Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Kvetinový horoskop

63
reakcií
4520
prečítaní
Tému 17. septembra 2009, 19:48 založil Ónya.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
20. 01. 2010
31
31. 12. 2010
7
15. 12. 2011
5
17. 12. 2011
13
23. 01. 2012
4
27. 08. 2018
13
 
 


1.
označiť príspevok

Ónya žena
   17. 9. 2009, 19:48 avatar
Charakterizuje vás kvetinka.
Podľa dátumu narodenia si pozrite ku ktorej kvetinke patríte.

Iris 1.-10.1.
Je húževnatý a má dobré organizačné schopnosti. Nepodlieha pesimizmu a vie si poradiť v zložitých situáciách. Prevláda u neho rozum nad citom.Získáva si dôveru a obdiv druhých, pretože ich dokáže povzbudiť a dať im vždy novú nádej. V láske vyhľadáva partnera, ktorý mu pomôže realizovať jeho sny, túžby a želania.

Astra 11.-20.1.
Vyniká svojou inteligenciou, intelektom a racionálnym zmýšľaním. Svoj život dobre plánuje a organizuje. Je praktická a rozvážna. Pracuje svedomite a presne. V láske je verná a spoľahlivá. Hľadá partnera, ktorý jej rozumie, je citlivý a temperamentný.

Gerbera 21.-31.1.
V styku s druhými ľuďmi je opatrná. Vie správne reagovať na akúkoľvek nepredvídanú situáciu v živote. Je pohotová a vo všetkom sa dokáže orientovať. Rada spoznáva nových ľudí, veci i zeme. Je veľmi citlivá a srdečná. Má zmysel pre humor a vie žartovať i sama o sebe. Pre svoj otimizmus je v kolektíve obľúbená a má veľa priateľov. Dokáže sa vžiť do situácie druhých a je ochotná im pomôcť.

Púpava (Pampeliška) 1.-10.2.
V živote býva konzervatívna a nerada sa prispôsobuje novým zmenám. Je priateľská a spoločenská.Vyžaruje harmóniu a v kolektíve je veľmi obľúbená. V spoločnosti pôsobí oslňujúcim dojmom. V láske vyžaduje veľa trpezlivosti a tolerancie, pretože často podlieha negatívnym emóciám. Stresové situácie ju veľmi deprimujú.

Sedmikráska 11.-19.2.
Je veľmi vytrvalá, obetavá a pracovitá.Rada sa obetuje pre druhých. Nie je ľahostajná k cudziemu nešťastiu. V láske je nestála a prelietavá. Vie dobre komunikovať s ľuďmi a presviedčať ich o svojej pravde. Vie sa presadiť a dokáže zvládnuť každú životnú situáciu.

Tulipán 20.-29.2.
Je zamestnaný sám so sebou.Rád chodí do spoločnosti, kde sa cíti ako ryba vo vode.Je zábavný a vyžaruje z neho živelný optimizmus a istota. Neustále vyhľadáva nové dobrodružstvá. V láske je dosť nestály a neustále nespokojný.Často prežíva milostné sklamania. Je dôverčivý, citlivý a veľmi náladový.

Mimóza 1.-10.3.
Má veľmi nestálu povahu. Nie je príliš zameraná na život. Stále od života niečo očakáva a stále po niečom túži. Chce získať majetok, titul a dobré sociálne postavenie. V láske je nestála. U partnera spolieha na istotu a vyžaduje nežnosť. Má malé sebavedomie.

Fialka 11.-20.3.
Nemiluje žiadny hazard ani riziko.Má rada bezpečie a istotu – vždy a vo všetkom. Je učenlivá a inteligentná. Ochotne pomáha druhým. Je naivná, skromná a plná ideálov.Nemá žiadne prehnané nároky. Rada si vypočuje skúsenosti iných a nechá si poradiť. Takisto sama býva pre ostatných dobrým radcom, pretože v nich vzbudzuje dôveru. Vyžaruje kľud a vyrovnanosť. V láske je milá, verná a trpezlivá. Rada žije vo svojom svete snov a fantázií. Často premýšľa o minulosti.

