Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  zdravie  téma
kategórie:  

Kňažko ochorel na COVID-19

13
reakcií
218
prečítaní
Tému 30. septembra 2020, 14:44 založil Lemmy.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Lemmy muž
   30. 9. 2020, 14:44 avatar
Za posledných pár týždňov som hral niekoľko predstavení. My bez rúšok, diváci s rúškami, tak stanovili predpisy.
Som Covid pozitív, šiesty deň.

Stav sa zhoršil a som v nemocnici. Vyzývam všetkých aby nezľahčovali situáciu a rešpektovali nariadenia vlády a zdravotníkov.

Nenosenie rúšok nie je prejav vlastnej slobody, ale bezohľadnosť k slobode tých , ktorých tým ohrozujeme. Neverte lacným exhibicionistom, že Covid je len ľahká chrípka.

Prežil som desiatky chrípkových ochorení , ale Covid neprajem dokonca ani tým , ktorí tieto bludy šíria.

S úctou Milan Kňažko

www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

Lemmy muž
   30. 9. 2020, 14:46 avatar
Dávam si zvýšený pozor.

V ošetrovateľskom centre v Humennom majú 54 pozitívne testovaných na koronavírus.

www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

3.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   30. 9. 2020, 16:00 avatar
Nech mu je zem lahka on je uz rizikova skupina

4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 9. 2020, 16:55 avatar
PartOFgod riziková skupina čoho ??? Veď minule si písal že covid 19 neexistuje .

Riziková skupina je len 500 000 dôchodcov a ďalších 500 000 trpiacich inými chorobami .

To je tak dnes ak však človek ktorý dostane chrípku dostane súčastne i covid 19 bude riziko iné .

Ak bude zlyhávať zdravotníctvo detto .

Choď sa napapať na infovojny , a zem a veky prípade Harabínových bludov

7.
označiť príspevok

Zuzka8 žena
   30. 9. 2020, 18:40 avatar
U nás asi ešte zlyhávanie zdravotníctva nehrozí. .. V Čechách to majú horšie. ..
www.novinky.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

8.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 9. 2020, 18:48 avatar
Zuzka a ty máš odkial také info ???

Trenčianska nemocnica kolabuje: Na infekčnom oddelení sú nakazení viacerí lekári a sestry
www.tvnoviny.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

KORONAVÍRUS v ružinovskej nemocnici: Infikovalo sa 18 zamestnancov, odklon sanitiek!
www.topky.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk-

atd

Pandemia sa na Slovensku iba rozbieha . Uvidíš čo prinesie oktober ale ešte horší november

9.
označiť príspevok

Zuzka8 žena
   30. 9. 2020, 18:54 avatar
Som to nečítala, ja robím aj iné veci, ako iba čítam. ..   ..

V rádiu som počula, že sa očakáva vypadávanie, jaj on myslel potom zhoršenie. .. Čo ty vieš aké mám informácie. ..  

11.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 9. 2020, 18:56 avatar
Asi počuvaš Lumen  

13.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 9. 2020, 19:28 avatar
Ďalšie nemocnice majú problém: Desiatky lekárov sa nakazili KORONAVÍRUSOM!

BANSKÁ BYSTRICA - Ďalšie dve nemocnice majú problém. Nakazených koronavírusom hlásia v nemocnici v Banskej Bystrici aj v Krompachoch. Desiatky lekárov sú v karanténe, na chod nemocníc to zatiaľ vplyv nemá. Doobeda potvrdili nákazu aj v bojnickej nemocnici.

Desať lekárov z troch oddelení v Rooseveltovej nemocnici v Banskej Bystrici malo pozitívny test na ochorenie COVID-19. K nakazeniu zamestnancov došlo počas víkendu z 19. na 20. septembra. V stredu o tom informovala hovorkyňa nemocnice Ružena Maťašeje s tým, že prvú informáciu o pozitivite dostala ústavná epidemiologička 25. septembra.

Lekári sú v karanténe

Maťašeje zdôraznila, že vzniknutá situácia poskytovanie zdravotnej starostlivosti zatiaľ neovplyvnila a všetci pozitívni lekári sú v karanténe. "Počnúc týmto dátumom sme začali realizovať opatrenia v zmysle odporúčaní hlavného hygienika a ministerstva zdravotníctva. Do tohto dátumu neexistovala príčinná súvislosť prijímať akékoľvek opatrenia. Podotýkame, že našou hlavnou úlohou je zabezpečiť plynulé poskytovanie zdravotnej starostlivosti, keďže dlhodobo zabezpečujeme koncovú starostlivosť v celom Banskobystrickom samosprávnom kraji. Nedovolí nám princíp samotného povolania, aby sme, pokiaľ to je možné, žiadnym spôsobom neobmedzili poskytovanie zdravotnej starostlivosti," reagovala hovorkyňa nemocnice.

Rooseveltova nemocnica už situáciu konzultovala s hygienikom, infektológom, epidemiológom a mikrobiológom. Postupovala v zmysle usmernenia hlavného hygienika v súvislosti s ochorením COVID-19. "Ústavný epidemiológ prešetril a prešetruje kontakty. Zamestnanci, ktorí prišli do úzkeho kontaktu s pozitívnymi lekármi, sú postupne testovaní. Všetci pracovníci boli opätovne poučení a inštruovaní o dodržiavaní hygienicko-epidemiologických opatrení," dodala Maťašeje.
Ochorenie zistili aj v krompašskej nemocnici

V krompašskej nemocnici je aktuálne 38 zamestnancov pozitívnych na ochorenie COVID-19. V stredu o tom informovala Martina Pavliková, hovorkyňa spoločnosti Agel, pod ktorú patrí zdravotnícke zariadenie v Krompachoch.

