Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  kultúra  téma
kategórie:  

Kotlebovci zatiahli do špiny aj hereckú legendu: Hnusne zneužili Milana Lasicu!

21
reakcií
233
prečítaní
Tému 2. februára 2020, 23:23 založil Osvietený.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 2. 2020, 23:23 avatar
Bránia svojho vodcu zubami nechtami. Líder fašistickej strany ĽSNS Marian Kotleba (42) je v súčasnosti súdený za šeky na sumu 1 488 eur, ktoré odovzdal sociálne slabším rodinám.

Číslo odkazuje na neonacistickú symboliku, no jeho podporovatelia sa ho zastávajú. Do špinavej vojny zatiahli aj miláčika národa Milana Lasicu (79), ktorý v týchto dňoch oslavuje jubileum. Kotlebovci totiž na svoju obhajobu vytiahli to, že v roku 2015 uzavrel zmluvu s RTVS, za ktorú má dostať 1 488 €. Sám herec je zo zneužitia svojho mena zhrozený.

Zhrozený Lasica

Samotný Milan Lasica je zo zneužitia svojho mena zhrozený. „Je to, samozrejme, podvrh. Aj nedávno uverejnili na facebooku reklamu, že sa zúčastňujem nejakej akcie, kde keď ľudia vložia peniaze, môžu sa stať milionármi - to sú všetko podvrhy. Neviem, či to mám brať ako prejav svojej popularity, že takto zneužívajú moje meno, ale že sa k tomu odhodlal aj poslanec slovenského parlamentu, tak to ma naozaj prekvapuje,“ povedal Lasica pre Stratégie. Jeho manželka Magda Vášáryová bola vo vyjadrení ostrejšia. „To je zúfalstvo. To je protiprávne. Už nevedia, čo by použili. Ak je niekto proti kotlebovcom, tak je to môj muž.“

Prokurátor Tomáš Honz, ktorý stojí za obžalobou Kotlebu, už na súde hovoril, že pred súdom sa zohľadňuje viacero vecí. Jednou z nich sú aj ľudia na kandidátke ĽSNS. Práve tam má Kotleba neonacistického speváka, odsúdeného rasistu, bitkára, či zatiaľ neprávoplatne odsúdeného extrémistu. „Nejde priamo o odovzdávanie šeku s vyobrazeným hákovým krížom ale s číselnou symbolikou, ktorá predstavuje neonacizmus, musíte obžalovanému dokázať, že tá jeho motivácia je neonacistická. Tá vyplýva aj z toho, akými ľuďmi sa obklopuje, aké úkony vykonal v minulosti, aké sú dôkazy z minulého obdobia,“ odôvodnil Honz.

www.cas.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


2.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 2. 2020, 08:58 avatar
Tvrdíš, že nie je pravda, že Lasica dostal za odmenu 1 488 €?


14.
označiť príspevok

Osvietený muž
   3. 2. 2020, 13:53 avatar
Lemmy pravda to je ale iba čiastočná . Po pripočítaní DPH .
Zmuluva na túto sumu nebola .

Ja som dnes tiež tankoval za 88 €

Iginla nosil číslo na 88.

je to také smiešne ako ohananie sa svastikou . Nacek tvrdí že ten hakový kríž na hrudi je svastika a hakový kríž na palici je tiež svastika kerka brany do koncentraku je náhoda na straž zdavi lebo je skaut atd atd .


3.
označiť príspevok

havran
   3. 2. 2020, 09:18 avatar
Ste trápni chlapci. Kľudne mi pošlite 1488 EUR a vôbec nebudem špekulovať prečp práve toľko. Myslím, že všetkým čo takto boli obdarovaní je to absolútne jedno. Spamätajte sa . lebo práve takto im robíte reklamu a nemusia ani pohnúť prstom. Zamýšľam sa nad tým, kto je primitívnejší. Najmite si papamobily a prenasledujte ich. Ľudia veľmi dobre vnímajú čo je pre Slovensko horšie. Fiasko ktoré vás 29.02.2020 čaká bude prekvapením len pre vás. Kotleba by vám mal poďakovať. Naozaj sa neviete spoľahnúť na zdravý rozum Slovákov, ale musíte tu predvádzať teatro? Skúste si preštudovať "step by step" kto bol nositeľom fašizmu a ako to pokračovalo až do momentu keď skutočný fašizmus odhalil svoju tvár. Je mi vás chudákov úprimne ľúto. Nerozpútavajte vášne.


5.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 2. 2020, 09:27 avatar
Havran, máš jedinečnú a historickú možnosť poslať na transparentný účet práve 1 488 €, ale vieš už teraz, že nie si schopný tak urobiť.