Prvosienka (Petrklíč) 21.-31.3.
Je podnikavá, prispôsobivá a obratná v akomkoľvek zamestnaní. Ľahko a rýchlo dosahuje významného postavenia. Má talent podnikať, angažovať sa v obchode či politike. Je schopná rýchlo realizovať svoje plány a byť dobre finančne zaistená. Takisto v láske rada dobýva a hľadá istotu.

Hortenzia 1.-10.4.
Má dobrú intuíciu. Je diskrétna a elegantná. Má krehký a jemný vzhľad. Vo svojom jednaní je trpezlivá a húževnatá. Dosahuje tak úspechov a stanovených cieľov. Rada sa učí a prejavuje záujem o všetko nové. Druhým ľuďom prináša kľud, šťastie a pohodu.V láske rešpektuje partnerovu slobodu a nezávislosť.

Orgován ( Šeřík)11.-20.4.
Pôsobí citlivým a vyrovnaným dojmom. Je optimistický, veselý , družný a plný životodárnej energie. V živote má šťastie a získa to, po čom túži. Pomáha mu v tom jeho húževnatosť, vytrvalosť a pracovitosť. V láske je veľmi citlivý a vyžaduje veľa pozornosti.

Kamélie 21.-30.4.
Je ctižiadostivá a vášnivá. Usiluje o vedúce úpostavenie.Nerada sa podriaďuje. Všade dosahuje úspech a uznanie. Upútava nielen svojim zjavom , ale aj vystupovaním. Vyžaruje z nej sebaistota a odvaha. Imponuje svojmu okoliu.Má umelecké schopnosti a vyniká v rôznych druhých umeniach. V láske je stála a dokáže partnerovi mnoho ponúknuť.

Pivónia 1.-10.5.
Rozhodná, konštruktívna a plná nových nápadov. Druhí si ju vážia pre jej múdre rozhodnutia. Je optimista s osobitným zmyslom pre humor. V spoločnosti je obľúbená. Má veľa priateľov. Vie sa radovať zo života. V práci je presná a starostlivá. V láske je vášnivá a žiarlivá.

Konvalinka 11.-21.5.
Má rada prepych.Miluje nadovšetko jedlo, pitie, zlato a všetok komfort. Je cieľavedomá, so sklonom k chladnému, triezvemu a racionálnemu uvažovaniu v podnikaní. Kráča priamo k svojmu cieľu. Presne vie, čo od života očakáva. V láske vyžaduje vernosť, úprimnosť a túži byť hýčkaná a silne milovaná.

Ruža 22.-31.5.
Túži po moci a obdive. Nikdy nikomu nemôže byť podriadená, pretože chce rozkazovať a vládnuť druhým. Na svoje okolie pôsobí magnetickým dojmom. Je nadaná a má záujem o umenie a literatúru. Rada vyhľadáva spoločnosť múdrych ľudí. Lásku dokáže prežívať naplno. Nepozná žiadnu strednú cestu. Chce všetko alebo nič. Je stvorená pre veľkú a jedinú lásku.

Azalka 1.-10.6.
Je sentimentálna a náladová.Má vrodený cit pre spavodlivosť. Patrí k ľuďom, ktorí vyžarujú kľud, šťastie a pohodu. Ľahko podlieha citom a stáva sa obeťou sympatií a antipatií. Takisto jej milostný život je plný nestálosti a zvratov. Má dar výrečnosti a vie zaujať druhých. Priťahuje pozornosť ľudí celkom odlišného zamerania, ktorí s ňou vedú diskusie.

Ľalia 11.-20.6.
Predstavuje osobu milujúcu, ale chladnej povahy, odmietavú, zdržanlivú a navonok nedotknuteľnú.Vnútri je veľmi citlivá. Je zmyselná, vášnivá a ľahko citovo zraniteľná. Bojí sa v skutočnosti prejaviť svoje city a pocity. Verejne sa k nim nikdy nechce priznať. Má sklon snívať o veľkej, romantickej a nekonečnej láske.

