Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Kotleba je dôledok toho, že katolícky voliči nemali koho voliť ? ? ?

58
reakcií
1551
prečítaní
Tému 6. marca 2016, 07:19 založil elemír.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
27. 02. 2012
136
21. 02. 2016
26
08. 10. 2017
232
 
 


1.
označiť príspevok

elemír muž
   6. 3. 2016, 07:19 avatar
A čo by som ja ako katolík očakával od Kotlebu, čoby, ak už je tam mal presadzovať?
Ja by som ho prosil o dve veci:
1. Konečne vyšetriť a ujasniť dejiny, kto je skutočne zodpopvedný za transporty židov.
2.Vyhodnotiť historiu a poslanie SNP demoktaricky a konečne zavrhnuť doteraz prevládajúcu komunickú verziu.
Teraz som ho nevolil, ale do VUC som ho volil. Môj názor sa podstatne zmenil, keď som raz sedel v čakárni u lekáára a prišiel tam mladý párik a on mal na sebe dvojkríž v kruhu asi 15 cm. Samozrejme, že okamžite začali obaja lízať telefony. po chvíli ukázal on jej svoj telefon a povedal: Pozri, pleskolprstami po telefone dodal: zastreliť !
Okamžite mi prešiel po chrbte mráz a dnes sa dokonca ukázalo, že ho volila väčšina mladých do 40 rokov a najviac prvovoliči.
No ale je v parlamente a na takéto veci si myslím dajú v ich strane pozor a mladých nejalo ukočírujú, ja dúfam, že to bol iba ojedinelý zjav, ktorý sa mi náhodou vyskytol a cítil by som sa trošku klamárom, ak by som to tu nespomenul.
Takže zmiešané pocity, ale ak bude chcieť niekto vytvoriť vládu bez smeru, nemá šancu bez kotlebu, ak teda, ešte neviem, či KDH vypadne. KDH sa totiž zameralo iba na rodinu a vôbec sa nedotýkalo vážnych tém a problém rodiny ľudia považovali za vyriešený referendom, ktoré sa stalo v týchto volbách pre KDH tragicke a všeobecne pre slovensko zbytočné, pretože existujú témy oveľa ťažšie a dôležitejšie, než je rodina.
Ako jediný sa za Pannu Máriu nie že nehanbil, ale doslova si ju vynútil, aby na tom zábere bola a je celkom možné, že sa mu aj ona sama takto odvďačila a veľmi ju budem prosiť, aby ochránila jeho stranu od podobných zážitkov, ktorý som zažil ja v čakárni u lekára.
Ja osobne verím, že keď zakladal katolícky kňaz Hlinka svoju stranu, určite ju nezakladal na to, aby boli v nej popravčie čaty a práve asi aj toto prispelo k k jeho úmrtiu, ak tam tieto trendy uvidel a nedokázal s tým pohnúť, nedokázal tomu zabrániť.

No ale ak už tam Kotleba je, musím ešte priopomenúť, že on jediný sa hlásil vo volebnej kmpani ku kresťanstvu, teda konkrétne ako katolík sa prejavil tým, že nanámestí trval na kameramanovi, aby urobil záber tak, že tam musí byť aj socha márie ne námestí snp v bystrici.

Mnohí to uvidia ako obrovskú hrozbu klerikarizmu na Slovensku, väčšina ľudí až na 85% sú neveriací a neávidia svätuškárov a už vôbec nie tých, čo sa k tomu otvorene hlásia a katolícki politici to vôbec nemajú ľahké a nenávisť sa valí zo všetkých strán a radšej klamstvo a komunistická lož ako pravda, že by katolícki politici mohli dosiahnúť aj niečo dobré. Fico jak by zmet.
Žiadna kampaň, jediný rozhovor s novinármi, jeden záber na mariánsky stlp a ide ďalej ide tam, kde zostalo KDH, ktorému v kampani odstal kresťanský len ten názov. Žiadne nočné mlátenie slmy a ide ďalej.-

Katolíci, najpočetnejšia skupina veriacich na slovensku, nemali koho v týchto volbách voliť a ak si vybral on ju a ona jeho, tak nech im to požehná otec , syn a aj Duch svätý. Amen


15.
označiť príspevok

Lemmy muž
   6. 3. 2016, 08:52 avatar
Aliancia za rodinu im dopomohla!

cynickaobluda.dennikn.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


2.
označiť príspevok

TvojOponent19
   6. 3. 2016, 07:46 avatar
Kotleba nie je poslancom katolíkov. Kotleba je produkt protestu a dôsledok nenávistnej liberalizácie, ako to tu predvádza Lemmy.
Až 30% voličov Kotlebu sú vysokoškoláci. Volia ho Cigáni a u ostatných je treťoradé svetonázorové presvedčenie. Od začiatku som tvrdil, že bola chyba Kotlebu ignorovať. Mal byť porazený vo verejných diskusiách.

Kresťania mali koho voliť, ale pristúpili k voľbám tak, ako si Lemmy prial - sekulárne. Na prvé miesto ohrozenia krajiny dali nespravodlivosť, obmedzenie slobody prejavu, cenzúru a mediálne lži. Kotleba urobil geniálny ťah - v tejto spoločnosti lží mu stačilo nazývať čiernu čiernou a bielu bielou.
Súhlasí Karol Nagy


4.
označiť príspevok

Lemmy muž
   6. 3. 2016, 07:49 avatar
T19: Kotleba nie je poslancom katolíkov.

