Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Lemmy, definuj fašizmus

65
reakcií
380
prečítaní
Tému 24. júna 2019, 09:14 založil Boris.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
26. 04. 2012
83
22. 11. 2017
91
27. 04. 2019
4
27. 04. 2018
8
23. 02. 2018
13
19. 08. 2015
7
 
 


1.
označiť príspevok

Boris muž
   24. 6. 2019, 09:14 avatar
Poprosím ťa vlastnými slovami a prihoď potom aj link k odbornému vysvetleniu.
Ďakujem.
Súhlasí -era-


19.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 6. 2019, 16:42 avatar
Vzdelávaj sa: www.humanisti.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


20.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 6. 2019, 16:43 avatar
Propagátor fašizmu na Slovensku v priamom prenose: www.humanisti.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


22.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   24. 6. 2019, 16:46 avatar
20/ Za tu zuvacku v ustach ho treba odjebat!!!)) Ach Boze...))


23.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 6. 2019, 16:53 avatar
Tento trol stále klame.

„Definícia ‚opodstatneného strachu‘ je tak široká a tak abstraktná, že žiadateľom je politický azyl často odmietnutý. Preto musíme jasne, zreteľne a nekompromisne deklarovať ako prvý cieľ našej revolúcie zabitie/usmrtenie všetkých zločincov a hajzlov, ktorí participovali na tomto režime od roku 1989. Tak im dám možnosť ujsť a získať politický azyl v USA alebo inej krajine ešte predtým, ako ich pochytáme a ubijeme na smrť so železnými tyčami! A my tu začneme všetci odznova a lepšie!“


2.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 6. 2019, 09:17 avatar
Ďakujem, neprosím. Ak človek nevie, čo je fašizmus, aké škody spôsobil, potom je veľká strata strácať čas takým nevzdelaným človekom. Pokiaľ sa nemýlim, tak u Borisa ide o problém s názvom liberálny fašizmus, čo ja osobne považujem za protirečenie. Nemôže totiž byť fašizmus liberálny. Je to oxymoron. Stačí?
Súhlasí Osvietený


3.
označiť príspevok

Boris muž
   24. 6. 2019, 09:24 avatar
Opať si len potvrdil svoju malosť a hlúposť.

Podľa definície samotného otca fašizmu Benita Mussoliniho znamená fašizmus "spojenie politickej a ekonomickej moci"
V demokratických zriadeníach su rozne formy moci oddelené, aby nevznikali monopolné spojenia. Napríklad súdna moc, zákonodarná moc, či právomoc polície, to sú oddelené nádoby preto, aby sa zamedzovalo korupcii.
Spojenie politickej a ekonomickej moci znamená korupciu a to obyčajne takú, ze ekonomická moc si kupuje moc politickú a tá politická moc potom rozhoduje v prospech tej ekonomickej moci, nie v prospech štatu a národu ako takého.

Čo ti z toho plynie Lemmy?
Súhlasí havran


4.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 6. 2019, 10:29 avatar
Takže Lemmy nevie čo je fašismus, len sa týmto slovíčkom nezmyselne oháňa


18.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 6. 2019, 16:40 avatar
Ty máš ešte väčší problém, lebo ty ani nevieš, čo to slovo znamená. Na rozdiel odo mňa. Dnešní fašisti majú extrémnu nenávisť voči cudziemu, sú šovinisti. Nie sú vlastenci, ale sú extrémni, sú nacisti. Používajú nechutné výrazy alebo klamú o ľuďoch. Ak sa im niekto nepozdáva, kritizuje ich správanie, najmä hulákanie na ulici proti Rómom, ktorým nemôžu prísť na meno, tak na opozíciu používajú výrazy: si žid, chazar [toto je vážne nezmysel], sionista, sionfašista [špeciálny výraz od komunistu Kasafrana].

Fašisti sú proti parlamentnej demokracii, a svoj stavovský režim skrývajú pod falošné rúško o priamej demokracii. Myslia ňou to, že mnohých občanov by vylúčili z možnosti zúčastniť sa volieb, pretože by z nich spravili podradnú kategóriu občanov.

Fašisti, keby mali väčšie zázemie, tak by nesúťažili v slobodných a demokratických voľbách, ako teraz, ale by násilne zaviedli vlastný režim. Isté je, že by nebol demokratický, ale fašistický. Oni, fašisti, si totiž myslia, že oni dobre vedia, ako sa má vládnuť. A plebs, robotníci, proletári, nevedia… ako aj poukazujú na to, aké strany sa dnes dostávajú do parlamentu. Napríklad strana Kotleba… hnutie Kollár.