Sirôtka ( Maceška) 21.-30.6.
Je plná porozumenia pre ostatných. Má v sebe veľké osobné kúzlo. Vyniká veľkou otvorenosťou a srdečnosťou. Má veľa priateľov a je obľúbená v spoločnosti. Nepremýšľa o zajtrajšku, žije v prítomnosti. V citoch má rada pestrosť a nežnosť.V láske je žiadúca a život s ňou je strhujúci.

Jasmín 1.-10.7.
Je húževnatý a uzavretý. Dokáže odolávať všetkým prekážkam. Má silne vyvinutý zmysel pre zodpovednosť. Jeho odvaha mu pomáha dosahovať ciele a realizovať svoje želania. Dokáže sa nadchnúť pre všetko nové a svoju aktivitu a entuziazmus prenáša aj na ostatných. O rodinu sa stará svedomite. Vyžaduje však mnoho lásky a pozornosti.

Margaréta ( Kopretina) 11.-20.7.
Je veľmi koketná, veselá, netrpezlivá so sklonom k flirtovaniu. Lásku ani tak neprežíva, skôr o nej len rozpráva.Snaží sa upozorniť na svoje výnimočné schopnosti a očakáva obdiv a uznanie druhých. Je priateľská a u druhých obľúbená, pretože im dokáže vyjsť v ústrety. Je dobrým psychológom. Šťastie a úspech ju čakajú vo finančnej oblasti.

Karafiát 21.-31.7.
Je úprimný a riadi sa heslom : „ čo na srdci , to na jazyku“. Má talent odhaľovať slabiny druhých.Sám však nie je vôbec kritický, ani nie je ochotný prijímať kritiku od druhých. Pokladá sám seba za dokonalého. Jeho osobnosť charakterizuje rozhodnosť a stálosť. Výnimočne vyvinutý zmysel pre povinnosť ho núti dokončiť všetky započaté projekty.

Slnečnica 1.-10.8.
Je otvorená, srdečná povaha a prirodzené sympatie jej ponúkajú šťastie a úspech v každej oblasti. Dokáže sa obklopiť príjemnými a zaujímavými ľuďmi, ktorí vytvárajú pozitívnu atmosféru. Rada oslňuje druhých a býva stredom pozornosti. Lichotí jej každá pochvala. Je individualistka, plná výstredných a originálnych plánov. V láske je náročná a málokedy náchádza uspokojenie.

Čakanka 11.-20.8.
Trpezlivosť a vytrvalosť jej dávajú možnosť dosiahnuť svoje životné ciele. Spolieha sa len na seba a svoju nezávislosť. Nebojí sa rizika a mienka druhých ju nezaujíma. Dokáže sa radovať z maličkostí a práve preto je jej život šťastný. V láske je oddaná a vášnivá. Je vždy plná citu, pochopenia a trpezlivosti.

Nezábudka ( Pomněnka) 21.-31.8.
Je citlivá, vnímavá a milujúca.Má porozumenie pre tých, ktorí potrebujú pomoc. I keď pôsobí krehkým dojmom, má dostatok odvahy a sily zdolávať v živote všetky prekážky. Často podlieha nostalgii a sentimentu. Spomína na veci minulé. Je obetavá, starostlivá a srdečná. Potrebuje silného a vyrovnaného partnera, ktorý ju podporí v jej slabých chvíľkach.

Lekno 1.-10.9.
Dokáže si každého získať. Je obdarená dobrou intuíciou. Má veľa priateľov. Vyniká svojim kľudom a vyrovnanosťou. Ide stále dopredu za vytýčeným cieľom. Je veľmi príťažlivá. Verí v ľudskú láskavosť a dobrotu. Partnerovi dokáže byť oporou v ťažkých životných situáciách. Má hodne tvorivých nápadov.

