hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Konspiracne teorie o 11 sept. vysvetlene za 5 minut!

príspevkov
39
zobrazení
1
tému vytvoril(a) 12.2.2014 20:28 ranexil
posledná zmena 13.2.2014 15:38
1
12.02.2014, 20:28
Niezeby som bol cynik a nejak extremne by ma to zaujimalo, kapol som na tento kr. doku nahodou.
Obzvlast pre ludi typu osvieteny velmi vhodne, aby nahodou nezmizol, ked zastreli oblubenu kravu fica namiesto jelena.
odkaz
none
8

1. ranexil 12.02.2014, 20:28

Niezeby som bol cynik a nejak extremne by ma to zaujimalo, kapol som na tento kr. doku nahodou.
Obzvlast pre ludi typu osvieteny velmi vhodne, aby nahodou nezmizol, ked zastreli oblubenu kravu fica namiesto jelena.
http://www.youtube.com/watch?v=dIdJuAtGU54

12.02.2014, 21:41
ranexil už som myslel že Ti začali lieky zaberať . Bin Ladin samozrejme neexistoval ani lietadlá a ani dvojičky všetko bolo vytvorené preto aby mohli američania ropné polia a lúky ukradnúť Afgancom . Časom sa zistilo že neexistujú ani ropné polia a lúky v Afganistane tak USA dostáva strach či vôbec existuje amerika . Amíci pobrali niekolko stad kôz z Afganistanu a presunuli sa do Iraku kde z neznámych príčin žiadne polia nezískali ani neukradli Každopádne chlapec zo Slovenska vypátral túto záhadu lbo je nadštandartne šikovný a tata mu kupil v tescu za 199,90 laptop Nuž čo dlho objasňovala FBI a CIA šikovný Slovak vedel ihned . Všetko je totiž inak

odkaz
none
9

8. Osvietený 12.02.2014, 21:41

ranexil už som myslel že Ti začali lieky zaberať . Bin Ladin samozrejme neexistoval ani lietadlá a ani dvojičky všetko bolo vytvorené preto aby mohli američania ropné polia a lúky ukradnúť Afgancom . Časom sa zistilo že neexistujú ani ropné polia a lúky v Afganistane tak USA dostáva strach či vôbec existuje amerika . Amíci pobrali niekolko stad kôz z Afganistanu a presunuli sa do Iraku kde z neznámych príčin žiadne polia nezískali ani neukradli Každopádne chlapec zo Slovenska vypátra...

12.02.2014, 21:55
Ale ty si inak hlupy clovek.
none
11

9. ranexil 12.02.2014, 21:55

Ale ty si inak hlupy clovek.

12.02.2014, 21:58
ranexil neuveríš mi ale tvoj komentar 9 ma potešil je dôkazom toho , že je všetko v poriadku . Hrozím sa toho ak by si ma Ty nazval mudrejším človekom to by som musel mať scestne myšlienky ako ty
none
14

1. ranexil 12.02.2014, 20:28

Niezeby som bol cynik a nejak extremne by ma to zaujimalo, kapol som na tento kr. doku nahodou.
Obzvlast pre ludi typu osvieteny velmi vhodne, aby nahodou nezmizol, ked zastreli oblubenu kravu fica namiesto jelena.
http://www.youtube.com/watch?v=dIdJuAtGU54

13.02.2014, 05:47
Ono najviac ma zaujalo toto
Lietadlo vrazi do vrchnej casti budovy, spodna cast vyzera docela stabilne (chapem, ze je porusena integrita).
Hori si hori, inak sa nic nedeje a potom zrazu sa sklopi KOMPLETNE CELA BUDOVA rovnomerne pod seba, ako keby bola podminovana a odpalena profesionalnym pyrotechnikom.

Chapem, ze sa sklopi cast okolo naburania a hlavne nad. Ale ze sa sklopi aj spodok tak tomu moc neverim.
A hlavne ze najprv len hori, ziadne odpadavanie kusov, a ked pada, tak ziadne odrazenie casti konstrukcii od seba (nehovorim o tych pidikuskoch co tam odpadli), alebo od stabilnejsej spodnej casti budovy. Neverim tomu, ze je integrita porusena tak rovnomorne, ze sa casti konstrukcii od seba neodrazia a neodkotulaju nabok, ale vsetko krasne padne pod seba..
A ze pad prvej budovy vobec nemal ziaden vplyv na druhu budovu...

odkaz


odkaz
od 1:25 je vidiet ako budova presne kolabuje pod seba...


odkaz
Ta budova naspodu vyzera nejak moc dobre, nie?


