Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Kto komu slúži?

53
reakcií
1543
prečítaní
Tému 11. septembra 2011, 11:13 založil Ranexill.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
17. 08. 2019
42
02. 10. 2015
13
 
 


1.
označiť príspevok

Ranexill muž
   11. 9. 2011, 11:13 avatar
Ludská civilizácia stojí na hierarchiách všetkych možných druhov. Známa vec. ALe menej známa zdá sa byť tá, že v rámci hierarchií slúžia nie hlúpejší múdrejším, ale múdrejší hlúpejším- čo do intelektu samozrejme.
Prečo? Lebo hierarchie su nástrojom sily, nie intelektualnej sily, ale sily tzv. samčej. Teda egresivnejší vládne, silnejší fyzicky, vzbudzujúci strach, skrátka vačší samec. Ak toto dosiahne žena, že sa stane samcom v sukni , vládne tiež.
Ako dokaz tejto mojej vymyslenej teorie uvadzam príklad s IQ.
Niekto kto má IQ menej ako 7O(čiže lahký debil až po imbecilitu), komu dokaze niečím poslúžiť? Nikomu, s potiažami slúži i sám sebe. Zvyčajne musí mať na blízku niekoho inteligentnejšieho, ktorý mu robí sluhu.
Prečo si teda myslíte že nadpriemerne inteligentní neslúžia takymto sposobom všetkým blbcom tohto sveta? ..lebo sa to ľudom zdá?
O ano su genialni, vynasli aj atomovú bombu poniektorí...ale dostali to príkazom od blbcov .
Vlastníci firiem, domnievate sa že sú inteligentní? Nie. Inteligentní im služia.
Samozrejme sú známe výnimky vlastníkov, ktorí majú iQ cez 130...ale spomeňte mi aspoň jedneho..nech som v obraze.
Nato, aby ste boli podnikateľom a mali úspech potrebujete mať okrem agresívneho samčieho vystupovania IQ nižšie než 110, alebo 100- ak chcete byť prezident USA tak stačí aj 90( že vraj Bush disponuje takým neuveriteľným intelektom))
-to že niekto dokáže spisovne hovoriť neznamená, že je nadpriemerne inteligentný.
Asi všetko...je to fikcia, alebo téma na zasmiatie, či iba dojem z toho, ako to beží v svete.
Podnikateľ-obchodník predstavoval podľa ind. kást druhu najnižšiu triedu- nemal právo riadiť či ovládať spoločnosť...asi pre nedostatok intelektu a schopnosť vidieť mimo potreby svojho ega.
Prečo obchodníci ovládaju tento svet?? nie je to práve príčinou ničenia všetkého co nazývame zemou? egoizmus obchodníkov, ktorí sa stali vládncou triedou našej civilizácie je tomu príčinou...
Súhlasí luke85, Mr.Cholesterol


2.
označiť príspevok

Ranexill muž
   11. 9. 2011, 11:31 avatar
A prečo to tak je?
Lebo už od ranneho veku chodí hlupejší za chytrejším, v každej skole vsade a niečo po ňom chce čo sám nezvláda. Nikdy nejde mudrejší za sprostejším, aby mu s niečím pomohol!! Nikdy!
A tak si chytrejší rokmi, kedy sú v školách osvoja tento prístup k hlupym. Poslužia im. A nakoniec im služia aj potom. Dostanu napad, ale poziada ich oň hlupak, ktorý si založí firmu.
Je chybopu chytrych, že pomahaju hlupejším. Stracaju čas na seba, elbo ich oň obera hlupejší. A hlupejší ma čas realizovat zasa niečo iba pre seba- ako ináč poprosí a dostane.
Proste a bude vám dané, klopte a bude vám otvorene. Ale kto pomože s niečím niekomu superinteligentnemu, keď sa nema na koho s pomocou obratiť?


