Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

KLIATBA!

255
reakcií
2430
prečítaní
Tému 26. júla 2010, 11:38 založil ranexil.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
13. 02. 2010
111
17. 09. 2010
69
 
 


1.
označiť príspevok

ranexil muž
   26. 7. 2010, 11:38 avatar
..Robím všetko ako oni, správam sa ako oni a napriek tomu plodonosné činnosti, ktoré činím, neprinášaju tie isté vysledky, ako u nich..
Kliatba..ano, ano..Som prekliaty, alebo čo?..Mnoho ľudí si nevdojak položí takuto utázku a vzapetí ju pochová, ako blud..
Nuž najskor si skusme povedať, čo KLIATBA je. /nie ako vzniká/..
Kliatba je účelový softver/program/, ktorým je zamorená myseľ postihnutého ňou. Účelom kliatby može byť blokovanie úspechu, može to byť aj deštrukcia toho, kto je ňou zamorený a mnoho ďalších vecí služiacich k poškodzovaniu kvality života nositela tohto "Satana".Može mať rozne podoby, ale spoločné maju všetky kliatby snáď to, že sa správaju zdanlivo inteligentne, akoby šlo o nejaku entitu s vlastným VEDOMíM. /podobne sa správa aj POžEHNANIE, len tu majú nositelia tohto programu pocit prítomnosti ANJELOV-hehe/.- To sú tí iluzorni pomocníci, kde dotyčný človek ma iba POCIT prítomnosti ochrancu, ale je to skor len o tom, že dotyčný človek ma skvelý antivirovy program, ktorý ho upozorňuje na nevhodné kontakty smerom k vonkajsiemu svetu..Kdežto "diabolský vir" vás primaje kontaktovAť to, kde je predpoklad, že príde k zmareniu a poskodeniu vašej kvality života v duchu zmyslu jeho vlastneho účelu..
ANO, použil som analogiu zo sveta počítačov a ich sietí, aby to MOZGOM a softveru umiestnenemu v ňom zvanom ČLOVEK došlo, aby to človeku zaplo, kto naozaj je.
Ešte si možeme položiť otazku komu, alebo čomu može kliatba služiť? asi nie je ťažké pošpekulovat si, komu..Napr.
KEĎ NEBUDE MOJ, NEBUDE NIČí !!! /nejeden krát zaznie taketo prianie od neštastne zamilovaneho, podložené silným citovým pnutím/ ..a dotyčného, ktorého sa takéto prianie od nestastne zamilovaného chytí, začnú prenasledovat rozpady vztahov, kedykolvek sa zalubi. NechApe, že ide o obyčajnu kliatbu a silné prianie od nejakeho ctitela, ktorá kona ním samym tak, že si to ani nevšimne a vzdy sa partnerovi pre niečo zhnusí..No a kliatba zanikne až vtedy, ked si znudze narazite prave toho, kto takuto klaitbu vyriekol..
Veru, ľudský druh je špina, špina na 1000-ce možných sposobov a zvyčajne všetko zlo má povod v jedinej veci- snahe vlastniť čokoľvek a pri láske toho druheho.
Áno, patrilo by saq napísať, ako sa chrániť...Nuž požiadajte trebárs Ježiša a jeho anjelov))-oni si ľahko poradia s bestiami vo vašej hlave...hehe...že to nie je až tak ľahké? Nie je ..pravda.
Najúčinnejšie je prežiť MYSTICKú SMRŤ- je to zmazanie a opatovné načítanie vášho povodneho programu, kedy kliatby nebolo o vás samych...no a potom vás volajú OSVIETENí!!...
Alebo si najdite MANTRY- to su ANTI -virové programy, kde branou vstupu je sluch s textom piesne. Príbeh kedy hrdina premože démonov vašho vnutorneho sveta-postupne ich vyhlada a zabije. Ježišov príbeh je zas príbeh o mystickej smrti- prakticky najúčinnejší princíp, ako vymazať Satana vo vás. Jednoducho, keď zomriete , zomrie i Satan/kliatba/ na veky. A reštart-vstanie z mrtvych a opetovné načítanie povodneho programu- to je čistota, ako keď naformatujete nanovo hardidsk a zavediete neposkvrnený program...
SOM zvedavý na reakcie plné nepochopenia, či pochopenia..


15.
označiť príspevok

piskotka žena
   26. 7. 2010, 12:50

Príspevok bol vymazaný administrátorom.88.
označiť príspevok

ranexil muž
   26. 7. 2010, 15:34 avatar
V niečo verit neznamená, že neverís len v prelud.


2.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 12:11 avatar
prori kliatbám Arabesky a spol. ani ježiš so všetkými anjelmi..nepomôže..
Pomôž si sám..aj Boh ti pomôže...
Súhlasí senziSenzana


5.
označiť príspevok

Berenika
   26. 7. 2010, 12:23 avatar
Mojka, azda by si jej nepripisovla takú moc.
Súhlasí piskotka


6.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 12:25 avatar
nie Berenika..ani náhodou...


247.
označiť príspevok

Arabeska žena
   27. 7. 2010, 15:36 avatar
nepreklínaj pána Boha !


3.
označiť príspevok

ranexil muž
   26. 7. 2010, 12:16 avatar
Ona sama je tym postihnutá viacmenje a kona tak, aby sa sama znicila, vratane jej tuzby umriet, kedze v tom vidí jediný sposob, ako sa zbavit bolestí atp...co je vsak zaludne posobenie prave takych programov, že primeju cloveka sameho sluzit ich učelu-teda autodestrukcii. Kludne si niekto mohol priat jej smrt tak intenzívne, ze ju tým zamoril..zvycajne ide o takych, ktorým sa podarí nám dostat pod kozu a potom ,a ko trojsky kon robit zamer toho, ktorý je mimo nase vlastne telo a vedomie.
Súhlasí senziSenzana


4.
označiť príspevok

Berenika
   26. 7. 2010, 12:22 avatar
Neviem ranexil, ale nikdy som takto nerozmýšľala, nepreklínala som nikoho a ani nepripustila, že by mňa mohol niekto prekliať. A že sa mi v živote niekedy nedarilo tak, ako som si predstavovala? Snažila som sa znovu a znovu a v tom som dosť tvrdohlavá, až kým sa mi to nepodarilo. Neporovnávam sa s inými, som spokojná s tým čo mám, aj keď stále mám svoje sny, ktoré si postupne plním a zatiaľ sa mi to darí. Nie je to vždy na počkanie, ale neponáhľam sa, vždy si poviem, že všetko má svoj čas.
Súhlasí Mojka, Ónya


8.
označiť príspevok

ranexil muž
   26. 7. 2010, 12:33 avatar
Berenika ono to je aj o tom, že nemusís mat v okolí prave niekoho, kto je schopný ta ovplyvnit tak, zeby si podvedome konala ,ako si zela , resp..nieco v tom zmysle. Nie vela ludí je nadanych trebars hypnozou, ktorá by tu snad bola dobrym príkladom ku tomu, aby bolo pochopitelne, že niektorí nevediac o tom, že maju takuto danost trusia chrlia slova, ktoré sa stavaju nevedomym diktatorm v tých, ktorých ich slovo zasiahne. Jednym z takych bol aj Ježis, trebars, pretože zmena vody na víno, je cista hypnoticka sugescia na mase ludí, ktorí pili vodu, ale cítili víno. Je dobre, ak clovek vynimocných daností vie o tom, ake ma danosti a tie pouzíva skor ku tomu, aby celok -skupina ludí , kde posobi fungovala spravne. Avsak toto sa nerobí, generuju sa vlastne priania. Mnoho ludí, ktorí su hlupakmi, ale dostali sa vysoko netusia, že iba pouzivaju dar hypnozy a nevedomeho ovplyvnovania vsetkych na ktorých narazia, takze tí sa stavaju nevedomymi otrokmi uspechu dotycneho egoistu. Potom ked ktosi z týcjh, ktorí boli zahrnutí do planu sebapovysenia dotycneho darebaka zacne konat v svoj prospech, tak sa spustí retaz nestastí, lebo jeho podvedomie poklada za svojho pana prave toho, kto je andaný hypnozou. V tomto sme fakt sprosté bytosti...no skoda reči..preto hovorím, ze v ludstve je spiny a spiny a spiny a tazko s tým nieco robit. Ale ked jednotlivec vie aspon s čím ma co docinenia tak moze zacat komunikaciou vramci seba sameho cosi menit, i ked jeho vlastne podvedomie sluzi kliatbe. Je to zlozite, i taka dianetika sa pustila prave do niecoho takehoto v snahe oslobodit cloveka od takychto kliatob, ktore nazvala engramamy a objavila ich aj vo vlastnom sebaublžení si vdaka nehodam, ale jej vysledky su honením sa za chvostom psa, coho tam hryzie blcha. Len clovek sam s tym dokaze nieco urobit, ak je schopný pochopiot, co sa stalo, alebo sa deje.


11.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 12:40 avatar
nepriklínam, ani nebudem...
tiež mám, aj som mala..svoje sny, nie vždy sa plnia, ako si ich želám..ale aj tak nevzdávam sa a idem ďalej..tak, ako píšeš..vštko má svoj čas...


