Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Lož v službách nepriateľa Boha

48
reakcií
1490
prečítaní
Tému 8. septembra 2013, 15:50 založil Astax1.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Astax1 muž
   8. 9. 2013, 15:50 avatar
Ešte dnes si mnohí môžu pamatať časy, ked "vedecký svetonázor" znamenalo "ateizmus". Náboženstvo bolo nevedecké tmárstvo.Dnešní ateisti, potomkovia kresťanského hlboko veriaceho národa, by sa veru nemali čím chváliť, akých podvodov obeťami a výsledkami sa stali. Na takomto "vedeckom svetonázore" sa pracovalo skôr, než nastal boľševický komunistický ateizmus.Bolo treba vyvrátiť existenciu Boha-Stvoriteľa.Božie stvorenie, i jeho vrchol, ktorým je človek, mal vzniknúť sám, vývojom-evolúciou.A tak evolucionisti horlivo pracovali na tom, aby dokázali, že človek vznikol z opice.Sovietsky komunizmus potom už mal možnosť tento "vedecký svetonázor" mocensky presadzovať a násilím potláčať každý iný názor. Ked sa v patdesiatych rokoch minulého storočia dostal k moci aj u nás sovietsky režim, čo vyznievalo, že je prvé a najdôležitejšie, bolo presvedčiť ludí že pochádzame z opice. A ked táto strana potrebovala spochybniť existenciu Stvoriteľa, tak jednoducho si prispôsobili aj vedu. A ked kedykoľvek potrebovala spochybniť čokoľvek, či už v prírodných vedách alebo v dejinách, tak ona, politická strana vyslovila ako to bolo alebo nebolo a úlohou socialistických vedcov bolo tie ich výmysly vedecky dokázať. Ked najvačším problémom pre odstránenie Stvoriteľa bola skutočnosť, že sa ešte nikomu nepodarilo vedecky dokázať možnosť vzniku živej hmoty z neživej - organickej z anorganickej - teda vlastne vznik života "vývojom", tak sovietski vedci toto laboratórne dokázali. Darmo si západní vedci lámali hlavy, neprišli na to.Po rokoch, ked sa už sovieti začali otvárať svetu a pustili svojich vedcov na svetové konferencie, západní vedci na tento problém nezabudli a rovno sa svojich sovietskych kolegov na to opýtali.A tu vyšlo najavo, že to bol iba podvod na objednávku strany. Malý pohľad do tejto "kuchyne" vedeckého evolucionizmu nájdeme v knihe Haruna Yahyu:
Inganno dell evoluzione:
>>Skôr, než sa budeme venovať mýtu o evolúcii človeka, musíme sa zmieniť o propagačných metódach, ktoré majú rozšíriť vo verejnosti presvedčenie, že v istej dobe existoval tvor napoly človek, napoly opica. Táto metóda používa "rekonštrukcie" či skôr lepšie povedané kresby a modely živých tvorov, ktoré často majú podklad v jednej jedinej kosti, niekedy dokonca len jej časti. Všetky zobrazenia ľudoopov v tlači, filmoch a učebniciach sú púhe rekonštrukcie. Kedže fosílie sú roztrúsené a nekompletné, každý dohad na ich základe je púhou abstrakciou. Skutočnosť je taká, že tieto rekonštrukcie (kresby, modely) ktoré vyrábajú evolucionisti na základe fosílii,sú pripravované zámerne k tomu účelu, aby čo najlepšie potvrdzovali ich tézy. Harvardský antropológ Dávid R. Pilbeam to priznáva.
Je treba mať na zreteli najma túto okolnosť:
Rekonštrukcie, jedine na kosterných pozostatkoch môžu ukázať len vonkajšie charakteristiky objektu, pretože podstatné charakteristiky sú dané makkou tkáňou, ktorá sa rýchle rozpadá. Z toho vyplýva že všetky intepretácie makkých tkání závisia výlučne na fantázii autora rekonštrukcie.
Ernest A.Hooton, docent na univerzite v Harvarde,vysvetľuje túto situáciu:
"Pokus rekonštruovať makké časti je podnik doslova hazardný.Pery, oči, uši a tvar nosa nezanechávajú na kostiach pražiadne stopy.S neandrtálskou lebkou je možné vymodelovať rovnako lahko vzhlad šimpanza ako rysy filozofa.Tieto domnelé rekonštrukcie pravekých typológií ľudí nemajú absolutne žiadnu vedeckú hodnotu a slúžia len na klamanie verejnosti... Preto týmto rekonštrukciám rozhodne nedôverujte"
To všetko je ešte celkom nevinné v porovnaní so zámernými podvodmi, akými si evolucionisti pomáhajú.
Neexistuje ani jeden konkrétny dôkaz o existencii ľudoopa, hoci o ňom ustavične hovorí propaganda v masmédiách i v akademických kruhoch.Evolucionisti so štetcom v ruke vyrábajú obrazy imaginárnych tvorov.Skutočnosť, že tieto kresby sa nezhodujú s fosíliami, predstavuje pre evolucionistov vážny problém. Metódou, ako tento problém prekonať je výroba tých fosílii, ktoré nie je možné nájsť. Najvačším škandálom v dejinách vedy, typickým pre túto metódu evolucionistov je "piltdownský človek".
Súhlasí Anti-ruwolf