21.
označiť príspevok

luke85 muž
   11. 9. 2011, 12:50 avatar
Zase si to úplne nepochopil, ale inak veľmi dobrý článok. 10/10.


23.
označiť príspevok

Ranexill muž
   11. 9. 2011, 12:52 avatar
Co som uplne nepochopil, ved som autorom ))


26.
označiť príspevok

luke85 muž
   11. 9. 2011, 13:24 avatar
> "Prečo obchodníci ovládaju tento svet?"
Tu si sa pomýlil. Násilníci, nie obchodníci, ovládajú svet. Teda pokiaľ nepovažuješ za obchod neodmietnuteľnú ponuku ("Dávaj, lebo uvidíš!"

No a na záver si to posral týmto: "egoizmus obchodníkov, ktorí sa stali vládncou triedou našej civilizácie je tomu príčinou...".


30.
označiť príspevok

Ónya žena
   11. 9. 2011, 13:31 avatar
luke,.. ale ono to je o egoizme obchodníkov...tak ako píšem v č. 27, ..obchodníka zaujíma tržba.


32.
označiť príspevok

luke85 muž
   11. 9. 2011, 13:44 avatar
Čo je o egoizme obchodníkov? Úpadok spoločnosti?


33.
označiť príspevok

Ónya žena
   11. 9. 2011, 13:48 avatar
aj , ..pretože nie sú pokryté normy obchodovanie niečo za niečo, ..zober si napr,. starožitníkov,.on podľa čoho - akej normy ohodnotí veci a skupuje ...podľa vlastného odhadu určuje cenu..kúpi za 2 € a predá za 100 €. V tomto ej úpadok spoločnosti luke, že chudoba núti veci predávať výrazne pod cenu ..a kupovať od obchodníkov nekvalitné výrobky nízkej ceny.


34.
označiť príspevok

luke85 muž
   11. 9. 2011, 13:50 avatar
To nie je chyba obchodníkov - tí sa snažia iba prispôsobiť podmienkam hospodárskej krízy, ktorú zinscenovali násilníci.


27.
označiť príspevok

Ónya žena
   11. 9. 2011, 13:29 avatar
biznis má svoje obchodné triky,..preto ak je šikovný obchodník, vie ako na to, ..aby presvedčil a uspokojil zákazníka a zároveň aby on ako obchodník na tom získal a neprerobil. Biznis je obchod, ..tak ako MC Donald, používa do svojich výrobkov chuťové prísady, ktoré produkujú zvýšenú chuť v organizme práve na ich výrobky (keby to tam nedávali, nie je ani taký obrat)..to je jedia ľudia umelé svinstvo, už je nezaujímavé pre biznis. Biznis je o tom vedieť sa predať.


29.
označiť príspevok

luke85 muž
   11. 9. 2011, 13:31 avatar
Musíš to doviesť do dôsledkov.


3.
označiť príspevok

blueevil
   11. 9. 2011, 11:52 avatar
neplet si Ran šikovnost s ojebom   z prospercharstvom a boj o holu rit ? to zasa "hlupaci" takym "intelektom" neovplyvaju. ty sa citiš pri akych lepšie ?
Súhlasí trinity, luke85


6.
označiť príspevok

Ranexill muž
   11. 9. 2011, 12:12 avatar
Ja si to nepletiem. Je to o hierarchiach. peniaze a ich mnozstvo ti otvara brany stale k vyšším postom.
Mechanizmus ako funguje este presne neviem- preto táto téma a moje domnienky.
Ale faktom je ze z mojho okolia a z uspesnych podnikatelov nema nikto vysoku školu, niektorí s tazkostami skoncili zakladnu atp. Ale dnes sú úspešní. Takže si ymslím, že ked nie si dostatočne sprostí nemožes byt podnikateľom.


