás ...
...proste som to chcela napísať a napísala som ...ked niečo cítim, že mám urobiť, urobím to ...zatiaľ neľutujem nič v mojom živote, asi to robím teda správne


22.
označiť príspevok

Ranexill muž
   7. 10. 2012, 12:01 avatar
Mas lakte prebi sa.!


24.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   7. 10. 2012, 12:05 avatar
treba byt silny
Súhlasí rose.madder, Sinaja


36.
označiť príspevok

rose.madder žena
   7. 10. 2012, 12:23 avatar
...bože môj ...nový termín, energetického upíra nahrádza manipulácia ...
...čo bude dalšie? ..budeme sa tu obviňovať z telepatických útokov na vlastné vedomie? ...
...či z preposielania zlej energie niekoľko sto kilometrov do všetkých smerov? : ))

( idem oddýchnuť do reálu ku blízkym, nejaká som vysatá ; ))
Súhlasí Lea Pragmatická


58.
označiť príspevok

Style muž
   7. 10. 2012, 13:23 avatar
Včuľ neviem či sa mám smiať alebo plakať  Téma jasne naznačuje že sa snažíš votrieť do priazne, pretože nejde nič z teba také, čo by iný nick priťahovalo, ako diskutérka priemer. Rozmýšľam čo zo seba dávaš ak neberieš?
Súhlasí -user-


64.
označiť príspevok

rose.madder žena
   7. 10. 2012, 21:05 avatar
..som vedela, že sa tu zastavíš, drahý priateľu a čože sa stalo, že sme dnes taký mierny? ...ved to je priam romantický koment, style, čakala som viac ; ))
...odporúčam tzv. "gogoľovské slzy", ak nepoznáš ruskú literatúru -smiech cez slzy
...a presne tak, som priemer ...obyčajná ...nechápem prečo vám potom stojím za toľko námahy a neseriete na mna ; )
...a nad poslednou otázkou som sa normálne musela hlbšie zamyslieť, čo je po mojom dnešnom popoludní plnom lásky dosť náročné ...hm ...
...nedá sa to jednoznačne povedať, lebo rozlišujem reál a virtuál a všade sa dávam i beriem inak ...
...virtuál mi berie voľný čas, inak nič ...realizujem sa v realite, tu je len môj chabý odraz, takže aj s dávaním a braním to bude tu tak nejak podobne
Súhlasí Sinaja


90.
označiť príspevok

Style muž
   8. 10. 2012, 07:56 avatar
64, madlerka, neviem o tom že by si ty bola mojim utočiskom aj dávnejšie, si určite pletieš zo Solejkou  ty ako človek ma nezaujímaš a ak niečo od teba prečítam, to je tak maximálne prvá veta a dosť.  Zvykni si že som priamy, čo na srdci to na jazyku, rada sa bavíš o sebe, nemá ťa kto oceniť? 


97.
označiť príspevok

rose.madder žena
   8. 10. 2012, 09:55 avatar
..na to, že ťa nezaujímam, stylka, venuješ mi teda dosť pozornosti ; )))


99.
označiť príspevok

Style muž
   8. 10. 2012, 14:35 avatar
97, Si domýšľavá a manipulatívna ako vilonfčela, ma nezaujímaš ako žena, povedal som si svoj názor k téme ktorá je o tebe bohužiaľ a neriaď čo kto môže a čo kto nie. 