7.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 12:31 avatar
prepáč ranex, ale podľa mňa..žiadná autodeštrukcia, lež..psychický upír, ktorý chce žiť z našej enegie...
a práve preto toľko nickov na jednom fóre..čo nick-to psychický upír( hoci som tomu doteraz neverila )
Súhlasí Ónya


9.
označiť príspevok

ranexil muž
   26. 7. 2010, 12:35 avatar
Prečo aj virus sa sprava tak, ze ked je odhalení tak zmutuje v snahe uchovat si svoju prirodzenost..tak aj mnohonickovost nasvedcuje , ze je to o snahe posobit skryto. Ked niekoho pohltí takato obluda tak na boj s tym v kom sa nachadza potrebuje energiu a tu ziskava zvonka.
Súhlasí Mojka


12.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 12:45 avatar
ano a tú získava zvonka..od nás..od kažadého trošku..s každým nickom...
ich ignorácia je zbytočná-podľa mňa, ale ani prikyvovanie nepomáha, len jej škodi a nám tiež...


14.
označiť príspevok

ranexil muž
   26. 7. 2010, 12:50 avatar
Lenže Mojka, ako vidím u teba si ansla zivnu podu jej sposob zisku energií, takze mrkni aj na seba.
Súhlasí Mojka, senziSenzana


16.
označiť príspevok

ranexil muž
   26. 7. 2010, 12:51 avatar
Skodi len tomu u koho najde jej sposob zivnu podu..
Súhlasí piskotka


18.
označiť príspevok

Berenika
   26. 7. 2010, 12:55 avatar
Takže čo si myslíš ty, nie je lepšie ju ignorovať?


20.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 13:01 avatar
Berenika, pred jej bloknutím aj ignoráciu vyskúšla a nič..ako vidíš..aj sama.


23.
označiť príspevok

Berenika
   26. 7. 2010, 13:12 avatar
teraz, keď o tom píšeš som si spomenula na to, ako mi napísala po jej druhom zablokovaní:

hnusoba zákerná ! zase si ma dala zablokovať ? nech ti to osud vráti za mňa !
Myslíš, že je to kliatba? Ale keďže ja som ju nedala zablokovať, tak som tomu veľmi nepripisovala význam. No a brala som to tak, že mi praje, aby aj mňa zablokovali.  A to zase až také strašné nie je.


30.
označiť príspevok

ranexil muž
   26. 7. 2010, 13:21 avatar
Vsimni si oslovenie..Hnusoba zakerna..to jej bola adresovana kliatba. Ak v tebe prebyva hnusoba zakerná, tak ta kliatba zasiahne a zasluzis si ju, lebo zivis v sebe zlo.


33.
označiť príspevok

Berenika
   26. 7. 2010, 13:27 avatar
ranexil, veď to ona mne napísala, že som hnusoba zákerná, ja nenadávam a zlo určite v sebe neživím.


49.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 7. 2010, 13:45 avatar
nemusí zasiahnuť takto vyslaná kliatba, ak opačná strana má k tej negatívnej osobe pozitívny vzťah ..teda nepraje jej nič zlé a nevysiela smerom k nej žiadne negatíva...stane s a spätná vúzba a to zlé, čo tá osoba praje .alebo pomenuje Hanlivo" druhého..dostzane spaäť v nejakje negatívnej podobe. Poznám jednu pani, ktorá ta preklínala svojho ex, že napriek mojim varovaniam , aby to nerobila, že sa to nemá a že jej samej to môže uškodiť, neposlúchla. Krátko na to si skoro vypichla oko, museli jejho zašívať a poškodil sa jej zrak, ..keď vyzdravela znovu preklínala a krátko na to havarovala. ..Nepoučila sa a ďalej ho preklínala , až sa stalo to, že síce jemu sa zničilo druhé manželstvo ale ona ochorela na štítnu žľazu. Preto si aj mylsím, že ak je zlo v ysielané intenzívne "po dávkach" a pravidelne..že sa to na jednom alebo na druhom určite odrazí.


22.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 7. 2010, 13:10 avatar
berenika..od takých ľudí je najlepšie na dobro odísť...v reály .) Môžeš ju ignorovať , .."zlo" v tomto prípade úmyselné , si nájde spôsob ako škodiť = prenasledovanie "zlom " - úmysel škodiť. )


29.
označiť príspevok

Natalia žena
   26. 7. 2010, 13:21

Príspevok bol vymazaný administrátorom.32.
označiť príspevok

piskotka žena
   26. 7. 2010, 13:27

Príspevok bol vymazaný administrátorom.34.
označiť príspevok

Natalia žena
   26. 7. 2010, 13:28

Príspevok bol vymazaný administrátorom.39.
označiť príspevok

piskotka žena
   26. 7. 2010, 13:34

Príspevok bol vymazaný administrátorom.35.
označiť príspevok

Berenika
   26. 7. 2010, 13:29 avatar
máte pravdu, ona nie je zlá, to my všetci sme stelesnené zlo - podľa nej


37.
označiť príspevok

Veronika Hadobásová žena
   26. 7. 2010, 13:31 avatar
Lenže sme sa nezamysleli nad tým že ju niekto mohol škaredo zraniť a preto takto koná a jedná. Možno je len nešťastná a ani sa nevie lepšie správať.


41.
označiť príspevok

Natalia žena
   26. 7. 2010, 13:38

Príspevok bol vymazaný administrátorom.45.
označiť príspevok

Veronika Hadobásová žena
   26. 7. 2010, 13:40 avatar
Lenže slovný atak je niekedy horší než čin.


51.
označiť príspevok

Natalia žena
   26. 7. 2010, 13:48

Príspevok bol vymazaný administrátorom.52.
označiť príspevok

Berenika
   26. 7. 2010, 13:51 avatar
Natália, veď som sa jej poďakovala za prvé miesto  Mňa ani tak netrápi, čo píše o mne, ale keď vidím, ako prská na každého, tak poviem pravdu, že ma to niekedy vytočí, aj keď mnohokrát na to ani nereagujem, len už nemám chuť ani sem ísť. Ja si myslím, že na túto diskusiu chodí pár ľudí, aby sa tu stretli, v pohode podiskutovali a nie čítali o sebe všelijaké výpady niekoho, kto neviem odkiaľ berie na to právo, keď ich ani nepozná. Mojka ju vždy obhajovala, že je nešťastná, že má bolesti. Veď ani my nie sme vždy šťastní a keby som ja pri svojich bolestiach kričala, možno by ste si mysleli, že je akustická skúška sirén. Chodím tu preto, aby som zabudla na to, čo ma trápi a cítila sa tu dobre. Ale nemienim sa vzdať toho, že tu môžem prispievať len kvôli tomu, že je niekto neprispôsobivý, z akýchkoľvek príčin. A tých jej xxx nickov ma už vôbec nerozhádže. Ak vybuchnem, tak mám na to právo - veď som stelesnené zlo a na prvej priečke jej zoznamu. 


57.
označiť príspevok

Natalia žena
   26. 7. 2010, 14:03

Príspevok bol vymazaný administrátorom.60.
označiť príspevok

Berenika
   26. 7. 2010, 14:06 avatar
Natália, veď už bola najmenej 2x zablokovaná, ale zrejme po určitom čase sa zase môže prihlásiť, alebo zmenila IP adresu. Ale mne nejde o to, aby tu nemala prístup, ale nech ten prístup k nám zmení.
Súhlasí marska


61.
označiť príspevok

Natalia žena
   26. 7. 2010, 14:30

Príspevok bol vymazaný administrátorom.63.
označiť príspevok

senziSenzana žena
   26. 7. 2010, 14:49 avatar
zlatíčko, ty si sama duševná sračka - naozaj sa vyžívam v tej pozitívnej energii, čo rozosievaš  


94.
označiť príspevok

senziSenzana žena
   26. 7. 2010, 16:09 avatar
teba úplne vystihuje ten avatar - totálny negativizmus s narušenou psychikou  


38.
označiť príspevok

Veronika Hadobásová žena
   26. 7. 2010, 13:32 avatar
Ako vidím tak by si mohla robiť moju tlmočníčku.    


42.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 13:38 avatar
piškótik, ešte su na df-ku nebola a bežala diskusia v jednej téme..
i ja napísala inej diskutérke: idem si zahúliť a budeme pokrašovať  
Keď som sa vrátila..hneď za mojím príspevkom multinicková napísala.."Bodaj by si sa s tým dymom zadrhla"..tak to nie je zloba a zle prianie pre mňa???
A teraz opäť napísala: "Kedy pôjdeš Mojka do nemocnice, prídeme ťa s poškoticou navštíviť"..to tiež nie je zloba???
Súhlasí Ónya


53.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 7. 2010, 13:53 avatar
Natalia ahoj..nazývam "zlom" všetko čo je negatívne..v jednom príspevku včera som sa vyjadrila, že je nie je zlá a ani sa nikto na ňu nehnevá , len preto to aká je , ju veľa ľudí nemá rád, okrem toho systematicky vysiela zo seba negatívnú, škodlivú energiu a to je samo o sebe "zlé


54.
označiť príspevok

Natalia žena
   26. 7. 2010, 13:56

Príspevok bol vymazaný administrátorom.90.
označiť príspevok

senziSenzana žena
   26. 7. 2010, 15:36 avatar
myslíš si, že ty nevysielaš škodlivú energiu ?  


19.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 12:56 avatar
ranex, poraď..akú živnú pôda u mňa?..a prečo?..a ako sa mám zachovať, aby som ani jej..ani sebe neuškodila...


