Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Konštatovanie predvolebné?

2
reakcií
66
prečítaní
Tému 12. februára 2020, 23:59 založil Kasafran.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
11. 08. 2018
4
 
 


1.
označiť príspevok

Kasafran
   12. 2. 2020, 23:59 avatar
Konštatovanie predvolebné?
Alexander Benčický
12.2.2020

www.youtube.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Toto píše slovenský amerikán. Tak, už viete, koho voliť? Zdieľam toho Slováka, lebo milujem našu krajinu a som za to, aby bol každý potrestaný, kto sa obohatil. Som za milionársku daň, ktorá mala byť už od r, 1990!! Som proti pravici, nenormálnym liberálom, ale aj za potrestanie väzením, všetkých aj z ľavice, z koalície,  ktorí túto zem okrádali vo svoj prospech celých 30 rokov!

*
30 rokov prázdnych rečí a sľubov.
30 rokov drancovania Slovenského hospodárstva.
30 rokov nedotknuteľnosti a beztrestnosti čelných predstaviteľov Slovenského štátu.
30 rokov ponižovania a uťahovania opaskov.
30 rokov páchania nedoziernych podvodov na Slovenskom národe.

Výsledok ? Úpadok Slovenskej spoločnosti ako morálny, ako intelektuálny, tak aj ekonomický je až tragický. Myslím si že to všetko čo sa deje u Vás na tom Slovensku v tejto zvrátenej dobe je už v podstate horšie než to čo sa dialo za čias komunizmu. Žijem v Spojených štátoch a s z hrôzou sledujem dianie na Slovensku. Slovensko nikdy nikoho ani ekonomicky ani morálne už nedobehne, ani keby utekalo oproti. Radšej sa vráťte k nejakej novej forme socialistického zriadenia spoločnosti s aplikovanou trhovou ekonomikou. V podstate aj tak všetko, čo máte na Slovensku sa aj tak postavilo za čias socializmu. Nemocnice, sídliská, školy, univerzity, celková infraštruktúra, energetika, vodárenská štruktúra, jadrová energetika a tak ďalej a tak ďalej...

Veď na Slovensku Vám ani diaľnicu nevedia dostavať. Zaveďte si socializmus a budete sa mať určite lepšie. Ľudia u Vás zomierajú na liečiteľné choroby. Príklad: ľudia horia v Prešove a hasiči nemajú dostatočnú výškovú techniku, ale hlavná vec, že si u Vás niekto ide robiť super kšeft na kúpe útočných bojových stíhačiek. Na čo sú Vám Slovákom útočne stíhačky? Chcete sa pod taktovkou severoatlantickej aliancie NATO zapliesť do vojny proti Rusku?
Slovanský národ - Slovensko bude bojovať proti slovanskému národu - Rusku ? Čo ste už na tom Slovensku komplet rozum potratili. Poľnohospodárstvo ste si zničili. Zdravotníctvo máte v rozklade. Lieky - Potraviny - Benzín - Naftu - Energie - Dopravu a veľa-veľa ďalších máte už drahšie, ako tu v Amerike. Na Slovensku máte oveľa-oveľa vyššie dane ako tu v USA a čoskoro o pár rokov budete mať drahšie už aj služby.

Ľudia sú prenasledovaní za názor. To nevidíte, kam sa rútite? Treba sa prebudiť!

Ak sa zapletiete do vojny proti Rusku, tak to bude Vaša naprostá skaza - smrť. Vojenská ofenzíva proti Rusku bude spustená zhruba do dvadsiatich rokov a na tomto sa chcete spolu podieľať Slováci? Každému, kto číta tieto riadky dávam na vedomie, že vojenský biznis tu v USA je jedným z hlavných ekonomických pilierov. Z času na čas musí USA všetku tú vojenskú produkciu aj použiť, aby sa mohla produkovať nová a nová a tak dookola. Preto bol napríklad: Vietnam - Lýbia - Iraq - Irán - Sýria - Juhoslávia - Afganistan - Kórea - Sudán - Somálsko a mnohé-mnohé ďalšie agresívne intervencie Spojených štátov. Čo si myslíte, že po spustení vojny proti Ruskej federácii kam budú padať rakety? Paríž? Londín? Praha? Viedeň? Ženeva? Kodaň? Helsinki? Rím? Barcelona? Berlín? Brusel?
Nie, vážení Slováci, tam nikde ani na jedno z týchto miest nespadne ani jedna raketa. Ako prvé sa zničia štáty ako Slovensko alebo teda ich časti ako východ Slovenska - východ Maďarska - východ Poľska...
Vystúpte čo najskôr z NATO a EÚ. Vyhláste vojenskú neutralitu!

Zaveďte si socializmus s aplikovanou trhovou ekonomikou, ako majú napríklad v Číne a choďte si vlastnou cestou! Ináč Vás čaká peklo. Je mi nesmierne ľúto všetkých trpiacich ľudí u Vás na Slovensku, ktorí tam žijú na hranici biedy. Nevedia sa dostať k liekom, umierajú na liečiteľné choroby. Živoria z pár stovák mesačne. Toto všetko je výsledok Vašej 30 ročnej "demokratickej" cesty od roku 1989. Neviete postaviť pred zodpovednosť nikoho z tých, ktorí spôsobili tento stav Slovenskej spoločnosti. Neviete pracovať s princípom parlamentnej demokracie a v podstate ani s demokraciou ako takou. Posledných 30 rokov je toho naprostým zdrvujúcim dôkazom.