Ani KDH nie sú poslanci katolíkov. Nikto oficiálne nie je poslancom katolíkov. Katolíci sú všade, aj v SNS.
Súhlasí Shagara


6.
označiť príspevok

TvojOponent19
   6. 3. 2016, 08:02 avatar
Konečne to chápeš. Slovo kresťanská v názvoch strán je pojem čisto sekulárny. Ku kresťanstvu sa hlási aj Beňová a dokonca ani Chmelár ním neopovrhuje. A ikona sekulárneho humanizmu Procházková si tiež búši na hruď, aká je kresťanka. A Dawkins sa poklonkuje najvyšiemu predstaviteľovi anglikánskej cirkvi... Zrejme by si si mal urobiť poriadok v pojmoch. Ten Tvoj súčasný filter spôsobuje zmätok.
Začni napríklad týmto: sites.google.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


37.
označiť príspevok

Shagara muž
   7. 3. 2016, 07:27 avatar
6,....Oponent,......na danom odkaze sa môže hocikto chytiť tebou vymenovaných bodov,....a môže tvrdiť,že ani RKC nie je kresťanská cirkev/iba formálne/,....lebo ovocie tejto cirkvi,je všetko možné,len nie to,čo tým mienil Kristus v súvislosti s pravými kresťanmi. Poukazuješ,že Hitler v skutočnosti nebol kresťan,lebo viedol vojnu a konal neľudsky,...atd. Ale tak konala aj RKC, a jej "sväté vojny",boli tiež všetko možné,.....len nie "sväté"! A to platí aj na "svätú inkvizíciu. Aj preto mnohí historici prirovnávajú katolícku inkvizíciu k "predchodkyni gestapa./Amer.historik-Hauben/
Teda,verný katolík Hitler,len opakoval to,čo videl vo svojej cirkvi. A ak by som citoval trebárs Nemeckých biskupov/atd/,tak by si pochopil,že oni ho považovali za "superkatolíka". Tie modlitby upravené na fúhrera, a apel aby sa kresťania modlili za svojho vodcu,boli na dennodennom poriadku. Je zaujímavé,že s odstupom času sa RKC dištancuje od Hitlera,....len sa čudujem ,prečo to neurobili ,vtedy,kedy by sa to nechápalo ako alibizmus a pošramotené svedomie. Vtedy,ked to mali urobiť predstavitelia cirkvi a neurobili to,práve naopak,...žehnali jeho aktivity a vyprosovali pre neho priazeň u Boha.
A je zaujímavé,že ho dokonca nechali aj celebrovať v kostole. A Oponent,sám svojim postojom sa radíš k tým kresťanom,ktorých "poznať podľa ovocia",ale nie toho dobrého,ale naopak. Uviedol si isté kritéria,a sám do nich spadáš.
Ale nemusíš sa báť,......je tam celé stádo RKC,....nie si sám. Ani tvoja "nesprávne zameraná horlivosť" to nenapraví, ale práve naopak.. Lebo sa vyznačuje nesprávnym poznaním,pravdou a aj nesprávnym postojom.


43.
označiť príspevok

Wolfe muž
   9. 3. 2016, 14:51 avatar
Co k tomu dodat? Zeby "Gott mit uns!"?

Docela zaujimave by bolo este napriklad rozobrat take nieco, ako Jasenovac...


5.
označiť príspevok

Lemmy muž
   6. 3. 2016, 07:51 avatar
T19: Kotleba urobil geniálny ťah - v tejto spoločnosti lží mu stačilo nazývať čiernu čiernou a bielu bielou.

A čo sa sťažuješ? Veď len koná v zmysle Ježiša Krista. Kresťania hovoria, že čiernu majú ľudia nazývať čiernou, a bielu bielou. Tak čo robíš teraz opičky zo seba?

„Nech je vaša reč: áno – áno; nie – nie; lebo čo je nad to, je od zlého.“ Mt 3, 37


9.
označiť príspevok

TvojOponent19
   6. 3. 2016, 08:04 avatar
5 Nerob zo seba idiota.


11.
označiť príspevok

Lemmy muž
   6. 3. 2016, 08:07 avatar
Podľa teba bol Ježiš idiot. OK, ty si tiež katolík kus ma podrž, kus ma pusť. 


12.
označiť príspevok

TvojOponent19
   6. 3. 2016, 08:26 avatar
OK... už môžem len dodatočne poradiť. Nerob zo seba ešte väčšieho idiota, než si. 


23.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   6. 3. 2016, 09:40 avatar
On nemusí, om je, ale buzer žúrku sa vám aj tak nepodarí presadiť...humanisto!
Súhlasí TvojOponent19


14.
označiť príspevok

fajer
   6. 3. 2016, 08:49 avatar
Dúfam , že Sulík ho bude ignorovať aj nadalej...


16.
označiť príspevok

TvojOponent19
   6. 3. 2016, 08:53 avatar
Aj fajer sa stal veriacim. Dúfať = veriť. Kotlebín už účinkuje 


25.
označiť príspevok

fajer
   6. 3. 2016, 09:47 avatar
veriť neznamená vedieť, viera nieje dôkaz....viera ešte neznamená mať pravdu, viera nepotrebuje dôkazy...viera je len želanie, prosba, sen , klam...


17.
označiť príspevok

Lemmy muž
   6. 3. 2016, 08:53 avatar
Samozrejme. Sulík nie je odkázaný na Kotlebu.


18.
označiť príspevok

TvojOponent19
   6. 3. 2016, 08:58 avatar
Je odkázaný na katolíkov v Sieti, OĽANO, Sme rodina, Moste, SNS.
Čím ďalej, tým lepšie, Lemmy.


