Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Kisku oslobodilo v Afrike komando, PS/Spolu ponúka 50 eur za hlas. Politici sa učia žiť s hoaxmi a bludmi

0
reakcií
198
prečítaní
Tému 30. novembra 2019, 14:41 založil Osvietený.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 11. 2019, 14:41 avatar
Andrej Kiska reaguje na fámy len vtedy, keď sa na ne začnú pýtať novinári alebo ich použije politický oponent. PS/Spolu sa rozhoduje aj podľa toho, koľko ľudí ich zdieľa na Facebooku.

Poslanca Ľuboša Blahu zo Smeru, Lukáša Machalu zo SNS a kotlebovský web Magazin1 minulý týždeň spojila jedna téma. Na Facebooku šírili príbeh, že niekto ponúka 50 eur za hlas pre PS/Spolu v parlamentných voľbách.

Pôvodcom informácie bol používateľ „Minko Pinko“, ktorý zverejnil snímku obrazovky údajnej konverzácie so ženou menom Natália. Tá mu poslala správu, že „zháňa ľudí“, ktorí budú ochotní voliť PS/Spolu za sumu 50 eur. A peniaze je vraj ochotná poslať vopred na bankový účet.

Neobjavil sa žiadny dôkaz o totožnosti tejto ženy ani o tom, že má niečo spoločné s dvojkoalíciou. Nič nenasvedčovalo, že konverzácia plná gramatických chýb, je myslená vážne.

Ponúkať cez Facebook peniaze za hlasy prevodom na účet, čo by znamenalo, že zostanú zachované všetky stopy zjavne nezákonného postupu, znie bizarne aj na pomery slovenskej politiky.

dennikn.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:19,  Jaj, to akože Pieter je Peter? DjJaro. *19 *19 ty ho tak voláš?
dnes, 00:19,  Chápem ;)
dnes, 00:18,  18. pochop ze ty nie si ziadny volnomyšlienkár.
dnes, 00:16,  To zvládnu aj spamboty ;)
dnes, 00:16,  Chápem tento tvoj prístup, pretože si stúpenec spoločenstva svedkov Jehovových......
dnes, 00:13,  No v istom zmysle asi áno ale asi nestačí len náhodne generovať text ;)
dnes, 00:13,  Veď ale aj tak je lepšie byť vonku so známymi.
dnes, 00:12,  15. najväčśí volnomyslienk?r na tomto fóre je gabo pb
dnes, 00:12,  To o čom sa tu vlastne tak rozprávalo.
dnes, 00:10,  Ondrej, ty si na tom ako? ;) Radšej rozvíjaš myšlienky sám o sebe alebo v dialógu s...
dnes, 00:06,  Lebo MNE sa napríklad osvedčilo viesť dialóg a vtedy ma napadajú celkom zaujímavé...
dnes, 00:05,  12. ja nepotrebujem meaningless conversation aby si utekala pred schízou v hlave ako ty *19
dnes, 00:00,  Určitý typ myslenia sa rovná voľnomyšlienkárstvo ;)
včera, 23:59,  Tebe sa azda zle rozvíjajú myšlienky, keď vedieš dialóg? ;)
včera, 23:58,  9. myslenie sa nerovná volnomyšlienkárstvo
včera, 23:58,  chceš strašne poučovat ale nerozumieš ani základnym pojmom LOL
včera, 23:57,  Alebo ináč sa spýtam, čo je myslenie ak nie rozvíjanie myšlienok? ;)
včera, 23:57,  19, ..... samozrejme že ich "dopúšťa" nakoľko vládcom tohoto sveta je ešte...
včera, 23:57,  7. to je v úvode, ktory si stále nedementoval ako somarinu
včera, 23:56,  To je v 3? ;)
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Skúsenosť je niečo, čo človek získa až po tom, keď to už nepotrebuje.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(47 375 bytes in 0,242 seconds)