5.
označiť príspevok

Sandokan muž
   24. 6. 2019, 10:56 avatar
Kokotko, aj hákový kríž mal pôvodne iný význam, než získal vďaka nacistom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fašizmus má teraz iný význam, lebo fašisti sú kokoti a nie socilasti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rovnakí kokoti, akí ste aj dnes s gebulou zasratou fašistickými sračkami, ste svetu len na prekážku, preto vás treba odjebať!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Súhlasí Osvietený


6.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   24. 6. 2019, 11:02 avatar
Pocuj drbko hakovy kriz a svastika su dve rozne veci dokazes to pochopit s tym slepacim mozgom ?


10.
označiť príspevok

Boris muž
   24. 6. 2019, 11:21 avatar
Pre upresnenie lama,
Fašizmus je krajne pravicový a nacizmus je krajne ľavicový.
A to je to smutné, neviete, sami si nepozriete nič, necháte sa nakŕmiť klamármi v tv a ste z toho celí retardovaní.


7.
označiť príspevok

Sandokan muž
   24. 6. 2019, 11:04 avatar
Hákový kríž je svastika, ty kokot jeblý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Súhlasí Osvietený


66.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   25. 6. 2019, 14:58 avatar
Sandinko suchaj nohami a drz pixu .


8.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   24. 6. 2019, 11:11 avatar
prevrate v novembri 1989 malo bývalé Československo na rozdiel od susedných postkomunistických štátov najlepšie štartovacie podmienky a najnižšiu zadlženosť. Zatiaľ čo sa Slováci a Česi hašterili o pomlčku, bývalá nomenklatúra a konfidenti ŠtB a KGB zakladali finančné skupiny a postupne získavali ekonomickú moc. Dnes majú Česi za premiéra slovenského agenta Bureša a Slováci zvrchovaný, rozkradnutý a ekonomicky nesvojprávny štát riadený a ovládaný finančnou oligarchiou.

Výsledok po 30 rokoch, presunutie štátneho majetku, ktorý tvorili generácie niekoľko desiatok rokov na súkromné účty vyvolených a 44,5 miliardový štátny dlh pre ostatných, čo predstavuje k dnešnému dňu vyše 8 150 eur na obyvateľa vrátane novorodencov. K tomu ako bonus vyše 11 000 ľudí podľa údajov Eurostatu, ktorí musia ročne zomrieť v dôsledku nedofinancovaného a rozkrádaného zdravotníctva v rámci štatistiky tzv. odvrátiteľnej úmrtnosti.
Za súčasný stav nesú zodpovednosť všetky ponovembrové vlády a parlamenty od roku 1990, ktoré schvaľovali zákony umožňujúce rozkrádanie štátu a vstup starých štruktúr, bývalých spravodajských agentúr a organizovaného zločinu do ekonomiky.
Trestuhodný a neodpustiteľný amaterizmus a diletantstvo vlády VPN a KDH, ktorá uzatvorila tichú dohodu s ľuďmi bývalého režimu a za obdobím komunizmu urobila v mene privatizácie generálny pardon ako povedali vtedajší lídri, dostali k moci HZDS a Mečiara. Za jeho vlády sa spustila vlna nekontrolovanej a divokej privatizácie s množstvom dodnes neobjasnených zločinov a vrážd, vrátane povinného platenia provízii do straníckej kasy.
Tak ako diletanti a hlupáci z VPN a KDH stvorili Mečiara, ktorý sa stal v očiach ohlúpnutého národa spasiteľom, Mečiar a jeho večne nenásytní privatizéri, ktorí vytunelovali sprivatizované podniky a priviedli ich do konkurzu, stvorili Dzurindu, Mikloša a privatizačnú kauzu Gorila.
Sľubom o dvojnásobných platoch Slováci opäť naleteli a od tzv. pravicovej vlády sa dočkali len odpustenia dlhov mečiarovým privatizérom princípom kolektívnej viny, kedy sa 150 miliardový dlh presunul do konsolidačnej banky a zaplatili ho občania. Divokú privatizáciu vymenili za výpredaj strategických podnikov a bánk do zahraničia, konkurznú mafiu na čele so sudcom Zoroslavom Kollárom a občanom ostali len tzv. nevyhnutné ekonomické reformy v podobe odoberania invalidných dôchodkov, príspevkov na barly atď.
Ekonomické experimenty Mikloša a Dzurindu, ktoré by v inom štáte vyvolávali minimálne sociálne nepokoje stvorili Smer-SD a tretiu cestu Róberta Fica, ktorý sa stal ďalším spasiteľom pod maskou sociálnej demokracie zakrývajúcej finančných oligarchov z pozadia, ktorí vyrobili Smer –SD ako náhradu za HZDS. Ficov Smer –SD je po viacerých kauzách za polčasom rozpadu a vyhorenia čo už začínajú vetriť noví spasitelia s blížiacim sa termínom parlamentných volieb. Do hry s blbosťou slovenského národa vstupujú noví hráči od proticigánskej Kotlebovej ĽSNS, cez bývalého Mečiarovho ministra spravodlivosti sudcu Harabina až po ďalšie klony SDKÚ, či Smeru-SD v podobe Progresívneho Slovenska, Spolu a marketingovej strany na jedno použitie obchodníka a kšeftára Kisku.
Alfa a Omega riešenia slovenskej biedy na ktorú v súčasnosti nemá žiadna politická strana „gule“ a odvahu
Všetky slovenské politické strany majú jedno spoločné. Majú problém resp. sa kŕčovito bránia prijatiu zákona o preukazovaní pôvodu majetku spätne od roku 1990 s otočením dôkazného bremena, ktorý unisono označujú za protiústavný a nevhodný pretože by si jeho prijatím pohnevali podnikateľov. Už z toho je jasné, že politika na Slovensku je závislá len na peniazoch sponzorov.