59.
označiť príspevok

Karol Nagy
   22. 3. 2016, 10:00 avatar
TvojOponent19,

podľa mňa, za prechod niektorých katolíkov z KDH ku Kotlebovi (Zo Smeru-SD pochádza podľa exit pollu údajne 20% voličov Kotlebu) sa výrazne pričiňovalo nielen KDH, ale aj RKC a GKC. Ešte v r. 2009 som oslovil viac ako 5 tisíc kresťanov, vrátane popredných aj regionálnych politických predstaviteľov. Informoval som ich o rasistickej skupine na Facebooku, kde 3 683 občanov Slovenska by chcelo upáliť Rómov demokraticky - americky napalmom, fašisticky cyklónom B, alebo „humánnejšie" všetkých vystrieľať. A všetkým, okrem piatich v skupine sa to páči alebo majú strach sa ozvať. Hanbím sa najmä za mlčiacich novinárov, politikov, kňazov, právnikov, policajtov:

www.volby.estranky.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


3.
označiť príspevok

Lemmy muž
   6. 3. 2016, 07:47 avatar
E: Katolíci, najpočetnejšia skupina veriacich na slovensku, nemali koho v týchto volbách voliť

Ale mali! A aj tak volili. Nevyhováraj sa.


8.
označiť príspevok

TvojOponent19
   6. 3. 2016, 08:03 avatar
3 Volili na základe iných hodnôt ako kresťanstvo.


10.
označiť príspevok

Lemmy muž
   6. 3. 2016, 08:06 avatar
Aha, a akých? Zrazu podľa teba kresťania nie sú kresťanmi? Na čo sa ideš vyhovárať?


13.
označiť príspevok

TvojOponent19
   6. 3. 2016, 08:27 avatar
10 Už si ako ten vypatlaný jehovista šagara. Prekrúcaš a vyvinuješ sa ako slizký had. Nemáš sa riadiť zdravým rozumom a logikou?


20.
označiť príspevok

fajer
   6. 3. 2016, 09:35 avatar
od kedy má kresťanstvo hodnoty, jediná hodnota kresťanstva sú Vatikánske majetky...a krvavé peniaze....


22.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   6. 3. 2016, 09:39 avatar
Dilino prešovské opäť prehovorilo, teraz už vieme, že aký je aj fachman...presné ako jeho choré a fanatické názory!


24.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   6. 3. 2016, 09:43 avatar


29.
označiť príspevok

fajer
   6. 3. 2016, 09:54 avatar
mierotvorca ty si maliar?????????


32.
označiť príspevok

Wolfe muž
   6. 3. 2016, 10:30 avatar
Toto je lepsie
youtu.be Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


33.
označiť príspevok

Wolfe muž
   6. 3. 2016, 10:31 avatar
Teda takto
A je to take trefnejsie

youtu.be Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Mierotvorca


26.
označiť príspevok

fajer
   6. 3. 2016, 09:48 avatar
vieš hovno...


27.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   6. 3. 2016, 09:50 avatar
Až na toľko za zmohol Pat, no toto... 


28.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   6. 3. 2016, 09:51 avatar
Tak teraz priama otázka: Je to on ten fachman?


30.
označiť príspevok

fajer
   6. 3. 2016, 10:00 avatar
si maliar, že sa tak tomu rozumieš...alebo hovno vieš len kritizuješ...


31.
označiť príspevok

Wolfe muž
   6. 3. 2016, 10:24 avatar
Takze tymto si priznal, ze na tom videu si ty..
Súhlasí Mierotvorca


34.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   6. 3. 2016, 10:34 avatar
Práve, že trochu sa tomu rozumiem a keď idem také niečo robiť, tak si prv niečo poriadne prikryjem a odtiahnem skriňu, aby to bolo poriadne!

Takže fajer je J.P.


36.
označiť príspevok

fajer
   6. 3. 2016, 11:11 avatar
tak trochu, to hovoria všetci fušéri, načo zakrývať, ked sa to bude natierať debile...rozumieš sa maľovaniu ako náboženstvu, tak trochu...ked si sprostý tak radšej drž hubu...


42.
označiť príspevok

Wolfe muž
   9. 3. 2016, 14:48 avatar
Ano, niekto aj takto zakryva svoju hlupost...

A preco si tie hodiny teda nezabalil do nejakych novin?
Ved sa normalne vyjadri, ty maliar profesional..


48.
označiť príspevok

fajer
   10. 3. 2016, 04:47 avatar
profesionál ich nezastrieka, ako na tom videu...ty sa tiež tomu rozumieš....


7.
označiť príspevok

elemír muž
   6. 3. 2016, 08:02 avatar
lemy, surovo mi pripomínaš moju ženu, už ťa začínam mať rád, ako ju.

není nad rozum jako keď sa vydarí a k....t, čo sa postaví !!!!


19.
označiť príspevok

Karola žena
   6. 3. 2016, 09:12 avatar
elemír..vychádzam z názvu tému, k ostatnému ..upusti od takýchto úvah - politických pre-kombinácii s katolicizmom , ..vôbec nejde o katolíckych voličov, ale celkovo o voličov, ktorí už majú viac ako plné zuby toho svinstva ktoré sa na SK deje., ktorí už nevládzu znášať chorý systém jak ekonomický, tak sociálny .
( kto volil KDH len preto, že "kresťanská ? ..patrí medzi slepých somárov, bohužiaľ, je týchto tupoňov "požehnane"   ..)

..v prvom rade je potrebné Sk vyliečiť z dlhoročnej pliagy ktorú vďaka doterajším vládnucím politikom si kvalitne od*rali len a len občania, ..na zrovnánavnie židovskej minulosti a minulosti SNP je času dosť, a môžu sa tým zaoberať inštitúcie tomu príslušné, prečo by to mal riešiť Kotleba ? ,..citujem: " 1. Konečne vyšetriť a ujasniť dejiny, kto je skutočne zodpopvedný za transporty židov "..." 2.Vyhodnotiť historiu a poslanie SNP "... hehehe..ak toto je pre teba teraz podstatné ,. elemír , tak ja neviem či blbosť zhadzujú a slepota mysle vládne ,...treba akútne riešiť súčasnosť pre lepšiu budúcnosť ..chápeš ?!

