Ísť na začiatok.
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  láska a vzťahy  téma
kategórie:  

Keď sa žena zaľúbi do muža

26
reakcií
11152
prečítaní
Tému 17. februára 2009, 11:58 založil Rexana.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Rexana žena
   17. 2. 2009, 11:58 avatar
Z globálneho hľadiska sú ženy považované za emotívne stvorenia, zatiaľ čo muži rozmýšľajú a konajú skôr racionálne. Je teda logické, že ženy majú tendenciu prechovávať k svojim čisto sexuálnym partnerom v priebehu určitého času citové väzby. Môže sa to samozrejme prihodiť aj naopak, pravdepodobnosť je však u žien niekoľko násobne vyššia.

Nežné stvorenie na rozdiel od silnejšieho pohlavia prežíva sexuálny styk predovšetkým duševne, fyzická rozkoš je len výsledkom akéhosi psychického nažhavenia. Je preto len pochopiteľné, že žena sa na svojho milenca počas dlhšieho obdobia naviaže nielen telesne, ale aj hlavou. Aj napriek tomu, že si je vedomá neperspektívnosti svojho zaľúbenia a dokáže sa na celú záležitosť pozerať triezvo. A jej citové vzplanutie jej neskôr obyčajne spôsobí zbytočné rany na duši.


2.
označiť príspevok

Rexana žena
   17. 2. 2009, 12:13 avatar
Skupina vedkýň nazývajúca sa "Female Affairs" robila hĺbkový rozhovor so ženami, ktoré sa v sexe nevedia uvoľniť. Zistili, že ženy majú strach, že nie sú dostatočne atraktívne, že v určitých polohách sa nemôžu ukázať a preto sa im vyhýbajú. Keď sa dennodenne prirovnávajú k vyretušovaným fotografiám a reklamným ilúziám, zistia: Ja mám priveľa nedostatkov. Jeden prsník mám menší ako druhý, mám pneumatiku na bruchu, celulitídu a nie som ani dosť mladá. Nemám telo také zázračne hladké ako úhor. A „to dole“ nie je také príťažlivé a zvodné... Samozrejme, že takéto negatívne samohodnotenie má dôsledky v manželských, či partnerských posteliach. Zistili aj to, že vzťah k vlastnej vagíne je pre ženy veľmi problematický. Niektoré sa na ňu ešte ani raz nepozreli. Keby sme sa naučili akceptovať naše pohlavné orgány, také aké sú, pozerať sa na ne ako na kvetinu, alebo na niečo, čo máme radi, mali by sme o jeden problém menej. No pre ženy sa vagína stala neustálym zdrojom obáv. Pomohlo by uvoľnenie, akceptácia vlastného bytia a vlastnej hanby a mohli by sme sa inšpirovať aj príkladom Kamasútry, ktorá pozná 36 vaginálnych typov, kým v našich zemepisných šírkach zdobí učebnice len jeden. Ako sa asi cítia ostatné ženy spadajúce do tých 35 typov? Môžu zostať na pochybnostiach, či sú vôbec normálne, či sa sformovali správne! Práve na tomto budujú svoju ponuku plastickí a intímni chirurgovia, ktorí potom zmenšujú pysky alebo klitoris, len aby to vyzeralo „normálne“. Keby sme boli sčítaní a poznali svoje telo, mohli by sme sa takejto ponuke chirurgov schuti vysmiať.


3.
označiť príspevok

Rexana žena
   17. 2. 2009, 12:18 avatar
Muži majú intenzívnejšie sexuálne libido. Nie je to ich chyba, skôr dôsledok konkrétnych biologických faktorov, prebiehajúcich v ich telách (vyššia hladina testosterónu a tvorba ejakulátu, ktorý sa z tela musí pravidelne vyprázdňovať). A muži vedia vcelku efektívne oddeliť sex od lásky.

Rola lovca – oplodniteľa je zakódovaná v ich genetickom programe, viac sexu zabezpečuje väčšiu šancu mať potomkov a teda úspešné predanie vlastných génov. Podvedome vštepený model sexuálneho správania sa samičky zas spočíva vo výbere najlepšieho, najperspektívnejšieho samčeka a teda toho najvhodnejšieho genetického materiálu. Práca matky prírody.