Chodievam občasne na Slovensko a novo postavené od roku 1989, čo vidím, sú len nejaké nákupné centrá, rôzne shopingy, Auparky, Lidly, Tescá, telekomunikačné centrá, auto-showrumi, nejaké otrokárske fabriky/montovne, kde Slováci robia za pár stovák a produkujú tak obrovské zisky, ktoré idú aj tak do zahraničia, nejaké elektrodomy, ako napríklad NAY a tak ďalej, ale nevidím žiadnu nemocnicu postavenú po roku 1989, nevidím žiadnu novú infraštruktúru, žiadne nové školy, či univerzity, alebo nejaké nové výskumné ústavy, nevidím žiadne nové dopravné stanice, žiadne nové letiská, žiadne nové sídliská, proste nič. Vie mi tu niekto menovať aspoň jednu nemocnicu postavenú po roku 1989 ? Alebo nejaké nové sídlisko postavené po roku 1989 niekde na Slovensku? Diaľnica bude kedy? Koľko bude stáť tá diaľnica, ak bude dokončená? Bude to najdrahšia diaľnica na kilometer výstavby v celom vesmíre, či čo? Alebo napríklad: Počiatek - prečo už nesedí vo väzbe a nezhabú mu majetky? Balciar? A mnohí mnohí iní...?

Mladí ľudia na Slovensku žijú na hypotékach v bytoch, ktoré na Slovensku stoja od čias socializmu. To Vám Slováci nepríde ako trápne toto? Utekajte čím s?ôr zo štruktúr EÚ a NATO, lebo ak Vás agresívna Amerika zatiahne do vojny proti Ruskej federácii, tak boh s Vaším slovenským národom. Američania sú národ agresívnych útočných patriotov, žijem tu v USA už dlhé roky a vidím to denno-denne, čo sú oni Američania zač.
ČSSR mala všetko, úplne všetko a teraz už nemáte nič, nič, nič. Áno, máte ako že nejakú "slobodu", ale úprimne, čo je to za sloboda? Kvalita života po roku 1989 je hlboko-hlboko pod úrovňou spred roka 1989. Takmer 2 milióny Slovákov žije na hranici biedy. Toto ste chceli po roku 1989? Slováci prebuďte sa už konečne a utekajte z EÚ a NATO čím skôr. ČÍM SKÔR.

Úpadok Slovenskej spoločnosti, ako morálny ,tak aj ekonomický, je až tragický. S nástupom zvráteného liberalizmu očakávajte naprosto drtivý, doslova drtivý, dopad celého Slovenska. Takmer 10 000 ľudí ročne mŕtvych na liečiteľné choroby na tak malý štát, akým je Slovensko, to už nesie znaky páchanej genocídy. 2 milióny ľudí na Slovensku, žijúcich v biede z pár stovák mesačne, to je Slovenská pracujúca chudoba. 600 000 nezamestnaných ľudí bez práce. 400 000 agresívnych cigánskych asociálov zabíjajúcich a zmrzačujúcich slušných Slovákov. 500 000 dôchodcov s dôchodkom nižším ako 350 eur. 600 000 prevažne mladých ľudí bolo nútených odísť zo Slovenska. 500 000 ľudí na Slovensku síce pracuje, ale len na dohodu o vykonaní práce s príjmom hlboko-hlboko pod úrovňou minimálnej mzdy.
Zdravotníctvo v naprostom úpadku. Viac ako 3 a pol milióna exekúcii toto všetko sú výsledky celkovej tragiky Slovenského národa. Tragika úpadku sa s pribúdajúcim časom bude ďalej len a len prehlbovať. V priebehu roka 2020 čakajte na Slovensku zhruba 15 až 20 percentné zdražovanie úplne všetkého, počnúc napríklad elektrickou energiou a končiac napríklad mliekom...
Každým rokom sa na Slovensku čoraz viac a viac ľudí prepadá do biedy a ani rok 2020 toho nebude výnimkou. Škoda celého Slovenského zotročeného národa. Tu, v Amerike, ak človek nevie dôveryhodne dokladovať pôvod majetku, tak takýto človek o takýto majetok automaticky prichádza v plnom rozsahu. U Vás na Slovensku je to ako?
Andrej Kiska je príkladom naprostého úpadku a zdrvujúcej tragiky Slovenskej spoločnosti. Socializmus časom ostane poslednou nádejou Slovenského národa!


2.
označiť príspevok

gabriel pb
   včera, 10:17 avatar
Peter Gabriel Solsbury Hill Best Quality in HD with Lyrics


3.
označiť príspevok

gabriel pb
   dnes, 16:15 avatar
Richard Müller - Milovanie v daždi
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Genialita veľké dielo začína, ale len vytrvalosť ho dokončí.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(54 972 bytes in 0,459 seconds)