Od absencie tejto legislatívy sa totiž odvíjajú všetky problémy nedostatku finančných prostriedkov v zdravotníctve, školstve a ďalších rezortoch, vrátane vytvorenia bariéry a prevencie pri vykrádaní zdravotníctva, eurofondov a korupcie pri prideľovaní štátnych zákaziek, pretože páchatelia a ich rodinní príslušníci by mali problém preukázať pôvod pochybne získaného majetku.

Obdobná legislatíva a právomoci daňových úradov sú bežné zaužívané aj vo viacerých štátoch a nikto by si Slovensko nemohol dovoliť obviniť z porušovania zásad demokracie alebo komunistického znárodňovania.
Práve naopak, Slovensko by malo po páde komunizmu morálne a legitímne právo vysporiadať sa aj s ekonomickým zločinmi spáchanými osobami prepojenými s bývalým režimom a jeho tajnou políciou. Ak by Západ kryl a napomáhal finančnej oligarchii a zločincom, ktorých vygenerovala transformácia totalitného komunistického systému, nemohol by sa už z tohto dôvodu zdiskreditovať a stať sa ich spolupáchateľom.

Z prijatia tohto zákona v prospech slovenského ľudu majú panický strach všetci naprieč politickým spektrom, pretože prevažná väčšina slovenských politikov má maslo na hlave a mala by problém s týmto zákonom, a tí čo sa ešte nestihli obohatiť a nakradnúť, alebo to ešte len chcú, si nechcú pohnevať svojich sponzorov. Pokiaľ sa nenájde politická strana, ktorá namiesto zaťažovania a okrádania občanov zoberie tým, ktorí sa nečestne obohatili, zaradí sa len k nespočetnému množstvu parazitov a pijavíc prisatých na daniach slovenských občanov, medzi ktoré sa dostala už aj Kotlebova ĽS NS. Tá mala možnosť mať vo svojom programe –desatore, www.necenzurovane.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk ako hlavný bod práve prijatie tejto legislatívy, čo navrhovali ešte pred voľbami v roku 2012 bývalí členovia a podporovatelia ĽS NS, ktorí boli oklamaní, pretože bod v tomto znení bol z programu po tom čo bol v Banskej Bystrici prijatý, stiahnutý na podnet podnikateľa blízkeho HZDS a ako sám neskôr priznal aj na podnet dnešného europoslanca Uhríka, ktorý ho označil ako utópiu. Po oznámení, že stiahnu svoju kandidatúru sa bod č. 1 nakoniec do programu dostal v čiastočne oklieštenej podobe. Zámerne sa však v tomto desatore vynechala veta za pomoci občanov a prešetrenie pôvodu majetku finančných oligarchov.

Dnes poslanci za ĽS NS chodia po súdoch a polícii a o dušu bojujú proti cigánskym parazitom, emigrantom, udeľovaniu ocenení osôb židovskej národnosti a za Ruskú federáciu. Nebojujú však za rozkradnuté Slovensko a nevadia im na kandidátke bývalí poslanci za HZDS a bývalí komunisti, čo len potvrdzuje, že pre volebný zisk sa spoja aj s diablom. Paradoxne sa v prípade ĽS NS spárilo ľudáctvo s komunizmom a dnes majú v europarlamente poslanca, ktorý sa hlási k prvému Slovenskému štátu a prezidentovi Tisovi a súčasne aj poslanca, ktorý po prevrate údajne asi ako jediný zo sudcov nezahodil stranícky preukaz, resp. zahodil ho ako posledný, v kancelárii si údajne zavesil obraz Lenina a v regionálnej televízii TV Global k prípadu jeho zaistenia so skladačkami drogy a nelegálnej zbrane policajtmi z Košíc verejne vyhlásil, že on je Rusín a o Rusínoch je známe akú majú povahu a že sú schopní aj zabiť.