67.
označiť príspevok

Sinaja žena
   7. 10. 2012, 21:21 avatar
ahoj rose
nerieš to tak tragicky, tú prežijú len silní ľudia (čo ty rozhodne si ) pretože nie každý ma chuť bojovať vo virtuálnej vojne. Tomu sa z času- na čas človek nevyhne
Totiž názory sa rôznia, rôzna je aj forma a štýl písaného prejavu a aj na základe toho dokážeme spoznať charakter človeka, a ten jednoznačne nezmeníme ..je to o ňom, nie o tebe..Nikdy sa nesnaž vyhovieť každému, pretože nikdy! sa ti to nepodarí..
No to sme my ľudia
Nerieš všetko, nedomýšľaj si a nepripúšťaj..
..som rada, že si tu


70.
označiť príspevok

rose.madder žena
   7. 10. 2012, 21:29 avatar
...ale predsa ak človek napíše, čo si naozaj myslí, tak hádam to už nie je tragédia, či vari pre defko je? : )
...a ja sa vari snažím vyhovieť každému, sinaja? ...si si istá, že toto píšeš mne? ; ))
...ups, potom ma ešte naozaj málo poznáš ...
...musíme to naozaj rýchlo napraviť ; )


71.
označiť príspevok

Sinaja žena
   7. 10. 2012, 21:33 avatar
tak vieš, nie každý tu prijme ostrejšiu reakciu a v zásade zaútočí zo zadu
zvykneš, neboj ..a na stretko sa teším
Súhlasí rose.madder


78.
označiť príspevok

Ónya žena
   7. 10. 2012, 22:18 avatar
heheh..no vy dve ..(ty a r.madler) si tak pekne kontrujete v tom aká je tu nesporavodliviosť voči vám..a bnla bla bla , ..mno, len nás potom na tom stretku neohovárajte pupulky. 


81.
označiť príspevok

rose.madder žena
   7. 10. 2012, 22:57 avatar
...onya, budeš téma číslo jedna ...váž si to . )
Súhlasí Sinaja


72.
označiť príspevok

Sinaja žena
   7. 10. 2012, 21:35 avatar
..apropo ani ostrejšia reakcia tu nemusí byť...niektorí sem chodia iba ventilovať svoje hormony ) a s tým nič nenarobíme


82.
označiť príspevok

rose.madder žena
   7. 10. 2012, 23:23 avatar
...ale nestačí nič nerobiť ...nestačí ísť ticho so stádom, hádzať falošné úsmevy a úzkostlivo si strážiť svoj pestovaný image
...treba sa pokúšať...nečinnosť je rovnako zlá ako konanie zla ..
Súhlasí Scarlett X


84.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   7. 10. 2012, 23:42

Príspevok bol vymazaný administrátorom.88.
označiť príspevok

Sinaja žena
   8. 10. 2012, 05:46 avatar
84.
už zase máš nejaký problém skaja ?...zase tá istá pesnička?..už to rozhodne nie je vtipné, ale trápne...
spamätaj sa už konečne a nevrtaj, lebo viem byť aj zlá...
..pre ostatných... treba vidieť odkiaľ fúka vietor...kde je to semenisko intríg a útokov  


100.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   8. 10. 2012, 14:46

Príspevok bol vymazaný administrátorom.87.
označiť príspevok

Sinaja žena
   8. 10. 2012, 05:38 avatar
s tým nič nenarobíme ..myslené, ak sem niekto chodí ventilovať svoje hormony..či už ide o scarletu, al. o styla a im podobní.
to je ich dôvod..ktorý nezmeníme. Tu nepíšem o postoji k ním..ba naopak s heslom "každému čo patrí" ..
mierumilovné slovo žiaľ na niektorých neplatí, a nikto nemá právo bezdôvodne urážať, šíriť klamstva či iným spôsobom špiniť....odsudzujem to a proti tomu treba bojovať..a preto si myslím, že občas je potrebné zavrieť niektorým huby aj nasilu, ak to ináč nejde..


89.
označiť príspevok

rose.madder žena
   8. 10. 2012, 07:02 avatar
....ale ja som nechcela nikomu zatvárať hubu nasilu, nikdy mi nešlo o žiadne násilie, zámer bol úplne inde, sinaja...
....ja verím v dobro ľudí a chcela som zamyslenie sa nad sebou, to je všetko ...agresivita len plodí agresivitu, ja volím ako zbran proti nej radšej priamu a otvorenú komunikáciu ..rozobratie problému do súčiastok ...
...odsudzujem pasivitu a postoj "zvykneš, neboj" , lebo ja si nechcem zvyknúť ...
...ale odsudzujem aj agresívne riešenia "dať na hubu" ...lebo to tiež nič nerieši ..