4.
označiť príspevok

starec muž
   11. 9. 2011, 12:03 avatar
Skorej sú to drzejší a agresívnejší,čo vládnu.Nie každý má panovačné gény a nechce sa nikomu podriadiť,len každému rozkazovať.Takému vyhovuje,keď sú iní menej inteligentní,aby nad nimi vynikol a preto sa snaží obmedziť ich vzdelanie.Poznám také prípady,keď bolo šikovným zabránené vzdelanie,len aby niekoho nepreskočili a tým nepripravili o miesto a pozíciu.Hlúpejší sú odsúdení na manuálnu a slabo platenú prácu.Bez ich práce by tí inteligentní museli tiež pracovať s lopatou.Nízka úroveň vzdelania prináša nízku produkciu a celkový pokles celej spoločnosti.


5.
označiť príspevok

Ranexill muž
   11. 9. 2011, 12:09 avatar
starec bol som istý usek svojho zivota vo vačšej firme a tak viem, ako veci fungujú. Vzdy je za tym patolizačstvo a samozrejem hlupactvo. Sefovia su blbí, ale ako každy blb, maju vyvinutý najlepsie zo všetkych pud sebazachovy a ten ich existenciu ovlada. V praxi to znamená, že zabrania komukoľvek kto by ich mohol sundať postupit.


7.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   11. 9. 2011, 12:13 avatar
Nieje celkom pravda. Ked som odchadzal z HP mal som este celkom prijemny a uprimny rozhovor s jednym z vrchnych menezerov a neskor som sa od kolegov dozvedel, ze vysmaril mojho byvaleho veduceho. Niekedy natrafis aj na cloveka.


9.
označiť príspevok

Ranexill muž
   11. 9. 2011, 12:15 avatar
Dobre keď už si naozaj vysoko, tak sa necítiš byť ohrozený a skor prijmeš sikovnejsieho, aby jeho praca bola prisudzovana tebe.
Ved trebras prax z jednej automobilky a zlepsovaky.
Pomaly najviac vzal za zlepsovak veduci a nie povodca, pričom aspon moj ani nevedel o com je.


11.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   11. 9. 2011, 12:19 avatar
V DELLi si dostal za vymysleny zlepsovak zltu, alebo zelenu zastavku na stol   a tvoj menezer za teba skasol prachy  
Pozname velmi dobre prizivnicke zivly.....


12.
označiť príspevok

Ranexill muž
   11. 9. 2011, 12:22 avatar
No veď tomu vravia motivacia.
Ako som písal. Obchodníci-teda aj manažeri( žerem manu) su spodnou triedou ludí-podradnou a ubohou aj ked v tejto civilizacii su vladnucou. Preto zdochne tato civilizacia. A preto aj verím v Boha indie a jeho system. Asi len v sebaklame o ich strceni do pekla kam patria.


25.
označiť príspevok

luke85 muž
   11. 9. 2011, 13:22 avatar
[12] > "Obchodníci-teda aj manažeri( žerem manu) su spodnou triedou ludí-podradnou a ubohou aj ked v tejto civilizacii su vladnucou. Preto zdochne tato civilizacia. A preto aj verím v Boha indie a jeho system. Asi len v sebaklame o ich strceni do pekla kam patria."

Sú to ľudia bez hrdosti, nie je sa načo na nich hnevať. Druhá vec, že dokážu narobiť poriadnu deštrukciu .


14.
označiť príspevok

starec muž
   11. 9. 2011, 12:31 avatar
Keď sa delia nejaké peniaze,tak šéfovia si berú prví a málokedy dajú aj tým dolu.Tiež to poznám z vlastnej skúsenosti.Mnohokrát sa človek dozvie také veci a páni o tom nevedia,ako im unikli informácie.


