Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Kryska Kiska

88
reakcií
645
prečítaní
Tému 30. mája 2018, 11:31 založil Boris.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
22. 02. 2019
20
13. 02. 2014
56
27. 04. 2018
30
15. 02. 2014
37
 
 


1.
označiť príspevok

Boris muž
   30. 5. 2018, 11:31 avatar
Odsúdený v piatich prípadoch za úžeru, riešený za pozemkový podvod a preukázateľne daňový podvodník, ako aj porušil zákon o financovaní politickej kampane.

To je prezident SR.

www1.pluska.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Myslíte si, že by takýto prezident mal odstúpiť? Alebo by mal, ako on sám plánuje so stranou "progresívne Slovensko" ostať ďalej politicky činný?


2.
označiť príspevok

havran
   30. 5. 2018, 11:40 avatar
Kryska sám priznal cca 30 opravných daňových priznaní. Je to skrátka spisovateľ a jeho čitatelia sú len na obrázkové knižky.
Je to scientológ mimo reality a viac by mu sedelo scientofiction
Súhlasí RighteousFred, Kasafran


4.
označiť príspevok

RighteousFred
   30. 5. 2018, 11:45 avatar
Ale je mu to ľúto  
Mimochodom, uplatnenie "účinnej ľutosti", to existuje opať IBA na Slovensku  
Súhlasí havran


3.
označiť príspevok

ardzun muž
   30. 5. 2018, 11:42

Príspevok bol vymazaný administrátorom.6.
označiť príspevok

havran
   30. 5. 2018, 11:50 avatar
ardzun- Kryska sa prisal na cecok moci a on je ako tá rybka, čo sa zrastie s tou veľrybou, aby ju mohla oplodňovať počas svojho života. To by si musel poznať jeho "veľkosť dobrého aniela"
Súhlasí ardzun


8.
označiť príspevok

kntsz muž
   30. 5. 2018, 11:53 avatar
3-
a namiesto neho ficík na hrad a ardzun, fred aj s borisom, by mu robili poradcov...   


9.
označiť príspevok

RighteousFred
   30. 5. 2018, 11:56 avatar
To pozor! Ja som už písal nie raz o tom, že voľbu Kisku za prezidenta chápem. Bol to logický výsledok. Čo nechápem a nechápe to stále viac občanov SR, že po zistení nemálo negatívnych skutočností o ňom, ostáva stále na svojom poste, pri čom iní politici odstupovali za ďaleko banálnejšie veci a ďalej, že tento Kiska má stále podporu mnohých občanov. Prečo?


13.
označiť príspevok

havran
   30. 5. 2018, 12:05 avatar
RighteousFred - on nieje pánom svojej osoby. Veď vidíš ako má svoj tím poradcov, bez ktorých sám netrafí ani na OO. Jeho sily v pozadí ho zatiaľ držia a ukazuje sa , že na Slovensku sa to dá, lebo národ je blbý. A hovorí sa "aký národ taká vláda"
Súhlasí Boris, Kasafran


19.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   30. 5. 2018, 13:26 avatar
Prečo má prezident Kiska stále podporu mnohých občanov? Je viacero možností. Buď jeho podporovatelia o tých jeho negatívnych skutočnostiach nevedia, alebo im neveria, alebo si myslia, že jeho odporcovia ich zveličujú, alebo prekrúcajú. Ďalšími dôvodmi môžu byť, že pôsobí navonok sympaticky, že má vporiadku rodinu, že s každej výplaty prispieva chudobným rodinám. Mnohí podporovatelia ho po Kováčovi považujú už konečne za normálneho prezidenta, ktorého konečne Slovenská republika mala. Považujú ho za protipól predsedovi, ktorý sa často prejavoval arogantne, nadával na novinárov a tento prezident je na ich strane. Je na strane mladých, ktorí demonštrovali za slušné Slovensko. Ale popularita prezidenta klesá a zrejme, keď sa dokážu ďalšie pochybenia, tak už nebude taký populárny.


20.
označiť príspevok

majko1 muž
   30. 5. 2018, 13:34 avatar
Nuž závisí kto ten prieskum robí, ja som čítal aj prieskumy kde 75% je proti nemu . Okrem toho, čím ďalej tým viac sa ukazuje že je podvodník, či už daňový alebo pozemkový.......Myslím že Kiska už dávno skončil, iba opozícia ho chvílu využívala ako figúrku, lebo sa im to hodilo v politickom boji o korytá.......