93.
označiť príspevok

Style muž
   8. 10. 2012, 08:09 avatar
87, tebe Sinajka chýba kultúra prejavu, ako na pani učitelku ma to prekvapuje. Nič v zlom ale prečo si mistr Borisa, vilonfčelu vynechala?
Im kto dáva právo "bezdôvodne urážať, šíriť klamstva či iným spôsobom špiniť"? Vidíš len to, čo chceš ty sama vidieť, lebo sa to netýka teba alebo tvojich spriaznených duší tuná.
Každý dostáva odo mňa toľko a tak , ako si zaslúži, spravodlivá odveta.
 
Súhlasí Scarlett X


98.
označiť príspevok

rose.madder žena
   8. 10. 2012, 09:58 avatar
...stylka, máš trochu pomýlené pojmy a dojmy, si zjavne dosť dezorientovaná...
...bezdôvodné urážanie považovať za spravodlivosť? ..a odvetu? ...odvetu za čo? ...za priamosť a otvorenosť? ; )))


79.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   7. 10. 2012, 22:37

Príspevok bol vymazaný administrátorom.80.
označiť príspevok

rose.madder žena
   7. 10. 2012, 22:56 avatar
...kedy ako, scarlett ...občas mám chuť zaliezť aj do myšacej diery : )
...ale som extrémistka, to je pravda ...nezdravé všetko alebo nič ...
( škorpióni mi vždy rozumeli )

brú noc, uzatváram svoju tému mierumilovným zívnutím ; )
Súhlasí Scarlett X


83.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   7. 10. 2012, 23:40

Príspevok bol vymazaný administrátorom.85.
označiť príspevok

zajomato
   8. 10. 2012, 01:39 avatar
toto sa mi naozaj páčilo, bolo to ako na nuda pláži, ukázali ste sa tak ako vás pánboh stvoril, naozaj je toto fóru pre mňa užitočné, chválim vás za to, nič v zlom, ale cítil som sa ako na koride, je to dobrá taktika, ako niekoho odhaliť, treba mu pred jeho samoľúbosťou zamávať fiktívnou červenou
Súhlasí rose.madder


86.
označiť príspevok

zajomato
   8. 10. 2012, 01:49 avatar
aby som nestál bokom, aj ja prispejem k tomuto vyzliekaniu sa z charakteru, sebakriticky priznávam, že neprispievam pre to, že by som sa nudil, ale niektorí z vás ma vyslovene provokujú, ranexillovi, lei pragmatickej, stylovi, nemusím spomínať všetkých, úprimne ďakujem


91.
označiť príspevok

zajomato
   8. 10. 2012, 08:05 avatar
ranexill pozeráš sa občas do zrkadla?, vedel by si popísať, stručne, čo tam vidíš?


94.
označiť príspevok

Style muž
   8. 10. 2012, 08:12 avatar
Leží ti ranexil v žalúdku, videl som že aj tému si dávnejšie na neho založil, tuším si z neho normálne frustrovaný 


95.
označiť príspevok

zajomato
   8. 10. 2012, 08:19 avatar
zdravím ťa style, trávenie mám v poriadku, okrem toho čo zjem a patričných tráviacích záležitosti tam nemám nikoho, ranexil je skutočne zaujímavý prispievateľ, ľahko čitateľný


96.
označiť príspevok

zajomato
   8. 10. 2012, 08:21 avatar
tvorivo ma provokuje
Súhlasí Scarlett X


92.
označiť príspevok

majomajo muž
   8. 10. 2012, 08:07 avatar
Aj keď forum je anonymné, každý sa tu prezentuje svojou povahou, názormi a je jedinečný . Každý nováčik je vďaka svojej naivite v tom že verí iba na dobrých ľudí, vďačným subjektom na preskúšanie. Kto ostane sám sebou, tak toho tu aspoň tí normálni rešpektujú....... 
Súhlasí Style, zajomato, rose.madder


