Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Kráľovná chaosu a hrozba 3. svetovej vojny

31
reakcií
1470
prečítaní
Tému 19. marca 2016, 22:17 založil Kasafran.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Kasafran
   19. 3. 2016, 22:17 avatar
Novinář a politický analytik Maidhc Ó Cathail rozmlouval s Dianou Johnstoneovou o její nové knize „Královna chaosu: lapálie Hillary Clintonové“ (Queen of Chaos: The Misadventures of Hillary Clinton).

Maidhc Ó Cathail: Ve své poslední knize nazýváte Hillary Clintonovou „královnou chaosu“. Můžete vysvětlit, proč pro ni volíte tuto hanlivou přezdívku?

Diana Johnstoneová: Kvůli Libyi, krátce řečeno. Hillary Clintonová byla tak hrdá na svou ústřední roli při podnícení války proti Libyi, že ona a její poradci původně plánovali využít ji v podobě „Clintonovy doktríny“, tj. strategie na změnu režimu pomocí „chytré moci“, jako slogan prezidentské kampaně.
Libyjská katastrofa mne ve skutečnosti inspirovala k napsání této knihy, společně se zvyšujícím se nebezpečím války s Ruskem.
Válka vytváří chaos, a Hillary Clintonová byla horlivou obhájkyní všech amerických agresivních válek v posledním čtvrtstoletí. Tyto války zpustošily celé země a zapříčinily nezvládnutelnou uprchlickou krizi. Chaos je všechno, čím se může pochlubit Hillařina vychvalovaná „zahraničně-politická zkušenost“...

Viac na: CFP! Aktuálně (Czech free press) - spravodajská sociálna sieť
Zdroj: www.counterpunch.org, Tento odkaz smeruje mimo DF.skpřeklad: Karel Hyka

Maidhc Ó Cathail [maik ?u ko:hil] je novinář a politický analytik irského původu.

2.
označiť príspevok

RighteousFred
   19. 3. 2016, 22:28 avatar
Hitlery sa tym ani nijako netaji. Naopak, jej kampan je v znameni vojny.
Súhlasí Kasafran, Mierotvorca

3.
označiť príspevok

Kasafran
   19. 3. 2016, 22:53 avatar
RighteousFred,
ja očakávam, že Američanky (najmä ženy-matky) pošlú Hillary Clintonovú nie na miesto prezidentky USA, ale na smetisko dejín. A keď nie tam, tak aspoň do služby Monike Lewinskej...
Súhlasí Mierotvorca

7.
označiť príspevok

Lemmy muž
   20. 3. 2016, 12:04 avatar
Jasné, Američanky pošlú Clintonovú na smetisko, a pôjdu trampovať. 

www.humanisti.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

4.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   20. 3. 2016, 11:28 avatar
Len pozorujte, čakajte a buďte pokojný v strehu, uvidíte, že čo všetko sa rozpúta nad touto neohrozenou krajinou, hoci niečo sa už deje, ale to naj ešte len teraz prichádza!

5.
označiť príspevok

elemír muž
   20. 3. 2016, 11:51 avatar
Jaká tretia svetová vojna ? Kto sa tu bude biť s kým ak najväčšia armáda je amerika s europou. ?
Rusi sa vyhrážali v sýrii, že ak bude pozemná operaácia, tak je hrozby tretej svetovej vojny a ihneď na to museli odísť odtiaľ so stiahnutým chvostom.
Rusi nemajú ekonomicky postaviť sa proti Nato a Europe s amerikou.
Asi pred dvomi týždňami dávali na discoveri o anglických a ruských ponorkách. Rusi mali cvičenie v barentsovom mori a anglická ponorka bola tak neviditeľná,že plávala na tomto cvičení 4 m od trupu vtedy ich najväčšej lietadlovej,lopde.
A oni ju nemohli vidieť a tobolo na skloku studenej vojny. V mori mali tajné káble a každú rusku ponorku mali zznamenanú po číslom zvukovou stopopu, korú, .nchávala ponorka za sebou a to bolo v rokoch 87 a ešte asi do roku 97.
Takže, kto s kým o body ??????