..som rada že sa konečne ľudia spamätali a tým KáDeHáckym krysám nedali hlasy, ..samo o sebe to evokuje, že názov "kresťanská" bola len zásterka tejto ich podlej choromyselnej politiky na úkor občanov !!!!!!

..to, že istí poiltici nazývajú Kotlebovu stranu fašistickou, a jeho fašistom, je opäť špinavá hra na city občanov, ktorým pomaly a iste dávkújú tieto ingrediencie odporu do podvedomia.., on nemá zlé vízie pre Slovensko a slovenských občanov, len to u týchto darmožráčov a zlodejov evokuje obavu z toho, že sa objavil na scéne silný individualista, ktorý si na tie ich špinavosti zrejme nekompromisne posvieti... 

Inak nechápem ktorí iditoti volili magora Matoviča.. 


21.
označiť príspevok

fajer
   6. 3. 2016, 09:37 avatar
Pád KDH, je dobrá správa pre Slovensko...
Súhlasí Karola


35.
označiť príspevok

elemír muž
   6. 3. 2016, 10:57 avatar
Karola, je to iba ďalšia strana vzdoru, v mnohom máš pravdu,dokonca aj s tým matovičom to malo byť s prochádzkom naopak, Matoviča neberiem preto, že nemôže kamarát urobiť niečo také, ako urobil Matovič prochádzkovi, ale Matovič sa zase dostal do parlamentu pomocou cudzích osobností, ktoré naverboval do strany na poslednú chvílui a prochádzka aj s KDH skončili na chamtivosti niektorých top 10 vo svojich radoch. napríklad Hrušovský, broska a smer sa nechal ukázať s Paškom, to tiež bola citlivá strata. Horší ako Kotleba je Kollár, lebo teraz nič nechce, ani mimnistra a ked sa rozhľadí, že ako to vlastne funguje, vyvinie tlak, aby aj on ničo zíéskla, samozrejme neskro a to, môže byť jedna z príčin rozpadu.
Predčasné volby do dvoch rokov nevyriešia nič, viď čechy a ti iež v takomto stave predsedali v unii. Česši prekonali europsky rekord stavu bezvládia po vollbách a dokoncy vtedajši dočasná vláda urobila viac a ko vlády vzídená z volieb.

Ľuďom samotným ide na nervy aj dedmokracia a ko destabilizujúci faktor, ale treba sim uvedomiť, že stabiliota tu predsa bola 40 rokov +8 rokov Fico.


38.
označiť príspevok

elemír muž
   8. 3. 2016, 23:22 avatar
A čo dneska, zase treska ?
Danko sa dnes vyfarbil ako komunista,ktorý chce znova znárodňovať strategické podniky. A vyhlásením, že bude jednaťlen s Ficom jasne naznačil satlinovmu vnukovi, že m u ide tlačiť hlavu do análu. Pred volbami sympatický národniar, po volbách nadutý komunista, on už asi ani nechodí po zemi, je tak nadutý a ľahký, že musí nosiť tehlu v kabáte. dal jasne najavo, že bez neho nie je možné zostaviť vládu a že tá vláda nemôže byť demokratická, ale naďalej komunistická, veď to je presná politika smeru.
Jediná možnosť, aby skončil smer je Sulík, ale iba s dankom a to je slizký nevyspytateľný had,ten narobí vietor ešte aj Ficovi taký, ža to zbalia skôr ako o rok. Stabilná vláda mohla byť s jedine KDH, alebo s Kotlebom, ktoprý sa už vyjadril, že predsa nemá problém hlasovať za dobré zákony, zrejme demokratické a určite by nehlasoval za komunizmus, ako je znárodňovanie strategických podnikov a zdravotníckych poisťovní, nehovoriac o tlačových zákonoch.
No a Procházka, pobehoval celeé volby ako vyoraná myš a zrejme ani dodnes nevie, kde je sever. zrejme ešte väčší zmätkár, ako Danko a takákejto trojici bude dobrý aj kotleba, s ktorým sa môžu dohodnúť na niektorých zákonoch, čo je však veľmi, veľmi málo pravdepodobné.
Ak by ale Sulík zobral kotlebu, miesto Danku, bola by to naozaj stabilita.
Kotleba je jediný, koho nezmagorila moc po týchto volbách, jediný politik na slovensku, ktorý ma vyštudovanú vysokú politickú školu na UMB, no a taký, keď sa dostane medzi politikov, z ktorých ani jeden nemá politické vzdelanie, okrem Fica v Moskve, musia z neho zákonite urobiť idiota. Zatiaľ sa im to darí, ale málokto si všimol, čo všetko sa mu podarilo dokázať v bystrici aj napriek totálnej blokáde ficovej vlády. Veď tí idioti kvôli nemu ešte aj zastavili stavbu dialnice do Košíc. Jako malé deti.
Má na to patričné vzdelanie a jednoducho charizmu, ktorá v praxi predčila stovky milionov eurové náklady na reklammy typu: milujem slovensko. Ako sa mohli tieto peniaze inak využiť. Za každý hlas dostane politická strana , ktorá dosiahne nad tri percentá 8 euro !!!!! To je biznis !!!!! A toto tiež chce kotleba zrušiť. Keď dajú cigáňovi 5 euro za hlas, ešte na tom zarobia tri.
A fašizmus, dodnes platí u nás jeho definícia, ktorú vymysleli komunisti. A to nie je dobré, pretože v tejto definícii sa nehovorí o diktatúre. Obaja sa navzájom vidia ako strašiaci jeden druhého,ale nanebezpečnejšie na fašizme a komunizme je presadzovať svoje názory, čo aj jako debilné, násilím a to sú vraždy a väzenia, či koncentračné tábory.
Zatiaľ som nepočul, Kotlebu o tomto hovoriť. Ale teraz som ho nevolil kvôli postoju k europskej únii. To je pre taký malý národ, ako sme my v strede europy takmer tragické. Malé národy nemajú inú šancu, než sa nechať zastrešiť väčšími.Niečo to stojí, aleje to oveľa bezpečnejšie ako bez ochrany velkých. Ukrajina sa tiež spoliehala na neutralitu a majú tam teraz veselo. Takže toto mu neberiem, to je viac nebezpečnejšie ako fašiuzmus, korý mu vymyslel niekto iný.
Ale zase ma zaujal tým, že by sa mohla použiť zbraň na ochranu svojho majetku a života a teda postupne rušiť prozločinecké zákony. Ak niekto vstúpi na cudzí majetok bez vedomia majiteľa, nemôže byť majiteľ braný na zodpovednosť, ak si tam spôsobí zranenie, alebo ak mu spôsobí zranenie majiteľ v rámci ochrany svojho súkromia a majetku.

