Ísť na začiatok.
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Kto sú rýchlo hovoriaci ľudia?

26
reakcií
454
prečítaní
Tému 25. apríla 2023, 11:34 založil havran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

havran
   25. 4. 2023, 11:34 avatar
Ako vnímate obsah toho čo hovoria? Aký je rozdiel v tom keď počúvate napríklad Prof. Kulhánka, Prof.Grygara , alebo politikov , ktorí takmer bez výnimky hovoria rýchlo ?


2.
označiť príspevok

havran
   25. 4. 2023, 11:47 avatar
Podľa môjho názoru prví dvaja vedci hovoria štandardným taktom svojích slov , aby poslucháči mohli vnímať obsah toho čo je
im podávané a tí najbystrejší dokonca aj uvažovať o tom , čo počujú. Tí druhí teda politici , no nielen oni , ale i rôzni ´komentátori , najmä meinstrímovi svoje slová "pália" rýchlo a podstata toho o čom je reč sa často stráca. Keď sa potom ohradí komentátor , alebo politik , tak zase sprškou slov dovysvetľujú čo to vlastne povedali.


3.
označiť príspevok

havran
   25. 4. 2023, 11:54 avatar
Keď hovorí politik , tak jeho snahou je vás utopiť v tom čo hovorí , aby ste nemali čas uvažovať nad tým čo hovorí , aby ste jeho slová prijímali bez výhrad. Teda on vás spracováva a vymetá vám hlavu. Túto taktiku využívajú takmer všetci a najmä mladí politici . Možno by ste mohli zhodnotiť , ktorí sú v tomto spôsobe majstri , prípadne kto je "jednička"?


4.
označiť príspevok

havran
   25. 4. 2023, 12:29 avatar
Uvedomili ste si ten rozdiel medzi rečou týchto skupín ľudí?


5.
označiť príspevok

kntsz muž
   25. 4. 2023, 13:11 avatar
Konečne môžem s tebou súhlasiť.
Stále sa však treba mať pri tebe na pozore a zisťovať tvoju motiváciu aj k založenej téme a aj v uvedení vlastného názoru, ktorý je malým zázrakom.
Veľmi dobre som si toho všimol ešte pri mecárovi, ktorý tomu čo rozprával, všetkým tým vedomým klamstvám dokázal tak veriť, že bežný človek nezapochyboval o tom, že by mohol aj klamať. Je to majstrovstvo, ktorým sa vyznačujú najmä právnici, u ktorých je klamstvo pracovnou metódou. Po mecárovi nasleduje ficík a všetci okolo neho, ktorí boli a sú k tomuto účelu cielene vyberaní. Stačí sa do takéhoto správania namočiť a cesta späť je prakticky nemožná, lebo zmenou správania sa prakticky usvedčujú aj sami. Ak si niekto myslí, že pele so svojou vraj odchodom zo smeru "očistenou" suitou sú iní, tak sa šeredne mýli.
Typickým znakom ľudí, ktorých pracovnou metódou nie je klamstvo áno, je pomalšia reč a to hlavne pri náročnejších témach pri ktorých treba rozmýšľať a hlavne sú schopní upozorniť poslucháčov, že v tomto alebo onom nie sú si istý.


6.
označiť príspevok

havran
   26. 4. 2023, 18:25 avatar
kntsz -Stále sa však treba mať pri tebe na pozore a zisťovať tvoju motiváciu aj k založenej téme a aj v uvedení vlastného názoru, ktorý je malým zázrakom. - tak si to napísal. Nebudem špekulovať čo ťa k tomu viedlo , ale asi si niečo pochopil , čomu som rád.
Snažíš sa preniknúť do Mečiarovej hlavy no musím ti povedať , že tu sa mýliš, on svojim klamstvám neveril a nehltal vlastný
jed , ale študoval každého koho zasiahol svojím jedom , bol to vlastne test odolnosti a využitia ľudí okolo seba. Mal som tú možnosť raz v Tatrách na jednej zotavovni s ním diskutovať v miestnosti , kde sme boli sami a on tam chcel pôvodne sledovať nejaké porno , čo bola jeho častá zábava, no po pár vetách vypol satelit a začali sme debatovať. Asi vycítil , že to bude pre neho užitočnejšie. / to ešte nebol ten mačo/ No nakoniec naša debata nebola podľa jeho gusta a usúdil , že nie som ten , ktorý bude tancovať podľa jeho pesničky a trafil na niekoho ktorý sa nedá len tak manipulovať. Súhlasím aj s tvojou poslednou vetou. Jedno však som pochopil pri diskúsiach s podobnými ľuďmi , že enormne si strážia , aby do nich nikto nevidel, žiaľ dnes máš väčšinu politikov ktorí sú viac mamľasi a čím viac sú akože otvorení , alebo úprimní o to istejšie sa zamotajú vo svojom politizovaní.