21.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   30. 5. 2018, 13:42 avatar
Daňový a pozemkový podvodník bude jedine v tom prípade, ak ho odsúdia, že tieto veci urobil úmyselne. Pokiaľ mu nedokážu úmysel, tak ho za to neodsúdia a dovtedy platí prezumcia neviny. Teda zatiaľ daňový, ani pozemkový podvodník nie je.


22.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   30. 5. 2018, 13:44 avatar
Inak, samozrejme, že závisí, kto ten prieskum robí. Iné výsledky by si našiel v časopise Zem a vek, lebo ten číta drvivá väčšina kiskových nepriateľov. Iný výsledok by bol medzi čitateľmi denníka Sme, alebo denníka N.


23.
označiť príspevok

majko1 muž
   30. 5. 2018, 13:49 avatar
Aha takže Fico , Kaliňák a spol. nemali odstúpiť lebo pokial viem nikto ich neodsúdil. Čo sa týka daňového podvodu, vieš ja som robil v istej funkcii a viem celkom určite že firma si do svojich nákladov môže dávať iba náklady spojené s jej činnosťou ktorá je definovaná v obchodnom registri.....neviem o tom že by nejaká firma mala v registri volebné náklady na priamu volbu prezidenta......No a pozemok , tebe sa zdá normálne že vraj k spisu na katastri - štátnej firme- sa nemôže dostať štátny súd ? Prevod pozemku vydržaním u známeho vlastníka cez bieleho koňa je tak zrejmý že jediné čo treba urobiť je posadiť pozemkovú mafiu v Poprade ale asi aj inde za mreže....no a ak Kiska káže skoro vždy o morálke tak to bez nejakých prieťahov mal urobiť práve on.......Tebe podozrenie na politikov nestačí na odvolanie ? Či len u niektorých ?????      
Súhlasí Kasafran, Boris


24.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   30. 5. 2018, 13:52 avatar
Pozor. Ja som zatiaľ hovoril o trestoprávnej zodpovednosti. Ťy hovoríš o politickej. A tu s tebou súhlasím. Mal by odstúpiť, pokiaľ sa to súdne nevyrieši.


25.
označiť príspevok

majko1 muž
   30. 5. 2018, 14:00 avatar
Teda tvrdíš že ani Fico ani Kaliňák žiadni podvodníci nie sú a sú čistí ako lalia ? Trestoprávne, ale napíš mi to, teším sa na to....... 


26.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   30. 5. 2018, 14:10 avatar
Kde som ja tvrdil, že Fico a Kaliňák sú podvodníci? Majú len politickú zodpovednosť.


27.
označiť príspevok

majko1 muž
   30. 5. 2018, 14:26 avatar
Prezident ju nemá ?


29.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   30. 5. 2018, 14:52 avatar
Majko. Čítaš vôbec, čo píšem, alebo debatuješ sám so sebou?  Prečítaj si 24.


30.
označiť príspevok

panoramix muž
   30. 5. 2018, 16:50 avatar
Fica, Kalináka tiež neodsúdili, to znamená, že sú čistí?.....podľa tvojej logiky ano, až kým ich neodsúdia  


39.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   1. 6. 2018, 07:08 avatar
Panoramix. Neviem, čomu sa smeješ. Neovládaš zákon? Pokiaľ niekto nie je odsúdený za porušenie zákona, platí prezumpcia neviny. To, či ten človek spáchal nejaký zločin, tak najprv by mal niekto na neho podať žalobu, potom mu to dokázať a odsúdiť ho. Ty máš dojem, že toto sa udialo? Fico a Kaliňák predsa neodstúpili preto, že by sa im trestoprávne dokázalo, že dali zabiť novinára. Odstúpili, lebo mali za to určitú POLITICKÚ zodpovednosť. A odstúpili dobrovolne, síce na tlak demonštrantov a čiastočne aj svojho koaličného partnera. Mohli aj neodstúpiť. Len by tým politickú situáciu a nepokoje ešte viac vyhrocovali. Tu sa zachovali ako zodpovední.


32.
označiť príspevok

kntsz muž
   30. 5. 2018, 17:12 avatar
19-
je viacero možností - tú hlavnú si však nespomenul.
Ja nie som jeho obdivovateľ ako si tu mnohí myslia a tiež som ho volil až v druhom kole ako nutnosť.
Dnes je však jediný ústavný činiteľ, ktorý je v opozícii tejto vládnucej lúze.
Nik nie je bez viny a teda ani Kiska.
V dnešnej dobe by sme si ho však mali pestovať ako v perinke. Ak by tam nebol on, ale napr. ficík, tak rýchle navolia nových ústavných sudcov namiesto odchádzajúcej Macejkovej, Brňákovi a zbytku mecárovej a ficíkovej zberby a bude to zabetónované na ďalších 12 rokov. Nehovoriac o tom, že fico by dopredu amnestoval všetkých oligarchov s ich zberbou, ako to onoho času urobil mecár.

