Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Keď k...t ukradol 4,2 milióna eur, za to sa platia iné peniaze, keď mu to pomôžeme upratať.

2
reakcií
408
prečítaní
Tému 19. novembra 2019, 10:01 založil .hush.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

.hush muž
   19. 11. 2019, 10:01 avatar
„Keď k…t ukradol 4,2 milióna eur, za to sa platia iné peniaze, keď mu to pomôžeme upratať,“ mal sa podľa Suchobu vyjadriť vtedajší funkcionár daniarov Daniel Čech.

Takto sa na Slovensku zaraba.
www.aktuality.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

3.
označiť príspevok

Thomas Anderson muž
   19. 11. 2019, 15:09 avatar
Majú tam napísané, že bojujú za pravdu, ale zabudli dopísať, že iba za liberálnu pravdu.  

2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 11. 2019, 13:23 avatar
to su smeti
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 05:26,  Úlohou Božích prorokov bolo vždy v prvom rade varovať jeho národ pred modlárstvom a...
dnes, 05:15,  Kedysi, už dávno, tak reagovali členovia RKC na zvestovanie svedkov Jehovových...:-)
dnes, 03:20,  Pitný režim treba dodržiavať! https://fs5.mojevideo.sk/imgxl/159196.jpg *13*39
dnes, 03:18,  3, ....... Teológ, alias Pozorovateľ /rozdvojená osobnosť/ samozrejme myslí tých...
dnes, 03:03,  POZOR .....stránka :jehovajekralom.com ..... nie je oficiálne stránka Jehovových svedkov,...
dnes, 02:57,  1, .... samozrejme, "ANJEL SVETLA" pracuje aj nadčas!*53 Len škoda že mu tie jeho...
dnes, 02:57,  ANTIKRIST !!! /proti-Kristovi/ ---------------------- Kto bol v 1 storočí najviac...
dnes, 02:49,  https://jehovajekralom.com/25-zjavenia/
dnes, 02:47,  https://jehovajekralom.com/beda-spolocnosti-strazna-veza/
dnes, 02:43,  1, .... ale ty si tu opakovane týchto ... "pomazaných bratov Krista", ........
dnes, 02:36,  "Dajte si pozor, aby ste nepohŕdali žiadnym z týchto maličkých. Hovorím vám, že ich...
dnes, 02:31,  7, ...... tie "posledné časy" boli vtedy, ked apoštoli končili svoju púť na...
dnes, 02:14,  Prvý list Timotejovi 4:1-2 "1 Duch výslovne hovorí, že v posledných časoch NIEKTORI...
dnes, 02:08,  2: Ničím nepodložené dristy, od samozvaných vykladačov Písma 21 storočia, ktorých nikto...
dnes, 02:06,  6, ...... tie texty a iné tvrdenia Písma, ktoré ešte viac opisujú túto MŔTVU TRETINU ZEME...
dnes, 01:58,  4, ..... Mám radosť, opäť bude viac detí a ak to pôjde takto ďalej tak naša populácia na...
dnes, 01:56,  Nepi už.......................
dnes, 01:54,  Celé číslo je: 38 zomretých denne na rakovinu. Na Slovensku. Toto číslo každoročne...
dnes, 01:49,  57, .... ale nie denne! A na Slovensku! Možno celosvetovo!
dnes, 01:37,  Nepi už........................
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Keď sa budeš cítiť najhoršie, tak si spomeň, že aj tá najhoršia hodina má iba 60 minút.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(59 310 bytes in 0,349 seconds)