7.
označiť príspevok

qwert
   26. 4. 2023, 21:34 avatar
no teda a sami ......he, he...takže mame dalsie chvalenie .....jarabaku, ty sa nezdáš.....mas tisice, knih....vestiš ako baba jaga....postavil si toho neurekom....co este tu mame.....ved si dutý ako tekvica a sprostý ako kýbel gitu....a co tak Miloš Zeman...ved ten hovoril pomaly, a čo ako....Klaus to samé......oni naopak svojou pomalostou namotavali ludi, aby sa im lepsie nieco nalepilo medzi usi....nepotrebovali rýchle sypat.....tvoje analýzy su spatné....a co tak Matovič....ved ten nemal moc diplomacie, hovoril jasne a uprimne....ale to sa samozrejme niekomu nepaci....pretože potrebuje proste diplomata...ktory klame az sa mu usi červenaju...a pride niekto normalny a urobime z neho matelka že jo červený mudrlatnte....


8.
označiť príspevok

qwert
   27. 4. 2023, 08:31 avatar
tam , kde si suhlasil, si si ani neuvedomoval rychlost reči....ale tam, kde si nesouhlasil, tak si si to uvedomil jarabaku...politici su rozni, jedni hovoria pomaly, druhí rýchlejsie....
tam kde su odborne přednášky, tak by malo byt pravidlom, že latka sa vysvetluje zrozumitelne a prijatelným tempom, to by malo byt v zaujme prednasajuceho samého, aby ludi niečo naucil....v politike to neni podstatne....dokonca si myslim, že politik ktorý hovori pomalejsie chce aby ludia viac porozumeli trebars jeho klamstvam....analyzuješ a oblizuješ a jaksi hadzes politikov do jedneho sypajuceho vreca....ale to vobec neni pravda.....analytikuš jarabakuš....


19.
označiť príspevok

kntsz muž
   2. 5. 2023, 21:21 avatar
Nechcel som sa miešať ďalej do diskusie, lebo aj ty ondrej máš svoju pravdu. Je to zložitejšie.
Ja som to skorej s tou rýchlou rečou myslel tak, že ľudia čo sú naučení klamať, tak klamú suverénne a plynulou rečou.
Tí čo neklamú, tak rozprávajú obyčajne pomalšie, lebo musia rozmýšľať nad tým čo rozprávajú, aby čo iba nechtiac nepovedali niečo, čo by bolo možné považovať za klamstvo.
Profesionálni klamári klamú tak suverénne, že neznalých ani nenapadne, že to môže byť klamstvo.
Súhlasí qwert


9.
označiť príspevok

havran
   28. 4. 2023, 23:02 avatar
qwert už sa toľko neopakuj si ako papagáj a nemiešaj sa tam kde hovoria dospelí.


10.
označiť príspevok

qwert
   28. 4. 2023, 23:22 avatar
jarabakuš...na taku temu sme sa este nebavili.....zatrep niečo   


11.
označiť príspevok

qwert
   29. 4. 2023, 10:49 avatar
zatrepaj ku teme jarabakuš....dal som svoj názor.....bojíš sa?...ved už si velky....dospelý.....   


12.
označiť príspevok

havran
   29. 4. 2023, 11:45 avatar
qwerto čom sa vlastne chceš baviť? Ty si fandíš ako malý chlapec . keď si myslíš , že máš niečo o čom sa má zmysel s tebou baviť.


13.
označiť príspevok

qwert
   29. 4. 2023, 16:00 avatar
o tvojej teme somaru....mal by si byť rad,,,,,konecne si dal aj svoj názor....ja protinazor, tak obhajuj. Ja viem...za totality si nič nemusel obhajovat...trepal si a kazdy ti drukoval....zjavne ti nevonia demokracia a sloboda......   


14.
označiť príspevok

qwert
   30. 4. 2023, 16:09 avatar
dal som ti jasne najavo, že tvoja analýza je špatná.....tvoja červena kotrba je velmi poškodená....nemáš na to aby si so mnou komunikoval....


15.
označiť príspevok

havran
   30. 4. 2023, 19:32 avatar
qwert si vygumovaný chudáčik a môžeš iba hádať kde mám tvoje analýzy.


16.
označiť príspevok

qwert
   30. 4. 2023, 20:23 avatar
jarabáku a vieš si obhajiť svoje?...vypadá že nie, pretože rozmýšľaš zadkom.....   


17.
označiť príspevok

havran
   2. 5. 2023, 19:49 avatar
qwert vidím, že si sa ďalej nedostal , iba do mojej riti. Tak tam pokojne zostaň, budem ťa pravidelne osierať.


18.
označiť príspevok

qwert
   2. 5. 2023, 21:13 avatar
Jaraboš.....osieraš si bohužial vlastnu temu a nevies si ju obhajiť....stacila malička analýza.....   


20.
označiť príspevok

havran
   3. 5. 2023, 13:12 avatar
qwert čo ty vieš vlastne analyzovať? Ty dokážeš iba osierať , aj to nevieš vysvetliť prečo.