Tu ide o Slovensko ako celok a nie o nejakého Kisku.


33.
označiť príspevok

majko1 muž
   30. 5. 2018, 17:37 avatar
Viem že to nebolo mne, ale píšem svoj názor- z tvojho vyjadrenia vyplýva, že ak by pri moci bola súčasná opozícia tak by všetko u nás bolo v najlepšom poriadku, korupcia by zmizla a politici by dbali iba na blaho národa ? Ty tomu fakt veríš ? Ja nie, ono poniektorí už boli pri moci a robili to isté a aj horšie . Kiska nie je žiaden záchranca, nemá na to ani politickú ani osobnostnú silu. Je to nikto, ktorého v zahraničí nikto neuznáva a to je jedna z hlavných úloh prezidenta, navyše je namotaný v daňových podvodoch a pozemkových čachroch a nezabúdajme tiež na jeho nebankovú minulosť....od takých ľudí počúvať o morálke a slušnosti je zvrátené a účelové . Ty si to vlastne priznal, ty ho podporuješ iba pre to že je proti súčasnej vláde a to je jediné čo sa ti páči.......nenávisť nie je dobrá vlastnosť a ešte k tomu v politike.....politika je vždy o výbere menšieho zla.....ficova "zberba" má dlhodobe najväčšiu podporu u voličov, takže ty vlastne tvrdíš že všetci čo ho volili sú zberba ?
Súhlasí Boris


37.
označiť príspevok

kntsz muž
   31. 5. 2018, 23:51 avatar
33-
majko v podstate nie je na čo reagovať.
Simuluješ imaginárne až chimérické situácie - ako sa vraví ciele a do nich sa potom "úspešne" triafaš.....
- nemyslím si, že by všetko bolo v poriadku, ale určite by sa Slovensko začalo posúvať dopredu a nie dozadu ako teraz. To nie je dohad - to sú konštatovania. (zhoršuje sa podnikateľské prostredie, rastie nedôvera ľudí v políciu a prokuratúru, rastie korupcia, zvyšujú sa platby štátu en bloc - dane, odvody, poplatky ... štát preukázateľne ovláda min. v niektorých rezortoch mafia. Ak by na miesto nich bolo "vrece zemiakov", bolo by lepšie.
Už sa prestaň onanovať nad Kiskom - máš tu vo vedení štátu iných - preukázane napojených na oligarchov a mafiu, ktorí štát vedú do katastrofy. Kiska s tým nemá nič spoločne. V zahraničí určite nie je na smiech ako bol Gašparovič.
Ficova zberba vonkoncom nemá a ani nikdy nemala väčšinovú podporu voličov.
Dokonca aj v období kedy vládli sami, mali menej hlasov ako ostatní dokopy, ktorých voliči volili a to volilo len asi 63% voličov. Bolo to len o prepadnutých hlasoch strán, ktoré si oligarchovia umelo vytvárajú a financujú.
Naše voľby sú len o klamaní tých najprostejších ľudí - ktorí sú ľahko manipulovateľní.

Ále strata času......


38.
označiť príspevok

Scarlette žena
   1. 6. 2018, 02:50 avatar
37. fakt je, ze majko1 je nekompletny. minule mekotal, s kiskom sa vraj nikto nestretava, je to nula etc.
naozaj potom neviem kam bolo smerovanych tych skoro 100 kiskovych oficialnych zahranicnych navstev  

skoda si drat ruku  
Súhlasí kntsz


42.
označiť príspevok

majko1 muž
   1. 6. 2018, 09:36 avatar
Fakt si blbá a už sa za to nebudem ospravedlňovať, predsa za pravdu sa netreba......   
Súhlasí Boris


85.
označiť príspevok

Scarlette žena
   1. 6. 2018, 13:31 avatar
42. ked to napises ty, akoby nikto. ty nula
Súhlasí kntsz


40.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   1. 6. 2018, 07:18 avatar
Kntsz. Ak chceme byť objektívni, tak táto vláda dosiahla aj dobré veci. Napríklad nezamestnanosť je na rekordnom minime.
Viem, že to nie je len zásluhou tejto garnitúry, ale určitý dosť veľký podiel na tom mala. Škoda, že si tieto niektoré dobré výsledky kazia niektorými nedemokratickými ťahmi, prerastaním korupcie, netransparentnosťou.