Najprv by mali brániť okradnutých slovenských občanov, aby zo zúfalstva neskákali pod vlaky a nezomierali v dôsledku vykrádania zdravotníctva a až potom pózovať ako trápni hrdinovia v parlamente. Takto by Andrej Hlinka, ktorému išlo vždy o slovenský národ nikdy nekonal a nikdy by sa ako malý chlapec na súde trápne nevyhováral, že svojím výrokom myslel niečo iné alebo žeby nič podobné nenapísal, pretože písať po slovensky nevie. Ak by poslanci ĽS NS podávali trestné oznámenia na politikov a žaloby za zločiny spáchané proti ľudskosti a skrytú genocídu Slovákov, boli by skutoční hrdinovia a potom by sa mohli hlásiť k osobnostiam ako Andrej Hlinka.

ĽS NS zlyhala a stala sa súčasťou finančno-oligarchistického skorumpovaného systému, čo už viac krát potvrdila podržaním Smeru a je isté, že pod vedením M. Kotlebu ĽS NS nebude nikdy zjednocovaním prvkom a alternatívou ale len ďalším parazitom priživujúcom sa na systéme. Preto Kotleba Slovákom nikdy nepomôže.

Nový spasiteľ z Najvyššieho súdu
Ďalším v poradí spasiteľov a názornou ukážkou ako ľahko sa dajú ľudia na Slovensku ovplyvniť je sudca Štefan Harabin, ktorý má certifikát do každého režimu. Jeho zlatá éra sa začala nástupom Vladimíra Mečiara, kedy nebolo žiadnym problémom jeho členstvo v Komunistickej strane ani fakt, že v roku 1986 poslal do väzenia v rámci akcie ŠtB Vír, vo vykonštruovanom procese tajne vysväteného františkána pátra C. B. Janíka, ktorý zomrel ako 47 ročný po prevrate medzi bezdomovcami, postihnutý psychickou traumou z väzenia, z ktorej sa už nikdy nedostal. Na jednej stane Harabin na svoju obranu tvrdí, že ho najprv oslobodil aj keď bol okrem ŠtB vykonštruovaného podvodu obžalovaný aj z marenia dozoru nad cirkvou a ten istý Harabin v spore o ochranu osobnosti a priznanie finančnej nemajetkovej ujmy v spore proti vydavateľovi denníka, ktorý publikoval v roku 2005 prípad odsúdenia pátra C. B. Janíka, naďalej zotrval na pochybnom odsúdení z roku 1986 a tvrdil, že ho nesúdil za prejav viery ale za podvod.

Ak sa Štefan Harabin po pôsobení vo funkcii ministra spravodlivosti v ére Vladimíra Mečiara považuje za chodiacu a stelesnenú zákonnosť, tak je to nielen prejav straty súdnosti ale aj farizejstva. Opozičným sa stal až po tom, čo ho Smer SD odvolal z funkcie predsedu NS SR, kedy zrazu zistil, že sa na Slovensku porušujú zákony. V kuloároch sa hovorilo, že príčinou odvolania bol tlak EÚ po vydaní narkobaróna Sadikiho na Slovensko.

Bol by ochotný ísť na polygraf a odpovedať na otázku či sa poznal a stretával s Bakim Sadikim aj po tom keby svedkom, ktorí ich videli v Tatrách a Kežmarku Slovenská republika zaručila ochranu?