Inak uprimne ked som videl tie zabery, tak mi az zle ostalo..
none
20

14. 13.02.2014, 05:47

Ono najviac ma zaujalo toto
Lietadlo vrazi do vrchnej casti budovy, spodna cast vyzera docela stabilne (chapem, ze je porusena integrita).
Hori si hori, inak sa nic nedeje a potom zrazu sa sklopi KOMPLETNE CELA BUDOVA rovnomerne pod seba, ako keby bola podminovana a odpalena profesionalnym pyrotechnikom.

Chapem, ze sa sklopi cast okolo naburania a hlavne nad. Ale ze sa sklopi aj spodok tak tomu moc neverim.
A hlavne ze najprv len hori, ziadne odpadavanie kusov, a ked pada, t...

13.02.2014, 10:01
A hlavne, tieto neskutocne nahody, ktore sa nestali nikde inde na svete sa stali v ten den hned 3x.
none
21

20. 13.02.2014, 10:01

A hlavne, tieto neskutocne nahody, ktore sa nestali nikde inde na svete sa stali v ten den hned 3x.

13.02.2014, 10:09
Ved za 5 minut su zhrnute vsetky..mna osobne soklo, ze jednotka, tkora zastrelila ladina zomrela "nahodou" vo vrtulniku, takze sa ich jakziv nik nespyta, koho to zastrelili a ci vobec.
none
2
12.02.2014, 20:37
najlepsia bodka bola, ze ti, ktori udajne zastrelili ladina a samozrejme ho hodili do mora, aby nik nevedel, ci ho vobec zastrelili zomreli neskor vo vrtulniku.
Naco davaju taketo dokumentu na youtube? Ved stracam doveru v slobodu a lasku blizneho k bliznemu a to nehovorim o mojom idole z ineho kontinentu.
none
4

2. ranexil 12.02.2014, 20:37

najlepsia bodka bola, ze ti, ktori udajne zastrelili ladina a samozrejme ho hodili do mora, aby nik nevedel, ci ho vobec zastrelili zomreli neskor vo vrtulniku.
Naco davaju taketo dokumentu na youtube? Ved stracam doveru v slobodu a lasku blizneho k bliznemu a to nehovorim o mojom idole z ineho kontinentu.

12.02.2014, 21:06
Však sa vie , že žiadny bin aLadin neexistoval. Všetko bolo len bu bu bu, aby bol dôvod získať ropné polia, o čom inom by to bolo ? Taká je politika uesej
none
5

4. 12.02.2014, 21:06

Však sa vie , že žiadny bin aLadin neexistoval. Všetko bolo len bu bu bu, aby bol dôvod získať ropné polia, o čom inom by to bolo ? Taká je politika uesej

12.02.2014, 21:11
A chiara, neviem to...mozno jestvoval, je mi to jedno...skor ma desi pomyslenie, ze sme uplne v riti ked sa zamyslime nad dobrom o ktore sa usiluju generacie ludi a ludi.
Jedndoucho tento nas svet vzdy ovlada len s****ena bestia a satan by pri nom bol iba taky pikolik.

Tak neser na vsetko bezny clovece a nehlad si iba svojho..
none
6

5. ranexil 12.02.2014, 21:11

A chiara, neviem to...mozno jestvoval, je mi to jedno...skor ma desi pomyslenie, ze sme uplne v riti ked sa zamyslime nad dobrom o ktore sa usiluju generacie ludi a ludi.
Jedndoucho tento nas svet vzdy ovlada len s****ena bestia a satan by pri nom bol iba taky pikolik.

Tak neser na vsetko bezny clovece a nehlad si iba svojho..

12.02.2014, 21:34
5, Ale prosím ťa, takto sa nedá zamýšľať, ľudia prežili vojny a tp, od kedy je svet svetom, vždy sa mali dobre určití jedinci a aj sa mať dobre budú, pretože svet je o mamone ktorý zabezpečuje blahobyt. Chudoba je utrpenie. O tom to je, preto si má každý hladieť svoje a myslieť na seba aby sa mal dobre.
none
10

6. 12.02.2014, 21:34

5, Ale prosím ťa, takto sa nedá zamýšľať, ľudia prežili vojny a tp, od kedy je svet svetom, vždy sa mali dobre určití jedinci a aj sa mať dobre budú, pretože svet je o mamone ktorý zabezpečuje blahobyt. Chudoba je utrpenie. O tom to je, preto si má každý hladieť svoje a myslieť na seba aby sa mal dobre.