16.
označiť príspevok

Ranexill muž
   11. 9. 2011, 12:35 avatar
ALe je to chyba ľudí. Niekde na ulici ked ich stretnes i tam sa ich bojíš. Každy. Prečo im vonku nedaju ludia pocítit ze v skutocnosti su odpad ludskej spolocnosti? Pretoze vsetko stojí na prachoch. Ak si zmrzlinar a príde sa na mana-žer nažrat tak mu dás aj kopcom, lebo vetrís prachy a teda že rpíde zas. Ja by som mu navyše nedal nič.
Súhlasí Mr.Cholesterol


31.
označiť príspevok

luke85 muž
   11. 9. 2011, 13:43 avatar
> "Niekde na ulici ked ich stretnes i tam sa ich bojíš. ... retoze vsetko stojí na prachoch. Ak si zmrzlinar a príde sa na mana-žer nažrat tak mu dás aj kopcom"

.. kopcom po papuli: Na, žer tú manu! No tak žer, ty mana-žer? Čo nežerieš?? Mám ti ešte jednu lyžicu so zmrzlinou tresnúť o xicht?? Nie? No tak papaj, kua, kým mám dobrú náladu, lebo mi vyžerieš tuná celý hrniec zmrzliny, hneď tu predo mnou.

-- Neviem, ako ty, ale ja tam žiadny strach nevidím. Skôr by som tipoval že ten manažer sa bude báť. Ale kto by už len terorizoval úbohé manažerské zvieratká? Veď aj takú podradnú prácu musí niekto robiť .
Súhlasí Mr.Cholesterol


46.
označiť príspevok

Ranexill muž
   11. 9. 2011, 17:05 avatar
a čo potom exekutor? to je praca? to je priamo sluzba satanovi))


52.
označiť príspevok

luke85 muž
   13. 9. 2011, 17:28 avatar
[46] A čo flagelátor? :DD
Súhlasí Ranexill


8.
označiť príspevok

starec muž
   11. 9. 2011, 12:15 avatar
Mnohí ľudia na vyšších miestach sa tam dostali pomocou rodinkárstva a takých nie je možné preskočiť,aj keď sú hlupáci,lebo majú ochranu zhora.


10.
označiť príspevok

Ranexill muž
   11. 9. 2011, 12:18 avatar
Skratka toto je tema o patovosti sveta. Tu vždy niekto chce niečo napravat, ale to sa nedá. Pokial budu kriteriami na vyber kohokolvek osobne sympatie a ine kraviny nikdy nič fungovať nebude ako má.
Súhlasí luke85


28.
označiť príspevok

luke85 muž
   11. 9. 2011, 13:30 avatar
> "Tu vždy niekto chce niečo napravat, ale to sa nedá. Pokial budu kriteriami na vyber kohokolvek osobne sympatie a ine kraviny nikdy nič fungovať nebude ako má."

Myslel si to takto: "Pokiaľ sa to celé nezrúti." Nie je iný spôsob ako napraviť svet alebo mu dať k tomu aspoň šancu. Musí začať z bodu nula, zase.


41.
označiť príspevok

Ranexill muž
   11. 9. 2011, 16:52 avatar
luke načo by sa niečo rucalo, keď tu stale nie je prevaha noveho typu ludí?


42.
označiť príspevok

luke85 muž
   11. 9. 2011, 16:54 avatar
Aby ten starý typ ľudí - definovaný ako amorálny, bez vzťahu k pravde, bez hodnôt - bol potrestaný. My sa na to budeme z diaľky pozerať a chodiť občas srať trpiacich obšťanov. Teda aspoň ja; neviem, ako ty.


45.
označiť príspevok

Ranexill muž
   11. 9. 2011, 17:04 avatar
luke asi blbosť. Im služi nový typ ľudí, proti svojim vlastným a tak vždy rozoštvávaju proti sebe vyspelejších než sú sami. A spokojne krochkajú a žeru. V nejakom Nemecku kedysi vymysleli, že sú arijcami...čo bola blbosť, keďže su ineho povodu. ALe znelo to tak vypsele a moderne. Keď príde novy tip človeka tak ho ukrižujú a dnes to už nerobia, ale vedia to keď sa tak stane a systematicky ho ničia od detstva. Myslíš si že existuje nejaká šanca? Nieee.
Napadá mi film x-men. Tam je jasne ukazane co zac sme. Znicit nieco vyspelejsie nez sme sami za každu cenu, lebo by sa z nas stali otroci. A pritom otrokom a sluhom sa aj tak nic nezmení-ba zmení..vyspelejší vedia lepsie riadit a tak aj sluzba je logickejsia a rozumnejsia nez sluzba sprostym nasho druhu.