21.
označiť príspevok

ranexil muž
   26. 7. 2010, 13:07 avatar
Iba sebadiscipína a snad aj pochopenie, že i ked ta serie ide iba o cloveka, ktorý je pod vplyvom hnevu, ci nepriazni osudu..
Súhlasí piskotka


24.
označiť príspevok

Berenika
   26. 7. 2010, 13:14 avatar
ranexil, ale veď Mojka ju vždy obhajovala a aj tak sa na nej vyvršila, tak ako na ostatných.
Súhlasí Mojka


28.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 13:18 avatar
však s Lady_S..sme si aj ruky na zmier podali..ona podala prvá a ja s dôverou prijala...
ani to však, ako vidíš Berenika, nepomohlo...


92.
označiť príspevok

senziSenzana žena
   26. 7. 2010, 15:38 avatar
Mojka ma nikdy neohajovala, tak zase neklam - ona robí to isté, čo ty : špehuje ma, vyhráža sa, uráža a vysmieva sa  


25.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 13:15 avatar
takže podľa teba ranex..tolerovať jej hnev a nepriazň jej života???
Aj to sa stalo a potom prišlo básnenie..o svadobnej ceste v hoteli na 25 poschodí ( to bolo v čase, keď si renax, ešte asi nebul na df-ku )


27.
označiť príspevok

ranexil muž
   26. 7. 2010, 13:17 avatar
Silná osobnost to lahko rozchodí a vie, že iní ludia to chapu, ked stupi. Ak nie, a chces aj ty nieco dokazat, tak je to prejav toho, že az tak silna niesi.. Nao ja tiez nie som svatec, lebo napr. s Nataliou som vzdy prepadol v nejake trapne vylevy..takže moze byt , že nie ku kazdemu sme imunni--co uz nejako s tým treba vediet zit.
Súhlasí Mojka


26.
označiť príspevok

Natalia žena
   26. 7. 2010, 13:16

Príspevok bol vymazaný administrátorom.31.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 13:25 avatar
no dobre..dám si povedať a kýcham na to čo napíše..uvidíme výsledok.
mimochodom Naty, som rada, že si opäť medzi nami..aj keď od ranexa čítam..čo čítam.


36.
označiť príspevok

Natalia žena
   26. 7. 2010, 13:30

Príspevok bol vymazaný administrátorom.43.
označiť príspevok

ranexil muž
   26. 7. 2010, 13:38 avatar
Tak sa maj Natalia, a nezabudni si oprasit spinu z topanok co si tu nachytala. 


46.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 13:41 avatar
Naty, či sa ti páči, alebo nepačí..aj tak patríš a aj budeš patriť..medzi nás  


80.
označiť príspevok

senziSenzana žena
   26. 7. 2010, 15:19 avatar
Natalii sa toto presne hodí, aby sa jej niekto takto vtieral do riti ako ty  


47.
označiť príspevok

Veronika Hadobásová žena
   26. 7. 2010, 13:43 avatar
Prečo nechceš medzi nás patriť?


40.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 7. 2010, 13:36 avatar
Mojka,. .včera Nadja radila aby sme mali pochopenie a tolerovali jej stavy a prejavy. Osobne som názoru, že nie v tomto konkrétnom prípade nekonečného slovného ataku..,.. človek sa snaží vysvetliť , poradiť, nájsť príčinu takých reakcií..ale márne, všetko má svoje medze. nedá sa donekonečna riešiť akýsi "vnútorný problém" , ktorý sa osobne nikoho z nás netýka , človek je vystavený n epríjemným nepravidvým osočovaniam a nič iné skutočne nepomôže, jedine nereagovať. A v podstate som namrzená aj sama na seba, že som sa dala "vyprovokovať" a snahou niečo vysvetliť a odvrátiť tú zlú stranu, som do tej špinavej vody vlastne namočila...)


44.
označiť príspevok

ranexil muž
   26. 7. 2010, 13:40 avatar
Presne , ake je lahke tolerovat toho, kto sa vie ovladat, lenze velkost cloveka spociva nie v schopnosti tolerovat krotke a vychovane zvieratka, ale divoke, ktoré si urobia co chcu. A ked neposluchaju, tak im riadnu vrazit...avsak treba najskor preuikazat trpezlivost.
Súhlasí Mojka, marska


50.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 13:48 avatar
lenže ranex, ja som ešte od Nadi..žiadné "vrazenie"..divokému zvieratku....nečitala.


55.
označiť príspevok

marska
   26. 7. 2010, 13:56 avatar
je síce krásne ako sa nám tu teraz poniektorí ukazujú ako silní a bla bla bla ľudia, ale úprimne, dotknúť sa nás to ozaj asi nemôže ale mňa to minimálne hrozne obťažuje keď musím v každej témy čítať nejaké tie ataky, proste ma to ruší a obťažuje a myslím, že nie som jediný...
a áno Nadja by to mala brať trošku easy, lebo takýmto prístupom by to na svete vyzeralo, veď aj ten chlapík čo utĺkol už svoju tretiu ženu má len nejký vnútorný bôľ, takže by sme to u neho mali tolerovať...
Súhlasí Ónya


56.
označiť príspevok

Berenika
   26. 7. 2010, 14:02 avatar
Presne o to ide marska. Ja sa môžem naozaj len usmievať nad tým, čo o mne píše, viem aká som a to, že niekto, kto ma nepozná má o mne inú mienku ma nemôže rozhodiť. Ale to, že niekto sa prihlási už skoro ráno, len aby prskal svoje jedovaté sliny na diskutérov, to naozaj ruší a obťažuje.
Súhlasí marska, Ónya


76.
označiť príspevok

senziSenzana žena
   26. 7. 2010, 15:14 avatar
moja zlatá, na to, čo si ty o mne popísala, si už zabudla ? škoda, že som tie správy vymazala - to by boli diskutéri prekvapení, že čo dokáža napísať takáto stelesnená dobrota  


81.
označiť príspevok

Berenika
   26. 7. 2010, 15:19 avatar
senzi, nenaštvi ma, ja tie správy od teba mám a aj moje odpovede na nich, takže sa ukľudni.


84.
označiť príspevok

senziSenzana žena
   26. 7. 2010, 15:26 avatar
dúfam, že aj tie, kde si ma pourážala a ponižovala  


85.
označiť príspevok

Berenika
   26. 7. 2010, 15:27 avatar
v živote som nikoho neurážala, ani neponižovala, takže som nemohla ani teba.


86.
označiť príspevok

senziSenzana žena
   26. 7. 2010, 15:30 avatar
klameš - od kedy ťa poznám, len ma špehuješ a urážaš - KLAMEŠ ! ! !  


58.
označiť príspevok

Natalia žena
   26. 7. 2010, 14:05

Príspevok bol vymazaný administrátorom.78.
označiť príspevok

senziSenzana žena
   26. 7. 2010, 15:17 avatar
Nadenke so svojim srdcom a inteligenciou sa ani len nepribližuješ  


82.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 15:23 avatar
78/ Arabeska, včera si tvrdila opak..tak sama nevieš o čom teraz točíš-úbožiak multinickový...


83.
označiť príspevok

senziSenzana žena
   26. 7. 2010, 15:24 avatar
netrep upírka - od Nadenky si ber príklad ty úbožiačka multinicková  


59.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 7. 2010, 14:06 avatar
marsok,...máš môj plný súhlas ...tie ataky sú brzdou..už samo o sebe že toto čo smerom k nej rozoberáme, máme zaťaženú psychiku - " niektorí ) a ja sa nemienim už sústavne zaoberať niečím čo ma už viac ako unavuje a maximálne obťažuje.


77.
označiť príspevok

senziSenzana žena
   26. 7. 2010, 15:16 avatar
zaujímavé, že ataky voči mojej osobe ti nikdy nevadili, ale naopak, ešte si aj ty pridal  


79.
označiť príspevok

marska
   26. 7. 2010, 15:18 avatar
ale ja som psychopat, keď ja nikdy nemôžem odolať a aspoň nejakú blbosť pridať musím, hoci nie vždy 


48.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 13:44 avatar
Oňa, nech mi Nadja prepáči, ale má pod venčekom svätožiaru  ..a preto, nebriem ju stále vážne...
Súhlasí Natalia


62.
označiť príspevok

ranexil muž
   26. 7. 2010, 14:47 avatar
Tak vam niečo predvediem aj ja. Strcte sa mi do mojej chud..vsetci kolko vas tu je, lebo nerobíte nic iné, len rozoberate osoby ktore su tu neni. Podla toho viem, že takí ako vy siria kliatby. Nech vas das uchytí smradi jedni. A teraZ sa urazte velkoduchí ohovaraci. ANo-Mojka, Berenika, Natalia, ale Aj MArska/akos a mozete znizovat ku tomu, ze diskutujete o tretích osobach?-nie diskutujete-ohovarate ich?/ Ucta patrí iba tým, co sa ich zastali, napriek tomu, že by sa nemali ucastnit vasich zakernych stiplyavych ajzykov. Estew raz strcte sa mi do riti a bol by som rad, ak by ste vypadli z mojej temy. Kazdy z vas vie koho sa to týka. Ako sa to teraz paci vasim vekym a tolerantnym dusiam pokrytci .?
Súhlasí senziSenzana, lidma5


65.
označiť príspevok

marska
   26. 7. 2010, 14:54 avatar
mne sa to páči veľmi 
pokiaľ viem, diskusie si sa zúčastnil aj ty ja som vyjadril svoj názor na dianie posledných dní na fóre...strašne sa mi páči, že ako sa môžeme znížiť aby sme hovorili o niekom kto tu nie je? neviem pripadá mi to celkom ľudské a normálne, lebo to prirodzene robíme všetci a pokiaľ viem, nie si výnimka a ja som myslel, že si šedý 
a prečo nás nízkych hlupákov netoleruješ? 