43.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 6. 2018, 09:41 avatar
To, že sa vyraďujú ľudia z evidencie nezamestnaných neznamená, že sa znížila nezamestnanosť. ľudia ako kntsz a slušný človek maria demokraciu.. Je smutné čítať ich príspevky.........................


89.
označiť príspevok

kntsz muž
   1. 6. 2018, 16:37 avatar
40-
si v zajatí smerácko-eštébáckej propagandy.
Pozri si nezamestnanosti a hospodársky rast v okolitých - postsocialistických krajinách.
Momentálne je v EU taký rast, že ak by vládla aj mara bečková, tak by sme na tom boli lepšie. Teraz sme na tom zo všetkých najhoršie a parametre sa stále zhoršujú. Stačí , že v priamom prenose zablekocú smeráci a tento národ im to žerie aj s navijákom. Dokonca aj tí čo sa naučili klikať myšou. Akýkoľvek pokrok u nás, je napriek tejto vládnucej lúze.
Sorry.


41.
označiť príspevok

majko1 muž
   1. 6. 2018, 09:34 avatar
Slušný človek, teraz si sa súhlasom v 37ukázal ako typický dvojtvárny človek. Ty súhlasíš s tým že vraj štát preukázatelne ovláda mafia ? Nuž prosím o súdne rozhodnutie, lebo v niektorých prípadoch potrebuješ súd ale inokedy ti stačí obvinenie v médiách či podozrenie......
kntz- na teba je škoda reagovať...kde je iluzórna situácia ? Vo volbách budú iné strany ako súčasná opozícia ? Takže každý čo aspoň trochu a pozitívne rozmýšľa sa pýta, teda ak sú terajší len a len zlí a všetko robia zle a kradnú atď, tak ktorýže sú to tí dobrí ? Už si zabudol na kauzy Dzurindu, Radičovej , SAS......oni už boli pri moci a všetci čo nemáme krátku pamäť si to pamätáme. Ty nemáš ani potuchy čo je to objektívny pohľad, si iba zaslepený nenávisťou a ovplyvnený médiami ktoré sú v prevažnej väčšine na strane opozície....a nie z morálnych a objektívnych dôvodov, ale z jednoduchého- služby svojim majiteľom. Program SAS ako momentálne najsilnejšej opozičnej strany je iba uľahčenie situácie zamestnávateľom, na chudobu serú, rovnako na sociálne slabšie skupiny včítane dôchodcov, tam sa dokonca vyhrážajú. Táto strana so svojim vedením a programom nikdy nebude vo vláde, ak by sa to predsa omylom stalo, tak na druhý deň tu máme demonštrácie a nepokoje. Takže ktorí sú tí dobrí ?????????????????Volby sú volenie menšieho zla, pretože iba dobro a iba zlo neexistuje. Vo volbách vyhráva ten čo presvedčí väčšinu ľudí a je neuveritelne arogantné ich nazývať sprostými, ty nevieš aké motívy každého voliča priviedli k jeho hlasu. Sprostý je iba ten politik čo nevie presvedčiť väčšinu voličov aby volby vyhral. A zopakuj si aritmetiku, vôbec ti nejde.......a ešte niečo, nauč sa žiť v demokracii, to znamená že budeš rešpektovať väčšinu a nie jej nadávať. Naša "katastrofa" je celkom fajn, najnižšia nezamestnanosť v histórii stály rast HDP.......    
Súhlasí Boris


44.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   1. 6. 2018, 09:44 avatar
Majko. Ľahko sudiš. Ako by si ty ani nedal suhlas na príspevky, hlavne dlhšie, kde súhlasíš len s časťou príspevku. Keby si pozorne čítal aj moje iné reakcie, tak nemôžeš si myslieť, že s tým súhlasím. Ľahko je odsúdiť. Ale u niektorých je to tu normálne.


46.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 6. 2018, 09:46 avatar
Ty sa len skrývaš, ospravedlňuješ saméhéo seba.. Už to začína byť trápne...
Je stále evidentnejšie, že NIESI slušný človek, lebo nevieš spravodlivo odsúdiť každú lumpáreň bez rozdielu..


47.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   1. 6. 2018, 10:05 avatar
Ano. Ja sa skrývam a ospravedlňujem samého seba. Hlavne že ty to nerobíš, ty si čistý jak ľalia. Ten najspravodlivejší človek na fóre.