Na slovensku boli vykopnuté dvere, zmlátená cela rodina tak, že jeden na následky zomrel a dotyčný dostal 8 rokov. Tých osem rokov mal dostať sudca za prevzatie úplatku.
Alebo predstavte si, že vám ide do dvora PARTIA TMAVšEJ PLETI, AK ICH UPOZORNíTE, ONI SA NA VáA OSOPIA, JeDNA PANI V ZúFALSTVE O SVOJ žIVOT, vytiahla vzduchovku a vystrelila nad nich. Výsledok, hrozil jej osemmesačná trest nepodmienečne. Tak kde sme, stačí, že sa tu dá dokopy pár ľudí a už aby sa človek presťahoval ? Ale kde, ak práve tuto bezpečnosť hľadajú u nás státisíce utečencov.
Muž zmláti ženu ako žito a tá si musí hľadať útočisko po útulkoch, štát na to vyhadzuje peniaze a notorik si plne využíva prázdny byt ??????
Manželstvá sa prestali uzatvárať, lebo aby rodičia neukrátili rodinu o výhody slobodných mamičiek. Financiami podporujeme zlé a dobré je tým diskriminované. Koľko sa mohlo ušetriť na socialnych vádavkoch ? ? ?

ATĎ .......
Súhlasí Wolfe


39.
označiť príspevok

Iesus_z_Nazaretu
   8. 3. 2016, 23:29 avatar
38 ty si čím starší tým vačší kokot...čo sa sťažuješ...mal si voliť kotlebu a nie toho farizejského chuja figeľa...boh ťa za to skáre


40.
označiť príspevok

fajer
   9. 3. 2016, 05:23 avatar
Správne, Sulík má vo volebnom programe zrušenie náboženstva na školách...A vieš prečo, aby školy nevychovávali takých debilov ako si ty..Elemír...Stabilná vláda môže byť len s KDH.... ale nebude, lebo KDH je na hnojisku dejín...a tam aj ostane...


41.
označiť príspevok

bystrik muž
   9. 3. 2016, 06:15 avatar
Tak potom treba reformovať celé školstvo, jeho osnovy, aby nebolo aj na 99% ateistické!


45.
označiť príspevok

Wolfe muž
   9. 3. 2016, 14:58 avatar
By ma zaujimalo, ze aka skola vychovala potom teba..  


44.
označiť príspevok

Wolfe muž
   9. 3. 2016, 14:57 avatar
Suhlasim s mnohymi aj ked nie vsetkymi vecami..
KDH je vypocitave... raz kvoli nim nezlozili vladu, pretoze sa zdrahali a zavahali..
To ze ma "Krestansko" v nazve nedava ziadnu pridanu hodnotu.. je to len nalepka...
Súhlasí Scarlet666