Za posledné dva dni sa podľa nej potvrdilo 14 nových pozitívnych prípadov na ochorenie COVID-19 u zamestnancov. Stalo sa tak napriek zavedeným a dodržiavaným prísnym protiepidemiologickým opatreniam. Pavliková priblížila, že z 38 nakazených zamestnancov je 29 zdravotníkov, medzi nimi sú aj štyria lekári. Väčšina pozitívne testovaných je z chirurgie, jeden prípad sa vyskytol na internom a jeden na detskom oddelení.

Hovorkyňa doplnila, že nemocnica dala od výskytu prvého pozitívneho prípadu celkovo otestovať takmer 430 zamestnancov a pacientov. Chirurgické oddelenie, kde sa objavil prvý pozitívny prípad, sídli v samostatnej budove, chod tohto oddelenia je podľa jej slov naďalej obmedzený. „Pacienti, ktorí prichádzajú na chirurgickú ambulanciu, respektíve na pohotovosť, budú vyšetrení, v prípade potreby hospitalizácie sú pacienti transportovaní do okolitých nemocníc v Spišskej Novej Vsi a Levoči. Všetci pozitívne testovaní sú v domácom liečení,“ dodala Pavliková s tým, že v celej nemocnici platí zákaz návštev pacientov až do odvolania.

www.topky.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk-

14.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   30. 9. 2020, 19:32 avatar
Takove nestesti pat lekarov a ostatnych zamestnancov dostalo chripku zobrali im vyter a zistili s tymi testami ktore su s 90% nefunkcne ze maju coronu .   a vyzerame ze zereme datelinu ?

12.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   30. 9. 2020, 19:12 avatar
ze kolabuje nemocnica 18 zamestnancov sa nakazilo to ma byt vtip .

5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 9. 2020, 17:01 avatar
Trocha Hopta

Ešte tak vynájsť vakcínu proti komunistom

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

6.
označiť príspevok

hokejis muž
   30. 9. 2020, 17:02 avatar
Ešte tak vynájsť vakcínu proti liberálom
Súhlasí 0svietení

10.
označiť príspevok

Zuzka8 žena
   30. 9. 2020, 18:56 avatar
Užiť si slobodu, aspoň ešte na chvíľku. ..   .. To hovorí Tvoj obrázok.  
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 14:04,  Ešte lepšie je to s odmenou za hriech ;) Boh vraj stvoril peklo a teraz robí všetko preto...
dnes, 14:03,  Samozrejme ze len ten prijma kto CHCE kto nechce nechce
dnes, 14:00,  Samozrejme, že stačí prijať Ježiška a už máš po probléme, ach aké priehľadné ;)
dnes, 13:59,  Hriech je problem preto Clovek -Umiera duchovne
dnes, 13:58,  -era-, lenže v súvislosti vývoja "duchovných" /morálky/ vlastností z ríše...
dnes, 13:58,  Hriech je problém, ktorý vymysleli nábožníci aby ťa mali pred čím zachrániť ;)
dnes, 13:57,  Hriech ma duchovno dusevnu podstatu Nazov ,,ludsky ,,hriech vylozit akokolvek potom ,
dnes, 13:54,  Shagi, ale moja otázka je celkom jasná, nie? Len mi pekne napíš, ako si to myslel v tej vete...
dnes, 13:48,  Ano ale potom zalezi aj na pochopeni toho komu sa konkretizuje
dnes, 13:48,  Iba všeobecne, nie konkrétne. Stačí definovať, že nesmie byť slepý a súčasne, že si...
dnes, 13:37,  kntsz možno niekto chorobne potrebuje nepriatela premiera ,ktorým odvôvodní svoje konanie ....
dnes, 13:37,  -era-, lenže potom záleží na konkretizovaní pozorovateľa...*04 *21
dnes, 13:36,  So stredu som videl ze Clovek si moze vyberat z toho co idi z hora ci z dola 215
dnes, 13:35,  Sucasne preto ,lebo ak najdem na,, zakladoch aj na komine chyby ,,,nema vyznam uz pozerat na...
dnes, 13:34,  Súvisí asi tak, ako keď má pred sebou stroj, ktorý automaticky balí potraviny do...
dnes, 13:33,  Hlúpe husy sa už montujú do diskusie ;)
dnes, 13:32,  djjaro, čo videl zo stredu? ... Tvoj príspevok, ktorým si reagoval na "197"?*01 *01
dnes, 13:28,  Enax, ty si ešte nikdy nebol hladný a pritom si hladný byť nechcel? *39 Trd... elnik by si...
dnes, 13:26,  Veru Dakujem Bohu teda Kristovi ze mi dal Milost aj dnesny ,,den,, *52
dnes, 13:24,  Jaj, ďakujem Bohu za slniečko, teraz vyšlo. .. Idem sa dať testovať teda.
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Ponúkať priateľstvo tomu, kto túži po láske, je ako umierajúcemu od smädu dávať chlieb.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(74 619 bytes in 0,224 seconds)