48.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 6. 2018, 10:09 avatar
Reč je o tebe nick slušný človek.
Podľa tvojich volastných slov má byť odsúdený ćlovek videný ako zločinec a hotovo. Fakt je, že ani Fico, ani Kaliňak neboli za nič odsúdení, fakt je, že Kiska odsúdený BOL doteraz už v piatich prípadoch. Čo tu zastávaš? Na koho sa vyhováraš? Tak aspoň váž vlastné slová a nedávaj druhým proti sebe muníciu...


49.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   1. 6. 2018, 10:11 avatar
Ty váž slová a dobre čítaj. Kde som napísal, že má byť odsúdený človek videný ako zločinec a hotovo? 


50.
označiť príspevok

ardzun muž
   1. 6. 2018, 10:14

Príspevok bol vymazaný administrátorom.51.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   1. 6. 2018, 10:18 avatar
Chlapci. Ste úplne mimo, ale nebudem vás z vášho sna prebúdzať. Boris ma tu obvinil, že sa tu len obhajujem, tak nebudem poukazovať na príspevky, kde som písal, že nemám problém, keď urobil trestný čin, má byť za neho odsúdený.


52.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 6. 2018, 10:27 avatar
No dobre slušný človek, tak si obráťme situácu.  
Hovoríš teda, že súdom odsúdený človek nieje zločinec?
Absolútne nevnímaš, ako sa zahrabávaš len preto, že sa snážíš obhájiť neobhájiteľné?!


53.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   1. 6. 2018, 10:33 avatar
Zase zle čítaš. Ja som napísal, že podľa zákona tejto krajiny. Teda pokiaľ nie si odsúdený, tak úrady a aj občania by na teba mali pozerať ako bezúhonného. Lebo platí prezumpcia neviny. Ale samozrejme, že ten dotyčný mohol spáchať trestný čin a v mojich očiach ho môžem považovať za zločinca, ale podľa práva nie. Keby to bolo inak, tak môžeš na hocikoho na ulici ukázať prstom, že je zločinec a ľudia by ho tam beztrestne mohli zlynčovať.
Nikde sa nezahrabávam, ani neobhajujem neobhájitelné. Len ty nepoznáš asi zákon, alebo máš tendenciu sa správať ako anarchista.


54.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 6. 2018, 10:36 avatar
Takže nič k svojim rozdielnym metrom nepovieš. Som z teba sklamaný a rozhodne niesi slušný človek.
Už dlho niesi schopný odsúdiť Kisku za jeho otáznu a už aj dokázanú trestnú minulosť...


56.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   1. 6. 2018, 10:40 avatar
Boris, ja ťa tu nebudem presviedčať, aký mám na to názor, hlavne keď vidím, že škatulkuješ ľudí. Teda nehodnotíš názor, ale nick, ktorý si si zaškatulkoval. Inak to je tu bežné. Už ma to unavuje niekoho presviedčať, že sa mýli. Ja sa pred tebou nepotrebujem obhajovať, mysli si čo chceš. 
Súhlasí Boris


58.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 6. 2018, 10:43 avatar
No veď myslím si a tak som to aj odprezentoval. Keď s tým nemáš problém, aj tak dobre.


60.
označiť príspevok

ardzun muž
   1. 6. 2018, 10:49

Príspevok bol vymazaný administrátorom.57.
označiť príspevok

veriaci-4
   1. 6. 2018, 10:42

Príspevok bol vymazaný administrátorom.59.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 6. 2018, 10:46 avatar
Môžeš ma presvedčiť o opaku. Už mi konečne napíš niečo, prečo by som mal zmeniť názor. Pre vagón urážok ale názor nemením, len upozorňujem
 


63.
označiť príspevok

ardzun muž
   1. 6. 2018, 10:52

Príspevok bol vymazaný administrátorom.65.
označiť príspevok

veriaci-4
   1. 6. 2018, 10:55

Príspevok bol vymazaný administrátorom.67.
označiť príspevok

ardzun muž
   1. 6. 2018, 10:59

Príspevok bol vymazaný administrátorom.68.
označiť príspevok

veriaci-4
   1. 6. 2018, 11:01

Príspevok bol vymazaný administrátorom.69.
označiť príspevok

ardzun muž
   1. 6. 2018, 11:04

Príspevok bol vymazaný administrátorom.70.
označiť príspevok

ranexil muž
   1. 6. 2018, 11:20 avatar
Ardzun a veriaci, obaja ste sa stali obetami boja dobra a zla. Ste natolko sprosti, ze sa tu hadate kvoli takymto sprostostiam?
Je mi z vas smutno!