12.02.2014, 21:57
Myslis teraz, zeby sme mali byt vsetci tak tupi jak tvoj kamos osvietený? Ved to je vysmech nasho druhu. Jedine dobre co v zivote vie, je, ze si kupil fotak za 500 euri, a odfotil nieco co nezabil.
Ale nechci po mne, aby som aj premyslal jak on. To uz je lepsie sa ani nenarodit.
none
13

10. ranexil 12.02.2014, 21:57

Myslis teraz, zeby sme mali byt vsetci tak tupi jak tvoj kamos osvietený? Ved to je vysmech nasho druhu. Jedine dobre co v zivote vie, je, ze si kupil fotak za 500 euri, a odfotil nieco co nezabil.
Ale nechci po mne, aby som aj premyslal jak on. To uz je lepsie sa ani nenarodit.

12.02.2014, 22:49
10, Vôbec neviem o čom hovoríš a ani neviem prečo to staviaš do takej roviny
none
12

2. ranexil 12.02.2014, 20:37

najlepsia bodka bola, ze ti, ktori udajne zastrelili ladina a samozrejme ho hodili do mora, aby nik nevedel, ci ho vobec zastrelili zomreli neskor vo vrtulniku.
Naco davaju taketo dokumentu na youtube? Ved stracam doveru v slobodu a lasku blizneho k bliznemu a to nehovorim o mojom idole z ineho kontinentu.

12.02.2014, 22:25
ranexil žiaden ládin neexistoval . Ani vrtulník všetko je to lož Ty šikovný klapec si na to prišiel teba len tak niekto neoklame
none
15

2. ranexil 12.02.2014, 20:37

najlepsia bodka bola, ze ti, ktori udajne zastrelili ladina a samozrejme ho hodili do mora, aby nik nevedel, ci ho vobec zastrelili zomreli neskor vo vrtulniku.
Naco davaju taketo dokumentu na youtube? Ved stracam doveru v slobodu a lasku blizneho k bliznemu a to nehovorim o mojom idole z ineho kontinentu.

13.02.2014, 05:51
Je zaujimave ake cavyky sa so vsetkym robili (Saddam Hussein napr.) ..
a teraz sa divim, ze takato udalost nebola dobre ze nie velkolepo zmedializovana.
Ale nie, vsetko zametene pod koberec.. nejaky vojak ho zabil a hodili ho do mora...done
none
3
12.02.2014, 21:06
a zasmejte sa ked uz ste tupí( alebo sa bojite?)
zeman hovori vtip:D:D:D:D:D
odkaz
none
7
12.02.2014, 21:36
ludia ked uz nemate povedat ku tomuto nieco, tak ku comu?
naco chodite na nejake fora? Balit nejakch tlkov, ci tlcky? nato mate aj ine stranky.
Nikto z nas svet nezmeni, ale aspon neumriete sprostí
none
16
13.02.2014, 08:18
Odborníci tvrdia, že skutočne pád dvojičiek bol nafingovaný, nakoľko budovy boli poistené na nenormálne prachy a boh vie čo ešte všetko aké finančné machinácie tie firmy mali , neviem, ale z ľudskej stránky nemôžem uveriť, že by pre "vierohodnosť" fingovaného teroru, niekto pre " hnusnú politiku štátu" pripravil o život tisíce nevinných ľudí tak otrasnou smrťou.
Toto je to, že dnes a v budúcnosti nikto nevie, či tu a teraz nedýcha poslednú minútu, lebo...aj o tom je tento prekliaty svet.
none
17

16. 13.02.2014, 08:18

Odborníci tvrdia, že skutočne pád dvojičiek bol nafingovaný, nakoľko budovy boli poistené na nenormálne prachy a boh vie čo ešte všetko aké finančné machinácie tie firmy mali , neviem, ale z ľudskej stránky nemôžem uveriť, že by pre "vierohodnosť" fingovaného teroru, niekto pre " hnusnú politiku štátu" pripravil o život tisíce nevinných ľudí tak otrasnou smrťou.
Toto je to, že dnes a v budúcnosti nikto nevie, či tu a teraz nedýcha poslednú minútu, lebo...aj o tom je tento prekliaty svet.