Snežienka 11.-20.9.
Je múdra a ambiciózna. Nevzdáva sa svojich predsavzatí a cieľov. Je veľmi pracovitá a ctižiadostivá. Vyžaruje z nej istota a suverénnosť. Má veľké umelecké schopnosti. Jej optimizmus priaznivo ovplyvňuje jej spolupracvníkov a priateľov. Vie si zvoliť správny smer cesty a urobiť správne rozhodnutia. V láske je jemná, nesmelá a citlivá.

Zvonček 21.-30.9.
Je tak trochu tajnostkár. V živote býva väčšinou úspešný. Je šikovný a všetko mu ide od ruky. Robí veci ľahko a hravo. Jeho vystupovanie je natoľko sebaisté, že si je istý aj sám sebou. U druhých vyvoláva zdanie arogantného a pyšného človeka. Je nestály a vrtošivý. Vyniká svojou inteligenciou. Vie využiť svojho šarmu v živote aj v láske.

Dáhlia ( Jiřina) 1.-10.10.
Je šarmantná, trochu tajomná a plná energie. Na všetko pozerá triezvo a realisticky. Je spoľahlivá. Nie je príliš náročná. Peniaze sú pre ňu len nutnosťou, aby si zabezpečila sociálne istoty. Spolieha sa na svoju nezávislosť a samostatnosť. Najviac potrebuje svoju rodinu, blízkych a priateľov. Partnerovi imponuje jej krása a originalita.

Hyacint 11.-20.10.
Je okúzľujúci, šarmantný, plný života a sviežosti. Zverené úlohy plní presne a včas. Môžeme sa na neho spoľahnúť.Jeho najsilnejšou zbraňou je intuícia, s ktorou zvláda všetky životné skúšky.Dá sa naňho spoľahnúť v práci aj v láske.

Frézia 21.-30.10
Je trochu povrchná a zdržanlivá. Niekedy pôsobí na svoje okolie neserióznym dojmom. V práci je však vytrvalá a húževnatá. Dokáže presadiť svoj názor. V láske je stála a život s ňou je príjemný a mierumilovný.

Chryzantéma 1.-10.11.
Má bystrý rozum, vysoký intelekt a dobré intuitívne schopnosti.To všetko dokáže dobre využiť v súkromnom živote aj v zamestnaní. Potrebuje sa naučiť trpezlivosti a skromnosti. Nemala by toľko podliehať svojim náladám a pocitom.

Narcis 11.-20.11.
Sila vôle a húževnatosť sú jeho hlavné znaky, ktoré mu pomáhajú v uskutočňovaní jeho cieľov. U druhých vzbudzuje úctu a stáva sa populárnym. Je odvážny a túži po pochvale a poctách. Ľahko sa dostáva do konfliktu.Má veľa známych, ale málo skutočných priateľov.

Orchidea 21.-30.11.
Je múdra a pravdovravná. Má dostatok trpezlivosti a je cieľavedomá. Má dobrú intuíciu. Ostatní u nej obdivujú jej eleganciu, bystrosť a prezieravosť. Pre druhých však ostáva tajomnou a večnou hádankou. Je ťažké sa v nej vyznať.V láske je zmyselná a vášnivá. Vyžaduje neustálu pozornosť a komplimenty. V živote dosahuje všetko po čom túži.

Nevädza ( Chrpa) 1.-10.12.
Vyniká svojou energiou, ambíciami a nebojácnosťou. Preto jej činnosti sú korunované úspechom. Má skvelé organizačné schopnosti. Dokáže dobre riadiť kolektív a byť úspešným vedúcim. Obdiv si zaslúži jej obetavosť a pracovitosť. V láske býva málokedy šťastná a hľadá ju po celý svoj život.

Kalina 11.-20.-12.
Je nestála a netrpezlivá. Prežíva veľa emócií a citových zmätkov. Rada cestuje a miluje zmeny. Ide svojou vlastnou cestou. Do práce sa vrhá v rýchlovke, až niekedy stratí záujem dokončiť ju. V láske je žiarlivá a majetnícka.

