Ísť na začiatok.
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Kto NEschvaľuje Ruské vyvražďovanie civilistov na Ukrajine, súhlasy sem.

69
reakcií
760
prečítaní
Tému 12. mája 2022, 16:08 založil Fotón.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Fotón
   12. 5. 2022, 16:08 avatar
Kto NEschvaľuje Ruské vyvražďovanie civilistov na Ukrajine, súhlasy sem.


3.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 5. 2022, 18:59 avatar
Dp žumpy nechodím, hadam tam niekto schvaluje vyvraždovanie civilistov na Ukrajine?....
Súhlasí Osvietený


8.
označiť príspevok

Fotón
   13. 5. 2022, 11:34 avatar
Admin žumpy pre istotu zablokoval prístup na svoje fórum pre neprihlásených. Lebo vie, že tam živí rusofilných podporovateľov Putina a jeho v úvodzovkách "špeciálnej operácie" (=vyvražďovania civilistov a likvidovania ich domovov). Čelil by totiž trestnému stíhaniu. My tu nemáme čo skrývať.


2.
označiť príspevok

Nadja žena
   12. 5. 2022, 18:52 avatar
Neschvalujem vraždenie ľudí kdekoľvek na svete.
Súhlasí Osvietený, J.Tull, havran


4.
označiť príspevok

kntsz muž
   12. 5. 2022, 22:34 avatar
Myslím, že to je zle položená otázka.
Nikto neschvaľuje a to ani tí, čo sa neozvú a ak by mali možnosť, tak by napísali, že neschvaľujú aj dezoláti typu Boris, clear, kasafran či mil a ničko.
Ak by však mohli odpovedať, že sú na strane Ruska, tak to by sa dokázali priznať s tvrdením, že Rusy na Ukrajine nikoho nevyvražďujú - presne podľa Putinovho manuálu.


5.
označiť príspevok

Skeptické okienko1 muž
   13. 5. 2022, 07:47 avatar
Ano, Rusofili odvedla tiež neschvalujú vraždenie, iba čo si myslia že za týmto vraždením stojí Azov a Ukrajinskí vojaci a nie Rusi.


27.
označiť príspevok

havran
   16. 5. 2022, 20:08 avatar
Nemyslím, že ty vieš čo si myslia, tak ako nevieš čo si myslí Zelenskyj , Biden a Pututin. Možno ešte tak sa baviť o tom čo by chceli a prečo. Na to asi nemáte , tak sa tu budete radšej predháňať s nadávkami
Čo tak si podiskutovať o tom čo je cieľom aktérov? Ale tak v kontexte od 2. svetovej vojny. Vykrikovať kto je väčší fašista , to dokáže každý fanúšik i na futbalovom zápase, ale tu nejde o futbal. Tak teda borci o čo tu ide? Stihli ste už aspoň trochu zamestnať svoje šedé bunky nejakou analýzou, aspoň z toho čo máte dostupné. Meistrím je všade rovnaký a poplatný oficiálnej politike. Kedy a kto vás vodí za nos?


70.
označiť príspevok

kntsz muž
   20. 5. 2022, 12:21 avatar
27-
"Ak niekto nevie, netreba ho za to vysmievať, ale ak niekto nevie a chce vysvetľovať to čomu nerozumie, nebojme sa ho nazvať hlupákom. Ak niekto vedome klame, tak je klamár."
Ako môžeš niečo vykladať, keď nie si schopný prekročiť svoj tieň komunistického aparátčika poplatného ruskému bolševíkovi.
Zatiaľ, čo vy ste budovali diktatúru proletariátu, ktorú vraj potrebujeme ku svetlým zajtrajškom, tak civilizovaný svet bez totality sociokultrne napredoval a predbehol nás o niekoľko generácií.
Pod tým sociokultúrne nie je vyrobenie viacej jadrových zbraní, ale pokročiť kultúrne v celom priereze aj hospodárska a hlavne vrátane spirituality so všetkým čo k nej patrí.
Už tuná otravuješ svojou geopolitikou, ktorej základ je v marx-leninizme v pokračovaní do vyššieho vývojového vyššieho s vrcholom v Stalinovi a v Putinovi. (Hitlera teraz do toho nemiešajme, ten je na dlhý výklad. Nateraz nám však stačí vedieť, že hlavným centrom sociokultúrneho pokroku je Británia, Francúzsko a USA či Kanada s Austráliou.
No a aby sme spomenuli aj ruského bolševíka - tvojho celoživotného chlebodárcu, tak po týchto krajinách dlho-predlho nič, potom 10 vozov hnoja a potom možno matička Rus    
Na doplnenie treba povedať, že najváčším nepriateľom komunizmu boli komunisti sami, čo sa excelentne historicky potvrdilo a presne v tomto kontexte je najväčším nepriateľom Ruska, Rusko samo so svojou verchuškou......... 
Ja nemám potrebu dokazovať kto koho vodí za nos, (mám iné starosti) a na zistenie pravdy si stačí len chvíločku počkať......