Harabin so svojím sudcovským platom a odmenami bol vždy za vodou a existenčné problémy Slovákov s troma miliónmi exekúcii ho pri jeho majetkovej situácii netrápia. Rovnako ako Kotleba bojuje viac ako za záujmy Slovenských občanov za záujmy Ruskej federácie ako keby bol spolupracovníkom FSB a je isté že Harabin ako prvý označí zákon o preukazovaní pôvodu majetku za protiústavný tak ako označil za retroaktívne zrušenie Mečiarových amnestií. Slováci sa o tom môžu presvedčiť ak by náhodou, čo je nepravdepodobné, prešiel do II. čítania návrh novely zákona o preukazovaní pôvodu majetku poslancov z OĽaNO č. parlamentnej tlače 1478.
www.nrsr.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Po parlamentných voľbách opäť zlepenec janičiarov a vlastizradcov
Bohužiaľ na Slovensku v súčasnosti neexistuje alternatíva a reálne hrozí vznik zlepenca aký tu bol po odstavení Mečiara Dzurindom a krátkej pauze počas obdobia vládnutia Smeru –SD, po nástupe zlepenca Ivety Radičovej, ktorá to dnes skúša cez Kisku a spol. Aj keby Kotleba v tichosti podporil Smer-SD, ktorému ide o prežitie a Harabinová strana spolu so SNS išli so Smerom do koalície proti zlepencu PS-Spolu, SAS. KDH a spol. podporovanom prezidentkou Čaputovou, zrejme to nebude stačiť. Malí spasitelia ako Matovič, ktorý už vyčerpal svoj potenciál a zúfalo sa snaží loviť v kresťanských vodách alebo ďalšia národná strana predsedu SHO Šveca, ktorý pripomína Socialistický zväz mládeže HZDS a ktorý sa nikdy neozval vo veci privatizačnej rabovačky a chce nakŕmiť národ len vlastenectvom a národnou hrdosťou, toho vo voľbách veľa nenamútia. Vo finále si hlavní hráči navzájom aj tak neublížia. Tak ako Dzurindova vláda neublížila privatizérom z HZDS, rovnako nový zlepenec neublíži Smeru-SD pretože všetci majú maslo na hlave a navzájom toho o sebe veľa vedia, takže všetko zaplatia ako vždy slovenské ovečky, ktoré zmanipulujú zase opäť tak, že za to budú ešte povďačné.

Zásadný problém Slovenska je v tom, že bolo osamostatnené a zvrchované len preto, aby ho mohli ľahšie rozkradnúť a po Mečiarovom rabovaní a Dzurindovom výpredaji strategických podnikov je absolútne ekonomicky nesvojprávnym štátom závislým na Nemecku a Francúzku. Preto ani Harabin ani Kotleba na veci nič nezmenia ani po nepravdepodobnom pokračovaní vlády Smeru –SD a stanú sa len štatistami a súčasťou tohto cirkusu plateného štedro z daní slovenských občanov. Pokiaľ vyhrá zlepenec budú ďalej hrať divadlo, brojiť proti Rómom, emigrantom, vláde, bojovať za záujmy Ruskej federácie a riešiť namiesto problémov Slovákov geopolitické svetové problémy, ktoré sú z hľadiska postavenia Slovenska úplne mimo misu a väčšine Slovákov bojujúcich o prežite ukradnuté.
Isté je len to, že ich za to raz budú vlastné deti, ktoré títo janičiari vyhnali do cudziny a ukradli im budúcnosť preklínať.

Boh ochraňuj Slovensko!

06. 23. 2019

Kornel Danis
Ontario Kanada
Súhlasí Boris, Seraf;)


9.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 11:20 avatar
fašizmus je uz v kategórii nacizmus
Ideálny typ nepostihuje nutne všetky charakteristiky skúmaného fenoménu (pri fašistických hnutiach napríklad rozdiely spôsobené inou národnou históriou či podmienkami, v ktorých dané hnutie vznikalo a existovalo), ale snaží sa nájsť spoločný bod, v ktorom sa všetky skúmané javy zhodujú, prípadne odlišujú od inej skupiny javov. Ak máme vedľa seba štyri mačky rôznych farieb, pojem „mačka“ nemôžeme definovať na základe farby. Musíme ísť „pod povrch“ a mačku definovať na základe fyziológie.

Podobne je to s fašizmom a nacizmom. To, že majú odlišné symboly či uniformy, ešte neznamená, že sú odlišným fenoménom. Záverom diskusií historikov bolo, že fašizmus je samostatná politologická kategória aj mimo Talianska – a spadá do nej i nacizmus.


11.
označiť príspevok

Boris muž
   24. 6. 2019, 11:24 avatar
Vychádzajú z rozdielných ideológii. Kým fašizmus je zameraný na jednotlivca a jeho moc, tak nacizmus je zameraný na skupinu a jej moc.
Páni historici zrejme až takí kistorici niesu, skôr propagandisti.


12.
označiť príspevok

Boris muž
   24. 6. 2019, 11:26 avatar
Moc nieje ideológia, preto sa fašizmus nedá prisúdiť každému režimu, ktorý bol známy krutovládou.