A tak, v romantických okamihoch pri vzájomnom vychutnávaní si fyzickej blízkosti dvoch tiel, pri vymieňaní si nežných dotykov, akonáhle príde k slovu erekcia, muž sa prepína aj z toho najsentimentálnejšieho módu do čisto sexuálneho režimu. Režimu, v ktorom ide najmä o túžbu dosiahnuť fyzické uspokojenie. Vyprázdnenie ejakulátu, spojené so zbavením sexuálneho napätia. Emotívna zložka je deaktivovaná. Je to takmer ako s hrtanovou prepážkou v ľudskom krku – pri prehĺtaní potravy uzavrie hrtan, otvorí hltan. Nikdy však nie sú otvorené ústia oboch trubíc naraz.

Nespájanie sexuality s emotívnou zložkou počas aktu a vlastné intenzívne libido umožňujú mužom kvalitne vychutnávať sex aj bez lásky. Pre silnejšie pohlavie je totiž sex predovšetkým uspokojenie biologickej potreby. Nejedná sa o žiadnu zlomyseľnosť, páni sú proste len inak skonštruovaní. Neznamená to, že sex s láskou nie je hodnotnejší, resp. že muži sú tvory s citlivosťou mäsiarovho psa. Ide len o to, že krédo „šampanské bez bubliniek“ nemusí nutne platiť pre časť obyvateľstva, pochádzajúceho z Venuše a ten zvyšok z Marsu rovnako.


4.
označiť príspevok

ranexil muž
   17. 2. 2009, 12:28 avatar
Samozrejme toto vyssie napísané je z hlavy ženy.


5.
označiť príspevok

Berenika
   17. 2. 2009, 12:35 avatar
Predstav si ranexil, že tentoraz nemáš pravdu. Ak by Rexana uvádzala zdroj, vedel by si to:
Martin Fabok
© 2006 Petit Press. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Spravodajská licencia vyhradená. 


6.
označiť príspevok

ranexil muž
   17. 2. 2009, 12:41 avatar
Berenika dám ti odpoved pozri si môj profil ,niečo o mne   


7.
označiť príspevok

Berenika
   17. 2. 2009, 12:43 avatar
Ranexil, ako vidím, zase sa zmenilo niečo v tvojom profile, ale vždy je tam to tvoje JA  


8.
označiť príspevok

ranexil muž
   17. 2. 2009, 12:54 avatar
Vieš je to taký vyvoj ranexila tu na fore ,ako zistuje kym je či nie je .Dnes je faktom to ,že vsetci tu pravdu maju okrem neho ,nuž tak to sledujem a len tak kecam -poväčšine 


9.
označiť príspevok

Rexana žena
   17. 2. 2009, 13:09 avatar
načo Berenika, veď na to si tu ty  


10.
označiť príspevok

Rexana žena
   17. 2. 2009, 13:15 avatar
Keď sa dvaja do seba zaľúbia, v mozgoch sa im spustí celá kaskáda chemických procesov. Uvoľní sa pri nich predovšetkým fenetylamín, ktorý vyvoláva silnú eufóriu a neprítomný zaľúbený úsmev, ale aj dopamín a adrenalín, po ktorých sa zvýši tep a telo pracuje na plný výkon. Čerstvo zaľúbení nemusia ani jesť, pretože tieto látky sa chemicky podobajú amfetamínom a rovnako ako ony majú silné povzbudivé účinky.

Časom však zaľúbenosť prejde do fázy zrelého partnerstva, keď sa začnú v tele uvoňovať úplne iné chemické látky – endorfíny. Podobne ako morfín či heroín majú utišujúci efekt a pri ich „vysadení“ po dkončení vzťahu sa môžu dostaviť aj abstinenčné príznaky.

Dá sa teda láska skutočne zredukovať IBA na chémiu v mozgu? Istotne nie. Napokon celý tento proces chemických reakcií nastáva – rozbieha sa až potom, čo SA DVAJA DO SEBA ZAĽÚBIA...

