Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Komu vyhovuje keď sa drobí národ?

23
reakcií
357
prečítaní
Tému 10. mája 2019, 10:17 založil havran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

havran
   10. 5. 2019, 10:17 avatar
Ficovi? Kotlebovi? Dankovi? Keď nesúhlasíte tak skúste porozmýšľaj. Pomôcka : Kto potrebuje rozdrobený národ a krajinu?


2.
označiť príspevok

Lemmy muž
   10. 5. 2019, 10:23 avatar
Komu vyhovuje keď sa drobí národ? Fašistom a komunistom. Štvú ľudí proti sebe, lebo z toho očakávajú, že bude občianska vojna, a tak sa dostanú k moci, keď využijú, prípadne zneužijú nepokoje. Ide však o to, ktorý dravec z nich zvíťazí. A na ako dlho?


5.
označiť príspevok

hokejis muž
   10. 5. 2019, 15:26 avatar
Liberálni fašisti štvú


7.
označiť príspevok

havran
   10. 5. 2019, 15:31 avatar
hokejis veď som to tu už povedal, že liberáli a neoliberáli sú najkratšia cesta k fašizmu. Nimi ohlúpená slniečkárska spoločnosť je použiteľná na každú lotrovinu-


8.
označiť príspevok

havran
   10. 5. 2019, 17:34 avatar
Lemmy Ty sa snažíš ľudí len oslepovať a otváranie očí, považuješ za štvanie? To ťa kto takto učí? Chodíš do kostola?


3.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 5. 2019, 15:20 avatar
Keď sa elitám nedarí udržať stabilný spoločenskoekonomický systém, tak vtedy rozdeľujú ľudí, aby sa tí handrkovali medzi seboy a zodpovední sa nemusia ničoho obávať...
Súhlasí havran


6.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   10. 5. 2019, 15:26 avatar
3/ Za vsetko dobro mozme my...
a za vsetko zlo si mozte sami...))
Súhlasí havran


4.
označiť príspevok

-era- muž
   10. 5. 2019, 15:23 avatar
Celkovému vývoju sveta a ľudstva.


9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 8. 2019, 14:44 avatar
Vyhovuje tomu kto sa o polarizáciu a drobenie zaslúžil .

Rusko skúša ovplyvniť dianie všade po svete. Inak, než si väčšina myslí

Čomu veriť? Ruské dezinformácie podporujú polarizáciu

Kto by si ale myslel, že tieto informačné operácie skrátka propagovali Donalda Trumpa alebo poškodzovali Hillary Clintonovú, dopustil by sa úplného zjednodušenia. V skutočnosti bola šírka operácií zameraná hlavne na rozdúchavanie rôznych konfliktov v americkej spoločnosti.

Toto je ukážka šiestich významných facebookových stránok, ktoré boli Facebookom odstránené v rámci boja proti ruským informačnom operáciám:

Blacktivist - stránka predstierala boj za práva černochov v USA, upozorňovala napríklad na policajnú brutalitu
Texaskí rebeli - stránka predstierala boj za "tradičné južanské hodnoty", napríklad za právo na držanie zbraní
Americkí moslimovia - stránka predstierala boj za práva amerických moslimov a upozorňovala na diskrimináciu moslimov
Americkí patrioti - stránka využívala motívy amerického vlastenectva, vystupovala proti utečencom a azylantom
Zabezpečené hranice - stránka predstierala boj za bezpečnosť hraníc USA, predovšetkým proti imigrantom
LGBT zjednotenie - stránka predstierala boj za práva homosexuálov, bisexuálov a transgender osôb.

Každá táto stránka odkazuje na konkrétnu politizovanú tému, vyvolávajúc konflikty. Tieto konflikty nie sú nové a existujú samozrejme bez ohľadu na to, či ich ruské či iné tajné služby rozdúchavajú, alebo nie. Práve preto sú informačné operácie ťažko postrehnuteľné a veľmi účinné.

Ako ukazuje analýza mediálneho analytika Jonathana Albrighta, príspevky týchto stránok mali ohromný dosah. Môže za to zrejme aj uveriteľnosť ich obsahu, a samozrejme fakt, že tieto príspevky pracujú s emóciami, ktoré vedú k vyhrotenému vnímaniu sveta a teda k polarizácii v spoločnosti.