6.
označiť príspevok

Scarlette žena
   13. 5. 2022, 10:41 avatar
4. troll musi byt vytrety ako linoleum ak veri russkej propagande.
Z ruskej televízie sa opäť ozývajú vyhrážky zahrňujúce jadrovú vojnu v Európe. Vo štvrtkovom programe 60 minút na kanále Pervij hostia preberali možnosť jadrového útoku v Európe.
www.startitup.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


7.
označiť príspevok

Fotón
   13. 5. 2022, 11:27 avatar
Putin nechce jadrovú vojnu v Európe. Európu chce mať nezamorenú rádioaktívnymi látkami. Chce ju obsadiť pre seba konvenčnými zbraňami a potom pridružiť k Rusku. Jadrové ohne spustí nad Amerikou. Na tej mu za 1 nezáleží, lebo je to ďaleký kontinent. Za 2 USA predstavuje silného súpera. NATO nemá na to, aby bojovalo s Ruskom. Keď USA odstaví, má cestu do Európy voľnú.


9.
označiť príspevok

Nadja žena
   13. 5. 2022, 11:35 avatar
No V hľadáčiku má napr. Britaniu.
Jeden Satan-2 a je po Britoch, ozýva sa v z ruskej TV. Nakreslili si mapku, ako by zničili Európu
www.startitup.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


10.
označiť príspevok

Fotón
   13. 5. 2022, 11:48 avatar
Čiže si uverila ruskej propagande. Za 1 RS-28 Sarmat nedokáže uniesť hlavice s takou hmotnosťou, aby jedna dokázala zničiť napr. Britániu. Maximálne unesie hlavice s výťažnosťou do 10-20 MT TNT na jednu raketu. To zničí domy v okruhu 50 km od epicentra výbuchu. Za 2 Putin dobre vie, že žiaden systém na zemi nedokáže zostreliť ani rakety triedy Trident, ktoré lietajú nad Mach 20, ktoré majú USA rozmiestnené na ponorkách. Tie tiež nesú jadrové hlavice s niekoľko megatonovou výťažnosťou a sú namierené na Moskvu a ďalšie mestá. Keď ich USA raz vystrelí, nepomôže Putinovi ani S-500. Poloha ponoriek sa zistiť nedá a teda tieto zbranie nevie zneškodniť. ....Tvoj pobyt v rusofilnej spoločnosti Lipky ti ako vidím celkom slušne uškodil.


11.
označiť príspevok

Fotón
   13. 5. 2022, 11:56 avatar
Jediné čo Putin zničí vystrelením jadrových hlavíc na EÚ a USA, sú civilisti. Nie však jadrový arzenál, ktorý je pripravený na odvetný útok. Predpokladám, že Putin nie je tak hlúpy, ako jeho verne poddaní rusofili, ktorí naleteli jeho propagande a zastrašovaniu, aby si toto nevedel spočítať. (Achchch, keby tak ľudská hlúposť mohla kvitnúť.....)  


61.
označiť príspevok

kntsz muž
   19. 5. 2022, 10:28 avatar
11-
obávam sa, že u Putina nejde o hlúposť alebo múdrosť.
Putin je šialenec schopný všetkého.
Dokonca si myslím, že stlačí jadrový knoflík po tom, čo ho ráno sekne v krížoch, aby sa pomstil samotnému Bohu.
Stav jeho mysle je diktovaný celoživotným myslením KGB.
Putin nemal možnosť poznať život normálneho človeka, je to Stalinov epigon a monštrum súčasnosti.


62.
označiť príspevok

Fotón
   19. 5. 2022, 10:35 avatar
To však bude jeho koniec. Celý svet proti Putinovi a Putin proti celému svetu. To nemôže vyhrať.


63.
označiť príspevok

havran
   19. 5. 2022, 10:43 avatar
Fotón nechcem tým podporovať Putina , ale netáraj , že "celý svet je tu proti , približne 900 mil EU, USA a vazalov čo je cca 60 krajín OSN a 120 krajín nezúčastnených a 30 OSN sú na strane Ruska. Keď chceš tárať tak si to preštuduj , však sú dostupné zdroje aj zo západu. Tak už tu neblikaj .


69.
označiť príspevok

kntsz muž
   20. 5. 2022, 11:03 avatar
63-
buď konkrétnejší havrane.
Menuj krajiny čo sú na strane Ruska t.j. krajiny, ktoré Rusko podporujú aj vojensky či materiálne.
Ani Kim mu neposlal čo len čatu svojich vojakov. Jedine tam došlo zopár grázlov z priľahlých uzurpovaných ruských satelitov.
Číne tento stav vyhovuje a čaká na vhodnú chvíľu, aby si zobrali späť územie od Bajkalu na východ až po Kamčatku a ostrov Sachalin.
zivot.pluska.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Čína nezabúda - Čína vyčkáva na vhodný okamih. Verejne deklaruje nezainteresovanosť a robí všetko, aby si šialenec Putin myslel, že sú nebodaj na jeho strane.
Linknutý článok je veľmi poučný a doporučujem všetkým, ktorí sa chcú dozvedieť niečo o Rusko-Čínskych vzťahoch. Ešte by sa mohlo zdať že aj India je s Rusmi, to však je len potreba surovín z Ruska.
Ostatné krajiny sú z pohľadu tebou omieľanej geopolitiky úplne irelevantné.
Takže poštudovať by si tuná mal niekto iný a nie Fotón.