Imelo 21.-31.12.
Je povahy trpezlivej a húževnatej. Darí sa mu uskutočňovať jeho želania a túžby.Má vôkol seba dostatok priateľov, ktorí sú mu ochotní pomôcť v ťažkých chvíľach. Je príliš racionálny a má málo fantázie. Jeho život je naplnený neistotou a ani v láske nie je príliš šťastný a máva problémy.


11.
označiť príspevok

Vlado muž
   17. 9. 2009, 19:59 avatar
Akosi tam nevidím kaktus, ani: Dionaea muscipula (mucholapka podivná) a Aldrovanda.

www.masozravky.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


17.
označiť príspevok

postoy-lea
   17. 9. 2009, 20:02 avatar
Grc a Ty nam nechces prezradit aky si kvet podla horoskopu?


18.
označiť príspevok

Vlado muž
   17. 9. 2009, 20:04 avatar
Je tam taký kvet, to môžem potvrdiť. Aj sedí ako uliaty na mňa. Je tam napísané o mne to, aký by som chcel byť, nie aký som v skutočnosti.


25.
označiť príspevok

piskotka žena
   17. 9. 2009, 20:21

Príspevok bol vymazaný administrátorom.27.
označiť príspevok

postoy-lea
   17. 9. 2009, 20:23 avatar
piskotka ahoj a ja som orchidea a pritom sme rozlicne
Súhlasí Ónya


29.
označiť príspevok

Poroslav muž
   17. 9. 2009, 20:25 avatar
Nie! Ste uplne rovnake! Vsak horoskop nemoze klamat! To je doveryhodny zdroj informacii, rovnako ako vestenie z kavy!  


30.
označiť príspevok

piskotka žena
   17. 9. 2009, 20:28

Príspevok bol vymazaný administrátorom.35.
označiť príspevok

Barón Ether de Carabas muž
   17. 9. 2009, 22:30 avatar
a ja som tretia orchidea 


36.
označiť príspevok

Samson muž
   17. 9. 2009, 22:35 avatar
hmm ether zacnem spekulovat, ako by som mohol dosiahnut, aby si po mne tuzil. Ked sa mi to podari, tak ta odmietnem a dokazem ti, ze nedostanes vsetko po com tuzis   


37.
označiť príspevok

Barón Ether de Carabas muž
   17. 9. 2009, 22:47 avatar
Samson, túžim po tom aby sa ťa ti nepodarilo dosiahnúť, aby som po tebe túžil 


38.
označiť príspevok

Samson muž
   17. 9. 2009, 22:53 avatar
do kelu, ze ty mas vzdy dokonalu kontru  
Ale az takou hadankou uz niesi ako volakedy  


40.
označiť príspevok

Barón Ether de Carabas muž
   17. 9. 2009, 22:56 avatar
čo sa týka tej záhady...len som pre vás vytvoril dezilúziu 


34.
označiť príspevok

Kontesa žena
   17. 9. 2009, 22:11 avatar
ja som jasmínka :-))))


2.
označiť príspevok

Ónya žena
   17. 9. 2009, 19:52 avatar
hmm..tiež som sa môhla narodiť v lepší deň..keď už nič moc, aspoň krásne vonia..* 


6.
označiť príspevok

bosorka78 žena
   17. 9. 2009, 19:57 avatar
a to je čo ?čo pekne vonia? v kvetoch sa vobec nevyznam , pri mne šecko skape.
raz som si kupila taku kecinku v kvetináči vraj nenaročna a ja neviem čo, chudatko pri mne to dlho nevydržalo
Súhlasí zaujimava


9.
označiť príspevok

Ónya žena
   17. 9. 2009, 19:58 avatar
bosorka ..musíš hádať..najvýraznejšia vôna zo všetkých


10.
označiť príspevok

bosorka78 žena
   17. 9. 2009, 19:59 avatar
napadá ma jedine ruža ale ak som hodila blbosť tak neviem
a ešte breef


14.
označiť príspevok

Lady_X žena
   17. 9. 2009, 20:00 avatar
jasmín  


13.
označiť príspevok

Ónya žena
   17. 9. 2009, 20:00 avatar
bosorka to sú škodlivé patogééne zóny v byte..voňajú všetky kvietky.. 