Virtuálni kyborgovia - Ako sa vyrába organizovaný zmätok

Zostaneme ešte na chvíľu v Amerike. Voľby prezidenta USA v roku 2016 totiž neboli ani začiatkom, ani koncom ruských internetových aktivít smerujúcim k ovplyvňovaniu verejnej diskusie o politických témach.

A opäť by sa mýlil ten, kto by sa domnieval, že ruské snahy vedú napríklad k jednostrannej podpore nejakej americkej strany alebo politického smeru.

Americká organizácia Alliance for Securing Democracy napríklad monitoruje stovky známych falošných ruských účtov na sociálnych sieťach. Ich nástroj Hamilton 68 ukazuje v reálnom čase, čoho sa týka aktivita falošných ruských účtov.

style.hnonline.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


11.
označiť príspevok

havran
   2. 8. 2019, 15:06 avatar
Osvietený - ty si taký úžasný chytrák, tak povedz kto sa nesnaží získať podporu a ľudí na svoju stranu? Ide však o to s akým cieľom a čo to dá tým, čo uveria. Skús byť objektívny. Ty frkaš len jedovatú slinu a si absolútne jednostranný. Ukáž, že vieš byť objektívny a dá sa s tebou seriózne diskutovať.


12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 8. 2019, 15:16 avatar
havran aký jednostranný ? Nerozumiem . O tom kto bude zostavovať vládu rozhodnú voliči . Ja tvrdím , že premierom bude podľa mňa Andrej Kiska . Čo sa zmení uvidíme .
Tak ako sme sa pred voľbami bavili či Kiska porazí Fica . Ja som vtedy tvrdil že určite a hladko v pomere 60 : 40 vtedy si sa išiel zblazniť od hnevu . Pri voľbe prezidentky som sa vyjadril že prezidentka po obrovskom náskoku v prvom kole porazí Ševčoviča asi 60 : 40 ako tvrdil prieskum . Vtedy si pridával články dezinfowebov ako má Čaputova 150 % a ine humoresky . Napriek tomu že excelentne reprezentuje našu krajinu šíriš nadalej o nej klamstvá a debilnosti . Iný nebudeš budeš vždy len súdruha eštebak ktorý kydá na vlastnu krajinu a vlastnu prezidentku lži . To iste robíš o Kiskovi ignorujúc , že za žiaden trestný čin nebol odsudený ba ani obvinený .


13.
označiť príspevok

havran
   2. 8. 2019, 15:28 avatar
Osvietený- nepoznáš ho, ani jeho ságu. Charakter nestojí za fajku močky. Dobre si prečítaj a nevymýšľaj si. Ak niekto kydá na vlastnú krajinu tak si to ty. Lenže ty to chápeš len po svojom. Ty za krajinu a národ považuješ niečo iné ako je Slovensko a Slováci. Už viackrát si sa chvastal o svojom pôvode a vzťahu k národu. Ta zalez a neštekaj. Ty a Lemy do omrzenia tlačíte svoje senility, podľa vzoru Goblsa. Máš sa od koho učiť a pritom Ľavicovú ideoógiu spájaš s fašizmom. Asi ťa naučili, že máš zatlkať a keď sa už nedá, tak máš zatĺkať aj naďalej.


14.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 8. 2019, 15:38 avatar
súdruh ako by si bol strojca môjho kádroveho posudku    

Môj pôvod je slovák . Moja rodná krajina je Slovensko moje občianstvo je europska unia .

Ano i v mojej rodine je z otcovej strany mnoho migrantov . Najviac sa z komunizmu utekalo do USA . Preto pri sčítaní ľudu sa k slovenským koreňom hlásilo takmer 2 000 000 ľudí .