71.
označiť príspevok

veriaci-4
   1. 6. 2018, 11:23

Príspevok bol vymazaný administrátorom.73.
označiť príspevok

ardzun muž
   1. 6. 2018, 11:26

Príspevok bol vymazaný administrátorom.75.
označiť príspevok

veriaci-4
   1. 6. 2018, 11:30

Príspevok bol vymazaný administrátorom.76.
označiť príspevok

ardzun muž
   1. 6. 2018, 11:33

Príspevok bol vymazaný administrátorom.77.
označiť príspevok

veriaci-4
   1. 6. 2018, 11:37

Príspevok bol vymazaný administrátorom.78.
označiť príspevok

ardzun muž
   1. 6. 2018, 11:49

Príspevok bol vymazaný administrátorom.79.
označiť príspevok

veriaci-4
   1. 6. 2018, 11:54

Príspevok bol vymazaný administrátorom.80.
označiť príspevok

ardzun muž
   1. 6. 2018, 12:05

Príspevok bol vymazaný administrátorom.81.
označiť príspevok

veriaci-4
   1. 6. 2018, 12:11

Príspevok bol vymazaný administrátorom.82.
označiť príspevok

ardzun muž
   1. 6. 2018, 12:44

Príspevok bol vymazaný administrátorom.83.
označiť príspevok

veriaci-4
   1. 6. 2018, 12:47

Príspevok bol vymazaný administrátorom.74.
označiť príspevok

ranexil muž
   1. 6. 2018, 11:27 avatar
Ja poznam duse ludi. Ty uz si sa prestal pozerat. Neviem, co sa stalo.


84.
označiť príspevok

majko1 muž
   1. 6. 2018, 13:20 avatar
No ak v dlhšom príspevku je niečo zásadné tak to minimálne vo svojej reakcii spomeniem že s tou časťou nesúhlasím, ako inak sa mám dozvedieť či hodnotíš celý príspevok alebo iba jeho časť. Nemyslím si že nevieš o čo ide v tejto debate, celkovo ťa ja mám zaradeného ako človeka s ktorým sa dá diskutovať. V tomto prípade máš však dvojaký meter na tie isté záležitosti a to nie je ani objektívne ani slušné a hlavne, takto sa naša republika nikde nedostane. V súčasnej opozícii je to čistý negativizmus ktorý má jediný ciel za každú cenu a pomocou médií znechutiť či prebrať voličov druhej strany a dostať sa ku korytu...........Mňa zaujíma hlavne ako to iný politik chce robiť lepšie a nie do nemoty kritizovať za aj úplne vymyslené veci, lebo to demokracia umožňuje. Volby sú súťaž a vyhrá lepší resp. ten čo osloví svojim konaním a programom väčšinu a menšina- ak je slušná- to musí rešpektovať ak má len trochu úcty k demokracii.........


86.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   1. 6. 2018, 13:39 avatar
Majko. Len problém je ten, že toto isté robí každá opzícia. Tomu sa hovorí politikárčenie. Robil to aj Fico a teraz to kritizuje. A robil to podľa mňa ešte ostrejšie. Mne sa to nepáči.
A nemyslím si, že mám dvojitý meter. Skôr si myslím, že to hodnotíš len na základe konkrétneho príspevku. Ale čím človek tu viac vysvetľuje, tým je to niekedy horšie, lebo potom si niektorí myslia, ako napr. dnes RF, že sa snažím nejako vykrúcať. Ja si len myslím, že niektorí ľudia buď si niečo dostatočne dobre neprečítajú, alebo reagujú tendenčne, len na základe toho, že aký nick to naapísal. O tebe si to nemyslím, skôr si myslím, že reaguješ na jeden konkrétny príspevok, ktorý ale nemusí obsahovať celý názor diskutujúceho.


87.
označiť príspevok

majko1 muž
   1. 6. 2018, 13:44 avatar
No a kedy to robil ? Veď je tuším vo vláde už tretie obdobie po sebe......... 


88.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   1. 6. 2018, 13:45 avatar
Však napríklad za Mikiho.