13.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 11:30 avatar
Ty si uz aj historik s tou tvojou vychodenou ZŠ kokotko
Súhlasí Osvietený


14.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 6. 2019, 11:35 avatar
Osvetlil to vám trolom


15.
označiť príspevok

Boris muž
   24. 6. 2019, 11:40 avatar
Na rozdiel od tých, ale aj tak iba poniektorých historikov sa viem na veci pozerať z nadhľadu handra  


40.
označiť príspevok

the X žena
   24. 6. 2019, 17:45 avatar
15. ty vies tak howno
Súhlasí Boris


65.
označiť príspevok

Boris muž
   24. 6. 2019, 19:41 avatar
To hej, ale aj to je stále podstatne viac, ako vieš ty  


16.
označiť príspevok

majko1 muž
   24. 6. 2019, 14:44 avatar
Ja by som tiež rád videl jasnú dnešnú definíciu fašizmu, lebo fašizmom sa u nás stále kde kto oháňa, nakoniec aj najvyšší súd mal s tým problém pri rozhodovaní o kotlebovcoch, takže sem s ňou......


17.
označiť príspevok

Boris muž
   24. 6. 2019, 14:51 avatar
Fašizmus je ideologickopolitické hnutie, ktoré odmieta demokratický princíp a slobodu občana. Vyžaduje od občanov následovanie záujmov vládnucej vrstvy.


21.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 6. 2019, 16:45 avatar
Súd nemal problém, pretože kotlebisti zmenili svoje názory, rétoriku, zjemnili výrazy, kontrolujú sa odkedy sú v parlamente. Súd má byť objektívny. A kotlebisti dnes nepropagujú stavovský štát.


32.
označiť príspevok

majko1 muž
   24. 6. 2019, 17:32 avatar
A podľa čoho mal súd posudzovať ? Podla toho čo si asi niekto myslí ? Zase také jednoduché to nie je, súd mal na stole žalobu od generálneho prokurátora zrejme v zmysle že ide o fašizmus.......takže ?
Súhlasí -era-


33.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 6. 2019, 17:38 avatar
Súd sledoval to, čo koná strana. To je všetko.


37.
označiť príspevok

majko1 muž
   24. 6. 2019, 17:42 avatar
Teda podľa faktov súd rozhodol že nie je fašistická, prečo ju teda poniektorí tak nazývajú ?


44.
označiť príspevok

-era- muž
   24. 6. 2019, 17:46 avatar
37. Lebo sa riadia vlastnými pudmi a vášňami a nie strohými paragrafmi zákona


36.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 6. 2019, 17:42 avatar
Prokuratúra bremeno dôkazov neposkytla súdu v takej úrovni, aby súd mohol dať viac na argumenty prokuratúry ako na obhajobu kotlebistov. A súd sledoval aj správanie kotlebistov. Ako som povedať, zmenili sa, zjemnili, a tak súd mohol vysloviť len to, čo vyslovil, a neuznal argumenty prokuratúry za dostatočné.


43.
označiť príspevok

majko1 muž
   24. 6. 2019, 17:46 avatar
Ak nevie ani generálny prokurátor dať dostatočné bremeno dôkazov, tak to svedčí iba o jednom, že neexistujú......Ja som za férovú súťaž medzi stranami a nie za zakazovanie toho čo sa niekomu nehodí.......Nikto nebránil a nebráni politikom a médiám ukázať že sú lepší ako napr. kotlebovci.......


24.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   24. 6. 2019, 17:10 avatar
1/ Lemmy definuj zvrchovanu moc statu!!!Please???))


25.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 6. 2019, 17:13 avatar
Už držíš v ručičke svoj penis? Natriasaj!


28.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   24. 6. 2019, 17:19 avatar
25/ Cakam na teba az ma potiahnes !!!!)))


26.
označiť príspevok

-era- muž
   24. 6. 2019, 17:13 avatar
Fašizmus v skutočnosti neexistuje.

Je to iba propagandistický termín na potieranie nepohodlných názorov.


27.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 6. 2019, 17:17 avatar
Táraj, neexistuje, akurát existuje mnoho ľudí, ktorí boli fašistami perzekvovaní, mučení, zomierali na následky vojen, mučenia, trýznenia, hladu. Dokonca porozprávaj rozprávku o tom, že neboli ani žiadni uniformovaní ľudia? Už len polovojenskými uniformami sa snažili odlíšiť od ostatných.


29.
označiť príspevok

-era- muž
   24. 6. 2019, 17:26 avatar
V Taliansku fašizmus existoval. Dnes fašizmus neexistuje.


30.
označiť príspevok

-era- muž
   24. 6. 2019, 17:27 avatar
A čo sa uniforiem týka, tak takto: vojaci, policajti, hasiči.....