4.
označiť príspevok

J.Tull
   8. 9. 2013, 16:22 avatar
Astax1; ... sovietsky režim, aby presvedčil ľudí, že pochádzame z opice vyrobil piltdownského človeka a Stanley Miller, Harold Urey, ako i napr. Eckard Wimmer boli sovietsky agenti, čo je ešte horšie patril k nim aj Pierre Teilhard de Chardin a mnohí jemu podobní, počínajúc sv. Augustínom a absolútnym vrcholom je, že celý Vatikán sa len tak hemží sovietmi, ktorí v prestrojení za oficiálnych predstaviteľov katolíckej cirkvi presviedčajú o fakte evolúcie ... 


37.
označiť príspevok

Astax1 muž
   9. 9. 2013, 15:24 avatar
J.Tull
Si komický trepeš blbosti aby si zakryl pravdu.A naštuduj si kedy žil Sv.Augustín a kedy vznikol sovietsky režim.


41.
označiť príspevok

J.Tull
   9. 9. 2013, 15:42 avatar
Astax1; ... veď Ty si napísal : "ked sa v patdesiatych rokoch minulého storočia dostal k moci aj u nás sovietsky režim, čo vyznievalo, že je prvé a najdôležitejšie, bolo presvedčiť ludí že pochádzame z opice. A ked táto strana potrebovala spochybniť existenciu Stvoriteľa, tak jednoducho si prispôsobili aj vedu. A ked kedykoľvek potrebovala spochybniť čokoľvek, či už v prírodných vedách alebo v dejinách, tak ona, politická strana vyslovila ako to bolo alebo nebolo a úlohou socialistických vedcov bolo tie ich výmysly vedecky dokázať. Ked najvačším problémom pre odstránenie Stvoriteľa bola skutočnosť, že sa ešte nikomu nepodarilo vedecky dokázať možnosť vzniku živej hmoty z neživej - organickej z anorganickej - teda vlastne vznik života "vývojom", tak sovietski vedci toto laboratórne dokázali. Darmo si západní vedci lámali hlavy, neprišli na to.Po rokoch, ked sa už sovieti začali otvárať svetu a pustili svojich vedcov na svetové konferencie, západní vedci na tento problém nezabudli a rovno sa svojich sovietskych kolegov na to opýtali.A tu vyšlo najavo, že to bol iba podvod na objednávku strany" ... 