70.
označiť príspevok

ranexil muž
   26. 7. 2010, 15:05 avatar
No ved nejde vobec o nic a cakal som kto sa znízi ku tomu, ze povie, ze aj ja som tu bol ucastný diskusie. Ja som zalozil tému Marska, takze nevyberiem si kto s cim vyrukuje, ale mal by som to moderovat, alebo nadavat , ci natrieskat vam na rit, ked ste mimo to co chcem ja, alebo sa ksichtit liberalne a nechat vas kecat o comkolvek? Ano. Lenze moja vysiia reakcia bola čírou provokaciou v duchu toho o čom sme sa tu bavili- o vyske a tolerancii, tak cakam niekltoré tolerantne povahy. Ver, že mi to neiktoré neodpustia, a v inmych temach to proiti mne niekto z nich vytiahne. Skoda ze su zakazane vulgarizmy, lebo niekedy by som fakt strasne spinavo ponadaval, co absolutne nerobím v beznom zivote, elbo sa neobklopujem a nestretavam s ludmi, ktorí by ma tak nasrali. Ale tu si klikne kto chce. Aj ritopich tu obhajuje svoju cestu cez kak velakrat, ci nadievaci zvierat sa tu vyskytli. V takejto dzungli sa tazko hra na tolerantneho a svateho, ked niektorých treba naozaj len poriadne nakopat...dufam, ze vies o com taram..a ked nie tak nie, tak si idiot. 


72.
označiť príspevok

marska
   26. 7. 2010, 15:07 avatar
zakázané síce sú, ale ich používanie nie je blokované, takže si kľudne uľav...
no hmm diskusia je nezvládnuteľný živel...a neboj idiot ešte nie somm 


67.
označiť príspevok

Berenika
   26. 7. 2010, 15:03 avatar
ranexil, mne sa najviac páči, že si to napísal práve vtedy, keď už tu bola prihlasená senziSenzana. A to, že diskutujeme o niekom, kto tu nie je? Veď si to môže prečítať, nie je to tajné, neskrývame to pred nikým, veď aj ona tu píše, keď tu ešte nie sme prihlásení. Ja nie som si vedomá, že by som niekoho ohovárala, ale strčiť sa ti do riti vôbec nemám chuť. 
Súhlasí marska, Natalia


69.
označiť príspevok

marska
   26. 7. 2010, 15:05 avatar
najviac s tou riťou súhlasím Berenika 


71.
označiť príspevok

ranexil muž
   26. 7. 2010, 15:06 avatar
mam peknu rit.  


74.
označiť príspevok

Berenika
   26. 7. 2010, 15:10 avatar
ani tak  


256.
označiť príspevok

martini1 muž
   30. 7. 2010, 02:14 avatar
Inac taky klistir by ti potom ani neuskodilll Davaj skus to


73.
označiť príspevok

senziSenzana žena
   26. 7. 2010, 15:08 avatar
nie, ty vôbec neohováraš - to len ja  


93.
označiť príspevok

senziSenzana žena
   26. 7. 2010, 15:41 avatar
len sa ty jej neposmievaj, ale ber si z nej príklad - naozaj na tých tvojich 60 rokov by si mala mať rozum  


68.
označiť príspevok

senziSenzana žena
   26. 7. 2010, 15:05 avatar
presne tak Mojka - ty si psychický upír  


89.
označiť príspevok

carybdeida
   26. 7. 2010, 15:35 avatar
pam pam pam pararam, len tak mimochodom:
www.zdravie.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


10.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 7. 2010, 12:39 avatar
robíš všetko ako kto ?   ...za prvotný a veľmi dôležito nešťastný prvok ku tzv. kliatbe, považujem neovládateľnú závisť...ktorá nemá hranice . Sú typy, čo závidia lásku, šťastie, parnera, majetok ..sú to typy, že aj ke´d nie je čo závidieť, tak závidia aj dobrú náladu, krásu, obľúbenosť, proste stálem nuiečo závidia. Pred takouto silou kliatby - zlom , ktoré sa doslova živí vysielanou energiou neprajnosti, úmyselného podvedomého škodenia a tým aj podvedomého perekazenia "šťastia" , odporúčam s výkričníkom, nehovoriť im o sebe absolutne nič, nepochváliť sa úspechom, nehovoriť o svojich plánoch a predstavách , nechváliť pred nimi svoje deti, ani partnera, nepriznať sa kúpou niečoho nového a naviac výhodného, nehovoriť o peniazoch , neukázať na sebe radosť a šťastie, nehovoriť o láske a s ňou súvisiach veciach ,...proste nič nehovoriť a najlepšie sa je ich hneď zbaviť, alebo sa s nimi vôbec nestýkať. Ale ako spoznať záv istlivca..niektorí sa prerieknu, niektorým sa to pozná sa očiach a hlase..ale niektorí sú voči človeku veľmi milí .Spoznáme ich tak, že si všimneme ako sa snažia riadiť a doterne usmerňovať náš osobný život...bez toho, aby ich o to človek žiadal...dokonca dávajú odkazy aj cez tretiu osobu. Ich "iniciatíva" vojsť do života druhého - aj na diaľku je veľmi nebezpečná. Postrehne sa to vtedy , ak sa začne odrazu napr. rozpadávať vzťah , alebo odrazu človek ochorie , prestane sa dariť ..atp.. Tichý závistlivci, ktorý sa tzváíria ako tí, čio ti chcú dobre, ..ktorý "niečo" vidia, počujú, sleduje a závistlivo si domýšľajú ..svoju závistlivú domýšľavosť prenesú do silnej neprajnosti a skazy , ktorú vysielajú na diaľku a ktorá môže veľmi škodiť a môže mať ďalekosiahle následky...proste títo ľudia, tak intenzívne závistlivo myslia na šťastie druhého, že svojou závisťou privolávajú na človeka kliatbu..spečatené aj tým , že vyrieknu akési svoje hnevlivé zaklínadlo. Týmto chcem povedať, že závisť má v sebe veľmi nebezpečnú negatívnu silu, zničiť a zmariť započaté...zničiť šťastie.
Je dobre sa odosobniť od bremena vedomia kliatby, použiť iné mechanizmy a dávať si na takých ľudí pozor. Ak človek pociťuje že je prekliaty, existuje na to nejaký "očistný rituál" ..ale niekedy aj stačí "opačne ..vyslať pozitívnu myšlienku smerom k tej osobe o ktorej si myslíme že nám škodí.
pfúú...už som asi zašla priďaleko a od veci ....ani neviem..či ti šlo práve o toto "


17.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 12:52 avatar
ozaj príďaleko od veci, ktorým ja nerozumiem a pravdu povediac..ani veľmi nechcem  


13.
označiť príspevok

ranexil muž
   26. 7. 2010, 12:49 avatar
Onya jednoduchy sposob, akos a chraniť, je byt krajinou, ktorá je puštou, tam sa nezdrží nikto, ziadne armady cudzieho krala, a ani ich nadavky. ALe ked niekto vie, že mas nadherny bohaty vnutorný svet, tak si lakadlom nejedneho dobyvatela..tolko metafory.. Niektorí ludia robia chyby, ze sa brania, ked sa o nich vie, ze maju anjelsky svet v sebe...trebars..ako priklad .
No a nenavist? to je tiez len posobenie uz infikovania takymto monstrom, ktoré sa snazi uchovat si svoju identitu aj tým, ze sa rozsiri mimo svojho povodcu/pozor, pohybujeme sa na poli duchovna a abstraktna-virtuality, nasich vnutornych svetov/ No a ako kazda informacia i nenavistna , potrebuje nosnu vlnu, ktorou je ista emocna hladina-zvycajne fakt desivo destrukcna.. Tí ludia nie su vinní, ale ta choroba v nich, ktorá sa snazi prezit , softverova choroba duse, prejavujuca sa nenavistou..
Súhlasí Ónya


64.
označiť príspevok

Natalia žena
   26. 7. 2010, 14:51

Príspevok bol vymazaný administrátorom.66.
označiť príspevok

ranexil muž
   26. 7. 2010, 14:57 avatar
Jaj, ze moja virtualna laska sa mi ozvala, aspon ze je to priamo na mna a nie zas o niekom kto tu nie je. /Ano podla nich spolu spavame /-hlavne vtedy ked sme neni prihlasení..
Ale k veci, mne nehovor nic natalia, ja viem, co vsetko by som mal, ale nemam nato cas,. alebo schopnosti, ano jednoducho som slaboch v mnohych smeroch, nehanbím sa zato, a ucim sa prehram, ktore som zazil iba smiat, elbo nic ine mi nezostava. Tazko primejes kona, ktorý nazrat nedostane ku vzchopeniu sa ...najskor by si mu musela dat nazrat a potom mozes ist aj na dostihy. Daj mi slamu a potom sa bavme o prícinach neuspechu. Mojou prícinou neuspechu je slabost sposobena tym, že som Upír, ktorý nepije ludsku krv, ale z roznych zvierat- a nemam síl..ROZUMIES? Nehcem vas zabijat-teda okrem teba, ty si tiez upírka.
 