64.
označiť príspevok

havran
   19. 5. 2022, 10:48 avatar
Fotón naozaj ti nejde táto debilná dramatizácia , asi si honíš iba svoje hormóny a to ti bráni vidieť veci reálne. Vieš čo znamená reálne? To neznamená súhlasiť , či nesúhlasiť , ale byť objektívny . No už som tvojmu blikaniu dosť venoval , tak zajtra.....čau.


20.
označiť príspevok

Skeptické okienko1 muž
   14. 5. 2022, 22:39 avatar
"To zničí domy v okruhu 50 km od epicentra výbuchu"

Nezmysel. 15 MT ti zničí budovy do 11 kilometrov, PO 11 kilometroch už nastáva len slabý výbuch o sile 1PSI čo budovy nezničí, iba čo može rozbiť okná.


12.
označiť príspevok

Scarlette žena
   13. 5. 2022, 11:57 avatar
7. ale teraz je rec o trolloch ktori sympatizuju s putinom a pripisuju agresiu ukrajine .


13.
označiť príspevok

Fotón
   13. 5. 2022, 12:01 avatar
Reagoval som na odkaz v príspevku 6.


14.
označiť príspevok

Scarlette žena
   13. 5. 2022, 12:08 avatar
13. ale gro je, ze v ruskej TV sa bavia o zniceni europy . ale rusky troll povazuje putina za spasitela slovanov .  


15.
označiť príspevok

Fotón
   13. 5. 2022, 12:13 avatar
Preto som vysvetlil, aký je to nezmysel. Putin si nebude zamorovať územia, ktoré sú súčasťou jeho kontinentu a bude ich chcieť v budúcnosti pre seba. Je to len ďalší Ruský strašiak. Už len čakám, kedy sa konečne na oplátku Biden vyhrozí Rusku jadrovou likvidáciou. USA má na to dostatok arzenálu jadrových hlavíc rozmiestnených na ponorkách.


21.
označiť príspevok

Skeptické okienko1 muž
   14. 5. 2022, 23:26 avatar
"NATO nemá na to, aby bojovalo s Ruskom."

Má na to. Má 4 násobne viac obyvatelov než Rusko, a niekolkonásobne silnejšiu ekonomiku. V počte aktuálnych konvenčných zbraní sú vyrovnaní.. Rusko má problémy dobyť Ukrajinu, nie to ísť ešte proti celej Europe.


22.
označiť príspevok

Osvietený muž
   15. 5. 2022, 03:48 avatar
Hlavne treba povedat jednu dôležitu vec. Aliancia nato je obranny pakt zoskupenia demokratickych krajin . Nikdy nebolo nato hrozbou pre Rusko ani žiadnu inu krajinu na svete. Obrana voči šialenemu ruskemu imperializmu je veľmi dôležita. Pre mnoho krajin na svete ako i Slovensko jediná možna . Ina možnost je len bezbranost .
Súhlasí ondrej61, Fotón


23.
označiť príspevok

Skeptické okienko1 muž
   15. 5. 2022, 12:18 avatar
Myšlienka je síce pekná, no chcelo by to aj nejaké skutky... NATO by nám malo poslať viac než len 2 Patrioty... SVK ak sa chce proti Rusku ubrániť potrebuje viacej tankov, S300 systémov, lietadiel, dronov, protitankových zbraní, delostrelectva, balistických rakiet...


25.
označiť príspevok

Fotón
   16. 5. 2022, 11:09 avatar
To netreba. Rakety Trident a Minuteman majú dosah na Rusko odkiaľkoľvek. Keď sú tieto rakety raz vystrelené, nezastaví ich nič. Podobne ako Ruské rakety Avangard. Je to scenár vzájomného zničenia, ktorý si obe strany dobre uvedomujú a dúfam neprajú.


29.
označiť príspevok

Skeptické okienko1 muž
   17. 5. 2022, 09:57 avatar
Tak by nám aspon USA v rámci NATO zopár stoviek takých rakiet mala dodať, aby sme mali balistické rakety, ktorými by sme sa mohlo brániť proti invázii ruských vojsk....


24.
označiť príspevok

Fotón
   16. 5. 2022, 11:04 avatar
NATO žiaľ nie je vyzbrojené dostatočne veľkým jadrovým arzenálom, aby zastrašili Rusko. USA je. Nevadí. USA a Kanada sú súčasťou NATO.