102.
označiť príspevok

winry žena
   11. 10. 2012, 19:15 avatar
Rose, vnimat tu ludi je...no je Ked som sem prisla ja, tak ma ludia absolutne nezaujimali, islo mi len o informacie, na mna tu vsetci do radu posobili ako nejake stroje, ktore sa predbiehali v tom, kto ma tych dat v sebe viac...skoda len, ze sa to tak zvrtlo..oblubit si stroje je proste chore 
...mna to praveze dnes dost metie a zdrziava...nemam tu uz co robit, radsej by som si mala opakovat AJ, ako tu tukat do klavesnice..))
Aj ked sa spolieham na isty cyklus, ktory ma zatial nesklamal 
Taaak a Tebe teda prajem prijemny pobyt na dfku, nech sa naplni co sa ma.. 


103.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   11. 10. 2012, 19:17 avatar
ale nevrav.. a ty si sa tu nepredbiahala v tych datach, ze?
 
Súhlasí winry


105.
označiť príspevok

winry žena
   11. 10. 2012, 19:22 avatar
aj ked...seba som tak vazne nevnimala, s odstupom casu si to uvedomujem, spatne...aka som hlupa
kazdym tuknutim do klavesnice sa zamyslam nad sebou v poslednej dobe..ze o co mi to vlastne ide..))


109.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   11. 10. 2012, 19:33 avatar
Ide len o zivot.. obcas nam to treba.. neberiem to uz tak tragicky
Súhlasí winry


112.
označiť príspevok

winry žena
   11. 10. 2012, 19:38 avatar
Ale co je to za zivot, ked ho zijem vo virtualnom svete? Aj ked nastastie to puto povoluje, dufam, ze coskoro budem opat volna....ked sa zavislost stane uvedomelou, tak slabne...straca sa, asi, ak sa opat zase len neklamem..
Súhlasí rose.madder


113.
označiť príspevok

rose.madder žena
   11. 10. 2012, 19:39 avatar
...tiež neberiem nič tragicky, jednoducho, ak ťa niečo serie, treba to povedať tomu, kto ťa serie ...a hotovo
...mlčanie, či pochlebovanie je pokrytectvo ...a hotovo : )


104.
označiť príspevok

rose.madder žena
   11. 10. 2012, 19:18 avatar
...dakujem, winry, už som vypenila, už som pokojná ako more pred búrkou ; ))
( inak, ja píšem onedlho test z AJ, tiež tu dnes akože nie som a učím sa ; ))
Súhlasí winry


106.
označiť príspevok

winry žena
   11. 10. 2012, 19:23 avatar
vela stastia Ti prajem rose, ja som dnes mala hodinu, ucim sa jazyk, ktory neznasam, snad sa to zmeni 


107.
označiť príspevok

rose.madder žena
   11. 10. 2012, 19:26 avatar
...mne sa to celkom páči, english tiež nejako nemilujem, ale je praktické ovládať aspoň základy, raz totiž plánujem cestu okolo sveta, tak nech sa dorozumiem, hehe ; ))
...ak stihnem ešte v tomto živote, veľmi sa mi páči ešte francúzština, či taliančina ....
Súhlasí winry


110.
označiť príspevok

winry žena
   11. 10. 2012, 19:34 avatar
ved ano, uz by som nechcela zazit to co vlani, ked som hotelierovi nerozumela takmer nic, nastastie sa mi ponukol jeden Cech, ze mi bude robit tlmocnika, nebyt neho, tak neviem, nemam rada taky pocit...byt odkazana na niekoho druheho.. )


111.
označiť príspevok

rose.madder žena
   11. 10. 2012, 19:37 avatar
...ja už trochu anglicky rozumiem, najmä britom, hawkajúcim američanom veľmi nie, ale vieš s čím mám problém? ...rozprávať ...vždy sa zaseknem a zmôžem sa na "yes", či ešte duchaplnejšie "what? " ; )))
Súhlasí winry