75.
označiť príspevok

Natalia žena
   26. 7. 2010, 15:10

Príspevok bol vymazaný administrátorom.87.
označiť príspevok

ranexil muž
   26. 7. 2010, 15:30 avatar
Skus ma zabit, aby si sa presvedčila, ved to je jedinecna sanca pre teba.


91.
označiť príspevok

winry žena
   26. 7. 2010, 15:38 avatar
Ja viem, ze za vsetko si mozem sama...pretoze tomu komu mam verit proste neverim....a taaak, ale co na tom zalezi...ved nakoniec si poviem tu znamu klasiku, ze vsetko je tak ako ma byt, a hned mi je dobre....


95.
označiť príspevok

jana lane žena
   26. 7. 2010, 17:31 avatar
...ked som bola u vestkyne davnejsie povedala mi,ze mam okolo seba zlu auru vraj ma niekto uriekol ...vraj to bola zena...jasne moja svokra......vestkyna mi dala kontaktnu adresu na jednu 80 rocnu babku,ze ta mi pomoze...asi po 3 mesiacoch som sa vybrala k nej do Zeliezoviec...ked som vosla do izby kde odklinala horeli jej tam sviecky a boli tam same svate obrazky,az som sa vystrasila  ...sadla som si,zapalila veliku sviecku bola biela,mala taku istu aj ciernu...postavila sa za moj chrbat a rukami mi mavala nad hlavou a modlila sa...nakoniec mi ruky prilozila na hrud a modlila sa vyhanala zlo zo mna...fakt som sa nemohla nadychnut,nechapala som,bola to divna bolest a pritom ma ona ani len nepotlacila len mala ruky polozene na mne....domodlila sa a povedala ze uz je vsetko okcitila som sa taka odlahcena myslim vo vnutri..od toho dna sa mi zije lepsie a dari sa mi...nieco na tom bude...


96.
označiť príspevok

Vlado muž
   26. 7. 2010, 17:47 avatar
To je sila: boli tam same svate obrazky,az som sa vystrasila  

Ale že si bola vôbec u veštkyne, z toho si sa nevystrašila. To je fuck sila!    
Súhlasí ranexil


97.
označiť príspevok

jana lane žena
   26. 7. 2010, 18:27 avatar
....Vlado ja sa vestkyn nebojim)))chodila som tam pomerne casto  


98.
označiť príspevok

winry žena
   26. 7. 2010, 18:47 avatar
jaaaj...tak moja exsvokra ma prekliala na dalsich nekonecno rokov....ale to nech si je ista, ze sa jej to vrati ako bumerang spat....to ma nepozna....ani vestkyna nado mnou nezvitazila...potvora akasi televizna....  


99.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 19:24 avatar
no tato diskusia ponuka namet na minimalne kvalitny beckovy horor..Diskusny masaker pokazenou klavesnicou    


100.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 7. 2010, 19:39 avatar
mno ..rains a ty už vyzeráš oveľa lepšie )) 


103.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 19:43 avatar
dakujem Onya...idem prave z plastiky    


104.
označiť príspevok

Veronika Hadobásová žena
   26. 7. 2010, 19:45 avatar
A čo si zaň platil (platila)


106.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 19:47 avatar
ale, nic moc..len dusou som zaplatil     


105.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 7. 2010, 19:46 avatar
si mohol povedať ...plastiku by som ti urobila aj ja  


107.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 19:48 avatar
chces? dohodim ti stretnutie  


108.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 7. 2010, 19:51 avatar
nič nedohadzuj..netrafil by si sa do čierneho  


109.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 19:56 avatar
ja triafam vzdy do cierneho  


110.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 20:01 avatar
inak, najviac som pysny na tie svoje nove kukadlá....a za tu plastiku chcel len malicku sluzbicku ten dochtorko


111.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 7. 2010, 20:04 avatar
akú službičku ? ..a čo je na tých kukadlách také úžasné..že vidíš fosforovo ? 


112.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 20:10 avatar
ze mam uvolnit tu energiu co mam v sebe..poslden dni na sebe badam ako sa vo mne hromadi duchovna energia..som ako vulkan pred vybuchom...nevies nahodou ako ju uvolnit?
nie, uzasne je na nich to, ze krasne vidim v tme   


113.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 7. 2010, 20:23 avatar
 ..mno predsa doktorko chcel malú službičku,tak mal z teba uvoľniť " trasením " tú nahromadenú energiu ) .. 
poradím ti ako zo seba dostaneš nahromadenú duchovnú energiu ..celkom sa uvoľni , zatvor oči , a z plného hrdla zakrič napríklad " Atlantída " )))..neuveríš ako to pomáha .


114.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 20:34 avatar
onya...fakt to je len minimum za tie schopnosti co mi dal....
no ja chcem take schopnosti ake mam ked nie som vo svojom tele.


116.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 7. 2010, 20:47 avatar
rains...obávam sa že "strácam niť " ..hovOríš , že doktorko chcel malú službičku a dal ti minimum čoho ? akože tá plastika mohla aj lepšie dopadnúť ? ...aha..takže keď nie si vo svojom tele...nemôžeš ovplyvniť svoje schopnosti ?


118.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 20:50 avatar
ale nie...ta plastika dopadla dobre...nie, ked som vo svojom tele, nemozem mat svoje schopnosti, ake mam ked v nom nie som...ale ja chcem tie schopnosti aj v tomto tele...len ono ich nejak blokuje


126.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 7. 2010, 20:56 avatar
rozumiem..chceš mať ľudské schopnosti ,.. staň sa človekom a máš po probléme )


140.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 21:07 avatar
haha..nie ludske...ale diabolske


145.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 7. 2010, 21:10 avatar
pff..predpokladala som že je to opačne .".. .diablov sa bojím )


151.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 21:16 avatar
Onya..vies ze ludi nemam rad, tak preco sa jednym z nich stat?
dobre robis...s nami nie su zarty    


163.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 7. 2010, 21:24 avatar
rains ..ja nedokážem to čo ty a ty nedokážeš to ja ..máš rád zlo ?


165.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 7. 2010, 21:25 avatar
"..to čo ja


167.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 21:27 avatar
Onya...ja som zlo...


101.
označiť príspevok

Petrana žena
   26. 7. 2010, 19:41 avatar
"Dexepmo multo krumplex!" Tak, a zrušila som všetky kliatby! 
Súhlasí Ónya, somik


102.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 19:43 avatar
petrana..prave si si zakliala zemiaky    ...ty budes mat tento rok ale urodu    


115.
označiť príspevok

Petrana žena
   26. 7. 2010, 20:46 avatar
...neva, bude čínska kliatba. 


117.
označiť príspevok

somik muž
   26. 7. 2010, 20:50 avatar
Petrana prečo si to doteraz taiila -že čaruješ -normálne ???   


119.
označiť príspevok

Petrana žena
   26. 7. 2010, 20:52 avatar
...lebo nečarujem, neviem to. 


120.
označiť príspevok

somik muž
   26. 7. 2010, 20:53 avatar
Ale zlepšuješ sa nie ?  


121.
označiť príspevok

Petrana žena
   26. 7. 2010, 20:53 avatar
...iba občas vo sne... 


122.
označiť príspevok

somik muž
   26. 7. 2010, 20:54 avatar
A ja ,že prečo sa zobúdzam spotený    


123.
označiť príspevok

Petrana žena
   26. 7. 2010, 20:54 avatar
...ale keď sa zobudím, kúzlo je preč! 
Súhlasí somik


125.
označiť príspevok

somik muž
   26. 7. 2010, 20:56 avatar
Petrana ?Ty ideš na to stretko ?   Ja ,len tak vyzvedám .....aby som vedel koľko ruží mám kúpiť  


128.
označiť príspevok

Petrana žena
   26. 7. 2010, 20:59 avatar
...na mne ušetríš. 


130.
označiť príspevok

somik muž
   26. 7. 2010, 21:00 avatar
Ja Ti dám ...  Hybaj na Nivy ... 


133.
označiť príspevok

Petrana žena
   26. 7. 2010, 21:02 avatar
...budeš tam mať taký hárem, že ani nezbadáš, že jedna bosorka chýba. 


138.
označiť príspevok

somik muž
   26. 7. 2010, 21:05 avatar
Petrana ,VELMI rád budem ,ak prídeš ....bez Teba .....hm....smutný somík... ........ 


142.
označiť príspevok

Petrana žena
   26. 7. 2010, 21:07 avatar
...niektorá ti to za mňa pofúka. 


143.
označiť príspevok

somik muž
   26. 7. 2010, 21:09 avatar
Iba Tvoj zázračný dych,môže uzdraviť moje srdce ...........Víla.........


146.
označiť príspevok

Petrana žena
   26. 7. 2010, 21:11 avatar
...po litri slivovice leda... 


148.
označiť príspevok

somik muž
   26. 7. 2010, 21:13 avatar
    Ej ,ale som to SCHYTAL     Tak treba so mnou zaobchádzať -nelútostne ...   