28.
označiť príspevok

havran
   16. 5. 2022, 20:15 avatar
Skeptické okienko1- To sú Rusi s Putinom až tak prihamaní , že ty to vieš a oni nie? Stále je tu však jedná pravda , spolu môžeme zničiť našu modrú planétu. Teda kto je tu hlupák?


30.
označiť príspevok

Skeptické okienko1 muž
   17. 5. 2022, 09:58 avatar
Co ja viem, hovor konkrétne


32.
označiť príspevok

havran
   17. 5. 2022, 10:49 avatar
Skeptické okienko1 čo by malo byť pre teba konkrétne? To sa ti zdá málo konkrétne keď sa ťa pýtam na zachovanie života na planéte Zem? Nevidíš tu žiadne hrozby a aktérov ? Však "pokojne " to môžu byť aj Rusi Ohrození sa cítia obe strany. Skúsme sa baviť o tom ako nájsť REÁLNE riešenie?


16.
označiť príspevok

Fotón
   13. 5. 2022, 12:31 avatar
Boris, clear, kasafran či mil a ničko tým iba ukazujú, akí sú hlúpi. Považovať všetky svedectvá utečencov z tých oblastí za lži, ktorí boli očitými svedkami tých zverstiev od Ruských vojakov, je prejavom najvyššej arogancie. Napr.:
zpravy.aktualne.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


17.
označiť príspevok

Nadja žena
   13. 5. 2022, 13:15 avatar
Myslím, že ani u Borisa, ani u cleara, nie je na príčine hlúposť, ale skôr vzbura proti stádovitosti.


18.
označiť príspevok

Scarlette žena
   13. 5. 2022, 13:49 avatar
17. jaj nechcem zapadnut tak idem fandit vrahovi. to je logika   nie, ti su zmagoreni propagandou . Clear papagajuje texty o specialnej operacii a boris vzdy zle skryval obdiv k putinovi .
Súhlasí ondrej61


19.
označiť príspevok

kntsz muž
   14. 5. 2022, 13:40 avatar
16-
fandíš im Fotón.
Ak by boli iba hlúpi, tak to by až také strašné nebolo.
Oni sú presiaknutí zlobou a nenávisťou.
To sú tí ľudia, ktorí sú schopní presne takých, ak nie ešte horších zverstiev ako robia teraz Rusy na Ukrajine.
To je totiž ich krvná skupina.
Vedia však, že tuná nemôžu schvaľovať takéto zlo, lebo by šli do basy a všetci by sa im otočili chrbtom, preto sa pretvarujú.
Viem veľmi dobre čo píšem.
Pokúšal som sa v minulosti s nimi aj ústretovo komunikovať. Oni si toho iste neuvedomovali, lebo som nešiel do úplne otvoreného konfliktu, ale to, čo o sebe prezrádzali, boli pre mňa šoky.
Akákoľvek komunikácia s takýmito ľuďmi je horšia ako rýpať sa v hovnách, lebo je tam aj duchovný vplyv, ktorý si bežne neuvedomujeme, ale stopa zostáva.
Súhlasí Fotón


26.
označiť príspevok

Fotón
   16. 5. 2022, 11:22 avatar
Asi máš pravdu. Títo dezoláti by tiež vyvražďovali civilistov v radoch Ruskej armády. Ukrajinci im teraz riadne dávajú na hubu Mil@níčkom, havranom, kasafranom.... Na západné technológie a západnú stratégiu boja nemajú. Putinovi zostáva už iba jedno: vyhrážať sa jadrovými zbraňami. USA má však tiež podobný počet jadrových hlavíc namierených na Rusko. Stačí povedať. USA streľbu jadrom isto nezačnú...
Súhlasí kntsz


31.
označiť príspevok

Skeptické okienko1 muž
   17. 5. 2022, 10:01 avatar
Ešte si nespomenul Boris, Cleara, Doda Best, Petra. Všetci sú to rusofili, tomu poslednému Petrovi som nedávno dal poriadnu argumentačnú nakladačku.. žiaľ, chlapec to nezniesol, ako sám povedal "začala sa mu tvoriť žlč" tak si ma zo zúfalstva blokol. Takí sú Rusofili, ked im predostrieš pravdu, bloknú si ťa.  


33.
označiť príspevok

havran
   17. 5. 2022, 10:52 avatar
Ešte vás to baví , len sa navzájom opľúvať . Ste tak zdegenerovaní , že už nič iné nedokážete?