21.
označiť príspevok

qwert
   3. 5. 2023, 14:02 avatar
Uplne jasne som ti vysvetlil ako to myslím, ty červený trubiroh.....


22.
označiť príspevok

havran
   3. 5. 2023, 17:12 avatar
qwert náš to dobre , keď ešte rozumieš sám sebe . Sadni si doma pred zrkadlo a pokecaj si. Si úbožiak , čo okrem sprostosti nič nedokáže. Porozprávaj mi , ako ťa všetci doma majú radi a velebia tvoju "múdrosť". No doma si nemáš s kým ani pokecať , lebo ťa odpísali , tak svoju nebeskú sprostotu predvádzaš tu.


23.
označiť príspevok

qwert
   3. 5. 2023, 18:37 avatar
skus reagovat na vlastnu temu....mna si nevšímaj...jaraboš doplantaný.....   


24.
označiť príspevok

havran
   4. 5. 2023, 15:03 avatar
qwert to ty asi sa hádaš sám so sebou, keď ja ťa mám v teplých krajoch.
Súhlasí qwert


25.
označiť príspevok

qwert
   4. 5. 2023, 15:50 avatar
jasne že tak reaguješ, pretože k teme sa už nevieš vyjadriť...napadla ťa nejaka myšlienka a zistil si že moc dobra nebula....och tie tvoje analýzy.....a teraz budeš radšej ma uražať....nuž jarabaku, zas sa ukazalo aký si už dutý....   


26.
označiť príspevok

havran
   4. 5. 2023, 20:29 avatar
qwert ty si fakt moták, lebo celý čas tu táraš a k téme si nič nepridal a neviem prečo by som ju mal rozvíjať pre takého mrzáka ako si ty. Veď si mi napísal , aby som skúsil reagovať na vlastnú tému. To si ma naozaj pobavil. No ako mám ďalej reagovať? Teda som pobavený, ale tvojou hlúposťou.


27.
označiť príspevok

qwert
   5. 5. 2023, 06:47 avatar
Ty čudaku...v 8 som ti jasne vyvratil tvoju analýzu v 2 a 3. Nepaňatno?   .....Kto ti tak povymetal kotrbu?
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

31. 5. 2023,  Toto zlo ktoré páchajú najvyššie postavení po celom svete kto vlastne robí? Skús mi na...
31. 5. 2023,  kntsz oligarchia je v každej krajine ktorá sedí na vrchole podnikania a beztresne robí čo sa...
31. 5. 2023,  Lemmy vari sa to nedeje i dnes v politike? Toľko vrážd ako sa udialo na Slovensku za...
31. 5. 2023,  Lemmy bol to boj vnútri komunistického hnutia. V ktorom šlabikári si čítal o tých...
31. 5. 2023,  Pred pár dňami mi zomrela moja milovaná babička. Veľmi to boli, avšak čo ma trápi je, čo...
31. 5. 2023,  Predávaš aj krémy na penis ?
31. 5. 2023,  Prečo ?
31. 5. 2023,  Nemáš niečo na zosilnenie erekcie?
31. 5. 2023,  ...starej mamy? - tak som volal babku z maminej strany. Ona bola domáca pani a zaujímali ju...
31. 5. 2023,  Lemmy, zase sa nudíš a chýbajú ti spory ?? Pochop najskorej tému a ak na niekoho reaguješ,...
30. 5. 2023,  Ty si zažil komunistické čistky v ZSSR? Ako Stalin vraždil komunistov.
30. 5. 2023,  Podľa toho, ako píšeš, vieš hovno o kauze Slánsky a spol. Komunisti sa vraždili navzájom,...
30. 5. 2023,  Ignoruješ serióznu odpoveď od Qwerta v 2. Preber sa z toho šoku!!! Žiadna tvoja starenka,...
30. 5. 2023,  Si obyčajný pokrytec. Načo potom táto falošná otázka? Citujem ťa: Poznať Bibliu znamená...
30. 5. 2023,  kntsz hlavne tie percentá to máš z prsta , alebo od starej mamy? Ja som to zažíval na...
30. 5. 2023,  Lemmy ani ja som so všetkým nesúhlasil čo povedal Marx i Lenin a nehovorím už o Stalinovi ....
30. 5. 2023,  Tento blog https://doctorpro.pl/blog/acne-types-symptoms-treatment odporúčam každému, kto má...
30. 5. 2023,  Inak, mňa sa tvoja požiadavka netýka, som ateista, takže nemám žiaden dôvod vyvracať tvoj...
30. 5. 2023,  Nie je k čomu sa vyjadriť. Logické chyba spočíva v požiadavke niečo vyvrátiť. Dokazuje...
30. 5. 2023,  Schopnosť človeka myslieť je mimoriadne veľká, no do značnej miery falošná a zbytočná.
neprehliadnite
vyhľadávanie
 
Škoda krásy, keď rozumu nieto.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(92 108 bytes in 0,240 seconds)