13.02.2014, 08:52
Praveze mam niekedy aj ja tie obavy, ze realne nikoho z tych hore nezaujima ziaden clvoek, sme iba masa , ktora sa da pouzivat. Nieco v tom zmysle...a to je otras.
No my sme mala krajina, je to mozno o cosi osobnejsie vztah vlada- ludia, ale tam kde je ledi na desiatky milionov..
none
28

17. ranexil 13.02.2014, 08:52

Praveze mam niekedy aj ja tie obavy, ze realne nikoho z tych hore nezaujima ziaden clvoek, sme iba masa , ktora sa da pouzivat. Nieco v tom zmysle...a to je otras.
No my sme mala krajina, je to mozno o cosi osobnejsie vztah vlada- ludia, ale tam kde je ledi na desiatky milionov..

13.02.2014, 12:16
17, Ako hovorím, svet je o mamone, a niekto ide na to cez mrtvoly doslova.
A nemysli si, že na Slovensku niekoho bežný občan zaujíma, vôbec, potrebujú nás iba ako dôvod aby oni mohli existovať, chápeš.
Minule som videla Kaníka v meste, myslíš že niečo hodil do klobúka tým natiahnutým rukám zo zeme ?
👍: ranexil
none
18

16. 13.02.2014, 08:18

Odborníci tvrdia, že skutočne pád dvojičiek bol nafingovaný, nakoľko budovy boli poistené na nenormálne prachy a boh vie čo ešte všetko aké finančné machinácie tie firmy mali , neviem, ale z ľudskej stránky nemôžem uveriť, že by pre "vierohodnosť" fingovaného teroru, niekto pre " hnusnú politiku štátu" pripravil o život tisíce nevinných ľudí tak otrasnou smrťou.
Toto je to, že dnes a v budúcnosti nikto nevie, či tu a teraz nedýcha poslednú minútu, lebo...aj o tom je tento prekliaty svet.

13.02.2014, 09:21
takže vsetko bolo akože nafingované? Niekto dokaže takuto vec pripravit ? Nie je ovela jednoduchsia verzia ze sa to proste stalo tak ako sa stalo? Konspiracne teorie nerobia problem ľudom , dokážu uveriť aj nemožne.
none
19

18. 13.02.2014, 09:21

takže vsetko bolo akože nafingované? Niekto dokaže takuto vec pripravit ? Nie je ovela jednoduchsia verzia ze sa to proste stalo tak ako sa stalo? Konspiracne teorie nerobia problem ľudom , dokážu uveriť aj nemožne.

13.02.2014, 09:38
Trosku ti prelozim tvoje slova
"Boh by mohol byt potom tiez len konspiracna teoria. Nie je ovlea jednoduchsie, ze proste boh neexistuje? Konspiracne teorie nerobia problem ľudom , dokážu uveriť aj nemožne."

Ale dobre teda, daj si vyhladat meno Tim Osman.
A tento obrazok je tiez dobry: Usama bin Ladin mrtvy/zivy odkaz
none
22

19. 13.02.2014, 09:38

Trosku ti prelozim tvoje slova
"Boh by mohol byt potom tiez len konspiracna teoria. Nie je ovlea jednoduchsie, ze proste boh neexistuje? Konspiracne teorie nerobia problem ľudom , dokážu uveriť aj nemožne."

Ale dobre teda, daj si vyhladat meno Tim Osman.
A tento obrazok je tiez dobry: Usama bin Ladin mrtvy/zivy http://jafrianews.files.wordpress.com/2011/05/osama-bin-ladin-dead.jpg

13.02.2014, 10:13
su dve veci. Cin ,ktory sa stal a potom zistovanie kto to urobil. Vadi mi ze su ľudia su schopní uverit ze toto bolo v rezii Americanov. Toto bol jasny teroristicky čin....taketo nieco sa neda zinscenovat. Ako to riesili Americania je uz druha vec...
Ako vidim niekto sa vyživa v analyzovaní....a zrkadleni len aby reč nestala....
none
23

22. 13.02.2014, 10:13

su dve veci. Cin ,ktory sa stal a potom zistovanie kto to urobil. Vadi mi ze su ľudia su schopní uverit ze toto bolo v rezii Americanov. Toto bol jasny teroristicky čin....taketo nieco sa neda zinscenovat. Ako to riesili Americania je uz druha vec...
Ako vidim niekto sa vyživa v analyzovaní....a zrkadleni len aby reč nestala....