42.
označiť príspevok

Astax1 muž
   9. 9. 2013, 15:45 avatar
J.Tull
Reagoval som na "a mnohí jemu podobní, počínajúc sv. Augustínom a absolútnym vrcholom je, že celý Vatikán sa len tak hemží sovietmi, ktorí v prestrojení za oficiálnych predstaviteľov katolíckej cirkvi presviedčajú o fakte evolúcie "
Súhlasí J.Tull


47.
označiť príspevok

J.Tull
   9. 9. 2013, 16:01 avatar
Astax1; ... ja som len ironizoval Tvoju "1", v ktorej si vlastne evolúciu predstavoval ako nejaký výmysel sovietov ...
... chcel som poukázať na skutočnosť, že i katolícka cirkev nielenže prijala /tvrdí, že v podstate proti nej ani nikdy nebola / fakt evolúcie, ale i ústami mnohých jej oficiálnych predstaviteľov, radom dokumentov, presviedča o nej ... 


5.
označiť príspevok

Lemmy muž
   8. 9. 2013, 18:07 avatar
Astax: Náboženstvo bolo nevedecké tmárstvo.

Nie bolo, ale ešte stále je. Náboženstvo je nevedecké tmárstvo.


25.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 9. 2013, 20:13

Príspevok bol vymazaný administrátorom.26.
označiť príspevok

ra.am muž
   8. 9. 2013, 20:16 avatar
Evolucia ma nepriatelov? Nema ved neexistuije. Dinosaury boli zakopaní v minulosti archeoastronautami, aby zmiatli ludi dneska. Vies mali oko, a cez enho videli sovju buducnost:DF


29.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   8. 9. 2013, 22:37

Príspevok bol vymazaný administrátorom.28.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   8. 9. 2013, 22:36

Príspevok bol vymazaný administrátorom.2.
označiť príspevok

sta2rky muž
   8. 9. 2013, 16:02 avatar
Ak evolucionisti "varia" svoje teórie z fosílií, treba si uvedomiť, že kreacionisti a teológovia "varia" z vody, ba ani z tej nie.
Súhlasí J.Tull, fajer


30.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   8. 9. 2013, 22:40

Príspevok bol vymazaný administrátorom.3.
označiť príspevok

sta2rky muž
   8. 9. 2013, 16:10 avatar
Ak by sme niektorým z nich mali veriť, koho si vybrať, vedcov, či náboženských podvodníkov? Ktorí z nich pristupuju k tomuto problému, k tejto otázke poctivejšie? Je to v porovnaní s tým, čo by mal tento svet riešiť, v súvislosti s našim bytím na tejto zemeguli, banálna otázka, ale všimnite si ako dokáže rozdeľovať ľudí a veľakrát antagonisticky.


6.
označiť príspevok

ra.am muž
   8. 9. 2013, 18:25 avatar
Ved to je jasne, ze evolucia je mytus, lebo niet zaidnej suvislej chronologie bez vyvojovych skokov.


7.
označiť príspevok

J.Tull
   8. 9. 2013, 18:44 avatar
ra.am; ... a aká je dĺžka takého vývojového skoku? ... 
... tu je téma o tom Časové analýzy evolúcie ...


8.
označiť príspevok

ra.am muž
   8. 9. 2013, 18:46 avatar
Podla toho ako mame zoradene fosilie, tak dva dni


12.
označiť príspevok

J.Tull
   8. 9. 2013, 18:58 avatar
ra.am; ...   ... to má byť vtip?  


14.
označiť príspevok

ra.am muž
   8. 9. 2013, 19:01 avatar
Ale mne sa nechce o tom bavit prepac. Samozrejme, ze geny sa vyvyjaju su mudre a sikovne a vzdy vedia ako zmutovat, aby to co ich valstne chrani prezilo.


16.
označiť príspevok

J.Tull
   8. 9. 2013, 19:05 avatar
ra.am; "geny sa vyvyjaju su mudre a sikovne a vzdy vedia ako zmutovat, aby to co ich valstne chrani prezilo"
... a to si kde vyčítal? ... tipujem, že u kreacionistov ... žiadna z ET to netvrdí, práve naopak ...