Časté a vášnivé bozkávanie vyhládza pleť a doslova vás rozžiari. Pri dlhom a vášnivom bozku sa aktivuje až 38 svalov tváre, ktoré napínajú pokožku atým ju zbavujú neželaných príznakov starnutia


11.
označiť príspevok

ranexil muž
   17. 2. 2009, 15:34 avatar
Takže endorfín neskor spôsobuje psychicku zavislost na nom samom ,ako látke a clovek ,aby ho opat vyplavil do organizmu vyhladava tie situacie a osoby opacneho pohlavia ,ktore mu pripadaju ako taka situacia ,kde k vyplaveniu endorfínov doslo ? Ale ved my sme fataci an laske . A co tak abstinencia neposkodzuje mozog ? Lebo zda sa že bez endorfínov nejak nespravne fungujeme a hned ideme nicit .Skratka treba s tým niečo robit ,treba byt non -stop zamilovaný a toho kto to chce pokazit treba dorazit . 


12.
označiť príspevok

leila žena
   17. 2. 2009, 17:50 avatar
neviem či ste si to všimli, ale teraz? je taký trend, že endorfíny u žien sa zvyšujú v závislosti od finančného konta daného muža. taký Svoboda, ktorý bol známy v podsvetí pod prezývkou Tlstý moc krásy nepobral. známa bola príhoda ked mu istá nočná dáma dala v bare košom a tak si dal záležať na tom aby si všimla že sedí na pekne plnej peňaženke. vzápätí v jej očiach mimoriadne skrásnel...možno je to tým, že ženy podvedome sú v role matky, prípadne budúcej matky ktoré sa musia postarať o deti. to by asi povedal sociológ... čo je to vôbec naozajstná láska? neni to všetko skôr akási podvedomá vypočítavosť, pudy?


13.
označiť príspevok

ranexil muž
   17. 2. 2009, 18:13 avatar
Asi nie je .


14.
označiť príspevok

Natalia žena
   17. 2. 2009, 18:19

Príspevok bol vymazaný administrátorom.16.
označiť príspevok

ranexil muž
   17. 2. 2009, 18:33 avatar
natalia co je laska ? padajka ? to ako že je rajčina ?


18.
označiť príspevok

Natalia žena
   17. 2. 2009, 18:38

Príspevok bol vymazaný administrátorom.15.
označiť príspevok

leila žena
   17. 2. 2009, 18:25 avatar
najväčšou potrebou ,, duše" je dosiahnuť takého stupna Lásky samého k sebe ktorá prinesie jednotu v ktorej budú odstránené súdy ktoré spôsobili bolesť človeku samotnému. pokiaľ nezačneme prijímať samého seba, zatvárame bránu od rozvoja po ktorom tak túžime. dokonalosť v tejto úrovni uvedomovania asi neexistuje. tu môže nastať len relatívna dokonalosť. trvaním na dokonalosti však zabranujeme postupu.. väčšinou pri vzťahoch platí, že ten druhý je akoby našim zrkadlom v danom momente vývoja. a to hovorí za všetko.


17.
označiť príspevok

Natalia žena
   17. 2. 2009, 18:36

Príspevok bol vymazaný administrátorom.19.
označiť príspevok

ranexil muž
   17. 2. 2009, 18:44 avatar
A co ak je tu v nasich životoch preto tolko vela otazok o hladaní samych seba ,že sme neboli schopní príst nato ,že s nejakym partnerom sme spolocna existencia a to co si myslím ze som ,je vlastne nejakym sposobom ten partner vo mne .Problem nepodarenych vztahov a lasok by bol potom len preto,žeby sme nemali toho v kom skutocne ta nasa substitucia prebyva ,ale len nejake synonymum ,podobnost . Ale to nikdy dlho nevydrží ako vie kazdy . Potom zostavaju spolu už len pre pocit zo sexu ,ci vazby na spol.majetok .Ale ktokolvek najde skutocne to zrkadlo seba sameho v partnerovi tomu zaleží rovnako na jeho tele ,ci dusi ako na svojej ,alebo ovela viac .Takeho partnera si hladajte a najdite a bude vam jedno ci ma on sto rokov kym vy dvadsat ,alebo nema ruku ci nohu ,lebo ste jedno telo na dva sposoby zvane -muž a žena .No co vy nato ?