31.
označiť príspevok

-era- muž
   24. 6. 2019, 17:30 avatar
....železničiari... deti v ruských (alebo aj amerických) školách, .... a ja neviem kto všelikto ešte nosí uniformu. Nechceš azda tvrdiť, že kto nosí uniformu, je fašista?


34.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 6. 2019, 17:39 avatar
Veru, ty máš dosť negatívnych skúsenosti s hasičmi, ako ťa v podchode zmlátili. Era, ty keď niečo zatrepeš, tak je to gól dňa.


46.
označiť príspevok

-era- muž
   24. 6. 2019, 17:49 avatar
34. Vieš, tvojmu druhu humoru nejako nerozumiem. Prepáč, ani som sa nezasmial  


35.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 6. 2019, 17:41 avatar
Kde sú tí fašisti ? Chodím po Slovensku, hľadám a žiadneho nemôžem nájsť.


38.
označiť príspevok

-era- muž
   24. 6. 2019, 17:43 avatar
Ber to tak, že fašista je každý, kto ti nevyhovuje.  
Súhlasí Veľký Kocúr, hokejis


41.
označiť príspevok

Veľký Kocúr
   24. 6. 2019, 17:45 avatar
Rozhodne sa to slovo používa v tomto význame najčastejšie...  
Súhlasí -era-


49.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 6. 2019, 17:52 avatar
Najčastejšie, ale len u primitívov. Na označenie niekoho, že je fašista, musí byť dôvod. Napríklad komunista Kasafran používa fašistickú rétoriku. Ak niekto Slováka nazve chazarom, s malým ch, tak ide jednoznačne o fašistickú nadávku. Nemusíš s tým súhlasiť, ale ide o fakt. Potom tie nechutné klamstvá o ľuďoch, že sú židia alebo so židovskými predkami, sú to klamstvá, a fašisti nevedia ani dokázať, obhájiť tieto klamstvá. Napr. Porošenko alias podľa fašistov Waltzman.


52.
označiť príspevok

Veľký Kocúr
   24. 6. 2019, 17:58 avatar
Tých "chazarov" som mu vyčítal aj ja. Ale žeby som ho preto hneď považoval za fašistu, to je trochu prehnané. Mne sa totižto nezdá žeby sa Kasafran hlásil k odkazu Mussoliniho alebo Hitlera...


55.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 6. 2019, 18:09 avatar
Nie, s tými chazarmi sa len približuje k fašistom, lebo šíri fašistickú rétoriku.


54.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 6. 2019, 18:02 avatar
A čo ked ťa niekto nazve chazarom ?
A čo ked ťa niekto nazve židom, tu propagandisti zvyknú niekoho nazývať Rusom a tí mali viac obetí ako židia to prečo nenazývaš fašizmom ?


57.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 6. 2019, 18:12 avatar
Lebo fašisti majú vo zvyku obhajovať Rusov. Čiže nazývať niekoho Rusom nie je fašistické.


58.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 6. 2019, 18:12 avatar
Rýchla oprava: nemajú.


59.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 6. 2019, 18:14 avatar
Pre fašistov sú Rusi nezaujímaví. Ich škrie žid alebo Róm, najnovšie aj cudzinci.


61.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 6. 2019, 18:50 avatar
Ty si tak úbohý propagandista. Také srandy vypocuješ.
Na nazvatí chazarom, židom nie je nič fašistické.


42.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 6. 2019, 17:45 avatar
Sprosté klamstvo. Už si sa znížil na úroveň komunistu Kasafrana. Uvažujem, či je možné s tebou ďalej diskutovať, keď si schopný až takto zákerne klamať.


45.
označiť príspevok

-era- muž
   24. 6. 2019, 17:46 avatar
Uvažuj Lemmy, uvažuj
Súhlasí Veľký Kocúr


39.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 6. 2019, 17:44 avatar
Lebo si nebol v Bratislave, keď Mazurek vykrikoval po slušných ľuďoch. Vraví sa, že hodil aj dlažobnú kocku, alebo kameň po nich.

Lebo si nebol tam, kde skinhedi napadli Rómov priamo v ich osade.

Lebo nechodíš na koncerty, kde sa hajluje. Kde sa vykrikujú rôzne nadávky proti Židom a Rómom, dnes dokonca aj proti cudzincom.
Súhlasí the X


47.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 6. 2019, 17:49 avatar
Neklam, Mazurek kričal na provokatéra moslima, ktorý kričal Alláh akbar. Propagandisti vravia o dlažobnej kocke.
Ale čo to má spoločné s fašizmom ?
Ty chodíš na také koncerty ?


