hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Len 85 najbohatších vlastní to, čo 3,5 miliardy ľudí

príspevkov
15
zobrazení
1
tému vytvoril(a) 20.1.2014 20:07 auxiliarius
posledná zmena 22.1.2014 13:06
1
20.01.2014, 20:07
Na Svetovom ekonomickom fóre chcú hovoriť aj o zväčšujúcej sa nerovnosti medzi bohatými a chudobnými vo svete.

Len 85 najbohatších ľudí sveta vlastní rovnaký majetok, ako chudobnejšia polovica ľudstva.

„Je zarážajúce, že v 21. storočí vlastní polovica ľudstva – to je tri a pol miliardy ľudí – majetok rovnaký ako maličká elita, ktorá by sa pohodlne zmestila do poschodového autobusu,“ povedala pre Guardian Winnie Byanyima, riaditeľka rozvojovej organizácie Oxfam.
none
2

1. auxiliarius 20.01.2014, 20:07

Na Svetovom ekonomickom fóre chcú hovoriť aj o zväčšujúcej sa nerovnosti medzi bohatými a chudobnými vo svete.

Len 85 najbohatších ľudí sveta vlastní rovnaký majetok, ako chudobnejšia polovica ľudstva.

„Je zarážajúce, že v 21. storočí vlastní polovica ľudstva – to je tri a pol miliardy ľudí – majetok rovnaký ako maličká elita, ktorá by sa pohodlne zmestila do poschodového autobusu,“ povedala pre Guardian Winnie Byanyima, riaditeľka rozvojovej organizácie Oxfam.

20.01.2014, 20:15
Nechápem, prečo to ešte riešite... nič nevyriešite a každý to už vie a nikomu to nevadí... radšej myslite na svoj vlastný život 🙂.
👍: dorota
none
3

1. auxiliarius 20.01.2014, 20:07

Na Svetovom ekonomickom fóre chcú hovoriť aj o zväčšujúcej sa nerovnosti medzi bohatými a chudobnými vo svete.

Len 85 najbohatších ľudí sveta vlastní rovnaký majetok, ako chudobnejšia polovica ľudstva.

„Je zarážajúce, že v 21. storočí vlastní polovica ľudstva – to je tri a pol miliardy ľudí – majetok rovnaký ako maličká elita, ktorá by sa pohodlne zmestila do poschodového autobusu,“ povedala pre Guardian Winnie Byanyima, riaditeľka rozvojovej organizácie Oxfam.

20.01.2014, 20:41
ide mi o to, ci Zem uzivi cca 100 miliard ludi
none
4

3. auxiliarius 20.01.2014, 20:41

ide mi o to, ci Zem uzivi cca 100 miliard ludi

20.01.2014, 20:42
No, to asi s problémami...
none
5

4. 20.01.2014, 20:42

No, to asi s problémami...

20.01.2014, 20:46
ano, ked 10 ludi minie viac ako ostatnych 10 miliard 🙂
none
6

5. auxiliarius 20.01.2014, 20:46

ano, ked 10 ludi minie viac ako ostatnych 10 miliard 🙂

20.01.2014, 20:48
Za všetkým hľadaj zlo. Keby ľudia boli dobrí, tak pár desiatok miliárd na tejto Zemi - pohoda. Keď budú zlí, tak stačí milión a aj tak si všetko navzájom zničia a nebude pre nikoho dosť.
none
7

6. 20.01.2014, 20:48

Za všetkým hľadaj zlo. Keby ľudia boli dobrí, tak pár desiatok miliárd na tejto Zemi - pohoda. Keď budú zlí, tak stačí milión a aj tak si všetko navzájom zničia a nebude pre nikoho dosť.

20.01.2014, 21:00
huranato, mas to blbe z jednoducheho dovodu, ze nestretas spravnych ludi. Neviem preco mas dojem, ze ludia su zli. Ja som mal s touto otazkou tiez problem, som si spravil porovnavanie veci z vonka a z toho iluzorneho sveta- o ktorom nik nevie a zistil som dost zavaznu vec. Bestia to robi, nie ludia, len sa skryva za tvar ludi, ktorych mas v poli svojej posobnosti.
Ta spina to ale nerobi preto, elbo by bola zla sama pred sebou. Je to sposob, ako ziskat energie, je to valstne len tien skutocneho posobenia energetickeho parazita. Na ostatne musis prist sam.
none
9

7. ranexil 20.01.2014, 21:00

huranato, mas to blbe z jednoducheho dovodu, ze nestretas spravnych ludi. Neviem preco mas dojem, ze ludia su zli. Ja som mal s touto otazkou tiez problem, som si spravil porovnavanie veci z vonka a z toho iluzorneho sveta- o ktorom nik nevie a zistil som dost zavaznu vec. Bestia to robi, nie ludia, len sa skryva za tvar ludi, ktorych mas v poli svojej posobnosti.
Ta spina to ale nerobi preto, elbo by bola zla sama pred sebou. Je to sposob, ako ziskat energie, je to valstne len tien skutoc...