150.
označiť príspevok

Petrana žena
   26. 7. 2010, 21:15 avatar
...ale to by ma zabilo. 
Súhlasí somik


154.
označiť príspevok

somik muž
   26. 7. 2010, 21:18 avatar
Tak si daj menej  ........hm...Lenže čo potom Tvoj dych ?   


157.
označiť príspevok

marska
   26. 7. 2010, 21:20 avatar
ale veď liter sa dá 
Súhlasí somik


158.
označiť príspevok

somik muž
   26. 7. 2010, 21:21 avatar
Chcel by som ťa videť ---na ex....  


161.
označiť príspevok

marska
   26. 7. 2010, 21:22 avatar
na ex väčšina ľudí aj liter čistej vody vyzvracá 
Súhlasí Ónya


177.
označiť príspevok

Petrana žena
   26. 7. 2010, 21:45 avatar
...už nebude liečivý! 


124.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 20:55 avatar
zase sa motáš rains..kolo mojej zadnej bránky..joj či si len krásny  ..ako májova noc decembri 
lahko je byť teraz hrdinom, keď multinicková číta a nepíše  
privstaň si ráno a daj jej trošku svojej enegie..keď jej máš toľko, ako píšeš  


144.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 21:10 avatar
mojka..kde sa ja motam? ja len tuna po svete bludim...nic extra..a cakam na prichod svojho pana. inak ragujes na somika     . dakujem...chcem som junovu noc v aprili ale vydalo len na majovu v decembri.
ach, mozem ja za to, ze multischyza tu nie je? inak, nepatri sa o druhych hovorit, ked tu nie su.
joj, tej jej nemozem dat...moja energia je spalujuca..   ..spalil by som ju na uhol.


127.
označiť príspevok

somik muž
   26. 7. 2010, 20:57 avatar
Mojka ideš na Nivy ?  


129.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 20:59 avatar
a čo by som tam somik robila..keď neviem, ani kde sú  


131.
označiť príspevok

somik muž
   26. 7. 2010, 21:01 avatar
Pokarhať ma musíš   Tam  


135.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 21:03 avatar
iba toľko??..to môžem somik..kľudne aj tu  
Súhlasí somik


139.
označiť príspevok

somik muž
   26. 7. 2010, 21:06 avatar
    Mojočka -Melindovitá  


132.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 7. 2010, 21:02 avatar
myslím že ranexovi sa prevracajú panenky čo sa mu tu urobilo z témy za "korzo  
Súhlasí somik


134.
označiť príspevok

somik muž
   26. 7. 2010, 21:03 avatar
Prepáč Raník-nevedel som ,že som u Teba . Raník pod na Nivy !


137.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 21:05 avatar
keby len korzo..ale bordel ako v tanku, že Oňa?  
Súhlasí Ónya


136.
označiť príspevok

Petrana žena
   26. 7. 2010, 21:04 avatar
Neverím na kliatby. 
Súhlasí somik, marska


141.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 21:07 avatar
ani ja Petrana, ale od rána na psychoupírov..už musím..keď sa nete horko ťažko niečo našla  
Súhlasí Ónya


147.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 21:11 avatar
nemboj...onedlho bude po vsetkom..pride moj pan, uvolni moje okovy a bude pokoj  


149.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 21:14 avatar
nem bojím..len nem viem, akého pána?? ..a ja že si si pánom sám sebe a žiadné okovy..nuž myliť sa je ľudské  


153.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 21:17 avatar
ved on sa sam predtavi ked pride cas   ....ved aj som, ale mam svojho majstra, svojho pana, ktoremu sluzim...to vies, upisal som sa do jeho sluzieb
myslit sa je ludske, odpustat bozke..budis ti odpustene  


160.
označiť príspevok

marska
   26. 7. 2010, 21:22 avatar
prišiel čas...som to ja 


166.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 21:26 avatar
moj pane, vase legie zatratenych su pripravene k boji.
Súhlasí marska


169.
označiť príspevok

marska
   26. 7. 2010, 21:28 avatar
ouk, ale dajte si ešte pauzu, svet ovládneme až tak v auguste, keď sa zlepší počasie, hej?


171.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 21:34 avatar
pane, plany na dobitie tohto primitivneho sveta su predsa dane...aj termin konecnej eliminacie ludstva.


172.
označiť príspevok

marska
   26. 7. 2010, 21:36 avatar
ale sú dané mnou a ja ich teraz mením a nepapuľovať bo ťa pošlem do Neba!


175.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 21:40 avatar
beriem...som pripraveny...uz sa neviem dockat. KOnecne dokoncim to, co ste vy nedokazali


176.
označiť príspevok

marska
   26. 7. 2010, 21:43 avatar
ach s tými pekelníkmi je to kríž...ber to ako že máš dva týždne dovolenku, žiadne akcie na vlastnú päsť a potom všetko bude moje a vy si budete žiť kráľovský


178.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 21:45 avatar
pane, armada je pripravena, vysoko motivovana...otalat nie ej vhodne...mali by sme zautocit cim skor.


184.
označiť príspevok

marska
   26. 7. 2010, 21:51 avatar
dobre, tak odklad len o dva dni a ideme, pobehaj ešte celé Peklo, či je ozaj všetko v poho 


186.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 21:53 avatar
rozkaz pane!!!!!!! poviem armade, ze sa pripravujeme na utok


196.
označiť príspevok

marska
   26. 7. 2010, 22:02 avatar
hmm, ešte by si vlastne mohol dovtedy spraviť jednú malú assasination lebo archanjela Michaela už ani cítiť nemôžem, do dvoch dní odstrániť, jasné?


204.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 22:15 avatar
ako si prajete pane... 


206.
označiť príspevok

marska
   26. 7. 2010, 22:17 avatar
joj, mal som ostať v utajení, teraz už ani tu so štátnickými vecami nemám pokoja 


208.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 22:21 avatar
problemy s ranou ministrou pane?


209.
označiť príspevok

marska
   26. 7. 2010, 22:23 avatar
ani sa nepýtaj


211.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 22:27 avatar
dajte prikaz vasej osobnej strazi a oni sa o to postaraju


152.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 7. 2010, 21:16 avatar
nemôžem si pomôcť .. ale ostáva mi tu nevolno..idem ma vzduch ))) )
Súhlasí somik, rains


155.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 21:19 avatar
aj ja s tebou..zadymiť, ale pivo nem bude  ..zase by ste ma nechali..ako svätého za dedidou  
Súhlasí Ónya


156.
označiť príspevok

somik muž
   26. 7. 2010, 21:19 avatar
Dakujem Vám ,za príjemný večer ...Dobrú noc...
Súhlasí marska, Mojka


159.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 21:21 avatar
a čože tak skoro..hádam sa somík..nebojís hodiny duchov  


164.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 21:25 avatar
bububu...bojis?


162.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 21:24 avatar
zapal si...predychaj to...ja si idem pocvicit...
Súhlasí Ónya


168.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 21:28 avatar
a ja cvičík od rána..beh obchod a kolo sporáku..tak len dotoho rains..aby si sa páčil ženám v autobude a nebol hanblivý, ako tu   


170.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 21:32 avatar
haha...ja tiez..po schodoch behavam :D:D
mojka..nechcem sa im pacit..ved ani normlane sa obliect nemozem bez toho, aby na mne pohlady nenechali a potajme neslintali...uz viem ako sa citi zena ked ju chlapi pohladmi vyzliekaju.


173.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 21:37 avatar
svalnaté reči rains..ináč by si bol tam..a nie tu   


174.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 21:39 avatar
mojka..kde by som mal byt? ja sa zenam vyhybam....


179.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 21:47 avatar
no predsa v autobuse a sadnúť si k peknej žene ..ale čo u z toho cvičenia..keď sa žien bojíš   


181.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 21:49 avatar
a co by som z toho mal? neoslovim ju aj tak...
ja necvicim kvoli zenam, necvicim preto, aby som ich svalmi ohuril..cvicim kvoli sebe a kvoli tomu ze chcem. cvicim kvoli tomu aby som dokazal uniest vystroj a vyzbroj.
Súhlasí postoy-lea, Mojka


180.
označiť príspevok

postoy-lea
   26. 7. 2010, 21:49 avatar
Rains ty si cinske znamenie pes?


183.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 21:50 avatar
ahoj lea...preco? neviem..ake je to znamenie?


188.
označiť príspevok

postoy-lea
   26. 7. 2010, 21:54 avatar
Rians tu pozri: www.horoskopy24.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk. Myslim si o tebe, ze si pes, lebo si privelmi kriticky k sebe. A za vojaka nechod. Ja som rada, ze sa mi nesplnil sen z detstva byt vojakom. Ked vidim ake je to svinstvo, sluzit ideam nejakym par ludi, tiez policia je svinstvo, colnici. Este ked tak, tak poziarnici, ti robia zaslusnu cinnost a nie je tam politika.


194.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 22:00 avatar
lea..sklamem ta...nie som pes...
praveze ja som sa mal stat vojakom, ale nestihli sme to dotiahnut dokonca..dosla sametova revoluce...inak uz som mal miesto v Afganistane iste.
ja chcem ist k zoldnierom..nie k vojakom..ale vojsku sa nevyhnem...bude vojna a ja budem isto v nej.