6.
označiť príspevok

ardzun muž
   20. 3. 2016, 12:02

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

14.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   20. 3. 2016, 13:33 avatar
3 SV. však ona už beží, len ešte neboli použité tie najhoršie zbrane, kde to vlastne žijete, že to nevidíte???

8.
označiť príspevok

salbea žena
   20. 3. 2016, 13:26 avatar
vsade a vo vsetkom musi zavladnut poriadok a rozum
citove vydieranie a neovladatelne emocie a vobec emocie vzdy vedu k vojne, k vyvrazdovaniu
konflikt sa vzdy vyriesi s chladnou hlavou, so zdravym rozumom a hlavne s inteligentnou logikou
emocie nicia svet a vedu svet do zahuby ako jednotlivcov, tak aj spolocnost

11.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   20. 3. 2016, 13:31 avatar
Veď to, nadvláda rozumu spôsobila to, čo je tu dnes, sami bordel!
Súhlasí RighteousFred

12.
označiť príspevok

RighteousFred
Rozum sam o sebe je nicotny, nedokaze prezivat to, co tvori. Cit sam o sebe je nicotny, pretoze len preziva, ale nedokaze tvorit. Preto je idealne sklbit rozum a cit dohromady.
Súhlasí Kasafran

16.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   20. 3. 2016, 13:35 avatar
Preto treba to dať už na správnu mieru, cit rozkazuje a rozum vykonáva, tak ako to bolo určené od počiatku stvorenia!

13.
označiť príspevok

salbea žena
nadvlada emocii sposobila to co tu je teraz
poriadok teraz a v pritomnom to case ucini najprv pach smrti a potom opat rozum
http://www.youtube.com/watch?v=aRNQ-Z-Vdag Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

17.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   20. 3. 2016, 13:37 avatar
Rozum, to čo nikdy nepochopí duchovné, a s tým niekto chce niečo trvalé a večné vykonať...Fakt na hlavu je postavené také tvrdenie!

21.
označiť príspevok

salbea žena
   20. 3. 2016, 13:39 avatar
si v kralovstve Satanovom a tu platia krute pravidla
bud sa naucis ovladat svoje emocie,alebo bude z teba otrok naveky svojmu vlastnemu druhu,svojim bratom a sestram budes otrokom navzdy
http://www.youtube.com/watch?v=aRNQ-Z-Vdag Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

nechajte vyhrat dzravy rozum a riadte sa logikou,inac pokapete ako muchy

9.
označiť príspevok

salbea žena
   20. 3. 2016, 13:28 avatar
manzelstva uzatvorene z rozumu vzdy vydrzali a zili v mieri a v pokoji
tak je to aj v politike

10.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   20. 3. 2016, 13:30 avatar
Z rozumu v mieri a pokoji, hej? už sa tomu len smejem, lebo také ani jedno dodnes nežilo v mieri a pokoji, ak už, tak naoko, ale nie naozaj!!!
Súhlasí RighteousFred

15.
označiť príspevok

salbea žena
   20. 3. 2016, 13:35 avatar
nechaj s prekvapit svojou vlastnou dobou a uc sa na vlastnych chybach to rozumovych
pozeraj sa
nie, otvor si oci

19.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   20. 3. 2016, 13:38 avatar
Ako to bolo povedané v Malom princovi? Dobré vidíme len srdcom, to podstatné je očiam neviditeľné, tak ako aj rozumu!!! Preto diabol ma takú moc, lebo ľudia už len všetko rozumom, nie srdcom, teda duchom!