19.
označiť príspevok

ra.am muž
   8. 9. 2013, 19:08 avatar
tO BOLA ironia, vies ?:D


20.
označiť príspevok

J.Tull
   8. 9. 2013, 19:31 avatar
ra.am; ... irónia? ... asi taká kreacionistická ... poniektorí kreacionisti ironizujú to, čomu len vlastne špatne porozumeli ...


9.
označiť príspevok

dobrý holub 1 muž
   8. 9. 2013, 18:47 avatar
Milujem tieto akože znehodnocovania evolúcie......a aké vysvetlenie ponúkajú títo spochybňovatelia ? Žiadne, alebo to pánbožko, ale mimozemšťania......to je inak vcelku dobrý príspevok ale patrí tam pod tému o tom prečo ľudia milujú vodcov.......
Súhlasí J.Tull


10.
označiť príspevok

ra.am muž
   8. 9. 2013, 18:51 avatar
ALe ved tu nejde o nieco. Je to len teoria nepreukazana a tym to konci. Aby nieco teorou nebolo musi sa to replikovat a dokazat.


11.
označiť príspevok

dobrý holub 1 muž
   8. 9. 2013, 18:53 avatar
Akože nepreukázaná ? A ktorá je preukázaná ? Ve´d sa obzri okolo seba, evolúcia nie je iba o človeku, existuje milion dôkazov že to tak beží.....nechápem aký ďalší dôkaz k tomu ešte treba.....


13.
označiť príspevok

J.Tull
   8. 9. 2013, 19:01 avatar
ra.am; ... evolúcia je fakt, ktorý prebieha, nie teória. ET je viac a každá ju opisuje, vysvetľuje svojim spôsobom /často i v niečom protirečivo .../


15.
označiť príspevok

ra.am muž
   8. 9. 2013, 19:05 avatar
Preto je to teoria.


17.
označiť príspevok

J.Tull
   8. 9. 2013, 19:06 avatar
ra.am; ... asi tak ako je teóriou napr. gravitácia ...
Súhlasí ra.am


33.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   9. 9. 2013, 13:32

Príspevok bol vymazaný administrátorom.34.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   9. 9. 2013, 13:34

Príspevok bol vymazaný administrátorom.27.
označiť príspevok

tarava dežka žena
   8. 9. 2013, 20:22 avatar
ale prd je fakt, len ty tomu chceš uveriť, lebo maš z toho podvedomy strach z toho neznama, žiadna evolucia neexistuje, neexistovala, ved si daj už povedať


32.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   9. 9. 2013, 13:30

Príspevok bol vymazaný administrátorom.35.
označiť príspevok

trinity666
   9. 9. 2013, 13:49 avatar
32.

neviem, ci rozlisujete evoluciu a evolucnu teoriu.. a ani sa mi po tom uz nejako nechce v tomto df-shite patrat..


18.
označiť príspevok

ra.am muž
   8. 9. 2013, 19:07 avatar
aLEBO AKO JE TEORIOU PRITOMNOST BOZIA V CLOVEKU...VSAKZE.?


21.
označiť príspevok

J.Tull
   8. 9. 2013, 19:33 avatar
ra.am; ... nie. To je úplne o inom ...


22.
označiť príspevok

ra.am muž
   8. 9. 2013, 19:40 avatar
Nemyslim si. Svedkov, ktorí tvrdia, ze v nich je, je najmenej tak vela ako ytch, co veria v evoluciu. Takze nebral by som na lahku vahu tvrdenia ludi o realnych prezitkoch v styku s iluzornou energiou Pana.:D


23.
označiť príspevok

fajer
   8. 9. 2013, 19:59 avatar
v evolúciu sa nedá veriť,evolúcia je fakt,ja nechcem veriť ja chcem vedieť....
Súhlasí Osvietený


24.
označiť príspevok

ra.am muž
   8. 9. 2013, 20:02 avatar
Ale kto tu vravi o viere? Ja tomu slovu ani velmi nerozumiem. JA bud viem, alebo nie.