46.
označiť príspevok

elemír muž
   9. 3. 2016, 22:58 avatar
Ja sa tu trápim ak náš Maťo s listom Ježiškovi a vy ??????
Ateismus príde , toho sa DOčKáTE, ALE SA DOčKáTE AJ TOHO, čOHO JE SATAN schopný, kde boh nie je,. lebo tam nie je ani jeden veriací. Ateizmom začne tretia svetová vojna a potom si možte fúkať práškový sukor do .....
Neviem, prečo máte strach z viery, ak vierou si môže každý zlepšiť život ?!?!? Lenže to je svetový trend, idiotsky sa priprviť o svoje dobro.
kolko krát to tu už bolo, a napríklad komunisti čo robili, z mníšiek narobili zločincov, mučili a zabíjali kňazov a kde prišli, na to ste zabudli ? A znova a znova jako barani a pár sekund po smrti a do pi .......... ale vy napriek tomu, ešte za to že sú veriaci, nadáte do bláznov a čo vy ste ????? Znova ateizmus, znova vojna. Vždy musí byť na svete nejaký konflikt, kde tečie krv, ale všetko zlo, ktoré je na svete je následkom náboženstva, ale nikde v evanjeliu nie je napísané, že treba vraždiť, naopak, kristus sa vyhráža najkrutejšími trestami za každú slzu, za každú preliatu kvapku krvi, ale vy stále, keby si si aspom raz zobral do ruky to evanjelium a presvedčil sa , že tie dristy, čo ti nakydali niekde v krčme do hlavy, tam vôbec nie sú.
Neuznávate nič vyššie, ako zdravý rozum a racionálny úsudok človeka, neuznávate vyššie duchovné veci, ste bezduchí ľudia ako zvieratá. Na takéto reči reagujete zurivosťou a s chuťou vraždiť, ale prečo ????? Čo to je za logika ????
Je to lenivosť azúrivosť, že chce niekto od vás,, aby ste sa modlili a chodili do kostola. Veď tak sa nemodlite a nikde
nechoďte ! Ale načo tie horké sliny ? Neznesiete poradiť, len zlo a zúrivosť a hľadanie zla keď aj pred sto či tisíc rokmi, ale zakaždú cenu nájsť a vytiahnúť na svetlo, dobro vás nezaujíma, to je pre vás nuda. Ak vo filme v televízii netečú potoky krvi, tak to je nuda. Ano, ateizmus je práve takáto krvavá nuda, až pokial sa v tej krvi sami neutopíte. Nenávidite každého, kto by vás o túto zábavu pripravil.
Ja som bol alkoholik a nenávidel som každého, kto mi to, vyčítal a bránil som krčovitu svoju slobodu, aby som si mohol vypiť, koľko len chcem. A predsa som prestal piť a v slobote pioť som zbadal otroka alkoholizmu, že sloboda je o niečom inom, úplne opačnom, otvoril sa mi nový svet, Dovtedy som bol stále zaneprázdnený, ale nakoniec, nezostalo po mne nič, čo by som urobil. Keď som prestal piť, otvoril sa predomnou svet chuti stále niečo robiť a vžda bolo po mne niečo vbidieť, čo som urobil. Ale dodneska sa mi nepodarilo prehovoriť ani jedného notorika, aby nepil. Márne mu vykladám, aká nádhera ho čaká, ak s tým prestane. Je to sila, ktorá si drží človeka ako otroka a nielen on sám, ale nikto mu nedokáže pomôcť,
To isté je s vierou, Kolko ateistov sa obrátilo, 5, 100 alebo 1000 ? Aké zázraky sa robili vo Fatime, aby sa ľudia obrátili, aby nebola II.svetová vojna a nakoniec samotná cirkev to bola a je, čo neuverila a desiatky a stovky milionov mrtvych a umučených a doneska nikto nepripustí, že tí zomreli za to, že svet nepočul nebo ??? Že to stým nemá nič spoločné ?????

Aj tak sa dá žiť, z vojny do vojny a nech je na vine cirkev ?!?!?


47.
označiť príspevok

Wolfe muž
   10. 3. 2016, 00:53 avatar
"Ateizmom začne tretia svetová vojna" >> Prve dve svetove vojny boli tiez za ateizmu? Rozmyslaj..


49.
označiť príspevok

fajer
   10. 3. 2016, 04:48 avatar
hlúposť týždňa...


50.
označiť príspevok

fajer
   10. 3. 2016, 04:54 avatar
komunisti čo robili, z mníšiek narobili zločincov, mučili a zabíjali kňazov a kde prišli, na to ste zabudli ? A znova a znova jako barani a pár sekund po smrti a do pi .......... ale vy napriek tomu, ešte za to že sú veriaci, nadáte do bláznov a čo vy ste ?????

Kresťania- počas celej svojej histórie vraždil, kradli, mučili svojich odporcov, od inkvizície počas križiackych vojen, povraždili milióny ľudí, každá vojna, dá sa to dokázať, bola vlastne náboženská, náboženstvo je zlo ktoré vlastne začalo aj tú, ktorá je vo svete....veriaci mali by ste sa hanbiť....


51.
označiť príspevok

Iesus_z_Nazaretu
   10. 3. 2016, 04:58 avatar
vatikán aktívne napomáhal vojnovým zločincom - fašistom...


52.
označiť príspevok

elemír muž
   10. 3. 2016, 06:45 avatar
Ja vas nechcem presvedčiť, to je zbytočné, teraz ste to jasne ukázali, že vás zaujíma iba zlo, bez toho, že by si tušil, čo robil vatikán cez vojnu, krčmové z hlavy nedostaneš.
Hovoríš o veriacich, že sú za všetko zlo zodpovední a čo vy, čo vy ste za grupa , komunisti, čo čo ?? Z vás nikto nevraždil ????
Podľa vás, ak by nebolo na svete cirkvi, dodnes nie je zavraždený ani jeden človek ????? Toto vyplýva z vaších príspevkov.
Ježiš hovorí, ak ti dá niekto po líci, nastav aj druhé, ale komunisti, fašisti nás presviedčali, že musíme zabijať, Sme povinhnjí am museli sme prisahať, že položíme život za vlasť. Za akú vlasť, čo nepoznala dobro a krtesťanov prenasledovala, ?? Inak budeme zabití my, bol som dva roky na vojen a načo ? Aby sme si tam celé dva roky honili ??? Celé dva roky nás učili vraždiť a to bola štátna doktrína, ta sa proste musí. Viete si predstaviť, že vás ako plotrenovanégho vojaka postavia do šíku a a idete na steč s tými, čo bežia oproti vám oproti ???? Akú máš šancu, že to prežiješ ??? Ak ťa dobre trafí máš to hneď za sebou, ak nie aké obrovské muky ťa čakajú kým za niekolko dní zomrieš ???? A za koho prečo a prečo desiatky milionov toto muselo prežiť, za to že nejaký idiot zabil v sarajeve následníka tzronu. Toto je váíš svet,.
My veriaci sa toto neučím,e, tak kto to robí ????