11.
označiť príspevok

ardzun muž
   30. 5. 2018, 12:04

Príspevok bol vymazaný administrátorom.55.
označiť príspevok

veriaci-4
   1. 6. 2018, 10:37

Príspevok bol vymazaný administrátorom.61.
označiť príspevok

ardzun muž
   1. 6. 2018, 10:50

Príspevok bol vymazaný administrátorom.62.
označiť príspevok

veriaci-4
   1. 6. 2018, 10:51

Príspevok bol vymazaný administrátorom.66.
označiť príspevok

ardzun muž
   1. 6. 2018, 10:58

Príspevok bol vymazaný administrátorom.5.
označiť príspevok

havran
   30. 5. 2018, 11:46 avatar
Kryska sa vyvíja a podlieha dialektickej premene hlavy na......Škoda , že málo sa vie o jeho rodovej ságe, od deda komunistu, ocka straníckeho aparátčika, cez jeho zväzácke antré , záhadné školenie na Sorošovej bendzínovej pumpe v USA , do dnešnej doby až do prezidentského kresla. Možno nakoniec ešte si nájde nejaké kreslo.
Súhlasí RighteousFred, Kasafran


7.
označiť príspevok

RighteousFred
   30. 5. 2018, 11:52 avatar
Vraj veľmi chcel, ale do strany ho nevzali, asi videli jeho "kvality"  


10.
označiť príspevok

havran
   30. 5. 2018, 11:59 avatar
RighteousFred- jeho ocko bol podpredseda ONV v Poprade a pred tým šéf odboru školstva, ktorý však sa len zakrádal popri stenách chodbami OVKSS a budoval mu cestičku. Aj vtedy platilo, že boli rovní a rovnejší, dnes sa tomu hovorí demokracia.
Po skončení VŠ však nastúpil ako predseda CZV SZM v Naftoprojekte, ktorého budovu teraz vlastní. Dobré však?
Súhlasí RighteousFred, Kasafran


12.
označiť príspevok

Boris muž
   30. 5. 2018, 12:04 avatar
havran, pletú sa mi prihlasovacie mená. Musím požiadať ešte Enaxa, aby vymazal RF.
Preto mnohí "komunisti" tajne podporovali prevrat, lebo to bol jediný spôsob, ako sa dostať k spoločne vybudovaným majetkom. Ale inak to bola spontánna akcia nespokojných občanov samozrejme.
Súhlasí havran, Kasafran


14.
označiť príspevok

havran
   30. 5. 2018, 12:07 avatar
Boris - dialektika historického vývoja je vždy mnohofarebná, to len niektorí zabrzdení extrémisti z akejkoľvek strany spektra to nechápu. 
Súhlasí Kasafran


15.
označiť príspevok

Kasafran
   30. 5. 2018, 12:39 avatar
(9) Boris,
privítam, ak mi bližšie vysvetlíš svoj spôsob chápania voľby Kisku za prezidenta a akej/čej logiky bola dôsledkom...?


35.
označiť príspevok

Boris muž
   31. 5. 2018, 10:35 avatar
Kasafran,
Kiska bol zvolený len vďaka nenávisti voči Ficovi.


36.
označiť príspevok

Kasafran
   31. 5. 2018, 14:14 avatar
(35) Boris,
a vieš aj to, kto tú "nenávisť" voči nemu vytasil a šíril až tak, že bol do funkcie prezidenta SR zvolený známy úžerník a neznámy politik Andrej Kiska...?


45.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 6. 2018, 09:44 avatar
Pripomeň mi  


16.
označiť príspevok

panoramix muž
   30. 5. 2018, 12:56 avatar
Kiska je marketingový prezident, ktorý o geopolitike vie toľko ako 10 ročné dieťa.
Čím sa viac pofotí s detičkami a priživí sa na úspechu iných, tým viac bodov získa.
Okopíroval Vilka Rozborila z modrého z neba, čiže pomoc, aby iba za účelom vlastného prospechu.
Koľko životov zruinoval exekúciami, to už jeho ovečky nevidia.
Súhlasí Kasafran, Boris


17.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 5. 2018, 13:04

Príspevok bol vymazaný administrátorom.18.
označiť príspevok

panoramix muž
   30. 5. 2018, 13:09 avatar
západná inteligencia dorazila   
Súhlasí Kasafran, Boris


28.
označiť príspevok

Kasafran
   30. 5. 2018, 14:37 avatar
Panoramix,
aj Ty cítiš ten žumpový výstup spojených zvyškov ich mozgových závitov. Voľáko neviem pochopiť, že na ich úroveň psychickej hygieny klesá stále hlbšie aj zdravotných zásad znalá Scarlet666. Nevieš, čím to môže byť...?
Súhlasí panoramix


31.
označiť príspevok

panoramix muž
   30. 5. 2018, 16:54 avatar
on sa zasekol v predškolskom veku, preto ho treba brať s rezervou.....my mu odpúšťame, lebo je mentálne retardovaný.