47.
označiť príspevok

luke85 muž
   11. 9. 2011, 17:43 avatar
> "vždy rozoštvávaju proti sebe vyspelejších než sú sami"
Ako sa im môže dariť rozoštvávať vyspelejších než sú oni sami? To nechápem..

> "A spokojne krochkajú a žeru. V nejakom Nemecku kedysi vymysleli, že sú arijcami...čo bola blbosť, keďže su ineho povodu."
Niečo som o tom čítal..

> "Keď príde novy tip človeka tak ho ukrižujú a dnes to už nerobia, ale vedia to keď sa tak stane a systematicky ho ničia od detstva."
Presne tak.

> "Myslíš si že existuje nejaká šanca? Nieee."
Nuž, ovce nechcú, tak nič nebude.


13.
označiť príspevok

blueevil
   11. 9. 2011, 12:30 avatar
ti "sprostaci" ako si ich vykreslil, vlastne držia po hromade cely system... "pastieri" ich pseudoovladaju sadizmom strachu a beznadeje, pretože na tej frequencii vysielaju, ktoru už dalej nemôžu nerozvyjat. neviem si predstavit nieakeho managera, akoby sa kormutil s nieakou lopatou a krampačom        prečo by to bolo pod jeho uroveň ? vlastne, oni nemaju dôvod prečo žit, nahovaraju si to tym, že su na nieakom poste a maju peniaze, ktoré patria niekomu inému
Súhlasí luke85


15.
označiť príspevok

Ranexill muž
   11. 9. 2011, 12:32 avatar
Ak by sa robili testy pudu sebazáchovy, tak managery ich maju na najvyssej urovni. Preot su najegoistickejsimi stvoreniami medzi ludmi. Ich zenie pud sebazachovy a ten im hovorí, že svet je neistýa aku taku istotu preziia maju len v zasobach jedla pretavenych na peniaze.
Súhlasí luke85


17.
označiť príspevok

blueevil
   11. 9. 2011, 12:39 avatar
tak ale to su už tzv. neprocesuálne stavy. aspoň vidiš, kolko psychiatrov je zbytočnych  


18.
označiť príspevok

Ranexill muž
   11. 9. 2011, 12:42 avatar
Musim si vylepsit pud sebazachovy, aby som sa im podobal. 


24.
označiť príspevok

Ónya žena
   11. 9. 2011, 13:17 avatar
práca managera je založená hlavne na tom, aby pádnymi argumentami presvedčil získal záujemcov a presvedčil ich o "výhodách, kvalite, ..o potrebe , nevyhnutnosti ..atď, ..to že je za tým účelové klamstvo, vlastne často i podvod, ..je neskoro to riešiť.


35.
označiť príspevok

piskotka žena
   11. 9. 2011, 13:55

Príspevok bol vymazaný administrátorom.36.
označiť príspevok

Ónya žena
   11. 9. 2011, 14:17 avatar
piskot z hľadiska obchodu , trhu, ...mala som na mysli managment firemný, to sa týka aj práce manažéra samotného, ..ide napr. o cestovný ruch, banky, obchod, ..proste o to, aby sa im točili peniaze, ..managment hľadá najlepši spôsob, akým je zisk - finančný prínos pre firmu.


38.
označiť príspevok

luke85 muž
   11. 9. 2011, 14:52 avatar
A hneď po pude sebazáchovy je to sexuálny pud, tj. potrebujú peniaze aby samičky štebotali všade naokolo nich.
Súhlasí Mr.Cholesterol


37.
označiť príspevok

luke85 muž
   11. 9. 2011, 14:50 avatar
Konečne sa niekto odvážil dať pravé meno Kreátorovi Systému. Je to celé sado.