31.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   9. 9. 2013, 13:26

Príspevok bol vymazaný administrátorom.36.
označiť príspevok

fajer
   9. 9. 2013, 14:48 avatar
ja ju aj vidím,každý deň na DF...
Súhlasí Osvietený


38.
označiť príspevok

J.Tull
   9. 9. 2013, 15:38 avatar
ra.am; ... vedecké teórie sa snažia na základe pozorovaní, experimentov /nie nejakých svedectiev/ ... opísať, vysvetliť skutočnosť ... opísať, „ako to funguje“ ... ich predpovede musia súhlasiť s pozorovaním ... pričom musia byť vo všetkom v referencii s inými vedeckými faktami, s inými relevantnými teóriami ... v našom prípade gravitáciu opisuje Newton ako silu, ktorá je priamo úmerná hmotnosti a nepriamo úmerná vzdialenosti telies medzi ktorými pôsobí; Einsteinova teória naproti tomu hovorí o vzťahu medzi hmotnosťou a skrivením časopriestoru; evolučná biológia vysvetľuje premenlivosť, vývoj, biologických druhou; evolučná geológia evolúciu Zeme, evolučná astronómia evolúciu vesmíru ... Tvoje „TEORIOU PRITOMNOST BOZIA V CLOVEKU“ je úplne o inom ... Nič nevysvetľuje, neopisuje, nepíše „akým spôsobom“, na základe ktorých pozorovaní, experimentov ... len nedokázateľne, nevyvrátiteľne tvrdí ... 


39.
označiť príspevok

Astax1 muž
   9. 9. 2013, 15:41 avatar
Takže niekto uviedol vyššie že evolúcia je všade okolo nás a že ešte stále prebieha.
Veľká somarina ako som písal v 1) neexistuje žiadny vedecký dôkaz o evolúcii.A ak evolúcia stále prebieha prečo sa do teraz cicavce nevyvíjajú z plazov a plazy z obojživelníkov?Prečo z jednej "vetvy" opice vznikol človek a z druhej zostala opica?A prečo sa doteraz človek nevyvíja z opice?Ved opice stále existujú alebo nie? Či tento proces bol obmedzený na určitý čas?Prečo sa doteraz nevyvíjajú plazy z obojživelníkov? A komu sa podarilo vedecky dokázať možnosť vzniku živej hmoty z neživej - organickej z anorganickej - teda vlastne vznik života "vývojom"? Nikomu je to len lož na ktorú upozorňuje Ernest A.Hooton, docent na univerzite v Harvarde.A ako bolo písane v 1) je smiešne ked evolucionisti nájdu kosť či len jej časť a z toho začnú robiť rekonštrukcie celej postavy.Poznáme prípad ked bol nájdený len zub a na základe toho sa začala "rekonštrukcia" čeluste, lebky a následne na to celej postavy na základe zuba.Viac nemám k tomu čo povedať.


44.
označiť príspevok

J.Tull
   9. 9. 2013, 15:49 avatar
Astax; ... ak chceš niečo kritizovať, tak by si mal o tom mať aspoň nejaké vedomosti, ale nie od kritikov, ale zástancov toho, čo kritizuješ ... 
Súhlasí Osvietený, Wolfe


48.
označiť príspevok

Astax1 muž
   9. 9. 2013, 16:43 avatar
J.Tull
Čítal som viac článkov na túto tému.Takže aké také vedomosti mám.A prišlo mi to dosť logicke to co som cital a to co som napisal v 1).


49.
označiť príspevok

J.Tull
   9. 9. 2013, 16:47 avatar
Astax; ... ak by si mal o evolúcii, aké také vedomosti od evolucionistov a nie od antievolucionistov nemohol by si sa tak hlúpo pýtať "prečo sa do teraz cicavce nevyvíjajú z plazov a plazy z obojživelníkov?Prečo z jednej "vetvy" opice vznikol človek a z druhej ..." ani tvrdiť, že "ked evolucionisti nájdu kosť či len jej časť a z toho začnú robiť rekonštrukcie celej postavy.Poznáme prípad ked bol nájdený len zub a na základe toho sa začala "rekonštrukcia" čeluste, lebky a následne na to celej postavy na základe zuba" ..   


