Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

KDH-20 rokov....

1
reakcií
1511
prečítaní
Tému 20. februára 2010, 17:30 založil fajer.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
27. 05. 2012
46
27. 10. 2013
154
25. 09. 2009
36

1.
označiť príspevok

fajer
   20. 2. 2010, 17:30 avatar
KDH - FARIZEJI A ZÁKONNÍCI !!!!!!!!!!!!!!!

(milan IP:[95.105.177.*], 20.02.2010 17:01) | nahlásiť príspevok

20 - ročná činnosť KDH na Slovensku je prezentovaná v rozpore s kresťanstvom.Najvyšší takýchto farizejov a zákonníkov,ktorí zneužívali kresťanstvo na svoje zištné ciele a mamonu - bohatstvo,vyhnal z chrámu.....Táto ich prezentácia 20-ročná ich o tom usvedčuje......
Sú si podobní so všetkými opozičnými stranami,ktoré sa formálne hlásia ku kresťanstvu a to:SDKÚ DS a maďarské strany.....
Argumenty:
1. spolu boli proti vzniku štátu SR
2. spolu boli proti Zvrchovanosti SR
3. spolu boli proti Ústave SR
4. preto dnes nevedia pomenovať správne náš štát,spomínajú len nejakú KRAJINU......
5. spoločne privatizovali strategické podniku,kde došlo k zásadnému poškodeniu ekonomicky a morálky v našom štáte
6. spoločne ste zneužili cirkev a stále zneužívate na svoje politické ciele
7.spolupracovali ste a stále spolupracujete s maďarskými strany pri poškodzovaní záujmov
SR
8.spoločne ste odsúhlasili prelet bombardérov na vraždenie aj nevinných ľudí - mužov žien a detí na Balkáne,ako aj infraštruktúry a pod.
Tieto SKUTKY vás oprávnene zaraďujú medzi FARIZEJOV a ZÁKONNÍKOV,pretože kresťan tieto skutky by nespáchal.......Pre vás je jediná cesta POKÁNIE,POKÁNIE A POKÁNIE.Spytovať si svoje svedomie...........Vyčisti si farizej a zákonník najskôr svoju dušu z vnútra,aby aj z vonku bola ČISTÁ.Potom môžete prosiť slovenský kresťanský národ o dôveru...........Nie podľa rečí ale podľa skutkov vás poznáme.................
Súhlasí Boris, starec, arašid

2.
označiť príspevok

starec muž
   21. 2. 2010, 07:34 avatar
Už v tom je paradox,že kresťanské strany robia krajne pravicovú politiku,aj keď by to malo byť naopak.Neviem,kde majú kresťania oči,keď ich volia.Tí starší sú dôverčivý a stačí,keď si vlk oblečie ovčie rúcho a uveria mu.
Niektorí ľudia páchnu a sú špinaví aj napriek tomu,že sú navonok navoňaní a umytí.
Súhlasí arašid
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 17:37,  Osvietený- zase tu len vkladáš floskuly ako z detskej čítanky po pre dreuhý ročník. Skús...
dnes, 17:36,  Niesu jedovaté, používa sarkazmus, ten pravý a nefalšovaný. Aj keby bol slniečkár,...
dnes, 17:35,  Holandsko nie je ničím výnimočnou krajinou volneho trhu EU Keď bude Slovenský zemiak...
dnes, 17:32,  Možno som iba nekonfliktný typ, bohvie. *04 Verím, že to bol iba tvoj tip. Vidím, že ti...
dnes, 17:32,  Niesi a dosiahnutá výška vzdelania s tým nemá nič spoločné. *03
dnes, 17:30,  Hádže jedovaté šípy a niečo šípi. *02*03
dnes, 17:30,  Ale čoby, ja som ešte vypatlanejší a ešte primitívnejší.*04 Sa nečuduj s učňovkou. *31
dnes, 17:30,  Temnýmyseľ- to že máš "Temný myseľ" je len taká tvoja provokácia a s tebou je...
dnes, 17:28,  A čo viac, nemá ho ani "super" amerika.. a ani mať nebude.
dnes, 17:27,  Alebo je to ten "nekonfliktný" tip, ktorý radšej sklopí uši.
dnes, 17:25,  A tom ma Čína ešte dalších minimálne 60% skryteho dlhu V pomere k minuloročnému...
dnes, 17:25,  Vidí to, ale asi to nepočuje. *13*13
dnes, 17:24,  https://niesomdoma.eu/2015/09/europsky-sud-uznal-ze-cesta-do-prace-je-cast-pracovneho-dna/?fbclid...
dnes, 17:23,  Každá komunisticka krajina a jej snaha je zbavit sa a odštatnit majetok je tým najlepším...
dnes, 17:22,  Edo je vypatlaný primitív. Ak to nevidíš, tak si zrejme tiež mierne na hlavičku *04
dnes, 17:22,  Osvietený- POVIEM TI , čO SOM TU Už DAL VIACKRáT. Socializmus v podmienkach , keď vládne...
dnes, 17:21,  Viem si predstaviť v holandskom väzení slovenského huliča. *03*03*03*03
dnes, 17:19,  havran. Ja si asi prestávam vážiť všetko a všetkých. *28*28*28 S Edom sme si kládli...
dnes, 17:16,  TO JE Tá TRETIA CESTA PODľA oSVIETENéHO
dnes, 17:15,  Neviem si predstaviť v holandskom obchode Slovenské zemiaky
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Usiluj sa, aby si mal to, čo miluješ, inak budeš nútený milovať to, čo máš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(52 943 bytes in 0,742 seconds)