Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Kde robia kurzy na predavačku 2

1
reakcií
1408
prečítaní
Tému 10. augusta 2013, 19:08 založil biela mačka3.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

biela mačka3 žena
   10. 8. 2013, 19:08 avatar
To je pokračovanie - musela som sa znova zaregistrovať, lebo... to je jedno, ale zase mi to blbne, takže nemôžem odpovedať, ale vopred ďakujem všetkým za rady. Aj mi tak napadlo, že možno okrem toho, že nemám výučný list, tak je zlé aj to, že som dosť ctižiadostivá a mám to vysokoškolské vzdelanie. Možno si niektorá vedúca predajne myslí, že nebodaj neskôr budem chcieť nastúpiť na jej pozíciu. No, jednej možno vadí chýbajúci výučný list, inej možno zase moja ctižiadosť. Mám byť ako ťuťka pri pohovoroch? Fakt neviem....

2.
označiť príspevok

regulus muž
   10. 8. 2013, 23:40 avatar
Mozno by si mala prestat pit alkohol.
V preklade, predavac nema byt ctiziadostivy. Ma byt prijemny.

Konfucius:
Podmanivy usmev a duchaplne reci Ti este nedaju pecat ludskosti. (Tota kniha, vid. archiv  )

Inymi slovami, vidia, ze to nezvladnes - ze ked zakaznik Ta posle na tri miesta, tak vybuchnes, lebo si ctiziadostiva.
Je to pre Tvoje dobro, ze Ta tam nechcu zobrat. Nie si na to pripravena.
Prilis na to tlacis.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 16:46,  Matovičova vláda slúži bankám, boháčom, bežným ľudom berie peniaze a činí ich ešte...
dnes, 16:46,  edo tvoj trolling na realite nič nezmení :)
dnes, 16:44,  Matovičova vláda slúži svojim voličom . Majú ustavnu väčšinu . Ruským trollom veru...
dnes, 16:41,  HakovySS ruský trolko desatisíce mesačne . Ale vraj by dokázali aj milion či dva ale to len...
dnes, 16:38,  Komu slúži Matovičova vláda ? Bežným ľuďom nie.
dnes, 16:36,  Matovičova vláda zrušila bankový odvod a bežným ľuďom za 13 a 14 plat ide dávať odvod a...
dnes, 16:33,  Mimochodom Matovič žiaden odvod nerušil.
dnes, 16:32,  Zrušenie odvodu ktorý by tak či tam zaplatili zákazníci bank je pre Slovensko a zakazníkov...
dnes, 16:31,  Za zrušenie bankového odvodu je už aj ex-minister Kažimír...
dnes, 16:30,  NBS kritizuje bankový odvod. Mal by sa zmeniť, tvrdí Kažimír...
dnes, 16:26,  Koho záujmy Matovič háji ? Bežných ľudí nie ! Zájmy boháčov, bánk...
dnes, 16:25,  Zahraničným bankám zrušil Matovič odvody a tým čo dostávajú 13 a 14 plat ruší...
dnes, 16:23,  edo SS neklam furt. Milióny mesačne :)
dnes, 16:22,  Za kampaň umyvania ruk môže vyrobcovia mydla a dodavatelia vody . Mydlo vodo bizis...
dnes, 16:20,  Konečne bola vyslyšaná Kažimírova prosba . Už by sme potom platili za výber 3 €...
dnes, 16:18,  Hakový SS i idiot vie pochopiť že krajina , ktorá dokáže vyrobiť pri maximalnom využití...
dnes, 16:11,  Daj trolovinu :)
dnes, 16:11,  Záujmy zahraničných bánk ?
dnes, 16:10,  Bankový odvod od budúceho roka končí, rozhodla vláda. Vyplýva to z návrhu zákona o...
dnes, 16:09,  Ne ee. .. *19 to je predsa Aštar Šeran, Ondrej. .. Putin má ešte nádej. ..
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Snažte sa naozaj žiť, nielen existovať.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(48 099 bytes in 3,199 seconds)