18.
označiť príspevok

salbea žena
   20. 3. 2016, 13:37 avatar
clovek je preda len zviera, ale blizi sa k vyssiemu urovni savant
ale az ked rozum opat vystupi o schodik vyssie a udrzi sa na schodiku, zial toto pochabe zviera furt pada o par schodikov spat

20.
označiť príspevok

RighteousFred
   20. 3. 2016, 13:39 avatar
Rozum nam dava schopnost postavit jadrovu bombu. Cit nam brani v tom, aby sme ju pouzili. Ciro racionalne tvory su bezcitne a to z nich robi krutych triznitelov zivota....
Súhlasí Mierotvorca

22.
označiť príspevok

salbea žena
   20. 3. 2016, 13:40 avatar
zuslachtuj si rozum,aby si v buducnosti tvoril uzitocnejsie a nemyslel na sprostosti, ktore nie su tvojej rase na uzitok

23.
označiť príspevok

RighteousFred
   20. 3. 2016, 13:44 avatar
Zuslachtuj si cit, aby si v buducnosti tvoril (nezneuzival rozum) uzitocnejsie a nemyslel na sprostosti, ktore nie su tvojej rase na uzitok.

25.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   20. 3. 2016, 13:51 avatar
Rozum bez citu dokáže akurát niečo mŕtve tvoriť, ak sa to tvorbou vôbec dá nazvať, ako dnešné umenie, hudba, technika...

24.
označiť príspevok

salbea žena
   20. 3. 2016, 13:51 avatar
ja som ona a naucila som sa ovladat svoje emocie vdaka hypnoze
ty by si bol furt na psychiatrii a na tabletkach kvoli hypnotizerom, ja som zvolila pomoc to Satanovu a odmietla som vsetko, cim by ma mohol ludsky tvor vydierat a kalicit v mojej hlave
ty si vydieratelny a emocne labilny a vobec si sa za tie roky nezmenil, pretoze pre teba je vyhodnejsie hladat vynnika okolo seba,ale nie v sebe
pochop, ze vsetko co si zle ucinil bolo vdaka tvojej emocnej labilite
Súhlasí RighteousFred

26.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   20. 3. 2016, 13:53 avatar
Kvôli hypnóze je v sračkách, dokonca už si to aj pochvaľuje a postavila sa na stranu večnej tmy a konca...! 

28.
označiť príspevok

RighteousFred
   20. 3. 2016, 13:55 avatar
A dakujem za tuto "nedokononalost", pretoze iba tak som bol schopny a som schopny vidiet veci aj z ineho uhla pohladu.
Cit je nieco ako nervovy system nasej duse. Predstav si, ze by tvoje telo necitilo bolest. Ako by vypadal tvoj zivot? Dlho by netrval, prva vaznejsia rana a vykrvacas, nic proti tomu nepodniknes, pretoze nebudes citit bolest a teda ani ziadne ohrozenie.

27.
označiť príspevok

salbea žena
   20. 3. 2016, 13:54 avatar
nikto z vas sa nechce zbavit citov, pretoze vas tak sladko drzia na nizsej urovni a ta vam vsetkym vyhovuje
to divadlo nielen v politike, ale vo vsetkom a vsade
zijete kvoli sebeckemu emocnemu divadlu, pretoze vam to vyhovuje,aj ked tuto civilizaciu nim degradujete a nicite

29.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   20. 3. 2016, 13:56 avatar
Nadvláda rozumu a duchovná lenivosť zato môže a nie city!
Súhlasí RighteousFred

31.
označiť príspevok

RighteousFred
   20. 3. 2016, 13:57 avatar
Ak by som necitil, nechcel by som zit, preco aj? Naco?
Súhlasí Mierotvorca

30.
označiť príspevok

salbea žena
   20. 3. 2016, 13:56 avatar
nechcem mat s vasimi primitivnymi cinmi nic spolocne, naucte sa najprv ovladat a potom sa chytajte slov a pravdy
radsej byt ticho a vediet odist je ovela viac, ako zabijat nielen myslienkami, ale aj slovami a cinmi

32.
označiť príspevok

RighteousFred
   20. 3. 2016, 13:58 avatar
salbea, nehnevaj sa, ale tvojou silnou strankou zrovna sebaovladanie nieje. Aj teraz tu v tejto debate s tebou uz lomcuju pocity.
Súhlasí Mierotvorca
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Pokiaľ sú v manželskom vzťahu problémy, tak na vine sú obe strany - ako žena, tak aj svokra.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(101 779 bytes in 0,573 seconds)