Kresťania- počas celej svojej histórie vraždil, kradli, mučili svojich odporcov, od inkvizície počas križiackych vojen, povraždili milióny ľudí, každá vojna, dá sa to dokázať, bola vlastne náboženská, náboženstvo je zlo ktoré vlastne začalo aj tú, ktorá je vo svete....veriaci mali by ste sa hanbiť....

A čo si ty robil, teda čo ste vyrobili, kde ste boli, či ste neviniatka, ktorých kresťania zabíjajú ?????
A my sa máme hanbiť ????? Za čo, že ty si si nechal,v krčme vymiesť mozog a čo je čierne vidíš biele ???,

Nič vás nezaujíma, len zlo, zlo a nenávisť, tam dobro nemôže mať šancu, akokolvek by ste sa snažili dobrých zašpiniť a možno sa vám to aj podarí, budete len zlý, stoka hnusu bezduchého človeka, ktorý nevie hľadať dobro, lebo zabudol, čo vlastne dobro je.

Ćo ty vieš, kto bol zodpovedný za transpoty židopv ? Obesíme nevinného, však veriací sú aj tak idioti a máme to vybavené, že ??? Dodnes si každý môže vybrať noviny z tej doby, archívne zápisy z pqarlamentu, kto mal aký príspevok k čomu a prečo došlo k hlasovaniu a, ale vás to vôbec nezaujíma. Kresťani sú vrahovia, a máme to vybavené. A toto je inteligencia ?????

Bánovská fara bola plná židov, celý vatikán bol plný židov, v zábavných podnikoch išla zábava na plné obrátky, bolo peňazí, čo sa nahrabali židom, tak sa bavme !!!! Aj tak z toho obviníme kresťanov !!! A tak ste obvinili a tak sme vinní ale podľa jakej logiky, inteligenta, alebo bezduchého idiota. ????
A nielen vy, dokonca ešte aj niektorí samotní židia si myslia, že to kresťania sú na vine za nich.
KDH sa nedostali do vlády, jasne, nech idú do pi ...i. Ale n ikoho nezaujíma, že ak by zostali, mohla byť perfektná vláda do týždňa, čo je teraz, keď sa vám konečne naplnili vaše priania z nenávisti voči cirkvi, ???? Je zase po vašom, ale zas len plač a škrípanie zubov !!!! Akými očami to všetko vidíte ???? To je jediné, čo vás uzaujíma, nech idú do ...., ale čo to spôsobí, to samozrejme je podľa vás zase len chyba veriacich. Aká je to logika a akej úrovne.????
A takíto ľudia nemajú hanbu povedať, že všetko zlo ide z cirkvi.

Tieto volby sú nádherným príkladom, čo sa stane s týmto svetom, ak sa naplní prianie ateistov.
Europu založil Adenauer ako kresťanské spoločenstvo a čo spôsobuje s europou neunavný boj ateistov ???? Kde sme prišli ?? Toto sa vám páči, ale hlavne, nech idú do pi.... , aj tak sú to ko ....i.

Ale nechajte si ešte ráz prejsť hlavou, tieto volby, lebo to že Fígel ušetril na dialniciach štyri miliartdy, to je ko....t, lebo normálne sa nešetrí, zo všetkého sa berie až 40%, to je vaša politika, lebo máte strach, že ak by ste sa k tomu náhodou dostali vy, aby to bolo stále takmer polooficialne, že zoberiete 40%, a nie ako ten idiot, čo nechal štátu 4 miliardy.

Pardon, za všetko sú vinní kresťania a ateisti sú nevinní anjeli, ktorýxch by cceli


53.
označiť príspevok

bystrik muž
   10. 3. 2016, 07:00 avatar
Dohadujte sa koľko chcete, aj ste to stále tí istí ľudia, síce v inej koži stále, v inom postavení, ale vždy tí istí, tak ako pred 2000 rokmi, pred 1000 rokmi, tak aj dnes, ale dnes už možno poslednýkrát, čas triedenie už nastal!

A kresťanov, tých pravých, tých bolo vždy najmenej, tak ako včera, tak aj dnes!!!


56.
označiť príspevok

Wolfe muž
   10. 3. 2016, 12:55 avatar
Problem je v tom ze cirkev sa takto ukazuje, ako moc je Jezisova..
Ak sa na takomto niecom podiela, tak je skor satanska..

To neospravedlnis argumentom tu quoque..
Prave cirkev sa tvari, ako ta moralisticka, ale ako moze moralizovat niekto s maslom na hlave?

Pozri si nieco o katolickom koncentracnom tabore v Jasenovac...


54.
označiť príspevok

bystrik muž
   10. 3. 2016, 08:17 avatar
Oprava: aj tak ste to stále tí istí ľudia...


55.
označiť príspevok

elemír muž
   10. 3. 2016, 11:56 avatar
Máš pravdu, škoda sa rozčulovať - stále tí istí frajeri.


57.
označiť príspevok

elemír muž
   11. 3. 2016, 00:42 avatar
Wolfe, toho je predsa na mraky, napríklad Tábor podlých žien, atď, ale predsa si nenechím vytrhnúť z ruky niečo, čo mám vyskúšané a perfektne funguje ! A to je katolícka cirkev, veďpráve u vás je to tá najväčšia chyba, čo robíte, posudzujete cirkev a teda aj boha podľa ľudí, ktorí cirkev vyznávajú. A teda posudzujete podľa zlých a opieate si svoje osudy o zlých ľudí.
Uverili ste zlým ľuďom, že cirkev a viera v boha je zlá, púrečo nie podľa evanjelia a samotného ježiša.
Stačí pre vás, aby sa našiel debil, čo zabil a vy na základe toho debila premárnite šancu na spasenie. Kolkokrát som tu písal, neopierajte si svoj osud o zlých ľudí, tí patria satanovi a ten ak vidí, že vás môže takýmto ľahkým spôsobom odradiť od dobrého, tak to určite urobí a bez váhania.