35.
označiť príspevok

kntsz muž
   17. 5. 2022, 13:36 avatar
Vedel som, že sa ozveš keď ti foton stupil na "ocas".
Je ťa medzi tých dezolátov nezaraďujem, lebo tam cítim dosť výrazný rozdiel a ak by som ťa k ním priradil, tak takú česť by si nezaslúžili.
Myslím si, že disponuješ niečím, asi je to vyššia zodpovednosť za svoje činy, či smerovanie k istému druhu osobnosti - individualite, ktorá ti bráni úplnému prijatiu bludov komunistických v minulosti a bludov Putinovských bolševíkov v súčasnosti.
Hravran, zbav sa tých chimér, že v socializme bolo niečo dobré, lebo ak bolo a ja viem, že aj bolo, tak to bolo napriek tomu, že nám vládli komunisti a nie vďaka ním.
Tiež by si sa mal zbaviť chiméry, že máme v niečom vďačiť Rusku. Nič také nikdy nebolo. Naše oslobodenie v II. svetovej bol len vedľajší nutný produkt a naviac v II.svetovej padlo výrazne menej Rusov ako Ukrajincov a o ostatných ruských republikách ani nehovorím. Víťazstvo si však celú históriu privlastňujú len a len Rusi.
Čo to je za degenerovaný národ je krásne vidno teraz........


37.
označiť príspevok

havran
   17. 5. 2022, 16:15 avatar
kntsz len aby si sa necítil že si ohrdnutý viac ako foton , tak si nefandí vo svojej vygumovanej....., tak že tu produkuješ hlúposti a snažiš sa analyzovať moju osobnosť. To čo som považoval za nezmyselné i v socializme som si vtedy povedal a keďže to neboli už 50-té roky tak mi nikto neoponoval debilnými táraninami , ale mám pocit , že prežívam dejavue , keď sa ozve ondrejko , foton , lemmy ,alebo ty. Veď si uvedom , keď na to máš , o čom sa stále navzájom bavíte a utužujete svoju nenávisť voči ľuďom , ktorí majú iný názor. Vystupovanie vašej "skupinky" sa svojím obsahom príliš podobá na fašistický neoliberalizmus. Možno , že si v skutočnosti schopný aj normálnej diskúsie , ale si uviazol v nejakých výkaloch a hľadáš ich autorch , no dobre sa zamyslí , či to nie je tvoje autorizované dielo.


49.
označiť príspevok

kntsz muž
   17. 5. 2022, 23:22 avatar
37-
výborne havrane......
Bolo na teba treba ísť trošku ústretovejšie, aby si vyklopil zo seba tú zlobu a nenávisť.
Nebola náhoda, že si bol v strane a nebola náhoda, že si si následne užíval výhody členstva vo vedúcich funkciách.
Samozrejme nie je ani náhoda, či neznalosť, že tuná zastávaš pozíciu mudrlanta, ktorý nikdy nepochopí ľudskú človečinu a nemá problém ospravedlniť v súlade so svojim svetonázorom, aj zabíjanie nevinných. (Darmo tuná kľučkuješ s geopolitikou a inými marx-leninskými bludmi.....)
Ty sa totiž takto správaš celý život.
Za totáča k vôli osobnému prospechu - kariere, na úkor iných a teraz, aby si si svoje komunistické tiene ospravedlnil a nepriznal si sám pred sebou svoju degenerovanú mravnosť.
Foton ťa právom zaradil k tým dezolátom a ja som sa len potreboval uistiť.
Nakoniec, bolo to aj hodenie záchranného lana, ale to ty nepochopíš - nemáš na to výbavu.


34.
označiť príspevok

havran
   17. 5. 2022, 10:55 avatar
Mimochodom slovo ktoré má v základe "fil" je v tejto dobe asi najpoužívanejšie v negatívnom význame. Keby som mal vymenovať tie základné , tak zapíšem celú stránku. 


36.
označiť príspevok

Fotón
   17. 5. 2022, 14:20 avatar
Mám na teba iba jednu otázku: súhlasíš s Putinovou "špeciálnou operáciou" na Ukrajine? Stačí odpovedať Áno/Nie.
Súhlasí ondrej61


38.
označiť príspevok

havran
   17. 5. 2022, 16:31 avatar
Fotón prečo mi dávaš takú debilnú otázku. Keď si ty taký čiernobiely ..... tak to nemusí byť každý. Dokážeš analyzovať situáciu z pohľadu geopolitický? A ešte , aby si nebol na pochybách. Je mi veľmi ľúto čo sa deje na Ukrajine a nesnaž sa to riešiť citom. Lebo aj ten mám v poriadku a každý mrtvy človek je jedinečná svojbytná osobnosť, čo ty asi tak necítiš a odmietam , keď sa ľudia zabíjajú v prospech mocenských hier. No a tu je priestor na diskúsiu. Chceš sa baviť o podstate toho čo sa deje na Ukrajine? Ale krvácať s tebou nebudem. To nevyriešie ty , ani ja. POCHOPIL SI?


39.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   17. 5. 2022, 17:41 avatar
prečo neodpovieš na otazku?...hadam suhlasiš so špecialnou operaciou?.....Ruský trol sa bude krutišť pri takychto otazkach ako voš v kožuchu.....