20.
označiť príspevok

Natalia žena
   17. 2. 2009, 18:47

Príspevok bol vymazaný administrátorom.21.
označiť príspevok

ranexil muž
   17. 2. 2009, 18:53 avatar
Dobre ty vies kde ta tvoja beha  


22.
označiť príspevok

Natalia žena
   17. 2. 2009, 19:06

Príspevok bol vymazaný administrátorom.23.
označiť príspevok

ranexil muž
   17. 2. 2009, 19:17 avatar
A prečo by som to robil ??


24.
označiť príspevok

Natalia žena
   17. 2. 2009, 19:23

Príspevok bol vymazaný administrátorom.25.
označiť príspevok

ranexil muž
   17. 2. 2009, 19:25 avatar
Popís mi pozitíva .. 


26.
označiť príspevok

Natalia žena
   17. 2. 2009, 19:30

Príspevok bol vymazaný administrátorom.27.
označiť príspevok

ranexil muž
   17. 2. 2009, 19:38 avatar
Aj aj idem -vysavat   
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

31. 5. 2023,  Toto zlo ktoré páchajú najvyššie postavení po celom svete kto vlastne robí? Skús mi na...
31. 5. 2023,  kntsz oligarchia je v každej krajine ktorá sedí na vrchole podnikania a beztresne robí čo sa...
31. 5. 2023,  Lemmy vari sa to nedeje i dnes v politike? Toľko vrážd ako sa udialo na Slovensku za...
31. 5. 2023,  Lemmy bol to boj vnútri komunistického hnutia. V ktorom šlabikári si čítal o tých...
31. 5. 2023,  Pred pár dňami mi zomrela moja milovaná babička. Veľmi to boli, avšak čo ma trápi je, čo...
31. 5. 2023,  Predávaš aj krémy na penis ?
31. 5. 2023,  Prečo ?
31. 5. 2023,  Nemáš niečo na zosilnenie erekcie?
31. 5. 2023,  ...starej mamy? - tak som volal babku z maminej strany. Ona bola domáca pani a zaujímali ju...
31. 5. 2023,  Lemmy, zase sa nudíš a chýbajú ti spory ?? Pochop najskorej tému a ak na niekoho reaguješ,...
30. 5. 2023,  Ty si zažil komunistické čistky v ZSSR? Ako Stalin vraždil komunistov.
30. 5. 2023,  Podľa toho, ako píšeš, vieš hovno o kauze Slánsky a spol. Komunisti sa vraždili navzájom,...
30. 5. 2023,  Ignoruješ serióznu odpoveď od Qwerta v 2. Preber sa z toho šoku!!! Žiadna tvoja starenka,...
30. 5. 2023,  Si obyčajný pokrytec. Načo potom táto falošná otázka? Citujem ťa: Poznať Bibliu znamená...
30. 5. 2023,  kntsz hlavne tie percentá to máš z prsta , alebo od starej mamy? Ja som to zažíval na...
30. 5. 2023,  Lemmy ani ja som so všetkým nesúhlasil čo povedal Marx i Lenin a nehovorím už o Stalinovi ....
30. 5. 2023,  Tento blog https://doctorpro.pl/blog/acne-types-symptoms-treatment odporúčam každému, kto má...
30. 5. 2023,  Inak, mňa sa tvoja požiadavka netýka, som ateista, takže nemám žiaden dôvod vyvracať tvoj...
30. 5. 2023,  Nie je k čomu sa vyjadriť. Logické chyba spočíva v požiadavke niečo vyvrátiť. Dokazuje...
30. 5. 2023,  Schopnosť človeka myslieť je mimoriadne veľká, no do značnej miery falošná a zbytočná.
neprehliadnite
vyhľadávanie
 
Žena krásna a verná je tak ojedinelý prípad ako
dokonalý preklad poézie. Preklad obvykle nie je pekný, keď je verný, a nie je verný, keď je pekný.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(96 503 bytes in 0,246 seconds)