19.
označiť príspevok

bosorka78 žena
   17. 9. 2009, 20:07 avatar
ve aj tá moja vonala kým nezdochla)))
pomaly pojdem tak prajem pekný večer všetkym
Súhlasí Ónya


8.
označiť príspevok

Lady_X žena
   17. 9. 2009, 19:57 avatar
tak prezraď ten kvet  


15.
označiť príspevok

Vlado muž
   17. 9. 2009, 20:01 avatar
Mne sa celkom páči tento horoskop. Akoby mi z oka vypadol. Dobre sa to o mne číta, čo mi prorokuje, len škoda, že realita je iná, ale bolo by fajne, keby som bol taký, ako mi prisudzuje tento horoskop.


20.
označiť príspevok

Ónya žena
   17. 9. 2009, 20:10 avatar
Vladko, ty veľký bádateľ, ako to že si tie úžasné vlastnosti ešte v sebe neobjavil ??? 
Súhlasí Samson


3.
označiť príspevok

bosorka78 žena
   17. 9. 2009, 19:53 avatar
vraj som snežienka?? hmmm mne sa moc biela farba nepáči, nemožeš to vymeniť?


22.
označiť príspevok

Ónya žena
   17. 9. 2009, 20:13 avatar
bosorka..náhodou to máš až prekvapivo dobre,, 


4.
označiť príspevok

postoy-lea
   17. 9. 2009, 19:53 avatar
Onya no hotovo, ja som orchidea, ja odpadnem...


5.
označiť príspevok

Lady_X žena
   17. 9. 2009, 19:54 avatar
margaréta        


7.
označiť príspevok

Ónya žena
   17. 9. 2009, 19:57 avatar
no prosíím lea..teraz ti muselo sakra stúpnuť sebavedomie - veď samé klady .. ešte si ich neobjavila ???.akurát že s tou "večnou hádankou" možno by to chcelo niečo urobiť..ale asi to máš vo hviezdach... 


12.
označiť príspevok

postoy-lea
   17. 9. 2009, 20:00 avatar
Onya priznam sa bez mucenia, ze som trocha podrastla a potesila sa, ze som orchidea... No asi to mam v vo svojom osude, vo svojej povahe a najviac ma vystihuje ta druha polovica charakteristiky orchidey.


16.
označiť príspevok

Ónya žena
   17. 9. 2009, 20:01 avatar
lea ty máš vlastne všetko na čo siahneš..druhí sa nadre aby niečo mal,.. a ty bez problémov..


23.
označiť príspevok

postoy-lea
   17. 9. 2009, 20:15 avatar
Onya uprimne priznavam, ze ja mam viac stastia ako rozumu, mne ozaj veci prichadzaju same... Ale to neznamena, ze namem svoje trapenia, problemy, tazkosti s ktorymi sa borim a zapasim.
Súhlasí Ónya


21.
označiť príspevok

dorota
   17. 9. 2009, 20:11 avatar
Konvalinka 11.-21.5.
no cela ja   
skoda ,ze sme jedovate  
Súhlasí Ónya


26.
označiť príspevok

Poroslav muž
   17. 9. 2009, 20:21 avatar
Ja radsej konvalinku vnimam ako liecivu rastlinu:
sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
 


24.
označiť príspevok

Poroslav muž
   17. 9. 2009, 20:15 avatar
Skoda ze nie som zena, bol by som ruza. Takto som len ruzenec!  
Súhlasí Ónya


28.
označiť príspevok

Poroslav muž
   17. 9. 2009, 20:24 avatar
P. S. Horoskop mi nevysiel... (o ake to velke prekvapenie?)  
Ja taky skromny, nepriebojny, mily chlapec a vraj tuzim po moci a obdive...  