42.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   17. 5. 2022, 19:33 avatar
Foton sa ťa pýta ty teľa retardovane, či suhlasíš so" špecialnou operaciou" a nie to, či suhlasíš so zabijaním....to hadam nikto.....


44.
označiť príspevok

havran
   17. 5. 2022, 20:02 avatar
ondrej61 ty cvoku a špeciálna operácia je trhanie chlpov z dlane? Veď sa už spamätaj.


45.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   17. 5. 2022, 20:07 avatar
idiote červený zaludný....tou operaciou sa mysli vyčistenie Ukrajiny od fašistov....a ty to velmi dobre vieš......a foton sa ťa pýta jasne ty smrad červený, či suhlasíš s tým!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!alebo nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.....
Súhlasí Fotón


51.
označiť príspevok

havran
   18. 5. 2022, 12:23 avatar
ondrej61 no čo blbečku , už si nažeravený do biela? Veď ty tu celý čas len vykrikuješ a mudruješ , ale nič nevieš , čo sa deje vo svete a ako hodnotí väčšina krajin tento konflikt a o čo tam ide. Len trúbiš čo sa dozvieš v meinstríme.


46.
označiť príspevok

Fotón
   17. 5. 2022, 20:16 avatar
Havran - prosím o tvoju jednoduchú odpoveď: Ano alebo Nie. (Ďakujem)


48.
označiť príspevok

Fotón
   17. 5. 2022, 20:31 avatar
1. Súhlasím s Putinovou špeciálnou operáciou na Ukrajine.
2. NEsúhlasím s Putinovou špeciálnou operáciou na Ukrajine.

Ktoré z toho je správne?

Existuje aj nejaká tretia možnosť?


40.
označiť príspevok

havran
   17. 5. 2022, 18:47 avatar
ondrej61 - ty moták nedávaj žiadne otázky , pýtaš sa ako oberstunbarfuhrer a keď ti človek odpovie tak práve nechápeš odpoveď. Už si sa pýtal a stále sa pýtaš ako postihnutý, lebo nerozumieš čo ti hovorím? Prečítaj si -38- Mám ťa osloviť tvojim pravým menom?


41.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   17. 5. 2022, 19:18 avatar
jednoduche otazky sudruhu....píšeš....Chceš sa baviť o podstate toho čo sa deje na Ukrajine? Ale krvácať s tebou nebudem. To znamena že suhlasiš s tým čo sa tam deje a ty asi aj vieš prečo sa to tam deje....ale nenapíšeš....Z takeho človeka ako ty sudruhu neštastný dostať nazor, to je nadludský výkon....,len sa krutiš ako červený had......
....
Súhlasí kntsz


54.
označiť príspevok

havran
   18. 5. 2022, 12:37 avatar
ondrej61 ty si naozaj taký prihamaný , alebo nerozumieš písanému slovu? To ako prídeš na takú hovadinu , že s tým súhlasím, nebodaj povieš i že sa mi to páči? Debilko! Mimochodom nesnáž sa o to , na čo nemáš , keď je to pre teba také nadľudské         


43.
označiť príspevok

havran
   17. 5. 2022, 20:00 avatar
ondrej61 blbečku tvoja logika je neskutočná. Ja som ti už povedal čo ma zaujíma , no ty ani neškrtneš. Ty sa potrebuješ odbaviť len nadávaním a to mi naozaj nič nedáva. Čo mi vieš povedať o vojne na Ukrajine čo neviem ja ? Vari si myslíš že v našich médiach nehovoria ? Keď sa viedli vo svete iné vojny tak naše média takmer nič nedávali. Čím to bolo? Ukrajinskí sú niečo viac ako iračania Vietnam Kongo , Chile ... atď - takmer 170 vojen v ktorých USA asistovali. Aký je v tom rozdiel? Ty ddebilko asi nevidíš žiadny. Rusi sú veľmoc a tiež sa zamotali v bitkách , takže čo je tým vojnám spoločné? Prečo tam zomierajú ľudia? No vypoť neakú hlúposť:


47.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   17. 5. 2022, 20:18 avatar
A sme konečne doma červený ruský smrad sa prejavil..."ked mohli američania, tak možu aj Rusi"...lenže Američania to robili uplne z iných dovodov...dosiahli odstranenie nejakých diktatorov a krajinam ponechali volný priebeh...nech sa rozhodnu v akom svete chcu žiť....ale poleno červene s tisicami kníh doma to stejne nepochopí......
Súhlasí kntsz


50.
označiť príspevok

kntsz muž
   17. 5. 2022, 23:38 avatar
43-
ešte si zabudol spomenúť križiacke výpravy či 30- ročnú vojnu - iste aj tam boli američania...... 
Ty si dodnes nepochopil rozdiel medzi sociokultúrnym vývojom v demokracii a vývojom v totalite.
V demokracii sa historické chyby neopakujú.
Totalitná krajina však nemá problém si zopakovať históriu z pred 80 rokov - ty komunistický zadubenec.
Sorry.
Súhlasí ondrej61


52.
označiť príspevok

havran
   18. 5. 2022, 12:25 avatar
kntsz som rád , že máš zmysel pre humor                


53.
označiť príspevok

havran
   18. 5. 2022, 12:28 avatar
kntsz , ale páči sa mi , že si v medziach slušnosti. Ten tvoj chorý kamarát ondrejko si to "užíva" s ním to už je iná zábava.         