198.
označiť príspevok

postoy-lea
   26. 7. 2010, 22:03 avatar
Myslim, ze budes spokojnejsi, ked budes na prikaz nejakeho tajtrlika zabijat ludi? Hoci budes zarabat velke prachy a mat obrovske hmotne vyhody a ine benefity? Odkial si nabral, ze bude vojna?


201.
označiť príspevok

postoy-lea
   26. 7. 2010, 22:11 avatar
Rains dobre, ja to zmenim, co chces aj tak urobis. Aj ked si myslim, ze je hlupost dat sa skalicit alebo zabit pre zaujmy nejakej vladnucej skupiny. Podla mna to co chces urobit je prejav zufalstva a frustracie v sukromnom zivote, ale to sa spravi a bude aj lepsie.


202.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 22:13 avatar
lea..a sluzit nadnarodnym korporaciam a vydierat ludi je normalne? drancovat prirodne bohatsvta, nechat pracovat ludi 14 denne za dolar je dobre?
vojna ne nevyhnutelna..preipast medzi bohatymi a chudobnymi je velka, velke rozdiely, nabozenstva, nesvary...kto neveri vo vojnu je idealista.


210.
označiť príspevok

postoy-lea
   26. 7. 2010, 22:26 avatar
Potrebu vojny hlasaju vyrobcovia zbrani a cely ten biznis okolo toho, aby zarobili. Takisto ako vyrobcovia hasiacich potrieb, prasku a neviem coho, podpalovali lesy, aby od nich potom stat nakupil ich veci, vsetko ma obmedzenu trvanlivost. Pretoze je nespravodlivost vo svete, preto este k tomu treba vojnu? Uvazuj. Co sa tyka drancovania prirody, matka priroda si poradi sama - zemetrasenia, povodne, horucavy, raz dva su tisice ludi mrtvych, o to nemaj strach. Ale hovorim, nebudem ta presviedcat, ked chces byt zoldnierom, tak nim budes. Ale skoda ta.


213.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 22:29 avatar
lea..ludia kricia po spravodlivosti...nie vyrobcovia zbrani...ludia chcu to co im patri..slusny zivot a nie zivorenie...chcu skoly, lekarov, potraviny, vodu...
a bez revolucie to nepojde.
a za co by ma bolo lepsie?


220.
označiť príspevok

Anette žena
   26. 7. 2010, 22:38 avatar
lein avatar sa mi neľúbi, pripadá mi ako skrytá reklama.
A o tej nevyhnutnosti vojny, pripomína mi to chystanie východoslovenského sedliackeho povstania v roku 1831. A nesúhlasím.


225.
označiť príspevok

postoy-lea
   26. 7. 2010, 22:42 avatar
Anette ahoj, to nie je skryta reklama, ale otvorena. Ja som uz stara a moje telo si musim natriet s tou mastou, prinasa velku ulavu, smrdim od nej ako chodba v domove dochodcov a mne to neprekaza.


232.
označiť príspevok

Berenika
   26. 7. 2010, 22:51 avatar
lea, len sa natieraj teraz, o 30 rokov ti už žiadnu úľavu neprinesie 


222.
označiť príspevok

postoy-lea
   26. 7. 2010, 22:38 avatar
Rains ludia netuzia po vojne, zabijani, tuzia po spravodlivosti a slusnom zivote, spravne pises. Prave preto, ze nestastnym muzom alebo chamtivym muzom (, ktori chcu velke prachy za to, ze budu bojovat) nahovoria take medove recicky, aby par mocnych dosiahli svoje zaujmy. Ludia. Kto su ludia? A kto tuzi po vojne? Ludia to nie su a uz vobec nie ty co maju kazdodenne problemy, vojna im tie problemy este prida navyse.Ja ti poviem na co by si sa hodil. Mnoho hlupych napadov a samodestrukcnych myslienok a cinov, vznika bud z nudy alebo z velkej osobnej frustracie. Ja viem, ze vela pracujes, ale doma mas uz cas, nudis sa a ty ti prichadzaju na um take nie mudre myslienky a napady. Uspokoj sa s tym ako sa mas a zijes. Neriskuj. A vsetko co ma prist pride aj bez riskovania. Moj nazor. Dobru noc.


226.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 22:42 avatar
lea..ako vznikli revolucie, co bolo ich pricinou? preco sa bola Francuzka revolucia? preco bola Ruska revolucia? preco sa dostal Hitler k moci? Preco sa dostal Pol pot k moci a Mao? Preco sa budrili Indovia? Africania?
vodcovia vzdy zmanipuluju davy, a dav strhne ostatnych.
vojna vela vycisti..vycisti vzduch a ludia si po nej kratkodobo uvedomia hodnotu zivota a buduju nanovo spolocnsot.
Súhlasí Boris


231.
označiť príspevok

postoy-lea
   26. 7. 2010, 22:50 avatar
Rains, ak bude vojna - budu pouzite chemicke, biologicke, jadrove zbrane. A vy muzi- vojaci, tam budete nepodstatni. Suhlasim vojny, ale aj prirodne katastrofy (sucho a nasledne neuroda, povodne, poziare, zemetrasenia) - ocistuju zem od ludi, nanovu sa buduje - nove pracovne prilezitosti, viac priestoru pre zijucich. Ale povedz, koho potesi byt obetou , byt zabity nejakou zbranou alebo byt obetou prirodneho vycinania? Nikoho, len samovrahov. Ale jedno je pravda, vsetko zle je na nieco dobre. Ale opakujem vojny nie su potrebne, ludia umieraju prirodzenou smrtou na starobu, chorobu a teraz aj tisice nasledkom prirodnych katastrof. Vojna je zaujem len istych skupin, nech si oni bojuju a zabijaju sa medzi sebou a nech ostatnych ludi z toho vynechaju.


235.
označiť príspevok

marska
   26. 7. 2010, 22:58 avatar
lea, budú použité ale nie v takom merítku, aby boli vojaci nepotrební, nikto nechce vládnuť jadrovej pustine, či inak zamorenej pustine...


237.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 22:59 avatar
lea...vojak ma dve povinnosti: 1. posluchnut rozkaz a 2. prezit..tu prvu musi splnit vzdy, tu druhu nie.
Mozes mat rakety, bomby a plyny, ale pokym uzemim nepresla po uzemi noha pesiaka, to uzemie nikdy nemozes povazovat za svoje. Tolko z pravidiel vojny..o tom pisal uz Sun Tsu.
Ak budu pouzite chcemicke, biologicke a nuklearne zbrane tak co myslis kto sa bude mat lepsie? ten co prezije a sa nenaje z kontaminovanej zeme a zomrie pomalou a bolestivou smrtou z Sarinu, plynu VX? ciernych kiahni a oziarenia? Myslis ze ti nieco porasti, ked bude vade nuklearna zima?
Vies ake su su tieto zbrane nicive? radsej padnem v prych sekundach nuklearnej vojny, radsej budem v stotine sekundy vypareny, ako by som mal desat rokov zit a pomaly umierat v krcoch niekde v diere na nasledky oziarenia alebo aby mi v krvy kolovalo nejake biologicke svinstvo...a co myslis ako dlho preziju ti, co budu v bunkroch? komu budu vladnut prezidneti a ministri, ked nebude komu vladnut? kto im zaseje psenicu a spravi chlieb, kto im obriadi dobytok? pozeru zasoby, vyjdu na povrch a zdochnu...tieto nove jadrove zbrane uz nie su take ako na konci 2. svetovej..su ovela ucinnejsie...jedna moderna hlavica je 100x ucinnejsia ako Little Boy. Rusi aj Americania maju tolko jadrovych zbrani ze by zem znili 500x.


239.
označiť príspevok

marska
   26. 7. 2010, 23:03 avatar
veď ešte stále platí to, že najhoršou zbraňou je vojak...


216.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 22:32 avatar
lea..a kde si doslo na to, ze som v cisnkm horoskope pes?


223.
označiť príspevok

postoy-lea
   26. 7. 2010, 22:39 avatar
Rains tak co si podla cinskeho horoskopu? Myslela som si, ze si pes, lebo si idealista a velmi sebakriticky clovek.


227.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 22:44 avatar
idealista uz davno nie som...
dobru noc..dobre sa vyspi...
Súhlasí postoy-lea


240.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 23:05 avatar
www.military.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
lea pozri si arzenal jednotlivych statov..myslis, ze ked vsetko pouziju vratane hi tech zbrani, tak svet bude obyvatelne miesto?