Pošleš aspoň 0,88 € bezdomovcom? Esenc tak už viackrát spravil. Dokážeš to aj ty? To, čo skútrista? On pomáha reálne. Ty sa zmôžeš len na plané reči. Prekonaj sa! Buď chlap, ukáž, čo je v tebe. Máš charakter, aby si pomohol? Číslo transparentného účtu: SK0883300000002901760284.

Detaily: www.humanisti.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


8.
označiť príspevok

havran
   3. 2. 2020, 09:40 avatar
Lemmy- nerad sa bavím s primitívom Realita je taká, že tento posraný kapitalizmus na Slovensku nikdy nebude ozajstnou demokraciou pre väčšinu poctivých ľudí, ktorých je na Slovensku väčšina . Lemko zamyslí sa trochu objektívnejšie a a odhoď klapky nenávistí. Skús, možno sa niekam posunieš a nemusíš pritom zbožňovať komunistov.


9.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 2. 2020, 09:43 avatar
Vidíš, a ja zvládnem sa baviť s primitívom ako si ty. 


15.
označiť príspevok

Esenc
   3. 2. 2020, 14:04 avatar
Lemmy, kamarát môj, terazky by som ťa mal podľa tvojho vzorca humanistu osočiť- prečo si primitívne vymýšľaš a klameš??     Ja som nikdy neposlal bezdomovcom 0,88€ a viackrát už vôbec nie!!!!
Pravdou je, že som to poslal humanistom v núdzi!!! Ale nie bezdomovcom!!!!
Nikdy som bezdomovcom neposlal 0,88€. Je to svätá pravda.
Lemmy vidíš, že de jure mám na takto ladený výrok právo, ale de facto asi nie   Lebo si iba nesprávne napísal, komu som to venoval a ja úmyselne mätiem ohľadom bezdomovcov, lebo pravda je akomak inakšia.     
Súhlasí Lemmy


17.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 2. 2020, 14:25 avatar
Máš pravdu, chybne som sa vyjadril. Ty si posielal na iný účel. To je pravda.
Súhlasí peter67


19.
označiť príspevok

peter67 muž
   3. 2. 2020, 14:31 avatar
Lemmy aspoň vidíš, že stačí malilinký "preklep" a okamžite si za klamára.    
Hoci úmysel si mal dobrý, už všetci majú Esenca za podporovateľa bezdomovcov a nie humanistov.      
Tak vznikajú povestné fámy.     
Súhlasí Lemmy


20.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 2. 2020, 14:52 avatar
Keď toto tu čítajú dvaja ľudia, tak to ešte nie je faux pas. 
Súhlasí peter67


21.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 2. 2020, 14:53 avatar
Horšie by bolo, keby si to prečítalo 1488 ľudí.
Súhlasí peter67


22.
označiť príspevok

peter67 muž
   3. 2. 2020, 15:00 avatar
By si sa čudoval, čo všetko ovečka po mne číta!!!!     


4.
označiť príspevok

havran
   3. 2. 2020, 09:24 avatar
Osvietený vieš čo je sebarefleksia a kontraproduktívnosť? Uvedom si, že EU nie je ten správny priestor pre fašizmus, no neoliberálna vášeň k nemu vedie aj tým, že v uliciach budú prenasledovať svojích politických protivníkov. PÝTAM SA ŤA: kto koho prenasleduje? Kotleba liberálov, alebo nie je to naopak? Kde sa zastavíte a kedy?


7.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 2. 2020, 09:34 avatar
Havran, Havran, aké je sympatické od teba, komunistu, že tvrdohlavo brániš fašizmus. Mŕtvi komunisti, ktorí prežili zločiny fašizmu, sa vďaka tebe obracajú v hrobe.


10.
označiť príspevok

havran
   3. 2. 2020, 09:45 avatar
Lemmy ........... ako si na to prišiel? Ty asi nechápeš čo ti tu píšem. Fašizmus je nahroznejšia vec , len ide o to, či ho dokážeš vidieť v hmle propagandy a kto je jeho nositeľom. Ani Hitler nehovoril o fašizme spočiatku to bol národný socializmus , na pre národ to nebolo nič sociálne. Pozri sa na Trubana a Kisku a urob si z icjh rečí a skutkov priamku do budúcnosti.


6.
označiť príspevok

havran
   3. 2. 2020, 09:33 avatar
Mimochodom , horlivých prokurátorov mal aj Hitler, boli aj v ČSR v 50-tych rokoch a že by sa teraz nový horlivec volal HONCZ?
Nehrajte sa z ohňom. Rozpútať vášne môže byť ľahšie než sa zdá. Nenaháňajte Kotlebovi percentá a pochopte, že tento národ je už ďalej ako pod opaterou fašistického Nemecka začiatkom 40-tých rokov.