59.
označiť príspevok

kntsz muž
   19. 5. 2022, 10:10 avatar
53-
ty súdruhu havrane sa nestarej do mojich medzí slušnosti.
O svoje medze sa staraj.
Mravnosť a slušnosť, ktorá je jej súčasťou, nie je diktovaná protistranou a ak, tak len do určitej miery, kde sa človek rozhoduje či to protistrane ešte naznačí spôsobom aký požičaj, taký vráť, alebo protistranu pošle na večné veky ako nehodného reakcie do riti.    
Moje momentálne reakcie sú v tomto v podstate totožné s ondrejovými v tom, že ešte sme ťa neposlali do zabudnutia.  


60.
označiť príspevok

havran
   19. 5. 2022, 10:27 avatar
kntsz tebe je jedno , či som slušný , alebo nie. Ty len potrebuješ tlačiť svoju kapustu a nepáči sa ti , keď odhaľujem zvrátenú podstatu tvojích snáh vysvetľovať dianie spôsobené odvekou animozitou medzi USA a RUSKOM. Sú to veľmoci a obe sa správajú tak , že to nie nič , čo je na ich chválu a zaťahujú do svojich intríg bezmocné krajiny. Študuj históriu a nevykrikuj tu propagačné formuly.
To však neznamená , že sa nedá s tebou v niečom súhlasiť , nemám rád , keď niekto vedie tupé debaty s urážaním , keď mu dojdu nápady a slušné slové Nie je to všetko o tebe, ale máš tu aj primitívnych "drukerov" a od tých sa nevieš odpojiť len preto , že tlačia tvoju kapustu , takže to vypovedá aj o tvojej hodnote.


66.
označiť príspevok

kntsz muž
   19. 5. 2022, 11:40 avatar
60-
keby si namiesto svojej marx-leninskej filozofii s geopolitikou a "strategickým" myslením obmedzeným na dobrí moji chlebodarcovia z Ruska a zlí americkí kapitalisti, zobral už konečne na vedomie existenciu ľudského ducha v kontexte dosiahnutej sociokultúrnej úrovne.
Tvoje myslenie je na sociokultúrnej úrovni Ruska, ktorá sa v zásade nezmenila od čias výstrelu z Auróry a myslíš si, že nejaká mocnosť sa môže zachovať v tomto momente akokoľvek, podľa vzoru od čias Auróry. To je pozícia totalitných systémov po vzore Ruska a to je zároveň vymedzenie hraníc (žiaľ redukovanosti) tvojho myslenia.
Nie si schopný zobrať na vedomie (asi z dôvodu tieňov svojej minulosti s ubližovaním iným), že demokracie si práve pre svoje demokratické správanie, (kde prinajmenšom verejné média sú slobodné a môžu odhaliť všetky pochybenia) nemôžu zopakovať svoje historické chyby z minulosti. Tie tvoje drísty o tom, kde USA bojovala a bojuje si nechaj pre tých, čo seno žerú. Všade kde USA bojovali, odvšadiaľ dobrovoľne odišli a krajinu nechali svojmu vývoju a prípadne im aj finančne pomohli. To je ten rozdiel oproti totalitným Rusom, ktorí nikdy - opakujem nikdy, zo žiadnej krajiny, ktorú mali vojensky obsadenú, dobrovoľne neodišli , ba čo viacej, tak si stále uzurpujú krajiny ďalšie.
To ty síce môžeš byť schopný pochopiť, ale nikdy nebudeš mať tú silu to aj verejne, práve pre svoje tiene ubližovania z minulosti priznať, lebo by to vyžadovalo aj akési vnútorné pokánie, na ktoré žiaľ nemáš od Boha výbavu.
V tomto kontexte to dáva vysvetlenie aj tvojej neschopnosti odpovedať áno-áno a nie-nie, na Fotonovu otázku.
Odpovedať -nie- nemôžeš, lebo by si musel priznať svoju zašpinenú proruskú minulosť. Odpovedať áno tiež nemôžeš, lebo by si sa degradoval na úroveň zločinca trestne stíhatelného, tak kľučkuješ ako splašený zajac, snažíš sa robiť z nás debilov, ktorí nerozumejú tvojej "geopolitike" a "strategickým záujmom mocností........
Vieš si napr. predstaviť, že by teraz američania po vzore Ruska obsadili Kubu a pričlenili k USA ??? - takúto "špeciálu" operáciu by iste zvládli do dvoch týždňov a nie tak ako Rusy na Ukrajine vyjatajú už tretí mesiac ???
Je to nepredstaviteľné, lebo by tým zotreli svoju dosiahnutú sociokultúrnu úroveň a ak by sa našiel nejaký Tramp ako Putin v Rusku, tak by ho vlastný národ na druhý deň umlátil čapicami. To ty, ale nepochopíš.........   