31.
označiť príspevok

Samson muž
   17. 9. 2009, 21:13 avatar
Gerbera??? pfuj co to je? ale opis sa mi pacil  


32.
označiť príspevok

Ónya žena
   17. 9. 2009, 21:16 avatar
Samson ... gerbera , šéf dobročinného spolku ...dobréé...


33.
označiť príspevok

Ónya žena
   17. 9. 2009, 21:18 avatar
aha ..už som si našla horoskop ktorý by na mňa pasoval ako uliaty s rozdielom 2 hodiny....  


39.
označiť príspevok

winry žena
   17. 9. 2009, 22:54 avatar
Jeeej kvetinky .....no tak ja som lekno....ci to na mna sedi? Asi ako kedy  


41.
označiť príspevok

david lane muž
   17. 9. 2009, 22:57 avatar
...ze si si vybrala podla tych chvalospevov na lekno...)))))


42.
označiť príspevok

winry žena
   17. 9. 2009, 23:01 avatar
Nie, chces vidiet moj rodny list?   No, mozno som pre niekoho pravy opak toho lekna...  


49.
označiť príspevok

winry žena
   17. 9. 2009, 23:44 avatar
david, ja by som si vybrala iris....ten rozum, by sa mi obcas zisiel a aj nieco ine.....


43.
označiť príspevok

Samson muž
   17. 9. 2009, 23:33 avatar
takto neskoro tu byvala este Mojka. Kto vie ako sa ma  
Súhlasí winry


44.
označiť príspevok

Nadja žena
   17. 9. 2009, 23:35 avatar
tiež na ňu práve myslím


45.
označiť príspevok

Samson muž
   17. 9. 2009, 23:36 avatar
bry vecer   mozno prave Mojka mysli na nas.


46.
označiť príspevok

Nadja žena
   17. 9. 2009, 23:38 avatar
ahoj  
Stále mi o tebe básnila, a ja som si ťa predstavovala ako ruského záškodníka  


47.
označiť príspevok

Samson muž
   17. 9. 2009, 23:42 avatar
co to?? jaj, vy si pisete asi sukromne. basnila   viem si predstavit..
ale ved ja som rusky zaskodnik  


51.
označiť príspevok

Nadja žena
   17. 9. 2009, 23:45 avatar
ale kde... vtedy si mal tú dlhú pauzu...
vieš aspoň trochu rusky?  


54.
označiť príspevok

Samson muž
   17. 9. 2009, 23:48 avatar
Da   mna zavud Boris. Ved meno mam ruske to nestaci??  


57.
označiť príspevok

Nadja žena
   17. 9. 2009, 23:50 avatar
... meňja zavút... zmeň radšej meno    


58.
označiť príspevok

Samson muž
   17. 9. 2009, 23:56 avatar
Ved som uz zmenil Nadja si si nevsimla? Snazim sa tu byt v utajeni, ale ty mi to cele kazis  
Zavolam Vladimirovi Vladimiricovi, aby sa slovensko asimilovalo.. uz ma to tu nebavi  


60.
označiť príspevok

Nadja žena
   17. 9. 2009, 23:58 avatar
tak ja ti to kazím? Veď ty tu vykrikuješ, ako sa voláš... Samson nemôže byť ruským záškodníkom?  


61.
označiť príspevok

Samson muž
   18. 9. 2009, 00:04 avatar
no dobre Nadja dost bolo srandy! odhalil som ta. Pozeral som 3 krat, ale ziadny kvet menom petrklíč tam nieje. Tak ako to chces vysvetlit nasej vlade??   


62.
označiť príspevok

Nadja žena
   18. 9. 2009, 00:11 avatar
Prvosienka (Petrklíč) 21.-31.3.
Našej vláde treba niečo vysvetlovať? Vládnuť majú tí, čo vedia viac, ako my obyčajní ľudkovia, ta ně?  