Pre Československo urobilo USA najviac zo všetkých krajín na svete . Bez USA by československo vôbec nevzniklo bez USA by bol priebeh 2 svetovej vojny ktorú rozputalo ZSSR a Nemecko anexiou Poľska uplne iný . Po vojne dva roky pomoci UNRRA neskor ponuka na Marshallov plán a mnoho a mnoho dalšej pomoci z USA . Ak máš záujem doštuduj si . Doporučím ti výbornú knihu .

www.slovenskezahranicie.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Chápem však tvoju nenávisť voči USA . Podpísala sa na nom gumareň a zabrala na výbornú .
Prečo však USA nenavidiš ako Slovak argumentačne vyjadriť nemôžeš lebo nemáš ako


15.
označiť príspevok

havran
   2. 8. 2019, 15:46 avatar
Osvietený- máš byť na čo hrdý. Zdrhli ste ako potkani. Zatiaľ čo my sme tu pracovali, aby bolo čo privatizovať keď sa vrátite. Tebe dali niečo? Alebo tu štekáš, aby si si vyštekal nejaký žold? Nemám Nenávisť voči USA obdivujem mnoho úspechov, ktoré tam ľudia dosiahli, nepáči sa mi však štátna agresívna politika, ale chápem ju, lebo to je boj o hegemóniu vo svete , ktzorý sa práve teraz vyostruje. Treba však vidieť aj ďalej. Toto stupňovanie napätia a nenávistí neveští nič dobré. To už nie je svet, kde USA diktuje z Bieleho domu a Pentagón vbykonáva. Zamyslí sa.


16.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 8. 2019, 15:53 avatar
Súdruh havran . Ty ako udavač štb si sa za čosi ako gumák napracoval     práve pre také hovädá ako ty slušní ľudia utekali . Privatizovali práve takí súdruhovia ako ty nie migranti z USA . Z mojej rodiny žije v USA 38 ľudí ani jeden sa po roku 1989 nevrátil na Slovensko . A samozrejme ani nič neprivatizoval .
Ale 38 nie sú 2000 000 tých ďalších podľa teba zbabelcov , ktorí odmietli žiť v ohavnom elektrickom koterci za kus žranice .

Ty si nikdy nepracoval . Ako decka ťa drbol tatko alkáč za gumu že štat sa o gumu postara od tých čias si žil ako voš a tak žiješ dodnes .


10.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 8. 2019, 14:50 avatar
Polarizujú spoločnosť americkí trolovia !


17.
označiť príspevok

havran
   2. 8. 2019, 16:04 avatar
Osvietený- naozaj sa musím pousmiať nad tvojími predstavami o živote za toho "krutého" socializmu. Už som ti napísal, čo som robil , no ty si neveriaci, teda ateista. Tebe asi celý čas čo si bol v om USA bili do hlavy same hlúposti. Pracoval som veľa a študoval. Nemyslí si, že sme tu na Slovensku plietli biče z hovna. Stavali sme fabriky, rozvíjali ekonomiku a je pravdou že ľudia neboli žmýkaní tak efektívne až na kosť. Je to na dlhú diskúsiu čo je lepšie pre človeka. Kapitalistovi je to však jasné, robotník by mal makať 24 hodín denne. Tých prominetných detičiek až toľko nebolo a každému šli krkom, keď boli hlúpi tak ako dnes detičky podnikateľov. Je to to isté.


18.
označiť príspevok

Havranie muž
   2. 8. 2019, 16:11

Príspevok bol vymazaný administrátorom.19.
označiť príspevok

Havranie muž
   2. 8. 2019, 16:12

Príspevok bol vymazaný administrátorom.20.
označiť príspevok

Havranie muž
   2. 8. 2019, 16:13

Príspevok bol vymazaný administrátorom.21.
označiť príspevok

havran
   2. 8. 2019, 16:16 avatar
Osvietený- tak daj nejakú svoju hlbokomyseľnosť ty zúriví "anti" vlastne ani sám nevieš proti čomu si. Máš také rozvrátené myslenie a názory, že tvoju konzistentnosť udržiava len nenávisť. Ale to je nešťastie pre teba.


22.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 8. 2019, 16:19 avatar
havran ty náš bubak neexistujucich migrantov bubak prezidentky bubak EU bubak nato bubak vlady ľudu demokracie bubak všetkeho xenofob , homofob a rasista .
Si vyklepaný a predposratý vždy a všade .
Iným nebudeš . A tak to tu dogumuj


23.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 8. 2019, 16:24 avatar
Dement osvetielkovaný, bukíno, xenofob, rasista, fašista...


24.
označiť príspevok

Profesor3 muž
   2. 8. 2019, 16:26 avatar
Dostaneš na piču za to, že ojebávaš národ!!!!!!!!!!!!!!
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Život je ako diamant - tvrdý, ale krásny.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(88 848 bytes in 0,412 seconds)