55.
označiť príspevok

havran
   18. 5. 2022, 12:39 avatar
Dobre chlapci , už ste nažhavený do červena a sami hovoríte, že sa mi taká farba páči , tak vás nebudem nahrievať až do biela.  


56.
označiť príspevok

havran
   18. 5. 2022, 12:41 avatar
Papuškovia pupuškovia tak čau.  


68.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   19. 5. 2022, 17:34 avatar
a co take papuskujeme červený ruský trol?....žeby pravdu?....sme v demokracii idiote a nemame nič spoločne s totalitou....to že nechapeš, je dosledok ruských CIELENYCH DEZINFORMACII....tie tisice knih, čo maš v spajzi su ti na dve veci ....na hovno a na nič!!!!!!!!!!!


57.
označiť príspevok

havran
   18. 5. 2022, 12:43 avatar
Čo by som si bez vás počal?  


58.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   18. 5. 2022, 17:47 avatar
v 43 si sa vyfarbil ako spravny ruský trol.....zmiernuješ ruske besnenie...a zakecavaš to....píšeš(Ukrajinskí sú niečo viac ako iračania Vietnam Kongo , Chile ... atď - takmer 170 vojen v ktorých USA asistovali. Aký je v tom rozdiel? Tu netreba nič dodavať hovado ruske červené si....   


65.
označiť príspevok

havran
   19. 5. 2022, 10:50 avatar
ondrej61 mne je jasné , že extrémnemu fašistovi je všetko málo a rozdiely nevidíš. Čo v tvojom prípade ma ani nerozhodilo , lebo ty za to nemôžeš.


67.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   19. 5. 2022, 16:20 avatar
Ty čo vlastne vidíš?....nič len sa snažiš zmiernovať ruske besnenie....Nenapíšeš, že Putin je druhý hitler, pretože to je stale tvoj vzor....hanba vam červení boľševici....ktorým ale nerobi problem nadavať vlastnej prezidentke....tfuj vlastizradcovia
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 20:03,  Ondreji, a čo ty, ty veríš v gulatú zem ? Nejako si ticho..
dnes, 20:03,  Samozrejme že to dokazuje plochosť Zeme. Ak by Zem bola guľa, tak to zakrivenie, spád by bol...
dnes, 18:54,  Ale prečo by som to mal robiť? Táto konštrukcia predsa nedokazuje, že zem nie je guľa....
dnes, 16:03,  Scarlette to nebola výčitka na tvoju adresu, len si myslím , že tvoja téma si zaslúži...
dnes, 16:03,  (: a nie len Ukrajinu *04
dnes, 16:00,  16. na teba si je skoda drat ruku *57 "cize biblia obsahuje cca 40% aramejciny a grectiny ....
dnes, 15:59,  Vidím, že tu je aj Ondrík , ten sa zaručene chytí.
dnes, 15:59,  3. havran, mam dolezitejsie veci , vela prace *04 za dva a pol , ja si vyberam co ma prave zaujme .
dnes, 15:57,  17. NASA to taha za jeden povraz s esa , roskomosom a jaxou *57 prostacik objavil celosvetove...
dnes, 15:55,  Scarlette ako vidím , že si intelektuálne príliš vysoko zaťala a keď nedáš tému na...
dnes, 14:45,  Comu nechápeš ?...
dnes, 13:33,  Zatiaľ, čo Rusofili stále básnika o tom, že si Američania niečo porcujú, zatiaľ jediné,...
dnes, 13:28,  Na guli je zakrivenie všade rovnaké. Nechápem, o akých rozdieloch v zakrivení zeme to...
dnes, 11:21,  Amerika nič neporcuje ty sonaru červený.......zober si taký Kuvajt, ako sa narába s...
dnes, 07:36,  V 68 ten tvoj medveď sa rozhodol, že nás bude držať v klietke.......a ty si sa cítil v tej...
včera, 20:33,  K zakriveniu Zeme len tolkoto,...
včera, 20:21,  Scarlette Pochopenie histórie má vždy nenahraditeľný význam pre súčastnosť , ale i pre...
včera, 19:42,  Bolsevik sa nezaprie....nakopat do zadku by si potreboval ty somár červený....ruský koláč...
včera, 14:39,  „Sovietsky príbeh“ je príbeh utrpenia, bolesti, nespravodlivosti a skutočnej (reálnej)...
včera, 14:29,  Rozumiem Amíckej túžbe porcovať ruský koláč. Malo to zostať v pozíciach 1968, Česko...
neprehliadnite
vyhľadávanie
 
Radšej ísť do roboty, ako nespať vôbec.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(186 231 bytes in 0,251 seconds)