115.
označiť príspevok

winry žena
   11. 10. 2012, 19:40 avatar
moja lektorka je uzasna, lebo ma do toho nuti, a tak si vsimam, ze postupne ta hanblivost opadava...aj ked rozpravam ako tatar ))
A neznasam vsetky slova, ktore zacinaju na th  
Súhlasí rose.madder


117.
označiť príspevok

rose.madder žena
   11. 10. 2012, 19:54 avatar
...ja mám nemecko-ruský prízvuk, ked rozprávam po anglicky s východniarskym akcentom ....proste som number one ; )))


108.
označiť príspevok

ether muž
   11. 10. 2012, 19:31 avatar
ja len poviem dobre  úspešná téma


114.
označiť príspevok

rose.madder žena
   11. 10. 2012, 19:40 avatar
...dík, ether.


116.
označiť príspevok

ether muž
   11. 10. 2012, 19:48 avatar
heh, fakt niet zač 
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 17:19,  Naďka poučenie do budúcnosti nedávaj mu 10 daj mu všetko naraz . To bol pokus o vtip ....
dnes, 17:18,  Iné fórum s tým nič nemá ;) Hanbiť sa môžu, lebo sa označujú za kresťanov a pri tom...
dnes, 17:17,  Osvietený tie ,tvoje otázky ti nadiktoval inkvizítor z USA? Zaujímajú ťa len Ľudia z...
dnes, 17:16,  Tak sa potom ale nečuduj, že nejaku tvoju skušku málokto považuje za dostatočný dôvod...
dnes, 17:14,  A keby si čítala stránku https://www.knihazivota.sk tak by si vedela, že potrebujem miliardu...
dnes, 17:13,  Po piči, tak ty si dokonca multifunkčný kokot, ty keď zdochneš, tak to príde svet o veľa...
dnes, 17:11,  Kasafran a to ešte večeriam sledujme TA3 sťahujem fotky do PC a komunikujem s kamošom v USA...
dnes, 17:11,  Presne tak, vypýtal SOM si pomoc a teraz čakám kto zareaguje ;) Je to skúška...
dnes, 17:10,  MNE ide len o ten akt pomoci, kľudne aj jedným centom ;) Ale "kresťania" idú...
dnes, 17:10,  To nie je pravda. Ved ty nemáš (okrem tohto) nijaký dôvod pýtať peniaze. Ludia ti maju...
dnes, 17:08,  EnaXnaY osobne tvoju žiadosť na príspevok do knihy života za žobranie nepovažujem . Je...
dnes, 17:07,  Nie je robot, je to unudený kokot. *04
dnes, 17:07,  No niečo som pochopil a to, že miluje a chváli Boha ako všetci katolícki svätci Nejde len...
dnes, 17:05,  Potvrduzujem si to čo SOM si myslel o ľuďoch ;) Že si dávajú nálepky ako kresťan ale v...
dnes, 17:04,  Keď skončí núdzový stav Matovič pôjde do piče !!!!!!!!!!!! *46
dnes, 17:04,  Ale Enax, ja práveže viem, že ti nejde o peniaze. Vlastne si len potvrdzuješ svoje ego ......
dnes, 17:04,  Dosvietený, opäť prezentuješ tú svoju dispozičnú pohotovosť? V takejto kadencii na tomto...
dnes, 17:03,  Ja sa zabávam keď ako v tejto téme spamuješ sám seba a lepíš sem uplne bludy od temy....
dnes, 17:03,  Ale no, najprv ma Nadja sprdne, že tu drbem do kresťanov a potom záloží tému o žobraní ;)...
dnes, 17:02,  EnaXnaY nemyslím , že je to cielené na teba . Každopádne zaujímavý príspevok...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Nadmerné upieranie sa o ideály brzdí vlastný intelektuálny rast!
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(272 424 bytes in 0,962 seconds)