51.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 6. 2019, 17:55 avatar
Ako surovo klameš. Išlo o rodinu, ktorá prišla za príbuzným kvôli ukončeniu štúdia na vysokej škole. Nevieš nič, a máš klapky na očiach. Ignoruješ pravdu, a vymýšľaš si falošnú obhajobu Mazureka.
Súhlasí the X


53.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 6. 2019, 17:58 avatar
Klameš ty. Vo videu Mazurek hovorí nech neprovokuje.
Ale nenapísal si čo to má spoločné s fašizmom.


56.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 6. 2019, 18:11 avatar
Klameš. Tá rodina išla ticho, nikto z nich nehovoril o Alahovi. Mazurek z ničoho nič, bezdôvodne začal po nich vykrikovať.


60.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 6. 2019, 18:47 avatar
Neklam, preto Mazurek mu povedal aby neprovokoval.


63.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 6. 2019, 18:59 avatar
Klameš! A dôkaz nemáš. Slovo proti slovu. Verím tomu, čo tvrdí rodina, že išli len zo stanice, a zrazu na nich kotlebista Mazurek začal kričať.


64.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 6. 2019, 19:06 avatar
Iste ved si islamofil. Mazurek mu povedal nech neprovokuje.


48.
označiť príspevok

-era- muž
   24. 6. 2019, 17:51 avatar
A ty si sa rozhodol toto nazývať fašizmom? Prečo? Lebo niečo málo z toho ti pripomína dokumenty z "tretej ríše"? To stačí?

Hnedá farba košele ti stačí na označenie "fašista"?


50.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 6. 2019, 17:54 avatar
Nestačí. Skutky, správanie, šírenie názorov, to je podstatné. To s uniformou je len poukaz na to, že aby ich drzosť a násilie bolo účinnejšie, tak používali uniformy. Aj oni sa takto na ulici ľahšie spoznávali.


62.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   24. 6. 2019, 18:53 avatar
Akoze nie ved tu mas par sionfasistov priamo pod nosom lemmy madam x oziareny
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 15:04,  V príspevku 11 SSfoton píše hoax: " hákoji podporuje vyvražďovanie rómov a židov -...
dnes, 15:04,  Klameš, lebo si od narodenia klamár. Už som ti oznámil, že nepodporujem vyvražďovanie...
dnes, 15:01,  Troška sa nám opakuješ dôverník štb *13*13*13*13 Daj nejaký hoax plný otaznikov neváhaj
dnes, 15:01,  havran už som myslel že v dnešnom dianí v SNR nenajdeš USA ale podarilo sa ešte daj...
dnes, 15:00,  Čím?
dnes, 14:59,  Podľa svedomia každého súdneho človeka.
dnes, 14:59,  Nie je to lož. Dôkazom je príspevok 5, v ktorom si podporil reči Jozefa Mihalčína
dnes, 14:57,  Klameš, lebo si od narodenia klamár. Už som ti oznámil, že nepodporujem vyvražďovanie...
dnes, 14:55,  Trafená hus zagágala . Našla sa *13*13*13
dnes, 14:51,  Hoaxovič SSEDo zabáva zostrihanými dezinformačnými videami :)
dnes, 14:50,  Takže Slováci nemajú predsudky, pretože ich záporné postoje k spoločenským javom sú...
dnes, 14:49,  Podľa fašistov ala SSfoton
dnes, 14:49,  V príspevku 11 SSfoton píše hoax: " hákoji podporuje vyvražďovanie rómov a židov -...
dnes, 14:47,  A preto musí SSfoton podporovať vyvražďovanie Rusov.
dnes, 14:46,  https://www.facebook.com/beznenavisti/videos/193568345216962/ Ako keby HákovýSS prehovoril...
dnes, 14:45,  Tých, čo chcú prenasledovať. Je to spravodlivé a tak to má byť. Všetko v poriadku.
dnes, 14:44,  Nie je to hoax, ale fakt. Nepovedal si ani slovko kritiky k vyjadreniam Jozefa Mihalčína....
dnes, 14:43,  A preto musíš podporovať vyvražďovanie židov a rómov, ako o tom píše Jozef Mihalčín
dnes, 14:43,  Kočnerove hlavnespravy
dnes, 14:42,  Najprv si doštuduj, čo znamená slovo "predsudky", lebo si z toho úplne na větvy. A...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Muži počas choroby sú tak telesne a duševne vyčerpaní, že uzdraviť ich dokáže jedine žena.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(173 229 bytes in 1,206 seconds)