19.
označiť príspevok

Ónya žena
   11. 9. 2011, 12:44 avatar
no napr. k tomu " Ak toto dosiahne žena, že sa stane samcom v sukni , vládne tiež...."
tým bola známa železná Lady, ..žena ak sa dostane na post silného samca, predpokladám, že musí mať fakt dar od Boha a tou je výrečnosť na mieste, chladnú hlavu, silné racio, vzbudzovať a udržať si totálny rešpekt, .. /väčšinou pôsobia tak tí, čo majú úzke pery - inak zaujímavé toto )..nepodriaďuje emócie intelektu ... tuším opisujem ideál "vládkyne, ..mno niekde medzi tým bude pravda.
K tej výrečnosti, nie je to o tom že niekto kecá a kecá, a nič vlastne nepovie,..je to o vecnej výrečnosti,.. čiže priamo a trefne vie reagovať, vie sa svoju reč kontrolovať a pre dosiahnutie istého účelu dosadí do toho diplomaciu, vie čo chce a ide si drzo za cieľom,..čiže som sa dostala k záveru, že môže to byť na IQ nízke, ale tá výrečnosť --teda jeho vlastná šikovnosť môže posunúť na post vládcu.


20.
označiť príspevok

Ranexill muž
   11. 9. 2011, 12:48 avatar
Ved staci mnoho kecat a je vystarane. Nezalezí o com


22.
označiť príspevok

Ónya žena
   11. 9. 2011, 12:51 avatar
také typy poznám, sú to inak aj prvky manipulátora ))


48.
označiť príspevok

Ranexill muž
   11. 9. 2011, 18:09 avatar
Ja uz realne nevela rozpravam. Asi sa vykecam písaním)


49.
označiť príspevok

Ónya žena
   11. 9. 2011, 18:14 avatar
tento virtuál má psychický následok, že berie reálnosť aj v reály ..komunikačný problém .,..myšlienková bežná komunikácia v reály nefunguje som zistila ...  


39.
označiť príspevok

Mr.Cholesterol muž
   11. 9. 2011, 15:51 avatar
"pro hlupáka každý hloupý":-D ranexil paci sa mi tvoja úvaha.
nie zmrzlinu ale mc donaldom ich prežrať do spuknutia že nebudu vediet ani telefon zdvihnuť a zblaznia sa stoho:D
počuli ste niekedi o sientologii?rád by som to zahrnul do tohto rozhovoru aj ked som neprecital o tom vela:P


40.
označiť príspevok

luke85 muž
   11. 9. 2011, 16:29 avatar
Jasné. Koľkatý si level?


44.
označiť príspevok

Ranexill muž
   11. 9. 2011, 16:58 avatar
No veď ja osobne si myslím, že som hlúpy. Ak by som mudry som mana-žer.


43.
označiť príspevok

Ranexill muž
   11. 9. 2011, 16:57 avatar
Čakal som že mi aspoň niekto vynadá a začne sa obhajovať, keďže je mana-žer, ale asi čítajú len tabuľky pre sprostých.
Škoda tušil som, že pohŕdajú sami sebou aj oni...a ich poskoci trebars, to že pohŕdajú ostatnymi ľudmi viem už davno.


50.
označiť príspevok

starec muž
   13. 9. 2011, 15:24 avatar
Stretol som manažéra
bol to vlastne veľký obžera
čo na iných nepozerá
a zabudol,čím bol včera.
Robil pre jednu firmu
a mal tučnú limuzínu.
Za mestom na pozemku rozmernom
mal veľkú vilu s bazénom.
Hnal ľudí do roboty
lebo bol plný zloty.
Ale v banke ho mali radi
lebo tam mal veľké vklady.
Stále chce mať viac peňazí
kým ho z toho neporazí.
Ešte asi nevie
že na druhý svet si bohatstvo nezoberie.