13.02.2014, 10:17
veriaci pozrele si si uvodny prispevok? Trva len 5 minut.
none
29

22. 13.02.2014, 10:13

su dve veci. Cin ,ktory sa stal a potom zistovanie kto to urobil. Vadi mi ze su ľudia su schopní uverit ze toto bolo v rezii Americanov. Toto bol jasny teroristicky čin....taketo nieco sa neda zinscenovat. Ako to riesili Americania je uz druha vec...
Ako vidim niekto sa vyživa v analyzovaní....a zrkadleni len aby reč nestala....

13.02.2014, 12:17
Zrkadlom niekedy najlepsie ukazes pravdu..

Vysvetli/vyvrat mi prosim ta, to co som pisal v #14
pritom staci tak malo, aby ta budova nespadla tak ako ma
odkaz
none
30

29. 13.02.2014, 12:17

Zrkadlom niekedy najlepsie ukazes pravdu..

Vysvetli/vyvrat mi prosim ta, to co som pisal v #14
pritom staci tak malo, aby ta budova nespadla tak ako ma
http://www.youtube.com/watch?v=DDuUR7l3bgc

13.02.2014, 12:54
prečo by to nemohlo spadnut tak ako to spadlo. Ved je rozdiel ked narusiš stavbu dole alebo hore. Ak by lietadla naburali nizsie spadlo by to inač.
tym ze vznikol poziar v hornch poschodiach vznikla vykoka teplota a roztavila nosniky na jednom ,mozno viac poschodiach naraz.Lietadla mali zrejme ešte dost paliva. Tym padli vrchne poschodia celou vahou na dalšie a dalšie spodne ,a islo to pekne až dolu...
To je moj nazor..
none
31

30. 13.02.2014, 12:54

prečo by to nemohlo spadnut tak ako to spadlo. Ved je rozdiel ked narusiš stavbu dole alebo hore. Ak by lietadla naburali nizsie spadlo by to inač.
tym ze vznikol poziar v hornch poschodiach vznikla vykoka teplota a roztavila nosniky na jednom ,mozno viac poschodiach naraz.Lietadla mali zrejme ešte dost paliva. Tym padli vrchne poschodia celou vahou na dalšie a dalšie spodne ,a islo to pekne až dolu...
To je moj nazor..

13.02.2014, 13:51
Tie nosniky boli z ocele.. na ich roztavenie treba vysoku teplotu, ktoru neda benzin( to uz je dokazane, zjavne vies malo). Nasli sa v ruinach stopy tzv. termitu, co je latka pouzivajuca sa pri demolacii stavieb, ktora roztavi vsetko.
none
33

31. ranexil 13.02.2014, 13:51

Tie nosniky boli z ocele.. na ich roztavenie treba vysoku teplotu, ktoru neda benzin( to uz je dokazane, zjavne vies malo). Nasli sa v ruinach stopy tzv. termitu, co je latka pouzivajuca sa pri demolacii stavieb, ktora roztavi vsetko.

13.02.2014, 14:17
no ale tym si čo chcel povedat, ved ten termit mohli mat teroristi so sebou....
none
34

33. 13.02.2014, 14:17

no ale tym si čo chcel povedat, ved ten termit mohli mat teroristi so sebou....

13.02.2014, 14:25
termit musis prilepit na pilier priamo, inak to nejde.
none
35

34. ranexil 13.02.2014, 14:25

termit musis prilepit na pilier priamo, inak to nejde.

13.02.2014, 14:28
tak ho tam nalepili teroristi, ktori sa obetovali tiež...
none
36

35. 13.02.2014, 14:28

tak ho tam nalepili teroristi, ktori sa obetovali tiež...

13.02.2014, 14:42
A jak naskakali z lietadla v ktorom sa zabili?
none
37

36. ranexil 13.02.2014, 14:42

A jak naskakali z lietadla v ktorom sa zabili?

13.02.2014, 15:07
ved oni nemuseli byt v lietadle.....
vidiš taka pomerne jednoducha vec a zda sa ti to nemozne, ale ze cele toto dielo bolo dielom Americanov,to uz je mozne.
Myslel som ze mas viac rozumu. Teroristi mali na to niekolko rokov aby sa na to pripravili. Uz to ze sa to neprevalila ta priprava je zazrak. Vies si vobec predstavit tu pripravu ,ktoru by museli urobit Americani? A uz nekonspiruj prosim ťa.Ani ti slopanie krvi ti moc nejde....
none
39

37. 13.02.2014, 15:07

ved oni nemuseli byt v lietadle.....
vidiš taka pomerne jednoducha vec a zda sa ti to nemozne, ale ze cele toto dielo bolo dielom Americanov,to uz je mozne.
Myslel som ze mas viac rozumu. Teroristi mali na to niekolko rokov aby sa na to pripravili. Uz to ze sa to neprevalila ta priprava je zazrak. Vies si vobec predstavit tu pripravu ,ktoru by museli urobit Americani? A uz nekonspiruj prosim ťa.Ani ti slopanie krvi ti moc nejde....

