Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Kniha - ideálny darček pod stromček 3

10
reakcií
918
prečítaní
Tému 7. decembra 2011, 09:55 založil Petrana.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Petrana žena
   7. 12. 2011, 09:55 avatar
Kniha Biologie víry, kterou napsal Bruce H. Lipton, buněčný biolog a univerzitní pedagog známý v odborných kruzích, je považována za průkopnické dílo na poli tzv. nové biologie. Během let vědeckého výzkumu získal autor řadu nových poznatků o mechanismech, jimiž buňky přijímají a vytvářejí informace. I výsledky studií jiných autorů přispěly k radikální změně chápání lidského života i života obecně – nejsme bezbrannými oběťmi zděděných predispozic, máme možnost stát se do značné míry „pány“ svého života. Protože to není DNA, nositel genetických informací, co řídí naši biologii – sama DNA je totiž řízena signály zvenčí!
Súhlasí Lionella, piskotka

9.
označiť príspevok

piskotka žena
   11. 12. 2011, 12:14

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

10.
označiť príspevok

Romans1 muž
   11. 12. 2011, 12:30 avatar
Ako inspiracia dobree...dik za typ.

11.
označiť príspevok

Romans1 muž
   11. 12. 2011, 12:31 avatar
heh tip

2.
označiť príspevok

Lionella
   7. 12. 2011, 12:30 avatar
ja som si kupila pod stromcek knihu od Karola Kallaya "Bratislava moja". Krasna kniha. Smutna. A neviem zohnat jednu knihu :(

3.
označiť príspevok

Eô7_ muž
   7. 12. 2011, 12:43 avatar
Aj ja nakupim knihy, aj ja by som nejaku chcel..kniha je jedine co am pre mna naozaj cenu. Niektoré vyslovene zoderiem.
Súhlasí ether, piskotka

4.
označiť príspevok

Lionella
   7. 12. 2011, 13:40 avatar
neznasam, ked niekomu poziciam knihu a nevrati mi ju...
Súhlasí Ónya

6.
označiť príspevok

Eô7_ muž
   7. 12. 2011, 15:02 avatar
a ja neznasam, ked niekto neznaša.

5.
označiť príspevok

Ónya žena
   7. 12. 2011, 14:46 avatar
Dobrá kniha je vždy dobrým priateľom

7.
označiť príspevok

Eô7_ muž
   7. 12. 2011, 15:02 avatar
Zlycxh priatelov upalujem.

8.
označiť príspevok

Petrana žena
   7. 12. 2011, 18:20 avatar
...už s týmito "darčekmi pod stromček" končím, boli to vlastne darčeky, ktoré som chcela ja dať vám "pod stromček" a vybrala som podľa svojho uváženia to najlepšie, čo mi posledné mesiace prišlo pod ruku...Bruce H. Lipton sa tiež snaží zotrieť hranice medzi vedou a duchom, a je jedným z hlavných predstaviteľov Novej biológie. Jeho experimenty, ale aj experimenty ďalších špičkových bádateľov - vedcov sa venovali dopodrobna mechanizmom, akými bunky prijímajú a spracovávajú informácie. Závery týchto výzkumov radikálne menia chápanie života. Ukazuje sa, že gény a DNA sú riadené signálmi z vonku, vrátane energetických informácií, ktoré vychádzajú z nášho negatívneho či pozitívneho myslenia.Táto kniha rúca bariéry, ktoré oddeľujú telesno a duchovno, naopak, jasne dokazuje previazanosť hmoty a Ducha. 
Súhlasí Otilia
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 12:24,  223/ Az ta na toaletach zacne za vajcia chytat chlap pochopis!!! Este raz to urob a s tou paprcou...
dnes, 12:24,  Nevedieť že Česká republika leží v Európe? Nevedieť kde presne leží Česká republika?...
dnes, 12:21,  Zjavne progresívna politologička Malová: Žiadosť Pellegriniho o odmietnutie Istanbulského...
dnes, 12:15,  223/ Mas pocit ze homosexualita je zakazana????:)))
dnes, 12:04,  225/ Futrovat chlapa do anusu vedie k prosperite!!!!:))))
dnes, 11:59,  223 Netreba klamať. Liberáli aj s Čaputovou podporujú LGBTI ideologiu.
dnes, 11:49,  223. ad "Milióny ľudí môže kedykoľvek prepadnúť bludným predstavám"...
dnes, 11:40,  113- Človeče - nesúď, lebo budeš súdený.... Mávate tu LGBTI ako nejakou mantrou. Nikto...
dnes, 11:29,  Rychlo precitat do 14:00 inak koan na dnes bude zmeneny...http://www.kwanumzen.sk/kongan/81/
dnes, 11:27,  Snad je moj kamos ked mi hovoril pod byvat kumne ze v BA je roboty dost...:)))
dnes, 11:20,  Od mojho kamosa Daniela...http://www.cbkaplnka.sk/
dnes, 10:51,  Forrest Gump - Sweet Home Alabama
dnes, 10:48,  rozdiel medzi nami ja takýto...
dnes, 10:43,  celé ľudstvo doplatíte na to, že veľkí a malí ľudia nie sú si rovní ani v obliekaní
dnes, 10:34,  Tak asi vieš aj čo znamená kŕmiť trola :)
dnes, 10:34,  Čo vie američanka o ČR - to bude asi toľko, koľko vie bežná češka o státe Illinois.
dnes, 10:32,  Práveže ja viem že sú to trolovia.*21
dnes, 10:31,  Hovorí sa tomu trolling, tak to ber :)
dnes, 10:25,  nedá sa ísť ani doľava ani doprava, niektorí ľudia môžu ísť iba strednou cestou...
dnes, 10:22,  To už je diagnóza riešiť politiku stále bez prestávky. Táto téma o politike nie je.
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Nehovor hop, ani keď preskočíš. Najprv sa pozri, do čoho si skočil.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(68 718 bytes in 0,426 seconds)