To je niekedy až primitívne vidieť na druhých iba zlé a na sebe nachádzať len dobré. Lebo to by mohol byť príklad z evanjelia, ked sa farizej modlil v chráme s mýtnikom. ktorý z nich odišiel,ospravedlnený. ?
Ja napríklad nepoznám žiadneho evanjelického kňaza, že by robil niečo zlé, ale poznám veľa naších kňazoiv, čorobili zlé., ale neprejdem kvôli tomu k evanjelikom, lebo to, čo mi poskytuje katlícka cirkev, by som u evanjelikov nenašiel.

Teda ja si aspom myslím, že to nezáleží od ľudí iných v cirkvách a už vobec nie zlých ľudí, to muisí záívisieť prtedovšetkým odomňa prečo sa rozhodnem. Od toho, čo mám vyskúšané, lebo kolko humusu je na katolíckej cirkvi a koľko veci s ktorými ani ja nesúhlasím, a kolko je cirkví, kde by si nenašiel ani jednu pavučinku a predsa tam nejdem, lebo viem, čo chcem, čo od cirkvi potrebujem a nemôžem bez toho žiť.
Treba si uvedomiť, že práve títo zlí na našej cirkvi, tí práve môžu byť aj satanova pasca.
Mňa nezaujímajú cirkevné zločiny, mňa zaujíma to, čo mi cirkev dáva a nedam sa od toho odratiť nejakým idiotom, čo bol debil a zabil.


58.
označiť príspevok

Wolfe muž
   11. 3. 2016, 01:09 avatar
"A to je katolícka cirkev, veďpráve u vás je to tá najväčšia chyba, čo robíte, posudzujete cirkev a teda aj boha podľa ľudí, ktorí cirkev vyznávajú." >> Ja som nic nehovoril o Bohu...

Tebe pokial by vyhovoval satan, tak by ti bol dobry aj satan..
RKC ti vyhovuje, pretoze si vyrastal indoktrinovany RKC... to je vsetko..

"Stačí pre vás, aby sa našiel debil, čo zabil a vy na základe toho debila premárnite šancu na spasenie. " >> Jedina sanca na spasenie je katolicka cirkev?
Problem je, ze tych "debilov" je tolko, ze by sa o tom dala spisat hruba kniha..
Staci si pozriet "Ciena kniha kniha katolickej cirkvy" od Michaela Hebeisa, alebo Historia papezov, ich cirkvi a statu od davneho historika Leopolda von Rankeho.. a toto su len 2 knihy z tisic..

Mas pravdu, toto by si u evanjelikov nenasiel...
(A evanjelicka cirkev tiez nie su zrovna svatci)

" kde by si nenašiel ani jednu pavučinku a predsa tam nejdem, lebo viem, čo chcem, čo od cirkvi potrebujem a nemôžem bez toho žiť." >> samozrejme, ved o tom hovoril uz aj Jeremias
31 Proroci prorokujú klamstvo a kňazi vládnu na vlastnú päsť; môj ľud však má toto rád (Aj ty Elemir to mas rad, ako si spomenul). Ale čo spravíte, keď tomu bude koniec?
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 05:21,  Osvietený to preháňa vytváraním množstva balastu.
dnes, 05:21,  “Čo sa týka prítomnosti nášho Pána Ježiša Krista a času, keď k nemu budeme...
dnes, 05:18,  Môj milovaný syn Miško spáchal samovraždu. Ja s tým denne bojujem.
dnes, 05:18,  Nikomu neprajem počúvať cudzie hlasy, ktoré sa robia v mozgu.
dnes, 05:17,  Trpím silnou depresiou, porucha osobnosti, schizofrénia vážneho poškodenia.
dnes, 05:16,  Veď aj tu píšem svoje pocity, aj tie invektívy sú moje pocity, myšlienky, ktorých sa chcem...
dnes, 05:14,  Som psychicky úplne na dne. Ambulantne sa to nedá liečiť. Oni ma potrebujú sledovať 24...
dnes, 05:14,  314. Lemmy, ak sa potrebuješ niekedy vyrozprávat/ vypísat. tak to normálne napíš . namiesto...
dnes, 05:13,  Mobily: 0948 255 355 a 0907 550 790.
dnes, 05:13,  Budem v nemocnici celé 2 mesiace, možno viac, záleží od poisťovne Dôvera.
dnes, 05:10,  313. sme dohodnutí, ty sa dáš dokopy a ja ti pomozem s tvojou zbierkou .
dnes, 05:09,  Nespal som celú noc, mám silné výčitky svedomia.
dnes, 05:08,  8. 7. 2020 už budem ráno o 8.00 h na príjme.
dnes, 05:07,  Spolieham sa na to, že sa z krízy nejako dostanem.
dnes, 05:07,  310. ak uvidím nejakú pozitívnu zmenu , prispejem ti aj na tvoju zbierku . aj ked ja tieto...
dnes, 05:03,  309. dobry plán .nech ti pomozu . *19
dnes, 05:00,  102. mentálnym zobrákom si ho nazyval lebo vytahoval tvojho mrtveho syna , ty chybné nazory ....
dnes, 04:59,  Idem si to teraz liečiť.
dnes, 04:50,  301. daj si to liečit *19
dnes, 04:49,  Pravda, občas mám chybné názory, zmenil som názor na Dzia, keď som ho lepšie spoznal. Keby...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Úspešný muž je ten, ktorý zarobí viac, než stačí minúť jeho žena. Úspešná žena je tá, ktorá si takého muža dokáže nájsť.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(171 586 bytes in 0,206 seconds)