20.01.2014, 21:02
Aká beštia? Ako sa skrýva za tvár ľudí? Ja mám na to inú teóriu: ono to nezávisí od počtu ľudí, ale stačí, keď tých pár hore je veľmi schopných.
none
11

9. 20.01.2014, 21:02

Aká beštia? Ako sa skrýva za tvár ľudí? Ja mám na to inú teóriu: ono to nezávisí od počtu ľudí, ale stačí, keď tých pár hore je veľmi schopných.

20.01.2014, 21:11
Ak by si sa skutocne zaujimal o to, ako evci chodia, tak by si uz davno aml doma knihu zakony stastia napr. ci domy ktore zabijaju. Pre nejakeho striktneho obmedzenca nevidiaceho sirsie suvislosti len bludy, ale pre toho, kto uz nieco vie, velmi poucna kniha. Stastie je vzorec v ludskej populacii a dementi hore maju len priazen stastia. Ono ani o nic ine nejde. Mozes byt schopni ako cches, jednoducho brany zostanu zavrene.
No bestia krici z teba sameho, ze tieto veci ams od tych, tkroych stretas,a le generuje ich ona sama, kedze sa sprava ako mravec, tkroý chodi cucat nejaky sipovy ker obera ho o slad a rastlina sa domnieva, ze ju poskodzuje uplne cosi ine.
none
14

11. ranexil 20.01.2014, 21:11

Ak by si sa skutocne zaujimal o to, ako evci chodia, tak by si uz davno aml doma knihu zakony stastia napr. ci domy ktore zabijaju. Pre nejakeho striktneho obmedzenca nevidiaceho sirsie suvislosti len bludy, ale pre toho, kto uz nieco vie, velmi poucna kniha. Stastie je vzorec v ludskej populacii a dementi hore maju len priazen stastia. Ono ani o nic ine nejde. Mozes byt schopni ako cches, jednoducho brany zostanu zavrene.
No bestia krici z teba sameho, ze tieto veci ams od tych, tkroych s...

21.01.2014, 11:07
Podľa mňa si úplne zablúdil.
none
15

1. auxiliarius 20.01.2014, 20:07

Na Svetovom ekonomickom fóre chcú hovoriť aj o zväčšujúcej sa nerovnosti medzi bohatými a chudobnými vo svete.

Len 85 najbohatších ľudí sveta vlastní rovnaký majetok, ako chudobnejšia polovica ľudstva.

„Je zarážajúce, že v 21. storočí vlastní polovica ľudstva – to je tri a pol miliardy ľudí – majetok rovnaký ako maličká elita, ktorá by sa pohodlne zmestila do poschodového autobusu,“ povedala pre Guardian Winnie Byanyima, riaditeľka rozvojovej organizácie Oxfam.

22.01.2014, 13:06
Je to deprimujúce: odkaz
none
8
20.01.2014, 21:01
auxiliarius dokedy to vedia spočítat tak je dobre
odkaz
none
10
20.01.2014, 21:07
minus jeden
none
12
21.01.2014, 09:13
Ved ked skapu a naozaj jestvuje nejaky posmrtny zivot a budu sa musiet zodpovedat, nebudu sa uz moct skryvat... Tieto podruhy, pretoze im sa neda povedat ani zvierata, ziadne zviera sa nesprava tak ohavne ako poniektori "ludia" .. snad potom pochopia a ich najvacsim trestom, ich mukou bude ich vlastne vedomie obohatene o pochopenie, co pachali.
none
13
21.01.2014, 09:20
1...čo z toho, že budú LEN hovoriť... mohli by aj niečo začať riešiť 🙂
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 114 259 B vygenerované za : 0.123 s unikátne zobrazenia tém : 36 470 unikátne zobrazenia blogov : 544 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Chránený v Otcovi Veď aj Kristus raz trpel za hriešnikov, spravodlivý za nespravodlivých, aby nás priviedol k Bohu, keď bol podľa tela usmrtený, ale Duchom oživený. 1 Petra 3,18 Môžem vám ukázať krásny obraz Božej lásky k vám v príbehu o Danielovi...

citát dňa :

Nie každá výhra znamená aj budúce víťazstvo a nie každá prehra znamená aj pád.