51.
označiť príspevok

Ranexill muž
   13. 9. 2011, 15:52 avatar
Tuzba vlastnit pripuda kazdym zvacsenim majetku, lebo tuzba je umerna velkosti majetku. Preto najbohatsi su najchamtivejsi. Je to rpiama umera. Su to chudaci, tkroí uplne podlahli ohnu vasni k peniazom. Este raz su to chudaci a najubohejsi z ludi-zvieratka. Oni ani nerozumeju tomu ze coho su otrokmi.


53.
označiť príspevok

*game* žena
   13. 9. 2011, 20:25 avatar
Ak nesluzis, zranujes druhych.
Ak sluzis, zranujes seba.
Neznalost tohto rozporu nici dusu...vraj
Súhlasí luke85


54.
označiť príspevok

luke85 muž
   13. 9. 2011, 22:40 avatar
Preto treba share the pain - zdieľať bolesť, kresťania by povedali kríž. Aj to je láska. Dievča, ktoré to chce iba naľahko, bez zdieľania spoločnej bolesti, je, jednoducho povedané, ľahká dievka .
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 05:18,  Keď sem môžeš chodiť ty, tak môže aj on. Ty urážaš ľudí takisto a si odporný...
dnes, 05:01,  (9) Demagógia, Lemmy. Toto platí pre sliepky, ako si ty. Ty hovoríš o nejakej výpovednej...
dnes, 01:37,  Ja ho zostrojím !!!!!!!!!!!!!!
dnes, 01:26,  Ak je čas lineárny, stroj času nikdy nezostrojíme. Ak by sme ho totiž niekedy v budúcnosti...
dnes, 01:00,  udržuje tradiciu RKC.....nie je je schopný rozpoznať , že vyzdvihovanie Marie na uroveň Boha...
dnes, 00:51,  A čo predstavuje ak nie kresťanstvo ?
dnes, 00:50,  ako vidím chápeš....František nepredstavuje kresťanstvo, dokonca to takto chapu aj evenjelici
dnes, 00:42,  Aj ty využi svoju jebnutosť a choď robiť farára namiesto Fera. Tak to využi a deti zneuži....
dnes, 00:40,  len zrkadlíš, ale to ti nepomôže....Vstúp dp seba, nenadavaj hlavne ženam ako jebnutý,...
dnes, 00:35,  Pravda neni o hre na slova..... Tvoje lopatovanie dokonca nepatrí ani na pokec, vôbec to...
dnes, 00:34,  ano tvoje"šaškovanie"....nie je vhodne na seriozne df.....skôr na pokec.....
dnes, 00:31,  Moje šaškovanie zase "zarovnáva" dušu, na môj dušu, dušuj sa, neviem, či tomu...
dnes, 00:30,  moja lopata neškodí, ver mi....len "narovnáva".......neviem, či tomu rozumieš
dnes, 00:28,  Ak sa polepšíš ty, odhodíš lopatu a urážky, tak ťa budem nasledovať, ver mi.
dnes, 00:26,  Pravda neni o hre na slova..... naozaj kamziku, ak vieš akotak fotiť, tak foť, davaj foto na...
dnes, 00:21,  Zase si sa pozrel do zrkadla ?
dnes, 00:12,  viem viac ako si myslíš
dnes, 00:11,  zbytočne šaškuješ a robíš zo seba idiota.....ale ked ťa to bavi, potom maj si čo chceš....
dnes, 00:11,  Ty tiež vieš o tom veľké toto oné...................
dnes, 00:10,  Ak nemáš komu rozkazovať, tak choď do kostola a tam si vyber obeť, potom choď na obed a...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Je smutné, keď je sobáš vlastne iba premenou partnerského vzťahu na obchodný.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(144 156 bytes in 0,331 seconds)