34.
označiť príspevok

Kasafran
   30. 5. 2018, 18:50 avatar
(31) Panoramix,
ja pochádzam zo šiestich detí, narodil som sa ako štvrtý v liptovskej evanjelickej rodine. Otec zomrel 58 ročný, keď som mal 17 rokov. Naša mamička nás vychovávala k úcte a slušnosti k Bohu i k všetkým ľuďom nielen v dedine. V 19. roku môjho veku som celkom prestal veriť v Boha, stal som sa vedomým ateistom a o 5 rokov komunistom...
Vždy, keď som prišiel domov na návštevu, mi v dobrom dohovárala - synku, veď komunistom si buď, ale v boha ver. V odporúčaní viery som ju neposlúchol a komunistom som doteraz. Zomrela vyše 100 ročná a vždy som si ju vysoko vážil ako veriacu a s úctou na ňu spomínam aj teraz - 10 rokov po jej smrti...
Píšem to preto, že mi je ľúto niektorých dnešných ľudí v mladšom veku, ktorí netúžia po poznaní a vzdelaní, ale sa uspokoja s tým, čo si vypočujú a vidia v kázni alebo v médiách "hlavného" prúdu...


72.
označiť príspevok

ranexil muž
   1. 6. 2018, 11:25 avatar
Kasafran, ja som tu uz tiez x rokov. Vzdy si bol nadmieru slusny ku kazdemu.
V biblii je akasi pasaz o bezboznikovi, ktory naozaj spravy zlotu tymto daromnikom.
Ale je tam vyzdvihnuty, nie je to len bezboznik, ze plujem po nom.
A teraz vazne, ste velmi kultivovany clovek, ktoreho si vazim. Ja a moje jadro duse su ine. Ja nesetrim sprostymi slovami, ale tiez skurvene dobre viem a co tu ide.


64.
označiť príspevok

ranexil muž
   1. 6. 2018, 10:54 avatar
On vyzera , ako posledny komunisticky sef uvksc v r. 89.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 12:44,  Téma je o tom, že západniari zapríčinili druhú svetovú vojnu.
dnes, 12:43,  pfú.
dnes, 12:42,  Ja zase budem rád, keď mi vysvetlí prečo má názory, aké má. *13
dnes, 12:40,  vieš čo mali nemci urobiť, zobrať si pôžičku a odísť z nemecka (dovolenka) , ľudia sa...
dnes, 12:40,  4/ O jeho dobro vobec nestojim!!!:)))
dnes, 12:37,  A takto to je s týmti progresívnymi liberálmi. V diskusiách vedia iba nálepkovať, útočit,...
dnes, 12:35,  To je fakt že ti lend lease bez ktorej by ZSSR VOJNU prehrali nepasuju do temy . *13*13*13
dnes, 12:34,  A ZSSR bolo kde keď rusi boli obeť ?
dnes, 12:33,  Ešte pre tým ako ZSSR a Nemecko rozpútali utokom na Polsko 2 svetovu Hladomor na Ukrajine...
dnes, 12:32,  Ako obyčajne Osvietený, niesi schopný diskusie. Ale to neprekvapuje. Rusi boli v druhej...
dnes, 12:27,  Operácia nezápadná Slävänskä láska Katynský masaker alebo Katynská masakra je...
dnes, 12:27,  Netuším, položil som myslím dosť jednoduchú otázku, čo povieš?
dnes, 12:26,  Masové vysídlovanie a popravy, Litva v sovietskom područí Na prelome septembra a októbra...
dnes, 12:26,  2/ Kto mu stoji na vedeni???:)))
dnes, 12:26,  Vpád do Estónska Na jar 1940 sa vystupňovalo v Estónsku obviňovanie z protisovietskych...
dnes, 12:25,  Najväčší spojenec Hitlera sa nenechal zahanbiť: Sovieti zahájili brutálny útok na...
dnes, 12:25,  3/ Ondrejko ty slizky had dal si suhlas???:)))
dnes, 12:24,  Mimo tému Osvietený...
dnes, 12:23,  ZSSR ako obeť lend lease *13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13 Napriek tomu, že veľká...
dnes, 12:23,  Bojíš sa odpovedať, alebo ešte rozmýšlaš Ondrej?
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Človek sa z lásky narodil, aby pre lásku žil, aby sa z lásky nový človek pre lásku narodil.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(218 888 bytes in 0,802 seconds)