63.
označiť príspevok

Samson muž
   18. 9. 2009, 00:23 avatar
No a je to jasne. Do politiky treba teba Nadja. Vysvetlila si to politikovi a to nieje iba moj nazor, ale pise sa ti to aj v tom horoskope. Nazov strany navrhujem N.A.D.J."A". naliehava asimilacia dusevne jednoduchych "autorit"
Mame ich tu neurekom  


48.
označiť príspevok

Nadja žena
   17. 9. 2009, 23:43 avatar
som petrklíč  
rástli nám na záhrade
nikdy som ich inde toľko už pokope nevidela


50.
označiť príspevok

zaujimava žena
   17. 9. 2009, 23:44 avatar
Sedíí ...som prekvapená ako moc


55.
označiť príspevok

Samson muž
   17. 9. 2009, 23:49 avatar
nam nepovies?  


52.
označiť príspevok

winry žena
   17. 9. 2009, 23:46 avatar
Tak ja uz idem o niecom peknom snivat, dobru noc. 
Súhlasí Samson


53.
označiť príspevok

Nadja žena
   17. 9. 2009, 23:47 avatar
... o kvetinkách...   winry, dobrú nocku


56.
označiť príspevok

Nadja žena
   17. 9. 2009, 23:49 avatar
a nik sa tu nepriznal, že je narcis  


59.
označiť príspevok

Samson muž
   17. 9. 2009, 23:58 avatar
obcas.. ked sa mi chce.


64.
označiť príspevok

VeronikaH žena
   18. 9. 2009, 13:18 avatar
Mylím že sa to na mňa nehodí.Ale na zábavku je to fajn.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 19:19,  Vzišli. Ale stavali na predošlých vynálezoch Sumeru, Egypta, Číny, Grécka, Indie, Arabov....
dnes, 19:05,  Podľa Osvieteného nie je dôvod. Sú to len bubáci.
dnes, 19:03,  Ciže z kresťanského sveta nevzišli žiadne vynálezy.
dnes, 19:01,  Kresťania vtedy boli zatvorený v kláštoroch a odriekali monotónne mantry.
dnes, 19:01,  Je dôvod na obavy.
dnes, 19:00,  Ibn Firnas z islámského Španělska vymyslel, zkonstruoval a otestoval létající zařízení,...
dnes, 18:58,  Kasafranovi a jeho sionfašistom bude slúžiť.
dnes, 18:54,  (37) Mil@níčko, a vieš aj to, komu súži a bude slúžiť Reichel...?
dnes, 18:45,  Kresťania koľko vynálezov ?
dnes, 18:45,  Mytológia ti ide. Ako tvoje rusalky antropozofické. :)
dnes, 18:43,  1001 vynálezů – Objev muslimské dědictví v našem světě (je výstava objíždějící...
dnes, 18:43,  Vylepšení střelného prachu – Ačkoliv Číňané vynalezli střelný prach a použili to...
dnes, 18:43,  Kulatost země – do 9. století, mnozí muslimští učenci považovali za samozřejmost, že...
dnes, 18:42,  Moderní šeky – odvozené z arabského slova „sakk“ a znamená napsaný slib pro platbu za...
dnes, 18:42,  Systém číslování – který se používá po celém světě, byl pravděpodobně vynalezen v...
dnes, 18:42,  Kuličkové pero – bylo vynalezeno pro egyptského sultána v roce 953 poté, co požadoval...
dnes, 18:42,  Očkování – nebylo poprvé vynalezeno Jennerem nebo Pasteurem, ale bylo vymyšleno v...
dnes, 18:42,  Prvý lietal Daidalos
dnes, 18:41,  Větrný mlýn – byl vynalezen v roce 634 pro perského vládce a byl použit na drcení obilí...
dnes, 18:41,  Destilace – Oddělení kapalin skrz jejich odlišné stupně bodu varu, byl vynalezen okolo...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Ak chceš nájsť tú pravú ženu, naprv buď tým pravým mužom.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(181 150 bytes in 0,477 seconds)