45.
označiť príspevok

Osvietený muž
   9. 9. 2013, 15:52

Príspevok bol vymazaný administrátorom.46.
označiť príspevok

Mil@ňuško muž
   9. 9. 2013, 15:53 avatar
Ako kedy, pri sexe je dosť nevyhovujúci, ba až nežiadúci.


40.
označiť príspevok

Osvietený muž
   9. 9. 2013, 15:42

Príspevok bol vymazaný administrátorom.43.
označiť príspevok

J.Tull
   9. 9. 2013, 15:45 avatar
tarava dežka; k "27"... možno „že žiadna evolucia neexistuje, neexistovala“, akurát evolúcia o tom nič nevie a veselo si prebieha i naďalej ...  
... mám si dať povedať, že druhy sú nemenné, že Boh najprv stvoril belocha, potom černocha a nakoniec cigáňa a medzitým „žltých“, „červených“ ... že vesmír je stacionárny, že nebesia sú klenbou nad zemskou doskou, ktorá leží na chrbtoch korytnačiek a je stredom vesmíru ...?  
„chceš uveriť, lebo maš z toho podvedomy strach z toho neznama“
... strach z neznáma „stvoril“ prvé predstavy o bohoch, nie „vieru“ //otázka evolúcie nie je otázkou viery, či nejakého svedectva, ale každý bod, každé jedno tvrdenie, evolučných /vedeckých všeobecne/ teórií, je možné dokazovať, či vyvrátiť ...// v evolúciu ...
 
Súhlasí Osvietený
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:29,  Ono tie napaľovačky vlastne len vypaľujú body na materiál CD nosiča. Niečo ako fotografia...
dnes, 01:08,  Svine !
dnes, 00:53,  https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/84303072_2744441458937041_56609557759047...
dnes, 00:36,  Tohoto konšpirátora a dezinformátora bolševíckeho ako štatistu napísali fašisti na...
dnes, 00:29,  YouTube už minulý mesiac prestal vyplácať autorom odmenu z reklám za video s Kiskom s...
dnes, 00:22,  Stratilo to význam: Tak to skončite, poslanci Peter Zajac-Vanka 22. februára 2020 12:20,,...
dnes, 00:22,  Osobne som pár mesiacov pred komunalnymi volbami tiež vyhlasoval , že už nepôjdem...
dnes, 00:14,  Samozrejme . Veď je to skoro rok . Od tých čias sa zmenilo mnoho vecí i názor Kisku....
dnes, 00:08,  Ano mal som kávu .
dnes, 00:07,  Príručka obrany štátu pred nepriateľskými informačnými operáciami pre komunikátorov -...
dnes, 00:00,  https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/86860238_3025238824188033_3460729946689765376_n.j...
včera, 23:59,  (4) Osvietený, opäť, skoro ako vždy, od veci! Už nedokážeš reagovať na konkrétnu...
včera, 23:59,  Ako pôsobíš falošne. Pre teba je dátum 15. 4. 2017 hlboká minulosť.*13
včera, 23:57,  Harabin je pre mňa marginálny oproti politikovi, ktorý bol prezidentom. Je to podobné, ako si...
včera, 23:55,  Pozor, ja by som to už vôbec nepripomínal, keby ma Havran, Boris alebo hokejis neosočovali,...
včera, 23:50,  Myslíš súdruha Radačovského ? Popradský sudca obžalovaný za drogy a zbrane, je na...
včera, 23:50,  (4) Osvietený, ja som nehádal, ja som si to len logicky uvedomil. Aj Ty sa pokús uvedomiť...
včera, 23:47,  Lemmy donekonečna opakuje aký podvodník je Kiska lebo kedysi dávno v minulosti povedal že...
včera, 23:45,  (2) Osvietený, nebodaj si si vypol zapaľovanie a mozog Ti už nevníma, pretože sa cítiš...
včera, 23:44,  Kasafran uhadol si nevypočul
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Človek mieni a človek aj mení.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(144 492 bytes in 0,466 seconds)