11.
označiť príspevok

havran
   3. 2. 2020, 09:55 avatar
Lemy vieš čo je "neoliberalizmus"? Hovoríš s človekom, ktorý Husákovi povedal, že reaálny socializmus je cesta do pekla a bude to trvať 15 rokov. Trafil som sa presne na rok a deň. Predstav si, že ma nezatvoril a neukrižoval, len sa zamyslel. Prečo asi? Tvoj problém je, že si len ako hlúpe decko a nemyslíš, iba prskáš jedovatú slinu, tak pokračuj, keď inakšie nevieš. Ja som ďaleko od toho, aby som sa na teba hneval, lebo viem, že ľudia vidia veci , až keď je neskoro a niektorí ani vtedy. O tom sa môžeme baviť, aký bude vývoj a kde sú jeho príznaky. Ja viem, že nakoniec si ulica spraví svoje, keď sa rozpútajú vášne. Vidíš to vo svete i teraz, no musíš vidieť aj kto je v pozadí a komu to slúži.


12.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 2. 2020, 10:16 avatar
Na mňa nechoď s hlúpymi otázkami. Nepýtaj sa ma, čo je neoliberalizmus, lebo vyzeráš rovnaký idiot, ako tí, ktorí tárajú čosi o neomarxizme. Jeden idiot lepší ako druhý. Ty hádam vieš, čo je neomarxizmus!


16.
označiť príspevok

havran
   3. 2. 2020, 14:10 avatar
Hlupákovi sa každá otázka môže zdať hlúpa, ja s tým nič nenarobím.


13.
označiť príspevok

havran
   3. 2. 2020, 10:30 avatar
Lemmy- jediné izmy ktoré maju zmysel je materializmus. Každý iný IZMUS je hlúposť . ANI MARXIZMUS NIE JE nič iné, len ideologická floskula, ale uvedom si , čo je skutočným hegemónom pohybu spoločnosti na ceste jej rozvoja. Možno , že vieš, kedy je spoločenský vývoj prirodzeným a kedy revolúčnym a prečo k tomu dochádza. Niektoré zmeny v spoločnosti sa nedajú zmeniť inakšie ako revolúciou. Stará prežívajúca kvalita spoločnosti sa bude vždy brániť odchodu zo scény a dobrovoľne sa jej nechce.


18.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 2. 2020, 14:27 avatar
Materializmus je tiež izmus na entú, ak vezmeš do úvahy, čo pod materializmom myslia konzervatívni kresťania. Oni hovoria o bezhraničnej pažravosti, o obžerstve, o mamone. To je pre nich materializmus. Takže vidíš, ten izmus má viacero významov.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 05:33,  Nemýľ sa! Svedkovia sú Jehovov národ! Ale stalo sa im to, čo v Izraelskom národe! (Rimanom...
dnes, 04:52,  Našťastie.*19
dnes, 04:52,  Rozhovor s ex-jehovistkou: Svědkové Jehovovi jsou ovládáni strachem Daniela byla až do...
dnes, 04:51,  Rozhovor s ex-jehovistkou: Svědkové Jehovovi jsou ovládáni strachem Daniela byla až do...
dnes, 03:56,  toto je spartáááááááá *39 youtube.com/watch?v=bLeHQFBMtmk
dnes, 03:29,  youtube.com/watch?v=L6P3nI6VnlY
dnes, 02:14,  115. konverzáciu ?? prepáč ale ty si pre mna jebnuty človek. bez urázky .
dnes, 02:06,  Ako vždy, na otázky, ktoré ich zatlačia 'do kúta' nemajú odpoveď...:-)
dnes, 01:51,  Sme si dristy mohli ušetriť, keby si zas nezačala rýpať ;)
dnes, 01:51,  Ešte, ak na niečo nezabudnem, by som sa chcel vyjadriť k niektorým otázkam na mňa 1,...
dnes, 01:47,  Si divná ;) Lebo vždy tú konverzáciu so MNOU začneš ;)
dnes, 01:24,  113. sorry, ale drístanie s tebou ma neobohacuje . keby som mala IQ 70. ale nemám . nuda
dnes, 01:22,  Ako keby to mala byť nejaká prekážka ;)
dnes, 01:19,  111. s tebou som sa o tom nebavila .
dnes, 01:16,  USA sa moze z vysoka na venezuelskú ropu. tak ako ropu v iraku vlastnia na 60% čínske...
dnes, 01:15,  Na margo toho jak ste sa o tom bavili ;)
dnes, 01:13,  109. ty si ho začal pliest ze je muskatt . ;)
dnes, 01:13,  Prítomnosť Ježiša, apoštola alebo aj Jehovu Boha môže byť neviditeľná (Matúš 28:20)...
dnes, 01:11,  V prvom rade si vyrieš čo máš proti MNE, fotóna do toho nepleť ;)
dnes, 01:07,  107. ved to je v poriadku ze máš fotónka rád ;) to len na tomtoodpadovo fóre je taká...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Je lepšie rozsvietiť sviečku, ako zaoberať sa tmou.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(93 683 bytes in 0,529 seconds)