182.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 21:50 avatar
vážení a milí, aj ja končím..ale opolnoci som pri zadnej bránke..ako na bielom koni  
a keď sa ma marska nebojí..tak sa stretneme tu  
Súhlasí postoy-lea


189.
označiť príspevok

marska
   26. 7. 2010, 21:55 avatar
hmm, ak marska nebude spať 


192.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 21:58 avatar
ak bude marska spať, tak načo a prečo mala by som bez marsky byť tu..o polnoci   


197.
označiť príspevok

marska
   26. 7. 2010, 22:03 avatar
neboj, ako marsku poznám tak tu bude aj s marskami 


199.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 22:06 avatar
no veď zato, ale pri zadnej bránke..nebudem za tebou..tak vysoko liesť  


185.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 21:51 avatar
marska sa nemusi bat...ja mu robim ochranku    


187.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 21:54 avatar
no zbohom rodina..keď marska potrebuje ochranku  
Súhlasí marska


190.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 21:57 avatar
haha,..ved marska sa priznal ze je nas pan..tak ho chranime..sme smu slubovali oddanost a ochranu


191.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 21:57 avatar
haha,..ved marska sa priznal ze je nas pan..tak ho chranime..sme smu slubovali oddanost a ochranu
Súhlasí marska


193.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 22:00 avatar
o pardón..pri zadnej bránke nebolo počuť, že marska je váš pán  


195.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 22:01 avatar
ved sa mu este pri prednej branke poklonis :D


200.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 22:08 avatar
však som sa kvôli nemu..až hen hore škrtala..
potvora marskovská  
Súhlasí marska


203.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 22:14 avatar
ze potvora..ved pockaj, on ti tuto bezocivost zrata, ze si ho nazvala potvorou :D::D:D
Súhlasí marska


205.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 22:16 avatar
a sem nič nepočuť  ..hlavne tú bezočivosť  


207.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 22:20 avatar
no ved pockaj...on Marska prehovori hlasom boha a ty sa poklonis...
Súhlasí marska


212.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 22:28 avatar
už som sa poklonila..v téme- Balady  ..nože sa mrkni aj ty rains..a čo ty na tú takzvanú..baladu   


214.
označiť príspevok

marska
   26. 7. 2010, 22:30 avatar
ale Mojka, ty máš malú výnimku, veď si tiež nejaké to zlo a nie hocijaké 


215.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 22:31 avatar
kde je tam poklona? )))))


229.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 22:49 avatar
v prdeli  ..vraj som zlo a nie hocijaké  ..robí si očko na ráno u ..multinickovej  


230.
označiť príspevok

marska
   26. 7. 2010, 22:50 avatar
čo si sa odfarbilo a vyrástlo?


233.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 22:51 avatar
teda ty ju mas ale v laske..chuda...normalne mi jej je luto.


236.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 22:59 avatar
len si rob aj ty očko  ..kľudne aj tak tu ráno nem budem  


217.
označiť príspevok

ranexil muž
   26. 7. 2010, 22:34 avatar
Len tak ma napada , páni, ktorá reakcia je k téme?


219.
označiť príspevok

Boris muž
   26. 7. 2010, 22:37 avatar
budes potrebovat riadne sito
Súhlasí Mojka


221.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 22:38 avatar
ani jedná ranex..však som aj povedala One, že sme ti urobili bordel..ako v tanku  
Súhlasí marska


218.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 22:37 avatar
no vsetky...nevidis to moje prekliatie? byt tu a nic nezmoct? len sediet na riti a cakat? Som v nespravny cas na nespravnom mieste...povedz mi, na co ti je najmocnejsia zbran, ked ju nemozes pouzit? na co ti je laska, ked nemozes milovat?


224.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 22:40 avatar
očuj rains..aspoň neklamme, keď sme už bordelári  


228.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 22:45 avatar
ja neklamem..ja som az prehnene uprimny.


234.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2010, 22:55 avatar
a ramenatý   


238.
označiť príspevok

rains
   26. 7. 2010, 23:00 avatar
no to je z cvicenia.
Súhlasí Mojka


242.
označiť príspevok

Mojka žena
   27. 7. 2010, 00:10 avatar
ale ramenaté reči..nie z cvičenia  


241.
označiť príspevok

Mojka žena
   27. 7. 2010, 00:08 avatar
hodina duchov odbila a marska nie je pri zadnej bránke  
__
brú noc všetkým 
Súhlasí Ónya


243.
označiť príspevok

marska
   27. 7. 2010, 00:12 avatar
marska už v izbičke pomaly lampu zháša...
brú 
Súhlasí Ónya


244.
označiť príspevok

Petrana žena
   27. 7. 2010, 10:41 avatar
Mám pocit, že kliatby už patria kamsi do hlbín nášho vedomia a rozprávok ako archaizmy, sú už prekonané modernými filozoficko-psychologickými metódami riešenia problémov. Je to sugescia, strach, hnev, pocit viny, neschopnosť niesť následky za svoje činy? To, čo máme spracované, vyriešené vo svojom vedomí, nás neprenasleduje. 


246.
označiť príspevok

ranexil muž
   27. 7. 2010, 11:32 avatar
Samozrejme že nie. Vec sa ma skor tak, že neit ludí ktorí by dokazali ucinne kliat.


245.
označiť príspevok

Ónya žena
   27. 7. 2010, 11:12 avatar
Petrana ..kliatbam veria poverčivý, sama vieš, ako " hviezdy ovplyvňujú
náš život - osud, podľa toho aká je konštelácia hviezd a..sa nám dari, nedarí a tp., )


250.
označiť príspevok

Petrana žena
   28. 7. 2010, 15:59 avatar
...hviezdy tvoria formu osudu...napĺňame si ho svojim vlastným vedomím.


248.
označiť príspevok

ranexil muž
   27. 7. 2010, 15:46 avatar
Kurnik pekný ludia su uhranutí dost casto. Sama to dobre vies.
Súhlasí Ónya


251.
označiť príspevok

Ónya žena
   28. 7. 2010, 16:01 avatar
viem , až moc dobre ....nespochybňujem to celkom, ..ale napriek tomu aj "inde" hľadám odpovede "prečo " tomu tak je ..asi aby som našla sama pre seba lepší dôvod na vysvetlenie a odôvodnenie toho všetkého , že nemôže byť na mne " kliatba.. ))
Kliatba je tuším po pokolenia ..opakuje sa nám v rodine podobný "osud"..preto sa snažím nepripustiť si že to môže byť pravda.


249.
označiť príspevok

Petrana žena
   28. 7. 2010, 15:52 avatar
...netrpíme preto, že sme pekní, a keď, tak trpíme preto rovnako ako škaredí. Neprenasleduje nás "kliatba", ale následky našich činov.


252.
označiť príspevok

ranexil muž
   28. 7. 2010, 16:20 avatar
Hoh Petrana zrazu, jak žereš karmu? a akde je tvoje ze vlastnou slob. volou nakopem karmu v prdel?


253.
označiť príspevok

Petrana žena
   28. 7. 2010, 16:23 avatar
...karmu nežerem! 


254.
označiť príspevok

Petrana žena
   28. 7. 2010, 16:23 avatar
...Pátram po príčinách. 


255.
označiť príspevok

rodinamvn muž
   29. 7. 2010, 02:33 avatar
Drahe Bozie Deti - bratia a sestry ... pokoj a dobro nech je v nasich srdciach
www.google.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Ked uz je tu tema o prekliati, tak by som vas chel poprosit o pomoc pre iste dievca, ktore v tychto dnoch ma velke problemy a nachadza sa v takom stave, ze si sama nevie pomoct. Nikdy take problemy nemala a v polednom case mava strasne sny i boji sa chodit medzi ludi. Aj na psychiatrii bola ale nic nezabralo, este sa zhorsilo.
Prosim Vas, myslite na nu v dobrom, Spajam sa s Vami a prajem Vam vela lasky a pokoja.
God bless you with Virgin Maria www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 14:13,  A vieš poslať link na bližšie info? No, neviem o tom ,ze by policia utocila..
dnes, 14:13,  bravčový guľáš nedochutili
dnes, 14:13,  To chápe len liberal prečo je potrebne hajlovať a kričať na stráž
dnes, 14:10,  žena povie mužovi potrebujeme nákup, muž donesie kúpenú vodku, pivo a soľ, a žena hovorí...
dnes, 14:10,  Veď bolo napísané, že sa raz vrátim ;) Prišiel SOM súdiť tento svet ;)
dnes, 14:08,  Polícia zisťuje, či sa nestal podvod. Potom daj vedieť. *04
dnes, 14:08,  Ono takéhoto zetora za euríčo by som si aj ja kúpil ba i za 5000 € a dalších 5000€ by...
dnes, 14:06,  Veľmi správna pripomienka . Preto polícia koná priebežne najskôr sa preveruje predaj...
dnes, 14:06,  Tak iste, kultúra je spatá aj s výškou intelektu a vzdelania. Ale my asi nerozumieme...
dnes, 14:05,  31- čo ti mám na ten grc napísať? Nikomu sa neklaniam, dokonca ani mojej cirkevnej...
dnes, 14:04,  A opať liberálny prejav - ničenie súkromného majetku. *13*13
dnes, 14:03,  Žeby mentálna podobnosť ? :)
dnes, 14:03,  Čo už, to je niečo, čo totalitne zmýšľajúci človek proste nemôze pochopiť... *13*13
dnes, 14:03,  nerozumiete tomu, vysvetlíme, nejaký národovec povedal, tento národ bude piť 200 rokov...
dnes, 14:00,  Podobnosť bude iste čisto náhodná *21
dnes, 14:00,  Celá pravda o Slovensku na jednom plagátiku...
dnes, 13:59,  Hrdinské a múdre...
dnes, 13:58,  Čo takto sa spýtať priamo Kotlebu, ako skutočný novinár a nedomýšlať si, ako skutočný...
dnes, 13:57,  Nelegálne tábory ? Súvislosť s cigánskymi osadami u nás ?
dnes, 13:57,  strana bager už nekupovala obleky nové
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Nikdy neopúšťaj niekoho, koho miluješ, pre niekoho,
kto sa ti páči, pretože ten, kto sa ti páči, ťa opustí pre niekoho, koho miluje.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(493 643 bytes in 0,451 seconds)