13.02.2014, 15:38
To ze ti to tvoja moralna zasada dava pocit, ze nie je mozne aby nieco taketo spravil clovek (vobec, toboz nie) vlastnym, este neznamena, ze to niekoho moralka nedovoli (zial).
none
32

30. 13.02.2014, 12:54

prečo by to nemohlo spadnut tak ako to spadlo. Ved je rozdiel ked narusiš stavbu dole alebo hore. Ak by lietadla naburali nizsie spadlo by to inač.
tym ze vznikol poziar v hornch poschodiach vznikla vykoka teplota a roztavila nosniky na jednom ,mozno viac poschodiach naraz.Lietadla mali zrejme ešte dost paliva. Tym padli vrchne poschodia celou vahou na dalšie a dalšie spodne ,a islo to pekne až dolu...
To je moj nazor..

13.02.2014, 13:54
Vobec nevies, kde troni satan najvyssieho radu..pozries si tie ich ksichty, tych co vypovedali z vlady us a nevidis antikrista?
none
38

30. 13.02.2014, 12:54

prečo by to nemohlo spadnut tak ako to spadlo. Ved je rozdiel ked narusiš stavbu dole alebo hore. Ak by lietadla naburali nizsie spadlo by to inač.
tym ze vznikol poziar v hornch poschodiach vznikla vykoka teplota a roztavila nosniky na jednom ,mozno viac poschodiach naraz.Lietadla mali zrejme ešte dost paliva. Tym padli vrchne poschodia celou vahou na dalšie a dalšie spodne ,a islo to pekne až dolu...
To je moj nazor..

13.02.2014, 15:33
"Ved je rozdiel ked narusiš stavbu dole alebo hore." >> Presne vrch budovy od vybuch mal padnut na spodnu cast a popripade sa gravitaciou a pakou odvalit/odklopili dole...
Nemyslim, ze je mozne, aby obe budovy padali navlas rovnako a pekne bezpecne vo svojej vlastnej podorysnej podstave...
Aj keby vrch budovy stlacal tie spodne, tak to asi nebude padat chirurgicky presne rovno dole...

Ale dik za nazor, mam dalsi pohlad na uvazovanie...
none
24
13.02.2014, 10:29
pozrel. Ved vravim, že ako to potom riesili Americania je niečo ine. To či zabili alebo nezabili Ladina vedia len oni...toto je uz špinava politika.....
none
25

24. 13.02.2014, 10:29

pozrel. Ved vravim, že ako to potom riesili Americania je niečo ine. To či zabili alebo nezabili Ladina vedia len oni...toto je uz špinava politika.....

13.02.2014, 10:31
No ved, mna to ani nejak nezaujima, skor sa pozeram na to ocami bezneho cloveka, ze ak robia toto, co sme my?
Rukojemnici moci hocikoho a hocikedy?
none
26
13.02.2014, 10:33
Koho tato tema zaujima. Mal by si urcite pozriet par zaberov zo sudneho konania tychto udalosti.
odkaz
none
27
13.02.2014, 11:59
pozrels om si to cele, prave soms i to dopozeral..zbytocne komentovat. Robia si co chcu. A uz nik z beznych ludi nema na nich ziaden dosah, na nikoho. Co naplanovali to sa stane a rozne tieto udalosti, tkroe su podhodene verejnosti su len rkycim manevrom.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 183 561 B vygenerované za : 0.073 s unikátne zobrazenia tém : 49 759 unikátne zobrazenia blogov : 879 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Kľúč k viere ... hľadieť na Ježiša, pôvodcu a zdokonaľovateľa viery, ktorý pre radosť, ktorá mu bola predložená, znášal kríž, pohŕdajúc potupou, a je posadený po pravici Božieho trónu. Židom 12,2 My ľudia máme nielen tendenciu zameriavať sa na kaž...

citát dňa :

Nevadí mi názor iných ľudí, ale to, že mi ho chcú nanútiť.